|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
27.12.2004 18:39:47
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kle tõotab põnev tulla... graafika veidi jura, nagu MOHAA AA.  |
videodel ongi kõik jura, anyway, ega ta farcryst palju maha tohiks jääda, iseasi mis kvaliteediga pildikesi sinna majaseintele kleebitakse...
btw, videos oli näha, et vennal lendas ka käsi otsast, läheb karmiks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
27.12.2004 21:04:39
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
graafikal pole hullu midagi ja ma arvan, et selle kompenseerib mitmekordselt vaenlaste ja kaasvõitlejate ai  |
Ära ole nii kindel, vaatasin kunagi seda E3 videot ja seal näitas kuidas mängija saatis 2 enda meest ühte lagunenud maija sakslast maha võtma kes tulistas kuulipildujaga, kuna mehed läksid talle ligi selja tagant oleks pidanud 1 võtma maha miski 2-3 vaenlast kuid hoopis sakslane kargas püsti keeras ringi ja võttis nad mõlemad maha
peale seda mõtlesin et kas see palju lubatud al on ikka nii hea, kuid see video oli ka ammu ehk on nüüd asja parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2005 00:47:33
|
|
|
link :: kae siit
taaskord uut kraami
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
26.01.2005 06:05:02
|
|
|
Tundub, et uus video jalle saadaval...
http://www.fileshack.com/file.x?fid=6180
või ametlikult saidilt: http://www.brothersinarmsgame.com/us/movies.php
Krt, see on mäng mida oodata...
Mulle ikka sitax meeldisid enamik WWII mängud ja mõtlesin, et neid võib kll koguaeg tulla sittakanti ning samuti ka see, kuid tundub et see ületab kll kõik ootused ja peaks tulema parimaid WWII shootereid. Mõelda vaid, sündmustik on tõestisündinud lool põhinev(mai pea silmas WWII te , vaid päris sõjasündmusi ja tegelasi mängus), kõik asukohad on võetud päris fotodelt ja maastik on nõnda nagu see oli Teise Maailmasõja ajal. Igaühel on oma välimus ja iseloom, mida võib olla ikka eriti lahe ja reaalne vaadata jne... ka meeskonna tööd võib hea tunde anda, kui sinu otsustest sõltuvad nende elud ja tuju . [oletatavasti]
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
04.02.2005 08:24:03
|
|
|
sain ka esimest korda pilgu peale visata, tundub ülikõva mäng tulevat
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
12.02.2005 00:05:39
|
|
|
Brothers In Arms multiplayer voimalused IGN lood
Brothers In Arms Yahoo Games preview
Brothers In Arms Gamespy preview
Intervjuu
EDIT:
| tsitaat: |
| should be released in late February/early March. |
| tsitaat: |
| Brothers In Arms received an "M" rating from the ESRB, unlike other WWII shooters like Medal of Honor and Call of Duty that got a "T" rating. |
hell yea
| tsitaat: |
| Theres one mission I really like near the end where youre on the top of the Cathedral in Carentan and youve got a sniper rifle. Your squad is still down on the street. You can see the alleys and streets from above and you can anticipate where the Germans are counter-attacking from. So, youre commanding your men below to positions to receive them while you snipe in support. Its like playing an RTS and an FPS at the same time awesome. |
oi sa krt, hakkab meenutama jupikest filmist Reamees Ryani päästmine
| tsitaat: |
Computer Games - What special multplayer features does Brothers in Arms have?
Randy Pitchford - Multiplayer is really interesting. Brothers in Arms is the first game where every human on-line has a squad of AI soldiers under his command. Because of this, its no longer about who has the best reaction times or aiming skill. Its now as much a battle of wits as it is a battle of skill. Its a true squad combat game and the guy who wins employs great tactics, strategy and skill. Its risky because its never been done before, but its really fun and were really excited to launch it and see what happens. |
see voib juba midagi olla.
väga ootan juba, juttu ka counterist, kuid ei mina seda nainud... : link
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.02.2005 12:43:39
|
|
|
link :: kae siit
3 märts on review koos demoga pc gameri kaanel
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.02.2005 08:48:53
|
|
|
link :: kae siit
uued pildid
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.02.2005 09:28:43
|
|
|
Päh need PS2 omad
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
17.02.2005 01:04:47
|
|
|
Nii, et siis 19 work itemit veel, enne kui mäng valmis. www.gearboxsoftware.com
Samuti ka uus video: http://downloads.ubi.com/download.php?id=28
oi rsk, vot see wwII mäng tuleb raudselt paris sõjamäng rsk... juba üksnes sõjameeste juttu on lahe kuulata ja see aitab ka hästi sisse elada stoorisse . Isegi kultuurilist tausta, slängi jne on uuritud.
OT: sihuke kahtlane tunne nagu siin eestis sellel mangul vist lööki suurt tule, voi tundub lihtsalt HV teema põhjal see nii, kuna suht vähe on seda teemat vaatanud ja poste pole ka vapse üldse... osad mängud pole väljagi tulnud ja juba "sada" lehte kirjas hehe, kuid see mäng võib tõesti midagi suht meeldejäävat tulla, siis võib tõesti ühe parema WWII elamuse saada... k whatever.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
17.02.2005 08:11:05
|
|
|
| mina küll hoian tal silma peal aga enne kui ostmiseks läheb tahaks küll demo ära proovida. Kardan videodest nähtuna kahte asja: esiteks: tundub AI loll, sest mitme mehe vahel toimuv tulevärk pole eriti usutav + mõned asjad veel ehk on tahetud rohkem actionit sisse viia ning teiseks: need sildid pea kohal mõjuvad reaalsusele tapvalt. Aga eks näe, ei taha mängu maha teha ka, ehk tuleb õnnestunud fps tõesti!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
17.02.2005 08:46:34
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| mina küll hoian tal silma peal aga enne kui ostmiseks läheb tahaks küll demo ära proovida. Kardan videodest nähtuna kahte asja: esiteks: tundub AI loll, sest mitme mehe vahel toimuv tulevärk pole eriti usutav + mõned asjad veel ehk on tahetud rohkem actionit sisse viia ning teiseks: need sildid pea kohal mõjuvad reaalsusele tapvalt. Aga eks näe, ei taha mängu maha teha ka, ehk tuleb õnnestunud fps tõesti! |
sildid sai ära võtta nagu sa tollest videost isegi näha võisid...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
17.02.2005 11:11:27
|
|
|
mõned gameplay videod:
video 1
video 2
video 3
video 4
vb juba läbi käind ka siin mõnes teises url'is...
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proctor
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
19.02.2005 19:57:54
|
|
|
Mai tea, Fileshack lubab uusi videosi enne mängu väljatulemist veel... ise olen järjekorras ja ei tea kas need ikka on veel seni nägemata...
http://www.fileshack.com/file.x?fid=6346
EDIT:
jah, video on uus... mäng tuleb väga hea
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.02.2005 14:56:40
|
|
|
vaatsin ka neid videosid ja tõsiselt hea mäng tundub tulevat... loodetavasti leevendab see minu viimase aja pessimismi selles stiilis mängude suhtes
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phoenix
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
25.02.2005 20:52:16
|
|
|
| Geimspot väidab, et mäng tuleb välja 8. märtsil.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.02.2005 02:45:47
|
|
|
link :: kae siit
kullas
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.02.2005 17:04:33
|
|
|
Kui see 8.märts vastab tõele siis õige kõva mäng niii kiiresti väljas...tore vähe oodata
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
27.02.2005 21:44:30
|
|
|
päris simulaator ja isegi roomata ei saa? tiba saast
muidu pelina võib väga hea olla aga roomamise feature võiks asjal igatahes olla
ära proovib asja kindlasti - saab näha kas on netis parem kui mohaa või cod 8)
kuigi kipun arvama, et konsoolid rikuvad jälle ühe väga hea mängu ära...
edit: vaadates neid videiod kuidas rahvas jookseb(nagu lambakari,
seljaga ohu suunas ja tiirutab niisama ) tuleb ikka küll nutt peale
aga jah - konsoolipelidel peavadki idiootidest vaenlased olema
kuidas sa neid ilma hiireta muidu ikka notid
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
27.02.2005 22:51:11
|
|
|
Kus tead, et konsoolide ja PC versioone eraldi ei valmistata ?
Ega see mingi port ei ole ju.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
28.02.2005 16:53:15
|
|
|
| madness kirjutas: |
Kus tead, et konsoolide ja PC versioone eraldi ei valmistata ?
Ega see mingi port ei ole ju. |
kus sa tead? nagunii on - videote järgi vaadates küll
ja ega pildidki midagi väga vaimustavat ole
arvestades seda, et mängutootjad tahavad raha teenida on see suht kindlalt port
ja pealegi kui ei oleks siis ei oleks ta reliis ka ~samalajal konsoolide omadega..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.03.2005 09:57:41
|
|
|
link :: xboxi revyy
reliiside vahe võib olla kuni kuu aega, seegi on märk sellest, et ei läinud nad midagi yhel ajal kulda ja vabrikusse
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
02.03.2005 10:29:35
|
|
|
päris kena...
aga kuna asi konsoolidele suunatud siis oligi seda ette arvata
kui pc peale sama hea review tuleb siis peab selle peli vast isegi ostma
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
02.03.2005 14:40:51
|
|
|
hea mäng tuleb sellest nii või teisiti, on ta siis xboxil voi mitte. suva mingid mõned animatsiooni vead, need saab andeks antud...
Peale selle eelmised "parimad" WWII mängud olidki cpd ja moh, kuid see mäng tuleb täiesti uuel tasemel ning ei meenuta enam sama gameplayd, mis juba iseenesest on suurepärane.
| tsitaat: |
| The visuals will definitely remind you of the Band of Brothers miniseries or Saving Private Ryan. |
super lihtsalt(y)
| tsitaat: |
| ...but there's such a sense of openness in the levels that you never really feel like the developers are forcing you down a path. |
Päris tugev tulemus ikkagi : 9.3
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
05.03.2005 22:32:17
|
|
|
Uus video, mis tutvustab vaheke muusikalist poolt mängul. Mida rohkem uusi videosi näen mängust, seda rohkem ma tahan seda
Krt, ega ilmaasjata see mäng muidku pea maksimum punkte ei saa erinevate ühingute poolt, st mängude tutvustamise lehtede poolt:
http://www.brothersinarmsgame.com/us/fullpost.php?id=10217
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.03.2005 22:46:02
|
|
|
Erksxx kõva mäng on ta nagunii aga mõtle milline ta oleks olnud siis kui oleks aint PC peale tulnud?
igatahes parem 8)
ja vaevalt, et pc peal asi niipalju saab - konsoolidel on suht vähe väga häid shooterid, sellest ka kõrged hinded
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phoenix
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
06.03.2005 11:17:20
|
|
|
sai kaa sisi kõik videod läbi vaadatud sellest tuleb ikka hitt teisest klassist võrreldes teiste WWII mängudega kas keegi on juba proovinud seda pc gameriga kaasas olevat demot? ise praegu otsustan ka sosta või mitte. aga ikka jään ootama millal arvutile välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.03.2005 17:22:08
|
|
|
link :: kae siit
lasketiir teeb eelvaadet
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
06.03.2005 21:59:15
|
|
|
| lugedes foorumeid, tundub, et mp-s pole sisseehitatud mikriga rääkimise süsteemi, mis taolises mp-s on hädavajalik. Ja üldse olevat taolises 4 mängijaga mp-s vaevaline stabiilset ja pikaajalist mängupõnevust luua, kuna juba 1 mängija lahkumisel keeratakse kõik peapeale. Mängija pidavat ka kergesti ära tuntav olema, sest AI tugevuse tõttu peaks just mängija kõige rohkem surma saanud olema. ...nii ma lugesin: http://gbxforums.gearboxsoftware.com/showflat.php?Cat=&Number=559053&page=0&view=collapsed&sb=5&o=
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
07.03.2005 14:19:13
|
|
|
| ega see mp ei kotigi, kuid jah, nad oleksid voinud ikka korraliku team deathmatchi teha.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
07.03.2005 18:33:16
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| ega see mp ei kotigi, kuid jah, nad oleksid voinud ikka korraliku team deathmatchi teha. |
Call of Duty oli ka vist suht mage see MP osa, sellega ei nähta vist eriti vaeva
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
07.03.2005 18:35:28
|
|
|
| ei tea, codis meeldis mulle kll mp, kuid ega seal ka midagi erilist ei olnud, mp nagu ikka, kuid lihtsalt oli hea mõnus mängida seda codis, kuid kui bia-sse ainult see 4 mängija värk koos käsutamisega pannakse, siis on ikka mage kll see mp ning ootan seda mangu aint sp pärast siis.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
07.03.2005 22:45:56
|
|
|
| K-Pax kirjutas: |
| Call of Duty oli ka vist suht mage see MP osa, sellega ei nähta vist eriti vaeva |
cod-is mage MP?
tohho tillae, tuhanded playerid netis...
imho üks parimaid shuutereid netis
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
07.03.2005 23:22:55
|
|
|
Niipalju kui ise proovind suht teemakohast juttu ajades on siis nii et homme USAs BIA PC-le väljas
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
08.03.2005 12:33:10
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| K-Pax kirjutas: |
| Call of Duty oli ka vist suht mage see MP osa, sellega ei nähta vist eriti vaeva |
cod-is mage MP?
tohho tillae, tuhanded playerid netis...
imho üks parimaid shuutereid netis  |
siis on viga minus
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
08.03.2005 19:30:57
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Niipalju kui ise proovind suht teemakohast juttu ajades on siis nii et homme USAs BIA PC-le väljas  |
ai rsk, kahku vaja uurida kuna eestisse jouab.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
08.03.2005 20:17:49
|
|
|
| mäng peaks siis juba väljas olema on keegi proovinud?ja äkki keegi oskab öelda millal topitakse demo ametlikult lehele välja?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
08.03.2005 21:46:31
|
|
|
| Mäng on ainult XBoxi peal väljas
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
08.03.2005 22:42:56
|
|
|
| mäng pidi tulema PC-le välja 8.märts!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
08.03.2005 23:48:56
|
|
|
| marten1991 kirjutas: |
| mäng pidi tulema PC-le välja 8.märts! |
paljugi mida ta pidi.
järgmine nädal tuleb
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.03.2005 07:21:26
|
|
|
| PS2 peale tuleb millal?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
09.03.2005 08:41:31
|
|
|
| Skeptik, 03/15/2005
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
09.03.2005 13:45:42
|
|
|
Gold - Brothers in Arms PC [March 8, 2005 - 3:20 pm EST]
Ubisoft sends word that Brothers in Arms: Road to Hill 30 is gold for the PC and PS2, and will be in stores on Saint Patrick's Day:
Brothers in Arms: Road to Hill 30 Goes Gold on PC and PS2
WHAT: Ubisoft, one of the world's top game publishers, and acclaimed developer Gearbox Software, today announced that Brothers in Arms: Road to Hill 30, the highly-anticipated World War II game, has gone gold for the PC and the PlayStation2 computer entertainment system. Both the PC and PS2 versions will be available in stores on March 17 for the manufacturer's suggested retail price of $49.99.
WHERE: Please visit http://www.brothersinarmsgame.com/ to get the latest news, screenshots, trailers and developer diaries for Brothers in Arms: Road to Hill 30.
WHEN: Available in Stores March 17
- nforce.nl foorumist
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|