Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N-GAGE ja N-GAGE QD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.11.2004 12:25:02 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Sooviks teada siis,kas on võimalik N-Gage`le lisada MMC-d,mis on suurem kui 512 MB (eeldatavalt 1GB) ja kas Eestis ka sellist leidub,kui palju maksaks?


Tänan
aCe


N-Gage peaks seda toetama küll aga kõige kindlam on siiski 128mb'ne kaart. 1gb'st ma eestis müügil näinud ei ole aga n-gage toetab neid küll. ainuke asi et seda tuleb kohe poes proovida(kui võimalik), sest alati kõik ei pruugi tööle minna.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 06.11.2004 12:33:50 vasta tsitaadiga

Kõige suurem MMC on 256 MB
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.11.2004 22:13:55 vasta tsitaadiga

YRO kirjutas:
Kõige suurem MMC on 256 MB


oled kindel? eestis müüakse kuni 256'st jah kõige pohkem aga välismaalt saaks suuremaidgi vast.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 19:59:34 vasta tsitaadiga

nokia on pannud n-gage ja n-gage qd ideaalselt mõistma. Pole vahet kumba kasutad mõlemad toetavad n-gae mänge.

tsitaat:
kust saaks osta tutika n-gage? mitte qd aga tavalise? QD ON P**k. Tavaline ruulib

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 00:23:57 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
nokia on pannud n-gage ja n-gage qd ideaalselt mõistma. Pole vahet kumba kasutad mõlemad toetavad n-gae mänge.

tsitaat:
kust saaks osta tutika n-gage? mitte qd aga tavalise? QD ON P**k. Tavaline ruulib

Palun seleta, mida sa mõtlesid sõna "ideaalne" all.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 13.11.2004 17:38:53 vasta tsitaadiga

ma usun, et ta mõtles et nad mõlemad loevad selliseid mänge kus peal on kirjas N-GAGE
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 17:44:54 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
YRO kirjutas:
Kõige suurem MMC on 256 MB


oled kindel? eestis müüakse kuni 256'st jah kõige pohkem aga välismaalt saaks suuremaidgi vast.


Netipooodides saadaval N-gage peal katsetatud gigased MMC-d.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 18.11.2004 19:02:09 vasta tsitaadiga

leidisn ühelt lehelt midagi sellist:
tsitaat:

32MB Multi Media Card (MMC) £11.99
64MB Multi Media Card (MMC) £17.99
128MB Multi Media Card (MMC) £23.00
256MB Multi Media Card (MMC) £55.39
512MB Multi Media Card (MMC) £127.21

see viimane on päris hea aga hind on ka mahlane... ennem ostaksin vist ordist kaks 256'st(kokku 1k maksimaalselt) kui ühe 512'se eest ligi 3k.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 19.11.2004 11:21:24 vasta tsitaadiga

N-Gage omaarust mõttetu asi. Sõber plekkis selle eest mingi 3k ja tombi eest 700juurde. Pärast naersin ta üle. et oleks võind veits veel oodata oleks 3 mängu tasuta kaasa saand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 20.11.2004 09:35:47 vasta tsitaadiga

Vaat kõige kasulikum oli see suvel osta (kui muidugi vajadus oli)..Siis sai seda 2k eek/tk hinnaga..Odav minu arvates..128MB MMC maksis 690.- Mängude peale ei kulutanud ja ei kuluta eales ühtegi krooni..Minu meelest mõttetu maksta ühe mängu eest 700.-
Muidu on N-Gage suhteliselt hea mp3-player (kuigi 128Mb ei ole väga vähe,kuid väga palju see ka ei ole).-----PIRAJUTT-----,kuid jah,piraatlus on väga paha-paha icon_rolleyes.gif

Muutis Caveman
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
feliks85
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004




sõnum 03.12.2004 00:05:39 vasta tsitaadiga

ise oman seda isendid mingi pool aastat.suvealguses sai see endale soetatud ja umbes kuu ajapärast ilmusid nad poodidesse 2 k eest (kuigi ise sain lehekaudu ka kahe tuhandega täiesti uue) telefoniga olen väga rahul.nii palju igasuguseid võimalusi.see et ta suur ja kohmakas on.seda küll. aga noh,väiksed telefonid pole enam moes;)
.kuna ma eriline telefoni friik pole siis alles täna sain teada kuidas mänge telefonisse tõmmata.
PS keegi võiks saata lingi või siis saata mulle msn.ni mõne blz. faili icon_wink.gif(vahetab mänge ja muljeid)
ette tänades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 03.12.2004 00:27:59 vasta tsitaadiga

apacher kodukal on olemas 512mb'ne MMC aga orgi seda ei müü, aint 256'st ja 128'st. ajab juba väheke seda teatud asja keema... RS-MMC on olemas ordis täiesti, 512mb ka AGA ta on kitsam kõvasti mis tähendab et ei sobi icon_sad.gif tahaks nii väga 512mb MMC
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 03.12.2004 18:29:11 vasta tsitaadiga

N-GAGE toetab kuni 512mb mälukaarti. yboy, 256mb Ordis hea hinnaga ju thumbs_up.gif , miks 256mb väheks jääb?
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.12.2004 18:56:01 vasta tsitaadiga

hmm... 512MB mälukaardiga on asi jah päris asjalik... korra olen seda N-Gage'i isegi näputanud, aga ei tea... vähemalt mina küll ei raatsiks seda osta... on küll täiesti talutav kompott, aga parem ikka eelistaks kõike eraldi icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 03.12.2004 20:44:50 vasta tsitaadiga

öeldakse, et mida rohkem ega uhkem. seekord siis jutt mälumahust. osad räägivad, et pidi toetama isegi gigast :s kas üldse selline mmc olemas on? kui nüüd lähiajal 512 müüdile ie tule siis ostan maybe 256 ää ja olen rahul sellega mis mul on..
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 05.12.2004 12:24:49 vasta tsitaadiga

aga palun!

http://www.mobymemory.com/1Gb_MMC_Memory_Card_for_Mobile_phones.asp

ja vaata hinda! KILLER! yber hea hind 8)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 05.12.2004 12:50:20 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
aga palun!

http://www.mobymemory.com/1Gb_MMC_Memory_Card_for_Mobile_phones.asp

ja vaata hinda! KILLER! yber hea hind 8)



Selline asi soojendab hinge ja toob pisara silma. icon_wink.gif Sellise kaardiga muutuks N-Gage vägagi kasulikuks. 8)

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 05.12.2004 18:17:08 vasta tsitaadiga

see mingi paar tuhhi we? sellisega oleks päris hea. ainult kallis on, või ma arvutasin valesti?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.12.2004 19:33:50 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
see mingi paar tuhhi we? sellisega oleks päris hea. ainult kallis on, või ma arvutasin valesti?



üle kahe tuhhi kindlalt kui eestisse veel toimetat aga õnneks pole mulle seda mitte kunagi vaja! NB ngage

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 17.03.2005 15:22:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi võiks anda lingi või ise õpetada kuidas datakaabliga saab telefoni mp3-mesi või mänge...windows Xp-ga

EDIT: sain hakkama...Aga mingit walktrough-d tahaks filmi n-gagesse panemise kohta küll...Smart movie converter ml muidu olemas ja telefonis player aga h2sti ei oska kasutada..

Posti muutis Caveman, kuna huntermagic ei oska seda ise teha.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.03.2005 08:39:39 vasta tsitaadiga

Võin selle valmis ka teha,kui kellelgi soovi on.Saatke PS,kui keegi leiab,et selline asi vajalik tundub,üritan valmis teha. icon_wink.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 24.03.2005 17:32:42 vasta tsitaadiga

mlle tundub vajalik Ja Selline küssa et kas n-gage QD-ga saab ikka usb juhet ühendada?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 21:42:08 vasta tsitaadiga

QD-ga ei saa, võimalus on muidu BT-ga saata ja vastuvõtta asju.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 24.03.2005 21:48:02 vasta tsitaadiga

Sõbral on bluethootiga niimoodi et foldereid ei saa saata
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 22:09:22 vasta tsitaadiga

mõteks osta flash card reader. odvam, kiirem ja saab saata kõike icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 24.03.2005 22:19:46 vasta tsitaadiga

Misasi see on ja kuidas kasutada ja kus osta saab?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 22:29:35 vasta tsitaadiga

mälukaardi lugeja. võtad telefonist mälukaardi pistad sinna sisse ja telefoni mälukaart on nagu arvuti kõvaketas: kopi ja kustuta palju jaksad. müüakse seda nime all 6in1 flash card reader (võib ka 8in1 ja 12in1, mmc kaarte loevad pea kõik). maksab ~200 eeku. ise kasutan seda varianti icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 29.03.2005 21:06:42 vasta tsitaadiga

kas nagu n-gagele mingit erladi uuedust ple ametlikku tulnud ja selline jama et N-gages realone player ei tunne klippe ära et mis jama on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 21:41:24 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
kas nagu n-gagele mingit erladi uuedust ple ametlikku tulnud ja selline jama et N-gages realone player ei tunne klippe ära et mis jama on?
aga on ju ka kolmandaosapoole tarkvara icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 30.03.2005 18:18:41 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
huntermagic kirjutas:
kas nagu n-gagele mingit erladi uuedust ple ametlikku tulnud ja selline jama et N-gages realone player ei tunne klippe ära et mis jama on?
aga on ju ka kolmandaosapoole tarkvara icon_wink.gif


Misasja????
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 20:05:43 vasta tsitaadiga

mis formaati sul vaja mängida on? minu jutu mõte on et ega realplayer ei ole ainuke player
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.04.2005 19:52:13 vasta tsitaadiga

Kuskil eestis pole müügil üle 256 mälukaid?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 20:15:08 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
Kuskil eestis pole müügil üle 256 mälukaid?
ordis peaks olema 512MB Apacer RS
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.04.2005 21:18:05 vasta tsitaadiga

peaks n-gagega (tavalise) tööle kah minema? milline sealt ütle plz täpne nimi seal hullult erinevaid...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 21:36:23 vasta tsitaadiga

Apacer RS - Multi Meedia card 512MB 645.-
kuigi ei ole kindel et see kohapeal olemas on
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.04.2005 21:46:55 vasta tsitaadiga

peale vajutades on "laos" ja see l2heb n-gagega ikka käima kah?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 22:10:54 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
peale vajutades on "laos" ja see l2heb n-gagega ikka käima kah?
ainuke viis kindlalt teada saada on proovida
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.04.2005 22:19:51 vasta tsitaadiga

Apacer RS - Multi Meedia card 512MB


Kas kellelgi on selle kaardiga mingeid kogemusi olnud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 10.04.2005 01:50:19 vasta tsitaadiga

amm... see on ju Reduced Size, ehk poole pikkusega tavalisest MMC kaardist (mida n-kaabakas loeb) ... pmst kui mingi kasvõi puutükikese paned sinna pikenduseks, et ta kaarti kinni hoiaks, ei tohiks midagi juhtuda icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 09:27:22 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
amm... see on ju Reduced Size, ehk poole pikkusega tavalisest MMC kaardist (mida n-kaabakas loeb) ... pmst kui mingi kasvõi puutükikese paned sinna pikenduseks, et ta kaarti kinni hoiaks, ei tohiks midagi juhtuda icon_razz.gif
see pikendus on ostes kaasas. raudselt
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.04.2005 21:41:50 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
Apacer RS - Multi Meedia card 512MB


Kas kellelgi on selle kaardiga mingeid kogemusi olnud?


aga kas kogemusi pole? ja kas keegi kasutab mingit 512-mnest?


NOH!?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 22:51:04 vasta tsitaadiga

Ära NOH-ita, osta ja proovi järgi. Mul hetkel omal gages 128 ja väheks jääb küll. Üle 128 pidi nagu aeglaseks minema. Aga osta ja proovi, kui ei tööta, siis pane myyki.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 06:48:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Üle 128 pidi nagu aeglaseks minema
mul oli 128 nüüd 256 aga kiiruse vahet küll ei tunne
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 14.04.2005 20:21:35 vasta tsitaadiga

Kõik töötab 512-nesel suured tänud kõigile kes abiks olid...


Kas keegi oskab aidata kui n-gage viskab sellise errori et fail liiga suur saatmiseks bluetoothiga kustuta mõned rakendused mälukaardil on pea 400mb vaba...Ja sõber saab saata kellel hästi vähe vaba...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 20:30:29 vasta tsitaadiga

n-gage salvestab bt-ga saatetud failid telefoni mällu. muuta seda ei saa. võib-olla uuema tarkvaraga kui mul saab aga seda kindalt ei tea
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 15.04.2005 07:31:47 vasta tsitaadiga

sitt...Ml telefoni mälu mingi 3 mb......GRRR....

Aga kas selle vastu ei saa midagi teha et mõnede mängude failid korduvad siis ei saa mitut m2ngu korraga panna ju icon_sad.gif....

Plz ütle ka kus ma uuemat tarkvara saan?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo86
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 15.04.2005 09:24:17 vasta tsitaadiga

Kas sellel telefonil sõnumeid mälukaardile ei saa salvestada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 15:21:15 vasta tsitaadiga

huntermagic, mõtteu on üldse bluetoothiga suur asju saata. mälukaardi lugeja on palju kiirem ja ka odavam

Kermo86, kopeerides peaks saama
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 15.04.2005 15:35:51 vasta tsitaadiga

ei ma tahan koolis saata asju klassi kaaslastele..Mul on n-gagel datakaabel kige parem lahendus minu arvates...Ei tea kas see flash kiirem on? Paljun aidake selle asja pealt kah et kuidas saaks panna nii, et bluetooth sõnumid mis mulle saadetakse lähevad mälukaardile ja mis ma saadan siis vaba ruumi on mälukaardil mitte telefoni mälus vaja...Kas kuskilt uuemat tarkvara ei saa? Ja mis kamm nende m2ngudega on system/libs seal mõned failid korduvad ju? Kas see tähendab et mitut m2ngu ei saa peale panna millel ühesugune fail?Mis mõttes odavam Bluetooth= tasuta :S...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 15:36:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ei ma tahan koolis saata asju klassi kaaslastele..Mul on n-gagel datakaabel kige parem lahendus minu arvates...Ei tea kas see flash kiirem on? Paljun aidake selle asja pealt kah et kuidas saaks panna nii, et bluetooth sõnumid mis mulle saadetakse lähevad mälukaardile ja mis ma saadan siis vaba ruumi on mälukaardil mitte telefoni mälus vaja...Kas kuskilt uuemat tarkvara ei saa?
selle uuema tarkavara kohapealt ma nii kindel ei olegi. näiteks 6600-l saab sõnumi seadetest valida kuhu ta need salvaestab kuid saata üle 3mb niikuinii ei saa
tsitaat:
a mis kamm nende m2ngudega on system/libs seal mõned failid korduvad ju? Kas see tähendab et mitut m2ngu ei saa peale panna millel ühesugune fail?
mängude ja libs failidega on nii et see on piraatlus millest HV-s ei räägita, kuid vastan siiski lühidalt ära: las kattuvad, pane alati see mis on kõige uuem
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N-GAGE ja N-GAGE QD mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.