|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
06.11.2004 12:25:02
|
|
|
| aCe kirjutas: |
Sooviks teada siis,kas on võimalik N-Gage`le lisada MMC-d,mis on suurem kui 512 MB (eeldatavalt 1GB) ja kas Eestis ka sellist leidub,kui palju maksaks?
Tänan
aCe |
N-Gage peaks seda toetama küll aga kõige kindlam on siiski 128mb'ne kaart. 1gb'st ma eestis müügil näinud ei ole aga n-gage toetab neid küll. ainuke asi et seda tuleb kohe poes proovida(kui võimalik), sest alati kõik ei pruugi tööle minna.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
06.11.2004 12:33:50
|
|
|
Kõige suurem MMC on 256 MB
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
06.11.2004 22:13:55
|
|
|
| YRO kirjutas: |
| Kõige suurem MMC on 256 MB |
oled kindel? eestis müüakse kuni 256'st jah kõige pohkem aga välismaalt saaks suuremaidgi vast.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
09.11.2004 19:59:34
|
|
|
nokia on pannud n-gage ja n-gage qd ideaalselt mõistma. Pole vahet kumba kasutad mõlemad toetavad n-gae mänge.
| tsitaat: |
| kust saaks osta tutika n-gage? mitte qd aga tavalise? QD ON P**k. Tavaline ruulib |
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
13.11.2004 00:23:57
|
|
|
| d3t kirjutas: |
nokia on pannud n-gage ja n-gage qd ideaalselt mõistma. Pole vahet kumba kasutad mõlemad toetavad n-gae mänge.
| tsitaat: |
| kust saaks osta tutika n-gage? mitte qd aga tavalise? QD ON P**k. Tavaline ruulib |
|
Palun seleta, mida sa mõtlesid sõna "ideaalne" all.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
13.11.2004 17:38:53
|
|
|
| ma usun, et ta mõtles et nad mõlemad loevad selliseid mänge kus peal on kirjas N-GAGE
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
13.11.2004 17:44:54
|
|
|
| yboy kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| Kõige suurem MMC on 256 MB |
oled kindel? eestis müüakse kuni 256'st jah kõige pohkem aga välismaalt saaks suuremaidgi vast. |
Netipooodides saadaval N-gage peal katsetatud gigased MMC-d.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
18.11.2004 19:02:09
|
|
|
leidisn ühelt lehelt midagi sellist:
| tsitaat: |
32MB Multi Media Card (MMC) £11.99
64MB Multi Media Card (MMC) £17.99
128MB Multi Media Card (MMC) £23.00
256MB Multi Media Card (MMC) £55.39
512MB Multi Media Card (MMC) £127.21
|
see viimane on päris hea aga hind on ka mahlane... ennem ostaksin vist ordist kaks 256'st(kokku 1k maksimaalselt) kui ühe 512'se eest ligi 3k.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
19.11.2004 11:21:24
|
|
|
N-Gage omaarust mõttetu asi. Sõber plekkis selle eest mingi 3k ja tombi eest 700juurde. Pärast naersin ta üle. et oleks võind veits veel oodata oleks 3 mängu tasuta kaasa saand
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
20.11.2004 09:35:47
|
|
|
Vaat kõige kasulikum oli see suvel osta (kui muidugi vajadus oli)..Siis sai seda 2k eek/tk hinnaga..Odav minu arvates..128MB MMC maksis 690.- Mängude peale ei kulutanud ja ei kuluta eales ühtegi krooni..Minu meelest mõttetu maksta ühe mängu eest 700.-
Muidu on N-Gage suhteliselt hea mp3-player (kuigi 128Mb ei ole väga vähe,kuid väga palju see ka ei ole).-----PIRAJUTT-----,kuid jah,piraatlus on väga paha-paha
Muutis Caveman
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
feliks85
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2004
|
03.12.2004 00:05:39
|
|
|
ise oman seda isendid mingi pool aastat.suvealguses sai see endale soetatud ja umbes kuu ajapärast ilmusid nad poodidesse 2 k eest (kuigi ise sain lehekaudu ka kahe tuhandega täiesti uue) telefoniga olen väga rahul.nii palju igasuguseid võimalusi.see et ta suur ja kohmakas on.seda küll. aga noh,väiksed telefonid pole enam moes;)
.kuna ma eriline telefoni friik pole siis alles täna sain teada kuidas mänge telefonisse tõmmata.
PS keegi võiks saata lingi või siis saata mulle msn.ni mõne blz. faili (vahetab mänge ja muljeid)
ette tänades
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
03.12.2004 00:27:59
|
|
|
apacher kodukal on olemas 512mb'ne MMC aga orgi seda ei müü, aint 256'st ja 128'st. ajab juba väheke seda teatud asja keema... RS-MMC on olemas ordis täiesti, 512mb ka AGA ta on kitsam kõvasti mis tähendab et ei sobi tahaks nii väga 512mb MMC
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
03.12.2004 18:29:11
|
|
|
N-GAGE toetab kuni 512mb mälukaarti. yboy, 256mb Ordis hea hinnaga ju , miks 256mb väheks jääb?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.12.2004 18:56:01
|
|
|
hmm... 512MB mälukaardiga on asi jah päris asjalik... korra olen seda N-Gage'i isegi näputanud, aga ei tea... vähemalt mina küll ei raatsiks seda osta... on küll täiesti talutav kompott, aga parem ikka eelistaks kõike eraldi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
03.12.2004 20:44:50
|
|
|
| öeldakse, et mida rohkem ega uhkem. seekord siis jutt mälumahust. osad räägivad, et pidi toetama isegi gigast :s kas üldse selline mmc olemas on? kui nüüd lähiajal 512 müüdile ie tule siis ostan maybe 256 ää ja olen rahul sellega mis mul on..
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
05.12.2004 12:50:20
|
|
|
Selline asi soojendab hinge ja toob pisara silma. Sellise kaardiga muutuks N-Gage vägagi kasulikuks. 8)
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
05.12.2004 18:17:08
|
|
|
| see mingi paar tuhhi we? sellisega oleks päris hea. ainult kallis on, või ma arvutasin valesti?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.12.2004 19:33:50
|
|
|
| yboy kirjutas: |
| see mingi paar tuhhi we? sellisega oleks päris hea. ainult kallis on, või ma arvutasin valesti? |
üle kahe tuhhi kindlalt kui eestisse veel toimetat aga õnneks pole mulle seda mitte kunagi vaja! NB ngage
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
17.03.2005 15:22:01
|
|
|
Kas keegi võiks anda lingi või ise õpetada kuidas datakaabliga saab telefoni mp3-mesi või mänge...windows Xp-ga
EDIT: sain hakkama...Aga mingit walktrough-d tahaks filmi n-gagesse panemise kohta küll...Smart movie converter ml muidu olemas ja telefonis player aga h2sti ei oska kasutada..
Posti muutis Caveman, kuna huntermagic ei oska seda ise teha.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
23.03.2005 08:39:39
|
|
|
Võin selle valmis ka teha,kui kellelgi soovi on.Saatke PS,kui keegi leiab,et selline asi vajalik tundub,üritan valmis teha.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
24.03.2005 17:32:42
|
|
|
| mlle tundub vajalik Ja Selline küssa et kas n-gage QD-ga saab ikka usb juhet ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
24.03.2005 21:42:08
|
|
|
| QD-ga ei saa, võimalus on muidu BT-ga saata ja vastuvõtta asju.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
24.03.2005 21:48:02
|
|
|
| Sõbral on bluethootiga niimoodi et foldereid ei saa saata
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
24.03.2005 22:09:22
|
|
|
mõteks osta flash card reader. odvam, kiirem ja saab saata kõike
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
24.03.2005 22:19:46
|
|
|
| Misasi see on ja kuidas kasutada ja kus osta saab?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
24.03.2005 22:29:35
|
|
|
mälukaardi lugeja. võtad telefonist mälukaardi pistad sinna sisse ja telefoni mälukaart on nagu arvuti kõvaketas: kopi ja kustuta palju jaksad. müüakse seda nime all 6in1 flash card reader (võib ka 8in1 ja 12in1, mmc kaarte loevad pea kõik). maksab ~200 eeku. ise kasutan seda varianti
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
29.03.2005 21:06:42
|
|
|
| kas nagu n-gagele mingit erladi uuedust ple ametlikku tulnud ja selline jama et N-gages realone player ei tunne klippe ära et mis jama on?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
29.03.2005 21:41:24
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| kas nagu n-gagele mingit erladi uuedust ple ametlikku tulnud ja selline jama et N-gages realone player ei tunne klippe ära et mis jama on? |
aga on ju ka kolmandaosapoole tarkvara
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
30.03.2005 18:18:41
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| huntermagic kirjutas: |
| kas nagu n-gagele mingit erladi uuedust ple ametlikku tulnud ja selline jama et N-gages realone player ei tunne klippe ära et mis jama on? |
aga on ju ka kolmandaosapoole tarkvara  |
Misasja????
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
30.03.2005 20:05:43
|
|
|
| mis formaati sul vaja mängida on? minu jutu mõte on et ega realplayer ei ole ainuke player
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
09.04.2005 19:52:13
|
|
|
| Kuskil eestis pole müügil üle 256 mälukaid?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.04.2005 20:15:08
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| Kuskil eestis pole müügil üle 256 mälukaid? |
ordis peaks olema 512MB Apacer RS
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
09.04.2005 21:18:05
|
|
|
| peaks n-gagega (tavalise) tööle kah minema? milline sealt ütle plz täpne nimi seal hullult erinevaid...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.04.2005 21:36:23
|
|
|
Apacer RS - Multi Meedia card 512MB 645.-
kuigi ei ole kindel et see kohapeal olemas on
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
09.04.2005 21:46:55
|
|
|
| peale vajutades on "laos" ja see l2heb n-gagega ikka käima kah?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.04.2005 22:10:54
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| peale vajutades on "laos" ja see l2heb n-gagega ikka käima kah? |
ainuke viis kindlalt teada saada on proovida
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
09.04.2005 22:19:51
|
|
|
Apacer RS - Multi Meedia card 512MB
Kas kellelgi on selle kaardiga mingeid kogemusi olnud?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
10.04.2005 01:50:19
|
|
|
amm... see on ju Reduced Size, ehk poole pikkusega tavalisest MMC kaardist (mida n-kaabakas loeb) ... pmst kui mingi kasvõi puutükikese paned sinna pikenduseks, et ta kaarti kinni hoiaks, ei tohiks midagi juhtuda
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2005 09:27:22
|
|
|
| kami kirjutas: |
amm... see on ju Reduced Size, ehk poole pikkusega tavalisest MMC kaardist (mida n-kaabakas loeb) ... pmst kui mingi kasvõi puutükikese paned sinna pikenduseks, et ta kaarti kinni hoiaks, ei tohiks midagi juhtuda  |
see pikendus on ostes kaasas. raudselt
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.04.2005 21:41:50
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
Apacer RS - Multi Meedia card 512MB
Kas kellelgi on selle kaardiga mingeid kogemusi olnud? |
aga kas kogemusi pole? ja kas keegi kasutab mingit 512-mnest?
NOH!?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
11.04.2005 22:51:04
|
|
|
| Ära NOH-ita, osta ja proovi järgi. Mul hetkel omal gages 128 ja väheks jääb küll. Üle 128 pidi nagu aeglaseks minema. Aga osta ja proovi, kui ei tööta, siis pane myyki.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
12.04.2005 06:48:59
|
|
|
| tsitaat: |
| Üle 128 pidi nagu aeglaseks minema |
mul oli 128 nüüd 256 aga kiiruse vahet küll ei tunne
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
14.04.2005 20:21:35
|
|
|
Kõik töötab 512-nesel suured tänud kõigile kes abiks olid...
Kas keegi oskab aidata kui n-gage viskab sellise errori et fail liiga suur saatmiseks bluetoothiga kustuta mõned rakendused mälukaardil on pea 400mb vaba...Ja sõber saab saata kellel hästi vähe vaba...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
14.04.2005 20:30:29
|
|
|
| n-gage salvestab bt-ga saatetud failid telefoni mällu. muuta seda ei saa. võib-olla uuema tarkvaraga kui mul saab aga seda kindalt ei tea
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
15.04.2005 07:31:47
|
|
|
sitt...Ml telefoni mälu mingi 3 mb......GRRR....
Aga kas selle vastu ei saa midagi teha et mõnede mängude failid korduvad siis ei saa mitut m2ngu korraga panna ju ....
Plz ütle ka kus ma uuemat tarkvara saan?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo86
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2004
|
15.04.2005 09:24:17
|
|
|
| Kas sellel telefonil sõnumeid mälukaardile ei saa salvestada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.04.2005 15:21:15
|
|
|
huntermagic, mõtteu on üldse bluetoothiga suur asju saata. mälukaardi lugeja on palju kiirem ja ka odavam
Kermo86, kopeerides peaks saama
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
15.04.2005 15:35:51
|
|
|
| ei ma tahan koolis saata asju klassi kaaslastele..Mul on n-gagel datakaabel kige parem lahendus minu arvates...Ei tea kas see flash kiirem on? Paljun aidake selle asja pealt kah et kuidas saaks panna nii, et bluetooth sõnumid mis mulle saadetakse lähevad mälukaardile ja mis ma saadan siis vaba ruumi on mälukaardil mitte telefoni mälus vaja...Kas kuskilt uuemat tarkvara ei saa? Ja mis kamm nende m2ngudega on system/libs seal mõned failid korduvad ju? Kas see tähendab et mitut m2ngu ei saa peale panna millel ühesugune fail?Mis mõttes odavam Bluetooth= tasuta :S...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.04.2005 15:36:30
|
|
|
| tsitaat: |
| ei ma tahan koolis saata asju klassi kaaslastele..Mul on n-gagel datakaabel kige parem lahendus minu arvates...Ei tea kas see flash kiirem on? Paljun aidake selle asja pealt kah et kuidas saaks panna nii, et bluetooth sõnumid mis mulle saadetakse lähevad mälukaardile ja mis ma saadan siis vaba ruumi on mälukaardil mitte telefoni mälus vaja...Kas kuskilt uuemat tarkvara ei saa? |
selle uuema tarkavara kohapealt ma nii kindel ei olegi. näiteks 6600-l saab sõnumi seadetest valida kuhu ta need salvaestab kuid saata üle 3mb niikuinii ei saa
| tsitaat: |
| a mis kamm nende m2ngudega on system/libs seal mõned failid korduvad ju? Kas see tähendab et mitut m2ngu ei saa peale panna millel ühesugune fail? |
mängude ja libs failidega on nii et see on piraatlus millest HV-s ei räägita, kuid vastan siiski lühidalt ära: las kattuvad, pane alati see mis on kõige uuem
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|