Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 10:51:37 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
ma ka praegu värvilise sita peal, väga hea toide on kusjuures icon_smile.gif code ja q-tec on sigasaast colorsit kõrval icon_biggrin.gif

ei tea, 400w codega sai igatahes tunduvalt rohkem klokkida kui 350w värvilise kakaga icon_razz1.gif
ju siis 400w colorsit on nii palju asjalikum kui 350w icon_biggrin.gif

450w on küll kena kerge toide - sees pole vist miskit icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.04.2005 11:17:26 vasta tsitaadiga

Unusta ära 350w colorsitiga midagi klokata tahad.
Mida te vaidlete kurat ma ju proovisin/testisin. Varsti viskan oma q-tec 550w sisse. Mingi lahedab efekt tuleb ,kus videokaart rohkem voolu nõuab ,nii hakkab asi klhe särisema icon_lol.gif Hea toide jah. Enne läks prose 2500mhz kui mingi geforce4 junn sees oli. Nüüd kui oma ati sisse panin asi üle 2200mhz EI lähe.
hea toide jah icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 11:23:04 vasta tsitaadiga

minul 400W´ne, oli aeg kus töötas see P4 prescott octud ja x800xtpe octud ja mingit probleemi ei old, asi ei läinud isegi tuliseks.
kusjuures üks code läks pauguga sama configa icon_biggrin.gif ei saa nagu midagi halba öelda 400W isendi kohta, koostekvaliteet jätab soovida,
üks alaldusdiood lihtsalt kukkus välja seest icon_lol.gif sinna jootsin ise uue ja toimib ülihästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.04.2005 11:37:34 vasta tsitaadiga

nojah võimalik et see 400w on kobedam. Aga see 350w on ikka nii pask et polegi kehvemat näinud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 09.04.2005 16:19:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
aise kirjutas:
realtime ikka icon_wink.gif


umm, siis ta paneb sul prose seal realtime peale ja video saab just tiba vähem vatti..
vahepeal testisime margusseriga seda realtime vs muutmata jätmist

kui realtime panna siis sai 20-100p vähem ja nii alati

testikaartideks R9600xt/r9600pro/r9800pro/x800pro
icon_rolleyes.gif

prose testides annab jah realtime juurde, superpi-s näiteks aga 3dmarkides mitte...


otsisin küll Options -ite alt jne ,kuid ei leidnud seda realtime valikut. Kust seda muuta saab?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 16:38:50 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif taskmanageri alt (ctrl+alt+del), processes ja siis 3dmark2001se.exe peal parem click, set priority
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 09.04.2005 17:53:00 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
icon_lol.gif taskmanageri alt (ctrl+alt+del), processes ja siis 3dmark2001se.exe peal parem click, set priority


selge...icon_smile.gif mul polnud aimugi, et TaskManager -is selline valik on...tänud
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.04.2005 19:27:41 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8522724

pask.. kuradi jama see on nüüd ei lähe 3d-s üle 2300mhz icon_neutral.gif
2,4ghz on winnis jne 2d-s stabiilne. (superpi) jne
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 19:06:25 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8524765 skoor 14955
x300 POWA icon_razz.gif 324/200@500/280 pasiiv jahutus
cpu 9x266 1:1 le @1,4v
2x512 tccd adata 3-4-4-8 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 11.04.2005 20:13:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

umm, siis ta paneb sul prose seal realtime peale ja video saab just tiba vähem vatti..
vahepeal testisime margusseriga seda realtime vs muutmata jätmist

kui realtime panna siis sai 20-100p vähem ja nii alati

testikaartideks R9600xt/r9600pro/r9800pro/x800pro
icon_rolleyes.gif

prose testides annab jah realtime juurde, superpi-s näiteks aga 3dmarkides mitte...


aga 3dmarkides jätta siis "Normali" peale või hoopis "Low" või "Above Normal" ?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 21:15:14 vasta tsitaadiga

Sain endakätte ühe GeForce FX 5900 XT kaardi ja kulutasin tunnikese testimisele. Conf:

AMD Sempron 2600+ @ 270x8
2x256 MB PQI PC3200 @ 270 Mhz (3-4-4-8-1T)
Chaintech GeForce FX 5900 XT 390/350 @ 450/400
Detonator 53.03

Tulemuseks 17 990 punkti thumbs_up.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8526095
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.04.2005 22:03:16 vasta tsitaadiga

18531

300*8 Winchester 1.4V
BH5 270mhz 1.5-2-2-5-T1 3.73V
Abit X600XT 595/845
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 23:38:42 vasta tsitaadiga

Panin Leadtek'i GeForce FX 5950 Ultra biosi peale ja tõstsin veidi core kiirust! Tulemuseks core: 525 Mhz, memory 950 Mhz thumbs_up.gif Testid läbisin täiesti puhta pildiga!

3D Mark 2001: 18 767 punkti beer_yum.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8526283
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 00:07:37 vasta tsitaadiga

ZHarp: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=58927 ehk saab sealt midagi uut teada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 00:33:39 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
ZHarp: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=58927 ehk saab sealt midagi uut teada. icon_smile.gif


Kas ma peaksin nüüd SP2 installima? icon_razz.gif See oleks ikka päris veider kui SP1 > SP2 annaks mulle 3D Mark's 500 punkti juurde icon_lol.gif Tea mis draiverid need kõiksema paremad on Mark'i jaoks FX 5900 puhul? Orb'st vaatasin et enamik kõrgemaid score tehtud 52.16 draiveritega!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.04.2005 01:49:09 vasta tsitaadiga

44.03 ikka. vt. profiili, kunagi sai 25k tehtud 5900XT peal. 5950U tabelis FM all 13. koht. 5900XT tabelis oleks veel eespool.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 13:27:55 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
44.03 ikka. vt. profiili, kunagi sai 25k tehtud 5900XT peal. 5950U tabelis FM all 13. koht. 5900XT tabelis oleks veel eespool.


Vaatab kui hiljem aega proovin 44.03 draiveritega ka. Sinu tulemusele kahjuks ikkagi lähedale ei saa - sul tulemused 500 Mhz kiirema protsessoriga ja kõrgema FSB'ga icon_confused.gif

Edit: Kuidas sul õnnestus 44.03 draiverid GeForce FX 5950 Ultra kaardiga tööle saada? Mul ei õnnestunud kuidagi ja nVidia lehe järgi on 5950 Ultra tugi draiveritel alates 52.16 icon_confused.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 17:43:22 vasta tsitaadiga

zharp on sul äkki mingit vanemat nvidia kaarti?
geforce 2 sisse, draiverid peale ja fx5950u biosiga kaart sisse
ise tegin nii ja toimis probleemideta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 17:48:38 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
zharp on sul äkki mingit vanemat nvidia kaarti?
geforce 2 sisse, draiverid peale ja fx5950u biosiga kaart sisse
ise tegin nii ja toimis probleemideta icon_razz1.gif


Hehee icon_biggrin.gif Mingi GeForce 2 MX 400 peaks vedelema kuskil. Hiljem proovin kindlasti järele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.04.2005 17:54:21 vasta tsitaadiga

mmm, lisa mind msn'i vms. tuli kombineerida draivereid, ma juhendan.

edit: nvm, http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/fx5900xt-modding_10.html
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 21:06:31 vasta tsitaadiga

Tänud lingi eest. Proovin homme kui rohkem aega kindlasti ära. Muuseas ega kellelgi seda moditud nv4_disp.inf faili ei ole? Viidatud lingil download ei tööta icon_confused.gif


razor kirjutas:
mmm, lisa mind msn'i vms. tuli kombineerida draivereid, ma juhendan.

edit: nvm, http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/fx5900xt-modding_10.html
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.04.2005 21:19:41 vasta tsitaadiga

võta mõnest uuemast draiverist see. ise tegin nii.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 21:49:01 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x250
2 x TCCD @ 250mhz / 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4 ULTRA D
Geforce 2 MX64 PCI 16mb

3DMark Score 932
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8527618

räige mõrvar masin mul ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.04.2005 21:52:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

räige mõrvar masin mul ikka icon_biggrin.gif

Kõigest ~1.8x kiirem kui p200@225 ja bashee icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 22:32:57 vasta tsitaadiga

winchester 3000+@9x290@1,55v
adata TCCD @263 2,5-3-3-6@2,85v
asus X300 324/200@500/280
mõned testid 495/280 icon_razz.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=852764815304
orb 2#
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 22:33:55 vasta tsitaadiga

ma hakkan millalgi X700PRO-ga teid omama siin icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 22:42:14 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ma hakkan millalgi X700PRO-ga teid omama siin icon_razz1.gif
kui iron miki 6600GT 03es ära omad saad 100.- icon_lol.gif peab vaikselt vist vmoddi tegema enda x300 le , leiaks kusagilt pliiatsi variandi oleks hea 8)

viimati muutis Sponge 13.04.2005 16:24:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 06:51:15 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
kui iron miki 6600GT ära omad saad 100.- icon_lol.gif peab vaikselt vist vmoddi tegema enda x300 le , leiaks kusagilt pliiatsi variandi oleks hea 8)


see siin 2001se teema, omab ju klikkimata kaardiga ära...
pane aga papp valmis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 13.04.2005 13:47:51 vasta tsitaadiga

kui 03/05s ära omad siis saad mult protsessori ja rammi ka kauba peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 20:28:37 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x250
2 x TCCD @ 250mhz / 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4 ULTRA D
BBA Radeon X700PRO @ default

3DMark Score 21020
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8529043

jamad draiverid okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 14.04.2005 15:58:47 vasta tsitaadiga

3D Mark2001 skoor oli 12978
3D Mark2000 pole teinud... icon_razz.gif icon_lol.gif

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 17:01:45 vasta tsitaadiga

nii. seadeid tiba muutnud ning nüüd sain 5369 punni.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 15.04.2005 13:06:58 vasta tsitaadiga

Profiilis olev arvuti - 17980p
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 17:04:53 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
winchester 3000+@9x290@1,55v
adata TCCD @263 2,5-3-3-6@2,85v
asus X300 324/200@500/280
mõned testid 495/280 icon_razz.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=852764815304
orb 2#


http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=59376 icon_razz.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 17:13:22 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:


http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=59376 icon_razz.gif
misasja. fx55 ja x300 icon_rolleyes.gif 6000 pointsa. Miks tal nii sitt tulemus icon_question.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 20:04:33 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
winchester 3000+@9x290@1,55v
adata TCCD @263 2,5-3-3-6@2,85v
asus X300 324/200@500/280
mõned testid 495/280 icon_razz.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=852764815304
orb 2#


http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=59376 icon_razz.gif
ära mõnita mind icon_biggrin.gif tal filtrid peal "vist" st päris kindlasti icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 23:14:14 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 2500mhz
2 x 256mb TCCD @ 250mhz / 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4
BBA X700pro 425/432 @ 500/500

3DMark Score 23524

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8532206
vähe kuidagi...

max quality ja muu jura...
tegelt kvaliteeti ei saa üldse muuta kuna omega 4.12 ei
võta kaarti hästi omaks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 14:41:31 vasta tsitaadiga

nii siis. täna uuendasin driverit (catalysti pole kordagi muutnud). panin max quality ning sain 2197 ja kohati hakkas artifacte loopima. panin max performance ja sain 5185 punni. siis tuli suur hämming, kuid tegin vahepealsete seadistustega testi, siis sain 5300 punkti ja max performanciga vähem icon_confused.gif icon_eek.gif . mis jama käib, kas kaardile ei meeldinud uued seadistuse.
kas mu 9200SE-l saab catalysti muuta ja kui jah, siis millist soovitate, oleks väga tänulik kui ka selle lingi panete.
ise käisin vaatamas neid kuid seal on ka mingi microsofti net-ti tuge vaja vms.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.04.2005 21:26:51 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8533840
sain kah lõpuks oma 939 teema kokku

edit:
270x9 sai 20,1k
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2005 15:00:44 vasta tsitaadiga

FAKKK!!!!!
Ma ütleks siin hetkel miljon ropp sõna aga ei tohi.
Krt!!!! fck ausõna. Klokin siin jne. Siis ükskord freezis ja otsustasin selle kuradi klokkamise lõpetada.
lõpp tulemuseks jäi see: http://www.zone.ee/margusss/3dmargid/skoor.PNG mis pole väga paha selle sita rammi kohta (220mhz)
Heaküll klokkamine lõpetatud ,resa ja winni. Ja mida ma näen icon_eek.gif artifakke terve erkraan täis nahui icon_evil.gif ,sada üks roppust tuli juba jne. Ok kolv kätte ja v-mode eemaldama. Kõik eemaldatud ,tuleb winni ja ikka sama sitt icon_mad.gif ,no ffs peksin lauda siin juba. Teen resa ,ikka sama jama. MÕtlesin ,et downklokiks memmi vaataks mis teeb raibe. Heaküll lähen radlinkerisse ja mida ma näen icon_eek.gif kellad 411/374 def on 324/311 ,need olid need kellad mis ma testi ajal tegin. Ilmselt olin ühte nuppu vajutanud mis järgmise rasa ajal need kellad alles jätab ja nii oligi icon_mad.gif icon_mad.gif . Nahui nüüd v-mod ilmaasjata maha kakutud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 15:08:20 vasta tsitaadiga

päris valus värk. no aga vähemalt pole kaart peetis
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2005 15:17:38 vasta tsitaadiga

Nojah. Tegin uuesti nüüd volt modi ära.
Krt aja raiskamine muud midagi. selle voldi mõõtmise koha viskasin vihahoos aknast välja. peab järgi trampima icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 15:22:37 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Nojah. Tegin uuesti nüüd volt modi ära.
Krt aja raiskamine muud midagi. selle voldi mõõtmise koha viskasin vihahoos aknast välja. peab järgi trampima icon_neutral.gif


icon_lol.gif see on vist sealt juba lännu. no tõmbasin endale vahepeal uued driverid kus peal catalyst ning samas ka selle microsofti .net värgi. nüüd töötab vähemalt korralikult, kuid seadetest näitab ikkagi seda igivana catalysti. no savi, see selleks. nüüd teen testi ära kolme erineva setinguga ning siis vaatan kas oli abi või pean maha võtma driverid ja otsima mõned vanad.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2005 15:24:02 vasta tsitaadiga

Alles oli icon_biggrin.gif keegi ei taha mingit juhtmepundart
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 17:08:08 vasta tsitaadiga

tee või tina, aga mina oma R9800SE'st 20k välja ei venita icon_sad.gif
19,7k sain, prose @11x225 ja video 450/750

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2005 17:08:53 vasta tsitaadiga

arm2004, osta 939 siis saad icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 17:11:49 vasta tsitaadiga

ei näe eriti mõtet icon_razz1.gif
enamasti surfan aint netis, vaatan filme või kuulan muusikat, mängin väga harva - sellega saab praegune raal väga hästi hakkama icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2005 17:12:19 vasta tsitaadiga

arm2004, multiproseks oled teinud asja?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 17:25:45 vasta tsitaadiga

misasja? ei jaga praegu matsu lahti icon_redface.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2005 17:26:52 vasta tsitaadiga

Nojah sellega saab vee mõni sada punkti juurde...
eks ma õhtul räägin ,kui keegi teine ei viitsi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.