Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon64 3000+ voldid kõrged märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 16:02:53 Athlon64 3000+ voldid kõrged vasta tsitaadiga

Probleem siis selline, et SiSoft Sandra näitab prose Vcore 2,85V ja ütleb, et seda on liiga palju. Samas BIOS näitab, et Vcore 1.50V ja temp ka eriti üle 40C ei tõuse.
Kumba rohkem uskuda, kas Sandrat või BIOS'i icon_question.gif ja kas 2,85V on sellele prosele ohtlik ka?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Broken God
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 23.01.2005 16:15:54 vasta tsitaadiga

Heh, usu ikka BIOSt. Kui prose 1,5 peal töötab siis 2,85 peal ei teeks ta piuksugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 16:16:52 vasta tsitaadiga

Sandra paneb selgelt segast. 2,85V see prose vaevalt üle elab.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 16:29:17 vasta tsitaadiga

Mrx kirjutas:
Sandra paneb selgelt segast. 2,85V see prose vaevalt üle elab.

see on mälu volt nagunii - mul näitab samamoodi icon_wink.gif

cpu-z näitab õiget cpu volti
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 17:46:39 vasta tsitaadiga

A milleks siis arvuti vahepeal lampi restardi teeb? Prose temp minu nähes üle 50C pole tõusnud.
Mängimise ajal tegi sellist häält nagu oleks korraks midagi välja lülitanud ja kohe uuesti sisse. Peale seda viskas sinise ekraani ette ja kogu lugu. Millest see tuleneb icon_question.gif Video kuumeneb üle? Tegu on Club 3D Radeon 9600pro'ga ja mängisin Hidden&Dangerous II.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 20:23:17 vasta tsitaadiga

See asi ka veel et Sandra näitab CPU vendi kiiruseks 800-950rpm, kuigi BIOS näitab ikka üle 1000.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.01.2005 20:41:11 vasta tsitaadiga

Fiocchi kirjutas:
See asi ka veel et Sandra näitab CPU vendi kiiruseks 800-950rpm, kuigi BIOS näitab ikka üle 1000.


winni jõudes 12v raal langeb
tänu sellele ka rpm ,sitt toide..

ja selle 2,8v juures oleks prosel ammuilma toss väljas
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 23:13:29 vasta tsitaadiga

Fiocchi kirjutas:
Mängimise ajal tegi sellist häält nagu oleks korraks midagi välja lülitanud ja kohe uuesti sisse.
Kõvaketas ehk.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 01:01:44 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Fiocchi kirjutas:
Mängimise ajal tegi sellist häält nagu oleks korraks midagi välja lülitanud ja kohe uuesti sisse.
Kõvaketas ehk.
Võibolla tõesti. See jamas mul vahepeal ja näitas lampi, et ketas formaatimata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2005 13:00:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mrx kirjutas:
Sandra paneb selgelt segast. 2,85V see prose vaevalt üle elab.

see on mälu volt nagunii - mul näitab samamoodi icon_wink.gif

cpu-z näitab õiget cpu volti


Aga kas mälule on see volt normaalne?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 15:07:11 vasta tsitaadiga

Lisaks eelmisele küsimusele tekkis veel uus, et see Sandra näitab seda volti erinevalt. Olenevalt prose temp'ist. Kas Vcore peabki kõikuma või paneb Sandra jälle segast või juhul kui see peakski mälu volt olema kas mälul ka see kõigub icon_question.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.01.2005 15:08:58 vasta tsitaadiga

Fiocchi kirjutas:
Lisaks eelmisele küsimusele tekkis veel uus, et see Sandra näitab seda volti erinevalt. Olenevalt prose temp'ist. Kas Vcore peabki kõikuma või paneb Sandra jälle segast või juhul kui see peakski mälu volt olema kas mälul ka see kõigub icon_question.gif


eks ta kõigub jah endalgi Everestiga vaadates kõik voldid sipa kõiguvad
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 15:15:13 vasta tsitaadiga

Sandraga on endalgi probleeme olnud, näitas vanal masinal emaplaati valesti - oleks peaaegu vale biose peale lasknud. aida32 on programm mis näitab igat pidi adekvaatsemat informatsiooni thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 15:57:55 vasta tsitaadiga

sinu nähes (ehk siis ma pakun, et idles) ei lähe temp üle 50, aga full-loadile lähemal (mängu ajal) läheb äkki üle 60?! mina pakun, et sellest resa või bluscr, või mis iganes ta sul seal teeb!
minu masinal on idle temp alla 40, full-load aga kuni 65c (ei viitsi seda venti undama panna icon_razz1.gif ) kui mängudes ei ole mingit probleemi mul tegelikult, siis näiteks prime'ga saab selle 65c kätte ja asi antz!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 19:39:33 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
sinu nähes (ehk siis ma pakun, et idles) ei lähe temp üle 50, aga full-loadile lähemal (mängu ajal) läheb äkki üle 60?! mina pakun, et sellest resa või bluscr, või mis iganes ta sul seal teeb!
minu masinal on idle temp alla 40, full-load aga kuni 65c (ei viitsi seda venti undama panna icon_razz1.gif ) kui mängudes ei ole mingit probleemi mul tegelikult, siis näiteks prime'ga saab selle 65c kätte ja asi antz!

Mul idles on ikka temp tavaliselt mingi 32-36C ja full loadi ajal on mingi 48-52C (mõõdetud nii, et panin mängu alla äärde ja sis Sandraga testisin). Tuba tavaliselt suht palav ka veel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.01.2005 19:44:21 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

minu masinal on idle temp alla 40, full-load aga kuni 65c (ei viitsi seda venti undama panna icon_razz1.gif ) kui mängudes ei ole mingit probleemi mul tegelikult, siis näiteks prime'ga saab selle 65c kätte ja asi antz!

mul oli sama lugu... ebastabiilsust ma 65C juures ei täheldanud... lasi mängida ja prime'i sai ka väga eduliselt teha...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morena1
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2004




sõnum 31.01.2005 19:52:52 vasta tsitaadiga

Mis emaplaat sul on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 19:53:22 vasta tsitaadiga

No üle 55C pole ma selle arvutiga veel saand. Kui kasti küljepeal vent ei töötanud oli idles temp mingi 40C, aga full loadi ajal ikka alla 55C
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 19:53:44 vasta tsitaadiga

Emme Epox 8KDA3i
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 20:48:28 vasta tsitaadiga

magic, kui ma miskit sada megamyrtsu klokki alla võtaks, saaksin prime'i ka eduliselt lasta icon_wink.gif aga ma teen rohkem muid asju, kui lasen prime'l joosta, seega pole see nii oluline õnneks icon_razz1.gif

üldine reegel on see, et mida suurem klokk, seda väiksem peab olema full-loadi temp!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.01.2005 21:04:20 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
üldine reegel on see, et mida suurem klokk, seda väiksem peab olema full-loadi temp!

jah see on ka oma reegel icon_wink.gif
A64 puhul ma pole seda eriti tundnud... pole õieti piinanud... samas socket A thortoni näitel oli see küll hästi näha... kui defaultis kippus 65-70C ebastabiilseks, siis 2,5GHz peal piisas natuke üle 60ne
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 11:07:43 vasta tsitaadiga

Mis krd jahutiga saad A64 55 C juures hoida 1000 pöörde juures!? Endal Zalman 7000BCu mürab 2200 rpm ja temperatuur peale hoolikat UT2004 pealmist vahel ka 61 C näidanud! (soe tuba). Samas langeb temp. ka kohe lambist 50 C peale. Prosel ka väike OC (2,5 GHz) peal ja pinge ca. 1,5 V.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 20:45:22 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Mis krd jahutiga saad A64 55 C juures hoida 1000 pöörde juures!? Endal Zalman 7000BCu mürab 2200 rpm ja temperatuur peale hoolikat UT2004 pealmist vahel ka 61 C näidanud! (soe tuba). Samas langeb temp. ka kohe lambist 50 C peale. Prosel ka väike OC (2,5 GHz) peal ja pinge ca. 1,5 V.


Jahutus on mul Artic Cooling 64 TC ja full loadi ajal on pöörded ikka kõrgemad, mingi 2000 rpm ümber. Mul pole ka mingit OC'd ja A64 3000+ proseks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 22:08:24 vasta tsitaadiga

Tere, mul oleks küsimust, et mis siis juhtub, kui anda volte rohkem. Näiteks, et tööle läheb kõik töötab, aga ta võib nagu varem üles ütelda? Mul on FSB 235 ja Volt on nii 1,650 - 1,680. Tal midagi juhtuda ei sa kui ta nii on? 2350mhz peal jookseb 10x235. Emaplaat mul Epox 8HDA3(+)
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 22:17:01 vasta tsitaadiga

poogen need vodlid - anna nii palju kui prose tahab, ega sa killer volte selle moboga nagunii anda saa
ma väänan klokkides kõik voldid põhja biosist(mul suht tagasihoidlik bios ka) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.02.2005 22:30:10 vasta tsitaadiga

Epox miskit uut biosi pole teinud?
üle 1,7V tegelt pole nagunii enam erilist kasu icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 22:36:44 vasta tsitaadiga

winterwind, kui ma oleks praegu dumb ja võtaks sinust eeskuju ning lykkaks biosist cpu voldi põhja, siis oleks nii krdi kiirelt kadzinga deluna, et sa ei jõuaks siin kõrval ohhooo ka öelda!!! icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 22:37:46 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
winterwind, kui ma oleks praegu dumb ja võtaks sinust eeskuju ning lykkaks biosist cpu voldi põhja, siis oleks nii krdi kiirelt kadzinga deluna, et sa ei jõuaks siin kõrval ohhooo ka öelda!!! icon_lol.gif

(mul suht tagasihoidlik bios ka) seda ei näinud jah? ja kuidas tal suits taga? palju sa anda saad siis? 2.5v? icon_lol.gif
üldiselt ei kärssa sul miskit, või siis DFI 2.1v tapab kohe prose maha? dumbuseritele see plaat keelatud? vaevalt
liialt suure voldi/halva jahutusega ta sul lihtsalt ei boodi või paneb pange...


viimati muutis Winterwind 01.02.2005 22:40:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 23:57:26 vasta tsitaadiga

Pöördudes nüüd tagasi vahepeal esitatud küsimuse juurde, kas 2,85V on ddram'ile normaalne icon_question.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 02.02.2005 00:03:48 vasta tsitaadiga

Fiocchi kirjutas:
Pöördudes nüüd tagasi vahepeal esitatud küsimuse juurde, kas 2,85V on ddram'ile normaalne icon_question.gif


ei juhtu jah midagi selle voldiga
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morena1
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2004




sõnum 02.02.2005 00:32:07 vasta tsitaadiga

Mõõdetud Sandraga? Sinu emme manuali järgi ei tohiks üle 2,8v välja anda. Kas Sa kaasasolnud USDM-i oled installinud.Mida see näitab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 01:12:01 vasta tsitaadiga

winter, ää ärritu, ma naljaga mõtlesin seda icon_wink.gif nägin küll, et sinul tagasihoidlik bios ja värk särk, tegin lihtsalt sellise näite, et kui ma dumbuserina sinu juttu sõna sõnalt võtaks, saaksin tõen. prosest lahti! icon_razz1.gif
ega see muidugi 100% kindel pole tegelt, et kohe just suits taga, aga volte saab anda sealt piisavalt palju, kindlasti kenasti üle 2v! proovinud ei ole icon_lol.gif ...ja see on a64 jaoks väga-väga palju nii ehk naa!!! kas sa ei ole lugenud a64'de mõrvade kohta? ok, need olid natuke varasemad prosed ja paljud neist vist clawhaamrid aga ikkagi.
üldiselt, ma ütleks küll, et see plaat võiks tummidele keelatud olla, mitte ainult selle pärast, pigem teatavate muude asjade tõttu.

kui hästi läheb, siis on nii, et ei boodi või paneb pange, kui aga radika kontakt cpu'ga on tõepoolest väga vilets (dumbclockeritel juhtub seda tihti ma pakun?!?), siis põleb mingi osa prosest lihtsalt selle kuuma kätte maha, mida see >2v tekitab! ...ja kui sa ei usu, et üht koma teist kuuma ikka tekitab, siis tuled ja proovid ehk, ainult et oma prosega icon_razz1.gif anyway, ma olen ühe a64 põletamisega hakkama saanud, täpselt sedamoodi, nojah, käitusin ka ausalt öeldes üsna dumbilikult icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.02.2005 08:42:16 vasta tsitaadiga

mnjaa... eks see oli väike lollus küll, aga ega sa ei pidanud teadma, et CPU andur ei suuda kõige põleva kohta infot hankida ja asja seisma panna icon_wink.gif
kui puhtalt pingest rääkida, siis on nende Winchesteride puhul küll vähemalt üle 1,7V pinge lisamine juba suhtkoht mõttetu, võiks isegi öelda, et üle 1,6V minnes on kasu juba üsna väike... eks see on nii ja naa teema - kui jahtus lubab, siis võib ju viimast võtta... samas vaadates IBM'i seisukohta pinge lisamise osas, siis jääb vaid loota, et see A64 puhul ei kehti icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 12:59:38 vasta tsitaadiga

Morena1 kirjutas:
Mõõdetud Sandraga? Sinu emme manuali järgi ei tohiks üle 2,8v välja anda. Kas Sa kaasasolnud USDM-i oled installinud.Mida see näitab?


Peale seda möllu tahtsin jah sellega ka proovida, aga aeg sai otsa ja pidin bussi peale tormama icon_sad.gif Tüütu asi see kool icon_confused.gif Eks kui millalgi koju jõuan proovin selle ka ära.

Muidu sportlikust huvist, kas siis üle 1,7V on A64 prosele juba mõrvarlik?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 02.02.2005 13:06:32 vasta tsitaadiga

Fiocchi kirjutas:
Morena1 kirjutas:
Mõõdetud Sandraga? Sinu emme manuali järgi ei tohiks üle 2,8v välja anda. Kas Sa kaasasolnud USDM-i oled installinud.Mida see näitab?


Peale seda möllu tahtsin jah sellega ka proovida, aga aeg sai otsa ja pidin bussi peale tormama icon_sad.gif Tüütu asi see kool icon_confused.gif Eks kui millalgi koju jõuan proovin selle ka ära.

Muidu sportlikust huvist, kas siis üle 1,7V on A64 prosele juba mõrvarlik?


nii öelda jah ,üle 1,7v on juba mõttetu ,lihtsalt sein tuleb ette
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 13:28:12 vasta tsitaadiga

tuletan siiski meelde, et kõik oleneb jahutusest, -100 või -200 kraadi juures ei ole 1,6v'ga ilmselt suurt midagi teha icon_lol.gif selles suhtes ei saa päris nii öelda, et üle 1,7 mõrvarlik on, lihtsalt conventional jahutussüsteemiga kõige tavalisema arvuti puhul on see pinge, mis suurt kasu ei anna enam (tegelikult pole wintsidega omal suurt kogemust, aganii kõik räägivad, newcastle'i puhul on see piir vast kuskil 1,8 juures)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon64 3000+ voldid kõrged
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.