Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 27.01.2005 15:11:50 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
keegi eile "Starship troopers" it vaatas? seal olid kah sellised sõdurputukad, mis sarnanesid 99% halflife2 AntLionitega icon_lol.gif
film on tehtud enne aastat 2000 (oli 97 vist) , tundub et hl2 jaoks viksiti kuskilt maha icon_rolleyes.gif

Vaevalt... tegelt suht erinevad on need putukad, filmis olid siukeste "nokkadega", kuid mängus polnud, mängus need ka lendasid, kuid filmis mitte icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.01.2005 15:34:42 vasta tsitaadiga

No mõlematel oli ju palju jalgu ning neile meeldis inimesi rappida. Muud sarnasust neil pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 27.01.2005 19:08:40 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
tsitaat:

Ega's midagi Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku
Edit:
"I can voluenteer for mapper "

Kui ma õieti mäletan,siis originaal Opposing Force lõpus "palgati" Shepard samamoodi G-mani poolt, nagu Freemangi, nii et lugu on nagu olemas.


nii.. kui kedagi see huvitab, siis panen siia teksti, mida rääkis G-Man esimese Opposing Force'i lõpus:

SPOILER









"So...Corporal Shepherd, we meet at last. Please don't think that I've been avoiding you, a great many matters require my attention in these troubled times, I do hope you understand. And now I require a further indulgence on your part, I cannot close my report until every loose-end has been tied up.the biggest embarrassment has been Black Mesa Facility but I think that's finally taken care of itself.
[Nuke goes off]
Quite so...But there is still the lingering matter of witnesses. I admit I have a fascination for those who adapt and survive against all odds, they rather remind me of myself. If for no other reason I have argued to preserve you for a time. While I believe a civil servant, like yourself, understands the importance of...discretion, my employers are not quite so trusting, and, rather than continually subject you to the irresistible human temptation of telling all, we have decided to...convey you somewhere you can do no possible harm...and where no harm can come to you. I'm sure you can imagine there are worse...alternatives."

</SPOILER>

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.01.2005 00:13:44 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
keegi eile "Starship troopers" it vaatas? seal olid kah sellised sõdurputukad, mis sarnanesid 99% halflife2 AntLionitega icon_lol.gif
film on tehtud enne aastat 2000 (oli 97 vist) , tundub et hl2 jaoks viksiti kuskilt maha icon_rolleyes.gif


Vaatasin ka eile icon_razz.gif Minu arust tegid Starship Trooperi vennad kõvasti StarCrafti pealt maha. Mäletate veel Terran Campingu videosid need sarnanevad väga nende reklaamidega filmis icon_razz1.gif ja muidu relvad ja süsee pea sama aint protost ei ole.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 28.01.2005 00:34:55 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:

Vaatasin ka eile icon_razz.gif Minu arust tegid Starship Trooperi vennad kõvasti StarCrafti pealt maha. Mäletate veel Terran Campingu videosid need sarnanevad väga nende reklaamidega filmis icon_razz1.gif ja muidu relvad ja süsee pea sama aint protost ei ole.

kui nüüd norima hakata
siis starship troopers oli tehtud 1959-1960 raamatu alusel
raamatut teatakse starship trooper või starship soldier nime all
autor Robert A. Heinlein
ja starship troopersit on tehtud ka animatsiooni sari icon_rolleyes.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 09:20:43 vasta tsitaadiga

aga räägime veel mahategemisest ( hakkab pihta OT) , filmiseeriad , "Alien" ja "Predator" on kah ju kohati superlähedane starcraftiga icon_biggrin.gif
marine, zerg ja protoss - kuigi muud eriti polegi seal sarnast vist icon_razz.gif
aga eriti vahet pole, hl2 on tore mäng, ise tundsin ka muidugi puudust sellest mida auron siin rõhus (ragdolli laiemat arendamist - lonkamine , jalgade äralaskmine jne)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 15:06:58 vasta tsitaadiga

üks küsimus, et kas see HL2 done quik on juba ametlikult väljas? kas kuskilt tõmmata ka saab, kui on?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 15:47:28 vasta tsitaadiga

Ma arvan nii, et selleks et HL 2 tõesti muljetavaldavalt done quick oleks läheb veel tükk aega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.02.2005 16:13:35 vasta tsitaadiga

HL2 done quick on täiesti väljas icon_biggrin.gif võta paar lehekülge (sorri kui sul pole 100 per page) tagasi või nats rohkem ja seal peaks olema.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 01.02.2005 18:13:33 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
HL2 done quick on täiesti väljas icon_biggrin.gif võta paar lehekülge (sorri kui sul pole 100 per page) tagasi või nats rohkem ja seal peaks olema.

see kus tehti 2 tunniga läbi vms?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.02.2005 18:51:43 vasta tsitaadiga

2,15 kui ma ei eksi.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.02.2005 19:21:59 vasta tsitaadiga

kuidagi väga kiiresti... see nagu puhas aeg ilma loadimiseta?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.02.2005 19:23:38 vasta tsitaadiga

loadimised loomulikult välja jäetud
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.02.2005 19:28:23 vasta tsitaadiga

siis ei oskagi eriti seisukohta võtta... samas ennegi mänge ulmeliselt kiiresti läbi tehtud... kasvõi Doom ja Quake seeria icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.02.2005 20:35:47 vasta tsitaadiga

Aga point selles et HL2-s pole sellist asja nagu treening! Äkki räägid Half-Life: Source'ist?
Sest jällegi... orikal HL2-l puudub treening.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 02.02.2005 20:44:37 vasta tsitaadiga

aga seal half life sources mäng sama naq hl1 aint parem graafika???
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.02.2005 20:51:06 vasta tsitaadiga

ee... põhimõtteliselt küll jah. Ning uuel mootoril kah asi.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 22:08:35 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
ee... põhimõtteliselt küll jah. Ning uuel mootoril kah asi.

Ja seal erinevused lõppevad icon_smile.gif mai tea kas see link on läbi käind icon_redface.gif prs ea...eestimaalaste oma HL2 mod thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.02.2005 22:17:30 vasta tsitaadiga

heh, hetkel on see mod veel alles plaanimis ning esimeste kaartide tegemise faasis. Midagi mängitavat saab sellest heal juhul järgmiseks aastaks.

Samas kui kellelgi on aega üle võib ta selle modi tegemises kaasa lüüa, vaevalt et kellegi abipakkumised tagasi lükatakse.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 22:56:50 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
madedog kirjutas:
ee... põhimõtteliselt küll jah. Ning uuel mootoril kah asi.

Ja seal erinevused lõppevad icon_smile.gif mai tea kas see link on läbi käind icon_redface.gif prs ea...eestimaalaste oma HL2 mod thumbs_up.gif


on läbi käinud ning kasutaja madedog asjas sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 03.02.2005 15:13:17 vasta tsitaadiga

Jah... eestlaste oma mod icon_wink.gif Mina siis olen devteami juht icon_razz1.gif
Ho Ho pani natuke ajaga mööda... midagi mängitavat (ehk siis räägime esimesest avalikust beetast) tuleb juba kusagil <jaanipäeva.
Abipakkumisi tagasi ei lükata icon_smile.gif selles oli muidugi õigus.
Asjas lööb hetkel kaasa ka üks väljamaalane, ning tõenäoline et neid tuleb veelgi thumbs_up.gif.
Niisiis... ootame siis erinevaid kommentaare kas siis Strikebacki teemasse või ametlikku foorumisse.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 03.02.2005 17:45:35 vasta tsitaadiga

No jah, mis sääl ikka, et Teil ikka jõudu ja jaksu oleks selle lõpuniviimisel icon_wink.gif Kõva ettevõtmine igatahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 19:00:03 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel jama Steam serveritega ühendamisel?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 05.02.2005 02:44:03 vasta tsitaadiga

EIP!
Mul pole küll midgi, aga kontrolli oma proxy settinguid!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 05.02.2005 22:31:10 vasta tsitaadiga

kas hl2-le m6ni single playeri mod ka juba valmis on (mai m6tle strikebacki), et naq uued missioonid jne
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 06.02.2005 15:04:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2,15 kui ma ei eksi.


minul on quick done, mille pikkuseks on 3:02:54
arvan et teil on see sama.
2 tundi on nagu liiga lühike aeg.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2005 21:59:52 vasta tsitaadiga

Läbi tehtud nüüdseks HL2 thumbs_up.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 08.02.2005 08:13:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Läbi tehtud nüüdseks HL2

sama siin, nüüd ei oska nagu enam midagi mängidagi...
niipea vist nii head mängu ei tule:D
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2005 22:59:13 vasta tsitaadiga

see mod peaks valma olema, üldse seal leheküljel palju mode, kui moni aint valmis... toma ka patch ara http://halflife2.filefront.com/files/Half-Life_2/Mods/HL2_Substance;5284
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noQ
HV kasutaja
noQ

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 00:44:58 vasta tsitaadiga

http://www.tylak.com/dasroboss.html
thumbs_up.gif

_________________
huumor.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 13.02.2005 01:15:00 vasta tsitaadiga

Nii, täna sain endale põhjalikumad kogemused seoses Half-Life 2'ga. Ma ei oskagi midagi öelda, see mäng on tõepoolest see, mida ma olen mitu aastat oodanud, ja ka palju enamat. Ei oskagi sobivaid sõnu leida. Igatahes muutis see kõik teised fps'id, mida ma mänginud olen, Half-Life 2 kõrval kuidagi lapsikuteks. Mitmel pool mängus ma lihtsalt vaatasin ja jälgisin suu lahti, midagi, mida ma kunagi varem näinud ei olnud.




SPOILER

Näiteks, ma olin tunnelis, ja tee oli blokeeritud nende elukate poolt, kes lakke on kinnitunud ja keelega sind üles tõmbavad. Ma võtsin nurga tagant kütusetünni, panin selle pikali maha, lükkasin kallakust alla veerema, ja nii pea kui see elukateni jõudis, hakkas kolm või neli elukat seda üles tirima, nii et see üles kõlkuma jäi, lasin tünni ühe korra, see hakkas leegitsema ja lendas tükkideks, kaks elukast said surma, plekitükid kukkusid alla, ja kaks järelejäänud elukat haarasid nendest kohe kinni ja tõmbasid üles, kuid nähes, et need süüa ei kõlba, viskasid alla, ja proovisid mõne teise tükiga uuesti. icon_eek.gif Sellised võimalused, kus saab olukorrale mitut moodi läheneda, on väga head. Lisaks jookseb mäng ka keskmistel arvutitel hästi, ning graafika on tõesti muljetavaldav. Endale meeldib väga, et enamus asju saab oma käe järgi ära sättida, ma olen alati vihanud, kui lihtlabased esemed on mängudes nagu laua või põranda külge liimitud, ja lisaks ka purunematud, või haihtuvad tükid või laibad veidi aja pärast lihtsalt õhku. Ning see muusika, mis tuleb täpselt sobivatel kohtadel. Vähemalt minul seni parim mänguelamus. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
/SPOILER

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokia23000
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2004




sõnum 14.02.2005 11:15:31 vasta tsitaadiga

sai ka just läbitud. mäng korralik, aga siiski mitte mingi uus tase vms. aga jäin rahule küll. mulle meeldis just lõpp, kui selle kookoniga ringi veati sind. mootor oli ka korralik, ainult mulle tundus, et vaenlased olid kuidagi kerged kui kukkusid.
hindeks 8/10, sest alti saab paremini icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 11:18:00 vasta tsitaadiga

no muud ei oska kosta, kui et mõne tegelase yllatamine on küll eriti kerge
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 14.02.2005 12:36:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
no muud ei oska kosta, kui et mõne tegelase yllatamine on küll eriti kerge

Oh sind ja sinu raskemeelsust
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 14.02.2005 16:30:07 vasta tsitaadiga

mäng käsil, ravenholmis olen, tihti ei saa mängida pole aega, vahepeal ikka ehmtab küll sitax, saekettad on ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 22:27:12 vasta tsitaadiga

ma vaatan seda walkthrough videot(done quick)ja see annab küll selle mängu elmuse kätte.proovisin demot ja pold miskit verysupperfreakincool. Havoc mootor taha ja ongi mäng valmis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 22:30:50 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
ma vaatan seda walkthrough videot(done quick)ja see annab küll selle mängu elmuse kätte.proovisin demot ja pold miskit verysupperfreakincool. Havoc mootor taha ja ongi mäng valmis. icon_razz.gif

Kas siis havoc pole mitte HL2 (jt. mängude) füüsikamootor icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 08:11:02 vasta tsitaadiga

Kas ma seda mitte ei öelnud icon_lol.gif icon_rolleyes.gif .Loe uuesti läbi ja proovi nii aru saada.Mõte oligi selles et need mängud millel on Havoc taga need on kohe über kuulsad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 15:18:49 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 16:05:33 vasta tsitaadiga

Havoc võib olla üks kuulsaimaid füüsikamootoreid kuid kindlasti mitte enam parim. Näiteks Stalker kasutab vabavarana levitatavat ODE't ning ega nendegi füüika üle kurta ei saa. Serious Sam 2 tegijad teevad ise füüsika mootori ning siiani tundub see vägagi paljulubav.

Stalkeri lehelt:
tsitaat:
Physics:
Based on ODE engine
Simulation speed outperforms commercial engines such as MathEngine, Havok, etc.
Real-time IK, vehicle physics, etc.
Collision database with low memory usage
Collision detection optimized for a large number of queries in a high concentration polygonal environment
Realistic simulation of ballistics, movement, and fluids


HL2 on lihtsalt üks esimesi levinud mootoreid kus füüsika on suure tähtsusega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 15.02.2005 17:08:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
icon_smile.gif
Mingid Super-Mega Suured relvad, hoiavad ühes käes nagu kaaluksid väikse revolvri mõõtu icon_smile.gif Fun oleks seda modi mängida...vaatad kaugelt mingi suur relv liigub, mees selle all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 15.02.2005 17:45:06 vasta tsitaadiga

scart a need pildid mis sial saidil on, need uuest modist??? seega uued missioonid??
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 17:47:40 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
scart a need pildid mis sial saidil on, need uuest modist??? seega uued missioonid??
Oleks sa natukenegi viitsinud linke torkida oleks näinud et tegu multiplayer modelitega
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 15.02.2005 20:58:10 vasta tsitaadiga

okei..vabandust, teine kord näen rohkem vaeva
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2005 22:26:42 vasta tsitaadiga

stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 22:30:39 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D
Milelst selline arvamus?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:34:59 vasta tsitaadiga

rait021 kirjutas:
tsitaat:

Läbi tehtud nüüdseks HL2

sama siin, nüüd ei oska nagu enam midagi mängidagi...
niipea vist nii head mängu ei tule:D


Lootus sureb viimasena kuna alati tahaks loota et tuleb midagi veel paremat ja siis veel paremat jne icon_smile.gif. Aga selliseid mänge võiks rohkem olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 16.02.2005 00:27:17 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
rait021 kirjutas:
tsitaat:

Läbi tehtud nüüdseks HL2

sama siin, nüüd ei oska nagu enam midagi mängidagi...
niipea vist nii head mängu ei tule:D


Lootus sureb viimasena kuna alati tahaks loota et tuleb midagi veel paremat ja siis veel paremat jne icon_smile.gif. Aga selliseid mänge võiks rohkem olla icon_rolleyes.gif


nüüd tuleb jääda ootama ametlikku extension pack'i icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.02.2005 23:22:12 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
RustyZ kirjutas:
stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D
Milelst selline arvamus?


väljendasin vähe valesti. pigem on sinna palju juurde kirjutatud. palju interviusid on olnud kus nad on rääkinud et kui palju jama selle füüsikaga olnud on jne...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.02.2005 23:34:45 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
RustyZ kirjutas:
stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D
Milelst selline arvamus?


väljendasin vähe valesti. pigem on sinna palju juurde kirjutatud. palju interviusid on olnud kus nad on rääkinud et kui palju jama selle füüsikaga olnud on jne...
Huvitav kas nendepoolsed uuendused ODE'sse tagasi ka lähevad?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.