|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
15.02.2005 18:47:51
|
|
|
väga hea SLIs peaksid siis HV rekordi tegema
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arsestar
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
17.02.2005 21:30:29
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| arsestar kirjutas: |
3) voodoo3 3200
4) GE Force 4 Ti 5400 |
Selliseid kaarte ei eksisteeri, voodoo 3 seeria kaardid oli 1000, 2000, 3000 ning 3500, Geforce 4 Titanium seeria 4200, 4280, 4400, 4600, 4800, 4800SE. |
täpselt nii ! panin puusse, sest ple kaua kaua aega yldse riistvarapeale mõelnud
ehk siis teisisõnu voodoo 3 2000
ja GF4 Ti 4400
ok, hea, et märkasid !
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
18.02.2005 01:52:34
|
|
|
Mul oli enne mx 440 ja nüüd on 6600 GT!
_________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nadussee
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
|
18.02.2005 15:25:07
|
|
|
Esimesel arvutil oli mul Voodoo 3 1000
Hetkel on Radeon 9200se
Kuid varsti peaks saama uue videokaardi. (loodame)
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
18.02.2005 21:47:38
|
|
|
| lehm kirjutas: |
väga hea SLIs peaksid siis HV rekordi tegema  |
mis see HV rekord ka siis on praegu ? Hetkel 2k5 mark - 6647 ja 2k3 mark - 15108
OT: see post siia teemasse vist ei kõlba
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
18.02.2005 22:02:03
|
|
|
OT: peaks olema kasutaja rogue käes x800@16pipe agp 666x ja 143xx anna siis 6600 teemas teada kuidas kärab
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
24.02.2005 00:19:06
|
|
|
Minu kaardid sis:
1)Vanal hallil ajal(1998) oli 486es(66MHz) mingi 512 KB kaart, marki ei mäleta, kuid lubas 1280*1024 resot ja 640*480 isegi 16 bit värvipaletti kasutada.
2)Järgmises arvutis(Cel 466@525) oli ATI RAGE IIc 8 MB, mille vahetasin välja 64MB ATI RADEON 7000/VE vastu
3)Ostisin P III 700 ja Radeon lendas sinna sisse, tolle arvuti MATROX Millennium G200(16MB), läks Celeroni ja nii on see tänaseni.
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.02.2005 14:18:53
|
|
|
| JoeKing kirjutas: |
Minu kaardid sis:
1)Vanal hallil ajal(1998) oli 486es(66MHz) mingi 512 KB kaart, marki ei mäleta, kuid lubas 1280*1024 resot ja 640*480 isegi 16 bit värvipaletti kasutada. |
ee... veame kihla, et ei lubanud?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.02.2005 14:23:04
|
|
|
| Kihla vedada pole vaja, kuna sellised kaardid 16 bitti olid täiesti olemas 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
25.02.2005 15:35:51
|
|
|
nu esimene oli riva tnt2 m64 32mb
siis geforce 2 pro
peale seda oli pappi vaja ja masin sai müüdud, asemele 200mmx ja sellel siis 2mb ati 3d rage
siis sai natuke orgunnitud ja PII333+GF2Ti
sama masina peale läks hiljem ka GF4MX440
siis sai orgunnitud mingine celeron 533 ja sellel oli ati rage 128pro 32mb
peale seda mingi duron 800+gf2Ti 64mb
hiljem samale juba Ti4200
masin jälle müüki ja cargost uuem masin toodud, axp2400+ti4200
siis vahepeal jälle mingi gf4mx440
peebust ti4200 mis klokkus väga hästi 14k 3dmark 2001se
siis mingeid radeon 9600, 9600pro kaarte sai proovitud
fx5700 ultra, mmmm, päris hea oli
praegu amd 2.3ghz+radeon 9100(ootab vahetust ti4200 kaardiga)
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
viimati muutis commer 10.04.2011 12:59:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
14.03.2005 23:24:15
|
|
|
ma oskan niipalju öelda et mul hetkel 4. arvuti.
esimene oli 486 ja selle videokaart ei suutnud pilt õigesti kuvada, st kui vaatasid mingit autopilti siis oli see nagu mosaiik igalepoole laiali (värviline).
teine oli mingi P2, mille kohta ei oska midagi öelda.
3. on veel alles...kui see oli käes aasta olnud siis alles hakkas see riistvara jms. huvitama. -GeForce2 DDR 32MB.
Nüüd 128MB ati 9600
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
15.03.2005 00:06:09
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
1) ATI 3D Charger 2MB
2) 1+voodoo 1
3) 1+voodoo 2
4) Gf 2 Mx 400 64 mb tv-out
5) Gf 2 Mx 200 16 mb
6) Gf 4 Mx 440 64 mb 128 bit
7) Gf 4 Ti 4280 PoV 128 mb 2xD-sub+Tv-out
8') 7+voodoo 3 (testimise mõttes oli VD3)
9) Matrox 8Mb PCI
10) Radeon 9600PRO 128 mb tv-out
11) GF 4 Ti 4200 VIVO 128m(paar päeva sai proovitud)
12) Radeon 9600PRO 128 mb tv-out |
Nüüd siis on radeon 9600pro asendunud 9600XT'ga.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
03.07.2005 20:16:44
|
|
|
1) Ati Rage 128 PRO 32MB
2) GeForce 256 PRO 32MB
3) ATI 8500LE 64MB
4) S3 Trio 32/64 PCI 1MB
5) Kohe-kohe Leadtek 6600GT xtreme 128MB
Minu omad siis, päris metsik jõudluse kasv võib nüüd tulla S3 Trio to 6600GT
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
03.07.2005 21:14:27
|
|
|
1. ATI Rage 16mb
2. Geforce MX400 64mb
3. FX5600 128mb
4. ATI 9600XT Ultimate
5. FX 5900XT 128 mb
6 praegune kaart Galxy 6800GT 256mb
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
03.07.2005 21:25:40
|
|
|
1.int cellu mobo oma 4mb
2.int amd mobo oma 8mb
3.voodoo3 3000 16MB
4.ati radeon 7500 64mb
5.Ati Radeon 9800pro@Xt 128mb
6.Sparkle 6600GT AGP 128mb
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.07.2005 21:28:10
|
|
|
int 4mb
r9600xt
s3trio model64/32 2mb pci
riva tnt2 m64 32mb
taandareng
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
03.07.2005 22:08:20
|
|
|
1. 486 peal mingi ISA video
2. ATI Mach64 1mb
3. GF4 MX440 64mb
4. GF 6600GT AGP 128mb
that's all folks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
04.07.2005 00:48:52
|
|
|
2mb + voodoo 4mb
riva tnt 2 m64 32mb
riva vanta 16mb
gf 2 mx400 64mb
ati 8500LE 64mb
gf4 ti4200 64mb
gf2 GTS 32mb
gf3 ti200 64mb
9800pro 256mb
x300 256mb
6800 256mb (praegu)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
05.07.2005 18:56:05
|
|
|
1. NVIDIARiva TNT2 32Mb - See oli siis esimese arvutiga ostes sees.
2. NVIDIA Geforce 4 mx440 64Mb
3. NVIDIA Geforce Ti4400 64Mb
4. ATI Radeon Hercules 9800@PRO 128Mb
5. NVIDIA AOpen Aeolus 6800GT-DV256 256Mb - See on siis praeguses arvutis sees.
Taandarengut pole olnud ning miskipärast enamus NVIDIA kaardid olnud.
-Infra-, ma ei tea mis see on, mõtlesin, et äkki on
viimati muutis ajuNolk 05.07.2005 21:57:44, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
05.07.2005 19:30:45
|
|
|
ATI Riva TNT2 m64 32Mb
Mis asi see on?
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
05.07.2005 20:03:45
|
|
|
see on rämedalt klokitud tnt2 mis lõpuks andis ATI võimu
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
05.07.2005 20:16:27
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
| see on rämedalt klokitud tnt2 mis lõpuks andis ATI võimu |
Väga kõva! 8)
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
05.07.2005 20:43:10
|
|
|
3dFX Velocity 16MB
3dFX VooDoo 3 3000 32MB
Nvidia Riva TNT2 Pro 16MB
Nvidia GeForce2 MX400 32MB
Nvidia GeForce2 Ti 32MB
Nvidia GeForceFX 5200 128MB
ATi Rage 2MB
ATi X600XT 128MB
ATi X850XT 256MB
viimati muutis tjj 05.07.2005 20:53:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.07.2005 20:43:21
|
|
|
32 megast voodoo 3 pole ju?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
05.07.2005 20:45:37
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
32 megast voodoo 3 pole ju?  |
On kull, mul VooDoo3 3000 oli 32-megane
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
05.07.2005 21:34:22
|
|
|
2mb INt.
R9600np
6800GT
2mb ATI mach64 <--- praegu arvutis
x300
6200GT
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sSs-
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2005
|
05.07.2005 22:08:11
|
|
|
1.8mb int. mingi blade3d
2.16mb innovision tnt2 m64
3.64mb geforce 2 mx 400või oli mx200?
4.64mb geforce4 mx 440
5.128mb geforce fx 5700
6.128mb ati 9200SE
lähiajal tuleb mingi uuem ja parem kõigist eelnevatest
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.07.2005 22:26:50
|
|
|
1. 286 int videojurakas
2. 386 int jurakas
3. Ati Rage IIc
4. TNT 2 M64
5. Chaintech Geforce 2 mx 400
6. Chaintech Geforce 2 GTS
7. Powercolor Radeon 8500LE
8. Sapphire Radeon 9100
9. Inno3d Geforce 4 TI 4200
10. Sapphire Radeon 9500 NON PRO
11. Powercolor Radeon 9800SE
12. Albatron FX 5900EPV
13. Powercolor Radeon 9800PRO
14. PoV Geforce Ti 4280
15. X800PRO
16. X300SE
17. Leadtek 6200TC
18. Powercolor X800XL
19. BBA X700PRO
20. Club 3D R8500LE
kogus:
1. Voodoo Banshee
2. Voodoo 2
3. Voodoo 2 töötav SLI süsteem(kaks kaarti)
4. Voodoo 3 2000
5. Voodoo 3 3000
6. Voodoo 4 4500
7. Voodoo 5 5500
ah igasugu jura käib pidevalt läbi, proovinud olen küll vist enamus erinevaid kaarte..
a 3DFX ja ATi on ikka kõige
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.07.2005 22:29:24
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
3. Voodoo 2 töötav SLI süsteem(kaks kaarti)
|
esimest korda kuulen et nii vanadel kaartidel ka sli võimalus
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.07.2005 22:31:04
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
esimest korda kuulen et nii vanadel kaartidel ka sli võimalus  |
nvidia AHV ostis ju 3dfx-i peale pankrotti ära ja kasutab nüüd 3dfx-i poiste abi...
juba gef FX seeria oli 3dfx poistega koostöös tehtud...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vol1ti0n
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
06.07.2005 00:53:40
|
|
|
1.nVIDIA GeForce2 MX200 32MB
2.nVIDIA GeForce4 Ti4200 128MB
3.ATi Radeon 9800PRO 128MB
mingi selline edasiminek on toimunud aastate jooksul
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
06.07.2005 00:58:16
|
|
|
miskine poolemegane s3
siis tuli vist 2 megane ati
leadtek gf256 32mb ddr
fx5900xt
r9700pro
gainward 6800gt glh gs agp
GW 6800ultra gs agp
gw 6800ultra gs pci-e
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.07.2005 20:15:58
|
|
|
Irw, mul küll õlilühike list võrreldes mõnega
1. ATi Mach64 2Mb, P1 peal
2. Käperdasin mingi sisi 8Mb sellele p1le
3. Radeon 9250 128Mb
4.(9800PRO saab ka suve lõpp)
ei tea kas robotronil on GPU, kui on siis see läheb 0. alla
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
12.07.2005 20:18:19
|
|
|
1. SiS 6326 int vms.. krdi junn
2.Ati Rage PRO Pci
3. Matrox, ei mäleta milline täpselt
4. S3 AGP Pulk
5. Gf2 MX 400
6. Ati Radeon 9200
7. Ati Radeon 9800SE
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
12.07.2005 22:32:59
|
|
|
Jätkan oma 2 aastat tagasi kirjutatud videokaardi juttu siinsamas teemas. Loe lähemalt
Nunii ...eelmise aasta sügisel sai Barton koos ülejäänud kupatusega maha müüdud Olin kuu aega ilma arvutita, ja panin vanadest juppidest Celeron 333 arvuti kokku millesse ostsin tuttava käest 75 kr eest 16 MB RivaTNT 2 videokaardi. Mul pole vist ühestki videokaardist niipalju meelelahutust olnud, sest sellega sai läbi mängitud pea kõik Heroes 3 lisapaketid Sigahea pela
Cellu oli üldiselt ikka lögaaeglane ja panin kokku uue võimsama masina, millesse ostsin väikese papi eest 64 MB Point Of View'i GeForce 4 TI4200 videokaardi. Mingit erilist muljet kaart ei jätnud kuna jõudlus oli minu vana GeForce 3 TI200 kanti. Nojah ...müüsin kallilt maha ja asemele 128 MB Club 3D GeForce 6600, sellega sai POP: Warrior Within läbi mängitud ...täitsa kobe kaart oma raha eest
Nujah ...jälle müüki ja soodsa tehinguga 128 MB Radeon 9600 PRO asemele, mis jättis üllatavalt hea mulje. Far-Cry jooksis kenasti settingud medium-high peal. Selle kaardi olekski masinasse jätnud kui poleks tulnud soodsat FX pakkumist, mida olin juba ammu tahtnud. 1300 raha eest ostsin 128 MB Chaintech Geforce FX 5900 XT kaardi. Kohe sai peale pandud Leadtek GeForce FX 5950 Ultra bios, tulemuseks core 390 -> 550 ja mälu 700 -> 950 (st clockide poolest veidi kiirem kui FX 5950 Ultra ) Kuna kaart läks mängides päris kuumaks lantisin täiendava 100 eegu eest CM HHC-001 jahuti ja panin kaardile peale Üldiselt kaardiga täitsa rahul, stabiilne ja piisavalt kiire. Ei plaani vahetada varem kui ajale jalgu jääb
Lõppu pilt ka praegusest kaardist: http://www.hot.ee/zharp/fx5900_mod1.jpg
viimati muutis ZHarp 12.07.2005 22:40:52, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.07.2005 22:36:47
|
|
|
int 4mb
r9600xt
s3trio model64/32 2mb pci
riva tnt2 m64 32mb
trident 1mb pci
club 3d 9800pro aiw
asjalood on paranenud
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
13.07.2005 11:06:10
|
|
|
väike update
1.tnt2 32mb m64
2.Leadtek GF2 TI 64mb
3.Sapphire r9100 64mb
4.POV Gf4 ti4200 64mb
5.Gainward 5900XT
6.sapphire 9600PRO
7.Hercules 9800PRO
8.HIS 9600XT Turbo
9.MSI 9800PRO/XT
10.Club3d 9600PRO
11.Gainward 6800GT GS
12.PNY 5900XT
13.HIS 9600XT
14.club3d 6600GT
15.sapphire 9800pro r360
16.club3d 6600gt samal ajal 9800pro r360
17.msi 6600GT VIVO
18.club3d 9800PRO 256MB@XT
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
13.07.2005 11:08:48
|
|
|
digweed, ehh, väga suur point niiviisi vahetada?
minu update.
PNY 6600GT AGP vahetasin MSI 6600GT PCI-e vastu. Nii tiksub juba talvest saadik ja väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
13.07.2005 11:11:00
|
|
|
no viimased vahetused on väga hea diiliga tulnud hetkel suvi ja iga 500.-mis kasumit saadud,on suure väärtusega
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vongodric
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004
|
13.07.2005 14:21:10
|
|
|
Minu videokaartide lugu on olnud üsna künklik.
1: Umbes 10 aastat tagasi ( olid ajad ) sain endale oma esimese arvuti milleks oli IBM PS/2, mingi 286 oli. Igaljuhul olin õnnelik asja üle kuna erinevalt minu paari sõbra arvutist näitas asi värvilist pilti ning omas helikaarti, mis tol ajal kõva sõna
2: Siis tuli periood kus ma vahetasin arvuteid nagu sokke. Ma käisin aktiivselt tartu noorte tehnikamajas, ja oli ka paar tuttavat, kes sellega tegelesid. Enamus olid 286-486. Viimane igaljuhul kestis veidi pikemat aega -oli 486DX100, ja 4MB ati videokaart ( mingi Rage Pro ? ) muidugi 3D'd sellest küll välja ei pigistanud.
3: Pikka aega peale 486 müümist olin üldse ilma kuni sain lõpuks endale p166MMX, mida ma aga pidevalt uuendasin. Videokaart oli Ati Rage PRO Turbo 8MB, mis oli minu arust tol ajal väga kõva asi.
4: Lõpuks sain uue arvuti(cel 466), millele ostsin ka esmakordselt uue videoklaardi -GeForceMX4x0 32MB, oli mõnus -mängudes hoopis teine asi.
5: Kuid selle mx'i vahetasin üsna pea Radeon7200'a vastu ( oli muide üks viimaseid ATi originaal kaarte üldse, mis Eestis müügil olid ) Olin muide väga rahul -tas juba riistvaraline T&L, ning 3DMarki skoor oli juba selline, mida klassivendadele öelda julgesin Selle kaardiga panin vastu umbes aasta -lõpuks oli asjas Cel ( thulatin ) 1GHz A @ 1.33, ning minu arvuti oli igas mõttes sõbra P41.5st üle
6: müüsin om vana arvuti maha kuna oli raha vaja, tükk aega olin ilma kuni sain p2 233, kaardiks seekord esialgu MatroxG200 hiljem Matrox G400, peaks mainima, et kaartide 2D jõudlus ja kvaliteet oli märkimisväärne seda arvutit uuendasin vaikselt kuni lõpuks oli PIII 500 sees
7: Vanast sai kõrini -aeglane, mängud ei jooksnud... saigi ostetud minu praegune arvuti AMD AthlonXP2500+ ( barton ), milles oli taaskord GeforceMX460, millega elasin kuni eelmise kuuni, kus otsustasin, et aeg muretseda midagi tõsist
8: See on vast esimene tõeline 3D kaart, mis mul olnud nVidia GeForce6800GT 256MB DDR3 -ja ühegi teise kaardiga, mida ise näinud/kasutanud olen võrdlust ei kannata !!!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
13.07.2005 14:21:47
|
|
|
Aasta 2000 - Ati Rage II 8MB junn
Aasta 2003 - Inno3D GeForce 2 MX 400 64 MB (siiani kõige suurem ja olulisem uuendus raalis)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
13.07.2005 20:15:20
|
|
|
Aastal 2000 sain endale Super 286, millel oli ka mingi 512kb kaart sees, 2001 sain endale teise 286, millel oli ka sama kaart.
2001 Lõpp sain geforce 2 mx400- 64mb tv-out kaardi, mis sai vist eelmine aasta talvel praeguse kaardi vastu vahetatud. (vana andsin sõbrale)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
14.07.2005 00:35:37
|
|
|
kolm-neli aastat oli GeForce2 MX400 32MB (MX200 Pro2-32S) aga täna sai välja vahetatud GeForce4 MX420 64MB vastu. Pole eriline mängumees nii, et ei vaja kõige kõvemat sõna videokaartide vallas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
14.07.2005 19:20:47
|
|
|
1. oli mingi noname 2mb videokas
2. oli GF4 Ti 4200 128mb
3. on siis mul praegune GF 6600GT 128MB ja ma olen sellega suht rahul
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inzz
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2005
|
14.07.2005 22:01:36
|
|
|
1. 8mb intgr.
2. Chaintech GF4 Mx440 64mb ddr -- jookseb praegu ma arvutis ja teeb seda kindlasti veel mitu kuud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.07.2005 22:31:32
|
|
|
1. 286 int videojurakas
2. 386 int jurakas
3. Ati Rage IIc
4. TNT 2 M64
5. Chaintech Geforce 2 mx 400
6. Chaintech Geforce 2 GTS
7. Powercolor Radeon 8500LE
8. Sapphire Radeon 9100
9. Inno3d Geforce 4 TI 4200
10. Sapphire Radeon 9500 NON PRO
11. Powercolor Radeon 9800SE
12. Albatron FX 5900EPV
13. Powercolor Radeon 9800PRO
14. PoV Geforce Ti 4280
15. X800PRO
16. X300SE
17. Leadtek 6200TC
18. Powercolor X800XL
19. BBA X700PRO
20. Club 3D R8500LE
21. Club 3D X850PRO(viimane silmarõõm )
kogus:
1. Voodoo Banshee
2. Voodoo 2
3. Voodoo 2 töötav SLI süsteem(kaks kaarti)
4. Voodoo 3 2000
5. Voodoo 3 3000
6. Voodoo 4 4500
7. Voodoo 5 5500
ah igasugu jura käib pidevalt läbi, proovinud olen küll vist enamus erinevaid kaarte..
a 3DFX ja ATi on ikka kõige
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
15.07.2005 09:20:39
|
|
|
1.int cellu mobo oma 4mb
2.int amd mobo oma 8mb
3.voodoo3 3000 16MB
4.ati radeon 7500 64mb
5.Ati Radeon 9800pro@Xt 128mb
6.Sparkle 6600GT AGP 128mb
7.int S3 2mb tegija värk
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
15.07.2005 09:23:29
|
|
|
1. Int PIII mobo oma
2. Riva TNT2 (32MB oli vist)
3. GeForce 2 MX
4. GeForce 4 MX440
5. HIS Radeon 9600XT
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.07.2005 12:14:30
|
|
|
pilt siis mõnest kodusolevast voodoo rondist
ülevalt esimene rida: voodoo 2 + voodoo 2 SLI süsteem
teine rida: voodoo 2 + voodoo banshee
kolmas rida: voodoo 3 2000 + voodoo 4 4500
neljas: voodoo 5 5500
ehk siis enamustel jahutused moditud
paljud kaardid külapeal laiali...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
24.07.2005 15:14:31
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
1: 386 mingine video 512kb
2: 1MB Trio
3: 2mb Trident (mitmeid variante oli)
4: 4mb 3d TRio SGram (mingi megategija oli omalajal )
5: 8mb ATI Rage IIC
6: 8mb Ati Rage PRO Turbo
7: 16mb Voodoo Banchee
8: 16mb Creative blaster Banchee
9: Riva TNT 16mb
10: Riva TNT M64 32mb
11: Riva TNT 32mb
12: ATI Rage Furry MAXX 64mb (oioi mis kaart see oli)
13: ATI Radeon SDR 32mb
14: ATI Radeon DDR 32mb
15: Geaforce 2 MX200 Abit 32mb
16: Geaforce 2MX 32mb Chaintech
17: Geaforce MX400 64mb
18: ATI R9200SE
19: GF4 MX440
20: ATI R9200 128bit 128mb
21: Sapphire Radeon R9600 256mb
22: CLUB 3D R9600XT 500,668 128mb just lisandunud 8)
kõiki kaarte enam ei mäleta ise arvan et seal alguses oli ikka hulgim kaarte kuna neid sa koguaeg vahetatud jne ! |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|