Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 86, 87, 88  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 17:49:09 vasta tsitaadiga

kas mitte hetkel väikseimate transside suurus mida prosedes kasutatakse pole mitte 90 nm?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 17:57:38 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kas mitte hetkel väikseimate transside suurus mida prosedes kasutatakse pole mitte 90 nm?

oi jah, ma vaatasin, et 90nm oli kirjas icon_redface.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 20:57:43 vasta tsitaadiga

AMD thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 08:40:03 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:


Siiski 9 nanomeetrine prose peaks ikkagi vähem voolu tarbima kui 13 nanomeetrised. Ma pole siiani ühtegi 9 nanomeetrist AMD prose kohanud.
Tundub, et kõik AMD kiitjad on suured mängurid, kuid mul pole sellise mõttetuse jaox ammu aega olnud. Oluline on, et töö sujux kiiresti ja stressivabalt.
Äkki oskab keegi tarkpea öelda, kumb multimeedia ja kontoritööks parem on? Magix Music Makeri viimane versioon võtab küll viimast ja jookseb ka P4 3,0 GHz HT prosegagi vahel kinni.
Ärge hakake mingit spyware ja viiruse või tulemüüri teemat ajama, sest see teema on mul kontrolli all. VÕimalik, et Music Maker ise on mingi haltuura.
Kui AMD tõesti nii võimas, vaikne ja vähese isuga, siis vbl otsustan lõpuks selle kasuks. Aga ennem tahaks teada, kumb multimeediale paremini sobib.


vot siis, teretulemast aastasse 2004 ja amd 64 ajastusse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 08:49:17 vasta tsitaadiga

2005 polegi või? icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 09:00:01 vasta tsitaadiga

ta ju ei tea, et amd 64 olemas on, seega on tema jaoks 2004 alles icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 10:27:06 vasta tsitaadiga

tema jaoks peaks olema 2003 icon_smile.gif
2004 oli juba a64 väljas thumbs_up.gif
või isegi 2002-2003 sügisel tuli a64 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.02.2005 12:06:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
hollywer kirjutas:


Siiski 9 nanomeetrine prose peaks ikkagi vähem voolu tarbima kui 13 nanomeetrised. Ma pole siiani ühtegi 9 nanomeetrist AMD prose kohanud.


vot siis, teretulemast aastasse 2004 ja amd 64 ajastusse thumbs_up.gif


Ma ei rääkinud bittidest, veel vähem aasta numbrist (tõepoolest on siiski aasta 2005), vaid protsessori tehnoloogiast. Tehnoloogia on ikka AMD-l (ka 64-bitistel) 0,13µm juurde toppama jäänud. Ei ole vaja keerutada!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 12:13:34 vasta tsitaadiga

johhaidii, ma enda meelest quotisin kogu su posti, mitte yhte lauset. lõpetad ehk ise keerutamise? ja misse toppamine siia puutub? amd 64 baasil athlonid on kiiremad/jahedamad kui nende vasted inteli poolelt.. või ei ole?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.02.2005 12:29:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma ei rääkinud bittidest, veel vähem aasta numbrist (tõepoolest on siiski aasta 2005), vaid protsessori tehnoloogiast. Tehnoloogia on ikka AMD-l (ka 64-bitistel) 0,13µm juurde toppama jäänud. Ei ole vaja keerutada!


winchester (A64 S939) on 9 nanomeetrise tehnoloogiaga.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 12:36:33 vasta tsitaadiga

AMD-l on 90nm tehnoloogiale minek olnud hea, samas kui Prescott maadleb kuumuseprobleemidega ..
tsitaat:

Tehnoloogia on ikka AMD-l (ka 64-bitistel) 0,13µm juurde toppama jäänud. Ei ole vaja keerutada!

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 16.02.2005 17:26:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Proovi kunagi teha mingit ressursinõudvat ülesannet korraliku HT p4 peal ning sama amd64 peal ning vaata kui hea oli samal ajal muude asjadega tegeleda. Mänge mängides on muidugi amd valdavalt veidi kiirem kuid eks igaüks hindab headust oma parameetrite järgi.


4xEVE + FTP server + WMP+ msn 2 akent + paar interneti lehte lahti.. soundforge sai isegi veel MP3 salvestamisega hakkama (neti raadiost) huia icon_lol.gif A64 icon_razz.gif - mälu on probleemiks sest seda oli siis 1,4GB kasutuses

kas aknas mängides tapab mäng sama kõvasti videot kui täis ekraanis?... või aru ma ei saa.. R9800... 2xEVE või 4x vahet pole.. aga 3GHz HT suri juba kahe aknaga ära.. sellel oli mingi GF 5600 asi sees.

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.02.2005 18:26:16 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Proovi kunagi teha mingit ressursinõudvat ülesannet korraliku HT p4 peal ning sama amd64 peal ning vaata kui hea oli samal ajal muude asjadega tegeleda. Mänge mängides on muidugi amd valdavalt veidi kiirem kuid eks igaüks hindab headust oma parameetrite järgi.


4xEVE + FTP server + WMP+ msn 2 akent + paar interneti lehte lahti.. soundforge sai isegi veel MP3 salvestamisega hakkama (neti raadiost) huia icon_lol.gif A64 icon_razz.gif - mälu on probleemiks sest seda oli siis 1,4GB kasutuses

kas aknas mängides tapab mäng sama kõvasti videot kui täis ekraanis?... või aru ma ei saa.. R9800... 2xEVE või 4x vahet pole.. aga 3GHz HT suri juba kahe aknaga ära.. sellel oli mingi GF 5600 asi sees.


Mulprofiilis olevate masinatega linuxis tavaliselt ~15-30 tabi konqueroris/firefoxis lahti + mp3 mängija + 2xseti + kolme paralleelse threadiga kompileerimine kui Gentood uuendan + samba server ning igasugu muud bacground serviced ning tegelen samal ajal ka progemisega Java ja/või c++'ga. Siiani pole veel märganud et miskit aeglaseks jääks, UI vastab pea momentaanselt kõigile mu liigutustele. Venna xp2500 kellatuna 2350MHz'ni kellatud masinaga ei saanud kompileerimise ajal praktiliselt midagi teha. Mälu on kõigil kolmel masinal 512M
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 16.02.2005 20:15:11 vasta tsitaadiga

päris kõva tulemus beer_yum.gif thumbs_up.gif

AMD või INTEL ?
AMD
73% [ 595 ]
INTEL
26% [ 211 ]

hääli kokku : 806

ise polex uskunud ,et nii palju AMD 'sõpru' icon_rolleyes.gif

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.02.2005 20:16:34 vasta tsitaadiga

mina pole veel hääletanud kuna pole valikut "oleneb olukorrast" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2005 20:52:57 vasta tsitaadiga

täpselt õige - oleneb olukorrast... ise ka hetkel Inteli peal...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.02.2005 21:11:32 vasta tsitaadiga

Ex igaüks usub, mida tahab

viimati muutis hollywer 16.02.2005 21:15:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.02.2005 21:13:53 vasta tsitaadiga

ok, AMD 64 bitine prose võib kõva olla, aga ma pole leidnud emaplaati, mis toetax AMD protsessorit koos DDR2-ga. Mis kasu on kiirest prosest, kui mälu on aeglane? Eelis on endiselt Inteli poole peal.
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.02.2005 21:15:31 vasta tsitaadiga

Itanium peaks juba mitu aastat olema 64bit. desktop-prose peaks saabuma lähikuude jooksul
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 21:16:03 Re: I have a dream vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab icon_razz1.gif


Siis kui intel mõtleb, et OK nüüd võiks siis oma 64bit prose kah müüki panna.Intel ise ju teada kah and, et eks siis tegelevad rohkem kui sel pointi on.AMD'l küll 64bit prose praegu on aga tolku sest ju otseselt miskit pole icon_wink.gif .
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.02.2005 21:18:31 vasta tsitaadiga

mjaa, Itanium2 on lausa 128bit, aga kes osta jõuab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.02.2005 21:21:47 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
mjaa, Itanium2 on lausa 128bit, aga kes osta jõuab? icon_biggrin.gif
Kel tarvis see ostab. Maailmas ei toodeta ühtegi asja mida keegi ei tahaks
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 16.02.2005 21:55:13 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
mjaa, Itanium2 on lausa 128bit, aga kes osta jõuab? icon_biggrin.gif

Selliseid protsessoreid ei osta inimesed, kes vaidlevad foorumis, et nende protsessori tootja on parem, sest "klokkub" paremini või on temperatuur madalam, selliste protsessoriga süsteeme ostavad firmad, mis selliseid lahendusi vajavad.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 01:09:38 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
ok, AMD 64 bitine prose võib kõva olla, aga ma pole leidnud emaplaati, mis toetax AMD protsessorit koos DDR2-ga. Mis kasu on kiirest prosest, kui mälu on aeglane? Eelis on endiselt Inteli poole peal.
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab icon_razz1.gif
pigem on kasu prosele intergreeritud mälukontrast kui DDR2 mälust, pealegi A64 prosed omavad fsb-d 200mhz mis on enamikule uuelt müüdavale mälule igati jõukohane.
uuema prescotti 266mhz FSB pole kiirematele DDR mäludele kohe mitte püüdmatu kõrgus, ja nagu testid näitasid ei anna 266mhz fsb tolle prose jõudlusele suurt miskit juurde

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 09:38:27 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
ok, AMD 64 bitine prose võib kõva olla, aga ma pole leidnud emaplaati, mis toetax AMD protsessorit koos DDR2-ga. Mis kasu on kiirest prosest, kui mälu on aeglane? Eelis on endiselt Inteli poole peal.
Ei tea, millal Intel oma 64 bitise prosega tavakasutajateni jõuab icon_razz1.gif


issake, on sul yldse aimu, millest sa r22gid v6i oled tegelane, kelle jaoks suurem nummer t2histab automaatselt eelist icon_question.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2005 12:59:19 vasta tsitaadiga

mnjaa... lepi paratamatusega, et Inteli sõprade hulgast tuleb kõige rohkem jaburaid vastuseid AMD osas icon_smile.gif
Paraku hetkel on see nii... AMD-st on enamikel ikka teadmised üsna ähmased, samas enamik AMD omanike on siiski ka Inteli köögipoolega hästi kursis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 13:11:24 vasta tsitaadiga

kodanik Magic, ka suur osa AMD kasutajaid on sel teemal lollid kui lauajalad, silmaklapid ei rooli.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2005 13:20:07 vasta tsitaadiga

jah ei väidagi seda, kuid oluliselt vähem kui Inteli omadest icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 13:58:32 vasta tsitaadiga

ei ütleks, üsna tasakaalus on paadunud fännboid ja muud tuhmkujud mõlemas leeris. sageli on amd kummardajad isegi lärmakamad, neil on vaja ilmselt midagi tõestada. aga see selleks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 15:34:16 vasta tsitaadiga

ongi ju vaja tõestada Intel'i fännboidele, et Intel pole üks ja ainus ja parim kõiges icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.02.2005 16:08:14 Vahetaks emaplaadi vasta tsitaadiga

Sõber läks poodi uut arvutit ostma, loomulikult valis Intel-i icon_biggrin.gif , 2,8HT icon_eek.gif ja puha icon_razz1.gif , palja kasti eest käis 12k icon_razz1.gif välja, tõi siis minu juurde, et testime icon_razz1.gif , tulemused muidugi üle ootuste kehvad icon_sad.gif , mark maani icon_sad.gif , kuidas siis nii, et tema kallis 12k thumbs_up.gif maksev Intel thumbs_up.gif nii haledalt kõigis kodukasutuses olevates rakendustes minu odava HinnaVaatluse juppidest AMD-le icon_eek.gif alla jääb. Ainuke lohutus, et tal ikkagi Intel icon_razz1.gif ja eks seda olegi Inteli omanikel vaja siin tõestada, et mille eest nii palju raha välja käisid. Eks endalgi ole täiesti olemas Intel 1,7GHz icon_sad.gif , väga ebastabiilne isend icon_mad.gif , süüdi pole loomulikult Intel vaid emaplaadi tootja, tahaks sinna uut emaplaati osta kuid ei leia erilist mõtet, mõttetu raha raiskamine, kui emaplaat välja vahetada siis vast juba koos protsessoriga AMD S939 winchester põhjal
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2005 16:50:16 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ongi ju vaja tõestada Intel'i fännboidele, et Intel pole üks ja ainus ja parim kõiges icon_wink.gif

täpselt icon_wink.gif ja oi kui palju tuleb seda ette icon_smile.gif Isiklikult olen suutnud kas võidetava raha või targematele mõne muu põhjusega selgeks teha, et milleks Intel kui AMD on parem.
Mängurile on väga lihtne selgeks teha icon_wink.gif
lihtsalt koduarvuti ostjale soovitan head hinna-kiiruse suhet... + väike energiakulu ja vaikus...

kes tegelevad video, audio töötlusega nendel on pigem maitse küsimus...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 17:05:23 vasta tsitaadiga

käisin täna yhes arvutipoes ja seal sai ikka kõvasti nalja
küsisin et kas teil on a64 3000+ winchesterit loas
vastus oli selline et mis asi see veel on? icon_lol.gif
siis juhatas müüa mingi kuti juurde kes juba laksis asjast midagi välja.
paljud ei teagi mis AMD on, ja osad ytlevad et amd on liiga hea et osta or shn icon_razz.gif

türi ja DATAVÄRAV icon_razz.gif


viimati muutis Sponge 17.02.2005 17:08:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 17:06:41 vasta tsitaadiga

äkki täpsustad selle kena poekese asukoha ka
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 17.02.2005 17:15:21 vasta tsitaadiga

Kuulge! Enough OT!
Jutt käib siin ikka AMD-st ja Intelist.
Ütlen siis veelkorra icon_biggrin.gif
Minu jaoks on oluline mitte need numbrid icon_wink.gif seal kiiruse taga, vaid kvaliteet, ning AMD on minu jaoks tõestanud ennast kvaliteedina. Inteli keskkütteid ma ei soovi (vähemalt mitte hetkel), ning Inteli kunagine "kõva sõna" on juba ammu alla laskunud. Aga siiski - kui on tarvis mingit videotöötlust teha, omab Intel oma toorusega tõesti AMD ära. Aga ainult selliste tooret jõudu vaja minevate tegumite korral icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 17.02.2005 17:41:13 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
attrs kirjutas:
Tõesti ainus erinevus hetkel ongi SSE3 instruktsioonid mis aga tavakasutajale mitte midagi juurde ei anna, küll aga videotöötluses. Vastulausena võin öelda, et varsti peaks ka müüki jõudma uuema seeria soc.939 prosed, mis omavad ka SSE3 instruktsioone. Ülejäänu kohapealt on hetkel eelis AMD-l sest tõesti nagu 100 korda juba varem räägitud tarbivad soc. 939 prosed kõvasti vähem voolu, st nad on palju jahedamad.


Siiski 9 nanomeetrine prose peaks ikkagi vähem voolu tarbima kui 13 nanomeetrised. Ma pole siiani ühtegi 9 nanomeetrist AMD prose kohanud.
Tundub, et kõik AMD kiitjad on suured mängurid, kuid mul pole sellise mõttetuse jaox ammu aega olnud. Oluline on, et töö sujux kiiresti ja stressivabalt.
Äkki oskab keegi tarkpea öelda, kumb multimeedia ja kontoritööks parem on? Magix Music Makeri viimane versioon võtab küll viimast ja jookseb ka P4 3,0 GHz HT prosegagi vahel kinni.
Ärge hakake mingit spyware ja viiruse või tulemüüri teemat ajama, sest see teema on mul kontrolli all. VÕimalik, et Music Maker ise on mingi haltuura.
Kui AMD tõesti nii võimas, vaikne ja vähese isuga, siis vbl otsustan lõpuks selle kasuks. Aga ennem tahaks teada, kumb multimeediale paremini sobib.


ega siis nanomeetrid ei ole kõige tähtsamad. asi on arhitektuuris ikka icon_rolleyes.gif

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.02.2005 20:02:43 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ongi ju vaja tõestada Intel'i fännboidele, et Intel pole üks ja ainus ja parim kõiges icon_wink.gif

Kui AMD nii hea on miks siis selline kisa. Kas on väga raske uskuda, et mõni inimene eelistab tuntud brändi mis on ennast aastate jooksul heast küljest näidanud. Ja nii uskumatu kui see ka on, ei ole kõigile arvutikasutajatele kõige tähtsamad benchmargid. Toon sulle näiteks Mercedes-Benz'i mida margitruud ja staatusesümbuolit tahtvad inimesed ostavad, kuigi kliendi rahulolu/kvaliteediuuringutes langeb see mark aasta-aastalt madalamale.
Sellelest järeldub, et tuntud brändi on lihtsam müüa ja Eesti arvutitootjad kasutavadki seda ära.

madedog kirjutas:
Kuulge! Enough OT!
Minu jaoks on oluline mitte need numbrid icon_wink.gif seal kiiruse taga, vaid kvaliteet, ning AMD on minu jaoks tõestanud ennast kvaliteedina.

AMD ei paku terviklahendusi. Mis kõikehõlmavast kvaliteedist siin saab juttu olla. Kvaliteet=toode+lisad+tugi. See on AMD-l puudu.

Siinjuures ei vaidlusta fakti, et mängudas annab AMD paar freimi juurde. Aga saage palun aru, et on kasutusalasid kuhu Intel sobib paremini selle toore jõu või stabiilsuse pärast.

ps. Ise olen AMD kasutaja.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 20:37:37 vasta tsitaadiga

juba enne ütlesingi, et ei Intel ega AMD pole üks ja ainus ja parim!
ja mis krdi stabiilsusest sa seletad? icon_mad.gif
kaks sõna, "stabiilsus" ja "temperatuuriprobleem", on need, mis mind eriti leili ajavad! lihtsalt ei mahu pähe, kuidas sellist ila igasse ilmakaarde pritsida annab icon_evil.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 20:58:50 vasta tsitaadiga

eriti naljaks on see,et prescoti mehed räägivad amd temp.probleemidest ja stabiilsuset thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.02.2005 21:01:02 vasta tsitaadiga

arm2004 saun terviseks(y) . Higista veits ja siis lisan leili.

Tegelikult ei oska ma öelda kui palju kogemust on sul erinevte lahenduste kasutamisel. Aga kuna sa siin vaidled järeldan, et seda ikka on.
Mina mõtlen Inteli stabiilsuse all Inteli mobo+prose ehk terviklahendus mis on ennast vähemalt minu jaoks tõestnud. Töökindlus ja riistvara suvalised vead on märksõnad.
Olen tähele pannud, et inteli prose+inteli orig moboga näeb sinist ekraani vähem kui näiteks inteli prose+via küpsisega emaga.
Seepärast on minu järgmine koduarvuti northwood+D865PERL kuigi sai tõsiselt kaalutud ka A64 varianti. Kui AMD toodaks ise emaplaate(v laseks kellelgi allhanke korras teha, tähtis on ikkagi firmapoolne approved silt ja garantii sobivuse kohta) siis oleks kõhklemata valinud AMD.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 21:07:11 vasta tsitaadiga

huvitav, kas mina olen tõesti ainus AMD kasutaja, kes pole eales sellepärast BSOD'd näinud, et riistvara ei saaks omavahel läbi icon_eek.gif
olen üsna kindel, et ma ei ole ainus!
pigem on neid mõned üksikud, kel see jama on, ning sedagi sellepärast, et praak isend sattunud...
olen näppinud igast apastraate alates Cel433'st kuni Prescott 3,0'ni (AMD'l Duron750'st kuni enda proseni) ja mitte ealeski pole näinud mitte ühelgi neist probleeme "stabiilsusega" icon_exclaim.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 21:11:14 vasta tsitaadiga

ma tean öelda, et AMD Sempron on küll stock jahutusega kuum (idle ~50C)
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 21:12:01 vasta tsitaadiga

stabiilsuse üle kurdavad enamasti OC vennad kes üritavad võimalikult madala voldi juures võimalikult suurt megahertsi saada. Endal a64 3000+ ja def. kellal pole kunagi sinist saanud. Ka temp enamasti idles alla 30 kraadi ja fullis alla 45 kraadi.

viimati muutis attrs 17.02.2005 21:12:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 21:12:51 vasta tsitaadiga

krt.ma ka loll ei ole sinist tänu prosele siiani näinu icon_eek.gif rääkige mulle N:sina pacho,kuidas ma saaks näha sinist tänu sellele,et mul AMD prose-võimalik kasutada xp1700+,bartonit ja a64
olen näinu sinist kui tänu rami peetis olekule
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 21:15:38 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
huvitav, kas mina olen tõesti ainus AMD kasutaja, kes pole eales sellepärast BSOD'd näinud, et riistvara ei saaks omavahel läbi icon_eek.gif
olen üsna kindel, et ma ei ole ainus!


täitsa õige, sa ei ole ainus icon_wink.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.02.2005 21:16:24 vasta tsitaadiga

Viimati nägin BSOD'i oma vana p200 peal. Uuemate masinatega pole ka peale väga jõhraid piinamissessioone midagi sarnast näinud. Viimasel ajal olen olnud pea 100% linuxis ning seal pole stabiilsusega veel elu sees probleeme tekkinud. Prescott jookseb juba nädal aega 24/7 setit lammutades 70+-2C tempiga kellatuna 3.0'st 3.75'ni, rääkimata muust tööst mis seal käib. Vahepeal olen paar korda xorgi ümber kompileerinud (krdi ati draiverid) kuid restarti pole veel tarvis olnud ning kinni pole ka midagi riistvarast tulenevatel põhjustel kiilunud. Seda saab vist küll stabiilsuseks nimetada.

Samuti pole meie firma serveripargis ühtegi AMD esindajat kuid Intel on suht levinud
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.02.2005 21:24:25 vasta tsitaadiga

OK nüüd hakkame asja tuumani jõudma.
Mõlemal tootjal võib esineda riistvara sobimatust.
Aga ainult üks tootjatest pakub prosele juurde mobot millega on garanteeritud sobivus.
Mina näiteks ei viitsiks autot jupikaupa koostada a. la mootor fordilt, sillad opelilt ja kere noname.
Saad mu mõttekäigust aru?

Endal on hetkel koduarvutiga probleeme. Wini all iseeneslikud restardid ja Linuxi all mõnikord hangub paariks sekundiks.
Ja ainuke asi mida jäänud süüdistada on riistvara omavaheline sobimatus, kuna prose vahetusega (tbird900>duron750) töötab masin probleemideta. Sarnane lugu on ühel inteli prosega masinal töö juures. Aga ei tahaks üldistada. Olen kindel, et enamustel kodukasutusel probleeme ei esine.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 17.02.2005 21:25:38 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
eriti naljaks on see,et prescoti mehed räägivad amd temp.probleemidest ja stabiilsuset thumbs_up.gif icon_lol.gif


Mul kah Prescot. Stabiilne, raibe... icon_razz.gif
Stock jahutus küll, aga see eest on korpus 5++ ventileeritud. icon_rolleyes.gif

Praegusesse komplekti sai ikka kõvasti sisse taotud ja nüüd valiksin küll AMD. Asi rohkem hinnas. Intel ikka kõvasti kirvem. Ei oskagi paremini seletada, aga ikka valiksin AMD, kui uue komplekti kokku panen.
Teeksin paljud valikud ka teisiti (viidates mu praegusele komplektile, mis pole just õnnestumuim tervik), aga see selleks...

Miks ma Inteli prose valisin, on vb see, et see usaldusväärne. AMD tundus tol ajal võõra asjana ja ei julenud raha selle alla mattta....

Ohjah... icon_confused.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.02.2005 21:28:21 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
krt.ma ka loll ei ole sinist tänu prosele siiani näinu icon_eek.gif rääkige mulle N:sina pacho,kuidas ma saaks näha sinist tänu sellele,et mul AMD prose-võimalik kasutada xp1700+,bartonit ja a64
olen näinu sinist kui tänu rami peetis olekule


krt nüüd lähen mina leili.
Jutt oli terviklahendusest mida üks firma pakub, teine ei paku.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 21:30:06 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
OK nüüd hakkame asja tuumani jõudma.
Mõlemal tootjal võib esineda riistvara sobimatust.
Aga ainult üks tootjatest pakub prosele juurde mobot millega on garanteeritud sobivus.
Mina näiteks ei viitsiks autot jupikaupa koostada a. la mootor fordilt, sillad opelilt ja kere noname.
Saad mu mõttekäigust aru?

et siis Intel müüb kohe komplekti, kus emaplaat ja prose koos, ning 100% testitud igas olukorras, et mingit tootmispraaki sees pole? icon_eek.gif
ja tõsine vahe ju, kas võtad Intel prose ja sellele Inteli emaplaat, või AMD prose ja näiteks Abit emaplaat!
Intel'i oma ju kordi lihtsam valida icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 86, 87, 88  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.