Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Brothers in arms märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:39:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kle tõotab põnev tulla... graafika veidi jura, nagu MOHAA AA. icon_neutral.gif


videodel ongi kõik jura, anyway, ega ta farcryst palju maha tohiks jääda, iseasi mis kvaliteediga pildikesi sinna majaseintele kleebitakse...

btw, videos oli näha, et vennal lendas ka käsi otsast, läheb karmiks!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.12.2004 21:04:39 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
graafikal pole hullu midagi ja ma arvan, et selle kompenseerib mitmekordselt vaenlaste ja kaasvõitlejate ai thumbs_up.gif


Ära ole nii kindel, vaatasin kunagi seda E3 videot ja seal näitas kuidas mängija saatis 2 enda meest ühte lagunenud maija sakslast maha võtma kes tulistas kuulipildujaga, kuna mehed läksid talle ligi selja tagant oleks pidanud 1 võtma maha miski 2-3 vaenlast kuid hoopis sakslane kargas püsti keeras ringi ja võttis nad mõlemad maha icon_eek.gif

peale seda mõtlesin et kas see palju lubatud al on ikka nii hea, kuid see video oli ka ammu ehk on nüüd asja parandatud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 16:04:27 vasta tsitaadiga

Uus koduleht, nüüd siis ametlik ja puha koos uute lisade ja stuffiga , avastamist väheke on:

http://www.brothersinarmsgame.com/us/index.php
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 00:47:33 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

taaskord uut kraami
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 22:22:10 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

uut kraami rohkem, kui rubla eest:

http://www.gamespot.com/xbox/action/brothersinarms/preview_6116276.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2005 06:05:02 vasta tsitaadiga

Tundub, et uus video jalle saadaval...
http://www.fileshack.com/file.x?fid=6180
või ametlikult saidilt: http://www.brothersinarmsgame.com/us/movies.php

Krt, see on mäng mida oodata...

Mulle ikka sitax meeldisid enamik WWII mängud ja mõtlesin, et neid võib kll koguaeg tulla sittakanti ning samuti ka see, kuid tundub et see ületab kll kõik ootused ja peaks tulema parimaid WWII shootereid. Mõelda vaid, sündmustik on tõestisündinud lool põhinev(mai pea silmas WWII te , vaid päris sõjasündmusi ja tegelasi mängus), kõik asukohad on võetud päris fotodelt ja maastik on nõnda nagu see oli Teise Maailmasõja ajal. Igaühel on oma välimus ja iseloom, mida võib olla ikka eriti lahe ja reaalne vaadata jne... ka meeskonna tööd võib hea tunde anda, kui sinu otsustest sõltuvad nende elud ja tuju thumbs_up.gif. [oletatavasti]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 04.02.2005 08:24:03 vasta tsitaadiga

sain ka esimest korda pilgu peale visata, tundub ülikõva mäng tulevat thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 00:05:39 vasta tsitaadiga

Brothers In Arms multiplayer voimalused IGN lood
Brothers In Arms Yahoo Games preview
Brothers In Arms Gamespy preview

Intervjuu
EDIT:
tsitaat:
should be released in late February/early March.

tsitaat:
Brothers In Arms received an "M" rating from the ESRB, unlike other WWII shooters like Medal of Honor and Call of Duty that got a "T" rating.
hell yea thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tsitaat:
There’s one mission I really like near the end where you’re on the top of the Cathedral in Carentan and you’ve got a sniper rifle. Your squad is still down on the street. You can see the alleys and streets from above and you can anticipate where the Germans are counter-attacking from. So, you’re commanding your men below to positions to receive them while you snipe in support. It’s like playing an RTS and an FPS at the same time – awesome.
oi sa krt, hakkab meenutama jupikest filmist Reamees Ryani päästmine
tsitaat:
Computer Games - What special multplayer features does Brothers in Arms have?

Randy Pitchford - Multiplayer is really interesting. Brothers in Arms is the first game where every human on-line has a squad of AI soldiers under his command. Because of this, it’s no longer about who has the best reaction times or aiming skill. It’s now as much a battle of wits as it is a battle of skill. It’s a true squad combat game and the guy who wins employs great tactics, strategy and skill. It’s risky because it’s never been done before, but it’s really fun and we’re really excited to launch it and see what happens.
see voib juba midagi olla.


väga ootan juba, juttu ka counterist, kuid ei mina seda nainud... : link
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 12:43:39 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

3 märts on review koos demoga pc gameri kaanel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 08:48:53 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

uued pildid
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 09:28:43 vasta tsitaadiga

Päh need PS2 omad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 01:04:47 vasta tsitaadiga

Nii, et siis 19 work itemit veel, enne kui mäng valmis. www.gearboxsoftware.com

Samuti ka uus video: http://downloads.ubi.com/download.php?id=28

oi rsk, vot see wwII mäng tuleb raudselt paris sõjamäng rsk... juba üksnes sõjameeste juttu on lahe kuulata ja see aitab ka hästi sisse elada stoorisse thumbs_up.gif. Isegi kultuurilist tausta, slängi jne on uuritud.

OT: sihuke kahtlane tunne nagu siin eestis sellel mangul vist lööki suurt tule, voi tundub lihtsalt HV teema põhjal see nii, kuna suht vähe on seda teemat vaatanud ja poste pole ka vapse üldse... osad mängud pole väljagi tulnud ja juba "sada" lehte kirjas hehe, kuid see mäng võib tõesti midagi suht meeldejäävat tulla, siis võib tõesti ühe parema WWII elamuse saada... k whatever.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.02.2005 08:11:05 vasta tsitaadiga

mina küll hoian tal silma peal aga enne kui ostmiseks läheb tahaks küll demo ära proovida. Kardan videodest nähtuna kahte asja: esiteks: tundub AI loll, sest mitme mehe vahel toimuv tulevärk pole eriti usutav + mõned asjad veel ehk on tahetud rohkem actionit sisse viia ning teiseks: need sildid pea kohal mõjuvad reaalsusele tapvalt. Aga eks näe, ei taha mängu maha teha ka, ehk tuleb õnnestunud fps tõesti!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 08:46:34 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
mina küll hoian tal silma peal aga enne kui ostmiseks läheb tahaks küll demo ära proovida. Kardan videodest nähtuna kahte asja: esiteks: tundub AI loll, sest mitme mehe vahel toimuv tulevärk pole eriti usutav + mõned asjad veel ehk on tahetud rohkem actionit sisse viia ning teiseks: need sildid pea kohal mõjuvad reaalsusele tapvalt. Aga eks näe, ei taha mängu maha teha ka, ehk tuleb õnnestunud fps tõesti!


sildid sai ära võtta nagu sa tollest videost isegi näha võisid...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 11:11:27 vasta tsitaadiga

mõned gameplay videod:

video 1

video 2

video 3

video 4

vb juba läbi käind ka siin mõnes teises url'is...

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proctor
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2005




sõnum 17.02.2005 20:21:39 vasta tsitaadiga

www.gametrailers.com seal tegemise kohta intervjuusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 19:57:54 vasta tsitaadiga

Mai tea, Fileshack lubab uusi videosi enne mängu väljatulemist veel... ise olen järjekorras ja ei tea kas need ikka on veel seni nägemata...
http://www.fileshack.com/file.x?fid=6346
EDIT:

jah, video on uus... mäng tuleb väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.02.2005 14:56:40 vasta tsitaadiga

vaatsin ka neid videosid ja tõsiselt hea mäng tundub tulevat... loodetavasti leevendab see minu viimase aja pessimismi selles stiilis mängude suhtes icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 20:52:16 vasta tsitaadiga

Geimspot väidab, et mäng tuleb välja 8. märtsil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.02.2005 20:56:48 vasta tsitaadiga

Xboxi peale tuleb juba 1. märts, kui kedagi peaks huvitama...
http://www.gearboxsoftware.com/index.php?p=pr&pr=6
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 02:45:47 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

kullas
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 10:54:04 vasta tsitaadiga

see on küll hea uudis
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 17:04:33 vasta tsitaadiga

Kui see 8.märts vastab tõele siis õige kõva mäng niii kiiresti väljas...tore vähe oodata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 21:44:30 vasta tsitaadiga

päris simulaator ja isegi roomata ei saa? tiba saast
muidu pelina võib väga hea olla aga roomamise feature võiks asjal igatahes olla icon_razz1.gif

ära proovib asja kindlasti - saab näha kas on netis parem kui mohaa või cod 8)

kuigi kipun arvama, et konsoolid rikuvad jälle ühe väga hea mängu ära...
edit: vaadates neid videiod kuidas rahvas jookseb(nagu lambakari,
seljaga ohu suunas ja tiirutab niisama icon_lol.gif ) tuleb ikka küll nutt peale

aga jah - konsoolipelidel peavadki idiootidest vaenlased olema
kuidas sa neid ilma hiireta muidu ikka notid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.02.2005 22:51:11 vasta tsitaadiga

Kus tead, et konsoolide ja PC versioone eraldi ei valmistata ?
Ega see mingi port ei ole ju.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 16:53:15 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Kus tead, et konsoolide ja PC versioone eraldi ei valmistata ?
Ega see mingi port ei ole ju.

kus sa tead? nagunii on - videote järgi vaadates küll
ja ega pildidki midagi väga vaimustavat ole

arvestades seda, et mängutootjad tahavad raha teenida on see suht kindlalt port
ja pealegi kui ei oleks siis ei oleks ta reliis ka ~samalajal konsoolide omadega..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 09:57:41 vasta tsitaadiga

link :: xboxi revyy

reliiside vahe võib olla kuni kuu aega, seegi on märk sellest, et ei läinud nad midagi yhel ajal kulda ja vabrikusse icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 10:29:35 vasta tsitaadiga

päris kena...
aga kuna asi konsoolidele suunatud siis oligi seda ette arvata icon_biggrin.gif
kui pc peale sama hea review tuleb siis peab selle peli vast isegi ostma icon_eek.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 14:40:51 vasta tsitaadiga

hea mäng tuleb sellest nii või teisiti, on ta siis xboxil voi mitte. suva mingid mõned animatsiooni vead, need saab andeks antud...
Peale selle eelmised "parimad" WWII mängud olidki cpd ja moh, kuid see mäng tuleb täiesti uuel tasemel ning ei meenuta enam sama gameplayd, mis juba iseenesest on suurepärane.
tsitaat:
The visuals will definitely remind you of the Band of Brothers miniseries or Saving Private Ryan.
super lihtsalt(y)

tsitaat:
...but there's such a sense of openness in the levels that you never really feel like the developers are forcing you down a path.


Päris tugev tulemus ikkagi : 9.3
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:32:17 vasta tsitaadiga

Uus video, mis tutvustab vaheke muusikalist poolt mängul. thumbs_up.gif Mida rohkem uusi videosi näen mängust, seda rohkem ma tahan seda icon_smile.gif
Krt, ega ilmaasjata see mäng muidku pea maksimum punkte ei saa erinevate ühingute poolt, st mängude tutvustamise lehtede poolt:
http://www.brothersinarmsgame.com/us/fullpost.php?id=10217
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:46:02 vasta tsitaadiga

Erksxx kõva mäng on ta nagunii aga mõtle milline ta oleks olnud siis kui oleks aint PC peale tulnud?
igatahes parem 8)

ja vaevalt, et pc peal asi niipalju saab - konsoolidel on suht vähe väga häid shooterid, sellest ka kõrged hinded icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 11:02:14 vasta tsitaadiga

PS2 versioon paistab ka nüüd väljas olema.

Aga strateegliselt on väga õige samm mäng enne X-Boxile ja PS2-le välja lasta - head hinded on tasuta reklaam.

***

Release Data
Brothers in Arms: Road to Hill 30 Ubisoft 03/08/05 NA
Brothers in Arms Ubisoft 03/18/05 EU


Paistab, et meie (eurooplased) peame mängu natuke kauem ootama icon_rolleyes.gif

EDIT: kopedasin PC Gameri MP õpetuse otsa, annab enam-vähem aimu mis võrgus toimuma hakkab:
http://www.pcgamer.com/eyeonline/eyeonline_2005-01-31.html


viimati muutis phoenix 06.03.2005 14:05:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 06.03.2005 11:17:20 vasta tsitaadiga

sai kaa sisi kõik videod läbi vaadatud thumbs_up.gif sellest tuleb ikka hitt teisest klassist võrreldes teiste WWII mängudega beer_yum.gif kas keegi on juba proovinud seda pc gameriga kaasas olevat demot? ise praegu otsustan ka sosta või mitte. aga ikka jään ootama millal arvutile välja tuleb
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 17:22:08 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

lasketiir teeb eelvaadet
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 06.03.2005 21:59:15 vasta tsitaadiga

lugedes foorumeid, tundub, et mp-s pole sisseehitatud mikriga rääkimise süsteemi, mis taolises mp-s on hädavajalik. Ja üldse olevat taolises 4 mängijaga mp-s vaevaline stabiilset ja pikaajalist mängupõnevust luua, kuna juba 1 mängija lahkumisel keeratakse kõik peapeale. Mängija pidavat ka kergesti ära tuntav olema, sest AI tugevuse tõttu peaks just mängija kõige rohkem surma saanud olema. ...nii ma lugesin: http://gbxforums.gearboxsoftware.com/showflat.php?Cat=&Number=559053&page=0&view=collapsed&sb=5&o=
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 14:19:13 vasta tsitaadiga

ega see mp ei kotigi, kuid jah, nad oleksid voinud ikka korraliku team deathmatchi teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 18:33:16 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
ega see mp ei kotigi, kuid jah, nad oleksid voinud ikka korraliku team deathmatchi teha.

Call of Duty oli ka vist suht mage see MP osa, sellega ei nähta vist eriti vaeva
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 18:35:28 vasta tsitaadiga

ei tea, codis meeldis mulle kll mp, kuid ega seal ka midagi erilist ei olnud, mp nagu ikka, kuid lihtsalt oli hea mõnus mängida seda codis, kuid kui bia-sse ainult see 4 mängija värk koos käsutamisega pannakse, siis on ikka mage kll see mp ning ootan seda mangu aint sp pärast siis.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 22:45:56 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Call of Duty oli ka vist suht mage see MP osa, sellega ei nähta vist eriti vaeva

cod-is mage MP? icon_eek.gif
tohho tillae, tuhanded playerid netis...
imho üks parimaid shuutereid netis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 23:22:55 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ise proovind suht thumbs_up.gif teemakohast juttu ajades on siis nii et homme USAs BIA PC-le väljas icon_question.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 12:33:10 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
K-Pax kirjutas:
Call of Duty oli ka vist suht mage see MP osa, sellega ei nähta vist eriti vaeva

cod-is mage MP? icon_eek.gif
tohho tillae, tuhanded playerid netis...
imho üks parimaid shuutereid netis icon_rolleyes.gif

siis on viga minus icon_lol.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 19:30:57 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Niipalju kui ise proovind suht thumbs_up.gif teemakohast juttu ajades on siis nii et homme USAs BIA PC-le väljas icon_question.gif


ai rsk, kahku vaja uurida kuna eestisse jouab.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 08.03.2005 20:17:49 vasta tsitaadiga

mäng peaks siis juba väljas olema on keegi proovinud?ja äkki keegi oskab öelda millal topitakse demo ametlikult lehele välja?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.03.2005 21:46:31 vasta tsitaadiga

Mäng on ainult XBoxi peal väljas
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 08.03.2005 22:42:56 vasta tsitaadiga

mäng pidi tulema PC-le välja 8.märts!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.03.2005 23:48:56 vasta tsitaadiga

marten1991 kirjutas:
mäng pidi tulema PC-le välja 8.märts!



paljugi mida ta pidi.
järgmine nädal tuleb
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 03:55:40 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
marten1991 kirjutas:
mäng pidi tulema PC-le välja 8.märts!



paljugi mida ta pidi.
järgmine nädal tuleb

Ametlikus foorumis räägitakse 18 Märts icon_rolleyes.gif
http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?a=tpc&s=400102&f=238101043&m=8291020862

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 07:21:26 vasta tsitaadiga

PS2 peale tuleb millal?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 08:41:31 vasta tsitaadiga

Skeptik, 03/15/2005
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.03.2005 13:45:42 vasta tsitaadiga

Gold - Brothers in Arms PC [March 8, 2005 - 3:20 pm EST]
Ubisoft sends word that Brothers in Arms: Road to Hill 30 is gold for the PC and PS2, and will be in stores on Saint Patrick's Day:

Brothers in Arms: Road to Hill 30™ Goes Gold on PC and PS2

WHAT: Ubisoft™, one of the world's top game publishers, and acclaimed developer Gearbox Software, today announced that Brothers in Arms: Road to Hill 30™, the highly-anticipated World War II game, has gone gold for the PC and the PlayStation™2 computer entertainment system. Both the PC and PS2 versions will be available in stores on March 17 for the manufacturer's suggested retail price of $49.99.

WHERE: Please visit http://www.brothersinarmsgame.com/ to get the latest news, screenshots, trailers and developer diaries for Brothers in Arms: Road to Hill 30.

WHEN: Available in Stores March 17


- nforce.nl foorumist
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Brothers in arms mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.