|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.03.2005 23:21:58
|
|
|
CnZ, parandatud see.
dstar, tänud (smailid ruulivad )
Skeptik, ka tänud!
wtfp, sööma ei pea pidevalt. Söömisega tulevad elud (mõnikord hea missioonide ajal kohalikust burgeriputkast läbi astuda), elud tulevad ka seivides täis. Linnas sõidab tuunitud autosi ringi, kuid neid ei näe palja silmaga, kui väga terane pole. Ise olen nitro ja hüdraulikaga autosi kohanud. Ja kõike huvitavat ära seal ei jõuagi kirjutada, aga mainiks veel monstrumiga sõidu ära, sellega hea kiirteel maurata ja matse korraldada. Igatahes soovitan ise ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
31.03.2005 11:02:31
|
|
|
kuna see asi arvutile pidigi tulema ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
31.03.2005 13:53:39
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
kuna see asi arvutile pidigi tulema ?  |
Kopeeri-pasteeri pool lehte ülevalt.
7. juuni USAs
10. juuni EUs
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.03.2005 14:01:26
|
|
|
| PC versioonis võiks saada kudagi masinate kaalu muuta. mingi patch näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davey
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003
|
31.03.2005 14:30:38
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| PC versioonis võiks saada kudagi masinate kaalu muuta. mingi patch näiteks. |
gta3's sai näiteks notepadiga teha sellist asja.
ehk SA's saab ka. mäng ju põmst sama : P
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
31.03.2005 21:18:25
|
|
|
| davey kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| PC versioonis võiks saada kudagi masinate kaalu muuta. mingi patch näiteks. |
gta3's sai näiteks notepadiga teha sellist asja.
ehk SA's saab ka. mäng ju põmst sama : P |
loodan, et arvuti versioonis parandatakse see viga ikka ära, aga kui ei siis saab jah notepadiga kindlalt muuta ise ka
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.03.2005 21:58:10
|
|
|
üsna kindel, et ei muudeta, Rockstar'il niigi tegemist, et asi moodsa arvuti peal jooksma saada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Davids26
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
02.04.2005 01:20:00
|
|
|
Sry, see mis ma ennist nõuete kohta kirjutasin VÕIB olla ka vale. Ja ma ei mõtle seda aprilli naljana.
Sain selle uudise kahest kohast (suht usaldusväärsed mõlemad), aga nüüdseks need sealt juba koristatud. Niiet sry. Ja ärge praegu ka uskuge mind ma ei tea enam ise ka, kas need olid õiged või valed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.04.2005 20:48:28
|
|
|
Hehe peaks vist sulle külla tulema varsti jälle sa kaugele saanud ma vaatan
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2005 20:56:18
|
|
|
tegelt pole midagi eriti kaugel. 60% läbi. vahepeal panen niisama freestyle ja teen võimalikult palju kahju
võtsin pulli pärast aega kui kiirelt motikaga tervele mapile ringi peale teeb, nii et sõidad mööda kõige äärmiseid teid - ajaks tuli 20 minutit ja gaas oli koguaeg põhjas põhimõtteliselt. lõpus oli juba kopp ees vaikselt. et siis väike ettekujutus kui suure maaalaga on tegemist
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
03.04.2005 23:22:07
|
|
|
| 20 minta, whoaa.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
04.04.2005 10:39:22
|
|
|
Nojah, proovisin sama teha Vice City's - tulemus : 6min 30sec. Muidugi võttis sõjaväe osa juures tehtud tiir ning kitsastel tänavatel autode keskel tiirutamine oma osa.
Kahjuks peab praegu San Andreasest ainult und nägema Kõige rohkem kardan seda, et tuleb robustne portimine PS2 pealt maha. Kuid loodan, et nad kasutavad antud aega kasulikult ning lihvivad mängu vigu ja panevad ta hästi jooksma.
---Vesise suuga GTA fänn...---
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.04.2005 10:55:48
|
|
|
| Olgu kasvõi port, lükkab reso ja FSAA apeale ja on talutav vast ikka.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.04.2005 20:45:36
|
|
|
| Loe eespool juba mainitud et thakse palju uuendusi. Pikem view distance ja kõrgemad resod ja ülts parem graafika.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.04.2005 21:16:51
|
|
|
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
04.04.2005 21:24:15
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb  |
Minuteada peaks Rockstaril olema leping Sony'ga, et ennem lastakse SA välja PS2'hele ja siis PC.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.04.2005 21:26:54
|
|
|
| inc kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb  |
Minuteada peaks Rockstaril olema leping Sony'ga, et enne lastakse SA välja PS2'hele ja siis PC. |
Oota mis teemat sa nüüd ajad? Su jutust jääb mulje nagu sa ei teaks, et PS2 ver ammu väljas ???
Tuligi ju esmalt PS2'le ja nüüd kõik ootavad PC versiooni!
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.04.2005 21:51:04
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
Jah, miks ta muidu nii hilja välja tuleb  |
Minuteada peaks Rockstaril olema leping Sony'ga, et enne lastakse SA välja PS2'hele ja siis PC. |
Oota mis teemat sa nüüd ajad? Su jutust jääb mulje nagu sa ei teaks, et PS2 ver ammu väljas ???
Tuligi ju esmalt PS2'le ja nüüd kõik ootavad PC versiooni! |
r6hk on s6nal leping
st et mitte sellepärast pole PS2 versiooni ja pc versiooni vahe nii pikk et seda tehakse PC'le ymber, vaid et nad ei saa seda PCle enne mingit teatud aega v2lja lasta, nagu n2iteks 6 kuud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
04.04.2005 22:39:15
|
|
|
Juuni algul läheb päris hulluks rabelemiseks ma kujutan ette
Enam polegi ju nii kaua oodata
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capzzz
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2005
|
06.04.2005 10:28:20
|
|
|
| loodan, et seda sama kerge on häkkida, kui GTA3-e ja VC-d.. Tõlkisin mõlemad eesti keelseks, inimesed tänaval rääkisid eesti keeles, autod olid kõik ümber vahetatud.. Tegin ka ise paar autot.. Tekstuure muutsin vägevamaks, skinnisin modeleid.. Oi palju aega läks neisse a pulli sai..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.04.2005 10:31:36
|
|
|
| PS2 versioonil on view distance minu jaoks tiba väike. mingi 50m võiks rohkem ette näha.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.04.2005 11:07:26
|
|
|
capzzz, self made GTA mod?tahaks sinu toodangut ka proovida,kui saab
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
06.04.2005 15:38:58
|
|
|
kui kiiresti CJ kukub, kui ta langevarjuga hüppab?
rääkige veel mis seal teha saab ja mida teinud olete.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
06.04.2005 15:52:54
|
|
|
| reitz90 kirjutas: |
kui kiiresti CJ kukub, kui ta langevarjuga hüppab?
rääkige veel mis seal teha saab ja mida teinud olete. |
Mis mõttes? Langevarjuga läheb vahel ikka ilgelt aega, kui kõrgel lahti teha. Ilma aga üpris normaalselt..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.04.2005 16:11:06
|
|
|
See on jah päris pull kui ilma langevarjuta alla hüpata. CJ hakkab kätega lehvitama ja karjub "OH SH@#!!!". Lõpuks maapinnaga kokku saades käib üks hele plärts ja kogu moos. Kena vereloik ka veel lisaks .
Kõrgust on võrreldes eelmiste GTA'ga ikka kõvasti tõstetud. NT. Vice City's ei küündinud kuidagi kõrgete pilvelõhkujate kohale, nüüd aga kerkib poole kõrgemale üle pilvede. Järgmises osas võiks juba kosmoses kaaluta olekus ringi hõljuda ja marslastele lehvitada...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capzzz
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2005
|
06.04.2005 16:28:24
|
|
|
| Mafka, pole neid mode alles enam.. mõned autod tuunisin ära.. ja eestikeelne mod ka kustutatud.. ühesõnaga mitte midagi alles ei ole.. tegin ka matrix-mode, kui venda tänaval rusikaga lööd, lendab suure kaarega eemale:)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
06.04.2005 18:31:24
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Järgmises osas võiks juba kosmoses kaaluta olekus ringi hõljuda ja marslastele lehvitada... |
Kuskil kaugel vist juba rohelised(sinised? ) mehikesed itsitavad selle posti peale. Muidu mõte on küll sul mega
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
07.04.2005 18:03:22
|
|
|
| Kas Hydraga saabki nii aeglaselt sõita või teen ma midagi valesti?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.04.2005 18:16:45
|
|
|
| dstar kirjutas: |
See on jah päris pull kui ilma langevarjuta alla hüpata. CJ hakkab kätega lehvitama ja karjub "OH SH@#!!!". Lõpuks maapinnaga kokku saades käib üks hele plärts ja kogu moos. Kena vereloik ka veel lisaks .
Kõrgust on võrreldes eelmiste GTA'ga ikka kõvasti tõstetud. NT. Vice City's ei küündinud kuidagi kõrgete pilvelõhkujate kohale, nüüd aga kerkib poole kõrgemale üle pilvede. Järgmises osas võiks juba kosmoses kaaluta olekus ringi hõljuda ja marslastele lehvitada... |
jep, no Vice City-ga ei anna seda ikka üldse võrrelda, seal ju ei olnud selliseid tõuse ega languseidki nagu San Andreases - kõik oli enamähem ühes tasapinnas.
selle "saksa sõjalennukiga", mis ühe propelleriga on, oli algul ikka tükk tegu, et lendamine korralikult selgeks saada.
minu eesmärk on mängus kõik missioonid 100% läbi teha. kuigi krt üks missioon on päris raske mu jaoks, kuna PS2 puldiga ei anna eriti täpselt sihtida - jutt siis selelst missioonist, kus tuleb katusel 3 minuti jooksul antenne kaitsta. ükskord jäi 3 sekki puudu
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
07.04.2005 18:18:19
|
|
|
seal ühes kohas kus on hästi kõrge mägi, võtsime sõbraga BMXi ja langevarju ning hüppasime koos alla. Väga pull oli kui ma ei saanud langevarju lahti, aga see oligi meil julguse peale.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
07.04.2005 18:57:44
|
|
|
Oh jeerum, see antennide kaitsmine oli mission impossible. Alguses andsin alla, aga järgmine päev tegin jõuga läbi. Lõpuks peab ju kobama... Siis saigi mõeldud, et arvuti peal hiirega mängides oleks palju lihtsam. Aga muidu ei saa gamepadi vastu miski.
See Mount Chilliad on minu jaoks veel avastamata. Ühe korra sai sinna otsa töristatud, aga eks kunagi proovib uuesti. Ja 2 player mode võib mõnikord vägagi lahe olla. Üks keerab rooli ja teine samal ajal teeb uzidega drive-by'd. Naerda saab päris korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.04.2005 19:07:52
|
|
|
ostangi oma pleikarile nüüd selle klaviatuuri ja hiire adapteri ära - krt ei viitsi puldiga punnitada seda levelit - 2 sõpra ka proovind ja pole hakkama saand.
õnneks sai ilma selle läbimata ka Las Venturase lukust lahti ja muid leveleid teha - nii et praegu õnneks ei sega
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
07.04.2005 19:12:25
|
|
|
Skeptik, pole ju vaja mingit adapterit. Lihtsalt pead leidma USB klaveri ning hiire. Ega seda missiooni ei pea ju tegema minu teada või mis?
Keegi võiks ikkagi Hydraga lennu kohta midagi rääkida.
Btw., mäss omab..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.04.2005 19:15:59
|
|
|
Rajareits, oot oot, tahad öelda, et tavaline USB klaver ja hiir sobivad? kuda nii? ma olen aru saand, et selleks vaja seda SmartJoy FRAG adapterit.
no ma atahan mängu 100% läbi teha
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
07.04.2005 19:20:03
|
|
|
Palun vabandust, aga mis see Hydra on? Ei tule nagu silmade ette, kuigi nimi kõlab tuttavalt.
Mina olen hoopis huvitatud PS2 kõrvaklappidest. Kas selleks on samuti vaja leida USB headset või peab kusagilt PS2 seti sebima? Pole õrna aimugi kust neid saab ja palju maksavad...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
07.04.2005 19:24:51
|
|
|
Skeptik, mina tean kuskilt, et tavalised sobivad. Kunagi isegi toppisin hiire järgi, aga sellega ei saanud midagi teha kuna klaverit polnud.
Lähen proovin kohe uuesti, kui teleka ette saan. Eks siis annan siia teada.
EDIT: minu IR-hiir SA'ga tööle ei hakanud (peab klaveri koos proovima).
dstar, Hydra on teatud üldsusele nimega Harrier. See on hävitaja, mis suudab õhku tõusta püstloodis ja samuti ka maanduda.
PS! endal on klapid ühendatud ressiivrisse.
viimati muutis Rajareits 07.04.2005 20:37:08, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.04.2005 19:27:42
|
|
|
| dstar kirjutas: |
Palun vabandust, aga mis see Hydra on? Ei tule nagu silmade ette, kuigi nimi kõlab tuttavalt.
Mina olen hoopis huvitatud PS2 kõrvaklappidest. Kas selleks on samuti vaja leida USB headset või peab kusagilt PS2 seti sebima? Pole õrna aimugi kust neid saab ja palju maksavad... |
üks võimalus on osta SCART juhe ja sealt tulevad RCA left ja right audio otsad ka eraldi välja ja siis üleminekuga kõrvaklapid sinna külge panna. või siis teleka külge klapid panna.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.04.2005 20:11:13
|
|
|
Keegi Hydra kohta oskab siis öelda midagi?
Tegin nüüd lõpuks missioonide poolest mängu läbi. Kas nüüd siis on jälle, et möllan oma kinnisvaraga edasi, et rohkem midagi ei tulegi? Vice-Citys tuli minu teada viimane missioon ju alles siis, kui kõik kinnisvara ostetud ning täisvõimsusel töötas?
Viimase missiooni ajal oli küll üsna karm. Süda hüppas sees..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2005 13:35:43
|
|
|
Vices süda hüppas sees küll, aga tegelikult ikka väga lihtne oli seal see viimane mission.
Kas sa lõputiitrid nägid ära juba? Kui ei, siis tuleb kindlasti midagi veel
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.04.2005 16:23:15
|
|
|
| mis missioon oli vice citys viimane?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
10.04.2005 16:41:43
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| mis missioon oli vice citys viimane? |
"keep your frends close"
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.04.2005 20:58:22
|
|
|
Karr000, nägin ära.
reitz90, ei olnud ju. "Keep your friends" oli lihtsalt mäletamist mööda.
EDIT: mis seal poolikut on?
viimati muutis Rajareits 10.04.2005 22:58:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
10.04.2005 22:53:24
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Karr000, nägin ära.
reitz90, ei olnud ju. "Keep your friends" oli lihtsalt mäletamist mööda. |
see oleks natuke imelik lause ju, mis ? poolik nagu. Keep Your Friends Close oli siiski
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2005 22:58:30
|
|
|
Keep Your Friends - hoia oma sõpru.
Täitsa hea lause minuarust.
Üldiselt oli Close seal lõpus küll jah.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.04.2005 23:04:38
|
|
|
| ühesõnaga oli 50% mängust siis, aga mingi missioon oli veel kus pidi poode tühjendama, selle ma pihta ei saanudki.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.04.2005 16:14:07
|
|
|
Rongiga sõites ei tundugi see maa kuigi suur..
Aga nüüd ikkagi tahaks teada Hydra kohta. Minu arust väga valesti tehtud see. Ta oleks nagu helikopterina sinna mängu pandud (ega mootor vist ei luba lennukina pannagi). Asi väga aeglane ja ei tõuse ka normaalselt õhku. Peab ilgelt kaua ootama. Helikopterist on selle pärast aru saada, et Hydra ehk Harrier hoovõtul nina alla ei lase. Seda oleks küll paremat ootanud, usun, et mootor oleks lubanud kah.
Langevari aga asi. Ei julge nagu lennukisse minnagi, kui seda kaasas pole. Tähtsam kui kuulivest praegu..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
12.04.2005 16:59:58
|
|
|
Mission, kus peab Hydra lennukikandjalt varastama, osutus alguses üllatavalt keeruliseks kuna hävitaja manööverdamine ja eriti kohalt minema saamine oli midagi uut. Mitu korda tuli "Mission Failed", sest vahetult peale õhku tõusmist sai kohe vette kukutud. Lõpuks sain aru, et paremat sticki edasi lükates liigub lennuk edasi ja tagasi tõmmates võtab hoo maha. Üldiselt olen Hydraga rahul.
Helikopteriga saab võrrelda küll, aga peaks olema võimalik ka mängida nii, et nina hoovõtul alla ei lase. Kui juhtimine selge, siis pole muud kui linna kohale kõmmutama. Kuigi võrreldes VC Hunteri kuulipildujaga on väike tagasiminek, sest Hydraga saab ainult rakette lasta, aga asi seegi.
Kui ringi lennates igavaks läheb, siis võib erinevate kaameranurkadega elu natuke huvitamaks teha. Nt. kui Hydraga sõites valida 'first-person camera' ja tagasi vaadata, siis on terve ekraan CJ nägu täis.
Filmikaamerat on samuti täiustatud. Kahju ainult, et langevarjuga alla hüpates 'Cinematic' kaamerat kasutada ei saa ja üldse on replay puudumine PS2 GTAdes üheks suureks miinuseks. Järgmises mängus võiks selle vea parandada ja lisaks Driv3rist tuttava slow-motion camera sisse panna.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.04.2005 17:02:35
|
|
|
| tsitaat: |
Helikopteriga saab võrrelda küll, aga peaks olema võimalik ka mängida nii, et nina hoovõtul alla ei lase. Kui juhtimine selge, siis pole muud kui linna kohale kõmmutama.
|
Oskad lähemalt rääkida (õpetada)?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.04.2005 08:34:49
|
|
|
link :: kae siit
peetsee käed-kyljes
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|