|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
12.11.2004 16:09:31
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mnjaa... see, et arengut ei piirata on tõesti hea uudis
üks OT küsimus: Kas keegi teab, kas Stargate'st on ka mõni mäng tehtud? |
Stargate'st on teleka mänge minu teada küll. Ise olen isegi mänginud. Kuid millalgi lähi aastatel pidi tulema ka mingi korralik arvuti mäng.
Muidu see level cap'i maha võtmine on, jah, vast ikka hea asi.
| Auron kirjutas: |
Holy s*it no level cap sith l0rdZ t3h r0xx0rZ millal sisi ometigi asjale näpud taha saab ajada |
Paar posti üles äkki? Veebruar 2005, kui ei viitsi ise vaadata.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
01.12.2004 12:35:09
|
|
|
link :: ign interview
....
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
01.12.2004 12:53:45
|
|
|
Lugesin.... vinge
Esimeses osas olid kõik karakterid pidevalt ühe ja sama alignmentiga, mis kokkuvõttes tegi mängu sellest aspektist igavaks. Tee mis tahad, party member'ite alignment ei muutunud. Nüüd siis saab olema, vastupidiselt, mõjutusel väga suur kaal terve gameplay jooksul nagu ma aru sain . Ja kõiksugu dialoogid on nii mõnegi mängu tõsiselt huvitavamaks teinud, kui ta muidu võiks olla olnud (eriti hea näide minu arust on Baldur's Gate osad koos enda ekspansioonidega, esimene ja teine vähemalt).
Pean kordama, et can't wait for the game to be released
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sci-Fi
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2004
|
14.12.2004 18:45:46
best game eva |
|
|
Hea m2ng Esimene osa on juba neli korda l2bitud Aga kahju, et Pc-le alles veebruaris tuleb
P8hjus pidi olema nimelt selles, et microsoft maksis Lucasartsile raha, et viimased pc versiooni edasi lykaksid. Xboxide omanikele sai see m2ng (v2lismaal) juba eelmine n2dal k2tte saadavaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sci-Fi
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2004
|
10.01.2005 02:38:34
|
|
|
Suures ootuses l2bisin kotorr I veel isegi viiendat korda.
_________________ Life is either A DARING ADVENTURE or NOTHING - Helen Keller |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
18.01.2005 11:47:24
|
|
|
Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.01.2005 11:51:26
|
|
|
| Asdaf kirjutas: |
| Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ? |
Kodulehel on selgesti kirjas PC: 2/05 ehk siis 5. veebruar.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
18.01.2005 17:31:59
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Asdaf kirjutas: |
| Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ? |
Kodulehel on selgesti kirjas PC: 2/05 ehk siis 5. veebruar. |
veebruar, 2005 pigem
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.01.2005 17:41:28
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
| Zonerman kirjutas: |
| Asdaf kirjutas: |
| Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ? |
Kodulehel on selgesti kirjas PC: 2/05 ehk siis 5. veebruar. |
veebruar, 2005 pigem  |
Jep uurisin järgi ja niipidi on õige
Ja mis puutub kuupäeva, siis 8. veebruar
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
28.01.2005 13:03:31
|
|
|
hmm... millegipärast on selline tunne, et seda mängu ei peaks nimetama mitte Starwars: KOTOR II -ks,, vaid Starwars: KOTOR expansion packiks. On küll uus story ja pisut on üht-teist muud kõpitsetud, kuid ikkagi jätab see rohkem esimese osa add-on'i kui iseseisva teise osa mulje.
Võibolla olen ma liiga kriitiline Who cares, anyway.
Igal juhul on see mäng mul veebruarikuu shopping-listis esikohal, peaasi, et mängulusti jätkuks sama kauaks kui esimesel osal
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
28.01.2005 16:19:56
|
|
|
noh, kui ta juba tuleb sama hea kui kui esimene, siis ma üldse ei virisegi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.01.2005 16:53:59
|
|
|
tore, et varsti saab siis käed külge ajada... mulle näiteks väga meeldis esimene osa ja lõppu tehes oli esimene mõte - kuna tuleb 2 osa
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
30.01.2005 17:30:49
|
|
|
Ma juba Xbox'i peal mänginud. Igati mõnus mäng on. Kohati tundub põnevam kui esimene, kuid üldiselt on siiski suht sama head.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.01.2005 17:37:00
|
|
|
| kuidas vahevideod ja story on?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
30.01.2005 17:40:26
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| kuidas vahevideod ja story on? |
Tiptop nagu ikka. Sisu algab kohati isegi huvitavamalt kui esimeses algas.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
30.01.2005 19:03:14
|
|
|
| Eesti poodides ka varsti saadaval?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.01.2005 19:27:00
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Eesti poodides ka varsti saadaval? |
loota võib, sest viimase aja mängud on ikka täitsa kiiresti Eestisse jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.02.2005 12:26:11
|
|
|
link :: kae siit
yks esimesi ülevaateid
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.02.2005 08:46:57
|
|
|
link :: kae siit
GS pajatab
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.02.2005 10:16:20
|
|
|
Kui objektiivselt (loodetavasti) hindav GS annab 8,5 punni, siis asja fännidele on asi kindalt superhea.Eks see star wars teema üldse ole kah mingil määral siuke, et kas üldiselt meeldib või mitte.Ise igati star warsi fänn ja eriti feilida ei saa see mu silmis .
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
08.02.2005 11:19:46
|
|
|
Ise just eriline SW fänn ei ole kuid õnneks on see litsents genereerinud piisavalt palju häid mänge et ma sellega rahul oleks
Kõige esimene mida sai hirmsasti fännatud oli TIE Fighter. Ning KOTOR'ist olin ma ka kõvasti sisse võetud. Reviewde järgi on KOTOR2 stoori poolest oluliselt kõvem kui esimene kuid hirmus bugine. Loodan et ei midagi tõsist.
See aasta paistab jälle SW litsentsi jaoks hea tulevat- KOTOR2, Republic Commando, Empire at War.
Paistab et tehakse eelsoojendust viimase filmi jaoks (KUI see tuleb viimane - Luukas mainis millalgi et kuus episoodi ei pruugi ainukesteks jääda)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
08.02.2005 11:28:11
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
(KUI see tuleb viimane - Luukas mainis millalgi et kuus episoodi ei pruugi ainukesteks jääda) |
OT:
Nii ta on. Ma olen lugenud 3 scripti, mis on siis ep7, 8 ja 9 omad. Iseasi kas GL hakkab neid kohe väntama või teeb pausi. Päris tõenäoline on, et ta need teeb. Vanade ep 4-6 näitlejad on veel saadaval
Spoiler: Viimases osas (ep9) pidavat tumedad jõud e. dark side kaduma universumist täielikult - musta auku
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
08.02.2005 14:32:47
|
|
|
njaa, GS reviewst hirmutavad read
| tsitaat: |
The first: bugs. There a lot of them; most are just annoying, but a few are deadly. While I didn't experience any total crashes, it happened to our managing editor twice and neither of us have underpowered systems. A more annoying bug was one that caused the game to fold down onto my Windows taskbar whenever it switched out of the game engine in order to show an FMV cutscene. There was a weird bug that caused in-engine cutscenes to be blurry if your character was running with Force Speed just before the game shifted to the scene.
Then there were all the little things. Cutscenes where the camera was inside a character's head, leaving nothing but eyes and a mouth talking on the screen, or cutscenes where two characters were having a conversation and one of them was completely missing. Any one of these might be forgivable (except the crashes, of course), but all of them together just mark a title that desperately needed another few weeks (or months) of polish.
Worse than the bugs, however, and far more inexplicable, is the truly god-awful A.I. possessed by the characters. I can't count the number of times my companions got in my way while I was trying to maneuver through a tight spot. During combat, I'd be getting pummeled because one of my characters decided not to bother getting involved in the fight and was two rooms away staring at the wall. One mission in particular had me tearing my hair out, where I had to escort a Czerka employee out of a military base. It would have been easy (considering I had killed all of the monsters already), except that the employee just refused to follow me. He would take a few steps and then stop. I was reduced to continually asking him to follow me again and again, moving him a few steps each time toward the exit. Thanks, that's 20 minutes of my life I'm never getting back. |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
08.02.2005 15:10:52
|
|
|
link :: Igast inffi
Niikaua, kuni mängu kätte saate, võite ennast juba vaikselt ette valmistada... Vasakul poolel on menüü (Character Info, Equipment jne), kust siis pääseb ligi suht ulatuslikule informatsioonile mängust. Kõvasti huvitavat lugemist (kasvõi näiteks selle kohta, kui palju on erinevaid võimalusi lightsaber'i upgrade'imiseks) ning saab ennast sobivalt häälestada mängu lainele
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.02.2005 15:10:52
|
|
|
mnja... nii et buge ikka leidub... esimene osa tundus küll üsna puhas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
08.02.2005 15:13:32
|
|
|
ei ole hullu nende bugide osas - ajaks, mil too eestis letile jõuab on arvatavasti ka patch välja lastud (nagu Vampire Bloodlines näiteks, millel oli keset mängu main ploti questis bug mis iga kord sinnani jõudes mängust välja ).
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
09.02.2005 11:21:56
|
|
|
link :: LucasArts Press release
Nüüd on siis asi päris ametlik
Homme on seega tähtis päev KOTOR fannidele
Kõigi maade Jedid - ühinege!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
09.02.2005 11:31:06
|
|
|
| May the force be with us!
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
09.02.2005 11:35:14
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Nüüd on siis asi päris ametlik
Homme on seega tähtis päev KOTOR fannidele
Kõigi maade Jedid - ühinege! |
Pikisilmi oodanud seda ja nüüd lõpuks on kohal banaanitants
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
09.02.2005 11:42:39
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Nüüd on siis asi päris ametlik
Homme on seega tähtis päev KOTOR fannidele
Kõigi maade Jedid - ühinege! |
Obsidiani foorumis on Kanadas osadel juba eilsest mäng käes ja pelavad
Teadupärast asub Obsidian Entertainment Kanadas.
Aga kõigel on oma hind, need kes ostsid kohe pidid maksma 39.90 asemel 49.90 Kanada $ 8)
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander86
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2005
|
09.02.2005 18:25:37
|
|
|
| Aga kuna see umbes Eestis poe lettidele jõuab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
09.02.2005 18:51:02
|
|
|
sai siis proovitud ning peaks mainima, et lootsin rohkem.
edasi The Settlers: Heritage of Kings extractima :p
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.02.2005 18:54:14
|
|
|
CnZ, eks ta ole jah.Kui käsi nii kibeles negatiivset kommi kirjutama, siis oleks võind ju põhjendused kah kribada
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
09.02.2005 20:34:26
|
|
|
ei meeldinud asja juures see, et liikumine on sama imelik, kui KOTOR1-s oli. füüsikat pole ka eriti edasi aretatud, samamoodi graafikat pole eriti edasi aretatud jne.. ühesõnaga on hetkel kiire, et siin põhjuseid ükshaaval välja tuua.
ed: kirjavea l2bumeister tuli.
viimati muutis CnZ 10.02.2005 00:03:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.02.2005 21:33:08
|
|
|
| a kas seal on see jama ka et 3 teami liiget saab ainult väljas olla. mulle käis see KOTOR1-hes hullemalt pinda sest ma ei võitnud üht võitlust ära(darth bandoniga). ja kas extrates mingeid trailereid ka on nagu kotor1 oli.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
10.02.2005 00:30:16
|
|
|
hmm, liikumisel polnud esimeses osas midagi viga(va veidi emm... liiga naiselik jooksmine mehe puhul ). vb tõesti veidi imelik esialgu et ei saa vaadata yles-alla nagu tavaliselt on kuid sellega harjub ära. fyysika pole eriti oluline selle mängu puhul, sisu on see mis loeb. ega esimene osa ei saanud mitu 'aasta mängu' tiitli ilma asjata. seda võiks küll ette heita et graafikamootor on samaks jäänud, samas aga tänu sellele sai teine osa päris ruttu valmis, minul isiklikult ei ole selle vastu midagi
ma küll ei saa aru kuidas saab sellise mängu puhul omada arvamust kui pole seda vähemalt mõni tund mänginud. CnZ, kaugele sa esimeses osas jõudsid?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2005 08:29:29
|
|
|
edit: et ei tekkis tunnet, et mul mäng olemas... ütlen, et lähtusin esimesest osast
graafika üle ei saa tegelt kurta, tundus täitsa ok ja jooksis hästi ka mx440-ga
seega igati tervitatav, et järg sama mootoriga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
10.02.2005 23:17:29
|
|
|
oo järelikult on lootus ka fx5200 asi käima kuidagi saada ehk
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2005 23:25:38
|
|
|
| X kirjutas: |
oo järelikult on lootus ka fx5200 asi käima kuidagi saada ehk  |
selle arvuti peal saab raudselt käima...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
11.02.2005 10:06:14
|
|
|
Natuke juba piilusin mängu sisse. Näeb välja tõesti nagu eelmine osa, mis ei ole sugugi negatiivne koht, kuna seda pilti nautida veel saab ning palju arvutiressursse ei nõua. Esmapilgul siis oleks nagu kärbitud "inventorymenüüd" ja uus sisu. Ega muud nagu ei tahakski. Igatahes haarab kaasa ja see ka loeb. Loodan, et "putukate" otsa ei koperda
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
11.02.2005 11:19:45
|
|
|
Isegi minu rondi peal jookseb hästi 1024@ high
1700+ def
256ram
r9600 np
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
11.02.2005 19:20:06
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Isegi minu rondi peal jookseb hästi 1024@ high
1700+ def
256ram
r9600 np |
vüi siis siiski ei jookse : D
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
11.02.2005 19:20:39
|
|
|
Veel paar tundi ja hakkan seda murdma
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
12.02.2005 15:55:52
|
|
|
| Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
12.02.2005 16:08:09
|
|
|
| JanisK kirjutas: |
| Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab? |
Konsoolil oma versioon.
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
12.02.2005 16:10:19
|
|
|
| paranoid kirjutas: |
| JanisK kirjutas: |
| Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab? |
Konsoolil oma versioon. |
Mis mõttes oma verisoon? Ma mõtlen seda konsooli, kuhu saab kirjutada mängu ajal.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
12.02.2005 16:11:36
|
|
|
| JanisK kirjutas: |
| paranoid kirjutas: |
| JanisK kirjutas: |
| Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab? |
Konsoolil oma versioon. |
Mis mõttes oma verisoon? Ma mõtlen seda konsooli, kuhu saab kirjutada mängu ajal.  |
Minu viga
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
12.02.2005 17:00:45
|
|
|
I m @ Delos where are u ?
Ja mul siuke mure ka et ykstaspuha mis resu v6i detailidega m2ngin on fps delose kontorites ja mujal 9 :S
Vahet polee kas 800x600 @ low v6i 1600x1200 @ high ikka 9 kas siis xp 1700+ nii n6rk? ... samuti ei muutnud midagi 256 rammile 512 lisamine ikka fps seal 9 mis prosedega ise m2ngite ja palju fps on delose kontorites ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|