|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
04.01.2005 22:40:57
|
|
|
| eestist seda Water Wetterit ka saab?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.01.2005 00:59:59
|
|
|
aga jah........minul oli värgendus hoopis teistmoodi......
paak(ämber ) oli põrandal ja ei tekkinud kordagi mulle
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
14.01.2005 16:42:35
|
|
|
Palun selgitust paaris asjas:
Weebist selgub igast võrdlusi ja foorumeid uurides, et vesi vs õhk on erinevust ainult ~10c??!?!
Mis kiirustest/temperatuuridest on point vesijahutusele mõelda?
Suudab keegi mind ringi veenda, et vee ,,kasutegur'' on suurem?
Hetkel istub kastis xp 2500+ whisperrock 4 all ning on hea vaikne ja häppihäppi 40c max.
Siiani on jäänud mulje, et kehtib valem= tonns of money + little work = lowsy temp difference või some money + tonns of work +time = bit less crappy result.
Igavene NegaTiivik,
Sininetigu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
14.01.2005 18:32:11
|
|
|
| kas 10 kraadi on vähe?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
14.01.2005 21:55:04
|
|
|
| vesijahutus on vaiksem; fullload erineb idle'ist paar kraadi kõige rohkem, seega väiksem temperatuuri kõikumine
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
14.01.2005 22:16:10
|
|
|
| sininetigu kirjutas: |
| Weebist selgub igast võrdlusi ja foorumeid uurides, et vesi vs õhk on erinevust ainult ~10c? |
Aga proovi sedasama kümmet kraadi saavutada õhkjahutuse abil, seejuures ilma lärmita.
Alles Prescottide tulek tõi kaasa soojustorudega jahutite laiema leviku ja soodsamad hinnad nendele.
Kuni siiamaani oli vesi jahutuseks üks väheseid vaikse ja efektiivse masina ehitamise mooduseid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
14.01.2005 23:19:57
|
|
|
| Oioi kirjutas: |
Aga proovi sedasama kümmet kraadi saavutada õhkjahutuse abil, seejuures ilma lärmita.
Alles Prescottide tulek tõi kaasa soojustorudega jahutite laiema leviku ja soodsamad hinnad nendele.
Kuni siiamaani oli vesi jahutuseks üks väheseid vaikse ja efektiivse masina ehitamise mooduseid. |
Ok üks hea point!
Kas keegi oskab veel midagi välja tuua?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
15.01.2005 00:26:19
|
|
|
| sininetigu kirjutas: |
| Kas keegi oskab veel midagi välja tuua? |
Tuua välja mida?
Sa ju ei esita lisaargumente. Sinu kirjelduses olev häppihäppi prose suudab oma nimikiirusel sageli ka 1,3 voldise pingega joosta ja siis ta tõesti ei vaja eriti võimast jahutust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
15.01.2005 01:12:04
|
|
|
Pidasin silmas argumente õigustamaks veevärgi ehitamist.
Jah pean tunnistama, et on kurjad kavatsused seda proset kellama kukkuda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.01.2005 03:31:20
|
|
|
ei mõista, mida sininetigu veel tahab
et vesijahutus kasvatab kõvaketta peale sajakrooniseid rahatähti?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
15.01.2005 04:11:58
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ei mõista, mida sininetigu veel tahab
et vesijahutus kasvatab kõvaketta peale sajakrooniseid rahatähti? |
et paisupaaki tuleks viin
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
15.01.2005 13:46:50
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| et paisupaaki tuleks viin |
Siis nii mõnigi mees ehitaks omale õige suure paagi
Või teeks selle lausa kummist
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
15.01.2005 22:13:34
|
|
|
ja et prose muutuks p4-jax ning -190c yea rait...
eniveis...
Ei tea kuidas Teiega lugupeetavad lood on, kuid mina ikka kaalun enne ehitamist asja läbi.
Niisis suutsin leida järgmised argumendid miks vesi on parem õhust:
-võimalik jahutada kõvakettaid ja ka muid seadmeid sama müravaba süsteemiga.
-temp full loadi puhul madalam ~10
Samas ka kohe mõni küsimus:
Kas targem ei oleks ehitada veevärk desktoppi, kui tauerisse? Minu loogika ütleb, et pumba takistus peaks olema desktopil väiksem kui taueri vers? Keegi on viicind ise ka radika kokku kompunnida mitte osta?
ST
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.01.2005 22:18:25
|
|
|
kuidas sa radika ise teed huvitav?
pealegi kui lammutusest saab radika 100-400 krooniga, siis pole mõtet ka nagu ju
edit: ja vahet pole, kus kastis on süsteem, nii võimetu see pump ka ei ole nüüd
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
15.01.2005 22:21:22
|
|
|
| madis kirjutas: |
kuidas sa radika ise teed huvitav?
pealegi kui lammutusest saab radika 100-400 krooniga, siis pole mõtet ka nagu ju
|
Radika ehitamise point oleks siis saada radikas mis SOBIKS IDEAALSELT KASTI.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.01.2005 22:22:52
|
|
|
| kuidas see ideaalselt kasti sobimine välja peaks nägema?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXacTy
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2004
|
15.01.2005 22:26:36
|
|
|
kuda sa radikat ehitad tarkpea? tahaks seda radikat kohe näha kui valmis saad pane pildid üles
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
15.01.2005 22:27:03
|
|
|
nii et kastis oleks peale radika ruumi ka muu elu jaox
mingit elajat mis kasti ära ei mahu või ripub kuksil kasti ja laua vahel ma ei taha . Samuti ei taha osta valmis radikat (liiga kooner). Oleks kena, kui asi ka ilus välja näeks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
15.01.2005 22:27:49
|
|
|
| eXacTy kirjutas: |
kuda sa radikat ehitad tarkpea? tahaks seda radikat kohe näha kui valmis saad pane pildid üles  |
Veebis olen paari isendit kohand.. kui lingi taas leian siis postitan.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.01.2005 22:31:44
|
|
|
sa tahad ilusat asja, mis jahutaks hästi, oleks väike, ise freesitud pingi peal vasest ja oleks odavam kui 100-400.-.
tead ikka et sellist asja pole olemas
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
15.01.2005 22:36:07
|
|
|
| madis kirjutas: |
sa tahad ilusat asja, mis jahutaks hästi, oleks väike, ise freesitud pingi peal vasest ja oleks odavam kui 100-400.-.
tead ikka et sellist asja pole olemas  |
EEEEE kust sa selle summa võtsid?!?! ainuüxi pump maksab ~350 (järeldades siin loetust) mõtlesin, et kui keegi radikaid on püüdnud ise teha siis millise eduga see on õnnestunud. Hetkel ei olnud teemaks SÜSTEEMI KOGUMAKSUMUS vaid palve saada natuke infot asja kohta... (mõni lihtsalt PEAB irisema).
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.01.2005 22:40:24
|
|
|
ma pidasin radikat silmas ikka.
(ja ainus iriseja ja ulmeliste põhjuste otsija tundud siin teemas olevat sina. aga pole mõtet kiskuda siin, uuri edasi vesijahutuse asju )
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
15.01.2005 22:49:00
|
|
|
| misotsast on desktop korpus siis towerist parem, mismoodi see pumbale tervislikum on?
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.01.2005 22:52:30
|
|
|
| plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
15.01.2005 22:55:59
|
|
|
| madis kirjutas: |
| plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses |
mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millistel tasapindadel mingi element esineb.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.01.2005 22:57:03
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| madis kirjutas: |
| plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses |
mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millised on tasapinad.  |
täpselt, kuna pump on piisavalt võimas
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
15.01.2005 23:06:13
|
|
|
| madis kirjutas: |
| zbx kirjutas: |
| madis kirjutas: |
| plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses |
mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millised on tasapinad.  |
täpselt, kuna pump on piisavalt võimas  |
mitte seepärast.
ainuke asi mis suurendab pumba töökoormust on süsteemi kogu veetakistuse kasv (ehk siis kõikvõimalikud kurvid, plokid, radikad).
ainuke tegur mis rakendub pumbale kõrgustevahest on rõhk, mis selle max0,5m juures on täiesti mittearvestatav (maksimaalselt mõned tühised 10g/cm²).
parandage mind, kui eksin.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
16.01.2005 00:17:13
|
|
|
| sininetigu kirjutas: |
| Radika ehitamise point oleks siis saada radikas mis SOBIKS IDEAALSELT KASTI. |
Vaata siis eeskujuks suuremate tootjate valmistooteid.
Nendel kõigil võid sa näha teatud ühiseid omadusi, nagu:
- materjaliks on enamasti kasutatud vaske,
- toru on pandud siuglema palju kordi edasi-tagasi radikalamellide vahel, et soojus saaks kenasti üle kanduda,
- torude ja lamellide omavaheline soojusülekanne on võimalikult hea, kasutatud näiteks joodisühendust,
- radika üldmõõtmed on viidud vastavusse üldkättesaadavate ventilaatorite (enamasti 12cm) mõõtmetega või nende kordsetega (kaks ja kolm korda 12cm vent kõrvuti),
- radikat läbivat õhuhulka on suurendatud, pannes ventilaatorid mõlemale poole radikat, ühed tõmbama, teised tõukama õhku.
Ise tehtud asi on hästi tehtud asi, jõudu sulle sellel konarlikul teel
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
16.01.2005 00:27:53
|
|
|
| Ma usun,et sellise radika ise valmistamine läheb kordi kallimaks kui valmis tehtud osta.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
16.01.2005 00:42:01
|
|
|
Eks siit ka põhjus, miks enamik meist on üpris rahul oma 100-200 krooniste auto salongikütte radikatega
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sininetigu
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2004
|
17.01.2005 15:28:31
|
|
|
Suured tänud sõbraliku suhtumise ja mõtete eest !
Radika ehitamise plaani matan siis maha, kui ühelt healt tuttavalt insenerilt pikalt saatmise saan
Sooviksin veel teada, et kas neil voolikutel mida soovitav kasutada oleks on ka mingid tähised mille järgi neid osta?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.01.2005 20:10:16
|
|
|
eip, tavalised voolikud ehituspoodidest sobivad.
Järve Key-kaubamajas on läbipaistvaid voolikuid igas mõõdus müügil
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.01.2005 21:55:16
|
|
|
| madis: need on suhteliselt jäigad voolikud - endalgi sealt ostetud
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.01.2005 22:22:09
|
|
|
| razor kirjutas: |
| madis: need on suhteliselt jäigad voolikud - endalgi sealt ostetud |
alguses on jäigad, aga pärast muutuvad elastsemaks ja siis võivad murdumiskohad kergelt sisse tulla, kus vesi käib raskelt läbi
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redline
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxl002
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
09.03.2005 00:38:52
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| madis kirjutas: |
| plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses |
mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millistel tasapindadel mingi element esineb.  |
v6ibolla kasutaja madis viitas gravitatsioonij6ule, mis ei ole muidugi probleemiks piisavalt tugeva pumba puhul (nagu enne juba mainiti)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
09.03.2005 14:38:00
|
|
|
| sininetigu kirjutas: |
Pidasin silmas argumente õigustamaks veevärgi ehitamist.
Jah pean tunnistama, et on kurjad kavatsused seda proset kellama kukkuda  |
No aga pakuks siis kildhaaval lisaks neid pisikesi plussikesi (teadlikult ei maini siin miinustest ka neid jagub warercoolingu juures).
+ saab erinevalt õhkjahutusest soojust kergemini kastist välja toimetada
+ saab erinevalt õhkjahutusest ajutiselt eriti madalaid temperatuure talvetingimustes kasutada ilma et miski muu kui radiaator külma käes istuks (pikemad radikavoolikud + sorts glükooli vette lisaks)
+ saab emaplaadi asendi valida sellise nagu mõisus ja süda tahavad (pea alaspidi porolooni peal) samal ajal mugav plaadi vastaspoole vooluradadele joota või pinget kontrollida
+ saab asja muuta visuaalsemaks korpuse moddingu juures olen näinud stiilset "akvaarijumi"
+ saab muuta ohutumaks kui koduloomad kes avatud korpuses pöörlevatele osadele käpa vurru või sabaga ligineda püüavad.
+ saab enamikel juhtudel kiiremini proset vahetada
+ odavam kui freooniga jahuti.
+ vähem voolutarbiv kui Peltieriga jahuti
jne ei viitsi rohkem
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
11.03.2005 12:35:57
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mis te arvate, kas selle seti plokid on pandavad? |
Vaata järgi, mis teised on arvanud:
XYZcomputing
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
12.03.2005 15:02:52
|
|
|
| ei tea kas Zalman ZM-NB47J-i ja kiili praaki video-blokki on võimalik ühendada? Viilin ZM-i siledaks ja ühendan selle kuidagi blokiga.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
12.03.2005 22:33:36
|
|
|
| mida see pisike radikas ikka juurde annab...
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
12.03.2005 22:46:16
|
|
|
| madis kirjutas: |
| mida see pisike radikas ikka juurde annab... |
Selline kobakas meeldiks sulle muidugi jah rohkem 8)
Kuhu sa selle ainult arvutis mahutad? Seda saab terve fulltoweri laealune täis...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
12.03.2005 23:29:00
|
|
|
mul on palju suurem radikas arvuti peale on hea liimida seda. kaks puu-liistu alla et õhk läbi käiks ja kahepoolne teip vahele
vesijahutuse plussid/miinused imo:
+ tore on ehitada seda xD
+ hea vaikne
+ hea jahe
+ saad sinna kõik jahutust vajavad komponendid lisada.
- maksab rohkem kui õhk
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
12.03.2005 23:46:32
|
|
|
- one spill, and you're screwed
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
12.03.2005 23:55:50
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
- one spill, and you're screwed  |
one spill, and your fooked up
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
13.03.2005 00:08:14
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| Zoig kirjutas: |
- one spill, and you're screwed  |
one spill, and your fooked up  |
like unsafe sex
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
13.03.2005 05:21:24
|
|
|
ei ole..
dest vesi.
( teoorias on kõik tore )
a muidu. mul lekkis blokk enne. aga midagi ei juhtunud õnneks ^^
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|