Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  sinu graafikakaartide ajalugu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 18:47:51 vasta tsitaadiga

väga hea icon_wink.gif SLIs peaksid siis HV rekordi tegema icon_razz.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 17.02.2005 21:30:29 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
arsestar kirjutas:

3) voodoo3 3200
4) GE Force 4 Ti 5400

Selliseid kaarte ei eksisteeri, voodoo 3 seeria kaardid oli 1000, 2000, 3000 ning 3500, Geforce 4 Titanium seeria 4200, 4280, 4400, 4600, 4800, 4800SE.


täpselt nii ! panin puusse, sest ple kaua kaua aega yldse riistvarapeale mõelnud icon_biggrin.gif

ehk siis teisisõnu voodoo 3 2000
ja GF4 Ti 4400

ok, hea, et märkasid ! icon_redface.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 18.02.2005 01:52:34 vasta tsitaadiga

Mul oli enne mx 440 ja nüüd on 6600 GT!
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nadussee
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2005 15:25:07 vasta tsitaadiga

Esimesel arvutil oli mul Voodoo 3 1000
Hetkel on Radeon 9200se
Kuid varsti peaks saama uue videokaardi. (loodame) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2005 21:47:38 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
väga hea icon_wink.gif SLIs peaksid siis HV rekordi tegema icon_razz.gif


mis see HV rekord ka siis on praegu ? icon_confused.gif Hetkel 2k5 mark - 6647 ja 2k3 mark - 15108

OT: see post siia teemasse vist ei kõlba
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2005 22:02:03 vasta tsitaadiga

OT: peaks olema kasutaja rogue käes x800@16pipe agp 666x ja 143xx icon_wink.gif anna siis 6600 teemas teada kuidas kärab
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 00:19:06 vasta tsitaadiga

Minu kaardid sis:
1)Vanal hallil ajal(1998) oli 486es(66MHz) mingi 512 KB kaart, marki ei mäleta, kuid lubas 1280*1024 resot ja 640*480 isegi 16 bit värvipaletti kasutada.
2)Järgmises arvutis(Cel 466@525) oli ATI RAGE IIc 8 MB, mille vahetasin välja 64MB ATI RADEON 7000/VE vastu
3)Ostisin P III 700 ja Radeon lendas sinna sisse, tolle arvuti MATROX Millennium G200(16MB), läks Celeroni ja nii on see tänaseni. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 14:18:53 vasta tsitaadiga

JoeKing kirjutas:
Minu kaardid sis:
1)Vanal hallil ajal(1998) oli 486es(66MHz) mingi 512 KB kaart, marki ei mäleta, kuid lubas 1280*1024 resot ja 640*480 isegi 16 bit värvipaletti kasutada.

ee... veame kihla, et ei lubanud?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.02.2005 14:23:04 vasta tsitaadiga

Kihla vedada pole vaja, kuna sellised kaardid 16 bitti olid täiesti olemas 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 15:35:51 vasta tsitaadiga

nu esimene oli riva tnt2 m64 32mb
siis geforce 2 pro
peale seda oli pappi vaja ja masin sai müüdud, asemele 200mmx ja sellel siis 2mb ati 3d rage
siis sai natuke orgunnitud ja PII333+GF2Ti
sama masina peale läks hiljem ka GF4MX440
siis sai orgunnitud mingine celeron 533 ja sellel oli ati rage 128pro 32mb
peale seda mingi duron 800+gf2Ti 64mb
hiljem samale juba Ti4200
masin jälle müüki ja cargost uuem masin toodud, axp2400+ti4200
siis vahepeal jälle mingi gf4mx440
peebust ti4200 mis klokkus väga hästi 14k 3dmark 2001se
siis mingeid radeon 9600, 9600pro kaarte sai proovitud
fx5700 ultra, mmmm, päris hea oli
praegu amd 2.3ghz+radeon 9100(ootab vahetust ti4200 kaardiga)

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi



viimati muutis commer 10.04.2011 12:59:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 23:24:15 vasta tsitaadiga

ma oskan niipalju öelda et mul hetkel 4. arvuti.
esimene oli 486 ja selle videokaart ei suutnud pilt õigesti kuvada, st kui vaatasid mingit autopilti siis oli see nagu mosaiik igalepoole laiali (värviline).
teine oli mingi P2, mille kohta ei oska midagi öelda.
3. on veel alles...kui see oli käes aasta olnud siis alles hakkas see riistvara jms. huvitama. -GeForce2 DDR 32MB.
Nüüd 128MB ati 9600
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.03.2005 00:06:09 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
1) ATI 3D Charger 2MB
2) 1+voodoo 1
3) 1+voodoo 2
4) Gf 2 Mx 400 64 mb tv-out
5) Gf 2 Mx 200 16 mb
6) Gf 4 Mx 440 64 mb 128 bit
7) Gf 4 Ti 4280 PoV 128 mb 2xD-sub+Tv-out
8') 7+voodoo 3 (testimise mõttes oli VD3)
9) Matrox 8Mb PCI
10) Radeon 9600PRO 128 mb tv-out
11) GF 4 Ti 4200 VIVO 128m(paar päeva sai proovitud)
12) Radeon 9600PRO 128 mb tv-out

Nüüd siis on radeon 9600pro asendunud 9600XT'ga.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 20:16:44 vasta tsitaadiga

1) Ati Rage 128 PRO 32MB
2) GeForce 256 PRO 32MB
3) ATI 8500LE 64MB
4) S3 Trio 32/64 PCI 1MB icon_wink.gif
5) Kohe-kohe Leadtek 6600GT xtreme 128MB

Minu omad siis, päris metsik jõudluse kasv võib nüüd tulla icon_lol.gif S3 Trio to 6600GT icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 21:14:27 vasta tsitaadiga

1. ATI Rage 16mb
2. Geforce MX400 64mb
3. FX5600 128mb
4. ATI 9600XT Ultimate
5. FX 5900XT 128 mb
6 praegune kaart Galxy 6800GT 256mb

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 03.07.2005 21:25:40 vasta tsitaadiga

1.int cellu mobo oma 4mb
2.int amd mobo oma 8mb
3.voodoo3 3000 16MB
4.ati radeon 7500 64mb
5.Ati Radeon 9800pro@Xt 128mb
6.Sparkle 6600GT AGP 128mb
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 21:28:10 vasta tsitaadiga

int 4mb
r9600xt
s3trio model64/32 2mb pci
riva tnt2 m64 32mb

taandareng thumbs_down.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 03.07.2005 22:08:20 vasta tsitaadiga

1. 486 peal mingi ISA video
2. ATI Mach64 1mb
3. GF4 MX440 64mb
4. GF 6600GT AGP 128mb

that's all folks icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 04.07.2005 00:48:52 vasta tsitaadiga

2mb + voodoo 4mb
riva tnt 2 m64 32mb
riva vanta 16mb
gf 2 mx400 64mb
ati 8500LE 64mb
gf4 ti4200 64mb
gf2 GTS 32mb
gf3 ti200 64mb
9800pro 256mb
x300 256mb
6800 256mb (praegu)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.07.2005 18:56:05 vasta tsitaadiga

1. NVIDIARiva TNT2 32Mb - See oli siis esimese arvutiga ostes sees.
2. NVIDIA Geforce 4 mx440 64Mb
3. NVIDIA Geforce Ti4400 64Mb
4. ATI Radeon Hercules 9800@PRO 128Mb
5. NVIDIA AOpen Aeolus 6800GT-DV256 256Mb - See on siis praeguses arvutis sees.

Taandarengut pole olnud ning miskipärast enamus NVIDIA kaardid olnud.

-Infra-, ma ei tea mis see on, mõtlesin, et äkki on icon_redface.gif


viimati muutis ajuNolk 05.07.2005 21:57:44, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Infra-
HV vaatleja
-Infra-

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.07.2005 19:30:45 vasta tsitaadiga

ATI Riva TNT2 m64 32Mb

Mis asi see on? icon_rolleyes.gif

_________________
The Biggest, The Best, Better Than The Rest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 05.07.2005 20:03:45 vasta tsitaadiga

see on rämedalt klokitud tnt2 mis lõpuks andis ATI võimu
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Infra-
HV vaatleja
-Infra-

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.07.2005 20:16:27 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
see on rämedalt klokitud tnt2 mis lõpuks andis ATI võimu


Väga kõva! 8)

_________________
The Biggest, The Best, Better Than The Rest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 05.07.2005 20:43:10 vasta tsitaadiga

3dFX Velocity 16MB
3dFX VooDoo 3 3000 32MB
Nvidia Riva TNT2 Pro 16MB
Nvidia GeForce2 MX400 32MB
Nvidia GeForce2 Ti 32MB
Nvidia GeForceFX 5200 128MB
ATi Rage 2MB
ATi X600XT 128MB
ATi X850XT 256MB

icon_smile.gif


viimati muutis tjj 05.07.2005 20:53:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 20:43:21 vasta tsitaadiga

32 megast voodoo 3 pole ju? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 05.07.2005 20:45:37 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
32 megast voodoo 3 pole ju? icon_rolleyes.gif


On kull, mul VooDoo3 3000 oli 32-megane
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 21:34:22 vasta tsitaadiga

2mb INt.
R9600np
6800GT
2mb ATI mach64 <--- praegu arvutis
x300
6200GT
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 22:08:11 vasta tsitaadiga

1.8mb int. mingi blade3d thumbs_down.gif
2.16mb innovision tnt2 m64 icon_neutral.gif
3.64mb geforce 2 mx 400või oli mx200? icon_rolleyes.gif
4.64mb geforce4 mx 440 icon_wink.gif
5.128mb geforce fx 5700 thumbs_up.gif
6.128mb ati 9200SE icon_lol.gif

lähiajal tuleb mingi uuem ja parem kõigist eelnevatest icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 22:26:50 vasta tsitaadiga

1. 286 int videojurakas
2. 386 int jurakas
3. Ati Rage IIc
4. TNT 2 M64
5. Chaintech Geforce 2 mx 400
6. Chaintech Geforce 2 GTS
7. Powercolor Radeon 8500LE
8. Sapphire Radeon 9100
9. Inno3d Geforce 4 TI 4200
10. Sapphire Radeon 9500 NON PRO
11. Powercolor Radeon 9800SE
12. Albatron FX 5900EPV
13. Powercolor Radeon 9800PRO
14. PoV Geforce Ti 4280
15. X800PRO
16. X300SE
17. Leadtek 6200TC
18. Powercolor X800XL
19. BBA X700PRO
20. Club 3D R8500LE

kogus:
1. Voodoo Banshee
2. Voodoo 2
3. Voodoo 2 töötav SLI süsteem(kaks kaarti)
4. Voodoo 3 2000
5. Voodoo 3 3000
6. Voodoo 4 4500
7. Voodoo 5 5500

ah igasugu jura käib pidevalt läbi, proovinud olen küll vist enamus erinevaid kaarte..
a 3DFX ja ATi on ikka kõige thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 22:29:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

3. Voodoo 2 töötav SLI süsteem(kaks kaarti)
icon_eek.gif esimest korda kuulen et nii vanadel kaartidel ka sli võimalus icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 22:31:04 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
icon_eek.gif esimest korda kuulen et nii vanadel kaartidel ka sli võimalus icon_eek.gif

nvidia AHV ostis ju 3dfx-i peale pankrotti ära ja kasutab nüüd 3dfx-i poiste abi...
juba gef FX seeria oli 3dfx poistega koostöös tehtud...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vol1ti0n
HV kasutaja
vol1ti0n

liitunud: 06.03.2003




sõnum 06.07.2005 00:53:40 vasta tsitaadiga

1.nVIDIA GeForce2 MX200 32MB
2.nVIDIA GeForce4 Ti4200 128MB
3.ATi Radeon 9800PRO 128MB

mingi selline edasiminek on toimunud aastate jooksul
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 06.07.2005 00:58:16 vasta tsitaadiga

miskine poolemegane s3
siis tuli vist 2 megane ati
leadtek gf256 32mb ddr
fx5900xt
r9700pro
gainward 6800gt glh gs agp
GW 6800ultra gs agp
gw 6800ultra gs pci-e
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.07.2005 20:15:58 vasta tsitaadiga

Irw, mul küll õlilühike list võrreldes mõnega icon_eek.gif

1. ATi Mach64 2Mb, P1 peal
2. Käperdasin mingi sisi 8Mb sellele p1le
3. Radeon 9250 128Mb
4.(9800PRO saab ka suve lõpp)

ei tea kas robotronil on GPU, kui on siis see läheb 0. alla icon_lol.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 20:18:19 vasta tsitaadiga

1. SiS 6326 int vms.. krdi junn
2.Ati Rage PRO Pci
3. Matrox, ei mäleta milline täpselt
4. S3 AGP Pulk
5. Gf2 MX 400
6. Ati Radeon 9200
7. Ati Radeon 9800SE
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 22:32:59 vasta tsitaadiga

Jätkan oma 2 aastat tagasi kirjutatud videokaardi juttu siinsamas teemas. Loe lähemalt

Nunii ...eelmise aasta sügisel sai Barton koos ülejäänud kupatusega maha müüdud icon_cry.gif icon_cry.gif Olin kuu aega ilma arvutita, ja panin vanadest juppidest Celeron 333 arvuti kokku millesse ostsin tuttava käest 75 kr eest 16 MB RivaTNT 2 videokaardi. Mul pole vist ühestki videokaardist niipalju meelelahutust olnud, sest sellega sai läbi mängitud pea kõik Heroes 3 lisapaketid icon_lol.gif Sigahea pela icon_smile.gif

Cellu oli üldiselt ikka lögaaeglane ja panin kokku uue võimsama masina, millesse ostsin väikese papi eest 64 MB Point Of View'i GeForce 4 TI4200 videokaardi. Mingit erilist muljet kaart ei jätnud kuna jõudlus oli minu vana GeForce 3 TI200 kanti. Nojah ...müüsin kallilt maha icon_biggrin.gif ja asemele 128 MB Club 3D GeForce 6600, sellega sai POP: Warrior Within läbi mängitud ...täitsa kobe kaart oma raha eest thumbs_up.gif

Nujah ...jälle müüki ja soodsa tehinguga 128 MB Radeon 9600 PRO asemele, mis jättis üllatavalt hea mulje. Far-Cry jooksis kenasti settingud medium-high peal. Selle kaardi olekski masinasse jätnud kui poleks tulnud soodsat FX pakkumist, mida olin juba ammu tahtnud. 1300 raha eest ostsin 128 MB Chaintech Geforce FX 5900 XT kaardi. Kohe sai peale pandud Leadtek GeForce FX 5950 Ultra bios, tulemuseks core 390 -> 550 ja mälu 700 -> 950 (st clockide poolest veidi kiirem kui FX 5950 Ultra icon_razz.gif ) Kuna kaart läks mängides päris kuumaks lantisin täiendava 100 eegu eest icon_razz1.gif CM HHC-001 jahuti ja panin kaardile peale beer_yum.gif Üldiselt kaardiga täitsa rahul, stabiilne ja piisavalt kiire. Ei plaani vahetada varem kui ajale jalgu jääb beer_yum.gif

Lõppu pilt ka praegusest kaardist: http://www.hot.ee/zharp/fx5900_mod1.jpg


viimati muutis ZHarp 12.07.2005 22:40:52, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 22:36:47 vasta tsitaadiga

int 4mb
r9600xt
s3trio model64/32 2mb pci
riva tnt2 m64 32mb
trident 1mb pci
club 3d 9800pro aiw

asjalood on paranenud
icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 11:06:10 vasta tsitaadiga

väike update
1.tnt2 32mb m64
2.Leadtek GF2 TI 64mb
3.Sapphire r9100 64mb
4.POV Gf4 ti4200 64mb
5.Gainward 5900XT
6.sapphire 9600PRO
7.Hercules 9800PRO
8.HIS 9600XT Turbo
9.MSI 9800PRO/XT
10.Club3d 9600PRO
11.Gainward 6800GT GS
12.PNY 5900XT
13.HIS 9600XT
14.club3d 6600GT
15.sapphire 9800pro r360
16.club3d 6600gt icon_lol.gif samal ajal 9800pro r360
17.msi 6600GT VIVO
18.club3d 9800PRO 256MB@XT
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 13.07.2005 11:08:48 vasta tsitaadiga

digweed, ehh, väga suur point niiviisi vahetada? icon_biggrin.gif

minu update.
PNY 6600GT AGP vahetasin MSI 6600GT PCI-e vastu. Nii tiksub juba talvest saadik ja väga rahul.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 11:11:00 vasta tsitaadiga

no viimased vahetused on väga hea diiliga tulnud icon_smile.gif hetkel suvi ja iga 500.-mis kasumit saadud,on suure väärtusega icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vongodric
HV vaatleja
vongodric

liitunud: 11.12.2004




sõnum 13.07.2005 14:21:10 vasta tsitaadiga

Minu videokaartide lugu on olnud üsna künklik.

1: Umbes 10 aastat tagasi ( olid ajad ) sain endale oma esimese arvuti milleks oli IBM PS/2, mingi 286 oli. Igaljuhul olin õnnelik asja üle kuna erinevalt minu paari sõbra arvutist näitas asi värvilist pilti ning omas helikaarti, mis tol ajal kõva sõna icon_razz.gif

2: Siis tuli periood kus ma vahetasin arvuteid nagu sokke. Ma käisin aktiivselt tartu noorte tehnikamajas, ja oli ka paar tuttavat, kes sellega tegelesid. Enamus olid 286-486. Viimane igaljuhul kestis veidi pikemat aega -oli 486DX100, ja 4MB ati videokaart ( mingi Rage Pro ? ) muidugi 3D'd sellest küll välja ei pigistanud.

3: Pikka aega peale 486 müümist olin üldse ilma kuni sain lõpuks endale p166MMX, mida ma aga pidevalt uuendasin. Videokaart oli Ati Rage PRO Turbo 8MB, mis oli minu arust tol ajal väga kõva asi.

4: Lõpuks sain uue arvuti(cel 466), millele ostsin ka esmakordselt uue videoklaardi -GeForceMX4x0 32MB, oli mõnus -mängudes hoopis teine asi.

5: Kuid selle mx'i vahetasin üsna pea Radeon7200'a vastu ( oli muide üks viimaseid ATi originaal kaarte üldse, mis Eestis müügil olid icon_razz.gif ) Olin muide väga rahul -tas juba riistvaraline T&L, ning 3DMarki skoor oli juba selline, mida klassivendadele öelda julgesin icon_biggrin.gif Selle kaardiga panin vastu umbes aasta -lõpuks oli asjas Cel ( thulatin ) 1GHz A @ 1.33, ning minu arvuti oli igas mõttes sõbra P41.5st üle icon_biggrin.gif

6: müüsin om vana arvuti maha kuna oli raha vaja, tükk aega olin ilma kuni sain p2 233, kaardiks seekord esialgu MatroxG200 hiljem Matrox G400, peaks mainima, et kaartide 2D jõudlus ja kvaliteet oli märkimisväärne thumbs_up.gif seda arvutit uuendasin vaikselt kuni lõpuks oli PIII 500 sees icon_razz.gif

7: Vanast sai kõrini -aeglane, mängud ei jooksnud... saigi ostetud minu praegune arvuti AMD AthlonXP2500+ ( barton ), milles oli taaskord GeforceMX460, millega elasin kuni eelmise kuuni, kus otsustasin, et aeg muretseda midagi tõsist icon_razz.gif

8: See on vast esimene tõeline 3D kaart, mis mul olnud nVidia GeForce6800GT 256MB DDR3 -ja ühegi teise kaardiga, mida ise näinud/kasutanud olen võrdlust ei kannata !!!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 13.07.2005 14:21:47 vasta tsitaadiga

Aasta 2000 - Ati Rage II 8MB junn
Aasta 2003 - Inno3D GeForce 2 MX 400 64 MB (siiani kõige suurem ja olulisem uuendus raalis)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 20:15:20 vasta tsitaadiga

Aastal 2000 sain endale Super 286, millel oli ka mingi 512kb kaart sees, 2001 sain endale teise 286, millel oli ka sama kaart.
2001 Lõpp sain geforce 2 mx400- 64mb tv-out kaardi, mis sai vist eelmine aasta talvel praeguse kaardi vastu vahetatud. (vana andsin sõbrale)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 14.07.2005 00:35:37 vasta tsitaadiga

kolm-neli aastat oli GeForce2 MX400 32MB (MX200 Pro2-32S) aga täna sai välja vahetatud GeForce4 MX420 64MB vastu. Pole eriline mängumees nii, et ei vaja kõige kõvemat sõna videokaartide vallas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 19:20:47 vasta tsitaadiga

1. oli mingi noname 2mb videokas icon_biggrin.gif
2. oli GF4 Ti 4200 128mb
3. on siis mul praegune GF 6600GT 128MB ja ma olen sellega suht rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzz
HV kasutaja
inzz

liitunud: 14.05.2005




sõnum 14.07.2005 22:01:36 vasta tsitaadiga

1. 8mb intgr.
2. Chaintech GF4 Mx440 64mb ddr -- jookseb praegu ma arvutis ja teeb seda kindlasti veel mitu kuud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 22:31:32 vasta tsitaadiga

1. 286 int videojurakas
2. 386 int jurakas
3. Ati Rage IIc
4. TNT 2 M64
5. Chaintech Geforce 2 mx 400
6. Chaintech Geforce 2 GTS
7. Powercolor Radeon 8500LE
8. Sapphire Radeon 9100
9. Inno3d Geforce 4 TI 4200
10. Sapphire Radeon 9500 NON PRO
11. Powercolor Radeon 9800SE
12. Albatron FX 5900EPV
13. Powercolor Radeon 9800PRO
14. PoV Geforce Ti 4280
15. X800PRO
16. X300SE
17. Leadtek 6200TC
18. Powercolor X800XL
19. BBA X700PRO
20. Club 3D R8500LE
21. Club 3D X850PRO(viimane silmarõõm icon_smile.gif )

kogus:
1. Voodoo Banshee
2. Voodoo 2
3. Voodoo 2 töötav SLI süsteem(kaks kaarti)
4. Voodoo 3 2000
5. Voodoo 3 3000
6. Voodoo 4 4500
7. Voodoo 5 5500

ah igasugu jura käib pidevalt läbi, proovinud olen küll vist enamus erinevaid kaarte..
a 3DFX ja ATi on ikka kõige thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 15.07.2005 09:20:39 vasta tsitaadiga

1.int cellu mobo oma 4mb
2.int amd mobo oma 8mb
3.voodoo3 3000 16MB
4.ati radeon 7500 64mb
5.Ati Radeon 9800pro@Xt 128mb
6.Sparkle 6600GT AGP 128mb
7.int S3 2mb thumbs_up.gif tegija värk
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 15.07.2005 09:23:29 vasta tsitaadiga

1. Int PIII mobo oma
2. Riva TNT2 (32MB oli vist)
3. GeForce 2 MX
4. GeForce 4 MX440
5. HIS Radeon 9600XT
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2005 12:14:30 vasta tsitaadiga


pilt siis mõnest kodusolevast voodoo rondist icon_razz1.gif
ülevalt esimene rida: voodoo 2 + voodoo 2 SLI süsteem
teine rida: voodoo 2 + voodoo banshee
kolmas rida: voodoo 3 2000 + voodoo 4 4500
neljas: voodoo 5 5500

ehk siis enamustel jahutused moditud icon_biggrin.gif
paljud kaardid külapeal laiali...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2005 15:14:31 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
1: 386 mingine video 512kb icon_biggrin.gif
2: 1MB Trio
3: 2mb Trident (mitmeid variante oli)
4: 4mb 3d TRio SGram (mingi megategija oli omalajal )
5: 8mb ATI Rage IIC
6: 8mb Ati Rage PRO Turbo
7: 16mb Voodoo Banchee
8: 16mb Creative blaster Banchee
9: Riva TNT 16mb
10: Riva TNT M64 32mb
11: Riva TNT 32mb
12: ATI Rage Furry MAXX 64mb (oioi mis kaart see oli)
13: ATI Radeon SDR 32mb
14: ATI Radeon DDR 32mb
15: Geaforce 2 MX200 Abit 32mb
16: Geaforce 2MX 32mb Chaintech
17: Geaforce MX400 64mb
18: ATI R9200SE
19: GF4 MX440
20: ATI R9200 128bit 128mb
21: Sapphire Radeon R9600 256mb
22: CLUB 3D R9600XT 500,668 128mb just lisandunud 8)

kõiki kaarte enam ei mäleta ise arvan et seal alguses oli ikka hulgim kaarte kuna neid sa koguaeg vahetatud jne !
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  sinu graafikakaartide ajalugu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.