Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 16.01.2005 20:48:42 vasta tsitaadiga

Kas kegi teab mõnda serverit, kus PK -s expi ei kao ja kus palju inimesi korraga online on (vähemalt 300) ?

Ja kuskil mis levelist alates Hell Spawnis sinna Castle Siegele ronitakse ?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 22:34:02 vasta tsitaadiga

siege-ile pole m6tet alla lv 45, 50 küll minna, 50+ arvatavasti..
Ega mis sa sealt siege-ilt ikka niiv2ga tahad, ainult yks suur lagfest...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 22:56:52 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Mis rass on kõige parem vibukütiks. Just huvitab, et oleks tugev damage.

Silver Ranger on parim vibu klass.
Hawkeye damage on küll natuke suurem, kuid muudes olulistes asjades jääb ta SR'ile alla (kiirus , pole Elemental heali, pole Cure Poison, lisaks veel madalam dex)
Hawkeye pidi parem olema vaid ühes kohas - Castle Siege'del. Aga kuna 99,9% mängust veedad sa mujal, siis ma ei näe selle eeliseid kusagil...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 17.01.2005 00:03:03 vasta tsitaadiga

Hawkeye'l on rohkem HP'd icon_wink.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 17.01.2005 01:16:37 vasta tsitaadiga

Siegelag vast oleneb sellest kus servul pelad. Eile sai just kodulinna kaistud, vastaseid tuli nagu zerglinge siege tanki ette icon_razz.gif
Vaja aint b ore set valmis meisterdada, siegi jaoks on hetkel mdef hädine. Maagide kogupauk on parajalt valus laks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 17.01.2005 01:22:35 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
siege-ile pole m6tet alla lv 45, 50 küll minna, 50+ arvatavasti..
Ega mis sa sealt siege-ilt ikka niiv2ga tahad, ainult yks suur lagfest...


Aga oleneb ju ka klassist... Kui oled mingi healer või vibukütt kes kuskilt teiste selja tagant warriore tümitab...

Mul on meeles, et GOTG -s kui mu Gladiaator oli vist level 57, lõin ma ühe special löögiga lvl 80 Orc Warriori maha. See lvl 80 oli veel admin ka ja olen suht kindel, et tal oli parim armor seljas.
Ja minul olid C grade dualid
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 08:42:22 vasta tsitaadiga

heh...see GotG on perses kah omadega...neil hp/defence/dmg jms. rate on nagu suht metsas... L2J ple stabiilne värk icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 17.01.2005 09:52:36 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
heh...see GotG on <b>piixus</b> kah omadega...neil hp/defence/dmg jms. rate on nagu suht metsas... L2J ple stabiilne värk icon_neutral.gif


L2J ei kannata eriti palju mängijaid korraga... Tegijate soovituslik playerite limiit on kuskil 30. Kui kunagi tuleb L2J update kus Castle Siegeing olemas, siis saab see väga läägine olema.
Kahjuks pole ma leidnud ühtegi mitte L2J high rate serverit, mängin praegast ikkagi HS -s, kuna varsti tuleb GOTG -s server wipe, aga see pole ka päris kindel. Seal GOTG -s oli mingi selline jama, et mingi bugi läbi oli võimalik omale ikka rämedalt adenasid korjata ja väga paljud tegid seda ja selle pärast peamiselt tulebki server wipe.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 09:57:08 vasta tsitaadiga

jep...bug oli selles et ostsid haste potione ja said suurema hinnaga poodi tagasi müüa icon_biggrin.gif
väga pro oleks olnud kui keegi mulle oleks öelnud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hallo
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 19.01.2005 22:47:22 vasta tsitaadiga

hmm selline probleem/palve/küsimus, et kui keegi enam ei mängi oma kontoga(see peaks asuma UL online servus), et äkki oleks nii lahke ja annaks selle mulle. Mul läksid kõik sõbrad sinna, ning mängivad seal. Et äkki keegi oleks ni lahke icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 19.01.2005 22:50:08 vasta tsitaadiga

ja kus ennem mängisite, kui HS, siis tule meile!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hallo
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 19.01.2005 23:18:20 vasta tsitaadiga

ei tegelt ma tuleks hea meelega hs-i tagasi. algul ma pealasingi seal, aga siis oli see hackerite "rünnak" ja see oli vahepeal kinni, nii siis ma kolisin sinna gotg-esse.Pärast kui ma kuulsin et selle sama vana kontoga saab tagasi tulla siis mul polnud enam ini file. ja sama proble praegu. kui ma saaks ini hs-i oleks väha tore icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 20.01.2005 07:19:14 vasta tsitaadiga

Mina ei viitsi eriti seal 5x exp servudes mängida, võtab ikka metsikult aega ja pole seda mängu peale raisata...
L2J -i pidevalt uuendatakse, arvatavasti kuskil 2-4 nädala pärast on tulemas Myrdos 3.0 versioon ja seal on võib-olla ka Castle Siegeing sees. Samas L2J (emulaatoritel põhinevad serverid) peaks legaalne olema.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 20.01.2005 11:07:31 vasta tsitaadiga

Divine Sacrifice
Newly created L2 server, 99% working with 100mbit connection on fast computer. Rates:15/15/15/25. Supports up to 500 players until upgrade.

Konkreetne server siin: http://www.gamesites200.com/lineage2/
Hetkel 18 -nes. Asi on L2J, aga laggi ja crashi nagu polegi kohanud thumbs_up.gif
Toimub ka igasugu evente, millel tõsised auhinnad.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 23.01.2005 23:46:11 vasta tsitaadiga

Kuulsin, et hakatakse uut eestlaste klanni moodustama?
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 24.01.2005 05:08:55 vasta tsitaadiga

Hmm te kõik pelate pira servudes? Ma olen viimased 5 kuud globalis mänginud, proovinud igast erinevaid chare. Hetkel siis käsil human warrior kellest peaks tulema Warlord. Polearms foreva! Suht igav mäng kui enda jaoks seda lõbusamaks ei tee. Pidev grinding tahab vägisi ära tappa + pvp expi kaotus on ka rämedalt suur. Peale lvl 50't teed päevas omale 8% juurde, sured ära ja enamus sellest kadunud kui % resurrectionit keegi ei tee >.<
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 24.01.2005 13:44:43 vasta tsitaadiga

See on jah väga räme, et kui oled näiteks mingi level 70 ja saad siegel näiteks mingi 5 korda surma, siis on ikka tore küll seda tagasi teha. Et ega see suur level sind surematuks ka ei tee, mitu madalama leveliga tegelast ikka peal, siis oled ikkagi kutu.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 24.01.2005 16:11:38 vasta tsitaadiga

Pole kindel aga imo siegedel on expi kadu surma puhul 1% mitte 6-8 nagu tavaliselt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 24.01.2005 16:26:54 vasta tsitaadiga

Noh Dark Avanger paneb UD peale ja lihtsalt sittagi ei saa teha icon_biggrin.gif 99% vibulaskudes kaitseb kilbiga ära, siis lihtsalt seista ja oodata, kui juhuslikult vastased mitmekesi peale ei torma ja isegi kui nad seda teevad pole neil midagi teha, sest nad teevad mingi 10 dammi.
Ahjaa, seoses C2 on veel Dark Avanger selline skill nagu Final Fortress, mis tõstab P.def'i automaatselt kui HP'd läheb vähemaks.
Gladiaatoril selle vastu Final Frenzy, mis tõstab P.atk'i kui HP'd läheb vähemaks ning siis veel: Vicious Stance- Increases the degree of damage being given to an enemy during a critical attack. One's MP will be consumed continuously.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.01.2005 16:51:48 vasta tsitaadiga

kas on ka mõni c2 server juba olemas
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 24.01.2005 17:48:21 vasta tsitaadiga

official!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.01.2005 18:57:57 vasta tsitaadiga

aga priva pole ve
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 24.01.2005 19:39:21 vasta tsitaadiga

official on parim icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.01.2005 20:00:51 vasta tsitaadiga

kas officali saab ka kuidagi selle ilma krediit kaardita pelada
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.01.2005 09:37:41 vasta tsitaadiga

nii sai siis neid priva servusi proovitud ja kõige parem on hellspawn ise mängin seal ja tavaliselt õhtu poole mingi kella18:00-00:00 Nimi on Exalibur (hakkasin just tegema classi vahetust olen Dark elf Fighter)
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.01.2005 10:04:19 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
nüüd siis HS TeamSpeak servu ka olemas

Download link: ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teamspeak.org/releases/ts2_client_rc2_2032.exe

Server Adress:et.hsclan.com
Password:hellspawn


ja mis asi see olema peaks

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.01.2005 17:28:08 vasta tsitaadiga

Tekkis veel selline küssa kas ma saan ka endale lemmik looma ve kui ostan selle asja sealt poest
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2005 00:24:26 vasta tsitaadiga

mees...krt...use the *ucking MUUDA button...for everyone's sake... ts2 on teamspeak program...saad teistega hääle kaudu suhelda...omg... icon_confused.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 27.01.2005 01:32:32 vasta tsitaadiga

muide ametlikest serveritest tuli täna GameGuardi update. St. vennad üritavad farmeritega, kes kasutavad bot-e, võidelda. Enam ei tohiks L2 klient lasta enda kõrval kahtlaseid progesid jooksutada.
Eks vaata kuidas see elu hakkab mõjutama. E-bay's peaks nüüd idee järgi adena hind tõusma icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elar555
HV vaatleja


liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.01.2005 17:07:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata? Mul mäng viskab käivitamisel sellise errori:

Failed to enter Can't find file for package 'field_deco_T':

History: UGameEngine::Init <- InitEngine
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nightmare
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 27.01.2005 17:26:32 vasta tsitaadiga

Mis te nei pilte vahite!!!! proovikge mäng ära! Pagana hea graafika ja story on superb!! soovitan täiega!
_________________
Nightmare will haunt u!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 27.01.2005 17:44:35 vasta tsitaadiga

Nightmare kirjutas:
Mis te nei pilte vahite!!!! proovikge mäng ära! Pagana hea graafika ja story on superb!! soovitan täiega!


Story icon_lol.gif

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 01:25:18 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
Nightmare kirjutas:
Mis te nei pilte vahite!!!! proovikge mäng ära! Pagana hea graafika ja story on superb!! soovitan täiega!


Story icon_lol.gif
all the story u need icon_lol.gif http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/Screenys/Antharas_Raid/
Muide sa ei taha HS-i tagasi tulla?? Legandel char nüüd lv 60 ja clan sai ka just lv 4 tehtud, 50+ chare juba sinna 10 kanti vms..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 28.01.2005 13:46:48 vasta tsitaadiga

Ma olen dark age of camelotist liiga sõltuvuses hetkel. icon_razz.gif
_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsihaara
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 30.01.2005 16:46:06 Klanniga liitumine vasta tsitaadiga

Olen ka mõnda aega mänginud HS serveris ja otsin klanni millega liituda.
Kas HS serveris on olemas eetlaste klann ja kuidas sellega liituda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 30.01.2005 16:54:45 vasta tsitaadiga

Jah on küll eestlaste klann, saada PM Legandel või Paulusa

Näide: "Legandel hey, tahaks klanniga liituda!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsihaara
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 30.01.2005 17:06:04 vasta tsitaadiga

kuskil jääb teadmistest puudu.
Mis on PM?
Kirjutan alla lihtsalt Legandel Hey....?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 30.01.2005 19:57:49 vasta tsitaadiga

PM= Privet Messege
Ei algul pead " ette panema ja siis nimi!
Näiteks: "Legandel oled räme kukk!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.01.2005 20:13:22 vasta tsitaadiga

Snaxez, Njah näeb kah lõpuks selle kolla ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 31.01.2005 21:21:49 vasta tsitaadiga

2kki keegi annaks lingi ja ütles kuda t66le saada seda zoomi v2rki, tahaks kaugemale n2ha thumbs_up.gif

ja seda asja ka tahaks millega n2eb mobi lvli 2ra
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 31.01.2005 22:31:21 vasta tsitaadiga

http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.02.2005 19:13:08 vasta tsitaadiga

Alustasin ka mängu HSC servus. Päris asjalik tundub teine, ainult üksi on natuke igav ringi seigelda.
Mõnda head tip'i (õpetust) on anda alustajale raha jne teenimiseks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 01.02.2005 21:36:46 vasta tsitaadiga

Algajale soovitaks keskenduda hea relva ostule, Armor suht teisejärguline...
Samas tasub kasutada SS -e ja Healing Potione.

Aga umbes mis leveli juures HS servus Level 5 Guildi võetakse ?
Ma ise kohe lvl 25 Human Wizard.
Üleeile oli HS serveris üle 1600 inimese online
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 01.02.2005 21:57:58 vasta tsitaadiga

Vot see on vägev kaart thumbs_up.gif

http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/L2_exp_map.jpg
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.02.2005 22:56:01 vasta tsitaadiga

Ma tegin uue charri veel. Nimeks NoLimit klass on hetkel rogue level 22 ja top D varustus ja lähen arvatavasti treasure hunter'iks!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 03.02.2005 18:57:25 vasta tsitaadiga

C3 Textures

http://www.filerush.com/download.php?target=L2C3_textures_final.rar

tõmba see, et c3 textyre t6mmata - http://www.exeem.com/

EDIT: siin mingid A-grade armorid c3 texuredega -



Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 04.02.2005 01:22:07 vasta tsitaadiga

Kui mul on mõni pet, näiteks mingi hatchling, siis kui tema mõne minsteri ära tapab, saan ma ikka 100% expi selle mobi tapmise eest või läheb mingi % maha ?
Et kui ma ise olen level 28 ja ostan level 35 Hatchlingi, siis on nagu ülikiire ja lihtne see exspamine ?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 04.02.2005 09:17:02 vasta tsitaadiga

pet peaks mingi osa expist 2ra v6tma, sest pet saab ka lvleid. mõndades servudes kasvab su draakon lvl55 ja siis saab temaga lennata ja relva pole ka sul vaja - sest sul on v2ga võimas draakon
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 04.02.2005 10:59:23 vasta tsitaadiga

Level 55 draakon seljas saab ratsutada!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.02.2005 15:19:58 vasta tsitaadiga

mis moodi seda draakonit treenida ta jju nii nork
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.