Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  A2800+ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 21:35:00 A2800+ vasta tsitaadiga

kas sellisel isendil on kordaja lukus?
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 01.04.2004 21:44:15 vasta tsitaadiga

kas alates 43(?) nädalast polnud mitte kõigil AXP'del kordajad lukus?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.04.2004 22:15:52 vasta tsitaadiga

kui tbred, siis lahti icon_wink.gif

2250MHz
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 23:13:51 vasta tsitaadiga

ja bartonil on kinni siis jah icon_neutral.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 07:43:03 vasta tsitaadiga

aga barton 2800+ on võimsam kui Tbred
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.04.2004 11:50:11 vasta tsitaadiga

2800+ olenamata core'st peaks AMD reitingu järgi sama võimsad olema. Aga tbredi sa ei saa enam kuskilt. Eestisse neid ei sattunudki vist. soeta omale 2500+ ja kloki parem see >3200+ peale
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.04.2004 12:21:25 vasta tsitaadiga

jah sama arvamus... pole kusagil näinud seda 2800+ isendit icon_razz.gif
Barton 2500+ on igatahes päris hea...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.04.2004 08:33:42 vasta tsitaadiga

Päris hea prose, inbox cooleriga klokkisin kusagil üle 2400! Volte ei muutnud ja fsb ei tõstnud! Idelis töötas kõik hästi temp tõusis kusagil 1-2 kraadi, aga mängides läks 68, siis tegin kiiresti downclocki, hetkel töötab ka dowclockituna kuni uue cooleri saan soetatud!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.04.2004 11:13:24 vasta tsitaadiga

Klokkisid protsessorit, millele kordajad lukus, ilma fsb-d tõstmata??? icon_eek.gif
Respect!

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 07.04.2004 11:39:04 vasta tsitaadiga

2800+ võib ju kordaja lahti ka olla icon_wink.gif
http://www.computing.net/cpus/wwwboard/forum/8531.html

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 11:47:14 vasta tsitaadiga

Palju xp2500 kordaja on? See lukus olev.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.04.2004 12:07:36 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Palju xp2500 kordaja on? See lukus olev.


1833/166

e. 11 siis kui jagada ei oska


viimati muutis Arvo Cobrietti 07.04.2004 12:09:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 12:08:40 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Päris hea prose, inbox cooleriga klokkisin kusagil üle 2400! Volte ei muutnud ja fsb ei tõstnud! Idelis töötas kõik hästi temp tõusis kusagil 1-2 kraadi, aga mängides läks 68, siis tegin kiiresti downclocki, hetkel töötab ka dowclockituna kuni uue cooleri saan soetatud!


oot-oot. Kordaja siis 14,5? Mul sama isend ja asi üldse kohe kurat ei klokku. Praegu fsb 171 ja kordaja 12,5 ja see on lagi. Nii kui FSB-d tõstad, on asi panges. Samuti ka kordajaga. Mingi sitt isend mulle lihtsalt sattunud?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.04.2004 13:16:45 vasta tsitaadiga

mul hakkas mingi emaplaat mäkra panema, ei lubanud arvutit tööle panna sest CPU on üle clockitud, kuidagi sain ta üle kavaldatud, ma näppisin ainult kordajat ja Mhz, ja sain 2400 lõtva kätte! Nüüd vaja uus cooler peale osta!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.04.2004 13:37:07 vasta tsitaadiga

pilti CpuZ'ist?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.04.2004 14:57:27 vasta tsitaadiga

Ei teinud, aga võin millalgi teha kui vaja!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.04.2004 21:08:41 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/no_limit/PC/clock.JPG?2

Noh, ei leidnud õiget settingut üles, kuid selles vast piisab kah, muutsin vaid kordajat ja Mhz

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.06.2004 17:02:02 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul Barton ja kordajad lahti icon_neutral.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2004 17:05:14 vasta tsitaadiga

osadel lahti jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 27.01.2005 14:26:47 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Kust ma aru saan kas on kordajad lahti või ei ole? Ostsin ka üks umbkaudu aasta tagasi 2800+ Bartoni! Siiani pole olnud mõtet clockida kuid mõtlesin et prooviks nüüd!

Hetkel veel inbox vent peal kuid kuidas sul nolimit see asi kulges!

mobo on mul NF7-S rev 2.0

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.01.2005 14:31:49 vasta tsitaadiga

proovi biosest kordaja 10 peale lükata
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 27.01.2005 16:30:21 vasta tsitaadiga

Hetkel on mul 3200+ peal ehk 2210mhz panin ta ka 2500mhz peal tööle, funkas ilusasti thumbs_up.gif!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 27.01.2005 17:11:51 vasta tsitaadiga

ja seaded on?

Muide kas kasutad inboxi? Sest mul on see inboxi radikas peal, et ei tea kas kuumaks ei kipu minema!

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 27.01.2005 17:24:08 vasta tsitaadiga

Ei, ostsin WR4 ja korraliku pasta sinna vahele!

Mis need settingud siis on? 200mhz ja kordaja 11 peale, vist oli icon_rolleyes.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stella
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 27.01.2005 17:58:48 vasta tsitaadiga

Tahaks teada mis seadetega see 2800+ 2,5 giga peal töötab, max mis ise saanud olen on 2,3 icon_sad.gif , hetkel toimib kenasti @3200+(2200 Mhz) kordaja 11 fsb 200.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 27.01.2005 18:03:41 vasta tsitaadiga

8) Mis on see korralik pasta? Et kui teaks siis ostaks ise ka mingi teise vendi peale!
_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2005 18:19:23 vasta tsitaadiga

osta siis Gennetist või K-st Arctic Silver 5 pasta(AS5)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 27.01.2005 21:07:07 vasta tsitaadiga

Mul AS C vahel, tähendab 2500mhz peal võttis veel pildi ette, peale seda enam mitte!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stella
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 10.02.2005 11:36:38 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ühest asjast aru nüüd, mis moodi saab default voldiga masina 2.5 giga peale lükata ja masin töötab.
Ise panin kordaja 11 ja fsb oli vist 222 või 118 icon_razz.gif ja max mis kätte saab on 2.4 giga ja see ka siis kui prose volt on 2.
Mis tähenab kordajad lukus? Kas siis kui saan kordajat liigutada 10-13 vahel ainult tähendab ka seda, et kordajad lukus.
Eelpool mainitule ju mul sitt jahutus ja mälu siis . Mälu 2*256 adata ja jahutus miski nexus 3200+ või miskit, seal vent pandud suurem radikale.
Aga jah tahaks möista seda 2.5 teemat default voldiga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2005 12:14:37 vasta tsitaadiga

mis seal mõista on? kiirust lisad ikka default pingega nii kaua kuni prose kannatab ja masin stabiilne, kui jõuad nii kaugele, et enam stabiilne ei ole, siis võid veel proovida natuke pinget tõsta, et pisut juurde saaks. suurem osa A64'sid suudavadki kuskil 2.4-2.5ni teha def.pingega, midagi ebamaist siin ei ole. kui sinuoma ei tee, siis ei jopanud isendiga ja kogu teema.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 10.02.2005 14:51:06 vasta tsitaadiga

Voldid kõiguvad ka icon_wink.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stella
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 29.03.2005 17:08:42 vasta tsitaadiga

Hmmm ma ei tea kas seal oluline vahe icon_biggrin.gif aga mul socket a amd XP 2800+ ju siis miskit kahe silma vahele jääb, nagu eelpool mainitud ju siis kehv prose
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 29.03.2005 19:36:43 vasta tsitaadiga

Sama mis 2500+ peaks mainima, enam vähem sama!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 16:21:57 vasta tsitaadiga

sama siin(xp 2800+ barton)..tundub kerge pettumus..kordajad kinni ja ei klokku eriti..tegelt 2,37GHz sain

stella kirjutas:
Hmmm ma ei tea kas seal oluline vahe icon_biggrin.gif aga mul socket a amd XP 2800+ ju siis miskit kahe silma vahele jääb, nagu eelpool mainitud ju siis kehv prose
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 10.04.2005 20:03:10 vasta tsitaadiga

Neid lahtiste kordajatega ei liigugi Eestis enam üldse. Õnnelik mina siis, mulle sokutati kuidagi lahtiste kordajatega AMD2800+ peale. Olen väga rahul ja pole ta midagi nii kehv. Kehv on ta sul siis kui sul kordajad kinni!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 00:30:07 vasta tsitaadiga

hehhee..proovisime siis veel klokata mu 2800+ bartonit..juba 2.5GHz@1.9V..vb läeb nats veel..loodame..toitekas vast hakkab näkku panema..icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stella
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 10.07.2005 12:21:16 vasta tsitaadiga

sul kordajad lahti siis või eelpool sai loetud et on kinni.

Ise proovisin 2,5@2volti laadima hakkas a pilti ette ei tulnud st tuli aga kena blue screen oli see, kas asi jääb äkki mälu taha või toide kehv:) kirjade järgi miski 450 w vöiks ju toimetada kenasti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 10.07.2005 12:32:53 vasta tsitaadiga

Mul võttis 2,5ghz peal pildi veel ette, üle selle ei võtnud icon_razz.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.07.2005 12:38:02 vasta tsitaadiga

Millalgi ammu sai ka 2,8-GHz pilti nähtud bartoniga, 2,75 peal sai superpi'tatud ... vanad head ajad
teema upitati küll huvitavalt ... bartonite kellamise teema juba eraldi olemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  A2800+
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.