Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ASE Computers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 18:15:00 ASE Computers vasta tsitaadiga

See firma on üldse tähelepanuta jäänud icon_wink.gif
Teen siis otsa lahti: suur miinus on tema asukoht. Otsi nagu lollike kuskilt varemetest thumbs_down.gif
Aga vennikesed, kes seal töötavad, on abivalmid ja viisakad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 18:16:00 vasta tsitaadiga

Nende juurest tasub mänge otsida...eriti veel kui vene variante ära ei põlga.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3001
Kreisi kasutaja
3001

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 18:25:00 vasta tsitaadiga

Ma ei ole seal aasta aega käinud
aga on meelde jäänud et töötajad on päris kompetentsed, mis ei ole enesest mõistetav meie arvutisalongides
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 19:31:00 vasta tsitaadiga

Nii informatsiooni mõttes :
Mängud on Venemaal plaadile treitud ja on nii vene keelseid kui ka inglise keelseid. GTA3 oli näiteks 200 EEK, kui õigesti mäletan.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 19:39:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 18:15 naaskel kirjutas:
See firma on üldse tähelepanuta jäänud icon_wink.gif
Teen siis otsa lahti: suur miinus on tema asukoht. Otsi nagu lollike kuskilt varemetest thumbs_down.gif
Aga vennikesed, kes seal töötavad, on abivalmid ja viisakad thumbs_up.gif


on see veel alles? mingi kuu aega tagasi käisin seal sony centeri taga, kus ta oli ja väga muhe üllatus oli, kui maja enam ei olnud

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 19:45:00 vasta tsitaadiga

Nende kodulehel on nüüd kontaktiks selline aadress: Tartu mnt. 80J

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2002 08:38:00 vasta tsitaadiga

See on seal Sikupilli mäe otsas. Keerad Tartu mnt bensuka juurest (enne viadukte) paremale, sõidad esimese osmiku nurga juurest vasakule ja viimane maja, II korrus.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2002 23:18:00 vasta tsitaadiga

Ma pole küll suurem asi kriitik aga nüüd just sattus silm peale ca 2,5 aastat tagasi ASEst ostetud arvuti kviitungile. Peaks ka mainima et sellel ajal ei osanud liht asja tähele panna, kuna see oli praktiliselt esimene ise ostetud/komplekteeritud arvuti ja siis veel nagu asja eriti ei tundnud. Nimelt arvel oli kirjas et 2x 128MB DIMM SDRAM pc100 ja 30,7GB HDD. Madonion PcMark2002 näitab aga et mul on sees 2x 128MB pc66 SDRAM ja 27,8GB HDD. Lõhnab kahtlaselt pettuse järgi. Mainin ka seda, et arvuti lubati kokku panna 2 nädalaga, kätte sain aga umbes 6 nädala pärast. Järeldused tehke ise.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
megamaxx
HV vaatleja
megamaxx

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.10.2002 00:06:00 vasta tsitaadiga

see, et yhe jupi asemel mitu topitakse on ysna tyypiline värk, tavaliselt on põhjus selles, et laost lihtsalt väiksed jupid eest ära saada, kuna yxikmyygis myyakse neid vähem. See vint aga peabki olema sul paar giga väiksem, see on kõikide vintidega nii alati olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 29.10.2002 08:56:00 vasta tsitaadiga

Tervitused!

Käisin seal uues kohas, andis otsida. Seal rohkem nagu kontor ja kui midagi vaja pead ise küsima. Kaupa kuskil väljas küll polnud ja kui midagi vaja siis vennad jooksevad kohe kuskile otsima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2002 10:59:00 vasta tsitaadiga

kusjuures vanas kohas oli sama asi, oli pisike kontor ja diivan kuhu kliendid istusid, siis räägid mida vaja ja vennad kuhugi kõrval tuppa otsima siis...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2002 11:53:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

28.10.2002 22:18 In51d3F4k3 kirjutas:
Ma pole küll suurem asi kriitik aga nüüd just sattus silm peale ca 2,5 aastat tagasi ASEst ostetud arvuti kviitungile. Peaks ka mainima et sellel ajal ei osanud liht asja tähele panna, kuna see oli praktiliselt esimene ise ostetud/komplekteeritud arvuti ja siis veel nagu asja eriti ei tundnud. Nimelt arvel oli kirjas et 2x 128MB DIMM SDRAM pc100 ja 30,7GB HDD. Madonion PcMark2002 näitab aga et mul on sees 2x 128MB pc66 SDRAM ja 27,8GB HDD. Lõhnab kahtlaselt pettuse järgi. Mainin ka seda, et arvuti lubati kokku panna 2 nädalaga, kätte sain aga umbes 6 nädala pärast. Järeldused tehke ise.

Äkki see mälu töötas sul PC66-na? Ja see, et kõvakettas vähem ruumi näitab on täitsa normaalne.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2002 13:18:15 vasta tsitaadiga

see sellex, maybe vastab isegi tõele, aga kaupa pea 3-4 nädalat hiljem kui lubatud kätte saada on ikkagi liiast icon_razz.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 30.10.2002 22:31:04 vasta tsitaadiga

Sai aastal 1998 sialt massin ostetud. Arvuti sain kätte kohe. Ei olnud mingeid probleeme, sama lugu ka garantiiga... emaplaat läks tuks ja see vahetati kah välja... sama päaev kui viisin sain ka tagasi... töö kiire ja korralik. Ei ole ASE kohta yhti kaha sõna öelda peale asukoha
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zoltan
HV vaatleja
zoltan

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 01:30:56 vasta tsitaadiga

Igati asjalik koht, alati saab asjad lubatud ajavahemikus kätte, sitta kunagi pähe ei määri (nagu k-saluun) ja mis väga tähtis ... väga korrektne garantiivärgindus, nii et thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mze
HV vaatleja
mze

liitunud: 26.12.2003




sõnum 14.01.2004 04:27:14 vasta tsitaadiga

Isiklikult suht positiivsed kogemsued ainult. Asukoht tekitas küll peavalu kunagi jah kui nad seal sony taga asusid .. 30 minti jooksin ümber kvartali vms icon_mad.gif

Kunagi sealt siis videokaart ostetud paar aastat tagasi
Tellisin GF2 GTS-i , sain GF2 Pro hoopis .. okei :p ..

Mingil hetkel õnnestus siis see GF2 Pro ära killida .. kuu või nii peale ostu.
Saatsin asja neile garantiisse, nädala pärast saabus GF2 Ti icon_smile.gif, see töötab siiamaani kuskil ema töö juures olevas masinas icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 22.01.2004 13:27:30 vasta tsitaadiga

röövijad icon_evil.gif
noname Sdram 1790 teistes kohtades 1190
ja kogu muu nänn on neil palju kallim.
liiga kallis hind, asub ka varemete vahel...
ei saa aru milleks nii palju üle maksta.

Teendus ei ole ostjasõbralik.
Kauplus asub teisel korrusel, tööpäeviti 18-ni lahti, kuid
trepikoja ukse pannakse kell 17.00 kinni...

Nii,et kui õhtul tulla saab mõnda aega varemetele vaadet nautida icon_wink.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.01.2004 17:33:39 vasta tsitaadiga

ostsin sealt kunagi ammu voodoo2e ja 2x32 Simmi... sain kah kohe kätte ja kohapeal pandi sisse kah. ehk siis viisin oma masina sinna ja mehed paigaldasid kõik. kui ostsin siis vaatasin et läheb ca. 2k kokku, tegin kurva näo ja mainisin et ei ole niipalju. seega andsid kogu kupatuse 1700 eeguga. thumbs_up.gif firma
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2004 16:33:35 vasta tsitaadiga

Mul ainult negatiivsed kogemused icon_sad.gif
Kaks monitori vajasid garantiiremonti - mõlemat korraga viia ei saanud ja viisin esimese. Asendusmonitori ei saanud ja võttis 2 kuud aega - pidevalt pidin helistama ja uurima, et kaugel asi on.

See monitor käes, siis vaatasin, et päris 100% korras ei olnud, aga käib küll.
Viisin teise monitori - lubati, et seekord läheb kiiremalt. 5 kuu pärast polnud ikka korda tehtud, aga lubati vähemalt asendusmonitor. Tassisin selle koju ja selgus, et too oli veel hullemini tuksis, kui minu oma - viisin kohe tagasi ja muud neil anda polnud. Nüüd siis umbes 6 kuud möödas ja väidetavalt on monitor saabunud - kahjuks ei tea veel, et kas on korda tehtud või saan veel närve rikkuda. Igatahes loodan monitori täna kätte saada.

Kokkuvõttes olen 8 kuud neid tagant torkinud, monitore edasi-tagasi tassinud, bensiini ja aega kulutanud ning kuna tahtsin ühte monitori müüa (ostja oli olemas), siis ka 1000kr hinnas hävinud ja lisaks ka oma kuludega asendusmonitori hankimine icon_evil.gif

Selle peale ei jää praegu muud öelda, et nende teenindamine imeb!!!!!!!!
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.05.2004 17:30:24 vasta tsitaadiga

Oled hea inimene. 8 kuud monitori garantiist oodata icon_eek.gif . Mul oleks ammu närvid läbi. icon_evil.gif Neil puuduvad õigused nii kaua garantiiremonti teostada. Tarbijakaitseamet on lahendus sellistel juhtudel.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2004 18:34:29 vasta tsitaadiga

Monitor firma nimele ostetud - tarbijakaitse aitab füüsiliste isikute puhul icon_sad.gif
Igatahes monitori korda ei saadud ja lubati uus monitor. Hea seegi.
Nüüd on see jama, et ei tea, kas võtta pakutav või maksta juurde
ja võtta TFT monitor. Kahju, et seda lahendust varem ei pakutud icon_sad.gif
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.05.2004 18:52:16 vasta tsitaadiga

Eraisikuna kogemus puudub aga firmana äri tehes pole veel põhjust nurisemiseks antud icon_wink.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2004 18:58:40 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitseamet aitab tarbijaid - eraisikuid ja ettevõtteid, kes kaupa endale ostavad (ehk seda edasi ei müü)

Teemasse kah. Sarnaselt Cyberlordile nende kaupa ostes head kogemused

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
transporter
HV kasutaja
transporter

liitunud: 05.01.2004




sõnum 20.05.2004 09:30:37 vasta tsitaadiga

Siiamaani on selle firmaga ainult positiivsed kogemused, seal see tehnilse poole peal töötav vana on väga abivalmis ja asjalik - lasi mul ühel tuksis emmel BIOS i üle ja aint 150 kulli tahtis (see muidugi mingi 3 aastat tagasi) võrdluseks võin tuua, beestingu mehed tahtsid 600 eeku saada !
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaVoC
HV kasutaja
HaVoC

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.05.2004 22:57:12 vasta tsitaadiga

Täitsa norm firma on. Pole siiani veel halbu kogemusi olnud. Telefonitsi suheldes kiputakse aegajalt telefonitoru üle andma kellelegi teisele, kel riigikeel paremini suus. Muidu kõik kogemused seni head. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 27.05.2004 00:50:13 vasta tsitaadiga

tahaks sealt endale kõllid ja helikaardi osta....tasub? cargo tartusse lubasid tasuta pealekauba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 08:15:35 vasta tsitaadiga

Muidu paistab hea koht olevat - mul lihtsalt ei vedanud monitori garantiiga. Igatahes nüüd on uus monitor olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 27.05.2004 20:13:53 vasta tsitaadiga

aga kui on kahe vahel valida, kas ASE Computers või K-arvutisalong? Kummast osta?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 20:57:58 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
aga kui on kahe vahel valida, kas ASE Computers või K-arvutisalong? Kummast osta?


Irwww... ära tuleta Karvasalongi meelde, sai Ülemiste Keskuses kaks nädalat tagasi klienditeeninduse
(Lembit Niine) pärast masendusse langetud, aga see ei ole selle teema asi.
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 22:59:42 vasta tsitaadiga

Endal selle firmaga ainult positiivsed kogemused thumbs_up.gif
Hooldavad ka meie firma arvutiparki
Garantiiga probleeme ei teki ilmselt kunagi.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mark
HV vaatleja


liitunud: 17.11.2001




sõnum 23.06.2004 23:24:28 üks parimadest firmadest ! vasta tsitaadiga

üks parimadest firmadest ! nende spetsid ok thumbs_up.gif

kunagi, umbes 9 aastat tagasi ostsin nendelt ketta midagi 840MB see oli icon_biggrin.gif SEAGATE
mul oli 486dx2-66 8)
mõni kord läheb mõni kord mitte... kui sõbrale tulen, kirjutame infot, mängu jne
kodus osa ei loe icon_confused.gif aga scandisk ka - mõni kord ok, teine mitte...
aga selge - et pole see häda probleem kettaga... millegi vaid muus...

olin veel "algaja" tol ajal, just sain esimest arvutit endale icon_biggrin.gif
terve linna jooksin üle - keegi ei saa aidata (katsid , aga jälle viga juhtub )
astusin ka ASE, tore mees Aleksandr vist ta nimi oli... eeeei ! oli Maxim ju !!! täpselt
hea tark mees, võttis mu ketta - ja ei mäleta täpselt , kas andis mulle proget, või formattis ketta - ja enam probleeme ei esinenud, lisaks selgitas ta mulle asja natsa
aga mitte ühtegi teine firma ei saanud aidata...

ja asi oli päris lihtne - mu masin toetas vaid mingi 5xxMB, aga mu kettas oli 8xxMB, sellega ka troubles
(masinas polnud LBA mode, ja cilindre kettal oli üle 1024... vot selline kord oli )
tänud ASE ja Max icon_biggrin.gif

ta vist siiani seal töötab...

_________________
M: soodsalt http://www.privatinfo.ee/?adv_text_id=1540&lan=est
kõik on ju suhteline - aga rumalus ja laiskus imestab ja ärritab täiega
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2004 18:41:59 Re: üks parimadest firmadest ! vasta tsitaadiga

Mark kirjutas:
üks parimadest firmadest ! nende spetsid ok thumbs_up.gif

tänud ASE ja Max icon_biggrin.gif

ta vist siiani seal töötab...


Ta ei tööta seal enam icon_sad.gif
Nüüd töötab meil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 25.06.2004 18:51:11 vasta tsitaadiga

Olen kah selle firmaga oma tosina jagu kordi kaupa teinud ja iga kord rahule jäänud, kaasa arvatud remondipoole tegemistega.
(ju siis ei ole nii kriitilisi asju juhtunud)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 11:21:40 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif Vihkan 100ga poode mis topivad oma kodulehele pika nimekirja toodetest mida EI OLE isegi võimalik tellida, ammugi siis osta icon_evil.gif
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 16:04:00 vasta tsitaadiga

Ainult positiivsed kogemused selle firmaga. Hiljuti sai soetatud nende käest kõvaketas. Sain kauba oodatust kiiremini kätte ning suhtlus on väga meeldiv ja kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 00:56:19 vasta tsitaadiga

Tellisin ühe väikese sülearvuti sleevi.
Tuli kohale.
Saatsin siis inimese arvega järgi aga olid kogemata teisele ära andnud kuna neid telliti veel. Inimene ütles et vabandasid väga viisakalt ja siiralt. Ei ole pahane vaid pigem üllatav ning meeldiv. Kaup saabus ka kontorisse positiivselt kiiresti ja teatati koheselt. thumbs_up.gif
Kontori koht jätab soovida ainult. icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 00:00:01 vasta tsitaadiga

Veel üks postiivne kogemus juures. Sai tellitud paar asja, tulid suht kiiresti kohale ning ka mailidele vastati päris ruttu.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ASE Computers
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.