|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
23.01.2005 13:24:26
|
|
|
motionblurr on küll, suurel kiirusel võtab ikka mõnusalt uduseks pildi. graff on parem kül minumeelest kui eelmistes osades.. ja pole ta ps2 nii kole midaig kui räägite vähmalt ma olen küll rahul. mu 28philips suudab täiesti kena pildi enne anda ääred ei tunud ka midaig nii sakilised.. no olenb kuidas vaadat vbla ma pole siis lihtaslt niipalju uurnind iga väikest nurka... ja nagu siin üeldud ei ole just graafikale rõhku pandud vaid sisule muidu oleks juba uus graff mootor tehud ja sisu on hästi õnnestunud..
aag kohati fps`i viskab küll jah suht madale kui kugilt tulla suure kiirsusega ja siis linna sisse, ja mõnes kohas rohkem sebimist käib jne.. aga sellega harjub ja õnneks pole see ka koguaeg nii...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
23.01.2005 13:26:12
|
|
|
| miga kirjutas: |
| saage aru, et ei pööratud suurt tähelepanu graafika arendamisele...kui ei meeldi kandilised ääred, siis säästa end sellest mängust |
mitte et pleikaril oleks nii suure mängu puhul võimalik graafikat arendada või midagi
aga ple midagi, nagu mainisin, harjub ära ja San Andreas on imo aasta 2oo4 parim mäng
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
23.01.2005 13:28:00
|
|
|
graafikan6uded on t2pselt samad mis vice cityl...ei ole ta midagi parem, screenshotidelt tundus isegi halvem...mina seda m2ngu ei osta ! VC oli just sellep2rast lahe minu arust, et seal ei olnud mingeid GTA 3-stiilis narkareid jne....SA olen kuulnud et pidigi olema rohkem GTA III: SAN ANDREAS...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
23.01.2005 13:34:55
|
|
|
| lexo kirjutas: |
graafikan6uded on t2pselt samad mis vice cityl...ei ole ta midagi parem, screenshotidelt tundus isegi halvem...mina seda m2ngu ei osta ! VC oli just sellep2rast lahe minu arust, et seal ei olnud mingeid GTA 3-stiilis narkareid jne....SA olen kuulnud et pidigi olema rohkem GTA III: SAN ANDREAS... |
Kui Sa ei tea, siis tegelikult on VC kah GTA III. See peaks mootorite järgi käima.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
23.01.2005 13:38:57
|
|
|
| kas pc peal väljas? v6i mingi demo?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
23.01.2005 13:39:48
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| kas pc peal väljas? v6i mingi demo? |
Ei ole seda PC peal väljas. Demot pole GTA'dele ju üldse tehtud või mis? PS2'est käib jutt.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.02.2005 06:10:10
|
|
|
olen ka nüüd seda mingi nädala jagu mängind ja väga rahul. poleks uskund, et viitsitud nii põhjalik asi teha. einoh.. map ka ikka päris "väike" ju
eriti hea on muusika ja tegelaste vahelised dialoogid. kindel see, et parim 2004 aasta mäng.
graafika ikke parem kui VC-l - autodel läiked ja puha
põhjalik selles mõttes, et autot saab tuunida ja riideid osta, mille valik ikke päris suur, pluss veel peategelase erinevad omadused, mida saad treenida. cool!
btw: kas keegi teab mitu missiooni mängus on?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Horrid_Asp
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
05.02.2005 11:19:33
|
|
|
Mängu sain juba novembri alguses ja siiamaani on story lõpetamata, sest ei jäänud enam kuidagi aega üle, et asi lõpuni viia. Just hiljuti jõudsin sinnamaani, kus on võimalik tänavasõidukeid tuunida a la NFS:U. (ma ei mõtle siin tavalisi sõidukeid, vaid spetsiaalseid masinaid, mida CJ varastab...). Kõva mäng, midagi pole öelda.
Kinnitama andmetel on mängus 85 story missionit ja 30 tavalist missionit. Kokku ca. 115.
_________________ It's the end of the post as we know it, and I feel fine. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
05.02.2005 11:59:32
|
|
|
Nii nüüd Las Venturas ka lahti juba tükk aega ja see tundub siiani üksd mõnusamaid linnu seal.. kuigi Los Satos meeldib ka suht palju.. San fierro jättis kuidagi külmaks.. lahe oli küll aga ei tekitand erilis tundeid. Tundub et kusgil 20misiooni veel lõpuni krt nagu ei tahaksgi neid ära teha.. sest ei tahaks et see asi läbi saab, kuid olen kindel lõpp tuleb korralik ja ma sinna ka jõuna
Lendamine on väga mõnusaks tehtud kui ta eelnevaates osades oli lennukid mõnusad jne..
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Horrid_Asp
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
05.02.2005 13:48:31
|
|
|
Isiklikult tundus San Fierro samuti kõige igavama linnana, kuigi hüpped olid päris korralikud. Lemmik on ikkagi Los Santos. Las Venturas on huvitav, aga just seal katkub mäng kõige hullemini. Mõnikord on slowdown ikka päris korralik...Graafika on eriti hommikusel ajal kohati liialt udune ja mahe ning kahju, et ei saa sarnaselt arvutile pilti teravamaks keerata. Öösel on aga pilt väga ilus, eriti Las Venturases.
Üks asi, mis tundub pisut imelik, on äikesetorm ja vihmasadu. Valgussähvatused ja kõuemürin on kõik omal kohal, aga vihmapiisku enam ei näe. Pilt muutub veidralt karedaks ja tekib tunne, et PS2 viimased elupäevad on kätte jõudnud. Ilmastikuefektid pole just kõige paremini õnnestunud...
Selles mõttes uskumatu, et vaevalt 2-3 aastat tagasi rahuldusid kõik pisikese Vice City'ga, mis on Los Santosest vaata et väiksemgi. GTA:SA lihtsalt tuli ja istus eelmistele osadele pähe.
_________________ It's the end of the post as we know it, and I feel fine. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
05.02.2005 14:21:31
|
|
|
| tsitaat: |
Selles mõttes uskumatu, et vaevalt 2-3 aastat tagasi rahuldusid kõik pisikese Vice City'ga, mis on Los Santosest vaata et väiksemgi. GTA:SA lihtsalt tuli ja istus eelmistele osadele pähe.
|
just.. VC tundub ikka suht kuiv sellega võrreldes aga sel ajal oli jälle ülikõva.. sama seda oli sama cool kui Praegu SA
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.02.2005 14:23:59
|
|
|
pigem GTA3 tuli ja istus kõigile muudele mängudele pähe
ja sellest alates on toimunud totaalne omamine
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
06.02.2005 01:22:26
|
|
|
| tsitaat: |
pigem GTA3 tuli ja istus kõigile muudele mängudele pähe
ja sellest alates on toimunud totaalne omamine
|
gta3 oli ka jah selline mäng mis jättis sügava mulje ja olilihtsalt nii võimas sel ajal...
aga nüüd üks selline huvitav teema http://www.gta-sanandreas.com/forums/index.php?showtopic=18865&st=0
ehk siis autod ja nende vasted reaalsuses.. 8) vaeva on näinud igatahes selle tegija
isklikult meeldib mulle kõige rohkem SlamVan 8) aga ringi sõita on kõige parem mootorrataga.. saab igale poole ja kui skill ka juba kõrgem pole enam ka suurt mahakukkumis ohtu ja ei on ka vastu pidavam kui automobiil:P
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
06.02.2005 01:35:57
|
|
|
Autosid on ikka kõvasti mängus.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajur
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2004
|
06.02.2005 01:36:59
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
| Autosid on ikka kõvasti mängus. |
Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
06.02.2005 01:40:41
|
|
|
| rX.est kirjutas: |
| Kaivo kirjutas: |
| Autosid on ikka kõvasti mängus. |
Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru.. |
ega selle mootoriga neid nii detailseid polegi võimalik teha ja kui oleks pandud veel kõvemad textrid värgid nag näiteks nfsu2 v kusgil siis oleks mäng muutund tõeliseks ressursi õgijaks. eks ta olegi tehtud vast rohkem massiga löömiseks
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont2
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
06.02.2005 16:40:18
|
|
|
| GTA3-e ja VC-ga kattub üsna palju...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
06.02.2005 16:53:42
|
|
|
| mOnster kirjutas: |
| rX.est kirjutas: |
| Kaivo kirjutas: |
| Autosid on ikka kõvasti mängus. |
Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru.. |
ega selle mootoriga neid nii detailseid polegi võimalik teha ja kui oleks pandud veel kõvemad textrid värgid nag näiteks nfsu2 v kusgil siis oleks mäng muutund tõeliseks ressursi õgijaks. eks ta olegi tehtud vast rohkem massiga löömiseks  |
Ma arvan ,et siinkohal on tegemist ikka pigem mängutegiajte laiskusega.Kui vaadata mod-e mida on tehtud GTA-le PC jaoks ja autosid,mis on tõeliselt ilusad ja detailsed.JA ressursilist kaotust pole praktiliselt üldse olnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.02.2005 18:07:40
|
|
|
| No SA's on autod enamvähem, VC's olid ikka päris moonutatud multikaautod.Ehh ega väga õigeid masinaid muidu saagi teha kui peab jälle ju diil olema autofirmadega, et lubaksid kasutada ja siis sada janti sellega.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
06.02.2005 22:04:14
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
| mOnster kirjutas: |
| rX.est kirjutas: |
| Kaivo kirjutas: |
| Autosid on ikka kõvasti mängus. |
Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru.. |
ega selle mootoriga neid nii detailseid polegi võimalik teha ja kui oleks pandud veel kõvemad textrid värgid nag näiteks nfsu2 v kusgil siis oleks mäng muutund tõeliseks ressursi õgijaks. eks ta olegi tehtud vast rohkem massiga löömiseks  |
Ma arvan ,et siinkohal on tegemist ikka pigem mängutegiajte laiskusega.Kui vaadata mod-e mida on tehtud GTA-le PC jaoks ja autosid,mis on tõeliselt ilusad ja detailsed.JA ressursilist kaotust pole praktiliselt üldse olnud.  |
ära aja lolli juttu. tee endale 3d mudelite põhitõed selgeks ja saad aru mida sa räägid. kui ikka polydone on 5 korda rohkem nõuab mäng ka rohkem rammi, mida paljudel pole
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.02.2005 22:11:10
|
|
|
nii, leidsin mängu esimese bug-i enda jaoks. ostsin selle villa seal üleval mäe otsas (L kujuga vist, maksis 30000 $), kus bassein on maja taga, hüppelauaga (veest tühi). kui minna sinna maja nurka (mis maja taha jääb), siis CJ kukub korraga kuskile mujale kohta selles maailmas hoopis. nagu teleportatsioon.
kas teil ka nii on?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
06.02.2005 23:03:10
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
nii, leidsin mängu esimese bug-i enda jaoks. ostsin selle villa seal üleval mäe otsas (L kujuga vist, maksis 30000 $), kus bassein on maja taga, hüppelauaga (veest tühi). kui minna sinna maja nurka (mis maja taha jääb), siis CJ kukub korraga kuskile mujale kohta selles maailmas hoopis. nagu teleportatsioon.
kas teil ka nii on?  |
easter egg?
mõnes missioonis võibolla kasuks
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.02.2005 23:05:11
|
|
|
ma selle nii avastasingi, et politsei helikopter oli juba peakohal ja pugesin maja nurka varju kuulide eest, et teda tulistada ise, aga korraga kukkusin hoopis teise kohta kaardil
proovisin 2 korda veel seda värki ja ei olnudki juhus, vaid asi toimis iga kord
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
07.02.2005 01:52:33
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
Ma arvan ,et siinkohal on tegemist ikka pigem mängutegiajte laiskusega.Kui vaadata mod-e mida on tehtud GTA-le PC jaoks ja autosid,mis on tõeliselt ilusad ja detailsed.JA ressursilist kaotust pole praktiliselt üldse olnud.  |
jajah, ennem modimist jooksis vice 1152x864@32 4xFsAA 8xAF frame limiterita kenasti,
peale hullult modimist jooksis 1024x768@32 noFsAA noAF frame limiteriga normaalselt.
seda siis profiilis oleval masinal.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.02.2005 21:50:04
|
|
|
Mäng seisis kuskil poolteist kuud kapi peal, kuid siis proovisin jälle. Nüüd sain ühest kohast edasi ja mäng läks järsku mega huvitavaks. Enam ei saa nagu ühtegi päeva ilma selleta olla. Väga .
Nüüd aga üks küsimus, et kas keegi mängu läbi ka on teinud juba?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.02.2005 10:19:09
|
|
|
Enamus siinsest rahvast kas omab aint PC'd või vähemalt ootab PC versiooni ära, niiet vaevalt
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
17.02.2005 19:37:35
|
|
|
Mängisin sõbra pool seda ja jetpac oli lahe.Nõustun Auroniga.PS2-versiooni ei viitsi ise osta.ootame rahvas ikka arvutile ära.enam väga kaua pole
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
28.02.2005 18:18:54
|
|
|
| need Tokyod ja Bogotad olid juba ammuilma registreeritud ju
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
28.02.2005 18:21:07
|
|
|
Ma arvan , et 5 ja 6 tulevad samal mootoril SA-ga
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
28.02.2005 18:25:09
|
|
|
Ma arvan, et ei tule.
Sellel mootoril on juba 3 GTAd olnud, ja järgmist ei tule nagunii enne pikemat aega
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.02.2005 18:26:29
|
|
|
| SA multiplayer võiks hoopis tulla
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
28.02.2005 18:33:39
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| SA multiplayer võiks hoopis tulla |
MTA max. 26'st mängijast jääks küll ääretult väheks... isegi Los Santose jaoks
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.02.2005 22:05:41
|
|
|
| Kaniyodrift kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| SA multiplayer võiks hoopis tulla |
MTA max. 26'st mängijast jääks küll ääretult väheks... isegi Los Santose jaoks  |
Selliseid servereid on väga raske ju tegelikult pidada, kus saaks normaalselt SA'd mängida (MP). Mängijaid oleks vaja vähemalt 200, et normaalselt sõdida ju. Sellest siin ka ennem räägitud ja kunagi isegi ju lubati MP SA'le, aga nad said ise vist kah aru, et asi natuke jama. Muidu ülikõva oleks lennukitega möllata kuskil. Või siis hoopis jetpack'iga?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.03.2005 23:01:53
|
|
|
see oleks jah üsna lootusetu üritus aga viimasel ajal isegi hullemaid lubadusi antud mängude tootjate poolt... GTa puhul tegelikult taandub asi suuresti arendajate rahahimu taha - ei viitsita nii palju vaeva näa optimiseerimisega...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
06.03.2005 01:08:31
|
|
|
nih jõutsin ise mängu läbi täna
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
06.03.2005 12:12:41
|
|
|
| endal on veel kahjuks pooleli, ikka suht pikk mäng on..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
07.03.2005 02:21:30
|
|
|
| Kaniyodrift kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| saage aru, et ei pööratud suurt tähelepanu graafika arendamisele...kui ei meeldi kandilised ääred, siis säästa end sellest mängust |
mitte et pleikaril oleks nii suure mängu puhul võimalik graafikat arendada või midagi
aga ple midagi, nagu mainisin, harjub ära ja San Andreas on imo aasta 2oo4 parim mäng  |
Küll stalker parem tuleb
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
07.03.2005 08:43:33
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
| Kaniyodrift kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| saage aru, et ei pööratud suurt tähelepanu graafika arendamisele...kui ei meeldi kandilised ääred, siis säästa end sellest mängust |
mitte et pleikaril oleks nii suure mängu puhul võimalik graafikat arendada või midagi
aga ple midagi, nagu mainisin, harjub ära ja San Andreas on imo aasta 2oo4 parim mäng  |
Küll stalker parem tuleb  |
Stalker juba 2oo5 aasta mäng
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
10.03.2005 01:16:05
|
|
|
Teemaga mõnevõrra kattuv küsimus siitpoolt. Kas keegi teab, mis juhtus sellise GTA-teemalise foorumiga, nagu:
http://www.gtaforums.com/
Sügisel ja suvel lugesin ikka sealt pönevusega uut infot uue mängu kohta, kuid nüüd miskipärast on veider kaitsesüsteem peal asjal ja keik. Minu mälu järgi mõnda aega asi üldse ei toiminud ning nüüd siis täielikult kustunud või?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.03.2005 08:29:19
|
|
|
| Aq kirjutas: |
Teemaga mõnevõrra kattuv küsimus siitpoolt. Kas keegi teab, mis juhtus sellise GTA-teemalise foorumiga, nagu:
http://www.gtaforums.com/
Sügisel ja suvel lugesin ikka sealt pönevusega uut infot uue mängu kohta, kuid nüüd miskipärast on veider kaitsesüsteem peal asjal ja keik. Minu mälu järgi mõnda aega asi üldse ei toiminud ning nüüd siis täielikult kustunud või? |
Minul asi töötab.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
10.03.2005 11:21:08
|
|
|
Njah, tundub, et töötabki. Jälle teen liiga kiirelt suurt kära vist
Igatahes mõnda aega (proovisin mingi nädal aega) oli ligipääs sellele lehele pehmelt öeldes raske ja eile oleks ta justkui mingi .htaccess sarnase süsteemi kaitse all.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.03.2005 23:00:06
|
|
|
ühes inglise filmis nimega "Layer Cake" oli ööklubis täpselt sama muusika, mis GTA San Andreaseski on ööklubides kokkusattumus!?
http://www.imdb.com/title/tt0375912/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
22.03.2005 23:43:56
|
|
|
| Pelin siin vaikselt ka SA-d ja tänanägin Tommyt ning seest läks kohe soojaks. Pidi selle kurja eidega Liberty City sse põrutama.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
23.03.2005 00:07:10
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
nii, leidsin mängu esimese bug-i enda jaoks. ostsin selle villa seal üleval mäe otsas (L kujuga vist, maksis 30000 $), kus bassein on maja taga, hüppelauaga (veest tühi). kui minna sinna maja nurka (mis maja taha jääb), siis CJ kukub korraga kuskile mujale kohta selles maailmas hoopis. nagu teleportatsioon.
kas teil ka nii on?  |
mingis SA videos läks üks tüüp sealt maa alla.
hüppas mingi tsikliga vms
ja siis akkas asfalti alt tulistama jms :p
oli ka mingi villa-taoline (ja ühest nurgast sai maa alla)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Davids26
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.03.2005 02:19:28
Natuke PC infot siis |
|
|
Saksamaa gaming ajakiri GameStar on meieni toonud maailma kõige eksklusiivseima artikli Grand Theft Auto: San Andreas PC versioonist, reisides ringi Rockstar Gamesi New Yorki kontorites, et saada head ülevaadet mängust. Nende artikel koosneb kaheksast lehest läidetud informatsiooni ja piltidega(12). Tõlkisin siia eestikeelde ka natukene informatsiooni, mida oleks kasulik teada:
* Seni pole veel kinnitatud kuidas 2-player mode hakkab PC versioonil töötama.
* Piltidelt on näha, et majadele on lisatud ka peegeldused. Samuti on peegeldused autodel ja hiilgavatel põrandatel.
* Saksamaa versioonil on veri tsenseeritud. Samuti ei saa sa inimestele kõri kallale kippuda, ning nende raha varastada.
* Draw distance on märgatavalt kõrgem, kui seni avaldatud PS2 versioonis.
* Sa võid unustada washed out tekstuurid PlayStation 2 versioonist. PC versioon ei ole PlayStationi prototüüp, vaid sealt võid saada päris uue graafikalise kogemuse (täiustatud graafika).
* PC versioonil on võimalik importida MP3 faili raadiojaamadesse. Sa saad isegi muusikat lisada raadiojaamadele sinu laul hakkab olema reklaamide, teiste laulude ja DJ kommentaaride vahel.
* Grand Theft Auto: San Andreas PC versioon on 90% valmis, ning ootab varsti oma Juunikuus toimuvat väljastamist.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
Miinimum nõuded
Windows 98/2000/ME/XP
Pentium PIII 800 MHz Protsessor või AMD Athlon
NVIDIA GeForce või ATI Radeon 7000 või kõrgem
CDROM 4X või Kiirem
256 MB RAM
Soovitatavad nõuded
Windows XP
CPU Pentium 4 2.4GHz või Athlon 2200
Geforce FX 5700 või Radeon 9600 või kõrgem
CDRom 52x või DVD Rom 16x
512 MB RAM
Natuke PC infot vist kuluks siia teemasse ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
23.03.2005 02:26:01
|
|
|
wipiii! see sitaauk läheb mul ka tööle !
scored!
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
23.03.2005 03:52:11
|
|
|
noh mul sünnipäevaks peaks siis mäng käes olema, kahju ainult, et mu sünnipäevani veel niipalju aega on
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
23.03.2005 08:38:47
Re: Natuke PC infot siis |
|
|
| Davids26 kirjutas: |
| Saksamaa versioonil on veri tsenseeritud. Samuti ei saa sa inimestele kõri kallale kippuda. |
veri vereks aga see kõri lõikamise asi on suht hirmus imo - tundub kuidagi eriti võigas kui seda tänaval tavakodanike peal rakendada, eriti korralikult riietatud naisolevuste peal - tekib tunne et midagi on totaalselt valesti kuna selja tagant noa kõrile panemine ja lõikamine ning kannatanu surmaheitluse animatsioon koos langeva verega tundub kuidagi liiga reaalne - umbes nagu vaataks mingit Al-Qaeda hukkamisvideot
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.03.2005 11:54:00
|
|
|
| tsitaat: |
Miinimum nõuded
Windows 98/2000/ME/XP
Pentium PIII 800 MHz Protsessor või AMD Athlon
NVIDIA GeForce või ATI Radeon 7000 või kõrgem
CDROM 4X või Kiirem
256 MB RAM
|
Ei tea mis tem minu raali kohta räägite, profiilis. Jamh, rami on küll tsips vähem, aga graafikat annab sit***ks ka keerata Mind huvitab selle mängimine ja enda vabana tundmine nagu maailma valitseja mitte ilus pilt.
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|