Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 04.01.2005 22:40:57 vasta tsitaadiga

eestist seda Water Wetterit ka saab?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2005 23:22:33 vasta tsitaadiga

http://www.arvutipood.ee/modinfo.php?k=wcaaf - tiä kas müüvad tühje pudeleid, kauba kaal 0kg.
Ei oska öelda et kas see nüüd on Water Wetter või ei ole aga...
http://www.asetek.com/main/page.asp?sideid=530#WaterChill Anti Alga Fluid - WaterWetter
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.01.2005 00:59:59 vasta tsitaadiga

aga jah........minul oli värgendus hoopis teistmoodi......
paak(ämber icon_lol.gif ) oli põrandal ja ei tekkinud kordagi mulle icon_rolleyes.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 22:08:53 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=146534&highlight=

Hea võimalus laisal inimesel saada väga hea ja korralik vesijahutus omale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 14.01.2005 16:42:35 vasta tsitaadiga

Palun selgitust paaris asjas:

Weebist selgub igast võrdlusi ja foorumeid uurides, et vesi vs õhk on erinevust ainult ~10c??!?!
Mis kiirustest/temperatuuridest on point vesijahutusele mõelda?
Suudab keegi mind ringi veenda, et vee ,,kasutegur'' on suurem?

Hetkel istub kastis xp 2500+ whisperrock 4 all ning on hea vaikne ja häppihäppi 40c max.

Siiani on jäänud mulje, et kehtib valem= tonns of money + little work = lowsy temp difference või some money + tonns of work +time = bit less crappy result.

Igavene NegaTiivik,
Sininetigu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.01.2005 18:32:11 vasta tsitaadiga

kas 10 kraadi on vähe?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 14.01.2005 21:55:04 vasta tsitaadiga

vesijahutus on vaiksem; fullload erineb idle'ist paar kraadi kõige rohkem, seega väiksem temperatuuri kõikumine
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 14.01.2005 22:16:10 vasta tsitaadiga

sininetigu kirjutas:
Weebist selgub igast võrdlusi ja foorumeid uurides, et vesi vs õhk on erinevust ainult ~10c?

Aga proovi sedasama kümmet kraadi saavutada õhkjahutuse abil, seejuures ilma lärmita.
Alles Prescottide tulek tõi kaasa soojustorudega jahutite laiema leviku ja soodsamad hinnad nendele.
Kuni siiamaani oli vesi jahutuseks üks väheseid vaikse ja efektiivse masina ehitamise mooduseid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 14.01.2005 23:19:57 vasta tsitaadiga

Oioi kirjutas:
Aga proovi sedasama kümmet kraadi saavutada õhkjahutuse abil, seejuures ilma lärmita.
Alles Prescottide tulek tõi kaasa soojustorudega jahutite laiema leviku ja soodsamad hinnad nendele.
Kuni siiamaani oli vesi jahutuseks üks väheseid vaikse ja efektiivse masina ehitamise mooduseid.


Ok üks hea point!

Kas keegi oskab veel midagi välja tuua?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.01.2005 00:26:19 vasta tsitaadiga

sininetigu kirjutas:
Kas keegi oskab veel midagi välja tuua?

Tuua välja mida?
Sa ju ei esita lisaargumente. Sinu kirjelduses olev häppihäppi prose suudab oma nimikiirusel sageli ka 1,3 voldise pingega joosta ja siis ta tõesti ei vaja eriti võimast jahutust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 15.01.2005 01:12:04 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas argumente õigustamaks veevärgi ehitamist.
Jah pean tunnistama, et on kurjad kavatsused seda proset kellama kukkuda icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 01:23:51 vasta tsitaadiga

sininetigu kirjutas:
Pidasin silmas argumente õigustamaks veevärgi ehitamist.
Jah pean tunnistama, et on kurjad kavatsused seda proset kellama kukkuda icon_evil.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=50043&highlight=
tundub et sa pole ainuke icon_razz1.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 03:31:20 vasta tsitaadiga

ei mõista, mida sininetigu veel tahab icon_confused.gif
et vesijahutus kasvatab kõvaketta peale sajakrooniseid rahatähti?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.01.2005 04:11:58 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei mõista, mida sininetigu veel tahab icon_confused.gif
et vesijahutus kasvatab kõvaketta peale sajakrooniseid rahatähti?


et paisupaaki tuleks viin
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.01.2005 13:46:50 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
et paisupaaki tuleks viin

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Siis nii mõnigi mees ehitaks omale õige suure paagi icon_wink.gif
Või teeks selle lausa kummist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 15.01.2005 22:13:34 vasta tsitaadiga

ja et prose muutuks p4-jax ning -190c icon_razz1.gif yea rait...
eniveis...

Ei tea kuidas Teiega lugupeetavad lood on, kuid mina ikka kaalun enne ehitamist asja läbi.

Niisis suutsin leida järgmised argumendid miks vesi on parem õhust:
-võimalik jahutada kõvakettaid ja ka muid seadmeid sama müravaba süsteemiga.
-temp full loadi puhul madalam ~10


Samas ka kohe mõni küsimus:
Kas targem ei oleks ehitada veevärk desktoppi, kui tauerisse? Minu loogika ütleb, et pumba takistus peaks olema desktopil väiksem kui taueri vers? Keegi on viicind ise ka radika kokku kompunnida mitte osta?

ST
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 15.01.2005 22:18:25 vasta tsitaadiga

kuidas sa radika ise teed huvitav? icon_lol.gif
pealegi kui lammutusest saab radika 100-400 krooniga, siis pole mõtet ka nagu ju

edit: ja vahet pole, kus kastis on süsteem, nii võimetu see pump ka ei ole nüüd
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 15.01.2005 22:21:22 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
kuidas sa radika ise teed huvitav? icon_lol.gif
pealegi kui lammutusest saab radika 100-400 krooniga, siis pole mõtet ka nagu ju


Radika ehitamise point oleks siis saada radikas mis SOBIKS IDEAALSELT KASTI.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 15.01.2005 22:22:52 vasta tsitaadiga

kuidas see ideaalselt kasti sobimine välja peaks nägema?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 15.01.2005 22:26:36 vasta tsitaadiga

kuda sa radikat ehitad tarkpea? tahaks seda radikat kohe näha icon_lol.gif icon_lol.gif kui valmis saad pane pildid üles thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 15.01.2005 22:27:03 vasta tsitaadiga

nii et kastis oleks peale radika ruumi ka muu elu jaox icon_wink.gif

mingit elajat mis kasti ära ei mahu või ripub kuksil kasti ja laua vahel ma ei taha thumbs_down.gif . Samuti ei taha osta valmis radikat (liiga kooner). Oleks kena, kui asi ka ilus välja näeks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 15.01.2005 22:27:49 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
kuda sa radikat ehitad tarkpea? tahaks seda radikat kohe näha icon_lol.gif icon_lol.gif kui valmis saad pane pildid üles thumbs_up.gif icon_lol.gif


Veebis olen paari isendit kohand.. kui lingi taas leian siis postitan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 15.01.2005 22:31:44 vasta tsitaadiga

sa tahad ilusat asja, mis jahutaks hästi, oleks väike, ise freesitud pingi peal vasest ja oleks odavam kui 100-400.-.
tead ikka et sellist asja pole olemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 15.01.2005 22:36:07 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
sa tahad ilusat asja, mis jahutaks hästi, oleks väike, ise freesitud pingi peal vasest ja oleks odavam kui 100-400.-.
tead ikka et sellist asja pole olemas icon_rolleyes.gif


EEEEE kust sa selle summa võtsid?!?! ainuüxi pump maksab ~350 (järeldades siin loetust) mõtlesin, et kui keegi radikaid on püüdnud ise teha siis millise eduga see on õnnestunud. Hetkel ei olnud teemaks SÜSTEEMI KOGUMAKSUMUS vaid palve saada natuke infot asja kohta... (mõni lihtsalt PEAB irisema).
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 15.01.2005 22:40:24 vasta tsitaadiga

ma pidasin radikat silmas ikka.
(ja ainus iriseja ja ulmeliste põhjuste otsija tundud siin teemas olevat sina. aga pole mõtet kiskuda siin, uuri edasi vesijahutuse asju ) icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 15.01.2005 22:49:00 vasta tsitaadiga

misotsast on desktop korpus siis towerist parem, mismoodi see pumbale tervislikum on?
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 15.01.2005 22:52:30 vasta tsitaadiga

plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 15.01.2005 22:55:59 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses

mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millistel tasapindadel mingi element esineb. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 15.01.2005 22:57:03 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
madis kirjutas:
plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses

mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millised on tasapinad. icon_neutral.gif


täpselt, kuna pump on piisavalt võimas icon_wink.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 15.01.2005 23:06:13 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
zbx kirjutas:
madis kirjutas:
plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses

mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millised on tasapinad. icon_neutral.gif


täpselt, kuna pump on piisavalt võimas icon_wink.gif


mitte seepärast.

ainuke asi mis suurendab pumba töökoormust on süsteemi kogu veetakistuse kasv (ehk siis kõikvõimalikud kurvid, plokid, radikad).

ainuke tegur mis rakendub pumbale kõrgustevahest on rõhk, mis selle max0,5m juures on täiesti mittearvestatav (maksimaalselt mõned tühised 10g/cm²).



parandage mind, kui eksin.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 16.01.2005 00:17:13 vasta tsitaadiga

sininetigu kirjutas:
Radika ehitamise point oleks siis saada radikas mis SOBIKS IDEAALSELT KASTI.

Vaata siis eeskujuks suuremate tootjate valmistooteid.
Nendel kõigil võid sa näha teatud ühiseid omadusi, nagu:
- materjaliks on enamasti kasutatud vaske,
- toru on pandud siuglema palju kordi edasi-tagasi radikalamellide vahel, et soojus saaks kenasti üle kanduda,
- torude ja lamellide omavaheline soojusülekanne on võimalikult hea, kasutatud näiteks joodisühendust,
- radika üldmõõtmed on viidud vastavusse üldkättesaadavate ventilaatorite (enamasti 12cm) mõõtmetega või nende kordsetega (kaks ja kolm korda 12cm vent kõrvuti),
- radikat läbivat õhuhulka on suurendatud, pannes ventilaatorid mõlemale poole radikat, ühed tõmbama, teised tõukama õhku.

Ise tehtud asi on hästi tehtud asi, jõudu sulle sellel konarlikul teel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 16.01.2005 00:27:53 vasta tsitaadiga

Ma usun,et sellise radika ise valmistamine läheb kordi kallimaks kui valmis tehtud osta.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 16.01.2005 00:42:01 vasta tsitaadiga

Eks siit ka põhjus, miks enamik meist on üpris rahul oma 100-200 krooniste auto salongikütte radikatega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sininetigu
HV vaatleja
sininetigu

liitunud: 14.07.2004




sõnum 17.01.2005 15:28:31 vasta tsitaadiga

Suured tänud sõbraliku suhtumise ja mõtete eest thumbs_up.gif !

Radika ehitamise plaani matan siis maha, kui ühelt healt tuttavalt insenerilt pikalt saatmise saan icon_lol.gif

Sooviksin veel teada, et kas neil voolikutel mida soovitav kasutada oleks on ka mingid tähised mille järgi neid osta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 17.01.2005 20:10:16 vasta tsitaadiga

eip, tavalised voolikud ehituspoodidest sobivad.
Järve Key-kaubamajas on läbipaistvaid voolikuid igas mõõdus müügil
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.01.2005 21:55:16 vasta tsitaadiga

madis: need on suhteliselt jäigad voolikud - endalgi sealt ostetud
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 17.01.2005 22:22:09 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
madis: need on suhteliselt jäigad voolikud - endalgi sealt ostetud


alguses on jäigad, aga pärast muutuvad elastsemaks ja siis võivad murdumiskohad kergelt sisse tulla, kus vesi käib raskelt läbi
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redline
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 17.01.2005 23:06:50 vasta tsitaadiga

Water Wetter eestis kohapeal saadaval.
Pudeli hind: 335ml = 235.- (hind koos käibemaksuga)
kontakt: redlineoil@hot.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 20:01:00 vasta tsitaadiga

mis te arvate, kas selle seti plokid on pandavad? ei viitsi ise suurt leiutada, tahan komplektina osta.

alumiiniumist plokid sellel
http://www.alphacool.de/perl/shop.pl?s=c59c10f2ef06ccb1680e&l=2&rm=get_art&menu_id=2&prod_id=100&art_kz=107&art_id=10709#


vasest plokkidega ja võimsam pump
http://www.alphacool.de/perl/shop.pl?s=c59c10f2ef06ccb1680e&l=2&rm=get_art&menu_id=2&prod_id=100&art_kz=107&art_id=10725#

viimane on vist mõttekam võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxl002
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 09.03.2005 00:38:52 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
madis kirjutas:
plokid ei asu nii palju pumbast kõrgemal, kui tower korpuses

mõtleme nüüd kõik uuesti, see ju ei loe absoluutselt millistel tasapindadel mingi element esineb. icon_neutral.gif


v6ibolla kasutaja madis viitas gravitatsioonij6ule, mis ei ole muidugi probleemiks piisavalt tugeva pumba puhul (nagu enne juba mainiti)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 14:38:00 vasta tsitaadiga

sininetigu kirjutas:
Pidasin silmas argumente õigustamaks veevärgi ehitamist.
Jah pean tunnistama, et on kurjad kavatsused seda proset kellama kukkuda icon_evil.gif


No aga pakuks siis kildhaaval lisaks neid pisikesi plussikesi (teadlikult ei maini siin miinustest ka neid jagub warercoolingu juures).
+ saab erinevalt õhkjahutusest soojust kergemini kastist välja toimetada
+ saab erinevalt õhkjahutusest ajutiselt eriti madalaid temperatuure talvetingimustes kasutada ilma et miski muu kui radiaator külma käes istuks (pikemad radikavoolikud + sorts glükooli vette lisaks)
+ saab emaplaadi asendi valida sellise nagu mõisus ja süda tahavad (pea alaspidi porolooni peal) samal ajal mugav plaadi vastaspoole vooluradadele joota või pinget kontrollida
+ saab asja muuta visuaalsemaks korpuse moddingu juures olen näinud stiilset "akvaarijumi"
+ saab muuta ohutumaks kui koduloomad kes avatud korpuses pöörlevatele osadele käpa vurru või sabaga ligineda püüavad.
+ saab enamikel juhtudel kiiremini proset vahetada
+ odavam kui freooniga jahuti.
+ vähem voolutarbiv kui Peltieriga jahuti

jne ei viitsi rohkem
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 11.03.2005 12:35:57 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mis te arvate, kas selle seti plokid on pandavad?

Vaata järgi, mis teised on arvanud:
XYZcomputing
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.03.2005 15:02:52 vasta tsitaadiga

ei tea kas Zalman ZM-NB47J-i ja kiili praaki video-blokki on võimalik ühendada? Viilin ZM-i siledaks ja ühendan selle kuidagi blokiga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 12.03.2005 22:33:36 vasta tsitaadiga

mida see pisike radikas ikka juurde annab...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 12.03.2005 22:46:16 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
mida see pisike radikas ikka juurde annab...

Selline kobakas meeldiks sulle muidugi jah rohkem 8)
Kuhu sa selle ainult arvutis mahutad? Seda saab terve fulltoweri laealune täis...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.03.2005 23:29:00 vasta tsitaadiga

mul on palju suurem radikas icon_biggrin.gif arvuti peale on hea liimida seda. kaks puu-liistu alla et õhk läbi käiks ja kahepoolne teip vahele

vesijahutuse plussid/miinused imo:

+ tore on ehitada seda xD
+ hea vaikne
+ hea jahe
+ saad sinna kõik jahutust vajavad komponendid lisada.

- maksab rohkem kui õhk
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 23:46:32 vasta tsitaadiga

- one spill, and you're screwed icon_biggrin.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 23:55:50 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
- one spill, and you're screwed icon_biggrin.gif

one spill, and your fooked up icon_lol.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 13.03.2005 00:08:14 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
Zoig kirjutas:
- one spill, and you're screwed icon_biggrin.gif

one spill, and your fooked up icon_lol.gif

like unsafe sex icon_wink.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.03.2005 05:21:24 vasta tsitaadiga

ei ole..
dest vesi.
( teoorias on kõik tore thumbs_up.gif )

a muidu. mul lekkis blokk enne. aga midagi ei juhtunud õnneks ^^
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.