Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.03.2005 22:08:37 vasta tsitaadiga

Tuleb vist leiutada mingi spets kaabli isolatsioon mis oleks räimedalt kibeda maitsega. Siis äkki nad ei näri neid nii palju. 8)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.03.2005 22:09:57 vasta tsitaadiga

maoloputus kirjutas:
Tuleb vist leiutada mingi spets kaabli isolatsioon mis oleks räimedalt kibeda maitsega. Siis äkki nad ei näri neid nii palju. 8)
Vala benzuga üle, siis ei tule vact keegi närima.. Arvutile ehita plekist kast ümber, aga pane arvuti seina äärde ja ehita selline süsteem, et jahutus tuleb õuest.. icon_wink.gif Siis ei näri küll keegi läbi...
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 22:29:38 vasta tsitaadiga

jah, siis tulevad linnud õuest arvutisse pesa punuma:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 22:30:55 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
jah, siis tulevad linnud õuest arvutisse pesa punuma:D


Ja üks hommiku avastad et keegi arvuti sisu ära tassinud. Või natuke vihma ja niiskust sisse tekkinud.

Kui ei soovi et kass juhtmeid närib siis 1) andke talle süüa ja jumaldage teda (ärge tehke talle pahameelt) 2) ärge laske kassi tuppa kus arvuti on.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.03.2005 22:32:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
clemm kirjutas:
jah, siis tulevad linnud õuest arvutisse pesa punuma:D


Ja üks hommiku avastad et keegi arvuti sisu ära tassinud. Või natuke vihma ja niiskust sisse tekkinud.

Kui ei soovi et kass juhtmeid närib siis 1) andke talle süüa ja jumaldage teda (ärge tehke talle pahameelt) 2) ärge laske kassi tuppa kus arvuti on.
Paned traatvõrgud ette icon_biggrin.gif Aga jah:D Ma soovitan: Ostke endale põlve- ja küünarnukikaitsmed ning hoige neid laua peal.. Kui näeta, et kass tuleb, siis visake nendega teda.. Pika peale ta õpib ja ei tule enam arvuti lähedalegi.. icon_wink.gif Järgi proovitud.. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 22:42:22 vasta tsitaadiga

Mu koer ka selline It-loom, kes on suutnud laual asuva läppari display kinni lüüa sabaga.Korra lendas just täidetud kohvitass täpselt üle läppari mulle sülle(läppar oli laua peal) kusjuures ainuke tilk, mis minust ja minu valgest triiksärgist+viigipükstest mööda lendas,kukkus õnnelikult touchpadile. icon_biggrin.gif Süles ei saa läpparit hoidagi, koer tuleb mõttega, et saaks midagi head ja paneb pea või käpa läpparile.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 22:44:19 vasta tsitaadiga

eh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.03.2005 23:02:26 vasta tsitaadiga

mu vanaema koer on selline, et kui ta toas laua all on ja tema nime hüüda, peksab ta nii kõvasti sabaga vastu lauda, et kõik asjad värisevad laua peal.

mu sõbral on selline kass kellele meeldib monitori eest läbi kõndida. ta on üks paras karvapall ka nii, et terve monitori pilt on kinni kaetud kohe.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 06.03.2005 23:09:17 vasta tsitaadiga

kass tapab monitori:
http://www.hot.ee/mysest/itkass.jpg

ps. huvitav kas sellest ka see, et madalamatel herzidel monitori pilt kohutavalt ujuma on hakanud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.03.2005 23:17:29 vasta tsitaadiga

mys kirjutas:
kass tapab monitori:
http://www.hot.ee/mysest/itkass.jpg


Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 23:24:06 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
mys kirjutas:
kass tapab monitori:
http://www.hot.ee/mysest/itkass.jpg


Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa icon_biggrin.gif


selle asemel lööb küüned ekraani icon_eek.gif

Ega molu kaua ei ela kui kass sea peal magab. Kuumeneb kineskoop üle ja kõik. Tal ju õhuavad seal taga kus see valge karvapall pikutab icon_confused.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.03.2005 23:40:19 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
mys kirjutas:
kass tapab monitori:
http://www.hot.ee/mysest/itkass.jpg


Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa icon_biggrin.gif


selle asemel lööb küüned ekraani icon_eek.gif

Ega molu kaua ei ela kui kass sea peal magab. Kuumeneb kineskoop üle ja kõik. Tal ju õhuavad seal taga kus see valge karvapall pikutab icon_confused.gif


Endal praegu kassi eest karvased töllerdised molli otsas.. Ei kuumene üle midagi... Aga kas sellest võib olla põhjustatud näiteks selline asi, et paremal üleval nurgas on natukene värvid "kulunud"?? icon_sad.gif icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 23:46:01 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
angel kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
mys kirjutas:
kass tapab monitori:
http://www.hot.ee/mysest/itkass.jpg


Jah enda sõbra kass on samasugune:D Sellepärast peabgi LCD monitori ostma, et kass ei roniks otsa icon_biggrin.gif


selle asemel lööb küüned ekraani icon_eek.gif

Ega molu kaua ei ela kui kass sea peal magab. Kuumeneb kineskoop üle ja kõik. Tal ju õhuavad seal taga kus see valge karvapall pikutab icon_confused.gif


Endal praegu kassi eest karvased töllerdised molli otsas.. Ei kuumene üle midagi... Aga kas sellest võib olla põhjustatud näiteks selline asi, et paremal üleval nurgas on natukene värvid "kulunud"?? icon_sad.gif icon_lol.gif


Loe monitori manuaal kus on selgelt ja suurelt kirjas et monitori peale ei tohi mingeid raskusi panna ja tagumisi avasid ei tohi kinni katta.
Aga värvid võivad olla paigast ära sellepärast, et mingid settingud ei ole päris õiged molu menüüs. Endal juhtus nii. Vaatasin, et molu ekraanis üks nurk oli nagu kulunud ja lillat värvi. Natuke sättimist ja sain korda.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.03.2005 23:50:59 vasta tsitaadiga

mul kipub vahel nii olema kui kõlar molule liiga lähedal on nii, et kontolli see ka üle.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 23:51:49 vasta tsitaadiga

Mu sõbral ka karvatuust (kass) magas pidevalt monitori peal. Kui ükskord sõber kööki läks ja tagasi tuli oli monitor leekides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 23:52:11 vasta tsitaadiga

mys kirjutas:



ps. huvitav kas sellest ka see, et madalamatel herzidel monitori pilt kohutavalt ujuma on hakanud.



ei ole sellest ... tavaliselt kui filmida/pildistada vms moel jäädvusdada tv/monitori pilti siis , pilt lihtsalt jääb selline et ujuks...
kuigi tegelikult on asi täitsa thumbs_up.gif ... nii et, see ujumine paistab seal rohkem kaamera viga olevat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 23:54:15 vasta tsitaadiga

tee monitori menüüst DEGAUSS ja siis on asi korras... värvide kõikumine võib olla põhjustatud mingi magnetilise eseme monitori ligidal(t) hoidmisega/möödaminemisega vms...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.03.2005 00:08:02 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
tee monitori menüüst DEGAUSS ja siis on asi korras... värvide kõikumine võib olla põhjustatud mingi magnetilise eseme monitori ligidal(t) hoidmisega/möödaminemisega vms...


DEGAUSS?? Sa mõtled magnetväli?? Mul teeb seda automaatselt.. Ma tean jah, et sellega aitab muidu, aga see ei funka.. Ja magnetites ple asi... Kõik kõllid olen juba ammu mollist kaugemale pannud.. Aga see ple ülDse mitte teema..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 07.03.2005 00:11:33 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
mys kirjutas:



ps. huvitav kas sellest ka see, et madalamatel herzidel monitori pilt kohutavalt ujuma on hakanud.



ei ole sellest ... tavaliselt kui filmida/pildistada vms moel jäädvusdada tv/monitori pilti siis , pilt lihtsalt jääb selline et ujuks...
kuigi tegelikult on asi täitsa thumbs_up.gif ... nii et, see ujumine paistab seal rohkem kaamera viga olevat icon_biggrin.gif


eiei, fotol on jah nagu triip oleks, see norm kui pilti või videot teha, tegelikult on 1280x960@85Hz ideaalne pilt kuid 60Hz ja 75Hz pannes pilt lainetab natuke...mingi 6kuud tagasi veel nii hull nagu ei olnud...siis oli ka veel kassist prii...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 00:13:58 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif no kass tahab ka äkki endale uut ja mugavat Sooja monitori? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 07.03.2005 00:15:55 vasta tsitaadiga

njah, mu kassile meeldib klaviatuuri peal tallata,pani arvuti päris mitmeid kordi kinni(vajutas kinni panemis nupu peale). pidin selle nupu eemaldama icon_lol.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 00:36:25 vasta tsitaadiga

enda kass harrastas ka aktiivselt hiirekursori tagaajamist icon_razz1.gif
teine imelik asi, mis talle meeldib, on voodi all ronimine icon_razz.gif s.t. läheb voodi alla, viskab selili ja siis hakkab küünte abil ennast mööda voodialust lohistama icon_lol.gif
põrand saab vähemalt puhtaks icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 00:41:49 vasta tsitaadiga

arm2004, irf, tore kass sul vähemalt icon_wink.gif

krt, mina ei tea mis seal kassikonservi sees on, mingi narkootiline aine vist, nii kui mul kass konservi saab läheb ta "lolliks" ja jookseb mööda tube hellalt ringi..
Whiskass, kasside narkots icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.03.2005 00:43:32 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
enda kass harrastas ka aktiivselt hiirekursori tagaajamist icon_razz1.gif
teine imelik asi, mis talle meeldib, on voodi all ronimine icon_razz.gif s.t. läheb voodi alla, viskab selili ja siis hakkab küünte abil ennast mööda voodialust lohistama icon_lol.gif
põrand saab vähemalt puhtaks icon_razz1.gif


Ah jah:D Eile õhtul ei viicinud kütta ja siis oli igal pool külm:D Muidu kass magas öösel pliidi peal või ahju ääres.. Aga praegu tuli meelde, et täna ööseks jätsin arvuti käima (tõmbasin) ja siis ma öösel ärkasin ja vaatasin, et kass arvuti kõrval magas:D Ilge koom oli:D Aga jah:D Vahest "roomab" jah niimoodi selili voodi all nagu kasutaja arm2004 ütles.. icon_wink.gificon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 00:50:33 vasta tsitaadiga

Kassid soovivad soojas magada. See vana tõde juba.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 11:42:58 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Mu sõbral ka karvatuust (kass) magas pidevalt monitori peal. Kui ükskord sõber kööki läks ja tagasi tuli oli monitor leekides icon_biggrin.gif


kass ka, või loom pääses?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 14:56:43 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif loodame et ikka kass jäi alles, et oli nii paljugi aru et ei jäänud sinna "sooja" sisse magama:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vent
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 07.03.2005 15:10:46 vasta tsitaadiga

a mu raali ronis yksööse hiir sisse (tagant yks laienduspesa kaan oli lahti) ja hommikul arvutit käivitades selgus läbi terava pissihaisu, et ta oli graafikakaardi peale muljetavaldava loigu lasknud!kaart sai puhastatud ja töötab siiani icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 15:13:21 vasta tsitaadiga

aga äkki aitas?, äkki olid mingi hea segu et tegi kaardi paremaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 16:24:15 vasta tsitaadiga

Kass elab. Kass ei olnud sel hetkel monitori peal vist.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 16:28:01 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Kass elab. Kass ei olnud sel hetkel monitori peal vist.


Eks läks liialt palavaks icon_lol.gif

End ikka huvitab kas kass LCD külge küüni ei aja kui nt midagi taga seal ajab. LCD suht õrnad loomad siiski (ja korralik LCD jube kallis)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 07.03.2005 16:37:46 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Mu sõbral ka karvatuust (kass) magas pidevalt monitori peal. Kui ükskord sõber kööki läks ja tagasi tuli oli monitor leekides icon_biggrin.gif


Marko ma mude mainisin weda vaem icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 19:31:55 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 19:35:44 vasta tsitaadiga

kurask, koer näris eila öösel elutoa raali hiire puruks.Hommikul elutuba hiiretükke täis.Esimest korda üle pika aja teeb sellist nalja, ise on loom 13.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 20:21:19 vasta tsitaadiga

enda hiirt siis küll ei jäta kui uue koera võtame icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 09.03.2005 09:16:20 vasta tsitaadiga

mul ka kass kuskil voodi all seikleb molli pole ta veel avastanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 11:00:30 vasta tsitaadiga

Krt ei saa ka üldse toa ust lahti hoida. Iga kord kui koer tuppa satub ja sealt välja ajan, siis suudab ennast võrgujuhtmetesse nii kinni joosta, et paneb koos ruuteriga toast välja. Ruuteriks on muide mingi sajane pentium icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 12:48:14 vasta tsitaadiga

tõkkejooks siis ju icon_biggrin.gif ...
ml kass piinab hiirt millegi pärast.. muudkui peksab käpaga...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 09.03.2005 13:01:41 vasta tsitaadiga

natuke OT, aga selline juhus sõbraga:
selline mittekoduloom nagu hiir puges laienduskaartidele mõeldud avast sisse ja tegi arvuti korpusesse pesa.
pesitses ta seal jupp aega kuna korpus oli suhteliselt täis s*tutud. asi tipnes sellega, et hiir kusi mobo peale ja mobo andis otsad.
hiir pääsest ilmselt ehmatusega.
vot selline õpetlik lugu.

teisel lool on arvutitega nii palju pistmist, et juhtus see arvutilaual:
oli jõul ning meeleolu loomiseks põles laual küünal ja kass istus selle küünla peale nii, et karv võttis tuld.
tagajärg: kass oli mitu kuud aukliku kasukaga ja arvutilauast käib ringiga mööda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 13:52:30 vasta tsitaadiga

eelmiste hiirtega tagus mu kass ka neid. aga nüüd MX1000'det enam ei puutu icon_biggrin.gif sest siis kui seda liigutada, hakkavad aku indikaatortuled põlema ja see ehmatab kassi ära icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 16:32:23 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
ml arvuti lauapeal külglahti ka ja, vahel ikka kass läheb uurib ninaga prose venti või midagi sellist, päris naljakas on vaadata...


On tal vunts veel alles? icon_lol.gif icon_lol.gif

Mu enda kass näris lapaka toitejuhet sellal kui ma referaati trükkisin. Esimese kihi näris edukalt läbi, aga teise juures jäi pidama. Vist tunnetas 220V icon_biggrin.gif
Kassil on veel loll komme tulla lapaka peale, kui keegi sellega laual või süles midagi trükib ja siis järsku masina peale külili kukkuda nagu oleks infarkti saanud. Siis ei jää muud üle kui lapakat tõsta ja kass maha raputada icon_lol.gif Ja kursori liikumist võib ta vist küll kogu oma maise elu vahtida - nagu hüpnotiseeritud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 16:58:36 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kassil on kõik vurrud alles.. aga noh, vb ei ole, ma ei ole eriti kindel palju neid olema peab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 10.03.2005 11:17:55 vasta tsitaadiga

Lugu järgmine umb 2 aastat tagasi omasin amd 900 mhz thunderbirdi, sai pidevalt kõvaketast välja tiritud ja sellepärat ei hoidnud ma kunagi korpuse küljeplekki ees. Töölt koju jõudes tundsin ilget kassi kuse haisu, vaadanud siis et mis värk kuskil äkki loik ja mida ma näen icon_eek.gif kass raisk emaplaadi jumala täis lasknud ju siis mõtles et tema territoorium or some. Arvutit ma sisse ei lülitanud kuivatasin fööniga nii et terve tuba vonni täis. Pill läks ilusti käima aga ventilaatorid tegid oma töö, haisu eritamise näol siis.
_________________
99999999999 in 1
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 11:39:32 vasta tsitaadiga

nujah... lõhnastatud oli su arvuti vähemalt siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 11.03.2005 20:50:13 vasta tsitaadiga

Vana arvutiga oli vahel nii igav, sest netti polnud maal, ja sai pulli tehtud....võtsin mikriga koera haukumise peale ja siis kui ta minu tuppa tuli, siis lasin seda. Ta pani siukese jooksuga minema ja hakkas koridoris haukuma. Siis jälle piilub ukse vahelt. Nii sai hea mitu korda tehtud.
Samas on koer ka peeglit kartnud, kuid seda vaid esimene kord.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 11.03.2005 20:58:14 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Vana arvutiga oli vahel nii igav, sest netti polnud maal, ja sai pulli tehtud....võtsin mikriga koera haukumise peale ja siis kui ta minu tuppa tuli, siis lasin seda. Ta pani siukese jooksuga minema ja hakkas koridoris haukuma. Siis jälle piilub ukse vahelt. Nii sai hea mitu korda tehtud.
Samas on koer ka peeglit kartnud, kuid seda vaid esimene kord.


Arg koer icon_biggrin.gif
minu oma tahtis ikka peeglit kõigepealt maha murda. Aga õnneks piirdus ainult peegli ära ilastamisega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.03.2005 15:38:50 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
Vidget kirjutas:
Vana arvutiga oli vahel nii igav, sest netti polnud maal, ja sai pulli tehtud....võtsin mikriga koera haukumise peale ja siis kui ta minu tuppa tuli, siis lasin seda. Ta pani siukese jooksuga minema ja hakkas koridoris haukuma. Siis jälle piilub ukse vahelt. Nii sai hea mitu korda tehtud.
Samas on koer ka peeglit kartnud, kuid seda vaid esimene kord.


Arg koer icon_biggrin.gif
minu oma tahtis ikka peeglit kõigepealt maha murda. Aga õnneks piirdus ainult peegli ära ilastamisega icon_biggrin.gif

Sitta ta arg on...tahtis ükskord autot maha murda 8)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 12.03.2005 15:43:17 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:


Arg koer icon_biggrin.gif
minu oma tahtis ikka peeglit kõigepealt maha murda. Aga õnneks piirdus ainult peegli ära ilastamisega icon_biggrin.gif

Sitta ta arg on...tahtis ükskord autot maha murda 8)[/quote]


Seda lollust on paljud koerad teinud. Kui kogmatta rattast kinni saavad siis on lips läbi ka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 16:06:57 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:

Kui kogmatta rattast kinni saavad siis on lips läbi ka.

[OT]
Sellega seoses tuleb naabri kolli meelde kes ikka traktori esirattast kinni tahtis hakata kui mööda sõitisin, iga kord käis jõnks läbi minust kui jälle pead juba ratta alla väänama hakkas, kiiruse lasin küll väga minimaalseks kuskil 2km/h kui mööda sõitsin aga ikka hüppas kinni.
Aga nüüd on see koer juba surnud (haigusesse).
[/OT]
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.03.2005 16:13:43 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
Seda lollust on paljud koerad teinud. Kui kogmatta rattast kinni saavad siis on lips läbi ka.

Ma ei pidanud silmas ratast icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.