|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
29.03.2005 07:29:18
|
|
|
nüüd üks halb kogemus ka sõbra arvuti käis ordis puhastuses , kui tagasi toodi panime arvuti seine lülitasime sisse mingi 3 mintsa töötas järsku kiilus kinni ,kuna prose ventijuhe polnud ühentatud (nad võiks vahel üle ka kontrolida aga õnneks prose jäi terveks )
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
29.03.2005 16:04:39
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
nüüd üks halb kogemus ka sõbra arvuti käis ordis puhastuses , kui tagasi toodi panime arvuti seine lülitasime sisse mingi 3 mintsa töötas järsku kiilus kinni ,kuna prose ventijuhe polnud ühentatud (nad võiks vahel üle ka kontrolida aga õnneks prose jäi terveks ) |
No see küll üpris tõsine apsakas
see, et prose ellu jäi, oli nüüd küll hea.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.03.2005 20:56:27
|
|
|
eks ikka jääb kui biosist pole shutdown disable
Samas päris loll apsakas jah... mäletan näiteks AMD socket A päevilt mitmeid juhtumeid, kus eri firmades aeti prose surm kliendi süüks... kuigi oli selge, et kas biosis oli kõik vajalik tegemata või oli jahutusega miski apsakas... nujah, aga eks neid apsakaid ikka juhtub - peaasi, et kliendile hiljem häma ei aeta
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
29.03.2005 23:58:44
|
|
|
Paar plusspunkti ka Ordi kapsaaeda siis..
Sai täna siis Jõe tänava esinduses käidud, õudne tahtmine uue toiteka järele oli..
Läksin sinna, küsisin toiteid.. tädi näitas kohe mis valikus, küsisin ühte lähemalt vaadata, et ehk suudab karbi pealt miskid amprid ka välja lugeda..
Ennem kui ma lõpuni jõudsin oli neiu juba kapist teise samasuguse otsinud, karbi avand ja näitas mulle toiteka küljelt kõik vajaliku info ära
Megameeldiv teenindus
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
30.03.2005 00:25:41
|
|
|
| Jolinar kirjutas: |
Paar plusspunkti ka Ordi kapsaaeda siis..
Sai täna siis Jõe tänava esinduses käidud, õudne tahtmine uue toiteka järele oli..
Läksin sinna, küsisin toiteid.. tädi näitas kohe mis valikus, küsisin ühte lähemalt vaadata, et ehk suudab karbi pealt miskid amprid ka välja lugeda..
enne kui ma lõpuni jõudsin oli neiu juba kapist teise samasuguse otsinud, karbi avand ja näitas mulle toiteka küljelt kõik vajaliku info ära
Megameeldiv teenindus  |
Sellessamas salongis olen isegi korduvalt ülimalt meeldivat teenindust kogenud. Äärmiselt abivalmid.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
30.03.2005 20:43:54
|
|
|
muide mul oli üks kogemus veel nimel ostsin endale uue arvuti (umbes 2 kuud tagasi) siis oli nii et ma elasin 6 korusel ja see mees kes tõi arvuti mulle ukse taha viitsis vähemalt 6 korda üles alla trepist joosta et arvuti , arvuti laud, printer, monitor , hiir , kõllid ja hiire üles tuua ise ei pidanud lillegi liikutama
__________________
sry pole eestlane
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.03.2005 20:50:37
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
muide mul oli üks kogemus veel nimel ostsin endale uue arvuti (umbes 2 kuud tagasi) siis oli nii et ma elasin 6 korusel ja see mees kes tõi arvuti mulle ukse taha viitsis vähemalt 6 korda üles alla trepist joosta et arvuti , arvuti laud, printer, monitor , hiir , kõllid ja hiire üles tuua ise ei pidanud lillegi liikutama
__________________
sry pole eestlane  |
sellel kuttil pidid küll raudsed närvid olema
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.03.2005 21:00:10
|
|
|
närvidega siin pole pistmist - ikka pigem treenitusega
lõpuks oli keel vesti peal või oli ikka rõõmus nägu peas ?
Samas tegelt ikka jube tore see arvuti koju toomine
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
30.03.2005 21:26:26
|
|
|
paneks siis jälle kord plussi kirja käisn täna tondi ordis, ostsin korpuse, kõvaketta, klaveri ja combo. tibi jooksis muudkui ja tassis tagaruumist asju kokku. 5+ teenindus
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
02.04.2005 11:32:34
|
|
|
Nii ka minul on Ordiga üks diil olnud ostsin sealt oma emaplaadi, kuid mul oli nii see lugu, et tellisin sealt kunagi Epoxi mobo elsiga 2 päeva pärast helistati ja räägiti väga viisakalt, et selline probleem, et seda mobot ei ole praegu ja nad ei tea ka kunas tuleb ja pakkusid mulle siis samaväärset mobot olin nõus ja järgmine päev oli kaup käes ehk siis need olid minu enda positiivsed kogemused Ordiga.
Aga nüüd ka veidi negatiivset juttu lisaks mis ei ole küll minuga seotud, kuid on sugulasega ja mis viis Ordi maine ka minu silmis veidi madalamale. Lugu siis selline sugulane tellis sealt elsiga ka ühe emaplaadi ja teadis, et 3 päeva jooksul peaks plaat kohale jõudma või kui tekib mingi tõrge siis helistatakse ja teatatakse talle. Ootab ta siis päeva, kaks, kolm ei midagist ei kaupa ega pole ka keegi talle midagi teatanud otsustab siis, et ei hakka ise ka kohe helistama ootab veel paar päeva ja otsustab siis helistada. Seal siis teatatakse, et kaupa ei ole praegu ja tuleb umbes nädala kahe pärast ok tuligi nädal hiljem kohale kõik oki ja tegelt ju ei olekski mingit probleemi ega tal väga kiiret selle moboga polnudki, aga asi nagu põhimõttes, et Ordi poolt oleks ikkagi olnud viisakas helistada ja teatada ise, et probleem selline ja selline, et kaup tuleb veidi hiljem nagu nad mulle helistasid ja teatasid, aga jah kui see intsitent välja harvata siis muidu igati norm firma.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
02.04.2005 19:35:51
|
|
|
Mul jälle positiivne kogemus ordiga. vaatan netist, neil emaplaat ettetellimisel. Aga läksin kohale, et poh, tellin siis. Aga volaa, mees ütles, et meil vist üks laos olemas, jooksis lattu ja tõigi mulle emaplaadi. Niiet vedas, sain kohe kätte
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R0mm
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2005
|
02.04.2005 22:48:32
|
|
|
Ordis mul ka teeninduse kohalt täitsa head kogemused. Seda nii Tallinnas kui Tartus. Viimati ostsin Jõe tänava ordist oma chiefteci korpuse. Tibi jälle seal jube asjalik, tiris seda 16 kilost kasti ja ei teind teist nägugi.
K-arvutis võrdluseks jälle on üldjuhul mingid täielikud juhmardid koos. Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
03.04.2005 16:52:03
|
|
|
| R0mm kirjutas: |
| Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda. |
Kas oskad ka põhjendada oma arvamust või lahmid niisama?
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xhop
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005
|
03.04.2005 18:52:28
|
|
|
Olen oma kõik arvutid sealt ostnud... väga on Ordi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R0mm
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2005
|
03.04.2005 19:26:09
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
| R0mm kirjutas: |
| Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda. |
Kas oskad ka põhjendada oma arvamust või lahmid niisama?  |
Ei lahmi niisama. Ostsin oma esimese arvuti sealt ja ka juppe ning nendega on asi kohtuni välja läinud. Ühte katkist mälupulka sain garantiikorras 4 kuud ümber vahetatud. Teiseks lähen ma poodi küsin ühtye konkreetset juppi. öeldakse et ei ole neil seda poes. Seepeale läksin koju ja saatsin kõikidesse K-arvutitesse e-mailid, et tahan seda juppi ja ega neil äkki seda poe laos pole. Sellepeale õhtul helistatakse sellest samast poest kus hommikul käisin ja ütlevad , et vot neil äkki on nüüd see poodi tekkind. Samas enne vannuvad mulle enamvähem oma surnud ema nimel, et neil ei ole sellist asja sees ja keelduvad isegi kontrollimast.
Viimane piisk oli see, kui tellisin Narva esindusest omale ühe jupi, sest see oli ainuke koht, kus seda parasjagu oli. Narva pool kusjuures väga viisakas ja tegid saadetise kiirelt ära. Lubatud päeval läksin siis tallinna esindusse kust pidin asja kätte saama ja küsin kas kaupa on tulnud. Nad kasutavad ELS postiteenust. Ja siis see krdi teenindaja ütleb mulle et ta ei tea kas on els käinud sel päeval või mitte. Siis ütlen et läheks vaataks kas on minu nimele tuld see pakk ja vastuseks tüüp aint mõmiseb omaette ja keeldub korra oma perset liigutamast et asja uurida natuke. See oli ka päris hea nali, kui pidime sõbraga müüjale õpetama kuidas kuvarit kasti ära mahutada. No ebakompetentsed on inimesed arvutustehnika kohapealt. Kui mingi toote kohta infot tahad, siis ei osata seal midagi öelda, vaid umbes võta manual ja uuri ise. Kõik. Edu neile.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ehitaja
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2005
|
03.04.2005 19:32:17
|
|
|
ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.04.2005 19:38:36
|
|
|
| tsitaat: |
ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!!
|
krt kas ükskord te algajad õpite selgeks et ORDI EI TEE NEID JUPPE ISE . nemad on vaid vahendaja e edasimüüja. iga firma tootes on praaki, kui on pekkis kõvaketas siis viid lihtsalt garantiise ja kõik. mõni on ikka vaimselt alaarenenud tõesti, kust otsast võib üldse mõelda et ordi teeb neid juppe kohapeal?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.04.2005 19:45:26
|
|
|
Aga eks ikka peavad konkurent-müüjad sõna võtma et kes siis ikka konkurenti maha ei teeb, kui ise ei tee
Pole Ordi töötaja , kuid kui Ordiga asju ajada, saab küll tellitud ning töökorras osad Ja viimase aja enda probleemid ongi olnud K-Salooniga ja ML-Salooniga
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.04.2005 20:15:16
|
|
|
| ehitaja kirjutas: |
ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!! |
ordi ise ei tee neid juppe seega pole tema süü. Kui katki mine garanatiise ja vaheta välja. Selleks ongi siuke imelik asi nagu garantii.
Ordi kallis Kudagi ei ütleks seda et ta üldse kallis on Just odav sageli paljude juppide koha pealt. Ja vähemalt ei ole siiani poes ostu korral teenindus puudulik olnud nagu mõnes urkas.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
03.04.2005 20:27:13
|
|
|
ah küllap need kaks tegelast kes ordit maha tegid on mingi RATE fännid kes niisama üritasid aprilli nalja järgi teha või siis k-saluuni fännajad ,,,, jätkake samas vaimus
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.04.2005 21:30:29
|
|
|
| Minuarus ordi odavam sageli kui kartuli salong. Lihtsalt ta ei reklaami end nii kõvasti. Tal pole vaja reklaami peale TVs raha kulutada. Ja rahvast on sageli poes piisavalt kes kõik soovivad midagi osta.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
03.04.2005 23:55:51
|
|
|
| R0mm kirjutas: |
| NuCleo kirjutas: |
| R0mm kirjutas: |
| Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda. |
Kas oskad ka põhjendada oma arvamust või lahmid niisama?  |
Ei lahmi niisama. Ostsin oma esimese arvuti sealt ja ka juppe ning nendega on asi kohtuni välja läinud. Ühte katkist mälupulka sain garantiikorras 4 kuud ümber vahetatud. Teiseks lähen ma poodi küsin ühtye konkreetset juppi. öeldakse et ei ole neil seda poes. Seepeale läksin koju ja saatsin kõikidesse K-arvutitesse e-mailid, et tahan seda juppi ja ega neil äkki seda poe laos pole. Sellepeale õhtul helistatakse sellest samast poest kus hommikul käisin ja ütlevad , et vot neil äkki on nüüd see poodi tekkind. Samas enne vannuvad mulle enamvähem oma surnud ema nimel, et neil ei ole sellist asja sees ja keelduvad isegi kontrollimast.
Viimane piisk oli see, kui tellisin Narva esindusest omale ühe jupi, sest see oli ainuke koht, kus seda parasjagu oli. Narva pool kusjuures väga viisakas ja tegid saadetise kiirelt ära. Lubatud päeval läksin siis tallinna esindusse kust pidin asja kätte saama ja küsin kas kaupa on tulnud. Nad kasutavad ELS postiteenust. Ja siis see krdi teenindaja ütleb mulle et ta ei tea kas on els käinud sel päeval või mitte. Siis ütlen et läheks vaataks kas on minu nimele tuld see pakk ja vastuseks tüüp aint mõmiseb omaette ja keeldub korra oma perset liigutamast et asja uurida natuke. See oli ka päris hea nali, kui pidime sõbraga müüjale õpetama kuidas kuvarit kasti ära mahutada. No ebakompetentsed on inimesed arvutustehnika kohapealt. Kui mingi toote kohta infot tahad, siis ei osata seal midagi öelda, vaid umbes võta manual ja uuri ise. Kõik. Edu neile. |
Selge. ma lihtsalt ootasin väitele ka põhjendust.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003

|
04.04.2005 10:53:43
|
|
|
| R0mm kirjutas: |
| No ebakompetentsed on inimesed arvutustehnika kohapealt. Kui mingi toote kohta infot tahad, siis ei osata seal midagi öelda, vaid umbes võta manual ja uuri ise. Kõik. Edu neile. |
Oleneb mis infot sa tahad.Mingit a'la "kuidas see kaart ka klokkub" infi nad ei peagi teadma, samuti oleks palju oodata, et kõigil müüjatel iga jubina jaoks seadistused peas on ja asjast kõike teavad.Kui sa ise nii kompetentne ja tark oled, siis mis sa enam poodi küsima lähed, peaksid ju teadma mida tahad ja mis omadused sellel on.Mina näiteks lähen poodi ikka kindla ostusooviga mingi asja suhtes mille kohta ennem uurind ja arvustusi lugend, mitte bläbläblä lolle küsimusi esitama millega müüjat kimpu viia, et siis hea muheleda oleks.
| ehitaja kirjutas: |
ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!! |
Nagu öeldi, ordi ei tee ju ise juppe ja praaki satub kõigil.Mis puutub pasa pähe ajamisse, siis endale pole küll mingit sitta üritatud pähe määrida, kuigi selline asi vast oleneb müüja südametunnistusest ja sellest, et milline klient oled.Kui müüja ikka aru saab, et klient mingi tumba pole ja hea ostja on, siis loomulikult tehakse sellisele alet ja räägitakse ausat juttu, sest muidu jäädakse sellisest kliendist üldse ilma.Samas mõned kiendid on ju siukesed arvutispetsid(nagu mikromaailmas mingi kodaniku superproff issi) kes koguaeg lõugamas ja sõimamas poes käivad kui arvutisse viirus satub oma lolluse tõttu ja mingit lauslollust suust välja ajavad sellest kuidas kõik ära hakitud on viiruste poolt jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
04.04.2005 11:21:27
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Oleneb mis infot sa tahad.Mingit a'la "kuidas see kaart ka klokkub" infi nad ei peagi teadma, samuti oleks palju oodata, et kõigil müüjatel iga jubina jaoks seadistused peas on ja asjast kõike teavad.Kui sa ise nii kompetentne ja tark oled, siis mis sa enam poodi küsima lähed, peaksid ju teadma mida tahad ja mis omadused sellel on.Mina näiteks lähen poodi ikka kindla ostusooviga mingi asja suhtes mille kohta enne uurind ja arvustusi lugend, mitte bläbläblä lolle küsimusi esitama millega müüjat kimpu viia, et siis hea muheleda oleks.
|
Vot need ongi need kõige jubedamad kliendid, kes tulevad midagi ostma, ise asjast midagi teadma.
Ja siis peavad müüjad arvama, mida tal konkreetselt vaja on.
Väga tore on, kui inimene tuleb mälusi ostma ja ei tea mis kiirusel see mälu tal olema peaks, Küsid megaherze, hakkab prose herzidest rääkima jne jne.
Endal olnud ka selline juhus, et tuli klient miskit kaablit ostma, et välisele kõvakettale taha panna.
Küsin siis, et milline auk seal kõvaketta taga on (kuna ma seda tõesti ise ei tea ja kaldun arvama, et neid ka erinevaid)
Sellepeale vastab tema, et ta ei oska öelda, küsin, et kas ikka kindel, et väline, vastus, et te ei tea..
Ja siis saa aru mida ta soovib..
Ps. Ei tööta ordis
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R0mm
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2005
|
04.04.2005 11:33:12
|
|
|
| See teine juhtum kui klient ei tea mida ta soovib. Ma rääkisin sellest, et müüjad ei oska tihti müüdavat kaupa iseloomustada. Ja ma ei pea siin silmas üldse mingeid klokkamisi ega mdiagi, vaid lihtsalt kõige elementaarsemaid toote omadusi. Oletame et ma lähen poodi ja ütlen et mul on vaja ide kaablit mingi ata 133 näiteks ja siis teeb müüa üllatund näo pähe ja küsib et mis imeasi see selline veel on. see muidugi väga äärmuslik näide, aga tuleb selliseidki asju ette. Sellega olen muidugi nõus, et rumal klient on ka tüütu. Samas aga selleks see müüja seal ongi, et rumalat klienti valgustada ja talle nõu anda.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
04.04.2005 13:16:23
|
|
|
Mida sina oleks sellele kõvakettaga kliendile ütelnud siis?
Ja enamus toodet iseloomustavad asjad on siiski kirjutadud toote juures olevale hinnasildile, kui klient ise ei suuda seda sealt lugeda siis see on juba puhta tema viga ka ju
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
04.04.2005 15:46:41
|
|
|
| Jolinar kirjutas: |
Mida sina oleks sellele kõvakettaga kliendile ütelnud siis?
Ja enamus toodet iseloomustavad asjad on siiski kirjutadud toote juures olevale hinnasildile, kui klient ise ei suuda seda sealt lugeda siis see on juba puhta tema viga ka ju |
Olgu see klient nii loll, kui tahes, on klient kuningas, nagu öeldakse...
Tahad edukas olla - talud ka tolle lolli kliendi ära ja müüd talle asja ära, mida vaja. Muidugi klient võiks küll jah ka ise teada, mida ta tahab, aga sellega on ta nii nagu ta on...
Ole vaid ise mees ja tea mida sa teed.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
04.04.2005 18:07:51
|
|
|
Seda võiks vastata ükskõik mis firma teema all, aga kuna siin ordi omas just jutuks, siis kui klient nt tuleb ostma mälukaarti ja ei tea täpselt millist vaja... pole ka fotokat kaasas... siis ega müüja ei peagi teadma kõiki maailma aparaate, et talle õige tüüp ära müüa.
Ja vahel klient tuleb ise, et näe andke mulle see mälu sealt, ok... ja pärast hakkab õiendama, et temale arvutisse ei lähe.
Tobe oleks ka olukord, kus müüja keeldub müümast, kuna pole veendunud, et kliendile just see asi sobib.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsebu
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2002
|
04.04.2005 19:21:53
|
|
|
| R0mm kirjutas: |
| ...mul on vaja ide kaablit mingi ata 133 näiteks ja siis teeb müüa üllatund näo pähe ja küsib et mis imeasi see selline veel on... |
Mul oli K- saluunis selline müüja, et kui avaldasin soovi osta ATA 66 kaablit, siis vastas, et kahjuks neid pole, on vaid ATA133 kablasid ....
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
04.04.2005 19:22:05
|
|
|
Just, ja kui klient nüüd täpselt ei tea, millist kaarti/juhet/mälu/midaiganes tal vaja on siis, pood ei ole ometigi leksikon..
arvutiga ju terve hunnik igasugu manuaale ja asju kaasas
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
04.04.2005 21:00:36
|
|
|
müüja ülesanne on teenindada(klient on kuningas), mul endal lillepood.
paljud ei tee vahet, tulbil ja nelgil.
siis ma selgitan...
sama ka arvutivärgiga, olgu klient loll kui tahes, ta on klient.
ja kes siis veel, kui mitte müüja , peab talle selgitama, mis õige , mis vale.
muidugi müüjad on ka vahel ebakompetentsed(omaniku ämber).
------------------------------------------------------------------
ennem ma kaotan kliendi, kes mind ei usu, kui talle saasta pähe
määrin.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.04.2005 21:39:26
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
müüja ülesanne on teenindada(klient on kuningas), mul endal lillepood.
paljud ei tee vahet, tulbil ja nelgil.
siis ma selgitan...
sama ka arvutivärgiga, olgu klient loll kui tahes, ta on klient.
ja kes siis veel, kui mitte müüja , peab talle selgitama, mis õige , mis vale.
muidugi müüjad on ka vahel ebakompetentsed(omaniku ämber).
------------------------------------------------------------------
enne ma kaotan kliendi, kes mind ei usu, kui talle saasta pähe
määrin.  |
ok, klient tuleb ütleb, et tahab protsessori ventilaatorit, küsid ilusti mis socketiga asi on, klient vaatab juhmi näoga otsa ja vihastab. Ütle mulle, kust peab vaene müüja teadma, mis protsessoriga arvuti on kliendil kodus ja talle siis õige asja veel müüma???
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
04.04.2005 23:55:05
|
|
|
Lille poes ei ole seda probleemi, et lill vaasi ei sobiks ... tulbil ja nelgil vahe tegemine on sama, mis mälul ja kõvakettal...
Pole mõtet lillemüüki ja arvuti ja lisaseadmete müüki võrrelda.
Klient on kuningas küll, aga midagi peaks ta ikkagi teadma.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
05.04.2005 00:06:41
|
|
|
mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi. hetkel jätavad küll paljud mulje, et keegi ei viitsi ega taha kliendile midagi seletada - peaasi et saaks oma müügilimiidi täis või et saaks kergelt läbi. kui sa ei taha klientidega suhelda siis ärge minge kaupade müümistööle - ükski klient ei tule lambist räuskama kui teie suudate temaga rahulikult ja lihtsalt rääkida -kõike annab alati võrdlustega põhjendada või selgitada, ja kui sa ei oska siis järelikult pole pädev inimene kes ei sobi müügitööle.
küll on tore ja naaivne mõelda, et lähen müügitööle kuhugi arvutisalongi , istun ja müün - aga sellega kaasneb ka kliendi teenindamine jms asjad , ja kui keegi ei peaks suutma käituda viisaka ja sõbraliku inimese kombel seletades kliendile asju, soovitan tõsiselt sellelt tööpostilt ära kaduda.
ega koolis ka õpetajad ei kritiseeri kohe õpilasi kui nad ei tea midagi, on ju täiesti normaalne kui õpilane küsib õpetaja käest mingit teemat üle vms.
mida parem klienditeenindaja seda rohkem õnnelikke kliente ja sedapidi saab ka majanduse õitsema, kerget raha minge teenige narkotsi müües, müüjal on ikkagi oluline roll suhtlemises
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
05.04.2005 00:54:09
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi. hetkel jätavad küll paljud mulje, et keegi ei viitsi ega taha kliendile midagi seletada - peaasi et saaks oma müügilimiidi täis või et saaks kergelt läbi. kui sa ei taha klientidega suhelda siis ärge minge kaupade müümistööle - ükski klient ei tule lambist räuskama kui teie suudate temaga rahulikult ja lihtsalt rääkida -kõike annab alati võrdlustega põhjendada või selgitada, ja kui sa ei oska siis järelikult pole pädev inimene kes ei sobi müügitööle.
küll on tore ja naaivne mõelda, et lähen müügitööle kuhugi arvutisalongi , istun ja müün - aga sellega kaasneb ka kliendi teenindamine jms asjad , ja kui keegi ei peaks suutma käituda viisaka ja sõbraliku inimese kombel seletades kliendile asju, soovitan tõsiselt sellelt tööpostilt ära kaduda.
ega koolis ka õpetajad ei kritiseeri kohe õpilasi kui nad ei tea midagi, on ju täiesti normaalne kui õpilane küsib õpetaja käest mingit teemat üle vms.
mida parem klienditeenindaja seda rohkem õnnelikke kliente ja sedapidi saab ka majanduse õitsema, kerget raha minge teenige narkotsi müües, müüjal on ikkagi oluline roll suhtlemises  |
etskae natuke normaalset juttu ka siia...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.04.2005 07:22:47
|
|
|
jep... õudusega vaatasin, et siia tekkinud miskit K teemat sisse
Isiklikult ütleks niipalju, et hea müüja suudab peaagu alati leida lahenduse, mis mõlemat poolt rahuldaks - paar aaastat tagasi olin Tartu kesklinna Ordis kimpus mälude ostmisega... müüja hoiatas, et need mälud ei pruugi ilusti fungata minu vana P2 peal... ütles, siis lahkelt et maksa raha ära, käi proovi kodus, kui ei tööta siis too tagasi...mulle väga sobis... mälu töötas väga hästi... läksin tagasi ja lasin arve ka ära teha + ostsin heast meelest veel 2 mälu ka
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
05.04.2005 07:59:37
|
|
|
| DesertFox kirjutas: |
| Lille poes ei ole seda probleemi, et lill vaasi ei sobiks ... tulbil ja nelgil vahe tegemine on sama, mis mälul ja kõvakettal... |
kui mõni minu arvutivõhikust tuttav mälu lisamise jutuga tuleb, siis peale mõningaid täpsustavaid küsimusi selgub enamasti, et silmas peeti siiski kõvaketast
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.04.2005 08:17:11
|
|
|
Aastad tagasi kui veel Celeron 633 oli kõva sõna, kobisesid enamus klassikaaslasi masina speccide lähemal küsimisel alati a la "Mälu on 10gigabaiti"
Tänaseks peaks see viga nooremal generatsioonil küljest olema loodetavasti
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atti
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003
|
05.04.2005 08:35:23
|
|
|
| Ei tööta ise Ordis, aga arvan eelnevaid sõnavõtte lugedes, et kui "ülitargad" kliendid, kes eriti oma arvuti sisu ei tunne, poodi lisanodi ostma minnes oma kasti või emaplaadi kapsa kaasa võtaksid, jääks pooled arusaamatused olemata. 9 juhul 10 oskavad need sellid kasti sisemusse vaadates pakkuda asju, mis igal juhul selles komplektis töötavad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R0mm
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2005
|
05.04.2005 09:07:46
|
|
|
Viimased 2 lehte on siin räägitud küll K-arvutisalongist juba kui keegi aru pole saanud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.04.2005 09:50:49
|
|
|
| Magic kirjutas: |
ütles, siis lahkelt et maksa raha ära, käi proovi kodus, kui ei tööta siis too tagasi...mulle väga sobis... mälu töötas väga hästi... läksin tagasi ja lasin arve ka ära teha + ostsin heast meelest veel 2 mälu ka  |
Mul sarnane keiss Pärnu ordis.Polnud kindel kas jahutus fungab piisavalt hästi ja pakuti variant, et mine proovi, kui kõik tip-top teeme diili
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
05.04.2005 10:56:23
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Tänaseks peaks see viga nooremal generatsioonil küljest olema loodetavasti  |
küsisin alles eile ühe teismeliseeas tuttava käest mängu laenates (mäng tahab uusimaid drivereid videokaardile, sest muidu ei mängi graafika hästi välja) et mis graafikakaart tal on. "ei tea..."
prose? "ei tea..."
mälu? "ei tea..."
Leidub veel ka tänapäeva noorte hulgas selliseid, kes ei tea peale protsessori hertsinumbri suurt midagi...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
05.04.2005 11:19:45
|
|
|
leidub-leidub. täitsa kindlalt kohe. küsid, mis protsessoriga masin on; vastuseks saan: ordi oma
see on muidugi kõige halvem keiss, pisut parem on siis kui öeldakse lihtsalt "mul on pentium"
ja muidugi enamikel juhtudel aetase operatsioonimälu kõvakettaga segamini.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.04.2005 12:17:37
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi. |
esiteks saab klient reeglina pahaseks, et kas te seda siis ise ei teagi? heal juhul ütleb tootja. pealegi, oskad sa öelda mõne lihtsalt seletatava koha, kust socketit näha saab? hakkan everesti sikutamist ja sealt vaatamist soovitama?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
05.04.2005 12:30:13
|
|
|
Mina olen seda soovitanud, pärast seda kui olen ära seletanud, miks ta seda uurima peaks..
Siiamaani on tänatud ja öeldud et jälle targemaks saadud..
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.04.2005 13:01:08
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi. |
esiteks saab klient reeglina pahaseks, et kas te seda siis ise ei teagi? heal juhul ütleb tootja. pealegi, oskad sa öelda mõne lihtsalt seletatava koha, kust socketit näha saab? hakkan everesti sikutamist ja sealt vaatamist soovitama? |
on ka kliente kes tulevad ütlevad, et tema arvuti on ostetud aastal 2001 ja kuidas te siis ei tea mis protsessor sees on, küsides, kas on tegemist AMD või inteli protsessoriga, vaadatakse sind, et sa ikka täis moron. Peaks fakiir olema kui ma teaks kõikide eesti elanike koduseid arvuteid ja nende konfe.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
05.04.2005 14:11:30
|
|
|
Paraku on ka väga noori meessoost kliente vanuses 14-17, kes käivad arvutikaupluses "haridust" saamas ja kuigi ma mõistan, et klient on kuningas, tekitab see siiski natuke pahameelt, kui ma pean mingi jõnglase lõpututele küsimustele vastama ja samas silmanurgast näen, kuidas kindla ostusooviga klient uksest välja astub. Loomulikult on müüjal kohustus klienti informeerida tooteomadustest jms parameetritest, aga sellisel tasemel "koolitust" siiski müüjalt nõuda ei saa.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2005 23:41:41
|
|
|
Paraku on ka väga noori meessoost kliente vanuses 14-17, kes käivad arvutikaupluses "haridust" saamas ja kuigi ma mõistan, et klient on kuningas, tekitab see siiski natuke pahameelt, kui ma pean mingi jõnglase lõpututele küsimustele vastama ja samas silmanurgast näen, kuidas kindla ostusooviga klient uksest välja astub. Loomulikult on müüjal kohustus klienti informeerida tooteomadustest jms parameetritest, aga sellisel tasemel "koolitust" siiski müüjalt nõuda ei saa.
------
siis tuleb võtta tööle veel üks müüja, ja see jõnglane,
saades "hariduse" , tuleb sulle poodi tagasi.
sest too jõnglane usaldab sind.
ja jõnglased kasvavad, saavad targemaks ja soovitavad neid,
kes neile "hariduse andsid".....
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
06.04.2005 01:14:49
|
|
|
Inimesed ei kipu tegema kõvakettal ja mälul vahet ka tänapäeval...
Peale selle on probleem selles, et protsessoriks peetakse seda, mis on korpuse sees... koos korpusega... arvutiks peetakse koos monitoriga...
Kuna ise töötan K-Hoolduses ja klient helistab ja küsib, mida kaasa peab võtma, siis peab neile igaksjuhuks alati selgeks tegema, et ärge klaviatuuri kaasa võtke(kui on jutust aru saada, et on arvuti viga), monitori ammugi mitte... on ju mõni ka võtnud kogu kupatuse kaasa
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
06.04.2005 08:18:26
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
siis tuleb võtta tööle veel üks müüja, ja see jõnglane,
saades "hariduse" , tuleb sulle poodi tagasi.
sest too jõnglane usaldab sind.
ja jõnglased kasvavad, saavad targemaks ja soovitavad neid,
kes neile "hariduse andsid".....  |
Isiklik kogemus näitab risti vastupidist. Kuna selline jõnglane on vägagi rahatundlik, siis minnakse eelkõige sinna, kus on odavam. Sellist koolitust arvutikauplus korraldama ei pea. Selline asi on tasuline.
Kui ma lähen kingapoodi, siis ma ikkagi tean, milliseid kingi ma tahan ja üldiselt mis olla võiks. Inimesed ei vaevu absoluutselt eeltööd tegema, vaid marsivad arvutikauplusse sisse ja nõuavad et vat mina tahan nüüd endale arvutit. Kui küsida, et mis siis sellise arvutiga tegema hakatakse, on vastus "ma ei tea" väga kiire tulema. Kui sa lähed kingakauplusse, siis sealne kauplusetöötaja ju ei uuri, et mida nende kingadega tegema hakatakse. Lihtsalt ebapädevus on probleemiks.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|