|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eclipse
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003
|
14.02.2005 01:53:00
HV'laste sarnased näod |
|
|
juhtus siis niuke asi, et hakkasin kaubamaja juures trolli peale minema ning trollist maha tulnud vanem härra küsis mu käest, et kas ma hv'st ning sai taga midagi räägitud, hakkasin siis trolli peale minema ning ta küsis, et meil mingi diil pidi olema, tuli siis välja et tuli ta mingit ostu-müüki tegema, kuid ajas mind õige müüjaga sassi, kuid siiski sattus vend HV venna peale..
eks siis ole juba tänapäeva hv'laste näost aru saada ekllega tegu...
_________________ nothing to see here...
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
14.02.2005 02:39:16
|
|
|
| jah see on uus inimtõug. Homo Hinnavatlicus , loodame et neid on rohkem kui Rullnochatus Tebilichuse esindajaid
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.02.2005 02:44:22
|
|
|
| eclipse, äkki sul oli HV särk seljas või fliis vmt. siis ju üsna kerge ära tunda
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
14.02.2005 03:12:32
|
|
|
või õllepudel või monitor käes
silmad olid ka niikuinii punased ja nendesse oli hinnavaatlus.ee sööbinud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
14.02.2005 03:35:00
|
|
|
| we are the new breed of man kind. we are the HV-liens.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durian
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2002
|
14.02.2005 04:33:13
|
|
|
| Tüüpilisest arvutisõltuvusest rääkides, tean ma kedagi, kes teab kedagi, kes müüs oma panni maha, käis 12 tundi õnneliku näoga ringi, sisenes siis arvutipoodi ja väljus uue (sama, mis vana) panniga... masendav.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
14.02.2005 09:36:48
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| eclipse, äkki sul oli HV särk seljas või fliis vmt. siis ju üsna kerge ära tunda |
sellise ilmaga trollides nii soe pole, et saaks t-särgi väel ringi lipata imo
muidu taoline asi endalgi juhtunud
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noface
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004
|
14.02.2005 11:29:09
|
|
|
Et meid palju saaks
_________________ TYU |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eclipse
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003
|
14.02.2005 11:33:39
|
|
|
ei old ühtegi viidet et ma hv'st, pole särki ei midagi ja õllepudelit ka kääs pold..
_________________ nothing to see here...
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
14.02.2005 16:48:56
|
|
|
äkki näpud tõmblesid "www.hinnavaatlus.ee"+enter stiilis
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
14.02.2005 19:23:44
|
|
|
| lennu kirjutas: |
või õllepudel või monitor käes
silmad olid ka niikuinii punased ja nendesse oli hinnavaatlus.ee sööbinud |
sel juhul peaks vist ee.sultaavannih.www:\\ptth olema
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
14.02.2005 19:29:03
|
|
|
Zorg ?
Hint: prosed...
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.02.2005 21:35:10
|
|
|
Ma olen päris mitut HVlast näinud ja prille pole veel märganud.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RLst
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2004
|
14.02.2005 21:45:12
|
|
|
See olid siis sina eclipse, kellest mulle räägiti, aga siiski see keegi olin mina kellega see HV'lane pidi kokku saama
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
14.02.2005 21:46:19
|
|
|
| Ma ise ka linnapeal suurtes kogustes AHV-e näinud! Eelmisel suvel nägin keevitajat suht tihti R.I.F.F. klubi juures(viru hotelli all) juhuslikult saime platooniga kokku jne, jne...
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
14.02.2005 23:55:56
|
|
|
| hv lihtsalt levib üle maailma, meid nii palju juba
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
15.02.2005 00:05:25
|
|
|
HV lus levib kiiremini kui aids...
Varsti akataxe HV ga võitlema, sest nakatunute arv suureneb iga päev 8)
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
15.02.2005 00:10:08
|
|
|
Haiguse teeb ohtlikuks veel see, et viirusekandjatel on kalduvus tahtlikult haigust levitada, eriti oma tuttavate seas.
Vähemalt mul
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
15.02.2005 11:22:04
|
|
|
Õige.....HV-liens vallutavad maa
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
15.02.2005 12:07:16
|
|
|
HV revulutsioon sellega kaaseneb riigi pööre HV-rahvas sõidab kastid täis romudega parlamenti vallutam rahvas kisab HV tuleb HV võiks teha tln-pärnu keti
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
15.02.2005 17:51:49
|
|
|
| Kas te siis ei tea, et balti kett oli ka vaid üks pikk DSL kaabel kuna Eestlased tahtsid lätlaste ja leedukatega doomi võrgus pelada?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
15.02.2005 17:59:45
|
|
|
| tsitaat: |
Kas te siis ei tea, et balti kett oli ka vaid üks pikk DSL kaabel kuna Eestlased tahtsid lätlaste ja leedukatega doomi võrgus pelada?
|
Se oli hea
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
15.02.2005 21:12:21
|
|
|
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
15.02.2005 21:26:38
|
|
|
| mad kirjutas: |
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti  |
päevane unikaalsete IP aadresside arv ca 15000, ühes kuus ca 80 000
Ühe IP aadressi (tulemüüri) taha võib aga peituda ka suurem asutus (kool, pank, ministeerium vms)
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurimees
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2002
|
15.02.2005 21:31:27
|
|
|
HV ründab taas maailma! varsti teeme ka andmebaasi piltidega, geenivaramu, sõrmejäljed jne 
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
15.02.2005 21:51:30
|
|
|
| Oot aga kuidas me sigineme?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
15.02.2005 21:52:12
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Oot aga kuidas me sigineme? |
ei tegelt nakatatame järjest rohkem inimesi HV-viirusesse.
_________________ ayo one two one two
viimati muutis pistong 15.02.2005 21:53:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.02.2005 22:12:03
|
|
|
| mad kirjutas: |
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti  |
Registreerunud kasutajaid on foorumis 13484, aktiivsete kohta ei tea. Seega pea iga kümnes
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
15.02.2005 22:15:52
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| mad kirjutas: |
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti  |
Registreerunud kasutajaid on foorumis 13484, aktiivsete kohta ei tea. Seega pea iga kümnes |
sajas ikka
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.02.2005 22:20:11
|
|
|
Ülim Rass - HV lased, Hitler vist kunagi rääkis millestki sarnasest . igati tore kui HV lased üksteist tunnevat, ise olen tuttav vaid paari, 2 -3 hvlasega (näost näkku siis). kui aga pärnus miskeid üritusi hakkaks toimuma tuleks kah hea meelega kohale, ei viitsi (ja pole ka alati võimalust) sõita tallinna igakord kui üritus on
edit: ja ma kasutan ka ühte lühendit, ka oma msn listis , HiV - Hindade innukad Vaatlejad
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
viimati muutis painkillah 15.02.2005 22:23:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.02.2005 22:22:14
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| mad kirjutas: |
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti  |
Registreerunud kasutajaid on foorumis 13484, aktiivsete kohta ei tea. Seega pea iga kümnes |
sajas ikka  |
õige, silmavaat veidi kõõrdi. Arvutit ja telekat korraga on keeruline jälgida
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
15.02.2005 22:38:30
|
|
|
| tsitaat: |
| õige, silmavaat veidi kõõrdi. Arvutit ja telekat korraga on keeruline jälgida |
Mul kah selline probleem. Tegelikult on see üsna tõsine.
Televiisor on monitorist ~meeter jagu paremal e. minu peast (kui arvuti taga olen) ~30 cm kaugusel. Kui keegi tahab sel ajal, kui mina olen keskendunud tööle arvutis, minu toas TV'd vaadata, siis paistab jube vastikult TV äär mulle silmanurka ja ma usun, et see ei ole erti kasulik mu silmadele. Tänaseks olen kehtestanud reegli, et kui ma teen midagi arvutis, siis keegi teine telekat ei vaata.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
15.02.2005 22:55:48
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| tsitaat: |
| õige, silmavaat veidi kõõrdi. Arvutit ja telekat korraga on keeruline jälgida |
Mul kah selline probleem. Tegelikult on see üsna tõsine.
Televiisor on monitorist ~meeter jagu paremal e. minu peast (kui arvuti taga olen) ~30 cm kaugusel. Kui keegi tahab sel ajal, kui mina olen keskendunud tööle arvutis, minu toas TV'd vaadata, siis paistab jube vastikult TV äär mulle silmanurka ja ma usun, et see ei ole erti kasulik mu silmadele. Tänaseks olen kehtestanud reegli, et kui ma teen midagi arvutis, siis keegi teine telekat ei vaata. |
endal oli ka varem nii, nüüd see õnneks üle parema õla, nii et mõlemat korraga vaadata ei saa.
aga teemasse, et ma näen iga päev vähemalt ühte HV kasutajat (_marek)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurimees
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2002
|
15.02.2005 23:10:08
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Ülim Rass - HV lased, Hitler vist kunagi rääkis millestki sarnasest . igati tore kui HV lased üksteist tunnevat, ise olen tuttav vaid paari, 2 -3 hvlasega (näost näkku siis). kui aga pärnus miskeid üritusi hakkaks toimuma tuleks kah hea meelega kohale, ei viitsi (ja pole ka alati võimalust) sõita tallinna igakord kui üritus on
edit: ja ma kasutan ka ühte lühendit, ka oma msn listis , HiV - Hindade innukad Vaatlejad  |
no siis tuleb teha kokkusaamine pärnus, soovitavalt kuskil jäärajal aegade peale sõit jne
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
16.02.2005 00:29:16
|
|
|
| kaurimees kirjutas: |
no siis tuleb teha kokkusaamine pärnus, soovitavalt kuskil jäärajal aegade peale sõit jne  |
pole üldse paha idee
Millal ametlik jäärada tekib?
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.02.2005 00:31:37
|
|
|
Tanel, ma arvan et enam sa vist autoga vee peale ei lähe , natuke liiga pehme see jää , aga krossiradu meil siin ikka on
ps vaata postkasti
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurimees
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2002
|
16.02.2005 00:44:39
|
|
|
no vändras oli kadjastes lumeraja võistlus, reede lähen vaatan üle, missugune on olukord.
tootsis raba peal, peaks olema ka, uurib
pärnu lahel, sellel NV-l on ametlik jäärajavõistlus, äkki saab seal miski aeg sõita....
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
20.02.2005 00:49:37
|
|
|
väike offtopic käib teil küll aga midagi ka siis teemasse. Küsimus teemaalgatajale, et kas see vend võis olla eesnimega Mikk? sest see vend lisas mind oma msn listi ja kui ma küsisin, et kes ta on siis ta küsis vastu. et kas mina olen see vend kes tahtis temalt mingit IT toodet osta monitori või midagi taolist.
Muidugi see oleks päris hea mõte muidu pärnus seda üritust korraldada. Ma muidu käiks küll aga mitte eriti tihti ei käi tallinas, nimelt elan häädemeestel(pärnumaal)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.02.2005 00:41:19
|
|
|
| DexXxter kirjutas: |
väike offtopic käib teil küll aga midagi ka siis teemasse. Küsimus teemaalgatajale, et kas see vend võis olla eesnimega Mikk? sest see vend lisas mind oma msn listi ja kui ma küsisin, et kes ta on siis ta küsis vastu. et kas mina olen see vend kes tahtis temalt mingit IT toodet osta monitori või midagi taolist.
Muidugi see oleks päris hea mõte muidu pärnus seda üritust korraldada. Ma muidu käiks küll aga mitte eriti tihti ei käi tallinas, nimelt elan häädemeestel(pärnumaal) |
Endal on Treimanis kogu suguvõsa
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
21.02.2005 10:47:33
|
|
|
| Mis su perekonna nimi on(äkki tean).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
21.02.2005 16:49:15
|
|
|
http://www.meeskond.eol.ee/margus.jpg
siin kasutaja -margus-
plakati, mida ta hoiab, tekst muudetud, muu originalne
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.03.2005 22:35:12
|
|
|
ma tean üht HV-lieni a see kah mu vend
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.03.2005 22:43:04
|
|
|
| (S.i.C.) kirjutas: |
| Ma ise ka linnapeal suurtes kogustes AHV-e näinud! Eelmisel suvel nägin keevitajat suht tihti R.I.F.F. klubi juures(viru hotelli all) juhuslikult saime platooniga kokku jne, jne... |
ma näen platuuni igal tööpäeval
aga õnneks ta oli sel nädalal sinisel lehel - saigi tiba rahus olla
| amddude kirjutas: |
ma tean üht HV-lieni a see kah mu vend  |
ma ei tea
muidu ma olen ikka päris paljude ahvidega äri teinud ja niisama mölisenud
aga linnapeal pole küll neid niisama nägema juhtunud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
07.03.2005 17:31:17
|
|
|
ma veel eriti mitte. äkki ma natuke noor ka veel teie jutu jaoks
P.S pange HV mõneks ajaks kinni. mul jääb muidu kool lõpetamata
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.03.2005 17:40:45
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
ma veel eriti mitte. äkki ma natuke noor ka veel teie jutu jaoks
P.S pange HV mõneks ajaks kinni. mul jääb muidu kool lõpetamata  |
Mesasja, HV... segi kamminud ennast.... siinmail ikka teised meetodid sõbralikuks toeks olemas, nimelt AM1k näol näiteks
(Ainult väga ilusti ja härdalt pead paluma, et sellist tuge saada )
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|