Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  HV'laste sarnased näod märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eclipse
HV kasutaja


liitunud: 11.04.2003




sõnum 14.02.2005 01:53:00 HV'laste sarnased näod vasta tsitaadiga

juhtus siis niuke asi, et hakkasin kaubamaja juures trolli peale minema ning trollist maha tulnud vanem härra küsis mu käest, et kas ma hv'st ning sai taga midagi räägitud, hakkasin siis trolli peale minema ning ta küsis, et meil mingi diil pidi olema, tuli siis välja et tuli ta mingit ostu-müüki tegema, kuid ajas mind õige müüjaga sassi, kuid siiski sattus vend HV venna peale.. icon_razz1.gif
eks siis ole juba tänapäeva hv'laste näost aru saada ekllega tegu... icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

_________________
nothing to see here...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.02.2005 02:39:16 vasta tsitaadiga

jah see on uus inimtõug. Homo Hinnavatlicus , loodame et neid on rohkem kui Rullnochatus Tebilichuse esindajaid
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 02:44:22 vasta tsitaadiga

eclipse, äkki sul oli HV särk seljas või fliis vmt. siis ju üsna kerge ära tunda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.02.2005 03:12:32 vasta tsitaadiga

või õllepudel või monitor käes

silmad olid ka niikuinii punased ja nendesse oli hinnavaatlus.ee sööbinud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 03:35:00 vasta tsitaadiga

we are the new breed of man kind. we are the HV-liens.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2005 03:38:11 vasta tsitaadiga

lennu, irw icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 03:45:07 vasta tsitaadiga

http://www.buildorbuy.org/themes/800/daw%20geek.jpg

Tüüpiline arvutisõltlane.

Antud pildil arvutisõltlane, kes on olnud 6,5 tundi ilma arvutita. icon_wink.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durian
HV kasutaja
Durian

liitunud: 29.12.2002




sõnum 14.02.2005 04:33:13 vasta tsitaadiga

Tüüpilisest arvutisõltuvusest rääkides, tean ma kedagi, kes teab kedagi, kes müüs oma panni maha, käis 12 tundi õnneliku näoga ringi, sisenes siis arvutipoodi ja väljus uue (sama, mis vana) panniga... masendav.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 09:36:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
eclipse, äkki sul oli HV särk seljas või fliis vmt. siis ju üsna kerge ära tunda


sellise ilmaga trollides nii soe pole, et saaks t-särgi väel ringi lipata imo icon_razz.gif
muidu taoline asi endalgi juhtunud icon_biggrin.gif icon_redface.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noface
HV kasutaja
noface

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 11:29:09 vasta tsitaadiga

Et meid palju saaks beer_yum.gif
_________________
TYU
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eclipse
HV kasutaja


liitunud: 11.04.2003




sõnum 14.02.2005 11:33:39 vasta tsitaadiga

ei old ühtegi viidet et ma hv'st, pole särki ei midagi ja õllepudelit ka kääs pold.. icon_lol.gif
_________________
nothing to see here...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.02.2005 16:48:56 vasta tsitaadiga

äkki näpud tõmblesid "www.hinnavaatlus.ee"+enter stiilis icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 19:23:44 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
või õllepudel või monitor käes

silmad olid ka niikuinii punased ja nendesse oli hinnavaatlus.ee sööbinud


sel juhul peaks vist ee.sultaavannih.www:\\ptth olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 19:29:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.buildorbuy.org/themes/800/daw%20geek.jpg


Zorg ? icon_razz.gif

Hint: prosed... icon_wink.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.02.2005 21:34:08 vasta tsitaadiga

kuulus HinnaVaatluse välisesindaja Dr. Control von Enter http://www.pjstrickshop.com/images/4501.jpg
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 21:35:10 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
kuulus HinnaVaatluse välisesindaja Dr. Control von Enter http://www.pjstrickshop.com/images/4501.jpg


Ma olen päris mitut HVlast näinud ja prille pole veel märganud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2005 21:38:40 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
kuulus HinnaVaatluse välisesindaja Dr. Control von Enter http://www.pjstrickshop.com/images/4501.jpg

hmm, päris sarnane ühe AHV-iga icon_biggrin.gif
http://album.hv.ee/vastlad2/IMG_2010.JPG

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004




sõnum 14.02.2005 21:45:12 vasta tsitaadiga

See olid siis sina eclipse, kellest mulle räägiti, aga siiski see keegi olin mina kellega see HV'lane pidi kokku saama icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 21:46:19 vasta tsitaadiga

Ma ise ka linnapeal suurtes kogustes AHV-e näinud! Eelmisel suvel nägin keevitajat suht tihti R.I.F.F. klubi juures(viru hotelli all) juhuslikult saime platooniga kokku jne, jne...
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 23:55:56 vasta tsitaadiga

hv lihtsalt levib üle maailma, meid nii palju juba
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 15.02.2005 00:05:25 vasta tsitaadiga

HV lus levib kiiremini kui aids...
Varsti akataxe HV ga võitlema, sest nakatunute arv suureneb iga päev 8)

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 00:10:08 vasta tsitaadiga

Haiguse teeb ohtlikuks veel see, et viirusekandjatel on kalduvus tahtlikult haigust levitada, eriti oma tuttavate seas.
Vähemalt mul icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2005 11:22:04 vasta tsitaadiga

Õige.....HV-liens vallutavad maa icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 15.02.2005 12:07:16 vasta tsitaadiga

HV revulutsioon sellega kaaseneb riigi pööre HV-rahvas sõidab kastid täis romudega parlamenti vallutam rahvas kisab HV tuleb icon_biggrin.gif HV võiks teha tln-pärnu keti
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 15.02.2005 17:51:49 vasta tsitaadiga

Kas te siis ei tea, et balti kett oli ka vaid üks pikk DSL kaabel kuna Eestlased tahtsid lätlaste ja leedukatega doomi võrgus pelada?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 17:59:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas te siis ei tea, et balti kett oli ka vaid üks pikk DSL kaabel kuna Eestlased tahtsid lätlaste ja leedukatega doomi võrgus pelada?


icon_lol.gif Se oli hea

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.02.2005 21:12:21 vasta tsitaadiga

/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2005 21:26:38 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti thumbs_up.gif

päevane unikaalsete IP aadresside arv ca 15000, ühes kuus ca 80 000

Ühe IP aadressi (tulemüüri) taha võib aga peituda ka suurem asutus (kool, pank, ministeerium vms) icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurimees
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.02.2005 21:31:27 vasta tsitaadiga

HV ründab taas maailma! varsti teeme ka andmebaasi piltidega, geenivaramu, sõrmejäljed jne icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.02.2005 21:51:30 vasta tsitaadiga

Oot aga kuidas me sigineme?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2005 21:52:12 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Oot aga kuidas me sigineme?

ei tegelt nakatatame järjest rohkem inimesi HV-viirusesse.

_________________
ayo one two one two


viimati muutis pistong 15.02.2005 21:53:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2005 21:53:36 vasta tsitaadiga

HV levib suust suhu, põlvest põlve jne icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 22:12:03 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti thumbs_up.gif
Registreerunud kasutajaid on foorumis 13484, aktiivsete kohta ei tea. Seega pea iga kümnes
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2005 22:15:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
mad kirjutas:
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti thumbs_up.gif
Registreerunud kasutajaid on foorumis 13484, aktiivsete kohta ei tea. Seega pea iga kümnes


sajas ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:20:11 vasta tsitaadiga

Ülim Rass - HV lased, Hitler vist kunagi rääkis millestki sarnasest icon_razz.gif . igati tore kui HV lased üksteist tunnevat, ise olen tuttav vaid paari, 2 -3 hvlasega (näost näkku siis). kui aga pärnus miskeid üritusi hakkaks toimuma tuleks kah hea meelega kohale, ei viitsi (ja pole ka alati võimalust) sõita tallinna igakord kui üritus on icon_sad.gif

edit: ja ma kasutan ka ühte lühendit, ka oma msn listis , HiV - Hindade innukad Vaatlejad icon_razz.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 15.02.2005 22:23:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 22:22:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
mad kirjutas:
/me on harimatu statistika vallast, aga keegi võiks välja arvutada, iga mitmes eestlane on HV lane näiteks. või siis võrreldes aidsi või tuberkuloosi levikuga (või mingi muu asjaga) palju on hviste.
aga g3n1us, tõesti thumbs_up.gif
Registreerunud kasutajaid on foorumis 13484, aktiivsete kohta ei tea. Seega pea iga kümnes


sajas ikka icon_rolleyes.gif
õige, silmavaat veidi kõõrdi. Arvutit ja telekat korraga on keeruline jälgida
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:38:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
õige, silmavaat veidi kõõrdi. Arvutit ja telekat korraga on keeruline jälgida

Mul kah selline probleem. Tegelikult on see üsna tõsine.
Televiisor on monitorist ~meeter jagu paremal e. minu peast (kui arvuti taga olen) ~30 cm kaugusel. Kui keegi tahab sel ajal, kui mina olen keskendunud tööle arvutis, minu toas TV'd vaadata, siis paistab jube vastikult TV äär mulle silmanurka ja ma usun, et see ei ole erti kasulik mu silmadele. Tänaseks olen kehtestanud reegli, et kui ma teen midagi arvutis, siis keegi teine telekat ei vaata.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:55:48 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
tsitaat:
õige, silmavaat veidi kõõrdi. Arvutit ja telekat korraga on keeruline jälgida

Mul kah selline probleem. Tegelikult on see üsna tõsine.
Televiisor on monitorist ~meeter jagu paremal e. minu peast (kui arvuti taga olen) ~30 cm kaugusel. Kui keegi tahab sel ajal, kui mina olen keskendunud tööle arvutis, minu toas TV'd vaadata, siis paistab jube vastikult TV äär mulle silmanurka ja ma usun, et see ei ole erti kasulik mu silmadele. Tänaseks olen kehtestanud reegli, et kui ma teen midagi arvutis, siis keegi teine telekat ei vaata.



endal oli ka varem nii, nüüd see õnneks üle parema õla, nii et mõlemat korraga vaadata ei saa.

aga teemasse, et ma näen iga päev vähemalt ühte HV kasutajat (_marek)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurimees
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2002




sõnum 15.02.2005 23:10:08 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ülim Rass - HV lased, Hitler vist kunagi rääkis millestki sarnasest icon_razz.gif . igati tore kui HV lased üksteist tunnevat, ise olen tuttav vaid paari, 2 -3 hvlasega (näost näkku siis). kui aga pärnus miskeid üritusi hakkaks toimuma tuleks kah hea meelega kohale, ei viitsi (ja pole ka alati võimalust) sõita tallinna igakord kui üritus on icon_sad.gif

edit: ja ma kasutan ka ühte lühendit, ka oma msn listis , HiV - Hindade innukad Vaatlejad icon_razz.gif



no siis tuleb teha kokkusaamine pärnus, soovitavalt kuskil jäärajal icon_razz.gif aegade peale sõit jne icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2005 00:29:16 vasta tsitaadiga

kaurimees kirjutas:

no siis tuleb teha kokkusaamine pärnus, soovitavalt kuskil jäärajal icon_razz.gif aegade peale sõit jne icon_razz.gif

pole üldse paha idee thumbs_up.gif icon_smile.gif

Millal ametlik jäärada tekib?
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 00:31:37 vasta tsitaadiga

Tanel, ma arvan et enam sa vist autoga vee peale ei lähe icon_lol.gif , natuke liiga pehme see jää icon_biggrin.gif , aga krossiradu meil siin ikka on thumbs_up.gif
ps vaata postkasti

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurimees
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2002




sõnum 16.02.2005 00:44:39 vasta tsitaadiga

no vändras oli kadjastes lumeraja võistlus, reede lähen vaatan üle, missugune on olukord.
tootsis raba peal, peaks olema ka, uurib
pärnu lahel, sellel NV-l on ametlik jäärajavõistlus, äkki saab seal miski aeg sõita....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 20.02.2005 00:49:37 vasta tsitaadiga

väike offtopic käib teil küll aga midagi ka siis teemasse. Küsimus teemaalgatajale, et kas see vend võis olla eesnimega Mikk? sest see vend lisas mind oma msn listi ja kui ma küsisin, et kes ta on siis ta küsis vastu. et kas mina olen see vend kes tahtis temalt mingit IT toodet osta monitori või midagi taolist.

Muidugi see oleks päris hea mõte muidu pärnus seda üritust korraldada. Ma muidu käiks küll aga mitte eriti tihti ei käi tallinas, nimelt elan häädemeestel(pärnumaal)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2005 00:41:19 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
väike offtopic käib teil küll aga midagi ka siis teemasse. Küsimus teemaalgatajale, et kas see vend võis olla eesnimega Mikk? sest see vend lisas mind oma msn listi ja kui ma küsisin, et kes ta on siis ta küsis vastu. et kas mina olen see vend kes tahtis temalt mingit IT toodet osta monitori või midagi taolist.

Muidugi see oleks päris hea mõte muidu pärnus seda üritust korraldada. Ma muidu käiks küll aga mitte eriti tihti ei käi tallinas, nimelt elan häädemeestel(pärnumaal)



Endal on Treimanis kogu suguvõsa icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 21.02.2005 10:47:33 vasta tsitaadiga

Mis su perekonna nimi on(äkki tean).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.02.2005 16:49:15 vasta tsitaadiga

http://www.meeskond.eol.ee/margus.jpg

siin kasutaja -margus-

plakati, mida ta hoiab, tekst muudetud, muu originalne

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:35:12 vasta tsitaadiga

ma tean üht HV-lieni a see kah mu vend icon_neutral.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:43:04 vasta tsitaadiga

(S.i.C.) kirjutas:
Ma ise ka linnapeal suurtes kogustes AHV-e näinud! Eelmisel suvel nägin keevitajat suht tihti R.I.F.F. klubi juures(viru hotelli all) juhuslikult saime platooniga kokku jne, jne...

ma näen platuuni igal tööpäeval icon_cry.gif
aga õnneks ta oli sel nädalal sinisel lehel - saigi tiba rahus olla icon_biggrin.gif

amddude kirjutas:
ma tean üht HV-lieni a see kah mu vend icon_neutral.gif

ma ei tea icon_lol.gif

muidu ma olen ikka päris paljude ahvidega äri teinud ja niisama mölisenud
aga linnapeal pole küll neid niisama nägema juhtunud beer_yum.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 17:31:17 vasta tsitaadiga

ma veel eriti mitte. äkki ma natuke noor ka veel teie jutu jaoks icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif

P.S pange HV mõneks ajaks kinni. mul jääb muidu kool lõpetamata icon_razz.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.03.2005 17:40:45 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
ma veel eriti mitte. äkki ma natuke noor ka veel teie jutu jaoks icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif

P.S pange HV mõneks ajaks kinni. mul jääb muidu kool lõpetamata icon_razz.gif
Mesasja, HV... segi kamminud ennast.... siinmail ikka teised meetodid sõbralikuks toeks olemas, nimelt AM1k näol näiteks icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
(Ainult väga ilusti ja härdalt pead paluma, et sellist tuge saada icon_wink.gif )
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  HV'laste sarnased näod mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.