Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 13:24:26 vasta tsitaadiga

motionblurr on küll, suurel kiirusel võtab ikka mõnusalt uduseks pildi. icon_wink.gif graff on parem kül minumeelest kui eelmistes osades.. ja pole ta ps2 nii kole midaig kui räägite vähmalt ma olen küll rahul. mu 28philips suudab täiesti kena pildi enne anda ääred ei tunud ka midaig nii sakilised.. no olenb kuidas vaadat vbla ma pole siis lihtaslt niipalju uurnind iga väikest nurka... icon_rolleyes.gif ja nagu siin üeldud ei ole just graafikale rõhku pandud vaid sisule muidu oleks juba uus graff mootor tehud icon_rolleyes.gif ja sisu on hästi õnnestunud..icon_wink.gif
aag kohati fps`i viskab küll jah suht madale kui kugilt tulla suure kiirsusega ja siis linna sisse, ja mõnes kohas rohkem sebimist käib jne.. aga sellega harjub ja õnneks pole see ka koguaeg nii...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 23.01.2005 13:26:12 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
saage aru, et ei pööratud suurt tähelepanu graafika arendamisele...kui ei meeldi kandilised ääred, siis säästa end sellest mängust

mitte et pleikaril oleks nii suure mängu puhul võimalik graafikat arendada või midagi icon_rolleyes.gif

aga ple midagi, nagu mainisin, harjub ära ja San Andreas on imo aasta 2oo4 parim mäng icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 13:28:00 vasta tsitaadiga

graafikan6uded on t2pselt samad mis vice cityl...ei ole ta midagi parem, screenshotidelt tundus isegi halvem...mina seda m2ngu ei osta thumbs_down.gif ! VC oli just sellep2rast lahe minu arust, et seal ei olnud mingeid GTA 3-stiilis narkareid jne....SA olen kuulnud et pidigi olema rohkem GTA III: SAN ANDREAS...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 13:34:55 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
graafikan6uded on t2pselt samad mis vice cityl...ei ole ta midagi parem, screenshotidelt tundus isegi halvem...mina seda m2ngu ei osta thumbs_down.gif ! VC oli just sellep2rast lahe minu arust, et seal ei olnud mingeid GTA 3-stiilis narkareid jne....SA olen kuulnud et pidigi olema rohkem GTA III: SAN ANDREAS...


Kui Sa ei tea, siis tegelikult on VC kah GTA III. See peaks mootorite järgi käima.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 13:38:57 vasta tsitaadiga

kas pc peal väljas? v6i mingi demo?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 13:39:48 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
kas pc peal väljas? v6i mingi demo?


Ei ole seda PC peal väljas. Demot pole GTA'dele ju üldse tehtud või mis? PS2'est käib jutt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 06:10:10 vasta tsitaadiga

olen ka nüüd seda mingi nädala jagu mängind ja väga rahul. poleks uskund, et viitsitud nii põhjalik asi teha. einoh.. map ka ikka päris "väike" ju icon_lol.gif
eriti hea on muusika ja tegelaste vahelised dialoogid. kindel see, et parim 2004 aasta mäng.
graafika ikke parem kui VC-l - autodel läiked ja puha thumbs_up.gif

põhjalik selles mõttes, et autot saab tuunida ja riideid osta, mille valik ikke päris suur, pluss veel peategelase erinevad omadused, mida saad treenida. cool!

btw: kas keegi teab mitu missiooni mängus on?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Horrid_Asp
HV vaatleja
Horrid_Asp

liitunud: 22.01.2004




sõnum 05.02.2005 11:19:33 vasta tsitaadiga

Mängu sain juba novembri alguses ja siiamaani on story lõpetamata, sest ei jäänud enam kuidagi aega üle, et asi lõpuni viia. Just hiljuti jõudsin sinnamaani, kus on võimalik tänavasõidukeid tuunida a la NFS:U. (ma ei mõtle siin tavalisi sõidukeid, vaid spetsiaalseid masinaid, mida CJ varastab...). Kõva mäng, midagi pole öelda.
Kinnitama andmetel on mängus 85 story missionit ja 30 tavalist missionit. Kokku ca. 115. icon_wink.gif

_________________
It's the end of the post as we know it, and I feel fine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 11:59:32 vasta tsitaadiga

Nii nüüd Las Venturas ka lahti juba tükk aega ja see tundub siiani üksd mõnusamaid linnu seal.. kuigi Los Satos meeldib ka suht palju.. San fierro jättis kuidagi külmaks.. lahe oli küll aga ei tekitand erilis tundeid. Tundub et kusgil 20misiooni veel lõpuni krt nagu ei tahaksgi neid ära teha.. icon_biggrin.gif sest ei tahaks et see asi läbi saab, kuid olen kindel lõpp tuleb korralik ja ma sinna ka jõuna icon_wink.gif
Lendamine on väga mõnusaks tehtud kui ta eelnevaates osades oli thumbs_up.gif lennukid mõnusad jne..
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Horrid_Asp
HV vaatleja
Horrid_Asp

liitunud: 22.01.2004




sõnum 05.02.2005 13:48:31 vasta tsitaadiga

Isiklikult tundus San Fierro samuti kõige igavama linnana, kuigi hüpped olid päris korralikud. Lemmik on ikkagi Los Santos. Las Venturas on huvitav, aga just seal katkub mäng kõige hullemini. Mõnikord on slowdown ikka päris korralik...Graafika on eriti hommikusel ajal kohati liialt udune ja mahe ning kahju, et ei saa sarnaselt arvutile pilti teravamaks keerata. Öösel on aga pilt väga ilus, eriti Las Venturases.
Üks asi, mis tundub pisut imelik, on äikesetorm ja vihmasadu. Valgussähvatused ja kõuemürin on kõik omal kohal, aga vihmapiisku enam ei näe. Pilt muutub veidralt karedaks ja tekib tunne, et PS2 viimased elupäevad on kätte jõudnud. Ilmastikuefektid pole just kõige paremini õnnestunud...
Selles mõttes uskumatu, et vaevalt 2-3 aastat tagasi rahuldusid kõik pisikese Vice City'ga, mis on Los Santosest vaata et väiksemgi. GTA:SA lihtsalt tuli ja istus eelmistele osadele pähe.

_________________
It's the end of the post as we know it, and I feel fine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 14:21:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selles mõttes uskumatu, et vaevalt 2-3 aastat tagasi rahuldusid kõik pisikese Vice City'ga, mis on Los Santosest vaata et väiksemgi. GTA:SA lihtsalt tuli ja istus eelmistele osadele pähe.


just.. VC tundub ikka suht kuiv sellega võrreldes aga sel ajal oli jälle ülikõva.. sama seda oli sama cool kui Praegu SA
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 14:23:59 vasta tsitaadiga

pigem GTA3 tuli ja istus kõigile muudele mängudele pähe icon_razz1.gif
ja sellest alates on toimunud totaalne omamine icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 01:22:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pigem GTA3 tuli ja istus kõigile muudele mängudele pähe
ja sellest alates on toimunud totaalne omamine


gta3 oli ka jah selline mäng mis jättis sügava mulje ja olilihtsalt nii võimas sel ajal...
aga nüüd üks selline huvitav teema http://www.gta-sanandreas.com/forums/index.php?showtopic=18865&st=0
ehk siis autod ja nende vasted reaalsuses.. 8) vaeva on näinud igatahes selle tegija
isklikult meeldib mulle kõige rohkem SlamVan 8) aga ringi sõita on kõige parem mootorrataga.. thumbs_up.gif saab igale poole ja kui skill ka juba kõrgem pole enam ka suurt mahakukkumis ohtu ja ei on ka vastu pidavam kui automobiil:P
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 06.02.2005 01:35:57 vasta tsitaadiga

Autosid on ikka kõvasti mängus.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajur
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 01:36:59 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
Autosid on ikka kõvasti mängus.


Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 01:40:41 vasta tsitaadiga

rX.est kirjutas:
Kaivo kirjutas:
Autosid on ikka kõvasti mängus.


Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru..



ega selle mootoriga neid nii detailseid polegi võimalik teha ja kui oleks pandud veel kõvemad textrid värgid nag näiteks nfsu2 v kusgil siis oleks mäng muutund tõeliseks ressursi õgijaks. eks ta olegi tehtud vast rohkem massiga löömiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 06.02.2005 16:40:18 vasta tsitaadiga

GTA3-e ja VC-ga kattub üsna palju...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 06.02.2005 16:53:42 vasta tsitaadiga

mOnster kirjutas:
rX.est kirjutas:
Kaivo kirjutas:
Autosid on ikka kõvasti mängus.


Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru..



ega selle mootoriga neid nii detailseid polegi võimalik teha ja kui oleks pandud veel kõvemad textrid värgid nag näiteks nfsu2 v kusgil siis oleks mäng muutund tõeliseks ressursi õgijaks. eks ta olegi tehtud vast rohkem massiga löömiseks icon_smile.gif


Ma arvan ,et siinkohal on tegemist ikka pigem mängutegiajte laiskusega.Kui vaadata mod-e mida on tehtud GTA-le PC jaoks ja autosid,mis on tõeliselt ilusad ja detailsed.JA ressursilist kaotust pole praktiliselt üldse olnud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2005 18:07:40 vasta tsitaadiga

No SA's on autod enamvähem, VC's olid ikka päris moonutatud multikaautod.Ehh ega väga õigeid masinaid muidu saagi teha kui peab jälle ju diil olema autofirmadega, et lubaksid kasutada ja siis sada janti sellega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 22:04:14 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
mOnster kirjutas:
rX.est kirjutas:
Kaivo kirjutas:
Autosid on ikka kõvasti mängus.


Samas nendel võrdlus pildidel tunduvad maru kuubikutena..eks kvaliteet ole ka niru..



ega selle mootoriga neid nii detailseid polegi võimalik teha ja kui oleks pandud veel kõvemad textrid värgid nag näiteks nfsu2 v kusgil siis oleks mäng muutund tõeliseks ressursi õgijaks. eks ta olegi tehtud vast rohkem massiga löömiseks icon_smile.gif


Ma arvan ,et siinkohal on tegemist ikka pigem mängutegiajte laiskusega.Kui vaadata mod-e mida on tehtud GTA-le PC jaoks ja autosid,mis on tõeliselt ilusad ja detailsed.JA ressursilist kaotust pole praktiliselt üldse olnud. icon_wink.gif


ära aja lolli juttu. tee endale 3d mudelite põhitõed selgeks ja saad aru mida sa räägid. kui ikka polydone on 5 korda rohkem nõuab mäng ka rohkem rammi, mida paljudel pole
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 22:11:10 vasta tsitaadiga

nii, leidsin mängu esimese bug-i enda jaoks. ostsin selle villa seal üleval mäe otsas (L kujuga vist, maksis 30000 $), kus bassein on maja taga, hüppelauaga (veest tühi). kui minna sinna maja nurka (mis maja taha jääb), siis CJ kukub korraga kuskile mujale kohta selles maailmas hoopis. nagu teleportatsioon. icon_eek.gif

kas teil ka nii on? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 23:03:10 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
nii, leidsin mängu esimese bug-i enda jaoks. ostsin selle villa seal üleval mäe otsas (L kujuga vist, maksis 30000 $), kus bassein on maja taga, hüppelauaga (veest tühi). kui minna sinna maja nurka (mis maja taha jääb), siis CJ kukub korraga kuskile mujale kohta selles maailmas hoopis. nagu teleportatsioon. icon_eek.gif

kas teil ka nii on? icon_lol.gif


easter egg?
mõnes missioonis võibolla kasuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 23:05:11 vasta tsitaadiga

ma selle nii avastasingi, et politsei helikopter oli juba peakohal ja pugesin maja nurka varju kuulide eest, et teda tulistada ise, aga korraga kukkusin hoopis teise kohta kaardil icon_lol.gif
proovisin 2 korda veel seda värki ja ei olnudki juhus, vaid asi toimis iga kord thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2005 01:52:33 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Ma arvan ,et siinkohal on tegemist ikka pigem mängutegiajte laiskusega.Kui vaadata mod-e mida on tehtud GTA-le PC jaoks ja autosid,mis on tõeliselt ilusad ja detailsed.JA ressursilist kaotust pole praktiliselt üldse olnud. icon_wink.gif
jajah, ennem modimist jooksis vice 1152x864@32 4xFsAA 8xAF frame limiterita kenasti,
peale hullult modimist jooksis 1024x768@32 noFsAA noAF frame limiteriga normaalselt.
seda siis profiilis oleval masinal.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 21:50:04 vasta tsitaadiga

Mäng seisis kuskil poolteist kuud kapi peal, kuid siis proovisin jälle. Nüüd sain ühest kohast edasi ja mäng läks järsku mega huvitavaks. Enam ei saa nagu ühtegi päeva ilma selleta olla. Väga thumbs_up.gif .
Nüüd aga üks küsimus, et kas keegi mängu läbi ka on teinud juba?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2005 10:19:09 vasta tsitaadiga

Enamus siinsest rahvast kas omab aint PC'd või vähemalt ootab PC versiooni ära, niiet vaevalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 19:37:35 vasta tsitaadiga

Mängisin sõbra pool seda ja jetpac oli lahe.Nõustun Auroniga.PS2-versiooni ei viitsi ise osta.ootame rahvas ikka arvutile ära.enam väga kaua pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 28.02.2005 18:16:56 vasta tsitaadiga

link :: Rock* regab nimesi tuleviku GTAde jaoks

GTA 5
GTA 6
Grand Theft Auto: Tokyo
Grand Theft Auto: Bogota
Grand Theft Auto: Sin City
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.02.2005 18:18:54 vasta tsitaadiga

need Tokyod ja Bogotad olid juba ammuilma registreeritud ju
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 28.02.2005 18:21:07 vasta tsitaadiga

Ma arvan , et 5 ja 6 tulevad samal mootoril SA-ga
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.02.2005 18:25:09 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ei tule.
Sellel mootoril on juba 3 GTAd olnud, ja järgmist ei tule nagunii enne pikemat aega
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 18:26:29 vasta tsitaadiga

SA multiplayer võiks hoopis tulla
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 28.02.2005 18:33:39 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
SA multiplayer võiks hoopis tulla

MTA max. 26'st mängijast jääks küll ääretult väheks... isegi Los Santose jaoks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 22:05:41 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:
Skeptik kirjutas:
SA multiplayer võiks hoopis tulla

MTA max. 26'st mängijast jääks küll ääretult väheks... isegi Los Santose jaoks icon_rolleyes.gif


Selliseid servereid on väga raske ju tegelikult pidada, kus saaks normaalselt SA'd mängida (MP). Mängijaid oleks vaja vähemalt 200, et normaalselt sõdida ju. Sellest siin ka ennem räägitud ja kunagi isegi ju lubati MP SA'le, aga nad said ise vist kah aru, et asi natuke jama. Muidu ülikõva oleks lennukitega möllata kuskil. Või siis hoopis jetpack'iga?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2005 23:01:53 vasta tsitaadiga

see oleks jah üsna lootusetu üritus icon_razz.gif aga viimasel ajal isegi hullemaid lubadusi antud mängude tootjate poolt... GTa puhul tegelikult taandub asi suuresti arendajate rahahimu taha - ei viitsita nii palju vaeva näa optimiseerimisega...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 06.03.2005 01:08:31 vasta tsitaadiga

nih jõutsin ise mängu läbi täna icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 06.03.2005 12:12:41 vasta tsitaadiga

endal on veel kahjuks pooleli, ikka suht pikk mäng on..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 07.03.2005 02:21:30 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:
miga kirjutas:
saage aru, et ei pööratud suurt tähelepanu graafika arendamisele...kui ei meeldi kandilised ääred, siis säästa end sellest mängust

mitte et pleikaril oleks nii suure mängu puhul võimalik graafikat arendada või midagi icon_rolleyes.gif

aga ple midagi, nagu mainisin, harjub ära ja San Andreas on imo aasta 2oo4 parim mäng icon_wink.gif

Küll stalker parem tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 07.03.2005 08:43:33 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Kaniyodrift kirjutas:
miga kirjutas:
saage aru, et ei pööratud suurt tähelepanu graafika arendamisele...kui ei meeldi kandilised ääred, siis säästa end sellest mängust

mitte et pleikaril oleks nii suure mängu puhul võimalik graafikat arendada või midagi icon_rolleyes.gif

aga ple midagi, nagu mainisin, harjub ära ja San Andreas on imo aasta 2oo4 parim mäng icon_wink.gif

Küll stalker parem tuleb icon_wink.gif

Stalker juba 2oo5 aasta mäng icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 10.03.2005 01:16:05 vasta tsitaadiga

Teemaga mõnevõrra kattuv küsimus siitpoolt. Kas keegi teab, mis juhtus sellise GTA-teemalise foorumiga, nagu:
http://www.gtaforums.com/
Sügisel ja suvel lugesin ikka sealt pönevusega uut infot uue mängu kohta, kuid nüüd miskipärast on veider kaitsesüsteem peal asjal ja keik. Minu mälu järgi mõnda aega asi üldse ei toiminud ning nüüd siis täielikult kustunud või?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 08:29:19 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Teemaga mõnevõrra kattuv küsimus siitpoolt. Kas keegi teab, mis juhtus sellise GTA-teemalise foorumiga, nagu:
http://www.gtaforums.com/
Sügisel ja suvel lugesin ikka sealt pönevusega uut infot uue mängu kohta, kuid nüüd miskipärast on veider kaitsesüsteem peal asjal ja keik. Minu mälu järgi mõnda aega asi üldse ei toiminud ning nüüd siis täielikult kustunud või?


Minul asi töötab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 10.03.2005 11:21:08 vasta tsitaadiga

Njah, tundub, et töötabki. Jälle teen liiga kiirelt suurt kära vist icon_wink.gif
Igatahes mõnda aega (proovisin mingi nädal aega) oli ligipääs sellele lehele pehmelt öeldes raske ja eile oleks ta justkui mingi .htaccess sarnase süsteemi kaitse all.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 23:00:06 vasta tsitaadiga

ühes inglise filmis nimega "Layer Cake" oli ööklubis täpselt sama muusika, mis GTA San Andreaseski on ööklubides icon_smile.gif thumbs_up.gif kokkusattumus!?

http://www.imdb.com/title/tt0375912/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2005 23:43:56 vasta tsitaadiga

Pelin siin vaikselt ka SA-d ja tänanägin Tommyt ning seest läks kohe soojaks. Pidi selle kurja eidega Liberty City sse põrutama.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 23.03.2005 00:07:10 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
nii, leidsin mängu esimese bug-i enda jaoks. ostsin selle villa seal üleval mäe otsas (L kujuga vist, maksis 30000 $), kus bassein on maja taga, hüppelauaga (veest tühi). kui minna sinna maja nurka (mis maja taha jääb), siis CJ kukub korraga kuskile mujale kohta selles maailmas hoopis. nagu teleportatsioon. icon_eek.gif

kas teil ka nii on? icon_lol.gif

mingis SA videos läks üks tüüp sealt maa alla.
hüppas mingi tsikliga vms
ja siis akkas asfalti alt tulistama jms :p
oli ka mingi villa-taoline (ja ühest nurgast sai maa alla)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Davids26
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.03.2005 02:19:28 Natuke PC infot siis vasta tsitaadiga

Saksamaa gaming ajakiri GameStar on meieni toonud maailma kõige eksklusiivseima artikli Grand Theft Auto: San Andreas PC versioonist, reisides ringi Rockstar Games’i New York’i kontorites, et saada head ülevaadet mängust. Nende artikel koosneb kaheksast lehest läidetud informatsiooni ja piltidega(12). Tõlkisin siia eestikeelde ka natukene informatsiooni, mida oleks kasulik teada:

* Seni pole veel kinnitatud kuidas 2-player mode hakkab PC versioonil töötama.
* Piltidelt on näha, et majadele on lisatud ka peegeldused. Samuti on peegeldused autodel ja hiilgavatel põrandatel.
* Saksamaa versioonil on veri tsenseeritud. Samuti ei saa sa inimestele kõri kallale kippuda, ning nende raha varastada.
* Draw distance on märgatavalt kõrgem, kui seni avaldatud PS2 versioonis.
* Sa võid unustada washed out tekstuurid PlayStation 2 versioonist. PC versioon ei ole PlayStationi prototüüp, vaid sealt võid saada päris uue graafikalise kogemuse (täiustatud graafika).
* PC versioonil on võimalik importida MP3 faili raadiojaamadesse. Sa saad isegi muusikat lisada raadiojaamadele – sinu laul hakkab olema reklaamide, teiste laulude ja DJ kommentaaride vahel.
* Grand Theft Auto: San Andreas PC versioon on 90% valmis, ning ootab varsti oma Juunikuus toimuvat väljastamist.




-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Miinimum nõuded

Windows 98/2000/ME/XP
Pentium PIII 800 MHz Protsessor või AMD Athlon
NVIDIA GeForce™ või ATI Radeon™ 7000 või kõrgem
CDROM 4X või Kiirem
256 MB RAM


Soovitatavad nõuded

Windows XP
CPU Pentium 4 2.4GHz või Athlon 2200
Geforce FX 5700 või Radeon 9600 või kõrgem
CDRom 52x või DVD Rom 16x
512 MB RAM

Natuke PC infot vist kuluks siia teemasse ära icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2005 02:26:01 vasta tsitaadiga

wipiii! see sitaauk läheb mul ka tööle !

scored!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2005 03:52:11 vasta tsitaadiga

noh mul sünnipäevaks peaks siis mäng käes olema, kahju ainult, et mu sünnipäevani veel niipalju aega on icon_evil.gif icon_biggrin.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 23.03.2005 08:38:47 Re: Natuke PC infot siis vasta tsitaadiga

Davids26 kirjutas:
Saksamaa versioonil on veri tsenseeritud. Samuti ei saa sa inimestele kõri kallale kippuda.

veri vereks aga see kõri lõikamise asi on suht hirmus imo - tundub kuidagi eriti võigas kui seda tänaval tavakodanike peal rakendada, eriti korralikult riietatud naisolevuste peal - tekib tunne et midagi on totaalselt valesti kuna selja tagant noa kõrile panemine ja lõikamine ning kannatanu surmaheitluse animatsioon koos langeva verega tundub kuidagi liiga reaalne - umbes nagu vaataks mingit Al-Qaeda hukkamisvideot icon_neutral.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.03.2005 11:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miinimum nõuded

Windows 98/2000/ME/XP
Pentium PIII 800 MHz Protsessor või AMD Athlon
NVIDIA GeForce™ või ATI Radeon™ 7000 või kõrgem
CDROM 4X või Kiirem
256 MB RAM


Ei tea mis tem minu raali kohta räägite, profiilis. Jamh, rami on küll tsips vähem, aga graafikat annab sit***ks ka keerata icon_lol.gif Mind huvitab selle mängimine ja enda vabana tundmine nagu maailma valitseja icon_lol.gif mitte ilus pilt. icon_lol.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.