|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
06.03.2005 22:08:37
|
|
|
| Tuleb vist leiutada mingi spets kaabli isolatsioon mis oleks räimedalt kibeda maitsega. Siis äkki nad ei näri neid nii palju. 8)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 22:09:57
|
|
|
| maoloputus kirjutas: |
| Tuleb vist leiutada mingi spets kaabli isolatsioon mis oleks räimedalt kibeda maitsega. Siis äkki nad ei näri neid nii palju. 8) |
Vala benzuga üle, siis ei tule vact keegi närima.. Arvutile ehita plekist kast ümber, aga pane arvuti seina äärde ja ehita selline süsteem, et jahutus tuleb õuest.. Siis ei näri küll keegi läbi...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 22:29:38
|
|
|
| jah, siis tulevad linnud õuest arvutisse pesa punuma:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 22:30:55
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| jah, siis tulevad linnud õuest arvutisse pesa punuma:D |
Ja üks hommiku avastad et keegi arvuti sisu ära tassinud. Või natuke vihma ja niiskust sisse tekkinud.
Kui ei soovi et kass juhtmeid närib siis 1) andke talle süüa ja jumaldage teda (ärge tehke talle pahameelt) 2) ärge laske kassi tuppa kus arvuti on.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 22:32:51
|
|
|
| angel kirjutas: |
| clemm kirjutas: |
| jah, siis tulevad linnud õuest arvutisse pesa punuma:D |
Ja üks hommiku avastad et keegi arvuti sisu ära tassinud. Või natuke vihma ja niiskust sisse tekkinud.
Kui ei soovi et kass juhtmeid närib siis 1) andke talle süüa ja jumaldage teda (ärge tehke talle pahameelt) 2) ärge laske kassi tuppa kus arvuti on. |
Paned traatvõrgud ette Aga jah:D Ma soovitan: Ostke endale põlve- ja küünarnukikaitsmed ning hoige neid laua peal.. Kui näeta, et kass tuleb, siis visake nendega teda.. Pika peale ta õpib ja ei tule enam arvuti lähedalegi.. Järgi proovitud..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
06.03.2005 22:42:22
|
|
|
Mu koer ka selline It-loom, kes on suutnud laual asuva läppari display kinni lüüa sabaga.Korra lendas just täidetud kohvitass täpselt üle läppari mulle sülle(läppar oli laua peal) kusjuures ainuke tilk, mis minust ja minu valgest triiksärgist+viigipükstest mööda lendas,kukkus õnnelikult touchpadile. Süles ei saa läpparit hoidagi, koer tuleb mõttega, et saaks midagi head ja paneb pea või käpa läpparile.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
06.03.2005 23:02:26
|
|
|
mu vanaema koer on selline, et kui ta toas laua all on ja tema nime hüüda, peksab ta nii kõvasti sabaga vastu lauda, et kõik asjad värisevad laua peal.
mu sõbral on selline kass kellele meeldib monitori eest läbi kõndida. ta on üks paras karvapall ka nii, et terve monitori pilt on kinni kaetud kohe.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
06.03.2005 23:09:17
|
|
|
kass tapab monitori:
http://www.hot.ee/mysest/itkass.jpg
ps. huvitav kas sellest ka see, et madalamatel herzidel monitori pilt kohutavalt ujuma on hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 23:24:06
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa  |
selle asemel lööb küüned ekraani
Ega molu kaua ei ela kui kass sea peal magab. Kuumeneb kineskoop üle ja kõik. Tal ju õhuavad seal taga kus see valge karvapall pikutab
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 23:40:19
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa  |
selle asemel lööb küüned ekraani
Ega molu kaua ei ela kui kass sea peal magab. Kuumeneb kineskoop üle ja kõik. Tal ju õhuavad seal taga kus see valge karvapall pikutab  |
Endal praegu kassi eest karvased töllerdised molli otsas.. Ei kuumene üle midagi... Aga kas sellest võib olla põhjustatud näiteks selline asi, et paremal üleval nurgas on natukene värvid "kulunud"??
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 23:46:01
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa  |
selle asemel lööb küüned ekraani
Ega molu kaua ei ela kui kass sea peal magab. Kuumeneb kineskoop üle ja kõik. Tal ju õhuavad seal taga kus see valge karvapall pikutab  |
Endal praegu kassi eest karvased töllerdised molli otsas.. Ei kuumene üle midagi... Aga kas sellest võib olla põhjustatud näiteks selline asi, et paremal üleval nurgas on natukene värvid "kulunud"??  |
Loe monitori manuaal kus on selgelt ja suurelt kirjas et monitori peale ei tohi mingeid raskusi panna ja tagumisi avasid ei tohi kinni katta.
Aga värvid võivad olla paigast ära sellepärast, et mingid settingud ei ole päris õiged molu menüüs. Endal juhtus nii. Vaatasin, et molu ekraanis üks nurk oli nagu kulunud ja lillat värvi. Natuke sättimist ja sain korda.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
06.03.2005 23:50:59
|
|
|
| mul kipub vahel nii olema kui kõlar molule liiga lähedal on nii, et kontolli see ka üle.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
06.03.2005 23:51:49
|
|
|
Mu sõbral ka karvatuust (kass) magas pidevalt monitori peal. Kui ükskord sõber kööki läks ja tagasi tuli oli monitor leekides
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 23:52:11
|
|
|
| mys kirjutas: |
ps. huvitav kas sellest ka see, et madalamatel herzidel monitori pilt kohutavalt ujuma on hakanud. |
ei ole sellest ... tavaliselt kui filmida/pildistada vms moel jäädvusdada tv/monitori pilti siis , pilt lihtsalt jääb selline et ujuks...
kuigi tegelikult on asi täitsa ... nii et, see ujumine paistab seal rohkem kaamera viga olevat
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 23:54:15
|
|
|
| tee monitori menüüst DEGAUSS ja siis on asi korras... värvide kõikumine võib olla põhjustatud mingi magnetilise eseme monitori ligidal(t) hoidmisega/möödaminemisega vms...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.03.2005 00:08:02
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| tee monitori menüüst DEGAUSS ja siis on asi korras... värvide kõikumine võib olla põhjustatud mingi magnetilise eseme monitori ligidal(t) hoidmisega/möödaminemisega vms... |
DEGAUSS?? Sa mõtled magnetväli?? Mul teeb seda automaatselt.. Ma tean jah, et sellega aitab muidu, aga see ei funka.. Ja magnetites ple asi... Kõik kõllid olen juba ammu mollist kaugemale pannud.. Aga see ple ülDse mitte teema..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
07.03.2005 00:11:33
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| mys kirjutas: |
ps. huvitav kas sellest ka see, et madalamatel herzidel monitori pilt kohutavalt ujuma on hakanud. |
ei ole sellest ... tavaliselt kui filmida/pildistada vms moel jäädvusdada tv/monitori pilti siis , pilt lihtsalt jääb selline et ujuks...
kuigi tegelikult on asi täitsa ... nii et, see ujumine paistab seal rohkem kaamera viga olevat  |
eiei, fotol on jah nagu triip oleks, see norm kui pilti või videot teha, tegelikult on 1280x960@85Hz ideaalne pilt kuid 60Hz ja 75Hz pannes pilt lainetab natuke...mingi 6kuud tagasi veel nii hull nagu ei olnud...siis oli ka veel kassist prii...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
07.03.2005 00:13:58
|
|
|
no kass tahab ka äkki endale uut ja mugavat Sooja monitori?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
07.03.2005 00:15:55
|
|
|
njah, mu kassile meeldib klaviatuuri peal tallata,pani arvuti päris mitmeid kordi kinni(vajutas kinni panemis nupu peale). pidin selle nupu eemaldama
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
07.03.2005 00:36:25
|
|
|
enda kass harrastas ka aktiivselt hiirekursori tagaajamist
teine imelik asi, mis talle meeldib, on voodi all ronimine s.t. läheb voodi alla, viskab selili ja siis hakkab küünte abil ennast mööda voodialust lohistama
põrand saab vähemalt puhtaks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
07.03.2005 00:41:49
|
|
|
arm2004, irf, tore kass sul vähemalt
krt, mina ei tea mis seal kassikonservi sees on, mingi narkootiline aine vist, nii kui mul kass konservi saab läheb ta "lolliks" ja jookseb mööda tube hellalt ringi..
Whiskass, kasside narkots
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.03.2005 00:43:32
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
enda kass harrastas ka aktiivselt hiirekursori tagaajamist
teine imelik asi, mis talle meeldib, on voodi all ronimine s.t. läheb voodi alla, viskab selili ja siis hakkab küünte abil ennast mööda voodialust lohistama
põrand saab vähemalt puhtaks  |
Ah jah:D Eile õhtul ei viicinud kütta ja siis oli igal pool külm:D Muidu kass magas öösel pliidi peal või ahju ääres.. Aga praegu tuli meelde, et täna ööseks jätsin arvuti käima (tõmbasin) ja siis ma öösel ärkasin ja vaatasin, et kass arvuti kõrval magas:D Ilge koom oli:D Aga jah:D Vahest "roomab" jah niimoodi selili voodi all nagu kasutaja arm2004 ütles.. 
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.03.2005 00:50:33
|
|
|
| Kassid soovivad soojas magada. See vana tõde juba.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
07.03.2005 11:42:58
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
Mu sõbral ka karvatuust (kass) magas pidevalt monitori peal. Kui ükskord sõber kööki läks ja tagasi tuli oli monitor leekides  |
kass ka, või loom pääses?
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
07.03.2005 14:56:43
|
|
|
loodame et ikka kass jäi alles, et oli nii paljugi aru et ei jäänud sinna "sooja" sisse magama:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vent
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
07.03.2005 15:10:46
|
|
|
a mu raali ronis yksööse hiir sisse (tagant yks laienduspesa kaan oli lahti) ja hommikul arvutit käivitades selgus läbi terava pissihaisu, et ta oli graafikakaardi peale muljetavaldava loigu lasknud!kaart sai puhastatud ja töötab siiani
|
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
07.03.2005 15:13:21
|
|
|
aga äkki aitas?, äkki olid mingi hea segu et tegi kaardi paremaks
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
07.03.2005 16:24:15
|
|
|
| Kass elab. Kass ei olnud sel hetkel monitori peal vist.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.03.2005 16:28:01
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| Kass elab. Kass ei olnud sel hetkel monitori peal vist. |
Eks läks liialt palavaks
End ikka huvitab kas kass LCD külge küüni ei aja kui nt midagi taga seal ajab. LCD suht õrnad loomad siiski (ja korralik LCD jube kallis)
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
07.03.2005 16:37:46
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
Mu sõbral ka karvatuust (kass) magas pidevalt monitori peal. Kui ükskord sõber kööki läks ja tagasi tuli oli monitor leekides  |
Marko ma mude mainisin weda vaem
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
07.03.2005 19:35:44
|
|
|
| kurask, koer näris eila öösel elutoa raali hiire puruks.Hommikul elutuba hiiretükke täis.Esimest korda üle pika aja teeb sellist nalja, ise on loom 13.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
07.03.2005 20:21:19
|
|
|
enda hiirt siis küll ei jäta kui uue koera võtame
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taic
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2003
|
09.03.2005 09:16:20
|
|
|
mul ka kass kuskil voodi all seikleb molli pole ta veel avastanud
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
09.03.2005 11:00:30
|
|
|
Krt ei saa ka üldse toa ust lahti hoida. Iga kord kui koer tuppa satub ja sealt välja ajan, siis suudab ennast võrgujuhtmetesse nii kinni joosta, et paneb koos ruuteriga toast välja. Ruuteriks on muide mingi sajane pentium
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
09.03.2005 12:48:14
|
|
|
tõkkejooks siis ju ...
ml kass piinab hiirt millegi pärast.. muudkui peksab käpaga...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
09.03.2005 13:01:41
|
|
|
natuke OT, aga selline juhus sõbraga:
selline mittekoduloom nagu hiir puges laienduskaartidele mõeldud avast sisse ja tegi arvuti korpusesse pesa.
pesitses ta seal jupp aega kuna korpus oli suhteliselt täis s*tutud. asi tipnes sellega, et hiir kusi mobo peale ja mobo andis otsad.
hiir pääsest ilmselt ehmatusega.
vot selline õpetlik lugu.
teisel lool on arvutitega nii palju pistmist, et juhtus see arvutilaual:
oli jõul ning meeleolu loomiseks põles laual küünal ja kass istus selle küünla peale nii, et karv võttis tuld.
tagajärg: kass oli mitu kuud aukliku kasukaga ja arvutilauast käib ringiga mööda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.03.2005 13:52:30
|
|
|
eelmiste hiirtega tagus mu kass ka neid. aga nüüd MX1000'det enam ei puutu sest siis kui seda liigutada, hakkavad aku indikaatortuled põlema ja see ehmatab kassi ära
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.03.2005 16:32:23
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| ml arvuti lauapeal külglahti ka ja, vahel ikka kass läheb uurib ninaga prose venti või midagi sellist, päris naljakas on vaadata... |
On tal vunts veel alles?
Mu enda kass näris lapaka toitejuhet sellal kui ma referaati trükkisin. Esimese kihi näris edukalt läbi, aga teise juures jäi pidama. Vist tunnetas 220V
Kassil on veel loll komme tulla lapaka peale, kui keegi sellega laual või süles midagi trükib ja siis järsku masina peale külili kukkuda nagu oleks infarkti saanud. Siis ei jää muud üle kui lapakat tõsta ja kass maha raputada Ja kursori liikumist võib ta vist küll kogu oma maise elu vahtida - nagu hüpnotiseeritud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
09.03.2005 16:58:36
|
|
|
kassil on kõik vurrud alles.. aga noh, vb ei ole, ma ei ole eriti kindel palju neid olema peab
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
10.03.2005 11:17:55
|
|
|
Lugu järgmine umb 2 aastat tagasi omasin amd 900 mhz thunderbirdi, sai pidevalt kõvaketast välja tiritud ja sellepärat ei hoidnud ma kunagi korpuse küljeplekki ees. Töölt koju jõudes tundsin ilget kassi kuse haisu, vaadanud siis et mis värk kuskil äkki loik ja mida ma näen kass raisk emaplaadi jumala täis lasknud ju siis mõtles et tema territoorium or some. Arvutit ma sisse ei lülitanud kuivatasin fööniga nii et terve tuba vonni täis. Pill läks ilusti käima aga ventilaatorid tegid oma töö, haisu eritamise näol siis.
_________________ 99999999999 in 1 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
10.03.2005 11:39:32
|
|
|
nujah... lõhnastatud oli su arvuti vähemalt siis
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
11.03.2005 20:50:13
|
|
|
Vana arvutiga oli vahel nii igav, sest netti polnud maal, ja sai pulli tehtud....võtsin mikriga koera haukumise peale ja siis kui ta minu tuppa tuli, siis lasin seda. Ta pani siukese jooksuga minema ja hakkas koridoris haukuma. Siis jälle piilub ukse vahelt. Nii sai hea mitu korda tehtud.
Samas on koer ka peeglit kartnud, kuid seda vaid esimene kord.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
11.03.2005 20:58:14
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
Vana arvutiga oli vahel nii igav, sest netti polnud maal, ja sai pulli tehtud....võtsin mikriga koera haukumise peale ja siis kui ta minu tuppa tuli, siis lasin seda. Ta pani siukese jooksuga minema ja hakkas koridoris haukuma. Siis jälle piilub ukse vahelt. Nii sai hea mitu korda tehtud.
Samas on koer ka peeglit kartnud, kuid seda vaid esimene kord. |
Arg koer
minu oma tahtis ikka peeglit kõigepealt maha murda. Aga õnneks piirdus ainult peegli ära ilastamisega
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
12.03.2005 15:38:50
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| Vidget kirjutas: |
Vana arvutiga oli vahel nii igav, sest netti polnud maal, ja sai pulli tehtud....võtsin mikriga koera haukumise peale ja siis kui ta minu tuppa tuli, siis lasin seda. Ta pani siukese jooksuga minema ja hakkas koridoris haukuma. Siis jälle piilub ukse vahelt. Nii sai hea mitu korda tehtud.
Samas on koer ka peeglit kartnud, kuid seda vaid esimene kord. |
Arg koer
minu oma tahtis ikka peeglit kõigepealt maha murda. Aga õnneks piirdus ainult peegli ära ilastamisega  |
Sitta ta arg on...tahtis ükskord autot maha murda 8)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
12.03.2005 15:43:17
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
Arg koer
minu oma tahtis ikka peeglit kõigepealt maha murda. Aga õnneks piirdus ainult peegli ära ilastamisega  |
Sitta ta arg on...tahtis ükskord autot maha murda 8)[/quote]
Seda lollust on paljud koerad teinud. Kui kogmatta rattast kinni saavad siis on lips läbi ka.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
12.03.2005 16:06:57
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
Kui kogmatta rattast kinni saavad siis on lips läbi ka. |
[OT]
Sellega seoses tuleb naabri kolli meelde kes ikka traktori esirattast kinni tahtis hakata kui mööda sõitisin, iga kord käis jõnks läbi minust kui jälle pead juba ratta alla väänama hakkas, kiiruse lasin küll väga minimaalseks kuskil 2km/h kui mööda sõitsin aga ikka hüppas kinni.
Aga nüüd on see koer juba surnud (haigusesse).
[/OT]
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
12.03.2005 16:13:43
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| Seda lollust on paljud koerad teinud. Kui kogmatta rattast kinni saavad siis on lips läbi ka. |
Ma ei pidanud silmas ratast
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|