|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
27.01.2005 15:11:50
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
keegi eile "Starship troopers" it vaatas? seal olid kah sellised sõdurputukad, mis sarnanesid 99% halflife2 AntLionitega
film on tehtud enne aastat 2000 (oli 97 vist) , tundub et hl2 jaoks viksiti kuskilt maha  |
Vaevalt... tegelt suht erinevad on need putukad, filmis olid siukeste "nokkadega", kuid mängus polnud, mängus need ka lendasid, kuid filmis mitte
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.01.2005 15:34:42
|
|
|
No mõlematel oli ju palju jalgu ning neile meeldis inimesi rappida. Muud sarnasust neil pole
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
27.01.2005 19:08:40
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| tsitaat: |
Ega's midagi Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku
Edit:
"I can voluenteer for mapper "
|
Kui ma õieti mäletan,siis originaal Opposing Force lõpus "palgati" Shepard samamoodi G-mani poolt, nagu Freemangi, nii et lugu on nagu olemas. |
nii.. kui kedagi see huvitab, siis panen siia teksti, mida rääkis G-Man esimese Opposing Force'i lõpus:
SPOILER
"So...Corporal Shepherd, we meet at last. Please don't think that I've been avoiding you, a great many matters require my attention in these troubled times, I do hope you understand. And now I require a further indulgence on your part, I cannot close my report until every loose-end has been tied up.the biggest embarrassment has been Black Mesa Facility but I think that's finally taken care of itself.
[Nuke goes off]
Quite so...But there is still the lingering matter of witnesses. I admit I have a fascination for those who adapt and survive against all odds, they rather remind me of myself. If for no other reason I have argued to preserve you for a time. While I believe a civil servant, like yourself, understands the importance of...discretion, my employers are not quite so trusting, and, rather than continually subject you to the irresistible human temptation of telling all, we have decided to...convey you somewhere you can do no possible harm...and where no harm can come to you. I'm sure you can imagine there are worse...alternatives."
</SPOILER>
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
28.01.2005 00:13:44
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
keegi eile "Starship troopers" it vaatas? seal olid kah sellised sõdurputukad, mis sarnanesid 99% halflife2 AntLionitega
film on tehtud enne aastat 2000 (oli 97 vist) , tundub et hl2 jaoks viksiti kuskilt maha  |
Vaatasin ka eile Minu arust tegid Starship Trooperi vennad kõvasti StarCrafti pealt maha. Mäletate veel Terran Campingu videosid need sarnanevad väga nende reklaamidega filmis ja muidu relvad ja süsee pea sama aint protost ei ole.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
28.01.2005 00:34:55
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Vaatasin ka eile Minu arust tegid Starship Trooperi vennad kõvasti StarCrafti pealt maha. Mäletate veel Terran Campingu videosid need sarnanevad väga nende reklaamidega filmis ja muidu relvad ja süsee pea sama aint protost ei ole. |
kui nüüd norima hakata
siis starship troopers oli tehtud 1959-1960 raamatu alusel
raamatut teatakse starship trooper või starship soldier nime all
autor Robert A. Heinlein
ja starship troopersit on tehtud ka animatsiooni sari
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.01.2005 09:20:43
|
|
|
aga räägime veel mahategemisest ( hakkab pihta OT) , filmiseeriad , "Alien" ja "Predator" on kah ju kohati superlähedane starcraftiga
marine, zerg ja protoss - kuigi muud eriti polegi seal sarnast vist
aga eriti vahet pole, hl2 on tore mäng, ise tundsin ka muidugi puudust sellest mida auron siin rõhus (ragdolli laiemat arendamist - lonkamine , jalgade äralaskmine jne)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.02.2005 15:47:28
|
|
|
| Ma arvan nii, et selleks et HL 2 tõesti muljetavaldavalt done quick oleks läheb veel tükk aega.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
01.02.2005 16:13:35
|
|
|
HL2 done quick on täiesti väljas võta paar lehekülge (sorri kui sul pole 100 per page) tagasi või nats rohkem ja seal peaks olema.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
01.02.2005 18:13:33
|
|
|
| madedog kirjutas: |
HL2 done quick on täiesti väljas võta paar lehekülge (sorri kui sul pole 100 per page) tagasi või nats rohkem ja seal peaks olema. |
see kus tehti 2 tunniga läbi vms?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
01.02.2005 18:51:43
|
|
|
2,15 kui ma ei eksi.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.02.2005 19:21:59
|
|
|
| kuidagi väga kiiresti... see nagu puhas aeg ilma loadimiseta?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.02.2005 19:23:38
|
|
|
| loadimised loomulikult välja jäetud
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.02.2005 19:28:23
|
|
|
siis ei oskagi eriti seisukohta võtta... samas ennegi mänge ulmeliselt kiiresti läbi tehtud... kasvõi Doom ja Quake seeria
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
02.02.2005 20:35:47
|
|
|
Aga point selles et HL2-s pole sellist asja nagu treening! Äkki räägid Half-Life: Source'ist?
Sest jällegi... orikal HL2-l puudub treening.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
02.02.2005 20:44:37
|
|
|
| aga seal half life sources mäng sama naq hl1 aint parem graafika???
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
02.02.2005 20:51:06
|
|
|
ee... põhimõtteliselt küll jah. Ning uuel mootoril kah asi.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.02.2005 22:08:35
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| ee... põhimõtteliselt küll jah. Ning uuel mootoril kah asi. |
Ja seal erinevused lõppevad mai tea kas see link on läbi käind prs ea...eestimaalaste oma HL2 mod
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.02.2005 22:17:30
|
|
|
heh, hetkel on see mod veel alles plaanimis ning esimeste kaartide tegemise faasis. Midagi mängitavat saab sellest heal juhul järgmiseks aastaks.
Samas kui kellelgi on aega üle võib ta selle modi tegemises kaasa lüüa, vaevalt et kellegi abipakkumised tagasi lükatakse.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
02.02.2005 22:56:50
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
| madedog kirjutas: |
| ee... põhimõtteliselt küll jah. Ning uuel mootoril kah asi. |
Ja seal erinevused lõppevad mai tea kas see link on läbi käind prs ea...eestimaalaste oma HL2 mod  |
on läbi käinud ning kasutaja madedog asjas sees
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
03.02.2005 15:13:17
|
|
|
Jah... eestlaste oma mod Mina siis olen devteami juht
Ho Ho pani natuke ajaga mööda... midagi mängitavat (ehk siis räägime esimesest avalikust beetast) tuleb juba kusagil <jaanipäeva.
Abipakkumisi tagasi ei lükata selles oli muidugi õigus.
Asjas lööb hetkel kaasa ka üks väljamaalane, ning tõenäoline et neid tuleb veelgi .
Niisiis... ootame siis erinevaid kommentaare kas siis Strikebacki teemasse või ametlikku foorumisse.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
03.02.2005 17:45:35
|
|
|
No jah, mis sääl ikka, et Teil ikka jõudu ja jaksu oleks selle lõpuniviimisel Kõva ettevõtmine igatahes
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.02.2005 19:00:03
|
|
|
| Kellelgi veel jama Steam serveritega ühendamisel?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
05.02.2005 02:44:03
|
|
|
EIP!
Mul pole küll midgi, aga kontrolli oma proxy settinguid!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
05.02.2005 22:31:10
|
|
|
| kas hl2-le m6ni single playeri mod ka juba valmis on (mai m6tle strikebacki), et naq uued missioonid jne
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
06.02.2005 15:04:07
|
|
|
| tsitaat: |
2,15 kui ma ei eksi.
|
minul on quick done, mille pikkuseks on 3:02:54
arvan et teil on see sama.
2 tundi on nagu liiga lühike aeg.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
07.02.2005 21:59:52
|
|
|
Läbi tehtud nüüdseks HL2
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
08.02.2005 08:13:00
|
|
|
| tsitaat: |
Läbi tehtud nüüdseks HL2
|
sama siin, nüüd ei oska nagu enam midagi mängidagi...
niipea vist nii head mängu ei tule:D
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
13.02.2005 01:15:00
|
|
|
Nii, täna sain endale põhjalikumad kogemused seoses Half-Life 2'ga. Ma ei oskagi midagi öelda, see mäng on tõepoolest see, mida ma olen mitu aastat oodanud, ja ka palju enamat. Ei oskagi sobivaid sõnu leida. Igatahes muutis see kõik teised fps'id, mida ma mänginud olen, Half-Life 2 kõrval kuidagi lapsikuteks. Mitmel pool mängus ma lihtsalt vaatasin ja jälgisin suu lahti, midagi, mida ma kunagi varem näinud ei olnud.
SPOILER
Näiteks, ma olin tunnelis, ja tee oli blokeeritud nende elukate poolt, kes lakke on kinnitunud ja keelega sind üles tõmbavad. Ma võtsin nurga tagant kütusetünni, panin selle pikali maha, lükkasin kallakust alla veerema, ja nii pea kui see elukateni jõudis, hakkas kolm või neli elukat seda üles tirima, nii et see üles kõlkuma jäi, lasin tünni ühe korra, see hakkas leegitsema ja lendas tükkideks, kaks elukast said surma, plekitükid kukkusid alla, ja kaks järelejäänud elukat haarasid nendest kohe kinni ja tõmbasid üles, kuid nähes, et need süüa ei kõlba, viskasid alla, ja proovisid mõne teise tükiga uuesti. Sellised võimalused, kus saab olukorrale mitut moodi läheneda, on väga head. Lisaks jookseb mäng ka keskmistel arvutitel hästi, ning graafika on tõesti muljetavaldav. Endale meeldib väga, et enamus asju saab oma käe järgi ära sättida, ma olen alati vihanud, kui lihtlabased esemed on mängudes nagu laua või põranda külge liimitud, ja lisaks ka purunematud, või haihtuvad tükid või laibad veidi aja pärast lihtsalt õhku. Ning see muusika, mis tuleb täpselt sobivatel kohtadel. Vähemalt minul seni parim mänguelamus.
/SPOILER
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokia23000
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2004
|
14.02.2005 11:15:31
|
|
|
sai ka just läbitud. mäng korralik, aga siiski mitte mingi uus tase vms. aga jäin rahule küll. mulle meeldis just lõpp, kui selle kookoniga ringi veati sind. mootor oli ka korralik, ainult mulle tundus, et vaenlased olid kuidagi kerged kui kukkusid.
hindeks 8/10, sest alti saab paremini
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.02.2005 11:18:00
|
|
|
| no muud ei oska kosta, kui et mõne tegelase yllatamine on küll eriti kerge
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
14.02.2005 12:36:37
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| no muud ei oska kosta, kui et mõne tegelase yllatamine on küll eriti kerge |
Oh sind ja sinu raskemeelsust
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
14.02.2005 16:30:07
|
|
|
mäng käsil, ravenholmis olen, tihti ei saa mängida pole aega, vahepeal ikka ehmtab küll sitax, saekettad on ka
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
14.02.2005 22:27:12
|
|
|
ma vaatan seda walkthrough videot(done quick)ja see annab küll selle mängu elmuse kätte.proovisin demot ja pold miskit verysupperfreakincool. Havoc mootor taha ja ongi mäng valmis.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
14.02.2005 22:30:50
|
|
|
| amddude kirjutas: |
ma vaatan seda walkthrough videot(done quick)ja see annab küll selle mängu elmuse kätte.proovisin demot ja pold miskit verysupperfreakincool. Havoc mootor taha ja ongi mäng valmis.  |
Kas siis havoc pole mitte HL2 (jt. mängude) füüsikamootor
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.02.2005 08:11:02
|
|
|
Kas ma seda mitte ei öelnud .Loe uuesti läbi ja proovi nii aru saada.Mõte oligi selles et need mängud millel on Havoc taga need on kohe über kuulsad.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.02.2005 16:05:33
|
|
|
Havoc võib olla üks kuulsaimaid füüsikamootoreid kuid kindlasti mitte enam parim. Näiteks Stalker kasutab vabavarana levitatavat ODE't ning ega nendegi füüika üle kurta ei saa. Serious Sam 2 tegijad teevad ise füüsika mootori ning siiani tundub see vägagi paljulubav.
Stalkeri lehelt:
| tsitaat: |
Physics:
Based on ODE engine
Simulation speed outperforms commercial engines such as MathEngine, Havok, etc.
Real-time IK, vehicle physics, etc.
Collision database with low memory usage
Collision detection optimized for a large number of queries in a high concentration polygonal environment
Realistic simulation of ballistics, movement, and fluids |
HL2 on lihtsalt üks esimesi levinud mootoreid kus füüsika on suure tähtsusega.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
15.02.2005 17:08:15
|
|
|
| Scart kirjutas: |
 |
Mingid Super-Mega Suured relvad, hoiavad ühes käes nagu kaaluksid väikse revolvri mõõtu Fun oleks seda modi mängida...vaatad kaugelt mingi suur relv liigub, mees selle all
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
15.02.2005 17:45:06
|
|
|
| scart a need pildid mis sial saidil on, need uuest modist??? seega uued missioonid??
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.02.2005 17:47:40
|
|
|
| only kirjutas: |
| scart a need pildid mis sial saidil on, need uuest modist??? seega uued missioonid?? |
Oleks sa natukenegi viitsinud linke torkida oleks näinud et tegu multiplayer modelitega
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
15.02.2005 20:58:10
|
|
|
| okei..vabandust, teine kord näen rohkem vaeva
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.02.2005 22:26:42
|
|
|
stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.02.2005 22:30:39
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D |
Milelst selline arvamus?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
15.02.2005 22:34:59
|
|
|
| rait021 kirjutas: |
| tsitaat: |
Läbi tehtud nüüdseks HL2
|
sama siin, nüüd ei oska nagu enam midagi mängidagi...
niipea vist nii head mängu ei tule:D |
Lootus sureb viimasena kuna alati tahaks loota et tuleb midagi veel paremat ja siis veel paremat jne . Aga selliseid mänge võiks rohkem olla
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
16.02.2005 00:27:17
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
| rait021 kirjutas: |
| tsitaat: |
Läbi tehtud nüüdseks HL2
|
sama siin, nüüd ei oska nagu enam midagi mängidagi...
niipea vist nii head mängu ei tule:D |
Lootus sureb viimasena kuna alati tahaks loota et tuleb midagi veel paremat ja siis veel paremat jne . Aga selliseid mänge võiks rohkem olla  |
nüüd tuleb jääda ootama ametlikku extension pack'i
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
17.02.2005 23:22:12
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D |
Milelst selline arvamus? |
väljendasin vähe valesti. pigem on sinna palju juurde kirjutatud. palju interviusid on olnud kus nad on rääkinud et kui palju jama selle füüsikaga olnud on jne...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.02.2005 23:34:45
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| stalker on selle ODE peaaegu ümber kirjutanud, hea et sellest midagigi alles on:D |
Milelst selline arvamus? |
väljendasin vähe valesti. pigem on sinna palju juurde kirjutatud. palju interviusid on olnud kus nad on rääkinud et kui palju jama selle füüsikaga olnud on jne... |
Huvitav kas nendepoolsed uuendused ODE'sse tagasi ka lähevad?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|