Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 29.03.2005 07:29:18 vasta tsitaadiga

nüüd üks halb kogemus ka thumbs_down.gif sõbra arvuti käis ordis puhastuses , kui tagasi toodi panime arvuti seine lülitasime sisse mingi 3 mintsa töötas järsku kiilus kinni ,kuna prose ventijuhe polnud ühentatud (nad võiks vahel üle ka kontrolida aga õnneks prose jäi terveks icon_razz1.gif )
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 29.03.2005 16:04:39 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
nüüd üks halb kogemus ka thumbs_down.gif sõbra arvuti käis ordis puhastuses , kui tagasi toodi panime arvuti seine lülitasime sisse mingi 3 mintsa töötas järsku kiilus kinni ,kuna prose ventijuhe polnud ühentatud (nad võiks vahel üle ka kontrolida aga õnneks prose jäi terveks icon_razz1.gif )

No see küll üpris tõsine apsakas icon_evil.gif
see, et prose ellu jäi, oli nüüd küll hea.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.03.2005 20:56:27 vasta tsitaadiga

eks ikka jääb kui biosist pole shutdown disable icon_razz.gif
Samas päris loll apsakas jah... mäletan näiteks AMD socket A päevilt mitmeid juhtumeid, kus eri firmades aeti prose surm kliendi süüks... kuigi oli selge, et kas biosis oli kõik vajalik tegemata või oli jahutusega miski apsakas... nujah, aga eks neid apsakaid ikka juhtub - peaasi, et kliendile hiljem häma ei aeta
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 23:58:44 vasta tsitaadiga

Paar plusspunkti ka Ordi kapsaaeda siis..
Sai täna siis Jõe tänava esinduses käidud, õudne tahtmine uue toiteka järele oli..
Läksin sinna, küsisin toiteid.. tädi näitas kohe mis valikus, küsisin ühte lähemalt vaadata, et ehk suudab karbi pealt miskid amprid ka välja lugeda..
Ennem kui ma lõpuni jõudsin oli neiu juba kapist teise samasuguse otsinud, karbi avand ja näitas mulle toiteka küljelt kõik vajaliku info ära icon_smile.gif

Megameeldiv teenindus icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 30.03.2005 00:25:41 vasta tsitaadiga

Jolinar kirjutas:
Paar plusspunkti ka Ordi kapsaaeda siis..
Sai täna siis Jõe tänava esinduses käidud, õudne tahtmine uue toiteka järele oli..
Läksin sinna, küsisin toiteid.. tädi näitas kohe mis valikus, küsisin ühte lähemalt vaadata, et ehk suudab karbi pealt miskid amprid ka välja lugeda..
enne kui ma lõpuni jõudsin oli neiu juba kapist teise samasuguse otsinud, karbi avand ja näitas mulle toiteka küljelt kõik vajaliku info ära icon_smile.gif

Megameeldiv teenindus icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Sellessamas salongis olen isegi korduvalt ülimalt meeldivat teenindust kogenud. Äärmiselt abivalmid. thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 30.03.2005 20:43:54 vasta tsitaadiga

muide mul oli üks kogemus veel thumbs_up.gif nimel ostsin endale uue arvuti (umbes 2 kuud tagasi) siis oli nii et ma elasin 6 korusel ja see mees kes tõi arvuti mulle ukse taha viitsis vähemalt 6 korda üles alla trepist joosta et arvuti , arvuti laud, printer, monitor , hiir , kõllid ja hiire üles tuua ise ei pidanud lillegi liikutama thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif

__________________
sry pole eestlane icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 20:50:37 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
muide mul oli üks kogemus veel thumbs_up.gif nimel ostsin endale uue arvuti (umbes 2 kuud tagasi) siis oli nii et ma elasin 6 korusel ja see mees kes tõi arvuti mulle ukse taha viitsis vähemalt 6 korda üles alla trepist joosta et arvuti , arvuti laud, printer, monitor , hiir , kõllid ja hiire üles tuua ise ei pidanud lillegi liikutama thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif

__________________
sry pole eestlane icon_redface.gif icon_redface.gif


sellel kuttil pidid küll raudsed närvid olema

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.03.2005 21:00:10 vasta tsitaadiga

närvidega siin pole pistmist - ikka pigem treenitusega icon_biggrin.gif
lõpuks oli keel vesti peal või oli ikka rõõmus nägu peas ?
Samas tegelt ikka jube tore see arvuti koju toomine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 21:26:26 vasta tsitaadiga

paneks siis jälle kord plussi kirja thumbs_up.gif käisn täna tondi ordis, ostsin korpuse, kõvaketta, klaveri ja combo. tibi jooksis muudkui ja tassis tagaruumist asju kokku. 5+ teenindus icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 11:32:34 vasta tsitaadiga

Nii ka minul on Ordiga üks diil olnud ostsin sealt oma emaplaadi, kuid mul oli nii see lugu, et tellisin sealt kunagi Epoxi mobo elsiga 2 päeva pärast helistati ja räägiti väga viisakalt, et selline probleem, et seda mobot ei ole praegu ja nad ei tea ka kunas tuleb ja pakkusid mulle siis samaväärset mobot olin nõus ja järgmine päev oli kaup käes ehk siis need olid minu enda positiivsed kogemused Ordiga. icon_biggrin.gif

Aga nüüd ka veidi negatiivset juttu lisaks mis ei ole küll minuga seotud, kuid on sugulasega ja mis viis Ordi maine ka minu silmis veidi madalamale. Lugu siis selline sugulane tellis sealt elsiga ka ühe emaplaadi ja teadis, et 3 päeva jooksul peaks plaat kohale jõudma või kui tekib mingi tõrge siis helistatakse ja teatatakse talle. Ootab ta siis päeva, kaks, kolm ei midagist ei kaupa ega pole ka keegi talle midagi teatanud otsustab siis, et ei hakka ise ka kohe helistama ootab veel paar päeva ja otsustab siis helistada. Seal siis teatatakse, et kaupa ei ole praegu ja tuleb umbes nädala kahe pärast ok tuligi nädal hiljem kohale kõik oki ja tegelt ju ei olekski mingit probleemi ega tal väga kiiret selle moboga polnudki, aga asi nagu põhimõttes, et Ordi poolt oleks ikkagi olnud viisakas helistada ja teatada ise, et probleem selline ja selline, et kaup tuleb veidi hiljem nagu nad mulle helistasid ja teatasid, aga jah kui see intsitent välja harvata siis muidu igati norm firma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.04.2005 19:35:51 vasta tsitaadiga

Mul jälle positiivne kogemus ordiga. vaatan netist, neil emaplaat ettetellimisel. Aga läksin kohale, et poh, tellin siis. Aga volaa, mees ütles, et meil vist üks laos olemas, jooksis lattu ja tõigi mulle emaplaadi. Niiet vedas, sain kohe kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 22:48:32 vasta tsitaadiga

Ordis mul ka teeninduse kohalt täitsa head kogemused. Seda nii Tallinnas kui Tartus. Viimati ostsin Jõe tänava ordist oma chiefteci korpuse. Tibi jälle seal jube asjalik, tiris seda 16 kilost kasti ja ei teind teist nägugi. icon_biggrin.gif
K-arvutis võrdluseks jälle on üldjuhul mingid täielikud juhmardid koos. Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 03.04.2005 16:52:03 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda.

Kas oskad ka põhjendada oma arvamust või lahmid niisama? icon_rolleyes.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xhop
HV vaatleja
xhop

liitunud: 03.04.2005




sõnum 03.04.2005 18:52:28 vasta tsitaadiga

Olen oma kõik arvutid sealt ostnud... väga thumbs_up.gif on Ordi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 19:26:09 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
R0mm kirjutas:
Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda.

Kas oskad ka põhjendada oma arvamust või lahmid niisama? icon_rolleyes.gif


Ei lahmi niisama. Ostsin oma esimese arvuti sealt ja ka juppe ning nendega on asi kohtuni välja läinud. Ühte katkist mälupulka sain garantiikorras 4 kuud ümber vahetatud. Teiseks lähen ma poodi küsin ühtye konkreetset juppi. öeldakse et ei ole neil seda poes. Seepeale läksin koju ja saatsin kõikidesse K-arvutitesse e-mailid, et tahan seda juppi ja ega neil äkki seda poe laos pole. Sellepeale õhtul helistatakse sellest samast poest kus hommikul käisin ja ütlevad , et vot neil äkki on nüüd see poodi tekkind. Samas enne vannuvad mulle enamvähem oma surnud ema nimel, et neil ei ole sellist asja sees ja keelduvad isegi kontrollimast.
Viimane piisk oli see, kui tellisin Narva esindusest omale ühe jupi, sest see oli ainuke koht, kus seda parasjagu oli. Narva pool kusjuures väga viisakas ja tegid saadetise kiirelt ära. Lubatud päeval läksin siis tallinna esindusse kust pidin asja kätte saama ja küsin kas kaupa on tulnud. Nad kasutavad ELS postiteenust. Ja siis see krdi teenindaja ütleb mulle et ta ei tea kas on els käinud sel päeval või mitte. Siis ütlen et läheks vaataks kas on minu nimele tuld see pakk ja vastuseks tüüp aint mõmiseb omaette ja keeldub korra oma perset liigutamast et asja uurida natuke. See oli ka päris hea nali, kui pidime sõbraga müüjale õpetama kuidas kuvarit kasti ära mahutada. No ebakompetentsed on inimesed arvutustehnika kohapealt. Kui mingi toote kohta infot tahad, siis ei osata seal midagi öelda, vaid umbes võta manual ja uuri ise. Kõik. Edu neile.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ehitaja
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2005




sõnum 03.04.2005 19:32:17 vasta tsitaadiga

ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 19:38:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!!

krt kas ükskord te algajad õpite selgeks et ORDI EI TEE NEID JUPPE ISE . nemad on vaid vahendaja e edasimüüja. iga firma tootes on praaki, kui on pekkis kõvaketas siis viid lihtsalt garantiise ja kõik. mõni on ikka vaimselt alaarenenud tõesti, kust otsast võib üldse mõelda et ordi teeb neid juppe kohapeal?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.04.2005 19:45:26 vasta tsitaadiga

Aga eks ikka peavad konkurent-müüjad sõna võtma icon_biggrin.gif et kes siis ikka konkurenti maha ei teeb, kui ise ei tee thumbs_up.gif

Pole Ordi töötaja icon_biggrin.gif , kuid kui Ordiga asju ajada, saab küll tellitud ning töökorras osad thumbs_up.gif Ja viimase aja enda probleemid ongi olnud K-Salooniga ja ML-Salooniga icon_wink.gif icon_eek.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 20:15:16 vasta tsitaadiga

ehitaja kirjutas:
ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!!


ordi ise ei tee neid juppe seega pole tema süü. Kui katki mine garanatiise ja vaheta välja. Selleks ongi siuke imelik asi nagu garantii.

Ordi kallis icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_lol.gif Kudagi ei ütleks seda et ta üldse kallis on icon_wink.gif Just odav sageli paljude juppide koha pealt. Ja vähemalt ei ole siiani poes ostu korral teenindus puudulik olnud nagu mõnes urkas.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 20:27:13 vasta tsitaadiga

ah küllap need kaks tegelast kes ordit maha tegid on mingi RATE fännid kes niisama üritasid aprilli nalja järgi teha või siis k-saluuni fännajad ,,,, jätkake samas vaimus icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 21:30:29 vasta tsitaadiga

Minuarus ordi odavam sageli kui kartuli salong. Lihtsalt ta ei reklaami end nii kõvasti. Tal pole vaja reklaami peale TVs raha kulutada. Ja rahvast on sageli poes piisavalt kes kõik soovivad midagi osta.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 03.04.2005 23:55:51 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
NuCleo kirjutas:
R0mm kirjutas:
Midagi nad ei tea, ei oska ega suuda.

Kas oskad ka põhjendada oma arvamust või lahmid niisama? icon_rolleyes.gif


Ei lahmi niisama. Ostsin oma esimese arvuti sealt ja ka juppe ning nendega on asi kohtuni välja läinud. Ühte katkist mälupulka sain garantiikorras 4 kuud ümber vahetatud. Teiseks lähen ma poodi küsin ühtye konkreetset juppi. öeldakse et ei ole neil seda poes. Seepeale läksin koju ja saatsin kõikidesse K-arvutitesse e-mailid, et tahan seda juppi ja ega neil äkki seda poe laos pole. Sellepeale õhtul helistatakse sellest samast poest kus hommikul käisin ja ütlevad , et vot neil äkki on nüüd see poodi tekkind. Samas enne vannuvad mulle enamvähem oma surnud ema nimel, et neil ei ole sellist asja sees ja keelduvad isegi kontrollimast.
Viimane piisk oli see, kui tellisin Narva esindusest omale ühe jupi, sest see oli ainuke koht, kus seda parasjagu oli. Narva pool kusjuures väga viisakas ja tegid saadetise kiirelt ära. Lubatud päeval läksin siis tallinna esindusse kust pidin asja kätte saama ja küsin kas kaupa on tulnud. Nad kasutavad ELS postiteenust. Ja siis see krdi teenindaja ütleb mulle et ta ei tea kas on els käinud sel päeval või mitte. Siis ütlen et läheks vaataks kas on minu nimele tuld see pakk ja vastuseks tüüp aint mõmiseb omaette ja keeldub korra oma perset liigutamast et asja uurida natuke. See oli ka päris hea nali, kui pidime sõbraga müüjale õpetama kuidas kuvarit kasti ära mahutada. No ebakompetentsed on inimesed arvutustehnika kohapealt. Kui mingi toote kohta infot tahad, siis ei osata seal midagi öelda, vaid umbes võta manual ja uuri ise. Kõik. Edu neile.

Selge. ma lihtsalt ootasin väitele ka põhjendust. icon_wink.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2005 10:53:43 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
No ebakompetentsed on inimesed arvutustehnika kohapealt. Kui mingi toote kohta infot tahad, siis ei osata seal midagi öelda, vaid umbes võta manual ja uuri ise. Kõik. Edu neile.


Oleneb mis infot sa tahad.Mingit a'la "kuidas see kaart ka klokkub" infi nad ei peagi teadma, samuti oleks palju oodata, et kõigil müüjatel iga jubina jaoks seadistused peas on ja asjast kõike teavad.Kui sa ise nii kompetentne ja tark oled, siis mis sa enam poodi küsima lähed, peaksid ju teadma mida tahad ja mis omadused sellel on.Mina näiteks lähen poodi ikka kindla ostusooviga mingi asja suhtes mille kohta ennem uurind ja arvustusi lugend, mitte bläbläblä lolle küsimusi esitama millega müüjat kimpu viia, et siis hea muheleda oleks.

ehitaja kirjutas:
ordi on kallis ja suht paska ajavad pähe...ostsin arvuti, millel oli pe..es kõvaketas, mina sealt enam ei osta midagi...
mingu kasvõi teise riiki äritsema oma rikkis juppidega!!!


Nagu öeldi, ordi ei tee ju ise juppe ja praaki satub kõigil.Mis puutub pasa pähe ajamisse, siis endale pole küll mingit sitta üritatud pähe määrida, kuigi selline asi vast oleneb müüja südametunnistusest ja sellest, et milline klient oled.Kui müüja ikka aru saab, et klient mingi tumba pole ja hea ostja on, siis loomulikult tehakse sellisele alet ja räägitakse ausat juttu, sest muidu jäädakse sellisest kliendist üldse ilma.Samas mõned kiendid on ju siukesed arvutispetsid(nagu mikromaailmas mingi kodaniku superproff issi) kes koguaeg lõugamas ja sõimamas poes käivad kui arvutisse viirus satub oma lolluse tõttu ja mingit lauslollust suust välja ajavad sellest kuidas kõik ära hakitud on viiruste poolt jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 11:21:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

Oleneb mis infot sa tahad.Mingit a'la "kuidas see kaart ka klokkub" infi nad ei peagi teadma, samuti oleks palju oodata, et kõigil müüjatel iga jubina jaoks seadistused peas on ja asjast kõike teavad.Kui sa ise nii kompetentne ja tark oled, siis mis sa enam poodi küsima lähed, peaksid ju teadma mida tahad ja mis omadused sellel on.Mina näiteks lähen poodi ikka kindla ostusooviga mingi asja suhtes mille kohta enne uurind ja arvustusi lugend, mitte bläbläblä lolle küsimusi esitama millega müüjat kimpu viia, et siis hea muheleda oleks.


Vot need ongi need kõige jubedamad kliendid, kes tulevad midagi ostma, ise asjast midagi teadma.
Ja siis peavad müüjad arvama, mida tal konkreetselt vaja on.
Väga tore on, kui inimene tuleb mälusi ostma ja ei tea mis kiirusel see mälu tal olema peaks, Küsid megaherze, hakkab prose herzidest rääkima jne jne.
Endal olnud ka selline juhus, et tuli klient miskit kaablit ostma, et välisele kõvakettale taha panna.
Küsin siis, et milline auk seal kõvaketta taga on (kuna ma seda tõesti ise ei tea ja kaldun arvama, et neid ka erinevaid)
Sellepeale vastab tema, et ta ei oska öelda, küsin, et kas ikka kindel, et väline, vastus, et te ei tea..
Ja siis saa aru mida ta soovib..

Ps. Ei tööta ordis
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 11:33:12 vasta tsitaadiga

See teine juhtum kui klient ei tea mida ta soovib. Ma rääkisin sellest, et müüjad ei oska tihti müüdavat kaupa iseloomustada. Ja ma ei pea siin silmas üldse mingeid klokkamisi ega mdiagi, vaid lihtsalt kõige elementaarsemaid toote omadusi. Oletame et ma lähen poodi ja ütlen et mul on vaja ide kaablit mingi ata 133 näiteks ja siis teeb müüa üllatund näo pähe ja küsib et mis imeasi see selline veel on. see muidugi väga äärmuslik näide, aga tuleb selliseidki asju ette. Sellega olen muidugi nõus, et rumal klient on ka tüütu. Samas aga selleks see müüja seal ongi, et rumalat klienti valgustada ja talle nõu anda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 13:16:23 vasta tsitaadiga

Mida sina oleks sellele kõvakettaga kliendile ütelnud siis?


Ja enamus toodet iseloomustavad asjad on siiski kirjutadud toote juures olevale hinnasildile, kui klient ise ei suuda seda sealt lugeda siis see on juba puhta tema viga ka ju
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 04.04.2005 15:46:41 vasta tsitaadiga

Jolinar kirjutas:
Mida sina oleks sellele kõvakettaga kliendile ütelnud siis?


Ja enamus toodet iseloomustavad asjad on siiski kirjutadud toote juures olevale hinnasildile, kui klient ise ei suuda seda sealt lugeda siis see on juba puhta tema viga ka ju

Olgu see klient nii loll, kui tahes, on klient kuningas, nagu öeldakse... icon_wink.gif
Tahad edukas olla - talud ka tolle lolli kliendi ära ja müüd talle asja ära, mida vaja. Muidugi klient võiks küll jah ka ise teada, mida ta tahab, aga sellega on ta nii nagu ta on...
Ole vaid ise mees ja tea mida sa teed.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 04.04.2005 18:07:51 vasta tsitaadiga

Seda võiks vastata ükskõik mis firma teema all, aga kuna siin ordi omas just jutuks, siis kui klient nt tuleb ostma mälukaarti ja ei tea täpselt millist vaja... pole ka fotokat kaasas... siis ega müüja ei peagi teadma kõiki maailma aparaate, et talle õige tüüp ära müüa.

Ja vahel klient tuleb ise, et näe andke mulle see mälu sealt, ok... ja pärast hakkab õiendama, et temale arvutisse ei lähe.

Tobe oleks ka olukord, kus müüja keeldub müümast, kuna pole veendunud, et kliendile just see asi sobib.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsebu
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 19:21:53 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
...mul on vaja ide kaablit mingi ata 133 näiteks ja siis teeb müüa üllatund näo pähe ja küsib et mis imeasi see selline veel on...

Mul oli K- saluunis selline müüja, et kui avaldasin soovi osta ATA 66 kaablit, siis vastas, et kahjuks neid pole, on vaid ATA133 kablasid ....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 19:22:05 vasta tsitaadiga

Just, ja kui klient nüüd täpselt ei tea, millist kaarti/juhet/mälu/midaiganes tal vaja on siis, pood ei ole ometigi leksikon..
arvutiga ju terve hunnik igasugu manuaale ja asju kaasas
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2005 21:00:36 vasta tsitaadiga

müüja ülesanne on teenindada(klient on kuningas), mul endal lillepood.
paljud ei tee vahet, tulbil ja nelgil.
siis ma selgitan...
sama ka arvutivärgiga, olgu klient loll kui tahes, ta on klient.
ja kes siis veel, kui mitte müüja , peab talle selgitama, mis õige , mis vale.
muidugi müüjad on ka vahel ebakompetentsed(omaniku ämber).
------------------------------------------------------------------
ennem ma kaotan kliendi, kes mind ei usu, kui talle saasta pähe
määrin. thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 21:39:26 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
müüja ülesanne on teenindada(klient on kuningas), mul endal lillepood.
paljud ei tee vahet, tulbil ja nelgil.
siis ma selgitan...
sama ka arvutivärgiga, olgu klient loll kui tahes, ta on klient.
ja kes siis veel, kui mitte müüja , peab talle selgitama, mis õige , mis vale.
muidugi müüjad on ka vahel ebakompetentsed(omaniku ämber).
------------------------------------------------------------------
enne ma kaotan kliendi, kes mind ei usu, kui talle saasta pähe
määrin. thumbs_up.gif


ok, klient tuleb ütleb, et tahab protsessori ventilaatorit, küsid ilusti mis socketiga asi on, klient vaatab juhmi näoga otsa ja vihastab. Ütle mulle, kust peab vaene müüja teadma, mis protsessoriga arvuti on kliendil kodus ja talle siis õige asja veel müüma???
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 04.04.2005 23:55:05 vasta tsitaadiga

Lille poes ei ole seda probleemi, et lill vaasi ei sobiks ... tulbil ja nelgil vahe tegemine on sama, mis mälul ja kõvakettal...
Pole mõtet lillemüüki ja arvuti ja lisaseadmete müüki võrrelda.
Klient on kuningas küll, aga midagi peaks ta ikkagi teadma.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 00:06:41 vasta tsitaadiga

mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi. hetkel jätavad küll paljud mulje, et keegi ei viitsi ega taha kliendile midagi seletada - peaasi et saaks oma müügilimiidi täis või et saaks kergelt läbi. kui sa ei taha klientidega suhelda siis ärge minge kaupade müümistööle - ükski klient ei tule lambist räuskama kui teie suudate temaga rahulikult ja lihtsalt rääkida -kõike annab alati võrdlustega põhjendada või selgitada, ja kui sa ei oska siis järelikult pole pädev inimene kes ei sobi müügitööle.
küll on tore ja naaivne mõelda, et lähen müügitööle kuhugi arvutisalongi , istun ja müün - aga sellega kaasneb ka kliendi teenindamine jms asjad , ja kui keegi ei peaks suutma käituda viisaka ja sõbraliku inimese kombel seletades kliendile asju, soovitan tõsiselt sellelt tööpostilt ära kaduda.
ega koolis ka õpetajad ei kritiseeri kohe õpilasi kui nad ei tea midagi, on ju täiesti normaalne kui õpilane küsib õpetaja käest mingit teemat üle vms.
mida parem klienditeenindaja seda rohkem õnnelikke kliente ja sedapidi saab ka majanduse õitsema, kerget raha minge teenige narkotsi müües, müüjal on ikkagi oluline roll suhtlemises icon_exclaim.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 05.04.2005 00:54:09 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi. hetkel jätavad küll paljud mulje, et keegi ei viitsi ega taha kliendile midagi seletada - peaasi et saaks oma müügilimiidi täis või et saaks kergelt läbi. kui sa ei taha klientidega suhelda siis ärge minge kaupade müümistööle - ükski klient ei tule lambist räuskama kui teie suudate temaga rahulikult ja lihtsalt rääkida -kõike annab alati võrdlustega põhjendada või selgitada, ja kui sa ei oska siis järelikult pole pädev inimene kes ei sobi müügitööle.
küll on tore ja naaivne mõelda, et lähen müügitööle kuhugi arvutisalongi , istun ja müün - aga sellega kaasneb ka kliendi teenindamine jms asjad , ja kui keegi ei peaks suutma käituda viisaka ja sõbraliku inimese kombel seletades kliendile asju, soovitan tõsiselt sellelt tööpostilt ära kaduda.
ega koolis ka õpetajad ei kritiseeri kohe õpilasi kui nad ei tea midagi, on ju täiesti normaalne kui õpilane küsib õpetaja käest mingit teemat üle vms.
mida parem klienditeenindaja seda rohkem õnnelikke kliente ja sedapidi saab ka majanduse õitsema, kerget raha minge teenige narkotsi müües, müüjal on ikkagi oluline roll suhtlemises icon_exclaim.gif

etskae natuke normaalset juttu ka siia... icon_rolleyes.gif beer_yum.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.04.2005 07:22:47 vasta tsitaadiga

jep... õudusega vaatasin, et siia tekkinud miskit K teemat sisse icon_razz.gif

Isiklikult ütleks niipalju, et hea müüja suudab peaagu alati leida lahenduse, mis mõlemat poolt rahuldaks - paar aaastat tagasi olin Tartu kesklinna Ordis kimpus mälude ostmisega... müüja hoiatas, et need mälud ei pruugi ilusti fungata minu vana P2 peal... ütles, siis lahkelt et maksa raha ära, käi proovi kodus, kui ei tööta siis too tagasi...mulle väga sobis... mälu töötas väga hästi... läksin tagasi ja lasin arve ka ära teha + ostsin heast meelest veel 2 mälu ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 07:59:37 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Lille poes ei ole seda probleemi, et lill vaasi ei sobiks ... tulbil ja nelgil vahe tegemine on sama, mis mälul ja kõvakettal...

kui mõni minu arvutivõhikust tuttav mälu lisamise jutuga tuleb, siis peale mõningaid täpsustavaid küsimusi selgub enamasti, et silmas peeti siiski kõvaketast icon_confused.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 08:17:11 vasta tsitaadiga

Aastad tagasi kui veel Celeron 633 oli kõva sõna, kobisesid enamus klassikaaslasi masina speccide lähemal küsimisel alati a la "Mälu on 10gigabaiti" icon_lol.gif
Tänaseks peaks see viga nooremal generatsioonil küljest olema loodetavasti icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 05.04.2005 08:35:23 vasta tsitaadiga

Ei tööta ise Ordis, aga arvan eelnevaid sõnavõtte lugedes, et kui "ülitargad" kliendid, kes eriti oma arvuti sisu ei tunne, poodi lisanodi ostma minnes oma kasti või emaplaadi kapsa kaasa võtaksid, jääks pooled arusaamatused olemata. 9 juhul 10 oskavad need sellid kasti sisemusse vaadates pakkuda asju, mis igal juhul selles komplektis töötavad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 09:07:46 vasta tsitaadiga

Viimased 2 lehte on siin räägitud küll K-arvutisalongist juba kui keegi aru pole saanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 09:50:49 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ütles, siis lahkelt et maksa raha ära, käi proovi kodus, kui ei tööta siis too tagasi...mulle väga sobis... mälu töötas väga hästi... läksin tagasi ja lasin arve ka ära teha + ostsin heast meelest veel 2 mälu ka icon_smile.gif


Mul sarnane keiss Pärnu ordis.Polnud kindel kas jahutus fungab piisavalt hästi ja pakuti variant, et mine proovi, kui kõik tip-top teeme diili thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 05.04.2005 10:56:23 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:

Tänaseks peaks see viga nooremal generatsioonil küljest olema loodetavasti icon_wink.gif

küsisin alles eile ühe teismeliseeas tuttava käest mängu laenates (mäng tahab uusimaid drivereid videokaardile, sest muidu ei mängi graafika hästi välja) et mis graafikakaart tal on. "ei tea..."
prose? "ei tea..."
mälu? "ei tea..."
Leidub veel ka tänapäeva noorte hulgas selliseid, kes ei tea peale protsessori hertsinumbri suurt midagi... icon_rolleyes.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 05.04.2005 11:19:45 vasta tsitaadiga

leidub-leidub. täitsa kindlalt kohe. küsid, mis protsessoriga masin on; vastuseks saan: ordi oma icon_lol.gif
see on muidugi kõige halvem keiss, pisut parem on siis kui öeldakse lihtsalt "mul on pentium" icon_biggrin.gif

ja muidugi enamikel juhtudel aetase operatsioonimälu kõvakettaga segamini.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 12:17:37 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi.
esiteks saab klient reeglina pahaseks, et kas te seda siis ise ei teagi? heal juhul ütleb tootja. pealegi, oskad sa öelda mõne lihtsalt seletatava koha, kust socketit näha saab? hakkan everesti sikutamist ja sealt vaatamist soovitama?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 12:30:13 vasta tsitaadiga

Mina olen seda soovitanud, pärast seda kui olen ära seletanud, miks ta seda uurima peaks..
Siiamaani on tänatud ja öeldud et jälle targemaks saadud..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 13:01:08 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
painkillah kirjutas:
mul tekib küsimus, et kas on kontimurdev ära seletada kliendile mis on socket ja mis on nende vahed? ja kui ikka klient ei tea oma arvuti protsessori tüüpi siis lihtsalt saatke viisakalt koju tagasi, öelge et vaadaku see kuskilt järgi.
esiteks saab klient reeglina pahaseks, et kas te seda siis ise ei teagi? heal juhul ütleb tootja. pealegi, oskad sa öelda mõne lihtsalt seletatava koha, kust socketit näha saab? hakkan everesti sikutamist ja sealt vaatamist soovitama?


on ka kliente kes tulevad ütlevad, et tema arvuti on ostetud aastal 2001 ja kuidas te siis ei tea mis protsessor sees on, küsides, kas on tegemist AMD või inteli protsessoriga, vaadatakse sind, et sa ikka täis moron. Peaks fakiir olema kui ma teaks kõikide eesti elanike koduseid arvuteid ja nende konfe.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 14:11:30 vasta tsitaadiga

Paraku on ka väga noori meessoost kliente vanuses 14-17, kes käivad arvutikaupluses "haridust" saamas ja kuigi ma mõistan, et klient on kuningas, tekitab see siiski natuke pahameelt, kui ma pean mingi jõnglase lõpututele küsimustele vastama ja samas silmanurgast näen, kuidas kindla ostusooviga klient uksest välja astub. Loomulikult on müüjal kohustus klienti informeerida tooteomadustest jms parameetritest, aga sellisel tasemel "koolitust" siiski müüjalt nõuda ei saa.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.04.2005 23:41:41 vasta tsitaadiga

Paraku on ka väga noori meessoost kliente vanuses 14-17, kes käivad arvutikaupluses "haridust" saamas ja kuigi ma mõistan, et klient on kuningas, tekitab see siiski natuke pahameelt, kui ma pean mingi jõnglase lõpututele küsimustele vastama ja samas silmanurgast näen, kuidas kindla ostusooviga klient uksest välja astub. Loomulikult on müüjal kohustus klienti informeerida tooteomadustest jms parameetritest, aga sellisel tasemel "koolitust" siiski müüjalt nõuda ei saa.
------
siis tuleb võtta tööle veel üks müüja, ja see jõnglane,
saades "hariduse" , tuleb sulle poodi tagasi.
sest too jõnglane usaldab sind.
ja jõnglased kasvavad, saavad targemaks ja soovitavad neid,
kes neile "hariduse andsid"..... thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 06.04.2005 01:14:49 vasta tsitaadiga

Inimesed ei kipu tegema kõvakettal ja mälul vahet ka tänapäeval...
Peale selle on probleem selles, et protsessoriks peetakse seda, mis on korpuse sees... koos korpusega... arvutiks peetakse koos monitoriga...

Kuna ise töötan K-Hoolduses ja klient helistab ja küsib, mida kaasa peab võtma, siis peab neile igaksjuhuks alati selgeks tegema, et ärge klaviatuuri kaasa võtke(kui on jutust aru saada, et on arvuti viga), monitori ammugi mitte... on ju mõni ka võtnud kogu kupatuse kaasa icon_biggrin.gif

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 08:18:26 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
siis tuleb võtta tööle veel üks müüja, ja see jõnglane,
saades "hariduse" , tuleb sulle poodi tagasi.
sest too jõnglane usaldab sind.
ja jõnglased kasvavad, saavad targemaks ja soovitavad neid,
kes neile "hariduse andsid"..... thumbs_up.gif


Isiklik kogemus näitab risti vastupidist. Kuna selline jõnglane on vägagi rahatundlik, siis minnakse eelkõige sinna, kus on odavam. Sellist koolitust arvutikauplus korraldama ei pea. Selline asi on tasuline.

Kui ma lähen kingapoodi, siis ma ikkagi tean, milliseid kingi ma tahan ja üldiselt mis olla võiks. Inimesed ei vaevu absoluutselt eeltööd tegema, vaid marsivad arvutikauplusse sisse ja nõuavad et vat mina tahan nüüd endale arvutit. Kui küsida, et mis siis sellise arvutiga tegema hakatakse, on vastus "ma ei tea" väga kiire tulema. Kui sa lähed kingakauplusse, siis sealne kauplusetöötaja ju ei uuri, et mida nende kingadega tegema hakatakse. Lihtsalt ebapädevus on probleemiks.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.