Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 23:21:58 vasta tsitaadiga

CnZ, parandatud see.
dstar, tänud (smailid ruulivad icon_lol.gif )
Skeptik, ka tänud!

wtfp, sööma ei pea pidevalt. Söömisega tulevad elud (mõnikord hea missioonide ajal kohalikust burgeriputkast läbi astuda), elud tulevad ka seivides täis. Linnas sõidab tuunitud autosi ringi, kuid neid ei näe palja silmaga, kui väga terane pole. Ise olen nitro ja hüdraulikaga autosi kohanud. Ja kõike huvitavat ära seal ei jõuagi kirjutada, aga mainiks veel monstrumiga sõidu ära, sellega hea kiirteel maurata ja matse korraldada. Igatahes soovitan ise ära proovida.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 11:02:31 vasta tsitaadiga

kuna see asi arvutile pidigi tulema ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 13:53:39 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
kuna see asi arvutile pidigi tulema ? icon_smile.gif


Kopeeri-pasteeri pool lehte ülevalt.

7. juuni USAs
10. juuni EUs
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 14:01:26 vasta tsitaadiga

PC versioonis võiks saada kudagi masinate kaalu muuta. mingi patch näiteks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davey
HV kasutaja
davey

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 14:30:38 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
PC versioonis võiks saada kudagi masinate kaalu muuta. mingi patch näiteks.

gta3's sai näiteks notepadiga teha sellist asja.
ehk SA's saab ka. mäng ju põmst sama : P
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 21:18:25 vasta tsitaadiga

davey kirjutas:
Skeptik kirjutas:
PC versioonis võiks saada kudagi masinate kaalu muuta. mingi patch näiteks.

gta3's sai näiteks notepadiga teha sellist asja.
ehk SA's saab ka. mäng ju põmst sama : P
loodan, et arvuti versioonis parandatakse see viga ikka ära, aga kui ei siis saab jah notepadiga kindlalt muuta ise ka
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 21:58:10 vasta tsitaadiga

üsna kindel, et ei muudeta, Rockstar'il niigi tegemist, et asi moodsa arvuti peal jooksma saada icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Davids26
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 02.04.2005 01:20:00 vasta tsitaadiga

Sry, see mis ma ennist nõuete kohta kirjutasin VÕIB olla ka vale. Ja ma ei mõtle seda aprilli naljana.
Sain selle uudise kahest kohast (suht usaldusväärsed mõlemad), aga nüüdseks need sealt juba koristatud. Niiet sry. Ja ärge praegu ka uskuge mind ma ei tea enam ise ka, kas need olid õiged või valed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 20:47:22 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_0.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_1.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_2.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_3.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_4.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_5.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_6.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_7.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_8.jpg?2

teleka pealt pildistasin icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 20:48:28 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_0.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_1.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_2.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_3.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_4.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_5.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_6.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_7.jpg?2
http://www.zone.ee/myfiles01/san_andreas_8.jpg?2

teleka pealt pildistasin icon_lol.gif


Hehe peaks vist sulle külla tulema varsti jälle icon_biggrin.gif sa kaugele saanud ma vaatan icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 20:56:18 vasta tsitaadiga

tegelt pole midagi eriti kaugel. 60% läbi. vahepeal panen niisama freestyle ja teen võimalikult palju kahju icon_rolleyes.gif

võtsin pulli pärast aega kui kiirelt motikaga tervele mapile ringi peale teeb, nii et sõidad mööda kõige äärmiseid teid - ajaks tuli 20 minutit icon_lol.gif ja gaas oli koguaeg põhjas põhimõtteliselt. lõpus oli juba kopp ees vaikselt. et siis väike ettekujutus kui suure maaalaga on tegemist icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 03.04.2005 23:22:07 vasta tsitaadiga

20 minta, whoaa.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 04.04.2005 10:39:22 vasta tsitaadiga

Nojah, proovisin sama teha Vice City's - tulemus : 6min 30sec. Muidugi võttis sõjaväe osa juures tehtud tiir ning kitsastel tänavatel autode keskel tiirutamine oma osa.
Kahjuks peab praegu San Andreasest ainult und nägema icon_confused.gif Kõige rohkem kardan seda, et tuleb robustne portimine PS2 pealt maha. Kuid loodan, et nad kasutavad antud aega kasulikult ning lihvivad mängu vigu ja panevad ta hästi jooksma.

---Vesise suuga GTA fänn...---
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2005 10:55:48 vasta tsitaadiga

Olgu kasvõi port, lükkab reso ja FSAA apeale ja on talutav vast ikka.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 20:45:36 vasta tsitaadiga

Loe eespool juba mainitud et thakse palju uuendusi. Pikem view distance ja kõrgemad resod ja ülts parem graafika.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 21:16:51 vasta tsitaadiga

Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 04.04.2005 21:24:15 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb icon_wink.gif


Minuteada peaks Rockstaril olema leping Sony'ga, et ennem lastakse SA välja PS2'hele ja siis PC.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 04.04.2005 21:26:54 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
M@x kirjutas:
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb icon_wink.gif


Minuteada peaks Rockstaril olema leping Sony'ga, et enne lastakse SA välja PS2'hele ja siis PC.


Oota mis teemat sa nüüd ajad? Su jutust jääb mulje nagu sa ei teaks, et PS2 ver ammu väljas icon_neutral.gif ???
Tuligi ju esmalt PS2'le ja nüüd kõik ootavad PC versiooni!
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2005 21:51:04 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
inc kirjutas:
M@x kirjutas:
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb icon_wink.gif


Minuteada peaks Rockstaril olema leping Sony'ga, et enne lastakse SA välja PS2'hele ja siis PC.


Oota mis teemat sa nüüd ajad? Su jutust jääb mulje nagu sa ei teaks, et PS2 ver ammu väljas icon_neutral.gif ???
Tuligi ju esmalt PS2'le ja nüüd kõik ootavad PC versiooni!
r6hk on s6nal leping
st et mitte sellepärast pole PS2 versiooni ja pc versiooni vahe nii pikk et seda tehakse PC'le ymber, vaid et nad ei saa seda PCle enne mingit teatud aega v2lja lasta, nagu n2iteks 6 kuud
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 22:39:15 vasta tsitaadiga

Juuni algul läheb päris hulluks rabelemiseks ma kujutan ette icon_biggrin.gif
Enam polegi ju nii kaua oodata icon_rolleyes.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capzzz
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2005




sõnum 06.04.2005 10:28:20 vasta tsitaadiga

loodan, et seda sama kerge on häkkida, kui GTA3-e ja VC-d.. Tõlkisin mõlemad eesti keelseks, inimesed tänaval rääkisid eesti keeles, autod olid kõik ümber vahetatud.. Tegin ka ise paar autot.. Tekstuure muutsin vägevamaks, skinnisin modeleid.. Oi palju aega läks neisse a pulli sai..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 10:31:36 vasta tsitaadiga

PS2 versioonil on view distance minu jaoks tiba väike. mingi 50m võiks rohkem ette näha.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 11:07:26 vasta tsitaadiga

capzzz, self made GTA mod?tahaks sinu toodangut ka proovida,kui saab thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 06.04.2005 15:38:58 vasta tsitaadiga

kui kiiresti CJ kukub, kui ta langevarjuga hüppab?

rääkige veel mis seal teha saab ja mida teinud olete.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 15:52:54 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
kui kiiresti CJ kukub, kui ta langevarjuga hüppab?

rääkige veel mis seal teha saab ja mida teinud olete.


Mis mõttes? Langevarjuga läheb vahel ikka ilgelt aega, kui kõrgel lahti teha. Ilma aga üpris normaalselt.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 16:11:06 vasta tsitaadiga

See on jah päris pull kui ilma langevarjuta alla hüpata. CJ hakkab kätega lehvitama ja karjub "OH SH@#!!!". Lõpuks maapinnaga kokku saades käib üks hele plärts ja kogu moos. Kena vereloik ka veel lisaks thumbs_up.gif.
Kõrgust on võrreldes eelmiste GTA'ga ikka kõvasti tõstetud. NT. Vice City's ei küündinud kuidagi kõrgete pilvelõhkujate kohale, nüüd aga kerkib poole kõrgemale üle pilvede. Järgmises osas võiks juba kosmoses kaaluta olekus ringi hõljuda ja marslastele lehvitada...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capzzz
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2005




sõnum 06.04.2005 16:28:24 vasta tsitaadiga

Mafka, pole neid mode alles enam.. mõned autod tuunisin ära.. ja eestikeelne mod ka kustutatud.. ühesõnaga mitte midagi alles ei ole.. tegin ka matrix-mode, kui venda tänaval rusikaga lööd, lendab suure kaarega eemale:)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 18:31:24 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Järgmises osas võiks juba kosmoses kaaluta olekus ringi hõljuda ja marslastele lehvitada...


Kuskil kaugel vist juba rohelised(sinised? icon_confused.gif ) mehikesed itsitavad selle posti peale. Muidu mõte on küll sul mega
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 18:03:22 vasta tsitaadiga

Kas Hydraga saabki nii aeglaselt sõita või teen ma midagi valesti?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 18:16:45 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
See on jah päris pull kui ilma langevarjuta alla hüpata. CJ hakkab kätega lehvitama ja karjub "OH SH@#!!!". Lõpuks maapinnaga kokku saades käib üks hele plärts ja kogu moos. Kena vereloik ka veel lisaks thumbs_up.gif.
Kõrgust on võrreldes eelmiste GTA'ga ikka kõvasti tõstetud. NT. Vice City's ei küündinud kuidagi kõrgete pilvelõhkujate kohale, nüüd aga kerkib poole kõrgemale üle pilvede. Järgmises osas võiks juba kosmoses kaaluta olekus ringi hõljuda ja marslastele lehvitada...

jep, no Vice City-ga ei anna seda ikka üldse võrrelda, seal ju ei olnud selliseid tõuse ega languseidki nagu San Andreases - kõik oli enamähem ühes tasapinnas.

selle "saksa sõjalennukiga", mis ühe propelleriga on, oli algul ikka tükk tegu, et lendamine korralikult selgeks saada. thumbs_up.gif

minu eesmärk on mängus kõik missioonid 100% läbi teha. kuigi krt üks missioon on päris raske mu jaoks, kuna PS2 puldiga ei anna eriti täpselt sihtida - jutt siis selelst missioonist, kus tuleb katusel 3 minuti jooksul antenne kaitsta. ükskord jäi 3 sekki puudu icon_cry.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 18:18:19 vasta tsitaadiga

seal ühes kohas kus on hästi kõrge mägi, võtsime sõbraga BMXi ja langevarju ning hüppasime koos alla. Väga pull oli kui ma ei saanud langevarju lahti, aga see oligi meil julguse peale. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 18:57:44 vasta tsitaadiga

Oh jeerum, see antennide kaitsmine oli mission impossible. Alguses andsin alla, aga järgmine päev tegin jõuga läbi. Lõpuks peab ju kobama... Siis saigi mõeldud, et arvuti peal hiirega mängides oleks palju lihtsam. Aga muidu ei saa gamepadi vastu miski.
See Mount Chilliad on minu jaoks veel avastamata. Ühe korra sai sinna otsa töristatud, aga eks kunagi proovib uuesti. Ja 2 player mode võib mõnikord vägagi lahe olla. Üks keerab rooli ja teine samal ajal teeb uzidega drive-by'd. Naerda saab päris korralikult.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 19:07:52 vasta tsitaadiga

ostangi oma pleikarile nüüd selle klaviatuuri ja hiire adapteri ära - krt ei viitsi puldiga punnitada seda levelit - 2 sõpra ka proovind ja pole hakkama saand. icon_lol.gif
õnneks sai ilma selle läbimata ka Las Venturase lukust lahti ja muid leveleid teha - nii et praegu õnneks ei sega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 19:12:25 vasta tsitaadiga

Skeptik, pole ju vaja mingit adapterit. Lihtsalt pead leidma USB klaveri ning hiire. Ega seda missiooni ei pea ju tegema minu teada või mis?
Keegi võiks ikkagi Hydraga lennu kohta midagi rääkida.
Btw., mäss omab.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 19:15:59 vasta tsitaadiga

Rajareits, oot oot, tahad öelda, et tavaline USB klaver ja hiir sobivad? kuda nii? ma olen aru saand, et selleks vaja seda SmartJoy FRAG adapterit. icon_rolleyes.gif
no ma atahan mängu 100% läbi teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 19:20:03 vasta tsitaadiga

Palun vabandust, aga mis see Hydra on? Ei tule nagu silmade ette, kuigi nimi kõlab tuttavalt.
Mina olen hoopis huvitatud PS2 kõrvaklappidest. Kas selleks on samuti vaja leida USB headset või peab kusagilt PS2 seti sebima? Pole õrna aimugi kust neid saab ja palju maksavad...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 19:24:51 vasta tsitaadiga

Skeptik, mina tean kuskilt, et tavalised sobivad. Kunagi isegi toppisin hiire järgi, aga sellega ei saanud midagi teha kuna klaverit polnud.
Lähen proovin kohe uuesti, kui teleka ette saan. Eks siis annan siia teada.
EDIT: minu IR-hiir SA'ga tööle ei hakanud (peab klaveri koos proovima).

dstar, Hydra on teatud üldsusele nimega Harrier. See on hävitaja, mis suudab õhku tõusta püstloodis ja samuti ka maanduda.
PS! endal on klapid ühendatud ressiivrisse.


viimati muutis Rajareits 07.04.2005 20:37:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 19:27:42 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Palun vabandust, aga mis see Hydra on? Ei tule nagu silmade ette, kuigi nimi kõlab tuttavalt.
Mina olen hoopis huvitatud PS2 kõrvaklappidest. Kas selleks on samuti vaja leida USB headset või peab kusagilt PS2 seti sebima? Pole õrna aimugi kust neid saab ja palju maksavad...

üks võimalus on osta SCART juhe ja sealt tulevad RCA left ja right audio otsad ka eraldi välja ja siis üleminekuga kõrvaklapid sinna külge panna. või siis teleka külge klapid panna. icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 20:11:13 vasta tsitaadiga

Keegi Hydra kohta oskab siis öelda midagi?

Tegin nüüd lõpuks missioonide poolest mängu läbi. Kas nüüd siis on jälle, et möllan oma kinnisvaraga edasi, et rohkem midagi ei tulegi? Vice-Citys tuli minu teada viimane missioon ju alles siis, kui kõik kinnisvara ostetud ning täisvõimsusel töötas?
Viimase missiooni ajal oli küll üsna karm. Süda hüppas sees.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 13:35:43 vasta tsitaadiga

Vices süda hüppas sees küll, aga tegelikult ikka väga lihtne oli seal see viimane mission.

Kas sa lõputiitrid nägid ära juba? Kui ei, siis tuleb kindlasti midagi veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.04.2005 16:23:15 vasta tsitaadiga

mis missioon oli vice citys viimane?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 10.04.2005 16:41:43 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
mis missioon oli vice citys viimane?


"keep your frends close"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 20:58:22 vasta tsitaadiga

Karr000, nägin ära.
reitz90, ei olnud ju. "Keep your friends" oli lihtsalt mäletamist mööda.
EDIT: mis seal poolikut on? icon_confused.gif


viimati muutis Rajareits 10.04.2005 22:58:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.04.2005 22:53:24 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Karr000, nägin ära.
reitz90, ei olnud ju. "Keep your friends" oli lihtsalt mäletamist mööda.



see oleks natuke imelik lause ju, mis ? poolik nagu. icon_razz.gif Keep Your Friends Close oli siiski
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 22:58:30 vasta tsitaadiga

Keep Your Friends - hoia oma sõpru.
Täitsa hea lause minuarust.

Üldiselt oli Close seal lõpus küll jah.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.04.2005 23:04:38 vasta tsitaadiga

ühesõnaga oli 50% mängust siis, aga mingi missioon oli veel kus pidi poode tühjendama, selle ma pihta ei saanudki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 16:14:07 vasta tsitaadiga

Rongiga sõites ei tundugi see maa kuigi suur.. icon_rolleyes.gif

Aga nüüd ikkagi tahaks teada Hydra kohta. Minu arust väga valesti tehtud see. Ta oleks nagu helikopterina sinna mängu pandud (ega mootor vist ei luba lennukina pannagi). Asi väga aeglane ja ei tõuse ka normaalselt õhku. Peab ilgelt kaua ootama. Helikopterist on selle pärast aru saada, et Hydra ehk Harrier hoovõtul nina alla ei lase. Seda oleks küll paremat ootanud, usun, et mootor oleks lubanud kah.

Langevari aga thumbs_up.gif asi. Ei julge nagu lennukisse minnagi, kui seda kaasas pole. Tähtsam kui kuulivest praegu.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 16:59:58 vasta tsitaadiga

Mission, kus peab Hydra lennukikandjalt varastama, osutus alguses üllatavalt keeruliseks kuna hävitaja manööverdamine ja eriti kohalt minema saamine oli midagi uut. Mitu korda tuli "Mission Failed", sest vahetult peale õhku tõusmist sai kohe vette kukutud. Lõpuks sain aru, et paremat sticki edasi lükates liigub lennuk edasi ja tagasi tõmmates võtab hoo maha. Üldiselt olen Hydraga rahul.
Helikopteriga saab võrrelda küll, aga peaks olema võimalik ka mängida nii, et nina hoovõtul alla ei lase. Kui juhtimine selge, siis pole muud kui linna kohale kõmmutama. Kuigi võrreldes VC Hunteri kuulipildujaga on väike tagasiminek, sest Hydraga saab ainult rakette lasta, aga asi seegi.
Kui ringi lennates igavaks läheb, siis võib erinevate kaameranurkadega elu natuke huvitamaks teha. Nt. kui Hydraga sõites valida 'first-person camera' ja tagasi vaadata, siis on terve ekraan CJ nägu täis.
Filmikaamerat on samuti täiustatud. Kahju ainult, et langevarjuga alla hüpates 'Cinematic' kaamerat kasutada ei saa ja üldse on replay puudumine PS2 GTAdes üheks suureks miinuseks. Järgmises mängus võiks selle vea parandada ja lisaks Driv3rist tuttava slow-motion camera sisse panna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 17:02:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Helikopteriga saab võrrelda küll, aga peaks olema võimalik ka mängida nii, et nina hoovõtul alla ei lase. Kui juhtimine selge, siis pole muud kui linna kohale kõmmutama.


Oskad lähemalt rääkida (õpetada)?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:34:49 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

peetsee käed-kyljes
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.