|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui suureks hindad piraattarkvara osakaalu oma arvutis |
| 0% (piraattarkvara puudub) |
|
6% |
[ 118 ] |
| kuni 25% (mõned üksikud väikesed programmid) |
|
10% |
[ 192 ] |
| kuni 50% (suuremad rakendusprogrammid, mida pidevalt kasutatakse) |
|
11% |
[ 208 ] |
| kuni 75% (enamus, mõned üksikud legaalsed programmid) |
|
36% |
[ 660 ] |
| 100% (veendunud piraat, legaalne tarkvara praktiliselt puudub) |
|
33% |
[ 606 ] |
|
| hääli kokku : 1784 |
|
| autor |
|
Hendry
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004
|
06.03.2005 10:51:16
|
|
|
krt ma ei saa see on ikka elu kino koht on ikka tegelasi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.03.2005 02:20:36
|
|
|
| clon kirjutas: |
kusjuures kes BSAd kardab aretage endale ukselengi sisse (ümber ukse) võimsad magentmähised, kui kujud tulevad ja kettad kaasa võtavad siis korra ühele lülitile vajutada ja läbi ukse kõndimisel kaovad asitõendid nagu viuhti  |
aga on olemas ju spets kõvaketad koos identifitseeritava võtmega, et kui võti puudub pole info väljaloetav isegi siis kui mingi hull häkker hakkab andmeid lahti kribama. lihtsalt vütti küljes töötab ja kui võti kappi nurka peidetud siis süga aint ko*te..... 8)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.03.2005 02:29:18
|
|
|
| Hendry kirjutas: |
www.pihi.net see on ikka põnev asi küll jah....saad oma probleemidest lahti  |
naljakas kuid mingite eriti haigete ja hälvetega inimeste pihid on seal....
ja mina arvasin veel et olen mingi friik kui istun arvutis õhtuti ja loen elust uut ja huvitavat, kuid no andke andeks, need on seal küll ***************
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.03.2005 10:17:59
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
aga on olemas ju spets kõvaketad koos identifitseeritava võtmega, et kui võti puudub pole info väljaloetav isegi siis kui mingi hull häkker hakkab andmeid lahti kribama. lihtsalt vütti küljes töötab ja kui võti kappi nurka peidetud siis süga aint ko*te..... 8)  |
Sa mõtled IDE Secure'i?Mul kuskil sahtlipõhjas täitsa olemas selline asi, kasutand pole kordagi
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
07.03.2005 12:13:42
|
|
|
Arvate tõesti, et kui juba arreteerima tullakse siis ei otsita ka korterit korralikult läbi? See riistvaraliste võtmete probleem ongi et võti on füüsiliselt olemas, seega annab seda ka hankida (pole välistatud isegi see võimalus, et tootjafirma koopiaid omab ja politseile välja jagab kui neil seaduslik alus olemas). Ja mis kasu on nendest hulludest magnetitest kui tõenäoliselt on arvestatav osa kraamist *krüptimata* CDdel (vast isegi otse arvuti kõrval laual)? Turvalisus on väga keeruine asi mis nõuab korralikku planeerimist juba enne seda kui teda tarvitama peaks hakkama.
PS! Pigem tekib küsimus: kui kiiresti mikrolaineahjus CDd ära kõrbevad (või ei kõrbegi ja see teguviis on ainult filmide leiutatud müüt). Et kui riigiesindajad ukse taga kas siis jõuab veel midagi teha ennem kui nad sisse murravad või on ka see lootusetu ettevõtmine...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
07.03.2005 17:25:17
|
|
|
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
07.03.2005 17:27:29
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat  |
Karta on. Meil siin ju foorumis omad kitsed m$.ee'st olemas kui ma just ei eksi 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.03.2005 20:01:07
|
|
|
| Mõnes mõttes on pull siin näha inimeste erinevat mentaliteeti ehk siis selgelt näha, et on pirajad ja pirajad.Osad on sellised kes heameelega ei kasutaks pirasofti ja värki ja võimaluse korral soetavadki omale tasapisi õiget asja samas teised on hirmus uhked selleüle, et "olengi piraja ja jumala vägev ja 1337 on ja ei hakkagi ewwa õiget asja kasutama".Eks see tegelt sellest oleneb kel mõistus üheltmaalt kas vanuse või ameti tõttu kokku puutub asjaga, et paha on kui teed tööd, näed vaeva ja siis keegi varastab selle ning hakkab kasutama tehes omal elu lihtsamaks samas kui sina ei saa midagi selle eest, siis see ikka pole eriti tore.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
07.03.2005 20:10:02
|
|
|
See M$ Windowsi pira eest hoiatav reklaam on minu arvates poolenisti õige. Piramine pole tõesti hea asi aga Windows on veel hullem nii et originaal wini kasutamine pole lahendus.
Minu suhtumine piramisse. Võimalikult palju vabavaralist softi (Mandrake teiseks op süsteemiks ja palju vabavaralist wini softi) aga kuna ilma winita on raske hakkama saada (mängud, teised pere liikmed, jne) siis tuleb jah tunnistada et mul on piraat Windows. Häbi mulle . Aga tegelikult on paar pira programmi veel mis on vajalikud ja neile vabavaralist alternatiivi pole (Photoshop näiteks). Kuid ülejäänu kohta võin käsi südamel vanduda et see on vabavaraline.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
07.03.2005 21:23:51
|
|
|
| tsitaat: |
Aga tegelikult on paar pira programmi veel mis on vajalikud ja neile vabavaralist alternatiivi pole (Photoshop näiteks)
|
ja nüüd tuleb 3-4 posti et kui lahe on GIMP
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
07.03.2005 22:13:31
|
|
|
Mitte, et ma piramise pooldaja oleks aga...mis on piramine? Varastamine. Mis on varastamine? Teiste asjade omastamine ehk aja ja vaeva luhta ajamine. No kui nii siis on terve ilm pirajaid ehk vargaid täis. Ja proovigu mõni südamele kätt pannes vanduda, et tema pole oma nina teiste asjadesse toppinud ja teiste aega varastanud!
Kõik on kinni seadustes. On legaalsed ja illegaalsed vargad.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
07.03.2005 22:25:56
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| Kõik on kinni seadustes. On legaalsed ja illegaalsed vargad. |
Aga kuna siin on tegemist Microsoft-i vara vargusega, siis on see ikka illegaalne.
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
07.03.2005 22:28:18
|
|
|
| samas ega teine millestki ilma ju ei jää.. Move.. siis küll.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.03.2005 22:57:10
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
Mitte, et ma piramise pooldaja oleks aga...mis on piramine? Varastamine. Mis on varastamine? Teiste asjade omastamine ehk aja ja vaeva luhta ajamine. No kui nii siis on terve ilm pirajaid ehk vargaid täis. Ja proovigu mõni südamele kätt pannes vanduda, et tema pole oma nina teiste asjadesse toppinud ja teiste aega varastanud!
Kõik on kinni seadustes. On legaalsed ja illegaalsed vargad. |
Intellektuaalse' omandi vargus on siiski erinev selle poolest, et omanik otseselt millegi võrra vaesemaks ei jää.
Kui väga absurdseks minna siis peaks mingile vandile kes leiutas ratta! ning tema järeltulijatele maksma intellektuaalse loome eest roppu raha.
Kujutate ette, et alternatiiviks oleks kogu maailmas lohisti ?
Inimeseloomale on väga hingelähedane teiste "intellektuaalse omandi" rööv.
Samas ma ei taha sugugi öelda, et piraatvara on normaalne. Vastupidi - üritan ise ligemal ajal kõikide programmide eest kenasti roppu raha maksta, kuna alles nüüd kus mul tasuv töö, saan hakata legaalsele tarkvarale mõtlema.
Ligi 20.000 EV-tugrikut plaanis magama panna millalgi vist
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
08.03.2005 00:22:34
|
|
|
väike mõttetera: 20 000 EV-tugrikut on rootsis üsna miinimumpalk
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.03.2005 00:28:52
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
väike mõttetera: 20 000 EV-tugrikut on rootsis üsna miinimumpalk  |
Somaalias aga elaks mõni väiksem küla sellest aasta aega ära
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
08.03.2005 00:31:27
|
|
|
Kaldun arvama, et somaalias eriti arvuteid ei kohta.
OT: mis jahuteid nad ka seal kasutavad?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.03.2005 00:40:11
|
|
|
| attrs kirjutas: |
Kaldun arvama, et somaalias eriti arvuteid ei kohta.
|
Rootsis eriti neegreid ka ei kohta
Õnneks ma ei ela Rootsis, seega võimalus et mina neeger olen, õnneks nullilähedane.
Õnneks ei ela ma ka Somaalias, seega on suhteliselt loogiline, et mul olemas raal.
Ma lihtsalt ei saanud aru, mida see Rootsi keskmine palk siit teemast tahtis. Krt võibolla ma unine või niisama aju pehmeneb
| attrs kirjutas: |
OT: mis jahuteid nad ka seal kasutavad? |
Somaalias ? Seal vast vanad rondid passiivis ja vaesem seeger lehvikuga kõrval, samal ajal kui rikkam neeger solitairi pelab
Rootsis aga Hyper 6
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
08.03.2005 01:14:13
|
|
|
Võib-olla pidas ta silmas seda, et sinu suured pingutused tarkvara legaliseerimise suhtes oleks kaugel kaugel rootsimaal võrreldavad minimaalses suuruses oleva palgajärgu väljaminekuga. Rikkam neege ja soltair on hea kooslus
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.03.2005 09:26:47
|
|
|
Mnjaa... mul vend vähemalt läks Linuxi peale... lahendas raha kulutamata probleemi... no ok DVD tooriku raha läks
Tundub, et talle istub see Linuxi teema rohkem kui mulle... ta pigem software huvidega, mina hardware
Palkadest rääkides on 20K enamikes arenenud EL riikides tõesti miinimum, samas ma ei leia mõtet seda näiteks tuua.
Eestis on siiski odavam elada Kuigi jah arengutase pole see mis mujal...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
08.03.2005 11:40:02
Kasutage ainult Microsofti tarkvara |
|
|
| mtimmo kirjutas: |
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat  |
See reklaam ajab täiega kopa ette , mõned aastad tagasi ei olnud arvutit Eestis ilma Windowsi-ta võimalik osta , nüüd siiski on ja mõnedel isegi Linux peal, kas kõik algab uuesti ja Eestis keelatakse teiste konkureerivate OS-ide kasutamine ära . Kasutage ainult Microsofti tarkvara.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.03.2005 11:52:35
Re: Kasutage ainult Microsofti tarkvara |
|
|
| Marie kirjutas: |
| mtimmo kirjutas: |
Panin tähele reklaami HV üleval paremal nurgas, tundub, et Microsoft Est loeb seda teemat  |
See reklaam ajab täiega kopa ette , mõned aastad tagasi ei olnud arvutit Eestis ilma Windowsi-ta võimalik osta , nüüd siiski on ja mõnedel isegi Linux peal, kas kõik algab uuesti ja Eesti keelatakse teiste konkureerivate OS-ide kasutamine ära . Kasutage ainult Microsofti tarkvara.  |
Tahad MS-il ära keelata nende tarkvara reklaami??? Seal pole ju kuskil öeldud, et ainult... Või peaks MS hakkama muudele firmadele kah reklaami tegema IRW IRW
Keegi ei keela samal moel muid opsüsteeme reklaamimast!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
08.03.2005 12:13:16
|
|
|
Mis moodi keelatakse ära? Kipun arvama, et HV tüübid oleksid vägagi rõõmsad kui keegi neile Linuxibanneri näitamise eest pappi plekiks. Aga näe, ei kipu plekkima
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
09.03.2005 12:22:16
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Rootsis eriti neegreid ka ei kohta  |
Vale puha.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.03.2005 12:25:41
|
|
|
selgita
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
09.03.2005 12:27:32
|
|
|
| Mine jaluta mõnes Stockholmi suuremas kaubanduskeskuses tund aega.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.03.2005 12:29:50
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| Mine jaluta mõnes Stockholmi suuremas kaubanduskeskuses tund aega. |
aaaa.... elan sealt päris kaugel, kuid mis seal siis toimub. suurel hulgal OS-de süsteemide tutvustus`??
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
09.03.2005 12:37:52
|
|
|
| Ei, tahtsin öelda, et Rootsis kohtab afroameeriklasi päris tihti, Norras veel rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.03.2005 12:38:24
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| Ei, tahtsin öelda, et Rootsis kohtab afroameeriklasi päris tihti, Norras veel rohkem. |
aaaaaa....
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
09.03.2005 12:43:02
|
|
|
üritan pira tarkvarast loobuda - win on momendil 64bit beta teiseks os-iks on mepis.
win on paari mängu pärast, millest loobuda pole suutnud. kusjuures minu meelest on mängud mõttetult kallid. pole ise selle tõttu ühtegi ostnud st. mängude sisu ja hind pole absoluutselt vastavuses. võibolla on tegu ealiste iseärasustega, aga enamasti uus mäng peale paari tunnist uudistamist prükkarisse lendab
PS. vabavara rockib
PPS. loodetavasti tarkvara patendid vabavara arendajatele surmahoopi ei anna
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
09.03.2005 12:51:17
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| TanElofJ kirjutas: |
Rootsis eriti neegreid ka ei kohta  |
Vale puha. |
Ma millegi pärast eeldasin, et Somaalias kohtab siiski tunduvalt rohkem musta nahavärvi kandvaid kodanikke
Edit : järgi mõeldes, ehk oleksin pidanud alla kriipsutama ja boldis kirjutama "eriti"
viimati muutis Elof 09.03.2005 13:01:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.03.2005 12:53:29
|
|
|
kas te tiba teemast puusse ei pane. räägitakse ikka piraat tarkvarast mitte nahavärvist.
ning kui teile ei meeldi nahavärv siis teeme nii et kõik oleme rohelised.
tumerohelised on eurooplased ja helerohelised muu rahvas
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
09.03.2005 12:55:47
|
|
|
Tuleb tunnistada et olen isegi mõned mängud ametlikult ostnud. Viimati venelaste omi. Kui hind on alla 100.- siis veel mõtleb aga üle kindlasti mitte.
Ja värvilistest niipalu et neid on ikka seal kus sotstoetused kõige suuremad on. Siin ei saa hakkama ja seepärast neid siin ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.03.2005 13:48:22
|
|
|
ise ka eriti ei näe mõtet mängu ostmisel, kui mõne tunni pärast jätan ta jäädavalt maha
ainus mäng, mis minu meelest vääriks ostmist, oleks UT2004, aga sellega on ka alati võimalus, et keegi teine on minu seriali juba aktiveerinud! ja siis hakka jurama, et saaksin seda mängida. lihtsam juba netist paar minti patche ja värke taga ajada, ning asi minu meelest poole lihtsam ja mugavam
[OT]aga Mike Emelai oli ju Eestis miski tuntud tibi mees oli ka must [/OT]
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
09.03.2005 23:36:30
|
|
|
heh..mozziillaga blokkin kõik reklaamid ära, mis ei meeldi mulle..
aga jah..kui oleks arvuti enda oma aint, laseks win-i maha..ja siis linux...
suurem probleem on see linuxi all, et nagu tahaks jõhkralt mängida..(kõike)ma ikka igapäev oma 2h taon mingit mängu..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
10.03.2005 00:14:05
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ise ka eriti ei näe mõtet mängu ostmisel, kui mõne tunni pärast jätan ta jäädavalt maha
ainus mäng, mis minu meelest vääriks ostmist, oleks UT2004, aga sellega on ka alati võimalus, et keegi teine on minu seriali juba aktiveerinud! ja siis hakka jurama, et saaksin seda mängida. lihtsam juba netist paar minti patche ja värke taga ajada, ning asi minu meelest poole lihtsam ja mugavam
[OT]aga Mike Emelai oli ju Eestis miski tuntud tibi mees oli ka must [/OT] |
kui sa ostad 700.- mängu siis sa mängid seda
meeldib see mäng sulle või mitte
aga jah .... UT2004 on väärt ostmist (mina ostsin )
1) see on nii lahe mäng
2) see on nii lahe mäng
3) offical serverid rokivad
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
10.03.2005 13:28:22
|
|
|
| tsitaat: |
kui sa ostad 700.- mängu siis sa mängid seda
meeldib see mäng sulle või mitte icon_lol.gif
|
no shit! mängud on nii kallid?
ma mõtlesin et ca 300 on lagi
tõsiselt, ma ei mäleta viimastest aegadest mängu, mille eest oleksin nõus üle 100 eegu välja käima - no sisu ja mängitavuse eest...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
10.03.2005 14:53:05
|
|
|
| Kui ma ei eksi siis WoW maksab 800 + 200 kuus
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.03.2005 15:23:59
|
|
|
| Lihtsalt enamus kes vinguvad, et midagi head ju pole ja sisu ja mängitavus asjadel sit* siis ma ütleks,et pigem on netist tasuta tõmmates ja kõike mängides oma oskused mänge adekvaatselt hinnata ära rikutud.A'la samalaadne keiss kus seda raha mida ise teenind ei ole väärtustada ei osata ja palju mõtlematult kulutatakse kui seda mida raske tööga saadud.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
10.03.2005 16:19:43
|
|
|
ma arvan et netist on hea tõmmata. kui mängid ja mäng meeldib, siis on mõttekas isegi originaal osta...
või teha mingi cd key varastaja ja sellega netis m2ngida
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
10.03.2005 16:47:44
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Lihtsalt enamus kes vinguvad, et midagi head ju pole ja sisu ja mängitavus asjadel sit* siis ma ütleks,et pigem on netist tasuta tõmmates ja kõike mängides oma oskused mänge adekvaatselt hinnata ära rikutud.A'la samalaadne keiss kus seda raha mida ise teenind ei ole väärtustada ei osata ja palju mõtlematult kulutatakse kui seda mida raske tööga saadud. |
no ma ei tea...
kunagi kui arvuti sai soetatud, sai ikka kõvasti mängitud. tol ajal polnudki eriti orikaid saada.
siis tuli periood, kus ainuke arvutil mängitav mäng, mida tunnistasin, oli mud ja peale seda ei istu enam ükski (uus) mäng.
ajuti olen vanu aegu meelde tuletanud ja Q2 võrgus toxinud ja Lords2 ja homm3-e klõpsutanud...
ja need uuema aja mängud, mis ma olen tirinud ja proovinud... ma ei leia neis midagi, mis oleks väärt rohkem kui ... ütleme 50 eeku (ilusama pildi eest)...
asi ei ole selles, et ise endale elatist teenin või liiga palju erinevaid mänge proovinud olen - lihtsalt mängude mängitavus on sama mis 5 aastat tagasi, sisu aga konsoolide (algusa)egadest!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.03.2005 17:18:07
|
|
|
ajuti olen vanu aegu meelde tuletanud ja Q2 võrgus toxinud ja Lords2 ja homm3-e klõpsutanud...
[/quote]
HOMM3 on väga hea mäng. . kuid netist te täisversiooni ei leia. võiks ikka iagaüks mängida. endal ka saadud aint tänu tutvustele. uutest mängudest et UT2004, NFSU2 ja CMR05 on täitsa mängitavad ja üle ei viska
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.03.2005 17:29:04
|
|
|
bezdomn6i, järsku on asi selles, et on liialt vanaks saadud Endal mingil määral sama asi, et tuleb mingi uus ja kirev asi aga siukest õhinat ega tuhinat enam ei taha olla nagu kunagi kus sai viitsitud päevad läbi mõnda head asja taguda ja kui eriti hea asi sattus, siis ennem naljalt ei tõusnud arvuti tagant kuni THE END oli.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.03.2005 17:52:56
|
|
|
ise sai ka koolis mängida täiega uusi mänge, kui keegi töi siis jälle mängisime võrgus. praegu ainult üksikuid asju.
ma ei tea mis mul nüüd viga, enam õieti mängimis isu pole, ja kui mängingi siis rahulie mäng. mingeid hulle sõdimisi enam eriti ei viitsi mängida, või siis pole minu jaoks sellist piisavalt verist ja julma loodud.
või siis olen harjunud lihtsalt rahulikuma eluga.
pole vist selle posituse teema, kuid jah, sobib ka eelmise vastajaga.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
10.03.2005 17:58:35
|
|
|
| Auron kirjutas: |
bezdomn6i, järsku on asi selles, et on liialt vanaks saadud Endal mingil määral sama asi, et tuleb mingi uus ja kirev asi aga siukest õhinat ega tuhinat enam ei taha olla nagu kunagi kus sai viitsitud päevad läbi mõnda head asja taguda ja kui eriti hea asi sattus, siis ennem naljalt ei tõusnud arvuti tagant kuni THE END oli. |
no krt oli vaja illusioonid igavesest noorusest purustada!
aga tegelikult sul võib õigus olla. samas tunnista, et paljud väga üles haibitud mängud on paras BS.
shooterite näitel: HL2 jõle lineaarne, praktiliselt välistatakse ummikteed - lihtsalt jookse, kõmmuta tõsta kive ja tünne - no fun!
D3 töllerdad ring tapad kolle - no fun!
FC ok kaart on suur, AGA mingid helikopterid ja paadid, mis liigse uurimise peale killima hakkavad - no fun!
AA kuna see multiplayer ja nats ikka sinna simu poole siis funi ellimineerib spawnimise süsteem.
esimese 2 puhul on hästi iseloomulikuks jooneks nime tagune number, mis näitab, et mänguilmas valitseb paigaloleks ja uute ideede nappus.
oleks üks hea vanainimestele mõeldud USUTAVA storyga, suure maailmaga, praktiliselt lõututlt erinevaid lahendeid või üldse ilma lõputa, hästi mängitav,hea graafikaga ja tõsiselt fun mäng, mul poleks ka nt 10k mängu eest kahju maksta, aga pole (vähemalt mina ei tea)...
ja jääbki üle pirada (demo ei anna tavaliselt ülevaadet ja on bugine), vaadata ja kustutada:(
PS. mis see piramine üldse on? definitsiooni on pakkuda? illegaalne copy softist on ju enamikel juhtudel ainult saamata jäänud tulu, mitte otsene kahju?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
10.03.2005 18:03:43
|
|
|
| tsitaat: |
oleks üks hea vanainimestele mõeldud USUTAVA storyga, suure maailmaga, praktiliselt lõututlt erinevaid lahendeid või üldse ilma lõputa, hästi mängitav,hea graafikaga ja tõsiselt fun mäng, mul poleks ka nt 10k mängu eest kahju maksta, aga pole (vähemalt mina ei tea)...
|
Morrowind/Tribunal/Bloodmoon Kas nüüd usutav, ent täiesti lahtine ning peaaegu lõputu 8)
Graafika on nagu on, ent kui max. nägemiskaugus AA ja AF põhjas, siis on üsna meeldiv.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
10.03.2005 18:16:26
|
|
|
| tsitaat: |
no shit! mängud on nii kallid?
ma mõtlesin et ca 300 on lagi
tõsiselt, ma ei mäleta viimastest aegadest mängu, mille eest oleksin nõus üle 100 eegu välja käima - no sisu ja mängitavuse eest...  |
ehe.. GT sony peale ikka 1k ringis olnud.. ja ma nagu ei toeta ka neid suurfirmasi eriti.. aga näe 870EEK kuus korraliku mängu eest käin iga kuu välja miinimum palgaga (pole mingi rikkur)
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
11.03.2005 11:22:39
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| tsitaat: |
oleks üks hea vanainimestele mõeldud USUTAVA storyga, suure maailmaga, praktiliselt lõututlt erinevaid lahendeid või üldse ilma lõputa, hästi mängitav,hea graafikaga ja tõsiselt fun mäng, mul poleks ka nt 10k mängu eest kahju maksta, aga pole (vähemalt mina ei tea)...
|
Morrowind/Tribunal/Bloodmoon Kas nüüd usutav, ent täiesti lahtine ning peaaegu lõputu 8)
Graafika on nagu on, ent kui max. nägemiskaugus AA ja AF põhjas, siis on üsna meeldiv. |
tänan tutvustamast, aga see pole see...
fantaasia rollikate jaoks sobib imo muda taoline mäng paremini. nagu käigustrateegia jaoks sobib keskaegne ühiskond ja taktika jaoks II MS.
ma mõtlesin midagi sellist, mis tänapäevast maailma imiteeriks.
nt. half life maailm ja väljanägemine oli täitsa talutav, aga sisu oli jama (lineaarne, kollid, sisuliselt polnud ka huvitav).
point nagu selles, et saaksin virtuaalselt teha seda, mis reaalselt taunitav või karistatav on.
stalker ehk tuleb midagi sinna kanti?
a noh. unistada ju võib
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
11.03.2005 13:25:29
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Lihtsalt enamus kes vinguvad, et midagi head ju pole ja sisu ja mängitavus asjadel sit* siis ma ütleks,et pigem on netist tasuta tõmmates ja kõike mängides oma oskused mänge adekvaatselt hinnata ära rikutud.A'la samalaadne keiss kus seda raha mida ise teenind ei ole väärtustada ei osata ja palju mõtlematult kulutatakse kui seda mida raske tööga saadud. |
Küll ajad ikka lolli mõla suust välja. Teie arvates teeb asja hind kaupa vääruslikumaks, kui ma ostan raamatu 1.-kr eest ja see mulle ei meeldi siis ei loe ma seda ka siis kui see maksaks 1000.-kr ja nii on kõigi asjadega.
Tarkvara suhtes on internet demosid täis, kõik tahavad oma kaubast lahti saada, kõige suuremat tasuta reklaami teeme me ise tarkvara firmadele kui kasutame nende piraat koopiaid, sest nii mõnigi ostab lõpuks meeldivast tarkvarast originaali enesele.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.03.2005 13:31:02
|
|
|
| @Marie, kuule seda teab igaüks, et neid asju ei osata hinnata mis kergelt tulnud.Rahalisel väärtusel polegi siin tähtsust.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|