|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
16.10.2002 18:15:00
ASE Computers |
|
|
See firma on üldse tähelepanuta jäänud
Teen siis otsa lahti: suur miinus on tema asukoht. Otsi nagu lollike kuskilt varemetest
Aga vennikesed, kes seal töötavad, on abivalmid ja viisakad
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
16.10.2002 18:16:00
|
|
|
Nende juurest tasub mänge otsida...eriti veel kui vene variante ära ei põlga.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3001
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
16.10.2002 18:25:00
|
|
|
Ma ei ole seal aasta aega käinud
aga on meelde jäänud et töötajad on päris kompetentsed, mis ei ole enesest mõistetav meie arvutisalongides
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
16.10.2002 19:31:00
|
|
|
Nii informatsiooni mõttes :
Mängud on Venemaal plaadile treitud ja on nii vene keelseid kui ka inglise keelseid. GTA3 oli näiteks 200 EEK, kui õigesti mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
16.10.2002 19:45:00
|
|
|
Nende kodulehel on nüüd kontaktiks selline aadress: Tartu mnt. 80J
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
17.10.2002 08:38:00
|
|
|
See on seal Sikupilli mäe otsas. Keerad Tartu mnt bensuka juurest (enne viadukte) paremale, sõidad esimese osmiku nurga juurest vasakule ja viimane maja, II korrus.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
28.10.2002 23:18:00
|
|
|
| Ma pole küll suurem asi kriitik aga nüüd just sattus silm peale ca 2,5 aastat tagasi ASEst ostetud arvuti kviitungile. Peaks ka mainima et sellel ajal ei osanud liht asja tähele panna, kuna see oli praktiliselt esimene ise ostetud/komplekteeritud arvuti ja siis veel nagu asja eriti ei tundnud. Nimelt arvel oli kirjas et 2x 128MB DIMM SDRAM pc100 ja 30,7GB HDD. Madonion PcMark2002 näitab aga et mul on sees 2x 128MB pc66 SDRAM ja 27,8GB HDD. Lõhnab kahtlaselt pettuse järgi. Mainin ka seda, et arvuti lubati kokku panna 2 nädalaga, kätte sain aga umbes 6 nädala pärast. Järeldused tehke ise.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
megamaxx
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2001
|
29.10.2002 00:06:00
|
|
|
| see, et yhe jupi asemel mitu topitakse on ysna tyypiline värk, tavaliselt on põhjus selles, et laost lihtsalt väiksed jupid eest ära saada, kuna yxikmyygis myyakse neid vähem. See vint aga peabki olema sul paar giga väiksem, see on kõikide vintidega nii alati olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
29.10.2002 08:56:00
|
|
|
Tervitused!
Käisin seal uues kohas, andis otsida. Seal rohkem nagu kontor ja kui midagi vaja pead ise küsima. Kaupa kuskil väljas küll polnud ja kui midagi vaja siis vennad jooksevad kohe kuskile otsima.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
29.10.2002 10:59:00
|
|
|
| kusjuures vanas kohas oli sama asi, oli pisike kontor ja diivan kuhu kliendid istusid, siis räägid mida vaja ja vennad kuhugi kõrval tuppa otsima siis...
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
29.10.2002 11:53:00
|
|
|
| tsitaat: |
28.10.2002 22:18 In51d3F4k3 kirjutas:
Ma pole küll suurem asi kriitik aga nüüd just sattus silm peale ca 2,5 aastat tagasi ASEst ostetud arvuti kviitungile. Peaks ka mainima et sellel ajal ei osanud liht asja tähele panna, kuna see oli praktiliselt esimene ise ostetud/komplekteeritud arvuti ja siis veel nagu asja eriti ei tundnud. Nimelt arvel oli kirjas et 2x 128MB DIMM SDRAM pc100 ja 30,7GB HDD. Madonion PcMark2002 näitab aga et mul on sees 2x 128MB pc66 SDRAM ja 27,8GB HDD. Lõhnab kahtlaselt pettuse järgi. Mainin ka seda, et arvuti lubati kokku panna 2 nädalaga, kätte sain aga umbes 6 nädala pärast. Järeldused tehke ise.
|
Äkki see mälu töötas sul PC66-na? Ja see, et kõvakettas vähem ruumi näitab on täitsa normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
30.10.2002 13:18:15
|
|
|
see sellex, maybe vastab isegi tõele, aga kaupa pea 3-4 nädalat hiljem kui lubatud kätte saada on ikkagi liiast
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
30.10.2002 22:31:04
|
|
|
| Sai aastal 1998 sialt massin ostetud. Arvuti sain kätte kohe. Ei olnud mingeid probleeme, sama lugu ka garantiiga... emaplaat läks tuks ja see vahetati kah välja... sama päaev kui viisin sain ka tagasi... töö kiire ja korralik. Ei ole ASE kohta yhti kaha sõna öelda peale asukoha
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zoltan
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2003
|
09.03.2003 01:30:56
|
|
|
Igati asjalik koht, alati saab asjad lubatud ajavahemikus kätte, sitta kunagi pähe ei määri (nagu k-saluun) ja mis väga tähtis ... väga korrektne garantiivärgindus, nii et
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mze
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003
|
14.01.2004 04:27:14
|
|
|
Isiklikult suht positiivsed kogemsued ainult. Asukoht tekitas küll peavalu kunagi jah kui nad seal sony taga asusid .. 30 minti jooksin ümber kvartali vms
Kunagi sealt siis videokaart ostetud paar aastat tagasi
Tellisin GF2 GTS-i , sain GF2 Pro hoopis .. okei :p ..
Mingil hetkel õnnestus siis see GF2 Pro ära killida .. kuu või nii peale ostu.
Saatsin asja neile garantiisse, nädala pärast saabus GF2 Ti , see töötab siiamaani kuskil ema töö juures olevas masinas
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
22.01.2004 13:27:30
|
|
|
röövijad
noname Sdram 1790 teistes kohtades 1190
ja kogu muu nänn on neil palju kallim.
liiga kallis hind, asub ka varemete vahel...
ei saa aru milleks nii palju üle maksta.
Teendus ei ole ostjasõbralik.
Kauplus asub teisel korrusel, tööpäeviti 18-ni lahti, kuid
trepikoja ukse pannakse kell 17.00 kinni...
Nii,et kui õhtul tulla saab mõnda aega varemetele vaadet nautida
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.01.2004 17:33:39
|
|
|
ostsin sealt kunagi ammu voodoo2e ja 2x32 Simmi... sain kah kohe kätte ja kohapeal pandi sisse kah. ehk siis viisin oma masina sinna ja mehed paigaldasid kõik. kui ostsin siis vaatasin et läheb ca. 2k kokku, tegin kurva näo ja mainisin et ei ole niipalju. seega andsid kogu kupatuse 1700 eeguga. firma
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002

|
12.05.2004 16:33:35
|
|
|
Mul ainult negatiivsed kogemused
Kaks monitori vajasid garantiiremonti - mõlemat korraga viia ei saanud ja viisin esimese. Asendusmonitori ei saanud ja võttis 2 kuud aega - pidevalt pidin helistama ja uurima, et kaugel asi on.
See monitor käes, siis vaatasin, et päris 100% korras ei olnud, aga käib küll.
Viisin teise monitori - lubati, et seekord läheb kiiremalt. 5 kuu pärast polnud ikka korda tehtud, aga lubati vähemalt asendusmonitor. Tassisin selle koju ja selgus, et too oli veel hullemini tuksis, kui minu oma - viisin kohe tagasi ja muud neil anda polnud. Nüüd siis umbes 6 kuud möödas ja väidetavalt on monitor saabunud - kahjuks ei tea veel, et kas on korda tehtud või saan veel närve rikkuda. Igatahes loodan monitori täna kätte saada.
Kokkuvõttes olen 8 kuud neid tagant torkinud, monitore edasi-tagasi tassinud, bensiini ja aega kulutanud ning kuna tahtsin ühte monitori müüa (ostja oli olemas), siis ka 1000kr hinnas hävinud ja lisaks ka oma kuludega asendusmonitori hankimine
Selle peale ei jää praegu muud öelda, et nende teenindamine imeb!!!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
12.05.2004 17:30:24
|
|
|
Oled hea inimene. 8 kuud monitori garantiist oodata . Mul oleks ammu närvid läbi. Neil puuduvad õigused nii kaua garantiiremonti teostada. Tarbijakaitseamet on lahendus sellistel juhtudel.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002

|
12.05.2004 18:34:29
|
|
|
Monitor firma nimele ostetud - tarbijakaitse aitab füüsiliste isikute puhul
Igatahes monitori korda ei saadud ja lubati uus monitor. Hea seegi.
Nüüd on see jama, et ei tea, kas võtta pakutav või maksta juurde
ja võtta TFT monitor. Kahju, et seda lahendust varem ei pakutud
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
12.05.2004 18:52:16
|
|
|
Eraisikuna kogemus puudub aga firmana äri tehes pole veel põhjust nurisemiseks antud
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
transporter
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2004
|
20.05.2004 09:30:37
|
|
|
| Siiamaani on selle firmaga ainult positiivsed kogemused, seal see tehnilse poole peal töötav vana on väga abivalmis ja asjalik - lasi mul ühel tuksis emmel BIOS i üle ja aint 150 kulli tahtis (see muidugi mingi 3 aastat tagasi) võrdluseks võin tuua, beestingu mehed tahtsid 600 eeku saada !
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaVoC
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002
|
26.05.2004 22:57:12
|
|
|
Täitsa norm firma on. Pole siiani veel halbu kogemusi olnud. Telefonitsi suheldes kiputakse aegajalt telefonitoru üle andma kellelegi teisele, kel riigikeel paremini suus. Muidu kõik kogemused seni head.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
27.05.2004 00:50:13
|
|
|
tahaks sealt endale kõllid ja helikaardi osta....tasub? cargo tartusse lubasid tasuta pealekauba
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002

|
27.05.2004 08:15:35
|
|
|
Muidu paistab hea koht olevat - mul lihtsalt ei vedanud monitori garantiiga. Igatahes nüüd on uus monitor olemas
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
27.05.2004 20:13:53
|
|
|
| aga kui on kahe vahel valida, kas ASE Computers või K-arvutisalong? Kummast osta?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002

|
27.05.2004 20:57:58
|
|
|
| erkki kirjutas: |
| aga kui on kahe vahel valida, kas ASE Computers või K-arvutisalong? Kummast osta? |
Irwww... ära tuleta Karvasalongi meelde, sai Ülemiste Keskuses kaks nädalat tagasi klienditeeninduse
(Lembit Niine) pärast masendusse langetud, aga see ei ole selle teema asi.
|
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
16.06.2004 22:59:42
|
|
|
Endal selle firmaga ainult positiivsed kogemused
Hooldavad ka meie firma arvutiparki
Garantiiga probleeme ei teki ilmselt kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mark
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001
|
23.06.2004 23:24:28
üks parimadest firmadest ! |
|
|
üks parimadest firmadest ! nende spetsid ok
kunagi, umbes 9 aastat tagasi ostsin nendelt ketta midagi 840MB see oli SEAGATE
mul oli 486dx2-66 8)
mõni kord läheb mõni kord mitte... kui sõbrale tulen, kirjutame infot, mängu jne
kodus osa ei loe aga scandisk ka - mõni kord ok, teine mitte...
aga selge - et pole see häda probleem kettaga... millegi vaid muus...
olin veel "algaja" tol ajal, just sain esimest arvutit endale
terve linna jooksin üle - keegi ei saa aidata (katsid , aga jälle viga juhtub )
astusin ka ASE, tore mees Aleksandr vist ta nimi oli... eeeei ! oli Maxim ju !!! täpselt
hea tark mees, võttis mu ketta - ja ei mäleta täpselt , kas andis mulle proget, või formattis ketta - ja enam probleeme ei esinenud, lisaks selgitas ta mulle asja natsa
aga mitte ühtegi teine firma ei saanud aidata...
ja asi oli päris lihtne - mu masin toetas vaid mingi 5xxMB, aga mu kettas oli 8xxMB, sellega ka troubles
(masinas polnud LBA mode, ja cilindre kettal oli üle 1024... vot selline kord oli )
tänud ASE ja Max
ta vist siiani seal töötab...
_________________ M: soodsalt http://www.privatinfo.ee/?adv_text_id=1540&lan=est
kõik on ju suhteline - aga rumalus ja laiskus imestab ja ärritab täiega |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
25.06.2004 18:41:59
Re: üks parimadest firmadest ! |
|
|
| Mark kirjutas: |
üks parimadest firmadest ! nende spetsid ok
tänud ASE ja Max
ta vist siiani seal töötab... |
Ta ei tööta seal enam
Nüüd töötab meil
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
25.06.2004 18:51:11
|
|
|
Olen kah selle firmaga oma tosina jagu kordi kaupa teinud ja iga kord rahule jäänud, kaasa arvatud remondipoole tegemistega.
(ju siis ei ole nii kriitilisi asju juhtunud)
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
24.09.2007 11:21:40
|
|
|
Vihkan 100ga poode mis topivad oma kodulehele pika nimekirja toodetest mida EI OLE isegi võimalik tellida, ammugi siis osta
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
14.04.2008 16:04:00
|
|
|
Ainult positiivsed kogemused selle firmaga. Hiljuti sai soetatud nende käest kõvaketas. Sain kauba oodatust kiiremini kätte ning suhtlus on väga meeldiv ja kiire
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.01.2009 00:56:19
|
|
|
Tellisin ühe väikese sülearvuti sleevi.
Tuli kohale.
Saatsin siis inimese arvega järgi aga olid kogemata teisele ära andnud kuna neid telliti veel. Inimene ütles et vabandasid väga viisakalt ja siiralt. Ei ole pahane vaid pigem üllatav ning meeldiv. Kaup saabus ka kontorisse positiivselt kiiresti ja teatati koheselt.
Kontori koht jätab soovida ainult.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
24.02.2010 00:00:01
|
|
|
| Veel üks postiivne kogemus juures. Sai tellitud paar asja, tulid suht kiiresti kohale ning ka mailidele vastati päris ruttu.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|