Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: Knights of the Old Republic - 2, The Sith Lords märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 12.11.2004 16:09:31 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mnjaa... see, et arengut ei piirata on tõesti hea uudis thumbs_up.gif

üks OT küsimus: Kas keegi teab, kas Stargate'st on ka mõni mäng tehtud?

Stargate'st on teleka mänge minu teada küll. Ise olen isegi mänginud. Kuid millalgi lähi aastatel pidi tulema ka mingi korralik arvuti mäng. icon_smile.gif

Muidu see level cap'i maha võtmine on, jah, vast ikka hea asi. icon_smile.gif
Auron kirjutas:
Holy s*it thumbs_up.gif icon_smile.gif no level cap icon_question.gif icon_exclaim.gif sith l0rdZ t3h r0xx0rZ millal sisi ometigi asjale näpud taha saab ajada icon_question.gif

Paar posti üles äkki? Veebruar 2005, kui ei viitsi ise vaadata. icon_razz.gif

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 12:35:09 vasta tsitaadiga

link :: ign interview

....

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 12:53:45 vasta tsitaadiga

Lugesin.... vinge thumbs_up.gif icon_smile.gif

Esimeses osas olid kõik karakterid pidevalt ühe ja sama alignmentiga, mis kokkuvõttes tegi mängu sellest aspektist igavaks. Tee mis tahad, party member'ite alignment ei muutunud. Nüüd siis saab olema, vastupidiselt, mõjutusel väga suur kaal terve gameplay jooksul nagu ma aru sain icon_smile.gif. Ja kõiksugu dialoogid on nii mõnegi mängu tõsiselt huvitavamaks teinud, kui ta muidu võiks olla olnud (eriti hea näide minu arust on Baldur's Gate osad koos enda ekspansioonidega, esimene ja teine vähemalt).

Pean kordama, et can't wait for the game to be released icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sci-Fi
HV vaatleja
Sci-Fi

liitunud: 02.08.2004




sõnum 14.12.2004 18:45:46 best game eva vasta tsitaadiga

Hea m2ng thumbs_up.gif Esimene osa on juba neli korda l2bitud icon_smile.gif Aga kahju, et Pc-le alles veebruaris tuleb icon_cry.gif
P8hjus pidi olema nimelt selles, et microsoft maksis Lucasartsile raha, et viimased pc versiooni edasi lykaksid. Xboxide omanikele sai see m2ng (v2lismaal) juba eelmine n2dal k2tte saadavaks. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sci-Fi
HV vaatleja
Sci-Fi

liitunud: 02.08.2004




sõnum 10.01.2005 02:38:34 vasta tsitaadiga

Suures ootuses l2bisin kotorr I veel isegi viiendat korda. icon_smile.gif
_________________
Life is either A DARING ADVENTURE or NOTHING - Helen Keller
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.01.2005 11:47:24 vasta tsitaadiga

Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 11:51:26 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ?


Kodulehel on selgesti kirjas PC: 2/05 ehk siis 5. veebruar.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 18.01.2005 17:31:59 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Asdaf kirjutas:
Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ?


Kodulehel on selgesti kirjas PC: 2/05 ehk siis 5. veebruar.

veebruar, 2005 pigem icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:41:28 vasta tsitaadiga

Bad Sector kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Asdaf kirjutas:
Millal PC versioon välja tuleb ? Keegi Xboxi oma on mänginud ?


Kodulehel on selgesti kirjas PC: 2/05 ehk siis 5. veebruar.

veebruar, 2005 pigem icon_lol.gif


Jep uurisin järgi ja niipidi on õige icon_lol.gif
Ja mis puutub kuupäeva, siis 8. veebruar
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 11:43:24 vasta tsitaadiga

link :: gamespot käed kyljes

..................

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 28.01.2005 13:03:31 vasta tsitaadiga

hmm... millegipärast on selline tunne, et seda mängu ei peaks nimetama mitte Starwars: KOTOR II -ks,, vaid Starwars: KOTOR expansion packiks. On küll uus story ja pisut on üht-teist muud kõpitsetud, kuid ikkagi jätab see rohkem esimese osa add-on'i kui iseseisva teise osa mulje.

Võibolla olen ma liiga kriitiline icon_rolleyes.gif Who cares, anyway.

Igal juhul on see mäng mul veebruarikuu shopping-listis esikohal, peaasi, et mängulusti jätkuks sama kauaks kui esimesel osal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 28.01.2005 16:19:56 vasta tsitaadiga

noh, kui ta juba tuleb sama hea kui kui esimene, siis ma üldse ei virisegi icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.01.2005 16:53:59 vasta tsitaadiga

tore, et varsti saab siis käed külge ajada... mulle näiteks väga meeldis esimene osa ja lõppu tehes oli esimene mõte - kuna tuleb 2 osa icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 30.01.2005 17:30:49 vasta tsitaadiga

Ma juba Xbox'i peal mänginud. icon_smile.gif Igati mõnus mäng on. Kohati tundub põnevam kui esimene, kuid üldiselt on siiski suht sama head.
_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.01.2005 17:37:00 vasta tsitaadiga

kuidas vahevideod ja story on?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 30.01.2005 17:40:26 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kuidas vahevideod ja story on?

Tiptop nagu ikka. icon_smile.gif Sisu algab kohati isegi huvitavamalt kui esimeses algas.

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.01.2005 19:03:14 vasta tsitaadiga

Eesti poodides ka varsti saadaval?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.01.2005 19:27:00 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Eesti poodides ka varsti saadaval?

loota võib, sest viimase aja mängud on ikka täitsa kiiresti Eestisse jõudnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.02.2005 14:41:50 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/newthisweek/title/20050206.html
http://pc.ign.com/release/
...ainult 3 päeva jäänud icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2005 12:26:11 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

yks esimesi ülevaateid
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2005 08:46:57 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

GS pajatab
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2005 10:16:20 vasta tsitaadiga

Kui objektiivselt (loodetavasti) hindav GS annab 8,5 punni, siis asja fännidele on asi kindalt superhea.Eks see star wars teema üldse ole kah mingil määral siuke, et kas üldiselt meeldib või mitte.Ise igati star warsi fänn ja eriti feilida ei saa see mu silmis icon_smile.gif .
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 08.02.2005 11:19:46 vasta tsitaadiga

Ise just eriline SW fänn ei ole kuid õnneks on see litsents genereerinud piisavalt palju häid mänge et ma sellega rahul oleks icon_smile.gif
Kõige esimene mida sai hirmsasti fännatud oli TIE Fighter. Ning KOTOR'ist olin ma ka kõvasti sisse võetud. Reviewde järgi on KOTOR2 stoori poolest oluliselt kõvem kui esimene kuid hirmus bugine. Loodan et ei midagi tõsist.

See aasta paistab jälle SW litsentsi jaoks hea tulevat- KOTOR2, Republic Commando, Empire at War.
Paistab et tehakse eelsoojendust viimase filmi jaoks icon_wink.gif (KUI see tuleb viimane - Luukas mainis millalgi et kuus episoodi ei pruugi ainukesteks jääda)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2005 11:28:11 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:

(KUI see tuleb viimane - Luukas mainis millalgi et kuus episoodi ei pruugi ainukesteks jääda)


OT:
Nii ta on. Ma olen lugenud 3 scripti, mis on siis ep7, 8 ja 9 omad. Iseasi kas GL hakkab neid kohe väntama või teeb pausi. Päris tõenäoline on, et ta need teeb. Vanade ep 4-6 näitlejad on veel saadaval icon_wink.gif

Spoiler: Viimases osas (ep9) pidavat tumedad jõud e. dark side kaduma universumist täielikult - musta auku icon_eek.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 08.02.2005 14:32:47 vasta tsitaadiga

njaa, GS reviewst hirmutavad read

tsitaat:
The first: bugs. There a lot of them; most are just annoying, but a few are deadly. While I didn't experience any total crashes, it happened to our managing editor twice and neither of us have underpowered systems. A more annoying bug was one that caused the game to fold down onto my Windows taskbar whenever it switched out of the game engine in order to show an FMV cutscene. There was a weird bug that caused in-engine cutscenes to be blurry if your character was running with Force Speed just before the game shifted to the scene.

Then there were all the little things. Cutscenes where the camera was inside a character's head, leaving nothing but eyes and a mouth talking on the screen, or cutscenes where two characters were having a conversation and one of them was completely missing. Any one of these might be forgivable (except the crashes, of course), but all of them together just mark a title that desperately needed another few weeks (or months) of polish.

Worse than the bugs, however, and far more inexplicable, is the truly god-awful A.I. possessed by the characters. I can't count the number of times my companions got in my way while I was trying to maneuver through a tight spot. During combat, I'd be getting pummeled because one of my characters decided not to bother getting involved in the fight and was two rooms away staring at the wall. One mission in particular had me tearing my hair out, where I had to escort a Czerka employee out of a military base. It would have been easy (considering I had killed all of the monsters already), except that the employee just refused to follow me. He would take a few steps and then stop. I was reduced to continually asking him to follow me again and again, moving him a few steps each time toward the exit. Thanks, that's 20 minutes of my life I'm never getting back.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 08.02.2005 15:10:52 vasta tsitaadiga

link :: Igast inffi

Niikaua, kuni mängu kätte saate, võite ennast juba vaikselt ette valmistada... Vasakul poolel on menüü (Character Info, Equipment jne), kust siis pääseb ligi suht ulatuslikule informatsioonile mängust. Kõvasti huvitavat lugemist (kasvõi näiteks selle kohta, kui palju on erinevaid võimalusi lightsaber'i upgrade'imiseks) ning saab ennast sobivalt häälestada mängu lainele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.02.2005 15:10:52 vasta tsitaadiga

mnja... nii et buge ikka leidub... esimene osa tundus küll üsna puhas icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 08.02.2005 15:13:32 vasta tsitaadiga

ei ole hullu nende bugide osas - ajaks, mil too eestis letile jõuab on arvatavasti ka patch välja lastud (nagu Vampire Bloodlines näiteks, millel oli keset mängu main ploti questis bug mis iga kord sinnani jõudes mängust välja icon_razz1.gif).
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 09.02.2005 11:21:56 vasta tsitaadiga

link :: LucasArts Press release

Nüüd on siis asi päris ametlik icon_exclaim.gif
Homme on seega tähtis päev KOTOR fannidele icon_biggrin.gif

Kõigi maade Jedid - ühinege!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 09.02.2005 11:31:06 vasta tsitaadiga

May the force be with us!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 09.02.2005 11:35:14 vasta tsitaadiga

Bad Sector kirjutas:
Nüüd on siis asi päris ametlik icon_exclaim.gif
Homme on seega tähtis päev KOTOR fannidele icon_biggrin.gif

Kõigi maade Jedid - ühinege!

Pikisilmi oodanud seda ja nüüd lõpuks on kohal banaanitants thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 11:42:39 vasta tsitaadiga

Bad Sector kirjutas:
Nüüd on siis asi päris ametlik icon_exclaim.gif
Homme on seega tähtis päev KOTOR fannidele icon_biggrin.gif

Kõigi maade Jedid - ühinege!


Obsidiani foorumis on Kanadas osadel juba eilsest mäng käes ja pelavad icon_biggrin.gif
Teadupärast asub Obsidian Entertainment Kanadas.
Aga kõigel on oma hind, need kes ostsid kohe pidid maksma 39.90 asemel 49.90 Kanada $ 8)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander86
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 09.02.2005 18:25:37 vasta tsitaadiga

Aga kuna see umbes Eestis poe lettidele jõuab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 18:51:02 vasta tsitaadiga

sai siis proovitud ning peaks mainima, et lootsin rohkem.

edasi The Settlers: Heritage of Kings extractima :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 18:54:14 vasta tsitaadiga

CnZ, eks ta ole jah.Kui käsi nii kibeles negatiivset kommi kirjutama, siis oleks võind ju põhjendused kah kribada icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 20:34:26 vasta tsitaadiga

ei meeldinud asja juures see, et liikumine on sama imelik, kui KOTOR1-s oli. füüsikat pole ka eriti edasi aretatud, samamoodi graafikat pole eriti edasi aretatud jne.. ühesõnaga on hetkel kiire, et siin põhjuseid ükshaaval välja tuua.

ed: kirjavea l2bumeister tuli.


viimati muutis CnZ 10.02.2005 00:03:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 21:33:08 vasta tsitaadiga

a kas seal on see jama ka et 3 teami liiget saab ainult väljas olla. mulle käis see KOTOR1-hes hullemalt pinda sest ma ei võitnud üht võitlust ära(darth bandoniga). ja kas extrates mingeid trailereid ka on nagu kotor1 oli.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2005 00:30:16 vasta tsitaadiga

hmm, liikumisel polnud esimeses osas midagi viga(va veidi emm... liiga naiselik jooksmine mehe puhul icon_biggrin.gif). vb tõesti veidi imelik esialgu et ei saa vaadata yles-alla nagu tavaliselt on kuid sellega harjub ära. fyysika pole eriti oluline selle mängu puhul, sisu on see mis loeb. ega esimene osa ei saanud mitu 'aasta mängu' tiitli ilma asjata. seda võiks küll ette heita et graafikamootor on samaks jäänud, samas aga tänu sellele sai teine osa päris ruttu valmis, minul isiklikult ei ole selle vastu midagi icon_biggrin.gif

ma küll ei saa aru kuidas saab sellise mängu puhul omada arvamust kui pole seda vähemalt mõni tund mänginud. CnZ, kaugele sa esimeses osas jõudsid?

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2005 08:29:29 vasta tsitaadiga

edit: et ei tekkis tunnet, et mul mäng olemas... ütlen, et lähtusin esimesest osast icon_smile.gif
graafika üle ei saa tegelt kurta, tundus täitsa ok ja jooksis hästi ka mx440-ga thumbs_up.gif
seega igati tervitatav, et järg sama mootoriga icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2005 23:17:29 vasta tsitaadiga

oo järelikult on lootus ka fx5200 asi käima kuidagi saada ehk icon_redface.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2005 23:25:38 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
oo järelikult on lootus ka fx5200 asi käima kuidagi saada ehk icon_redface.gif

selle arvuti peal saab raudselt käima...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 11.02.2005 10:06:14 vasta tsitaadiga

Natuke juba piilusin mängu sisse. Näeb välja tõesti nagu eelmine osa, mis ei ole sugugi negatiivne koht, kuna seda pilti nautida veel saab ning palju arvutiressursse ei nõua. Esmapilgul siis oleks nagu kärbitud "inventorymenüüd" ja uus sisu. Ega muud nagu ei tahakski. Igatahes haarab kaasa ja see ka loeb. Loodan, et "putukate" otsa ei koperda icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2005 11:19:45 vasta tsitaadiga

Isegi minu rondi peal jookseb hästi 1024@ high

1700+ def
256ram
r9600 np
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2005 19:20:06 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Isegi minu rondi peal jookseb hästi 1024@ high

1700+ def
256ram
r9600 np


vüi siis siiski ei jookse : D
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 11.02.2005 19:20:39 vasta tsitaadiga

Veel paar tundi ja hakkan seda murdma icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 12.02.2005 15:55:52 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 12.02.2005 16:08:09 vasta tsitaadiga

JanisK kirjutas:
Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab?


Konsoolil oma versioon.

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 12.02.2005 16:10:19 vasta tsitaadiga

paranoid kirjutas:
JanisK kirjutas:
Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab?


Konsoolil oma versioon.

Mis mõttes oma verisoon? Ma mõtlen seda konsooli, kuhu saab kirjutada mängu ajal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 12.02.2005 16:11:36 vasta tsitaadiga

JanisK kirjutas:
paranoid kirjutas:
JanisK kirjutas:
Ehk oskab keegi öelda, kuidas konsooli selles mängus lahti saab?


Konsoolil oma versioon.

Mis mõttes oma verisoon? Ma mõtlen seda konsooli, kuhu saab kirjutada mängu ajal. icon_rolleyes.gif


Minu viga icon_biggrin.gif

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 17:00:45 vasta tsitaadiga

I m @ Delos where are u ? icon_smile.gif

Ja mul siuke mure ka et ykstaspuha mis resu v6i detailidega m2ngin on fps delose kontorites ja mujal 9 :S

Vahet polee kas 800x600 @ low v6i 1600x1200 @ high ikka 9 kas siis xp 1700+ nii n6rk? ... samuti ei muutnud midagi 256 rammile 512 lisamine ikka fps seal 9 icon_sad.gif mis prosedega ise m2ngite ja palju fps on delose kontorites ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: Knights of the Old Republic - 2, The Sith Lords mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.