Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 00:27:49 vasta tsitaadiga

Nature fpsi ei mõjutanud, mul ei olnud tookord aega teha full teste kahjuks.
Lisaks muidu, et klokkimata masinaga tuli 500/650 @ 610/349 juurde ~11 fpsi nature kui mälu ei peta e. ~72 -> ~83

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 22:28:17 vasta tsitaadiga

x300 128bit 256mb
324/200@470/270 pasiiv jahutusega 8)
windy 2,4ghz
01es sain mingid hädised 13,6k
mingi kala on vist kusagil...
ja btw x300 pms r9600NP
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.04.2005 22:29:36 vasta tsitaadiga

Muutsin siis pealkirja ära.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 22:31:30 vasta tsitaadiga

deem, kus ma sain sõimata kui siin teemas oma x300 punktidest rääkisin icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.04.2005 22:37:22 vasta tsitaadiga

aise, Nojah uurisin ise natuke ,tõesti sama enamvähem.
Las olla siin siis x300 kah.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 22:42:53 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
aise, Nojah uurisin ise natuke ,tõesti sama enamvähem.
Las olla siin siis x300 kah.
ära kah x600pro /XT si ära unusta... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 22:43:06 vasta tsitaadiga

05 es siis minul esimene koht: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=667731

03 - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3791659

01 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8475276

edit: võrreldes teiste testidega on x300 ikka 03es siganõrk icon_confused.gif'

edit2: loll pea on keha nuhtluseks icon_lol.gif andsin vale lingi 03 kohta ja siis kirun ka veel, et niivähe punkte icon_razz1.gif


viimati muutis aise 04.04.2005 08:46:28, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.04.2005 22:43:59 vasta tsitaadiga

x600 seeria on ka võrdne 9600 seeriaga? hmm
peab selle kah siis panema
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2005 23:38:03 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
05 es siis minul esimene koht: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=667731

03 - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3833113

01 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8475276

edit: võrreldes teiste testidega on x300 ikka 03es siganõrk icon_confused.gif

võrreldes teistega on 03 kõige rohkem VGA dependant
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 00:03:13 vasta tsitaadiga

x300 päris norm kaart icon_smile.gif
03 on tehtud ju mingi läpakaga icon_eek.gif ?
05 ja 01 tulemus minu arust hea küll.
varsti tuleb mult veel tulemusi(vahepeal oli müügi plaan, aga see muutus ja kaart jääb ikka mulle)
05 sain 1462 lahja klokiga, varsti uued numbrid icon_wink.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 00:07:01 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
05 es siis minul esimene koht: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=667731

03 - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3833113

01 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8475276

edit: võrreldes teiste testidega on x300 ikka 03es siganõrk icon_confused.gif


icon_eek.gif ma sain tööjuures X300SE-ga @ 450/230 2400p 3dmark 2003-es
mõtlesin, et mingi väga lahja skoor...

kaardil stock passiivjunn ja proseks p4 3ghz(klokkimata)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.04.2005 00:10:27 vasta tsitaadiga

uuendasin tabelid ära
kui kellelgi on kaebusi underline kohta (A64) et on puudu või on üleliigne see underline, siis teatage julgesti...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 00:13:12 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
uuendasin tabelid ära
kui kellelgi on kaebusi underline kohta (A64) et on puudu või on üleliigne see underline, siis teatage julgesti...
jäin ma kuhugi hiljaks vms, et minu tulemusi pole seal ?
tulemused muidu profiilis.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 00:19:29 vasta tsitaadiga

no kurat. icon_eek.gif

nüüd ei jäägi muud üle, kui tuleb hakata puhast win-i installi tegema või tuleb volt-mod ära teha ja need ~30 punkti kuskilt kokku kraapida icon_rolleyes.gif

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.04.2005 00:47:40 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
mikk36 kirjutas:
uuendasin tabelid ära
kui kellelgi on kaebusi underline kohta (A64) et on puudu või on üleliigne see underline, siis teatage julgesti...
jäin ma kuhugi hiljaks vms, et minu tulemusi pole seal ?
tulemused muidu profiilis.

olid sul pildid/lingid kah kuskil ?
kui need ette laod, siis lisan ära millalgi (ei pruugi enam täna olla, kuna lähen kohe magama)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 02:32:24 vasta tsitaadiga

mikk36, hea töö muidu, aga 01's mu skooril kah underline. Järgmise tabeli updatega fixi ära, kuna ei ole a64 omanik
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 08:40:11 vasta tsitaadiga

LOL icon_redface.gif olen mitu korda seda mobility radeoni sealt niimodi võtnud icon_evil.gif icon_lol.gif

õige 03 link (4493p): http://service.futuremark.com/compare?2k3=3791659
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 18:08:25 vasta tsitaadiga

Uus 3dmark01 rekord siis 15884 3dmarki. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8515757

prose: 2300
Mälu:230
Video: 555/350
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 20:00:05 vasta tsitaadiga

Ma mõtsin, et a64 veab nagu loom eest ära, aga pole ka paha
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.04.2005 20:00:57 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, need pole mingid klokid veel..
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 20:05:54 vasta tsitaadiga

Seda küll, aga ma mõtlesin et ma saan väga pika puuga ära, 500'ga minimaalselt vms
Eks ootame palju kodanik velzatis ka skoorib thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 20:16:42 vasta tsitaadiga

@metsjeesus. mix sa 3d3 ei tee. mind huvitaks, kui palju sellistel kelladel ka tuleb 610/345
akki 5 kilo tuleb ara?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 20:45:11 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
@metsjeesus. mix sa 3d3 ei tee. mind huvitaks, kui palju sellistel kelladel ka tuleb 610/345
akki 5 kilo tuleb ara?


A no misdriveritega teha siis? Pmst võib teha vist kah ükspäev

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.04.2005 20:47:45 vasta tsitaadiga

4.12 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 21:03:27 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
4.12 thumbs_up.gif

plaa... mul tuli 500punni juurde 5.3 (aga see mul)
nature testis 37(enne 31,5) keskmine ja enne ulese tulekut alguses ~101(enne 82)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.04.2005 14:54:56 vasta tsitaadiga

kirjutage X600 ka sinna pealkirja
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 13:30:41 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8518652 SKOOR 11721 punkti

icon_redface.gif deem see on lagi mis ma kätte saan oma kaardist Sapphire R9600np kellad 480,460 (rohkem ei saa)


viimati muutis reimers66 07.04.2005 14:16:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 13:44:46 vasta tsitaadiga

reimers66, kontrolli oma linki kuna selle tagant avaneb hoopis 15884 punktine tulemus
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 07.04.2005 13:52:50 vasta tsitaadiga

Niih, paneks omad numbrid kah siia.

Masin Athlon XP 3000+, kaart HIS AIW 9600XT, mälu 512MB Kingston HyperX PC3200.

SKOOR 4782
3DMark03, prose kellatud 13x175=2275Mhz ja video kellad 575/750Mhz ja mälu @ 350MHz CL2-2-2-8
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3870707

SKOOR 14503
3DMark2001SE, prose kellatud 13x175=2280MHz ja video kellad 575/750MHz ja mälu @ 350MHz CL2-2-2-8
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8532103

SKOOR 1857
3DMark05, prose kellamata 13x166=2167MHz ja video kellamata 525/650MHz ja mälu @ 333MHz CL2-2-2-7
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=740263


viimati muutis Bratac 15.04.2005 21:58:28, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 13:54:00 vasta tsitaadiga

Bratac, 3dmark03 on sul 4,7k mitte 05 icon_wink.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 14:17:35 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
reimers66, kontrolli oma linki kuna selle tagant avaneb hoopis 15884 punktine tulemus


tänud icon_exclaim.gif oli sattunud velzatise link sinna
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2005 14:41:17 vasta tsitaadiga

Nii, ületasin kaua unistatud 16000 piiri 3dmark 2001-ga.
Igatahes kõik skoorid nüüd uued ja paluks need ka tabelisse sättida kui kellelgi aega on.
Arvuti conf oli:
CPU-A64 3000+ soc754 @ 2300mhz
MEM-PQI PC3200 cl2,5 512mb @ 230mhz
GFX- Sapphire Radeon 9600XT 128mb @ 571/355 (proovisin täpselt, üle nende kellade hakkas jubedalt jamama, tekkisid lillad täpid igale poole ja jooni oli täis kõik)

Tulemused siis:
3DMark 2001 - 16032
3DMark 2003 - 4706, cpu score:940
3DMark 2005 - 1883, cpu score 4322

EDIT: pole vaja tabelit minu pärast muuta, aga 01 rekord nüüd 16037. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8520296 nii väheke tuli rohkem, kuna ei pannud realtime peale 3dmarki icon_rolleyes.gif aga vähemalt metsjeesuse rekordi ületasin icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renux
HV kasutaja
renux

liitunud: 01.02.2004




sõnum 08.04.2005 20:06:28 vasta tsitaadiga

3DMARK2001 14024p. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8520736 def. kelladega 527/324
...imelik, ennem sain nii 4k vähem punkte kui nüüd icon_rolleyes.gif

_________________
igatahes, igatahes ..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2005 20:23:52 vasta tsitaadiga

renux kirjutas:
3DMARK2001 14024p. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8520736 def. kelladega 527/324
...imelik, enne sain nii 4k vähem punkte kui nüüd icon_rolleyes.gif

mis firma kaart on ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renux
HV kasutaja
renux

liitunud: 01.02.2004




sõnum 08.04.2005 21:00:31 vasta tsitaadiga

tegemist GeCube isendiga http://www.gecube.com/mbu/productCategory.php?proID=31
_________________
igatahes, igatahes ..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2005 21:18:50 vasta tsitaadiga

renux kirjutas:
...imelik, enne sain nii 4k vähem icon_rolleyes.gif

mis draivereid kasutasid enne ja nuud?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renux
HV kasutaja
renux

liitunud: 01.02.2004




sõnum 09.04.2005 10:48:12 vasta tsitaadiga

enne kasutasin omegat, hetkel on catalystid peal.
4356p 3Dmark03 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3877492

_________________
igatahes, igatahes ..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 10.04.2005 13:24:41 vasta tsitaadiga

panen oma skooride skriinid ka ka:

3dMark01- 13 489
3dMark03- 4033
3dMark05- 1600

kaart connect3D 9600 Pro
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.04.2005 13:35:28 vasta tsitaadiga

tahaks ka tabelisse (X600 seeria all FM'is 8's koht def. kelladel kaardiga icon_razz1.gif)

tsitaat:
A64 3000+ @ 270*9 def. v
2*256 Corsair XMS3500v1.1 (BH5) 1:1 1.5-2-2-5-T1
128mb X600XT @ def. kelladel (513/742)

skoor: 17131p
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.04.2005 14:21:05 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
tahaks ka tabelisse (X600 seeria all FM'is 8's koht def. kelladel kaardiga icon_razz1.gif)

tsitaat:
A64 3000+ @ 270*9 def. v
2*256 Corsair XMS3500v1.1 (BH5) 1:1 1.5-2-2-5-T1
128mb X600XT @ def. kelladel (513/742)

skoor: 17131p

mis firma X600 on ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.04.2005 14:22:41 vasta tsitaadiga

Abit'i X600XT
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 22:59:02 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8524765 skoor 14955
ORB #2 aise on pikalt eest, aga jah kui mälud tööle saab siis jõuan ligemale aga mööda ma ei saa icon_razz.gif
asus x300 (9600NP) 324/200@500/280 pasiiv jahutus
cpu windy 1:1 le 9x266 @1,4v
3-4-4-8 adata 1gb TCCD
kui mälud tööle saan, siis vast 15,5k tleb ära... hetkel ei lähe mälud üle 280(
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.04.2005 22:02:49 vasta tsitaadiga

hüppaks siis tabelis teisele kohale: 18531

300*8 Winchester 1.4V
BH5 270mhz 1.5-2-2-5-T1 3.73V
Abit X600XT 595/845

õhul. pilt puhas.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 22:20:10 vasta tsitaadiga

winchester 3000+@9x290@1,55v
adata TCCD @263 2,5-3-3-6@2,85v
asus X300 324/200@500/280
mõned testid 495/280 icon_razz.gif
väike vahepatus, 15,5k tleb ikkagi suht lihtsalt kätte, aga jah OC tuju kadus kui tli välja et pätse plnud 03es ja 5es peal icon_neutral.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=852764815304
KRT 03es sain 4135 aga uut patchi ei olnud peal :S
sama lugu ka 05es muidu skoor oli 1949
olen alles dumb, enda arvates olid uued patchid peal icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 22:22:13 vasta tsitaadiga

ma enne ei pinguta kui sa minu x300 scoorid lööd icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 12.04.2005 23:47:10 vasta tsitaadiga

vabandage, aga küsiks sellist asja, et millised oleksid hetkel parimad driverid Club3d 9600 xt kaardile... Kas kõige uuemad driverid või millised? mis ei kalaks ja mis oleks nuh kõige paremad...
Ehk saate lingi anda kust ka downloadida seda...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 23:49:07 vasta tsitaadiga

Omega driver 2.5.97 hetkel parim
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=923
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 12.04.2005 23:52:33 vasta tsitaadiga

selge, tänud velzatis, proovin järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.04.2005 00:01:17 vasta tsitaadiga

vaatasin just et mu Zalman on pisut viltu peal, lihvisin veel natukene ribisid maha. kondekas jääb ikka ette, täna rohkem aega ka ei ole. ülehomme proovin uuesti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 19.04.2005 14:52:57 vasta tsitaadiga

Ma ei hakkand uut teemat tegema, et lowend 9600 pro.. Millised driverid parimad ? :p
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.