Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas sinu arvuti käib 24x7 ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ozy
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 03:33:31 vasta tsitaadiga

hea et talv läbi sai. nüüd arvuti ka puhkab kohe. no ei viitsinud puhurit soetada!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 08:00:23 vasta tsitaadiga

Ei ole 24/7 sees, kuna ema pidevalt sokib, et kui palju voolu see võtab ja kes selle eest maksab jne jne icon_neutral.gif Muidu hoiaks vabalt sees. Saaks ööseti kõvasti setit lasta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 16:11:13 vasta tsitaadiga

velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 18.04.2005 16:16:14 vasta tsitaadiga

Ei ole 24H sees ja toon välja ka miks- kui arvutit otseselt ei kasuta ikka välja lülitada...
See on kindel thumbs_up.gif

Energiat ei ole mõtet tuulde saata icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 17:27:56 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.


oleneb arvutist. aga nobedamad pillid tarbivad lausa 2-3 korda rohkem energiat kui kylmkapp.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2005 17:32:49 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 19:16:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 19:40:17 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.


see ei ole võimalik
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 19:50:14 vasta tsitaadiga

Kesse sul seal neid elektriarvesteid näppimas käib?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 19:51:34 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kesse sul seal neid elektriarvesteid näppimas käib?
ise, ikka ise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 19:53:43 vasta tsitaadiga

Ise hoian arvutit sees 08.00 - 12.00 ja ööseks lülitan välja.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 20:15:43 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Ise hoian arvutit sees 08.00 - 12.00 ja ööseks lülitan välja.
mul enamvähem sama. Kas 8:00-12:00 või 15:00-12:00
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2005 20:19:12 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.
Kui ühendasin vana voolumõõtja p200 kasti järgi mis istus idles võttis too 24h jooksul ~2.4kWh. Olenevalt paketist on muidugi hind erinev, selle konkreetse majapidamise jaoks tegi see ~50eeq/kuu ainuüksi kast.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.04.2005 20:31:08 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.
pane protsessor full loadi, siis vaata, idles ei v6ta ta sul jah sittagi
pole küll proovinud mis ilma arvutita elektriarve tuleb, aga muidu umbes ~260 rebib 2ra, ja mul on gaasipliit korteris icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 20:57:33 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pane protsessor full loadi, siis vaata, idles ei v6ta ta sul jah sittagi
pole küll proovinud mis ilma arvutita elektriarve tuleb, aga muidu umbes ~260 rebib 2ra, ja mul on gaasipliit korteris icon_rolleyes.gif
ligikaudu pool ajast on masin 100% koormuse all, kompileerides softi kokku ja tehes muid keerulisi asju. kui ei usu, tule ja vaata elektriarveid, märtsis oli 81 eeku päevane ja 43 eeku öine elekter.

aga jah, mitte see pole peamine teema...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.04.2005 19:40:58 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
libe kirjutas:
pane protsessor full loadi, siis vaata, idles ei v6ta ta sul jah sittagi
pole küll proovinud mis ilma arvutita elektriarve tuleb, aga muidu umbes ~260 rebib 2ra, ja mul on gaasipliit korteris icon_rolleyes.gif
ligikaudu pool ajast on masin 100% koormuse all, kompileerides softi kokku ja tehes muid keerulisi asju. kui ei usu, tule ja vaata elektriarveid, märtsis oli 81 eeku päevane ja 43 eeku öine elekter.

aga jah, mitte see pole peamine teema...
icon_rolleyes.gif
sa pane masin full loadi ja siis mõõda 2ra palju ta energiat tarbib ja arvuta palju ta sul kuus sedasi tarbiks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 20:05:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sa pane masin full loadi ja siis mõõda 2ra palju ta energiat tarbib ja arvuta palju ta sul kuus sedasi tarbiks
too mulle vastavad mõõteriistad, silmapilk teen ära. seniks loen elektriarve pealt, palju särtsu kulub. kena päeva ja jätkakem algsel teemal.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2005 20:15:10 vasta tsitaadiga

Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 20:55:38 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes


paar faasi nagunii naabrikylge yhendatud icon_biggrin.gif see ei ole ju võimalik 130 eeku kuus ja arvuti kõikaeg sees, lisaks veel boiler icon_exclaim.gif pliit jne...
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 20:56:30 vasta tsitaadiga

Öösiti väljas icon_razz.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.04.2005 21:18:40 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes


paar faasi nagunii naabrikylge yhendatud icon_biggrin.gif see ei ole ju võimalik 130 eeku kuus ja arvuti kõikaeg sees, lisaks veel boiler icon_exclaim.gif pliit jne...
ma sain ilma arvutita 91 eeku kuus
kui korterisse kolisin, arvutit veel polnud
gaasipliit ja gaasiboiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 21:32:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes
1.02 päeval, 0.63 öösel, ütleb viimane arve. enne seda oli 0.93 ja 0.56 vastavalt.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.04.2005 21:40:03 vasta tsitaadiga

link :: hinnakiri (pdf)

mati_p kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes
1.02 päeval, 0.63 öösel, ütleb viimane arve. enne seda oli 0.93 ja 0.56 vastavalt.
icon_eek.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 21:56:36 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.
Mees ära aja jama.Su voolumõõtja loeb küll teibaid või on pooled faasid naabri küljes.Sul moll üksinda võtab juba 150w tunnis icon_exclaim.gif . :wink:Peab vist Eesti Energia peale saatma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 22:09:57 vasta tsitaadiga

milleks niipalju sekeldusi ühest postitusest? mina maksan arve järgi, mille korteriühistu mulle esitab ja kuniks summad mõistuse piires püsivad, ei näe mina probleemi. ja mul on üks faas korteris ainult, naabritelt faasinäppamise teooria langeb ära.

minu poolt on see kõrvalteema lõppenud, kes rahu ei saanud, suunaku klaviatuur privasse.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.04.2005 01:08:33 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
mati_p kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
hentz kirjutas:
velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.
Mees ära aja jama.Su voolumõõtja loeb küll teibaid või on pooled faasid naabri küljes.Sul moll üksinda võtab juba 150w tunnis icon_exclaim.gif . :wink:Peab vist Eesti Energia peale saatma icon_biggrin.gif

mõttega icon_question.gif
.. et äkki energia kingib sulle kittumise eest 2 kuud tasuta elektirit ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 20.04.2005 01:10:57 vasta tsitaadiga

Mul pidevalt 24/7 arvuti sees, lisaks veel laptop keskmiselt ca 5-10h ööpäevas. Elektriarve kokku terve korteri peale tavaliselt 400-500 EEK /kuu icon_sad.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 07:53:11 vasta tsitaadiga

tanq kirjutas:
Mul pidevalt 24/7 arvuti sees, lisaks veel laptop keskmiselt ca 5-10h ööpäevas. Elektriarve kokku terve korteri peale tavaliselt 400-500 EEK /kuu icon_sad.gif
no ja on see siis hea icon_question.gif Mina ei leia muud põhjust, miks arvuti peaks käima 24/7, kui ainult midagi tõmbab ja vaja hommikuk ära tõmmata või lihtsalt setit lahendada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:11:13 vasta tsitaadiga

Endal on ka nii tihti, et nädalas paar korda olen ööseks sisse jätnud dl pärast. Arve on nii 220-260 ikka. Max on mul olnud 4 ööpäeva jutti sees ilma restartideta. Infohulk mis selles ajavahemikus läbis oli meeletu 8)
Samas toide on 350w ja pole hullu. Ei kujuta ette palju võib arve olla neil, kellel on mingi üle 500w antec sees ja on tihti full loadis icon_lol.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:42:43 vasta tsitaadiga

irc statistika masinal sai täna siis 6 nädalat ja 4 päeva täis. Täna aga läheb elekter terveks päevaks ära ning APC Smart UPS ei suuda seda nii kaua üleval hoida. icon_sad.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.04.2005 10:53:26 vasta tsitaadiga

Mina olen Eesti Energia KuldSponsor icon_lol.gif... Vähemasti mu ema nii räägib..
Arvuti ööd ja päevad lahti.. Tõmbab nii 50B/s icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 20.04.2005 23:02:40 vasta tsitaadiga

ikka 24/7... TRAILERID ja DEMOD tulevad icon_lol.gif
_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 21.04.2005 21:11:55 vasta tsitaadiga

nädalas on 168 tundi, julgen ütelda ,et 100 tundi ikka on sees thumbs_up.gif


24x7=168 icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 21.04.2005 22:33:10 vasta tsitaadiga

jah! icon_confused.gif Tuleb tunnistada et peale metsa kolimist käib mu masin üha vähem icon_cry.gif
Tegu ei ole mitte elektri kokku hoiuga aga lihtsalt elu tiba muutunud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 08:46:09 vasta tsitaadiga

yritan saavutada seda aga vend ei nõustu kudagi sellega .... peksab restarte ka koguaeg
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2005 09:50:31 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli küll pidevalt 24/7, momendil enam mitte icon_razz.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 27.04.2005 09:55:05 vasta tsitaadiga

mul õnneks ikka alla 100 eegu tavaliselt rondile läheb kuus thumbs_up.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 27.04.2005 09:56:54 vasta tsitaadiga

üldjuhul on jah 24/7 sees eMule/bittorrenti tõttu. Välja lülitan masina siis, kui pikemaks ajaks kusagile lähen. Arvuti on piisavalt vaikne, et ei tundu segavat (või siis on kõrvad juba harjunud selle suminaga).
_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2005 10:00:03 vasta tsitaadiga

endal kah suht tihti sees 24h, vaja ju kah demosi, trailereid jms värki l33chida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ryan B.
HV vaatleja
Ryan B.

liitunud: 27.04.2005




sõnum 27.04.2005 10:07:09 vasta tsitaadiga

Kodus seisab üks umbkaudselt kuu aega, nurgas põrisedes... restarti pole ka vajanud imelikul kombel. Ei kujuta ette palju elektrit see imeb, ausalt öeldes ei julge vaadata ka.
Parema configa aparaat tiksub enamuse ajast. Tekivad olukorrad, kus olen automaatselt väljalülitanud lahkudes.
Aga jah... ma ilmselt pole energy star compliant.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 09:23:07 vasta tsitaadiga

mul yks masin juba vist 5 aastat sees icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 09:47:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
mul yks masin juba vist 5 aastat sees icon_lol.gif


5 aastat icon_eek.gif ?
Isegi elektrikatkestusi or värke pole old ?
5 years uptime holy ... icon_biggrin.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 09:54:14 vasta tsitaadiga

Tek1, UPS`sid on kah olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.04.2005 11:06:55 vasta tsitaadiga

hommikul 7.30 vms lülitan sisse ja õhtul 23.30 vms lülitan välja.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 14:37:55 vasta tsitaadiga

mul ligi 8 tundi päevas aga külmadel talvedel ikka 24/7icon_razz.gif
vahepeal teen restardi ja asi vurab edasi

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2005 17:53:02 vasta tsitaadiga

einoh mitte j2rjest resu siis kui vaja aga muidu v2lja ple lylitand nagu kauemaks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2005 19:41:54 vasta tsitaadiga

Ise lülitan lärmaka kasti tõttu ööseks välja, muidu undab kõrval nii et ei saa magadagi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.04.2005 22:19:06 vasta tsitaadiga

Ööseks õks 120x120 vent välja ja üks 80x80 7v peale ja on vägagi vaikne. icon_smile.gif Paned kõlaritest terminaatori ka mängima ja tudi tuleb. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 09:39:05 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Ise lülitan lärmaka kasti tõttu ööseks välja, muidu undab kõrval nii et ei saa magadagi.


Undamise tõttu lülitan ise ka välja icon_razz.gif, uinuda on crap muidu

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 30.04.2005 09:43:02 vasta tsitaadiga

10-15/7 , öösel või õhtul kui magama lähen panen kinni...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas sinu arvuti käib 24x7 ? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.