|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
08.02.2005 20:27:27
|
|
|
Ju see on korpuse viga Minul käib see küll kergesti.
Või on inimeste viga, mul ei saa ema ühegi telefoni
korpust lahti.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
08.02.2005 20:35:03
|
|
|
vähe sellest et seal see venitatud pilt on, on pildi peal mingi kahtlane Nokia mudel kirjas - 6300
ja muidugi tunneb asja kergelt ära naviklahvi järgi.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
09.02.2005 01:31:17
|
|
|
| arva kirjutas: |
| Vanguard, kas sul jõudu ka on? |
Piisavalt, et mobiiltelefoni kaant lahti tirida. =)
Karta on, et miski praak on sattunud, sest inglisekeelseid kommentaare netis lugedes leidsin päris palju inimesi, kes ütlesid, et neil ei õnnestunudki normaalselt avada telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erko90
HV veteran
liitunud: 09.11.2004
|
09.02.2005 08:58:50
|
|
|
minu arust on sellele avamine nagu iga teise telefoni avamine, kui sa saad aru kuidas seda tegema peab nagu igal teisel mudelilgi. olen ka näinud inimesi kellel on olnud raskusi asjale pihta saamisega või siis polegi pihta saanud
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
09.02.2005 09:20:48
|
|
|
Aga mine mingisse telefonipoodi ja lase seal ette näidata, kuidas lahti tehakse. Kõige parem on minna RLE (nüüdseks Elisa) hooldusesse Kristiine keskuses, kuna seal osatakse sind kindlasti aidata.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
13.02.2005 15:05:41
6230 tekstivärv / themes ? |
|
|
Selline asi, et kui näiteks taustapilt panna mingi tumedamate toonidega, siis see menüü tekst seal peal - "Ava", "Menüü", kellaaeg, jne - need on niiöelda "default" musta värvi ja ei paista välja - ning automaatselt ei muutu ka, vastavalt taustatoonile. On selle jaoks mingi lahendus? Ekraani seadete alt värvilahendustest saab aint aku/levi indikaatorite ja menüüselektori värvi muuta, ei midagi rohkemat. Kuidas aga seda tekstivärvi muuta saab? Toetab ehk 6230 mingeid niiöelda skinne või theme'sid või kuidas neid nimetataksegi? Otsisin päris kaua, aga ei õnnestunud siiani leida vastuseid neile küsimustele
Näiteks oleks tore, kui saaks ka seda tausta muuta, mis paistab, kui menüüs ringi liigud.. jne - no et visuaalsete elementide muutmise suhtes rohkem paindlikkust oleks. Seadistustes ei leia selliseid kohti, kust selliseid asju muuta softi versioon on 4.44..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
13.02.2005 17:46:34
|
|
|
RistoX, kui oled teemat lugenud siis teaksid.
Ei saa jah tumedat teksti panna. Skinne ei ole
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
13.02.2005 17:48:32
|
|
|
RistoX, kui oled teemat lugenud siis teaksid.
Ei saa jah tumedat teksti panna. Skinne ei ole
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
13.02.2005 19:05:36
|
|
|
| Sry, kammisin teema läbi küll, aga vist jäi kahe silma vahele. Tänud selgituse eest
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
13.02.2005 21:04:43
|
|
|
Tere.
1. Teatavasti ei ole 6230'l tumeda taustapildi korral soft-key'de tekste näha. Kuidas on tumeda taustapildi korral ekraanil kirjutatut näha (kõige uuema softiga):
a) numbri valimisel?
b) infomenüü (*100#) kasutamisel?
c) siis, kui keegi helistab?
2. Rakendusi ja mänge ei saa vist mälukaardile salvestada? Kui palju on rakenduste/mängude jaoks ruumi?
3. Kui kaua kellelgi aku peab (ootan erinevate kasutajate kogemusi)?
4. Kas äratuse ja meeldetuletuse tooni saab valida - panna tavalise piiksumise asemel näiteks raadio või mõni midi/mp3 mängima?
5. Kui head on 6230 ekraani taskulambiomadused ja kui palju ta pimedas kiirgab võrreldes näiteks 3510i-ga?
6. Kas telefon kuvab .mp3 failide ID3 tag'e?
7. Kas .mp3'esid saab kaustadesse jagada?
8. Kuidas on lood klaviatuuri valgustusega, kas kõigil on sama ebaühtlane, nagu järgneval pildil?
Tänud!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
13.02.2005 21:26:37
|
|
|
.Scorps.,
Kui numbrit valid, siis on ju hoopis teine taust. Nagu menüüs. Sama ka Infomenüüs.
Rakenduste jaoks on 1,5MB umbes. Kui kõik maha lasta.
Kui kaamerat ei kasuta ja ei mängi (nagu mina) siis nädalas korra laen.
Kaamera võtab kõige rohkem. Raadio ja pleieri kuulamine ei kuluta eriti.
Äratuseks saab suvalise asja panna. Raadio ainult siis kui HF on taga.
Suht palju valgustab. Öösel ülestõustest ekraani vaatamine on kohati valus
MP3 kohta on minimaalselt infot: pikkus, nimi, lugu, autor, autoriõigused, loodud.
Lugusid võid nii jagada kuidas süda lustib Aga arvutis saad kaustasid luua, telefonis mitte.
Number 9 on mul samasugune nagu pildil, teised korralikud.
V05.24
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prixik
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2003
|
13.02.2005 21:53:02
|
|
|
Kaustasid saab ka telefonis luua.
_________________ Priit |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
13.02.2005 22:51:06
|
|
|
Taavi_R, suured tänud!
Kas mp3 nimi ja esitaja võetakse ID3 tagist või faili nimest?
Kui keegi sisse helistab, milline taust siis on? Kas tumeda pildiga on nimi hästi loetav?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
13.02.2005 22:55:12
|
|
|
kui panna tumedam taustapilt, sis kellaaja jms tekstide nägemiseks on üks lahendus, mida ise ksutan! kui võtta se nö taustapilt ette ja sis "muuta" seda, st pildi redaktoriga avada korra ja uuesti ära salvestada, jäävad üles ja allapoole täpselt teksti suurused raamid, heledad! st kui paned selle sis taustaks on kell ja menüü tekst näha, kuna all ja üleval ei ole tausta pilti, redaktor muudab automaatselt pildi natuke kitsamaks! v4.28
to .Scorps. :
1.
a) numbri valimisel ei ole tasutapilti,
b)infomenüü kasutamisel ka mitte vaid hele taust.
c)kui keegi helistab, sis on number musta tekstiga ja kui taust tume, siis kohati raskusi, ise kasutan pilte kontaktide juures, sis kohe helistaja nägu näha:D
2. ei ole põhjalikult uurinud, rakendusi laseb vist jah ainult tel mällu salvestada, ruumist ei tea rääkida.
3. akuga on endal midagi väga korrast ära, peab 2 päeva max(kui ei näpi eriti midagi)
4.saab toone muuta, nagu Taavi-R ütles,
5.taskulambina olen harva kasutanud, aga häda korral ajab asja ära, pimedas õues ikka naljalt millelegi otsa ei jookse, st niipalju ta näitab, 3510i-ga võrreldes peaks mainima, et suht võrdsed.
6.nagu Taavi-R ütles
7.mp3-esid saab vabalt ringi tõsta kuhu tahad, kui aga ruumi on!
8.endal klaviatuuri valgustus on ühtlane ja ei häiri kuidagi....soliidne on
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
13.02.2005 23:30:01
|
|
|
Lauri_s, mis soft? (*#0000#)
See Sinu meetod teeb ekraani vist selliseks:
? (pildil on 3200 ekraan.)
Kas kasutad selleks sisseehitatud pildiredaktorit?
Aku vastupidavuse kohta:
| Taavi_R kirjutas: |
Sellest ajast peale kui uus displei pandi, sellest ajast on aku vastupidavus pea 3 korda tõusnud.
Eelmine nädal oli kolm kooli päeva ja siis kuulasin kuskil 4-5h järjest muusikat/raadiot. Helistanud
olen ka päris palju. Ja aku pidas nädal aega vastu. Ma arvan, et kui niisama seisma jätta ja võimalikult
vähe helistada, siis 2 nädalat peaks vastu |
Nii et hooldusesse ja kästa uus displei panna? Ei tea, kas uutel telefonidel, mis hetkel müügil on, on juba see "parem" displei?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.02.2005 08:57:17
|
|
|
Kui keegi helistab siis taustapildt muutub heledaks. Siis võib taust olla kasvõi MUST, aga numbri näeb kenasti välja lugeda.
Numbrit valides on sama raust nagu menüüs olles.
MP3´de loo info tuleb failinimest. Huvitav on see, et minul telefon ei suuda loopikkust välja lugeda kuidagi. Alati on see puudu.
Eelmine nädal pühapäeva õhtul laadisin täis, neljapäeval mässasin (loe: avastasin) koolis kaameraga, filmisin niisama. Siis sai
aku suht ruttu tühjaks. Praegu on 5/7. Mänginud ei ole, helistanud suht palju.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
14.02.2005 10:20:06
|
|
|
eelmises postis mainisin ka softi ära v 04.28 ning jah, minu meetod teeb pildi selliseks! minu tel. näitab loo pikkused kenasti ära. sellest displei jutust ei oska midagi arvata!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.02.2005 10:49:54
|
|
|
Taavi_R, mis põhjusel Sulle uus displei pandi, mis vähem voolu võtab?
KÕIK INIMESED, KES OMAVAD SEDA TELEFONI, PALUN ÖELGE, KAUA TEIL AKU PEAB.
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 14.02.2005 18:43:37, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erko90
HV veteran
liitunud: 09.11.2004
|
14.02.2005 11:02:34
|
|
|
mul vana soft v 03.15, kui mängida, kasutada rakendusi ja kuulata muusikat(raadio, mp3) siis peab 2-3 ööpäeva kui põhiliselt ainult helistada siis nädalas korra laen(kasutan BL-5C akut).
edit:
aku vastu pidavus sõltub ju suuresti sellest kuidas akut esimesed 1-3 korda on laetud ehk kui aku kohe alguses kiirlaadimistega(1-2tundi) persse keerata siis ei pea tulevikus eriti kaua vastu.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
14.02.2005 11:21:06
|
|
|
Mul on soft v03.15 ja peab samamoodi 2-3 ööpäeva. Kellasid ja vilesid ei näpi, ainult helistan.
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.02.2005 18:44:46
|
|
|
Hm.. Äkki ongi siis softi probleem see aku vähene pidamine?
Kas uue softiga on lisandunud kõnemaksumuse näit?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.02.2005 21:13:44
|
|
|
Hm, mul oli selline viga, et telefon töötas, aga pilt kadus ära. Vahetati displei ära. Pandi ka uus soft peale.
Ma arvan küll, et eelmine diplei oli vigane ja võttis rohkem voolu. Tarkvara vast ei tohiks seda mõjutada.
Kas teil ka ekraan vaikselt suriseb? Kõikide TFT ekraanide viga?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.02.2005 21:18:58
|
|
|
Kas mingi programmiga (nt. Nokia PC Suite 5) on võimalik arvutist IMEI ja turvakoodi vaadata?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.02.2005 00:04:03
|
|
|
Tere jälle!
Probleem, mida on kirjeldatud siin ja siin seisneb selles, et kui telefoniraamatus on numbrid salvestatud kujul 50xxxxx jne, aga võrk saadab sissetuleva kõne numbri +372 algusega, siis telefon ei tunne nime ära. Kas see probleem esineb ka 6230'l?
Üks küsimus veel: kui kiiresti unustab telefon kellaaja ja kuupäeva, kui aku tagant ära võtta?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
15.02.2005 01:22:43
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Tere jälle!
Probleem, mida on kirjeldatud siin ja siin seisneb selles, et kui telefoniraamatus on numbrid salvestatud kujul 50xxxxx jne, aga võrk saadab sissetuleva kõne numbri +372 algusega, siis telefon ei tunne nime ära. Kas see probleem esineb ka 6230'l?
Üks küsimus veel: kui kiiresti unustab telefon kellaaja ja kuupäeva, kui aku tagant ära võtta? |
Seda numbri probleemi küll ei ole tekkinud. Endal kõik numbrid kujul 5...
Endal mingi pool tunnikest on aku tagant ära olnud. Lasin mälukaardile MP3´sid. Kuupäeva/kella pole pidanud panema uuesti.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.02.2005 10:07:15
|
|
|
Kas wapis k2ies vahetab telefon lehti kiiresti v6i m6tleb kaua, kui lehel on ainult tekst? Kas tavalistel internetilehtedel saab k2ia ja kas see on v2hegi normaalne v6i on t2ielik segadus?
Posted from a mobile
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
15.02.2005 16:41:33
|
|
|
emt's tulevad kõik sissetulevad kõned +372 kujul, läksid sellepeale üle kuna uuemad telefonid vist ei toetanud nii lühikesi numbreid vms. kunagi oli vastav uudis ka neil seal kodukal. maeitea kuidas tele2 lood on, vb neil siis pole. osade numbritega on mul kaa nii, aga see võib olal sellest et mul ni telefoni kui kaardi mälus sama number. aga muidu ta tunneb selle numbri ikka ära
mul aga samalaadne küsimus, kas teil on ka nii, et kui balid ise numbri, mis on telefoniraamatus olemas, sis pärast kõneregistrist vaadates ei ole seal nime vaid number, vanematel telefonidel pani ta ikka ise nime sinna. kas see peabki nüüd nii olema?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
15.02.2005 16:45:09
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Kas wapis k2ies vahetab telefon lehti kiiresti v6i m6tleb kaua, kui lehel on ainult tekst? Kas tavalistel internetilehtedel saab k2ia ja kas see on v2hegi normaalne v6i on t2ielik segadus? <br/><br/><i>Posted from a mobile</i> |
lehe laadimise kiirus väga aeglane nüüd küll pole, ega ta sealt ju kiiremini ei tule kui gprs lubab. telefonil ei tohiks probleeme olla selle lehe kuvamisega kuna ta ikka suhteliselt võimas. ja tavalisi neti lehti saab kaa vaadata jah, oleneb lehest, enamasti on täitsa normaalne, ekraan jääb ainult väikseks. enamus lehtedega tuli mul mingi error et ala mälu otsas vms. vb oli vahemälu tühjendatama, aga maeita ka kas see loeb.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.02.2005 18:53:39
|
|
|
react, mis soft Sul on?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
15.02.2005 20:59:26
|
|
|
Minul näitab registris/viimati valitud numbrites küll nimesid, kui olen numbri valinud.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
16.02.2005 09:39:41
|
|
|
| soft on 4.44, huvitav, nüd jälle näitab nimesid. ju sis oli mingi segadus jälle. nüd kõik numbrid kaardi peal ja töötab küll.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.02.2005 09:56:45
|
|
|
Äkkist olid nimed nii kaardi kui ka telefoni peal? Siis läheb vahest hulluks.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.02.2005 18:16:55
|
|
|
Kui kiiresti laetakse faili telefoni läbi sinihamba ja kui kiiresti kaardilugejaga? (react, Taavi_R)
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
16.02.2005 19:23:41
|
|
|
nu sinihamba kiiruseks oleks ikka seal ~15KB/sekis
kaardilugeja kaudu käivad asjad ikka märksa kiiremini. seal oleneb juba asi puhtalt telefonis asetsevast mälukaardist.
täpset kiirust ei oska öelda, aga pakun kuskil ~10-15 korda kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.02.2005 19:46:45
|
|
|
Siit järeldan, et wapist ei saa tõmmata otse mälukaardile. Kas aga saab tõsta asju telefoni mälust kaardile (ja vastupidi)?
Sinihamba kiirus on ikka päris aeglane nagu siit järeldada võib. 20-25 KB/s.
Aga kas keegi kasutab ka DKU-2 datakaablit? Siin öeldakse, et too võimaldab kiirust kuni 1100 KB/s, keegi aga ütles, et kaabel teeb 100 KB/s, sinihammas umbes 25 KB/s. Teie kogemused?
Taavi_R, Sina kasutad kaardilugejat, mis kiiruse kätte saad?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
16.02.2005 20:03:05
|
|
|
see 20-25 kuskilt foorumist lugeda sinihamba kohta pole teab mis tark tegu. kõik sõltub juba siiski puhtalt sellest, kas arvutikasti küljes oleval sinihambal on otsene "silmside" telefoniga. kui seal juba jääb kasvõi arvutilaud vahele, on kiirus nõksa väiksem. mina näiteks kasti arvuti laua peal ei hoia ja sinihammas asetseb seal, kus kõik arvutijuhtmed, siis minul tulebki kiirus tiba väiksem ja just selline nagu ma eelmises postis kirjutasin.
ise kasutan nii kaardilugejat kui ka sinihammast. kui ikka üle 3mb vaja telefoni lasta on, siis tasub juba ennem telefonist kaart välja võtta ja lugejasse toppida, kui seda suurt mahut läbi sinihamba pigistada. väiksemate failidega kasutan sinihammast, kuna seal juba ajaga kasud sees arvestades seda, et ma ei pea telefoni lahti võtma.
wap'ist tõmmata MIDA? mänge/programme või pilte ja helinaid? väike vahe ka sees..
kopeerida saab MMC kaardilt telfoni mällu ja vastupidi, vaid pilte, helinaid, mp3 lugusi ja videolõike. programmid ja mängud ja muu tarkvaraline pool jääb kahjuks vaid telefoni mälu pärusmaale. endal on sybmian 6260 ja seal saab kõik installida ja panna mälukaardile.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.02.2005 21:11:48
|
|
|
No ei oska kaardilugeja kiirust pakkuda. 3MB MP3 faili laseb 5 sekundiga peale umbes.
Hetkel telefon mustas nimekirjas - kellelt ostsin, tollel on võlgnevus EMT ees.
Kui saate aidata siis ...
Tauri Lõvi oli müüja, äkki keegi tunneb? Oleks huvitatud infost.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
16.02.2005 21:19:02
|
|
|
äkki elab võrus ja on alla 20 aastat vana?
mitte et ma tunneks
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.02.2005 01:09:45
|
|
|
| tsitaat: |
Tauri Lõvi oli müüja, äkki keegi tunneb? Oleks huvitatud infost.
|
http://www2.vkg.werro.ee/vilistlased/index.php?tegevus=3&aastad=2002-2003&kla=A
Lend nr:83 2002-2003 Klass:A
Klassinimekiri
Nimi............Märkused
Tauri Lõvi....lõpetas 03.12.2003
See on ainus, mis leidsin. Ei tea küll, kuidas see aidata võiks... Kui koolile meil saata äkki?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
17.02.2005 07:41:49
|
|
|
Endal peab hetkel kuskil 2 kuni 3 päeva aku vastu. Uus telefon, alla 2 nädala vana. Aaga noh see on vast enda viga - nimelt aku esimesel laadimisel lasin kesta vaid mingi 3-4 tundi. Liitiumakude puhul vist on aga see, et... njah, esimest korda tuleb u. ööpäev sees hoida, nagu mulle EMT'ist hiljem öeldi - teadsin seda ise ka, aga noh ei mõtle ju, et uute ja ägedate asjade puhul ikka veel seda sama trikki vaja on - manualis kah midagi ei mainitud. Enda viga.
Nüüd olen yritanud järgnevad kordi ikka nii 10-12 tundi järjest võrgus hoida. Isegi, kui ta indikaatori järgi ei lae, siis tegelikult ikka laeb midagi, vähemalt esimestel laadimistel on see nii. Jaa noh kui kasutan, siis täiesti tühjaks kasutan, enne, kui uuesti laen. Aga märgatavat paranemist pole veel toimunud. Tea.. nädal aega proovin veel.. kui asi paremax ei lähe, siis tuleb vist uus aku osta & sellega seekord õieti toimetada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.02.2005 14:45:31
|
|
|
Teatavasti on uued akud karbist võttes umbes 40% laetud (no kui mitte just nii palju, siis vähemalt võtab pildi ette ja saab mõni aeg kasutada). Kas enne esimest, pikka laadimist tuleb aku tühjaks kulutada või ei?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
17.02.2005 17:39:02
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Teatavasti on uued akud karbist võttes umbes 40% laetud (no kui mitte just nii palju, siis vähemalt võtab pildi ette ja saab mõni aeg kasutada). Kas enne esimest, pikka laadimist tuleb aku tühjaks kulutada või ei? |
Idee järgi jah. Lased aku täiesti tühjaks kuluda ja siis esimesed kolm laadimist teed sellised 10 tunnised. Siis pidi nagu täieliku mahtuvuse saavutama.
Endal on soft 4.44 ja telefon peab vastu 2.5-3 ööpäeva, helistan ja saadan smse, muid funktsioone kasutan minimaalselt.
PS. Kas kellelgi on siit uusim soft peal kes oskaks öelda, et kas kõnemaksumuse näit on lisatud featurite hulka?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
18.02.2005 19:14:11
|
|
|
Kas kellelgi on kogemusi DKU-2 datakaabli ja 6230-ga? http://kauplus.ee/?t=422 pakutakse hea hinnaga (225.-) DKU-2 datakaablit, aga kirjas on, et see ei sobi 6230-le. Nokia kodukal on jälle vastupidine informatsioon. Milles on asi? Kas kauplus.ee teeb oma jutuga haltuurat või on neil mingi vuhvel-DKU-2 kaabel? See, et Nokia valejuttu ajab, on ju võimatu. Saatsin kauplus.ee'le ka meili, eks näeb, kas ja millal vastus tuleb.
Kas mänge ja rakendusi saab arvutist telefoni ja vastupidi liigutada?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.02.2005 20:48:18
|
|
|
Jah, saab ikka.
Originaal mänge/rakendusi vist ei saa mis algul on olnud.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
21.02.2005 01:44:55
|
|
|
Kui kaua diktofoniga järjest salvestada saab? Kuidas kvaliteet on?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
21.02.2005 14:48:08
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Kui kaua diktofoniga järjest salvestada saab? Kuidas kvaliteet on? |
Kolm minutit saab järjest.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
21.02.2005 17:56:31
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| Kui kaua diktofoniga järjest salvestada saab? Kuidas kvaliteet on? |
Kolm minutit saab järjest. |
Aga kuidas lindistuse kvaliteet jääb?
Sa midagi netti ei viitsi üles visata?
Kas ekraanil olev info on päikese käes hästi loetav?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
21.02.2005 22:06:40
|
|
|
kas keegi oskab öelda, mis kirjafaile 6230 toetab, kui üldse? tahaks mingeid vajalikke tekste telefoni panna arvutist, a ei tea kas võimalik, sms ei viitsi kribada mingeid a4 tekste:P aku kohta ütlen seda, et endal ka aku oli 2 päeva, kuna pole esimene omanik, mõtlesin et vbl tõesti aku pees, ostsin tutika aku, tegin 3x 16h laadimist ja aku peab 3 päeva!!! nõme ma ütlen...mingi värk peab olema, et üks 6230 peab nädala teine aga max 3 päeva
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
22.02.2005 00:23:10
|
|
|
Ise saan kolmapäeval 6230.. Huvitav tõesti, mis jama selle akuga on. Kõigil peab mingi 3 päeva välja arvatud Taavi_R'l, kellel vahetati displei ära. Peab vist garantiisse minema ja ütlema, et ühel tuttaval vot selline asi oli, et äkki uuriksite seda asja ja/või vahetaksite displei ära vms.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|