Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Diskussioon piraattarkvara teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui suureks hindad piraattarkvara osakaalu oma arvutis
0% (piraattarkvara puudub)
6%
 6%  [ 118 ]
kuni 25% (mõned üksikud väikesed programmid)
10%
 10%  [ 192 ]
kuni 50% (suuremad rakendusprogrammid, mida pidevalt kasutatakse)
11%
 11%  [ 208 ]
kuni 75% (enamus, mõned üksikud legaalsed programmid)
36%
 36%  [ 660 ]
100% (veendunud piraat, legaalne tarkvara praktiliselt puudub)
33%
 33%  [ 606 ]
hääli kokku : 1784

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 06.03.2005 10:51:16 vasta tsitaadiga

krt ma ei saa see on ikka elu kino koht icon_lol.gif icon_lol.gif on ikka tegelasi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 02:20:36 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:
kusjuures kes BSAd kardab aretage endale ukselengi sisse (ümber ukse) võimsad magentmähised, kui kujud tulevad ja kettad kaasa võtavad siis korra ühele lülitile vajutada ja läbi ukse kõndimisel kaovad asitõendid nagu viuhti icon_lol.gif


thumbs_up.gif aga on olemas ju spets kõvaketad koos identifitseeritava võtmega, et kui võti puudub pole info väljaloetav isegi siis kui mingi hull häkker hakkab andmeid lahti kribama. lihtsalt vütti küljes töötab ja kui võti kappi nurka peidetud siis süga aint ko*te..... thumbs_up.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif 8) beer_yum.gif icon_exclaim.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 02:29:18 vasta tsitaadiga

Hendry kirjutas:
www.pihi.net see on ikka põnev asi küll jah....saad oma probleemidest lahti thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

thumbs_up.gif naljakas icon_exclaim.gif icon_eek.gif kuid mingite eriti haigete ja hälvetega inimeste pihid on seal....
ja mina arvasin veel et olen mingi friik kui istun arvutis õhtuti ja loen elust uut ja huvitavat, kuid no andke andeks, need on seal küll ***************

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 10:17:59 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
thumbs_up.gif aga on olemas ju spets kõvaketad koos identifitseeritava võtmega, et kui võti puudub pole info väljaloetav isegi siis kui mingi hull häkker hakkab andmeid lahti kribama. lihtsalt vütti küljes töötab ja kui võti kappi nurka peidetud siis süga aint ko*te..... thumbs_up.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif 8) beer_yum.gif icon_exclaim.gif


Sa mõtled IDE Secure'i?Mul kuskil sahtlipõhjas täitsa olemas selline asi, kasutand pole kordagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 07.03.2005 12:13:42 vasta tsitaadiga

Arvate tõesti, et kui juba arreteerima tullakse siis ei otsita ka korterit korralikult läbi? See riistvaraliste võtmete probleem ongi et võti on füüsiliselt olemas, seega annab seda ka hankida (pole välistatud isegi see võimalus, et tootjafirma koopiaid omab ja politseile välja jagab kui neil seaduslik alus olemas). Ja mis kasu on nendest hulludest magnetitest kui tõenäoliselt on arvestatav osa kraamist *krüptimata* CDdel (vast isegi otse arvuti kõrval laual)? Turvalisus on väga keeruine asi mis nõuab korralikku planeerimist juba enne seda kui teda tarvitama peaks hakkama.

PS! Pigem tekib küsimus: kui kiiresti mikrolaineahjus CDd ära kõrbevad (või ei kõrbegi ja see teguviis on ainult filmide leiutatud müüt). Et kui riigiesindajad ukse taga kas siis jõuab veel midagi teha ennem kui nad sisse murravad või on ka see lootusetu ettevõtmine...

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 17:25:17 vasta tsitaadiga

Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat icon_biggrin.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 07.03.2005 17:27:29 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat icon_biggrin.gif

Karta on. Meil siin ju foorumis omad kitsed m$.ee'st olemas kui ma just ei eksi 8)

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 20:01:07 vasta tsitaadiga

Mõnes mõttes on pull siin näha inimeste erinevat mentaliteeti ehk siis selgelt näha, et on pirajad ja pirajad.Osad on sellised kes heameelega ei kasutaks pirasofti ja värki ja võimaluse korral soetavadki omale tasapisi õiget asja samas teised on hirmus uhked selleüle, et "olengi piraja ja jumala vägev ja 1337 on ja ei hakkagi ewwa õiget asja kasutama".Eks see tegelt sellest oleneb kel mõistus üheltmaalt kas vanuse või ameti tõttu kokku puutub asjaga, et paha on kui teed tööd, näed vaeva ja siis keegi varastab selle ning hakkab kasutama tehes omal elu lihtsamaks samas kui sina ei saa midagi selle eest, siis see ikka pole eriti tore.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 20:10:02 vasta tsitaadiga

See M$ Windowsi pira eest hoiatav reklaam on minu arvates poolenisti õige. Piramine pole tõesti hea asi aga Windows on veel hullem nii et originaal wini kasutamine pole lahendus.
Minu suhtumine piramisse. Võimalikult palju vabavaralist softi (Mandrake teiseks op süsteemiks ja palju vabavaralist wini softi) aga kuna ilma winita on raske hakkama saada (mängud, teised pere liikmed, jne) siis tuleb jah tunnistada et mul on piraat Windows. Häbi mulle icon_redface.gif . Aga tegelikult on paar pira programmi veel mis on vajalikud ja neile vabavaralist alternatiivi pole (Photoshop näiteks). Kuid ülejäänu kohta võin käsi südamel vanduda et see on vabavaraline.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 07.03.2005 21:23:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga tegelikult on paar pira programmi veel mis on vajalikud ja neile vabavaralist alternatiivi pole (Photoshop näiteks)

ja nüüd tuleb 3-4 posti et kui lahe on GIMP icon_smile.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 07.03.2005 22:13:31 vasta tsitaadiga

Mitte, et ma piramise pooldaja oleks aga...mis on piramine? Varastamine. Mis on varastamine? Teiste asjade omastamine ehk aja ja vaeva luhta ajamine. No kui nii siis on terve ilm pirajaid ehk vargaid täis. Ja proovigu mõni südamele kätt pannes vanduda, et tema pole oma nina teiste asjadesse toppinud ja teiste aega varastanud! icon_rolleyes.gif
Kõik on kinni seadustes. On legaalsed ja illegaalsed vargad.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 22:25:56 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Kõik on kinni seadustes. On legaalsed ja illegaalsed vargad.


Aga kuna siin on tegemist Microsoft-i vara vargusega, siis on see ikka illegaalne.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.03.2005 22:28:18 vasta tsitaadiga

samas ega teine millestki ilma ju ei jää.. Move.. siis küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.03.2005 22:57:10 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Mitte, et ma piramise pooldaja oleks aga...mis on piramine? Varastamine. Mis on varastamine? Teiste asjade omastamine ehk aja ja vaeva luhta ajamine. No kui nii siis on terve ilm pirajaid ehk vargaid täis. Ja proovigu mõni südamele kätt pannes vanduda, et tema pole oma nina teiste asjadesse toppinud ja teiste aega varastanud! icon_rolleyes.gif
Kõik on kinni seadustes. On legaalsed ja illegaalsed vargad.

Intellektuaalse' omandi vargus on siiski erinev selle poolest, et omanik otseselt millegi võrra vaesemaks ei jää.
Kui väga absurdseks minna siis peaks mingile vandile kes leiutas ratta! ning tema järeltulijatele maksma intellektuaalse loome eest roppu raha.
Kujutate ette, et alternatiiviks oleks kogu maailmas lohisti ? icon_razz1.gif
Inimeseloomale on väga hingelähedane teiste "intellektuaalse omandi" rööv.
Samas ma ei taha sugugi öelda, et piraatvara on normaalne. Vastupidi - üritan ise ligemal ajal kõikide programmide eest kenasti roppu raha maksta, kuna alles nüüd kus mul tasuv töö, saan hakata legaalsele tarkvarale mõtlema.
Ligi 20.000 EV-tugrikut plaanis magama panna millalgi vist icon_neutral.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 08.03.2005 00:22:34 vasta tsitaadiga

väike mõttetera: 20 000 EV-tugrikut on rootsis üsna miinimumpalk icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.03.2005 00:28:52 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
väike mõttetera: 20 000 EV-tugrikut on rootsis üsna miinimumpalk icon_wink.gif

Somaalias aga elaks mõni väiksem küla sellest aasta aega ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 00:31:27 vasta tsitaadiga

Kaldun arvama, et somaalias eriti arvuteid ei kohta.

OT: mis jahuteid nad ka seal kasutavad?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.03.2005 00:40:11 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Kaldun arvama, et somaalias eriti arvuteid ei kohta.

Rootsis eriti neegreid ka ei kohta icon_razz1.gif
Õnneks ma ei ela Rootsis, seega võimalus et mina neeger olen, õnneks nullilähedane.
Õnneks ei ela ma ka Somaalias, seega on suhteliselt loogiline, et mul olemas raal.

Ma lihtsalt ei saanud aru, mida see Rootsi keskmine palk siit teemast tahtis. Krt võibolla ma unine või niisama aju pehmeneb icon_redface.gif

attrs kirjutas:

OT: mis jahuteid nad ka seal kasutavad?

Somaalias ? Seal vast vanad rondid passiivis ja vaesem seeger lehvikuga kõrval, samal ajal kui rikkam neeger solitairi pelab
Rootsis aga Hyper 6
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 01:14:13 vasta tsitaadiga

Võib-olla pidas ta silmas seda, et sinu suured pingutused tarkvara legaliseerimise suhtes oleks kaugel kaugel rootsimaal võrreldavad minimaalses suuruses oleva palgajärgu väljaminekuga. Rikkam neege ja soltair on hea kooslus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.03.2005 09:26:47 vasta tsitaadiga

Mnjaa... mul vend vähemalt läks Linuxi peale... lahendas raha kulutamata probleemi... no ok DVD tooriku raha läks icon_razz.gif
Tundub, et talle istub see Linuxi teema rohkem kui mulle... ta pigem software huvidega, mina hardware icon_smile.gif

Palkadest rääkides on 20K enamikes arenenud EL riikides tõesti miinimum, samas ma ei leia mõtet seda näiteks tuua.
Eestis on siiski odavam elada icon_wink.gif Kuigi jah arengutase pole see mis mujal...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 08.03.2005 11:40:02 Kasutage ainult Microsofti tarkvara vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat icon_biggrin.gif


See reklaam ajab täiega kopa ette icon_evil.gif , mõned aastad tagasi ei olnud arvutit Eestis ilma Windowsi-ta võimalik osta icon_sad.gif , nüüd siiski on thumbs_up.gif ja mõnedel isegi Linux icon_razz1.gif peal, kas kõik algab uuesti icon_confused.gif ja Eestis keelatakse teiste konkureerivate OS-ide kasutamine ära icon_confused.gif . Kasutage ainult Microsofti tarkvara. icon_mad.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.03.2005 11:52:35 Re: Kasutage ainult Microsofti tarkvara vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
mtimmo kirjutas:
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat icon_biggrin.gif


See reklaam ajab täiega kopa ette icon_evil.gif , mõned aastad tagasi ei olnud arvutit Eestis ilma Windowsi-ta võimalik osta icon_sad.gif , nüüd siiski on thumbs_up.gif ja mõnedel isegi Linux icon_razz1.gif peal, kas kõik algab uuesti icon_confused.gif ja Eesti keelatakse teiste konkureerivate OS-ide kasutamine ära icon_confused.gif . Kasutage ainult Microsofti tarkvara. icon_mad.gif
Tahad MS-il ära keelata nende tarkvara reklaami??? Seal pole ju kuskil öeldud, et ainult... Või peaks MS hakkama muudele firmadele kah reklaami tegema icon_lol.gif IRW icon_lol.gif IRW icon_lol.gif
Keegi ei keela samal moel muid opsüsteeme reklaamimast!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 08.03.2005 12:13:16 vasta tsitaadiga

Mis moodi keelatakse ära? Kipun arvama, et HV tüübid oleksid vägagi rõõmsad kui keegi neile Linuxibanneri näitamise eest pappi plekiks. Aga näe, ei kipu plekkima icon_razz1.gif
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 09.03.2005 12:22:16 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Rootsis eriti neegreid ka ei kohta icon_razz1.gif

Vale puha.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 12:25:41 vasta tsitaadiga

selgita
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 09.03.2005 12:27:32 vasta tsitaadiga

Mine jaluta mõnes Stockholmi suuremas kaubanduskeskuses tund aega.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 12:29:50 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
Mine jaluta mõnes Stockholmi suuremas kaubanduskeskuses tund aega.


aaaa.... elan sealt päris kaugel, kuid mis seal siis toimub. suurel hulgal OS-de süsteemide tutvustus`??

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 09.03.2005 12:37:52 vasta tsitaadiga

Ei, tahtsin öelda, et Rootsis kohtab afroameeriklasi päris tihti, Norras veel rohkem.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 12:38:24 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
Ei, tahtsin öelda, et Rootsis kohtab afroameeriklasi päris tihti, Norras veel rohkem.



aaaaaa....

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 09.03.2005 12:43:02 vasta tsitaadiga

üritan pira tarkvarast loobuda - win on momendil 64bit beta teiseks os-iks on mepis.
win on paari mängu pärast, millest loobuda pole suutnud. kusjuures minu meelest on mängud mõttetult kallid. pole ise selle tõttu ühtegi ostnud st. mängude sisu ja hind pole absoluutselt vastavuses. võibolla on tegu ealiste iseärasustega, aga enamasti uus mäng peale paari tunnist uudistamist prükkarisse lendab icon_confused.gif
PS. vabavara rockib
PPS. loodetavasti tarkvara patendid vabavara arendajatele surmahoopi ei anna
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.03.2005 12:51:17 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
Rootsis eriti neegreid ka ei kohta icon_razz1.gif

Vale puha.

Ma millegi pärast eeldasin, et Somaalias kohtab siiski tunduvalt rohkem musta nahavärvi kandvaid kodanikke icon_rolleyes.gif
Edit : järgi mõeldes, ehk oleksin pidanud alla kriipsutama ja boldis kirjutama "eriti"


viimati muutis Elof 09.03.2005 13:01:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 12:53:29 vasta tsitaadiga

kas te tiba teemast puusse ei pane. räägitakse ikka piraat tarkvarast mitte nahavärvist.

ning kui teile ei meeldi nahavärv siis teeme nii et kõik oleme rohelised.
tumerohelised on eurooplased ja helerohelised muu rahvas icon_exclaim.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 12:55:47 vasta tsitaadiga

Tuleb tunnistada et olen isegi mõned mängud ametlikult ostnud. Viimati venelaste omi. Kui hind on alla 100.- siis veel mõtleb aga üle kindlasti mitte.

Ja värvilistest niipalu et neid on ikka seal kus sotstoetused kõige suuremad on. Siin ei saa hakkama ja seepärast neid siin ka pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 13:48:22 vasta tsitaadiga

ise ka eriti ei näe mõtet mängu ostmisel, kui mõne tunni pärast jätan ta jäädavalt maha icon_rolleyes.gif
ainus mäng, mis minu meelest vääriks ostmist, oleks UT2004, aga sellega on ka alati võimalus, et keegi teine on minu seriali juba aktiveerinud! ja siis hakka jurama, et saaksin seda mängida. lihtsam juba netist paar minti patche ja värke taga ajada, ning asi minu meelest poole lihtsam ja mugavam icon_smile.gif
[OT]aga Mike Emelai oli ju Eestis icon_biggrin.gif miski tuntud tibi mees oli ka must icon_razz1.gif [/OT]

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 23:36:30 vasta tsitaadiga

heh..mozziillaga blokkin kõik reklaamid ära, mis ei meeldi mulle..

aga jah..kui oleks arvuti enda oma aint, laseks win-i maha..ja siis linux...
suurem probleem on see linuxi all, et nagu tahaks jõhkralt mängida..(kõike)ma ikka igapäev oma 2h taon mingit mängu..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 10.03.2005 00:14:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ise ka eriti ei näe mõtet mängu ostmisel, kui mõne tunni pärast jätan ta jäädavalt maha icon_rolleyes.gif
ainus mäng, mis minu meelest vääriks ostmist, oleks UT2004, aga sellega on ka alati võimalus, et keegi teine on minu seriali juba aktiveerinud! ja siis hakka jurama, et saaksin seda mängida. lihtsam juba netist paar minti patche ja värke taga ajada, ning asi minu meelest poole lihtsam ja mugavam icon_smile.gif
[OT]aga Mike Emelai oli ju Eestis icon_biggrin.gif miski tuntud tibi mees oli ka must icon_razz1.gif [/OT]

kui sa ostad 700.- mängu siis sa mängid seda
meeldib see mäng sulle või mitte icon_lol.gif

aga jah .... UT2004 on väärt ostmist (mina ostsin icon_smile.gif )
1) see on nii lahe mäng
2) see on nii lahe mäng
3) offical serverid rokivad icon_lol.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 10.03.2005 13:28:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui sa ostad 700.- mängu siis sa mängid seda
meeldib see mäng sulle või mitte icon_lol.gif


no shit! mängud on nii kallid? icon_eek.gif
ma mõtlesin et ca 300 on lagi icon_redface.gif
tõsiselt, ma ei mäleta viimastest aegadest mängu, mille eest oleksin nõus üle 100 eegu välja käima - no sisu ja mängitavuse eest... icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 14:53:05 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis WoW maksab 800 + 200 kuus
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 15:23:59 vasta tsitaadiga

Lihtsalt enamus kes vinguvad, et midagi head ju pole ja sisu ja mängitavus asjadel sit* siis ma ütleks,et pigem on netist tasuta tõmmates ja kõike mängides oma oskused mänge adekvaatselt hinnata ära rikutud.A'la samalaadne keiss kus seda raha mida ise teenind ei ole väärtustada ei osata ja palju mõtlematult kulutatakse kui seda mida raske tööga saadud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.03.2005 16:19:43 vasta tsitaadiga

ma arvan et netist on hea tõmmata. kui mängid ja mäng meeldib, siis on mõttekas isegi originaal osta...
või teha mingi cd key varastaja ja sellega netis m2ngida icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 10.03.2005 16:47:44 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Lihtsalt enamus kes vinguvad, et midagi head ju pole ja sisu ja mängitavus asjadel sit* siis ma ütleks,et pigem on netist tasuta tõmmates ja kõike mängides oma oskused mänge adekvaatselt hinnata ära rikutud.A'la samalaadne keiss kus seda raha mida ise teenind ei ole väärtustada ei osata ja palju mõtlematult kulutatakse kui seda mida raske tööga saadud.


no ma ei tea...
kunagi kui arvuti sai soetatud, sai ikka kõvasti mängitud. tol ajal polnudki eriti orikaid saada.
siis tuli periood, kus ainuke arvutil mängitav mäng, mida tunnistasin, oli mud ja peale seda ei istu enam ükski (uus) mäng.
ajuti olen vanu aegu meelde tuletanud ja Q2 võrgus toxinud ja Lords2 ja homm3-e klõpsutanud...
ja need uuema aja mängud, mis ma olen tirinud ja proovinud... ma ei leia neis midagi, mis oleks väärt rohkem kui ... ütleme 50 eeku (ilusama pildi eest)...
asi ei ole selles, et ise endale elatist teenin või liiga palju erinevaid mänge proovinud olen - lihtsalt mängude mängitavus on sama mis 5 aastat tagasi, sisu aga konsoolide (algusa)egadest!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 17:18:07 vasta tsitaadiga

ajuti olen vanu aegu meelde tuletanud ja Q2 võrgus toxinud ja Lords2 ja homm3-e klõpsutanud...
[/quote]

HOMM3 on väga hea mäng. thumbs_up.gif . kuid netist te täisversiooni ei leia. võiks ikka iagaüks mängida. endal ka saadud aint tänu tutvustele. uutest mängudest et UT2004, NFSU2 ja CMR05 on täitsa mängitavad ja üle ei viska

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 17:29:04 vasta tsitaadiga

bezdomn6i, järsku on asi selles, et on liialt vanaks saadud icon_biggrin.gif Endal mingil määral sama asi, et tuleb mingi uus ja kirev asi aga siukest õhinat ega tuhinat enam ei taha olla nagu kunagi kus sai viitsitud päevad läbi mõnda head asja taguda ja kui eriti hea asi sattus, siis ennem naljalt ei tõusnud arvuti tagant kuni THE END oli.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 17:52:56 vasta tsitaadiga

ise sai ka koolis mängida täiega uusi mänge, kui keegi töi siis jälle mängisime võrgus. praegu ainult üksikuid asju.
ma ei tea mis mul nüüd viga, enam õieti mängimis isu pole, ja kui mängingi siis rahulie mäng. mingeid hulle sõdimisi enam eriti ei viitsi mängida, või siis pole minu jaoks sellist piisavalt verist ja julma loodud. icon_cry.gif

või siis olen harjunud lihtsalt rahulikuma eluga.

pole vist selle posituse teema, kuid jah, sobib ka eelmise vastajaga.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 10.03.2005 17:58:35 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
bezdomn6i, järsku on asi selles, et on liialt vanaks saadud icon_biggrin.gif Endal mingil määral sama asi, et tuleb mingi uus ja kirev asi aga siukest õhinat ega tuhinat enam ei taha olla nagu kunagi kus sai viitsitud päevad läbi mõnda head asja taguda ja kui eriti hea asi sattus, siis ennem naljalt ei tõusnud arvuti tagant kuni THE END oli.


no krt oli vaja illusioonid igavesest noorusest purustada! icon_wink.gif
aga tegelikult sul võib õigus olla. samas tunnista, et paljud väga üles haibitud mängud on paras BS.
shooterite näitel: HL2 jõle lineaarne, praktiliselt välistatakse ummikteed - lihtsalt jookse, kõmmuta tõsta kive ja tünne - no fun!
D3 töllerdad ring tapad kolle - no fun!
FC ok kaart on suur, AGA mingid helikopterid ja paadid, mis liigse uurimise peale killima hakkavad - no fun!
AA kuna see multiplayer ja nats ikka sinna simu poole siis funi ellimineerib spawnimise süsteem.
esimese 2 puhul on hästi iseloomulikuks jooneks nime tagune number, mis näitab, et mänguilmas valitseb paigaloleks ja uute ideede nappus.
oleks üks hea vanainimestele mõeldud USUTAVA storyga, suure maailmaga, praktiliselt lõututlt erinevaid lahendeid või üldse ilma lõputa, hästi mängitav,hea graafikaga ja tõsiselt fun mäng, mul poleks ka nt 10k mängu eest kahju maksta, aga pole (vähemalt mina ei tea)...
ja jääbki üle pirada (demo ei anna tavaliselt ülevaadet ja on bugine), vaadata ja kustutada:(

PS. mis see piramine üldse on? definitsiooni on pakkuda? illegaalne copy softist on ju enamikel juhtudel ainult saamata jäänud tulu, mitte otsene kahju?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.03.2005 18:03:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

oleks üks hea vanainimestele mõeldud USUTAVA storyga, suure maailmaga, praktiliselt lõututlt erinevaid lahendeid või üldse ilma lõputa, hästi mängitav,hea graafikaga ja tõsiselt fun mäng, mul poleks ka nt 10k mängu eest kahju maksta, aga pole (vähemalt mina ei tea)...

Morrowind/Tribunal/Bloodmoon Kas nüüd usutav, ent täiesti lahtine ning peaaegu lõputu thumbs_up.gif 8)
Graafika on nagu on, ent kui max. nägemiskaugus AA ja AF põhjas, siis on üsna meeldiv.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 10.03.2005 18:16:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:


no shit! mängud on nii kallid? icon_eek.gif
ma mõtlesin et ca 300 on lagi icon_redface.gif
tõsiselt, ma ei mäleta viimastest aegadest mängu, mille eest oleksin nõus üle 100 eegu välja käima - no sisu ja mängitavuse eest... icon_confused.gif


ehe.. GT sony peale ikka 1k ringis olnud.. ja ma nagu ei toeta ka neid suurfirmasi eriti.. aga näe 870EEK kuus korraliku mängu eest käin iga kuu välja icon_lol.gif miinimum palgaga (pole mingi rikkur)

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 11.03.2005 11:22:39 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
tsitaat:

oleks üks hea vanainimestele mõeldud USUTAVA storyga, suure maailmaga, praktiliselt lõututlt erinevaid lahendeid või üldse ilma lõputa, hästi mängitav,hea graafikaga ja tõsiselt fun mäng, mul poleks ka nt 10k mängu eest kahju maksta, aga pole (vähemalt mina ei tea)...

Morrowind/Tribunal/Bloodmoon Kas nüüd usutav, ent täiesti lahtine ning peaaegu lõputu thumbs_up.gif 8)
Graafika on nagu on, ent kui max. nägemiskaugus AA ja AF põhjas, siis on üsna meeldiv.


tänan tutvustamast, aga see pole see...
fantaasia rollikate jaoks sobib imo muda taoline mäng paremini. nagu käigustrateegia jaoks sobib keskaegne ühiskond ja taktika jaoks II MS.
ma mõtlesin midagi sellist, mis tänapäevast maailma imiteeriks.
nt. half life maailm ja väljanägemine oli täitsa talutav, aga sisu oli jama (lineaarne, kollid, sisuliselt polnud ka huvitav).
point nagu selles, et saaksin virtuaalselt teha seda, mis reaalselt taunitav või karistatav on.
stalker ehk tuleb midagi sinna kanti?
a noh. unistada ju võib icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.03.2005 13:25:29 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Lihtsalt enamus kes vinguvad, et midagi head ju pole ja sisu ja mängitavus asjadel sit* siis ma ütleks,et pigem on netist tasuta tõmmates ja kõike mängides oma oskused mänge adekvaatselt hinnata ära rikutud.A'la samalaadne keiss kus seda raha mida ise teenind ei ole väärtustada ei osata ja palju mõtlematult kulutatakse kui seda mida raske tööga saadud.

Küll ajad ikka lolli mõla suust välja. Teie arvates teeb asja hind kaupa vääruslikumaks, kui ma ostan raamatu 1.-kr eest ja see mulle ei meeldi siis ei loe ma seda ka siis kui see maksaks 1000.-kr ja nii on kõigi asjadega.
Tarkvara suhtes on internet demosid täis, kõik tahavad oma kaubast lahti saada, kõige suuremat tasuta reklaami teeme me ise tarkvara firmadele kui kasutame nende piraat koopiaid, sest nii mõnigi ostab lõpuks meeldivast tarkvarast originaali enesele.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2005 13:31:02 vasta tsitaadiga

@Marie, kuule seda teab igaüks, et neid asju ei osata hinnata mis kergelt tulnud.Rahalisel väärtusel polegi siin tähtsust.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Diskussioon piraattarkvara teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.