Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.02.2005 19:22:01 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
@ margusser
hmm mul laheb atitoolig 390(780) malud, kulmaga 415(830).
kusimus siis selline, millega te vaatade malu volte. minul selle emmega ei nae isegei aiateibaid.
1 ? veel . mis asi on atitoolil (change video card pci latency to 1-255).

testriga ikka vaadatakse videokaardil volte...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.02.2005 19:58:04 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Mul oli kah pinge 2,75v omastarust..
Ja paistavad samad mälud ,mul kah algul läksid sinna 370 kanti..
samsungid?
Hynix mälud.Core on vaid 1.23v modimata ja teen kohe 1,45v peale.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.02.2005 20:33:53 vasta tsitaadiga

soodent paned kohe takisti vahele? icon_neutral.gif
Ja kas keegi nii lahke ei oleks kes mulle 10k ja 20k poteka viitsiks saata?
maksaks kõik ilusti kinni jne
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 22:11:20 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tommike, mälu ei saa kõrgemale nende ime setingutega?

tundub ,et mälud süsteemi pidur on momendil...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.02.2005 22:12:29 vasta tsitaadiga

Eiei ma mõtlen videokaardi omi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 22:15:14 vasta tsitaadiga

ilma jahutuseta ei taha nagu rohkem minna - , mõni mega võib-olla tuleks aga soovin ilusat pilti näha..., radikad küll välja lõigutud aga laiskus ja vaba aeg

viimati muutis tommike 24.02.2005 22:17:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.02.2005 22:16:31 vasta tsitaadiga

Vaatan kui oma 9700-le uued radikad saen, võin vanad sulle müüa.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 01:32:27 vasta tsitaadiga

tre. Mul on Ati radeon 9600SE , kas selle on mingit sensorit peal.. ma nimelt tahaksin selle temperatuuri näha....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2005 01:45:49 vasta tsitaadiga

kasutaja92 kirjutas:
tre. Mul on Ati radeon 9600SE , kas selle on mingit sensorit peal.. ma nimelt tahaksin selle temperatuuri näha....

vaata, kas everest (uusim) näitab midagi, kui jah, siis on sul olemas...

lisaks:
enda killer-9600XT läheb kah vist müüki...
esmaspäeval ostan vast sparkle 6600GT 2.0ns mäludega ära...
aga see ei tähenda, et hülgan selle teema siin icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 09:06:09 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kasutaja92 kirjutas:
tre. Mul on Ati radeon 9600SE , kas selle on mingit sensorit peal.. ma nimelt tahaksin selle temperatuuri näha....

vaata, kas everest (uusim) näitab midagi, kui jah, siis on sul olemas...

lisaks:
enda killer-9600XT läheb kah vist müüki...
esmaspäeval ostan vast sparkle 6600GT 2.0ns mäludega ära...
aga see ei tähenda, et hülgan selle teema siin icon_wink.gif


Mida sa siis teed ,tuled oma 6600GT-ga siis ülbama? icon_lol.gif
Mkm see las jäägi ika 9600 pärusmaale. Või sa tahtsid öelda ,et su updated ikka neid skoore? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 11:02:16 vasta tsitaadiga



Mis see tähendab ?

Mingit sensorit pole eks?
Ja miks see CPU clock seal nii madal on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 11:09:47 vasta tsitaadiga

@ kasutaja92
sinu gpu on rv350 selle ei ole andurit
sinu core mhz liiga madal 185, et originaal peaks nagu olema 325mhz.
kas sa oled neid nappinud voi mis. ??
kas sa atitooliga oled puudnud leida core and memory max.
kui ei ole soovitaks ara teha ja anna tulemustest teada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 11:27:59 vasta tsitaadiga

lisaks veel on tegu 64 bitise kaardiga
sel võibki olla mingi x madal klokk
ikkagi SE ju icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 11:30:59 vasta tsitaadiga

ok, ma natsi näppisin küll seda... ei tea, kustutasin mõned programmid ära.
Nüüd on:


See, et nüüd tõmban endale AtiTool'i ja teen need testid ära ja annan teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 11:33:06 vasta tsitaadiga

deem, ma panin selle atitooli käima ja lõi selle ette:


et nagu, mis see tähendab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 11:34:44 vasta tsitaadiga

Ei saa ok vajutada? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Ja sealt miccelous vms ja võyad selle luku maha
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 11:37:11 vasta tsitaadiga

misasi ?


-e- ok, sain teada....


viimati muutis kasutaja92 25.02.2005 11:39:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 11:39:08 vasta tsitaadiga

Settings>>Miscell.... ja sealt see lock pla pla
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 12:44:39 vasta tsitaadiga

see teeb seda testi juba mingi poolteist tundi, kas see on normaalne? alustas uuest ja teeb mitu korda...

ma abortisin ära, kuna arvuti CPU temp läks üle 65 kraadi... Toas on vist liiga palav...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 13:00:21 vasta tsitaadiga

ta teebki seda lõpmatuseni ,et ta otsib max kella.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 13:01:45 vasta tsitaadiga

mis kasu sest siis on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 13:22:21 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, milles kala.... Kui ma midagi tahan rohkemaks toppida, siis kohe CPU clock kukub alla....
Kui üldse midagi tõstan, ükskõik, kui palju, kukuvad need clockid kohe maha... Core kukub nii umbes 100 peale....

????
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 15:16:27 vasta tsitaadiga

ok, sain korda...


Niih, millal see overclockkimine kriitiliseks läheb? umbes?

3DMark test lihtsalt näitab mulle mingeid mängu videoid, siis peaks ju kõik korras olema....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2005 16:16:49 vasta tsitaadiga

kasutaja92 kirjutas:
ok, sain korda...
Niih, millal see overclockkimine kriitiliseks läheb? umbes?

3DMark test lihtsalt näitab mulle mingeid mängu videoid, siis peaks ju kõik korras olema....

selle seeria kaartidega ei lähegi kriitiliseks, asi jookseb kokku ja ongi kõik...jahtub maha jälle...
st kriitiliseks läheb siis, kui eemaldada jahutus (vent seisma jne) ja siis anda koormust...
muidu ilma vendita läheb mul 618Mhz peal idles max 60C, ehk siis saaksin täiesti vaiksena asja jooksutada win'is olles...

margusser kirjutas:
Mida sa siis teed ,tuled oma 6600GT-ga siis ülbama? icon_lol.gif
Mkm see las jäägi ika 9600 pärusmaale. Või sa tahtsid öelda ,et su updated ikka neid skoore? thumbs_up.gif

no ikka seda, et ei jäta teemat maha, jään edasi arutlema sellesse, abistama, ja ka skooritabelitega tegelema...
ei tule muidugi ülbama siia teemasse oma kaardiga...
lihtsalt andsin teada, et kui kellelgi on soovi minu kaardi järele, siis saab ära osta nüüd seda...


viimati muutis mikk36 25.02.2005 16:21:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 16:20:44 vasta tsitaadiga

hmm, mul polegi videokaardil venti.... aga siis polegi nagu probleemi? kella palju tahad... lõpuks hakkab lihtsalt kokku jooksma ? Ning pärast läheb tööle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2005 16:22:55 vasta tsitaadiga

kasutaja92 kirjutas:
hmm, mul polegi videokaardil venti.... aga siis polegi nagu probleemi? kella palju tahad... lõpuks hakkab lihtsalt kokku jooksma ? Ning pärast läheb tööle?

jah...
võib esineda ka sellist asja, et pilt läheb nagu lolliks, kõik jooned lähevad udusemaks (säbrulised) ja iga polügoni servad tulevad esile (u. nagu RBR'is siis, kui AA ja AF ise peale paned)
aga ikkagi pärast restarti jälle kõik korras...
see kaart kardab vaid overvolti (nagu iga teinegi asi) ja overheat'i (nagu iga teinegi asi)
muud teda ei hirmuta, kella palju tahad...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 16:25:15 vasta tsitaadiga

core'i ja memorit, neid mõlemaid võib kellata nii palju?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2005 16:31:46 vasta tsitaadiga

kasutaja92 kirjutas:
core'i ja memorit, neid mõlemaid võib kellata nii palju?

mälu tempi katsud näpuga, kui ei kannata peal hoida, siis pead kuidagi maha jahutama...
muidu võid jah anda niipalju, kui võimalik...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja92
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2005




sõnum 25.02.2005 16:38:33 vasta tsitaadiga

krt, mälu üle 10% ei saagi klokkida, mängu pilt hakkab tõmblema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 22:47:30 vasta tsitaadiga

link :: 3D2K1=14869

väike step edasi... SKOOR
565/365
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 23:06:46 vasta tsitaadiga

tommike, kõigest 1000 punkti lahtutab sind minu rekordist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 23:24:44 vasta tsitaadiga

Ja 1100 minust 8)

Peaks varsti klokkimist uurima jälle...

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 23:39:22 vasta tsitaadiga

link :: 3d03 =4361

veel 1 väike SKOORiparandus

tuleb vist hakata tõesti jahutuse peale mõtlema...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 23:58:42 vasta tsitaadiga

Jah mõtle jah ma sain oma just pooleldi valmis.
Homme panen teiselepoole
http://www.zone.ee/margusss/9700pro/uued%20054.jpg
http://www.zone.ee/margusss/9700pro/uued%20055.jpg
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2005 02:50:52 vasta tsitaadiga

05's skooriparandust ei tule ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 08:34:24 vasta tsitaadiga

link :: 3D05=1785

siin ta on ...
niipalju siis veel et 03 ja 05 kelladel 555/355
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 11:14:52 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kasutaja92 kirjutas:
hmm, mul polegi videokaardil venti.... aga siis polegi nagu probleemi? kella palju tahad... lõpuks hakkab lihtsalt kokku jooksma ? Ning pärast läheb tööle?

jah...
võib esineda ka sellist asja, et pilt läheb nagu lolliks, kõik jooned lähevad udusemaks (säbrulised) ja iga polügoni servad tulevad esile (u. nagu RBR'is siis, kui AA ja AF ise peale paned)
aga ikkagi pärast restarti jälle kõik korras...
see kaart kardab vaid overvolti (nagu iga teinegi asi) ja overheat'i (nagu iga teinegi asi)
muud teda ei hirmuta, kella palju tahad...

@mikk
mhh. mul on selline probla. atitoolil kasutades aa voi af laheb pilt sabruliseks nagu eel kirjeltatud tekstis.
ei ole taheldanud seda mujal ja olen ka proovinud erinevaid draivereid.
akki sa tead suts rohkem , kui mina. mida edasi teha???
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2005 13:23:44 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
@mikk
mhh. mul on selline probla. atitoolil kasutades aa voi af laheb pilt sabruliseks nagu eel kirjeltatud tekstis.
ei ole taheldanud seda mujal ja olen ka proovinud erinevaid draivereid.
akki sa tead suts rohkem , kui mina. mida edasi teha???

näita pilti, vb näeb asi teistsugune välja, mul ei ole hetkel kahjuks pilti võtta sellest, olen kudagi ära kustutanud...

edit:
no sain nüüd vähemasti pildi windowsi desktopist siis, kui kaart on lolliks läinud...
sellest päästab kaks asja:
1) kaardi täielik hangumine, millele järgneb VPU recover (default kellad jne)
2) reboot
pilt ise kah siis...
kaarti saab panna hanguma lükates talle tuumale ulmelised kellad peale...
näiteks minu puhul piisab 630'st
pane enda max kellale veel 30 otsa ning hangumine peaks toimuma...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 18:06:39 vasta tsitaadiga

jah aga ma suutsin seda tekitada ka def kellade, muutes af voi oli se aa.
point selles seda saab tegitada suvalisel hetkel.
suurematel kelladel on säbrulus suurem. benche saab ilusti jooksutada.
akki midagi seal.... kuskil
http://www.hot.ee/doogwarehouse3/tondu/pics/p3rse6.JPG
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2005 22:07:23 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
jah aga ma suutsin seda tekitada ka def kellade, muutes af voi oli se aa.
point selles seda saab tegitada suvalisel hetkel.
suurematel kelladel on säbrulus suurem. benche saab ilusti jooksutada.
akki midagi seal.... kuskil
http://www.hot.ee/doogwarehouse3/tondu/pics/p3rse6.JPG

aga vut see on juba mälu viga...
mälu tekitab sellist lollust, eriti kui see veel liikuv on, mitte paigal...
minul oli see pilt staatiline windowsis, kui aga panen def taimingutega mälu 381 peale, siis läheb samamoodi lolliks...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:17:17 vasta tsitaadiga

" kui aga panen def taimingutega mälu 381 peale, siis läheb samamoodi lolliks..." (mikk)


hmm sa mainid taiminguid. ma pole neid nappinud kordagi.
ise kahtlustan, et atitooli 0.23 tekitas jamad. -kas on voimalik, et muutis taiminguid??
näiteks: ma olen juba 3 erinevat "pci latencyt" näinud oma videol.
kui sul oleks voimalik pilt teha memory timingutest, oleks tanulik sulle.
midugi veel parem oleks kui saaks his 9600xt-st (millel on malud ristkülliku kujuga)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2005 23:23:38 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
" kui aga panen def taimingutega mälu 381 peale, siis läheb samamoodi lolliks..." (mikk)


hmm sa mainid taiminguid. ma pole neid nappinud kordagi.
ise kahtlustan, et atitooli 0.23 tekitas jamad. -kas on voimalik, et muutis taiminguid??
näiteks: ma olen juba 3 erinevat "pci latencyt" näinud oma videol.
kui sul oleks voimalik pilt teha memory timingutest, oleks tanulik sulle.
midugi veel parem oleks kui saaks his 9600xt-st (millel on malud ristkülliku kujuga)

mul sapphire'i kaart, mis on vägagi erinev kõigist teistest siin...
ka timingute poolest...
ja atitool 0.23 ei lae boot-up'il timinguid peale, alati on buutides BIOS'i omad...
vaata üle, et ega sul mõni kondensaator viga pole saanud, punnis pole ega möga välja ei ajaks...
kui sul on juba buutides need vead, siis on see riistvaraline viga...
mälud ei saa lihtsalt piisavalt toidet...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:27:23 vasta tsitaadiga

siin nagu jama ongi, et valiselt koik ok. pelada, kelllata jne, kui paned aa voi af peal siis kas viskab kohe segast voi paneb 3d triipu.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2005 23:51:43 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
siin nagu jama ongi, et valiselt koik ok. pelada, kelllata jne, kui paned aa voi af peal siis kas viskab kohe segast voi paneb 3d triipu.

st enne sa mainisid just atitooli kaudu AA/AF lubamist
st see on ju ikka savi, kust see lubada...
katseta mõnes teises masinas, et kas mujal kah sama jama...
kui ikka jamab, siis on kindel garantii laks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:00:21 vasta tsitaadiga

ok .kas garantii säilib, kui vent lihvitud ja mälu radikaid maha ei votta ei viitsi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.02.2005 00:01:04 vasta tsitaadiga

mälu radikatega on küll kahtlane...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:13:46 vasta tsitaadiga

hmm jõtsin nuud nii kaugel- on voimalik ka 3d jooksuda ,kui aa ja af peale pandu.
toimingu siis jargmised
ati toolist aa4 ja af4 peale. pilt pekkis.
teen restardi
ati toolist viled peale(af ja aa juba peal) ja 3de tootab, aga 2d viskab triibuliseks
af ja aa maha.
teen restardi.
2d tootab, Samuti ka 3d

akki siiski softi viga(lootus sureb viimasena)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:36:19 vasta tsitaadiga

Oi jummal, te testite total crap pildiga? Ma olen siiamaani veel puhta pildiga maha saand ( Matrixis mõni triip või rohelised täpid prillides vms. + natures ka mõned jooned) , aga pudru ja kapsad pildini pole veel viinud ..
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.02.2005 00:37:14 vasta tsitaadiga

Endal oli kah enam-vähem pilt puhas.
Ja tehke ikka aken lahti 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 01:51:11 vasta tsitaadiga

kes siis teste niimondi jooksudab, mina????
vabandust, kui ma ei selgitanud oma jama paris selgelt
mul jookseb 3d mark3 560/830 puhtalt ara ilma 1 veata, ka praegu.
lugege mu viimast posti uuesti siis saad aru mis jama on.
ootaks miskit abi siiski
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.