|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.02.2005 17:49:09
|
|
|
| kas mitte hetkel väikseimate transside suurus mida prosedes kasutatakse pole mitte 90 nm?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
15.02.2005 17:57:38
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| kas mitte hetkel väikseimate transside suurus mida prosedes kasutatakse pole mitte 90 nm? |
oi jah, ma vaatasin, et 90nm oli kirjas
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.02.2005 08:40:03
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
Siiski 9 nanomeetrine prose peaks ikkagi vähem voolu tarbima kui 13 nanomeetrised. Ma pole siiani ühtegi 9 nanomeetrist AMD prose kohanud.
Tundub, et kõik AMD kiitjad on suured mängurid, kuid mul pole sellise mõttetuse jaox ammu aega olnud. Oluline on, et töö sujux kiiresti ja stressivabalt.
Äkki oskab keegi tarkpea öelda, kumb multimeedia ja kontoritööks parem on? Magix Music Makeri viimane versioon võtab küll viimast ja jookseb ka P4 3,0 GHz HT prosegagi vahel kinni.
Ärge hakake mingit spyware ja viiruse või tulemüüri teemat ajama, sest see teema on mul kontrolli all. VÕimalik, et Music Maker ise on mingi haltuura.
Kui AMD tõesti nii võimas, vaikne ja vähese isuga, siis vbl otsustan lõpuks selle kasuks. Aga ennem tahaks teada, kumb multimeediale paremini sobib. |
vot siis, teretulemast aastasse 2004 ja amd 64 ajastusse
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.02.2005 08:49:17
|
|
|
2005 polegi või?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.02.2005 09:00:01
|
|
|
ta ju ei tea, et amd 64 olemas on, seega on tema jaoks 2004 alles
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
16.02.2005 10:27:06
|
|
|
tema jaoks peaks olema 2003
2004 oli juba a64 väljas
või isegi 2002-2003 sügisel tuli a64
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
16.02.2005 12:06:37
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| hollywer kirjutas: |
Siiski 9 nanomeetrine prose peaks ikkagi vähem voolu tarbima kui 13 nanomeetrised. Ma pole siiani ühtegi 9 nanomeetrist AMD prose kohanud.
|
vot siis, teretulemast aastasse 2004 ja amd 64 ajastusse  |
Ma ei rääkinud bittidest, veel vähem aasta numbrist (tõepoolest on siiski aasta 2005), vaid protsessori tehnoloogiast. Tehnoloogia on ikka AMD-l (ka 64-bitistel) 0,13µm juurde toppama jäänud. Ei ole vaja keerutada!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.02.2005 12:13:34
|
|
|
| johhaidii, ma enda meelest quotisin kogu su posti, mitte yhte lauset. lõpetad ehk ise keerutamise? ja misse toppamine siia puutub? amd 64 baasil athlonid on kiiremad/jahedamad kui nende vasted inteli poolelt.. või ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
16.02.2005 12:29:42
|
|
|
| tsitaat: |
| Ma ei rääkinud bittidest, veel vähem aasta numbrist (tõepoolest on siiski aasta 2005), vaid protsessori tehnoloogiast. Tehnoloogia on ikka AMD-l (ka 64-bitistel) 0,13µm juurde toppama jäänud. Ei ole vaja keerutada! |
winchester (A64 S939) on 9 nanomeetrise tehnoloogiaga.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
16.02.2005 12:36:33
|
|
|
AMD-l on 90nm tehnoloogiale minek olnud hea, samas kui Prescott maadleb kuumuseprobleemidega ..
| tsitaat: |
Tehnoloogia on ikka AMD-l (ka 64-bitistel) 0,13µm juurde toppama jäänud. Ei ole vaja keerutada!
|
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
16.02.2005 17:26:54
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Proovi kunagi teha mingit ressursinõudvat ülesannet korraliku HT p4 peal ning sama amd64 peal ning vaata kui hea oli samal ajal muude asjadega tegeleda. Mänge mängides on muidugi amd valdavalt veidi kiirem kuid eks igaüks hindab headust oma parameetrite järgi. |
4xEVE + FTP server + WMP+ msn 2 akent + paar interneti lehte lahti.. soundforge sai isegi veel MP3 salvestamisega hakkama (neti raadiost) huia A64 - mälu on probleemiks sest seda oli siis 1,4GB kasutuses
kas aknas mängides tapab mäng sama kõvasti videot kui täis ekraanis?... või aru ma ei saa.. R9800... 2xEVE või 4x vahet pole.. aga 3GHz HT suri juba kahe aknaga ära.. sellel oli mingi GF 5600 asi sees.
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.02.2005 18:26:16
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Proovi kunagi teha mingit ressursinõudvat ülesannet korraliku HT p4 peal ning sama amd64 peal ning vaata kui hea oli samal ajal muude asjadega tegeleda. Mänge mängides on muidugi amd valdavalt veidi kiirem kuid eks igaüks hindab headust oma parameetrite järgi. |
4xEVE + FTP server + WMP+ msn 2 akent + paar interneti lehte lahti.. soundforge sai isegi veel MP3 salvestamisega hakkama (neti raadiost) huia A64 - mälu on probleemiks sest seda oli siis 1,4GB kasutuses
kas aknas mängides tapab mäng sama kõvasti videot kui täis ekraanis?... või aru ma ei saa.. R9800... 2xEVE või 4x vahet pole.. aga 3GHz HT suri juba kahe aknaga ära.. sellel oli mingi GF 5600 asi sees. |
Mulprofiilis olevate masinatega linuxis tavaliselt ~15-30 tabi konqueroris/firefoxis lahti + mp3 mängija + 2xseti + kolme paralleelse threadiga kompileerimine kui Gentood uuendan + samba server ning igasugu muud bacground serviced ning tegelen samal ajal ka progemisega Java ja/või c++'ga. Siiani pole veel märganud et miskit aeglaseks jääks, UI vastab pea momentaanselt kõigile mu liigutustele. Venna xp2500 kellatuna 2350MHz'ni kellatud masinaga ei saanud kompileerimise ajal praktiliselt midagi teha. Mälu on kõigil kolmel masinal 512M
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
16.02.2005 20:15:11
|
|
|
päris kõva tulemus
AMD või INTEL ?
AMD
73% [ 595 ]
INTEL
26% [ 211 ]
hääli kokku : 806
ise polex uskunud ,et nii palju AMD 'sõpru'
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.02.2005 20:16:34
|
|
|
mina pole veel hääletanud kuna pole valikut "oleneb olukorrast"
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.02.2005 20:52:57
|
|
|
| täpselt õige - oleneb olukorrast... ise ka hetkel Inteli peal...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
16.02.2005 21:11:32
|
|
|
Ex igaüks usub, mida tahab
viimati muutis hollywer 16.02.2005 21:15:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
16.02.2005 21:13:53
|
|
|
ok, AMD 64 bitine prose võib kõva olla, aga ma pole leidnud emaplaati, mis toetax AMD protsessorit koos DDR2-ga. Mis kasu on kiirest prosest, kui mälu on aeglane? Eelis on endiselt Inteli poole peal.
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.02.2005 21:15:31
|
|
|
| Itanium peaks juba mitu aastat olema 64bit. desktop-prose peaks saabuma lähikuude jooksul
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.02.2005 21:16:03
Re: I have a dream |
|
|
| hollywer kirjutas: |
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab  |
Siis kui intel mõtleb, et OK nüüd võiks siis oma 64bit prose kah müüki panna.Intel ise ju teada kah and, et eks siis tegelevad rohkem kui sel pointi on.AMD'l küll 64bit prose praegu on aga tolku sest ju otseselt miskit pole .
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
16.02.2005 21:18:31
|
|
|
mjaa, Itanium2 on lausa 128bit, aga kes osta jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.02.2005 21:21:47
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
mjaa, Itanium2 on lausa 128bit, aga kes osta jõuab?  |
Kel tarvis see ostab. Maailmas ei toodeta ühtegi asja mida keegi ei tahaks
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
16.02.2005 21:55:13
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
mjaa, Itanium2 on lausa 128bit, aga kes osta jõuab?  |
Selliseid protsessoreid ei osta inimesed, kes vaidlevad foorumis, et nende protsessori tootja on parem, sest "klokkub" paremini või on temperatuur madalam, selliste protsessoriga süsteeme ostavad firmad, mis selliseid lahendusi vajavad.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
17.02.2005 01:09:38
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
ok, AMD 64 bitine prose võib kõva olla, aga ma pole leidnud emaplaati, mis toetax AMD protsessorit koos DDR2-ga. Mis kasu on kiirest prosest, kui mälu on aeglane? Eelis on endiselt Inteli poole peal.
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab  |
pigem on kasu prosele intergreeritud mälukontrast kui DDR2 mälust, pealegi A64 prosed omavad fsb-d 200mhz mis on enamikule uuelt müüdavale mälule igati jõukohane.
uuema prescotti 266mhz FSB pole kiirematele DDR mäludele kohe mitte püüdmatu kõrgus, ja nagu testid näitasid ei anna 266mhz fsb tolle prose jõudlusele suurt miskit juurde
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.02.2005 09:38:27
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
ok, AMD 64 bitine prose võib kõva olla, aga ma pole leidnud emaplaati, mis toetax AMD protsessorit koos DDR2-ga. Mis kasu on kiirest prosest, kui mälu on aeglane? Eelis on endiselt Inteli poole peal.
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab  |
issake, on sul yldse aimu, millest sa r22gid v6i oled tegelane, kelle jaoks suurem nummer t2histab automaatselt eelist
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.02.2005 12:59:19
|
|
|
mnjaa... lepi paratamatusega, et Inteli sõprade hulgast tuleb kõige rohkem jaburaid vastuseid AMD osas
Paraku hetkel on see nii... AMD-st on enamikel ikka teadmised üsna ähmased, samas enamik AMD omanike on siiski ka Inteli köögipoolega hästi kursis.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
17.02.2005 13:11:24
|
|
|
| kodanik Magic, ka suur osa AMD kasutajaid on sel teemal lollid kui lauajalad, silmaklapid ei rooli.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.02.2005 13:20:07
|
|
|
jah ei väidagi seda, kuid oluliselt vähem kui Inteli omadest
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
17.02.2005 13:58:32
|
|
|
| ei ütleks, üsna tasakaalus on paadunud fännboid ja muud tuhmkujud mõlemas leeris. sageli on amd kummardajad isegi lärmakamad, neil on vaja ilmselt midagi tõestada. aga see selleks.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.02.2005 15:34:16
|
|
|
ongi ju vaja tõestada Intel'i fännboidele, et Intel pole üks ja ainus ja parim kõiges
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
17.02.2005 16:08:14
Vahetaks emaplaadi |
|
|
Sõber läks poodi uut arvutit ostma, loomulikult valis Intel-i , 2,8HT ja puha , palja kasti eest käis 12k välja, tõi siis minu juurde, et testime , tulemused muidugi üle ootuste kehvad , mark maani , kuidas siis nii, et tema kallis 12k maksev Intel nii haledalt kõigis kodukasutuses olevates rakendustes minu odava HinnaVaatluse juppidest AMD-le alla jääb. Ainuke lohutus, et tal ikkagi Intel ja eks seda olegi Inteli omanikel vaja siin tõestada, et mille eest nii palju raha välja käisid. Eks endalgi ole täiesti olemas Intel 1,7GHz , väga ebastabiilne isend , süüdi pole loomulikult Intel vaid emaplaadi tootja, tahaks sinna uut emaplaati osta kuid ei leia erilist mõtet, mõttetu raha raiskamine, kui emaplaat välja vahetada siis vast juba koos protsessoriga AMD S939 winchester põhjal
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.02.2005 16:50:16
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ongi ju vaja tõestada Intel'i fännboidele, et Intel pole üks ja ainus ja parim kõiges  |
täpselt ja oi kui palju tuleb seda ette Isiklikult olen suutnud kas võidetava raha või targematele mõne muu põhjusega selgeks teha, et milleks Intel kui AMD on parem.
Mängurile on väga lihtne selgeks teha
lihtsalt koduarvuti ostjale soovitan head hinna-kiiruse suhet... + väike energiakulu ja vaikus...
kes tegelevad video, audio töötlusega nendel on pigem maitse küsimus...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
17.02.2005 17:05:23
|
|
|
käisin täna yhes arvutipoes ja seal sai ikka kõvasti nalja
küsisin et kas teil on a64 3000+ winchesterit loas
vastus oli selline et mis asi see veel on?
siis juhatas müüa mingi kuti juurde kes juba laksis asjast midagi välja.
paljud ei teagi mis AMD on, ja osad ytlevad et amd on liiga hea et osta or shn
türi ja DATAVÄRAV
viimati muutis Sponge 17.02.2005 17:08:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.02.2005 17:06:41
|
|
|
äkki täpsustad selle kena poekese asukoha ka
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
17.02.2005 17:15:21
|
|
|
Kuulge! Enough OT!
Jutt käib siin ikka AMD-st ja Intelist.
Ütlen siis veelkorra
Minu jaoks on oluline mitte need numbrid seal kiiruse taga, vaid kvaliteet, ning AMD on minu jaoks tõestanud ennast kvaliteedina. Inteli keskkütteid ma ei soovi (vähemalt mitte hetkel), ning Inteli kunagine "kõva sõna" on juba ammu alla laskunud. Aga siiski - kui on tarvis mingit videotöötlust teha, omab Intel oma toorusega tõesti AMD ära. Aga ainult selliste tooret jõudu vaja minevate tegumite korral
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
17.02.2005 17:41:13
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
| attrs kirjutas: |
| Tõesti ainus erinevus hetkel ongi SSE3 instruktsioonid mis aga tavakasutajale mitte midagi juurde ei anna, küll aga videotöötluses. Vastulausena võin öelda, et varsti peaks ka müüki jõudma uuema seeria soc.939 prosed, mis omavad ka SSE3 instruktsioone. Ülejäänu kohapealt on hetkel eelis AMD-l sest tõesti nagu 100 korda juba varem räägitud tarbivad soc. 939 prosed kõvasti vähem voolu, st nad on palju jahedamad. |
Siiski 9 nanomeetrine prose peaks ikkagi vähem voolu tarbima kui 13 nanomeetrised. Ma pole siiani ühtegi 9 nanomeetrist AMD prose kohanud.
Tundub, et kõik AMD kiitjad on suured mängurid, kuid mul pole sellise mõttetuse jaox ammu aega olnud. Oluline on, et töö sujux kiiresti ja stressivabalt.
Äkki oskab keegi tarkpea öelda, kumb multimeedia ja kontoritööks parem on? Magix Music Makeri viimane versioon võtab küll viimast ja jookseb ka P4 3,0 GHz HT prosegagi vahel kinni.
Ärge hakake mingit spyware ja viiruse või tulemüüri teemat ajama, sest see teema on mul kontrolli all. VÕimalik, et Music Maker ise on mingi haltuura.
Kui AMD tõesti nii võimas, vaikne ja vähese isuga, siis vbl otsustan lõpuks selle kasuks. Aga ennem tahaks teada, kumb multimeediale paremini sobib. |
ega siis nanomeetrid ei ole kõige tähtsamad. asi on arhitektuuris ikka
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
17.02.2005 20:02:43
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ongi ju vaja tõestada Intel'i fännboidele, et Intel pole üks ja ainus ja parim kõiges  |
Kui AMD nii hea on miks siis selline kisa. Kas on väga raske uskuda, et mõni inimene eelistab tuntud brändi mis on ennast aastate jooksul heast küljest näidanud. Ja nii uskumatu kui see ka on, ei ole kõigile arvutikasutajatele kõige tähtsamad benchmargid. Toon sulle näiteks Mercedes-Benz'i mida margitruud ja staatusesümbuolit tahtvad inimesed ostavad, kuigi kliendi rahulolu/kvaliteediuuringutes langeb see mark aasta-aastalt madalamale.
Sellelest järeldub, et tuntud brändi on lihtsam müüa ja Eesti arvutitootjad kasutavadki seda ära.
| madedog kirjutas: |
Kuulge! Enough OT!
Minu jaoks on oluline mitte need numbrid seal kiiruse taga, vaid kvaliteet, ning AMD on minu jaoks tõestanud ennast kvaliteedina. |
AMD ei paku terviklahendusi. Mis kõikehõlmavast kvaliteedist siin saab juttu olla. Kvaliteet=toode+lisad+tugi. See on AMD-l puudu.
Siinjuures ei vaidlusta fakti, et mängudas annab AMD paar freimi juurde. Aga saage palun aru, et on kasutusalasid kuhu Intel sobib paremini selle toore jõu või stabiilsuse pärast.
ps. Ise olen AMD kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.02.2005 20:37:37
|
|
|
juba enne ütlesingi, et ei Intel ega AMD pole üks ja ainus ja parim!
ja mis krdi stabiilsusest sa seletad?
kaks sõna, "stabiilsus" ja "temperatuuriprobleem", on need, mis mind eriti leili ajavad! lihtsalt ei mahu pähe, kuidas sellist ila igasse ilmakaarde pritsida annab
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.02.2005 20:58:50
|
|
|
eriti naljaks on see,et prescoti mehed räägivad amd temp.probleemidest ja stabiilsuset
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
17.02.2005 21:01:02
|
|
|
arm2004 saun terviseks(y) . Higista veits ja siis lisan leili.
Tegelikult ei oska ma öelda kui palju kogemust on sul erinevte lahenduste kasutamisel. Aga kuna sa siin vaidled järeldan, et seda ikka on.
Mina mõtlen Inteli stabiilsuse all Inteli mobo+prose ehk terviklahendus mis on ennast vähemalt minu jaoks tõestnud. Töökindlus ja riistvara suvalised vead on märksõnad.
Olen tähele pannud, et inteli prose+inteli orig moboga näeb sinist ekraani vähem kui näiteks inteli prose+via küpsisega emaga.
Seepärast on minu järgmine koduarvuti northwood+D865PERL kuigi sai tõsiselt kaalutud ka A64 varianti. Kui AMD toodaks ise emaplaate(v laseks kellelgi allhanke korras teha, tähtis on ikkagi firmapoolne approved silt ja garantii sobivuse kohta) siis oleks kõhklemata valinud AMD.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.02.2005 21:07:11
|
|
|
huvitav, kas mina olen tõesti ainus AMD kasutaja, kes pole eales sellepärast BSOD'd näinud, et riistvara ei saaks omavahel läbi
olen üsna kindel, et ma ei ole ainus!
pigem on neid mõned üksikud, kel see jama on, ning sedagi sellepärast, et praak isend sattunud...
olen näppinud igast apastraate alates Cel433'st kuni Prescott 3,0'ni (AMD'l Duron750'st kuni enda proseni) ja mitte ealeski pole näinud mitte ühelgi neist probleeme "stabiilsusega"
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
17.02.2005 21:11:14
|
|
|
ma tean öelda, et AMD Sempron on küll stock jahutusega kuum (idle ~50C)
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.02.2005 21:12:01
|
|
|
stabiilsuse üle kurdavad enamasti OC vennad kes üritavad võimalikult madala voldi juures võimalikult suurt megahertsi saada. Endal a64 3000+ ja def. kellal pole kunagi sinist saanud. Ka temp enamasti idles alla 30 kraadi ja fullis alla 45 kraadi.
viimati muutis attrs 17.02.2005 21:12:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.02.2005 21:12:51
|
|
|
krt.ma ka loll ei ole sinist tänu prosele siiani näinu rääkige mulle N:sina pacho,kuidas ma saaks näha sinist tänu sellele,et mul AMD prose-võimalik kasutada xp1700+,bartonit ja a64
olen näinu sinist kui tänu rami peetis olekule
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.02.2005 21:15:38
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
huvitav, kas mina olen tõesti ainus AMD kasutaja, kes pole eales sellepärast BSOD'd näinud, et riistvara ei saaks omavahel läbi
olen üsna kindel, et ma ei ole ainus! |
täitsa õige, sa ei ole ainus
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.02.2005 21:16:24
|
|
|
Viimati nägin BSOD'i oma vana p200 peal. Uuemate masinatega pole ka peale väga jõhraid piinamissessioone midagi sarnast näinud. Viimasel ajal olen olnud pea 100% linuxis ning seal pole stabiilsusega veel elu sees probleeme tekkinud. Prescott jookseb juba nädal aega 24/7 setit lammutades 70+-2C tempiga kellatuna 3.0'st 3.75'ni, rääkimata muust tööst mis seal käib. Vahepeal olen paar korda xorgi ümber kompileerinud (krdi ati draiverid) kuid restarti pole veel tarvis olnud ning kinni pole ka midagi riistvarast tulenevatel põhjustel kiilunud. Seda saab vist küll stabiilsuseks nimetada.
Samuti pole meie firma serveripargis ühtegi AMD esindajat kuid Intel on suht levinud
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
17.02.2005 21:24:25
|
|
|
OK nüüd hakkame asja tuumani jõudma.
Mõlemal tootjal võib esineda riistvara sobimatust.
Aga ainult üks tootjatest pakub prosele juurde mobot millega on garanteeritud sobivus.
Mina näiteks ei viitsiks autot jupikaupa koostada a. la mootor fordilt, sillad opelilt ja kere noname.
Saad mu mõttekäigust aru?
Endal on hetkel koduarvutiga probleeme. Wini all iseeneslikud restardid ja Linuxi all mõnikord hangub paariks sekundiks.
Ja ainuke asi mida jäänud süüdistada on riistvara omavaheline sobimatus, kuna prose vahetusega (tbird900>duron750) töötab masin probleemideta. Sarnane lugu on ühel inteli prosega masinal töö juures. Aga ei tahaks üldistada. Olen kindel, et enamustel kodukasutusel probleeme ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
17.02.2005 21:25:38
|
|
|
| digweed kirjutas: |
eriti naljaks on see,et prescoti mehed räägivad amd temp.probleemidest ja stabiilsuset  |
Mul kah Prescot. Stabiilne, raibe...
Stock jahutus küll, aga see eest on korpus 5++ ventileeritud.
Praegusesse komplekti sai ikka kõvasti sisse taotud ja nüüd valiksin küll AMD. Asi rohkem hinnas. Intel ikka kõvasti kirvem. Ei oskagi paremini seletada, aga ikka valiksin AMD, kui uue komplekti kokku panen.
Teeksin paljud valikud ka teisiti (viidates mu praegusele komplektile, mis pole just õnnestumuim tervik), aga see selleks...
Miks ma Inteli prose valisin, on vb see, et see usaldusväärne. AMD tundus tol ajal võõra asjana ja ei julenud raha selle alla mattta....
Ohjah...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
17.02.2005 21:28:21
|
|
|
| digweed kirjutas: |
krt.ma ka loll ei ole sinist tänu prosele siiani näinu rääkige mulle N:sina pacho,kuidas ma saaks näha sinist tänu sellele,et mul AMD prose-võimalik kasutada xp1700+,bartonit ja a64
olen näinu sinist kui tänu rami peetis olekule |
krt nüüd lähen mina leili.
Jutt oli terviklahendusest mida üks firma pakub, teine ei paku.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.02.2005 21:30:06
|
|
|
| pacho kirjutas: |
OK nüüd hakkame asja tuumani jõudma.
Mõlemal tootjal võib esineda riistvara sobimatust.
Aga ainult üks tootjatest pakub prosele juurde mobot millega on garanteeritud sobivus.
Mina näiteks ei viitsiks autot jupikaupa koostada a. la mootor fordilt, sillad opelilt ja kere noname.
Saad mu mõttekäigust aru? |
et siis Intel müüb kohe komplekti, kus emaplaat ja prose koos, ning 100% testitud igas olukorras, et mingit tootmispraaki sees pole?
ja tõsine vahe ju, kas võtad Intel prose ja sellele Inteli emaplaat, või AMD prose ja näiteks Abit emaplaat!
Intel'i oma ju kordi lihtsam valida
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|