|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monk
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2002
|
06.02.2005 21:31:39
|
|
|
Sellelt pildilt näeb küll päris kole välja
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
06.02.2005 21:38:27
|
|
|
Midagi väga kaunist ta nüüd ei ole jah...
Siemens võiks mõne korraliku smartphonei välja lasta, mitte m65 järglase... See siemensi äristrateegia on mulle küll natuke arusaamatu... :/. Samas põrutuskindlad telefonid ongi võibolla siemensi tulevikusuund , sest ühelgi teisel tootjal pole ju korralikku põrutuskindlat telefoni (v.a. nokia soperdised).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
06.02.2005 21:54:29
|
|
|
| See viimane tundub olevat sf65 edasiarendus. Ega sa ei tea millal see "presentatsioon" toimus?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
06.02.2005 22:02:18
|
|
|
mobil.cz lehel oli see uudis 27. jaanuari kuupäevaga.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
06.02.2005 22:33:15
|
|
|
| aali kirjutas: |
Midagi väga kaunist ta nüüd ei ole jah...
Siemens võiks mõne korraliku smartphonei välja lasta, mitte m65 järglase... See siemensi äristrateegia on mulle küll natuke arusaamatu... :/. Samas põrutuskindlad telefonid ongi võibolla siemensi tulevikusuund , sest ühelgi teisel tootjal pole ju korralikku põrutuskindlat telefoni (v.a. nokia soperdised).  |
BTW ... herr Aali, 5100 on väga hea põrutuskindel telefon
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tormiimpreza
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
06.02.2005 22:59:40
|
|
|
IR liides on sellel telefonil kindlalt olemas. Kuskil oli väike jutuke liikvel, et isegi sinihammas pidi sellele telefonile lisanduma. Kui nüüd välimuse peale ümber minna, siis tegu ei ole maailma ilusama telefoniga. Tegu on ikkagi ju sportliku eluviisiga inimestele loodud telefoniga. Värvi järgi sobiks see telefon väga sõjaväkke või kuskile muudele militaarmaadele. M75 kõrval on ühe uudisena veel C70 mis on juba kindel kui kivi. C70 erineb võrreldes C65 ainult korpuse värviga ja vist ühe teise asjaga veel mis mulle praegu meelde ei tule. Loodame kõige paremat. Varsti peaks ju CeBIT näitus märtsi keskel toimuma vist.
Posti muutis Caveman.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
13.03.2005 16:04:53
|
|
|
M65 on ikka palju ilusam
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirill29
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.03.2005 14:19:37
|
|
|
ülaltoodud M75 Safari Green pole tõesti eriline iludus (värv muudab koledaks), kuid Volcano Black (videos peategelane) on üpris kena.
75-seeria tõotab tulla tõeliselt võimalusterohke. Loodame, et ka sama soodne kui 65-seeria oli.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
14.03.2005 14:36:02
|
|
|
1.3Mpix, 262K värvi, sinihammas, mälukaart... palju vidinaid on küljes, ja tõesti võimas föön, aga isiklikult arvan, et M65 nägu on ikka palju ilusam! Mingil saidil oli punane m65 raisk kui ilus oli! Ise enda m65-st niipea ei loobu
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.03.2005 15:30:53
|
|
|
| (S.i.C.) kirjutas: |
1.3Mpix, 262K värvi, sinihammas, mälukaart... palju vidinaid on küljes, ja tõesti võimas föön, aga isiklikult arvan, et M65 nägu on ikka palju ilusam! Mingil saidil oli punane m65 raisk kui ilus oli! Ise enda m65-st niipea ei loobu  |
see punane M65 on täpsemalt siis M65 Rescue Edition
ka CeBit'il väljas uue tootena...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnum
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2004
|
14.03.2005 15:36:51
|
|
|
| sellel toredal M65 on patarei tooaajga probleeme... tootab mingi 2-3 paeva..... mnjah..... vahe
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tormiimpreza
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
14.03.2005 15:57:42
|
|
|
Väiksed andmed ka siia. On tore uudis Siemensi omanikele selle mudeli puhul. 32MB RS-MMC Card on kaasas, Stereo headset ja CD plaat. Kahjuks pole neid asju kaasas CX75. Need jäeti välja hoopis just selleks, et teha hinda odavamaks. Kuuldavasti pidid juba osad kõvemad operaatorid(Vodafone, T-Mobile, Cingular jne...) mingi enda komplekti välja andma CX75 puhul. Kui nüüd uuesti M75 teemasse tagasi kalduda, siis peaks ütlema, et ilus asi ei ole. Ma usun, et see telefon levib rohkem meeste/poiste kui tüdrukute/naiste seas. Vaatame ja ootame mis hinnaga see mängukann, siis ka meile jõuab.
Size
Length: 110 mm Weight: 110 grams
Width: 51 mm Volume: 104 ccm
Height: 21 mm
Battery
Max Standby: 250 hours Battery Type: Li-Ion
Max Talktime: 5 hours mAh: 750
Charging Time: 2 hours
Features
Networks: GSM 900 / 1800 / 1900
Display: 132x176 pixels, TFT, 262.000 colours, 1.8 inch
Memory: 14MB
Memory expansion: RS-MMC card slot
Synchronisation: Yes
Organizer: Yes
Voice Features:
Records:
Calling:
Applications: Blogging client
Bluetooth: Yes
IrDA: Yes
GPRS: Class 10
Push to Talk: Yes (dedicated key)
Built-in data and fax modem:
Data exchange with PC: Yes
User profiles:
Loud Speaker for handsfree talking:
Improved water, shock & dust resistance: Yes, rubber protection and metal frame (IP54)
Fun / Media
Ringtones: MP3 Ringtones:
Wallpapers: Yes
Screensaver: Yes
Themes: Yes
Skins:
Games: 3D Java
SMS: Yes
T9:
EMS:
MMS: Yes
E-Mail: Yes
Instant Messaging client: Yes, Wireless Village
Radio: No
MP3 Player: Yes (MP3 and AAC/AAC+ support)
Video Player: Yes
Video Recorder: Yes
Camera: 1.3 MegaPixels
WAP/WEB Support: WAP2.0
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
14.03.2005 16:11:04
|
|
|
| gnum kirjutas: |
| sellel toredal M65 on patarei tooaajga probleeme... tootab mingi 2-3 paeva..... mnjah..... vahe |
ei tea kuidas korpuse värv küll aku pidavust mõjutab? Föön ise sama mis "vanem" M65!
EDIT: ega kellelgi M65 omanikul tartus seda "võtit" üle pole, see mis seda metall raami kinni hoiab? Ise kaotasin kuhugi ära
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.03.2005 23:42:44
|
|
|
M75 sihtgrupiks ongi ju rikkamapoolsed mehed...
siin ühes pildikomplektis (tutvustav) oli ju kõik selgelt kirjas)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
15.03.2005 00:31:38
|
|
|
| tsitaat: |
EDIT: ega kellelgi M65 omanikul tartus seda "võtit" üle pole, see mis seda metall raami kinni hoiab? Ise kaotasin kuhugi ära
|
sa uuena ei ostnud, tutikal on varuvõti ka kaasas:)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
15.03.2005 02:27:36
|
|
|
| rait021 kirjutas: |
| tsitaat: |
EDIT: ega kellelgi M65 omanikul tartus seda "võtit" üle pole, see mis seda metall raami kinni hoiab? Ise kaotasin kuhugi ära
|
sa uuena ei ostnud, tutikal on varuvõti ka kaasas:) |
Ostsin, aga ei tea kuna tallinna minek on, krt teibiga ka paha mökerdada a ilma selleta nagu hästi kasutada ei anna
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirill29
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.03.2005 19:49:13
|
|
|
Samsung-Philips
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.03.2005 19:50:16
|
|
|
| njaa, kena telefon see M75
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
15.03.2005 20:35:17
|
|
|
disain pole just kõige kenam, aga arvatavasti Siemensil oligi plaanis teha selline suht robustne ja kandiline kuulikindel telefon.
Tõsine jeep telefonimaailmas
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirill29
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
16.03.2005 19:54:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Samsung-Philips |
See on sellepärast, et Siemens ei viitsi kõik mobla komponente ise teha
P.S. jalle pildid
ja siin
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
30.04.2005 15:45:23
|
|
|
Huvitav, et S75-st midagi kuulda pole Kas on tulekul midagi ülikõva? Äkki mingi kõvakettaga mudel? Nokia ju aasta lõpuks oma kõvakettaga telefoni pidi välja laskma.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
01.05.2005 10:22:04
|
|
|
| Välimus on imo ikka jube :S
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olkas
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
12.11.2005 17:02:54
|
|
|
| Kas sellised inimesi ka olemas on, kes Siemens M75 FW13 Variant A103 puhul Open Diskiga telefoni Config kataloogi lahti on saanud ning seega CameraShutterSound.mid faili muudetud? Ühesõnaga ehk, kas on keegi ka FW13 puhul selle tüütu fotoka "shutter" soundi maha saanud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
19.02.2006 21:18:04
|
|
|
kuidas siis aku pidamisega on ?
kas kannataks omadustelt võrrelda n6230i aparaadiga?
hind justkui soodsam
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olkas
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
19.02.2006 23:44:36
|
|
|
Ma ei olegi nüüd statistikat teinud. See aku laadimine käib kuidagi nii märkamatult, et kui hakkab tühjaks saama siis viskan juhtme järgi ja ei pane seda eriti tähelegi. Paberiti järgi pidavat aku end kahe tunniga täis laadima. Üldiselt viskan ööseks seina ja hommikul jälle tuld! Ma pakun, et kuskil 5 päeva võiks hetkel küll aku pidada. Bluetooth on muidugi see, mis hirmsasti akut sööb. Seda olen küll vaid sünkroniseerimise ajaks sisse lülitanud. Ma ei kujuta ette kaua ta kestaks kui pidevalt BT handsfreed järel hoida.
Ma ei ole nüüd nii sügavuti seda 6230i'd uurinud, kuid telefoni valides oli ka see mudel mul silmapiiril, kuid välja jäi eelkõige oma märgatavalt kõrgema hinna tõttu. Ma usun et andmete sünkroniseerimine on valutum Nokiaga, eelkõige paremini välja arendatud DataSuite pärast. Siemensil küll tuli uuem versioon oma MobilePhoneManagerist välja, mis justkui töötaks paremini, kuid siiski suudab veel pangestuda ning topelt kirjeid kõikjale tekitada. See Nokiaga võrdlus sõltub vast rohkem sellest mida sa telefoni juures oluliseks pead. Minu jaoks oli see eelkõige siiski vastupidavus ning funktsionaalsuse poolest sünkroniseeritavus arvutiga. Kui sa nüüd funktsionaalused Nokial ja Siemensil kõrvuti paned, siis minuarust olid nad praktiliselt võrdsed. Ma ei mäleta, et nokial oleks midagi sellist olnud mida ma ilmtingimata vajanud oleks ning mida M75'le ei olnud. BT, Infrared, Mälukaart, Fotokas on mõlemal. Samuti POP3 e-mail ja tohutus koguses võimalus telefoninumbreid salvestada ning grupeerida. Siemensi plussiks vast veel see, et saad ise omal tarkvara uuendada telefonis ning Themede ise valmistamine on väga lihtsaks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|