|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
16.01.2005 20:48:42
|
|
|
Kas kegi teab mõnda serverit, kus PK -s expi ei kao ja kus palju inimesi korraga online on (vähemalt 300) ?
Ja kuskil mis levelist alates Hell Spawnis sinna Castle Siegele ronitakse ?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.01.2005 22:34:02
|
|
|
siege-ile pole m6tet alla lv 45, 50 küll minna, 50+ arvatavasti..
Ega mis sa sealt siege-ilt ikka niiv2ga tahad, ainult yks suur lagfest...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.01.2005 22:56:52
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
| Mis rass on kõige parem vibukütiks. Just huvitab, et oleks tugev damage. |
Silver Ranger on parim vibu klass.
Hawkeye damage on küll natuke suurem, kuid muudes olulistes asjades jääb ta SR'ile alla (kiirus , pole Elemental heali, pole Cure Poison, lisaks veel madalam dex)
Hawkeye pidi parem olema vaid ühes kohas - Castle Siege'del. Aga kuna 99,9% mängust veedad sa mujal, siis ma ei näe selle eeliseid kusagil...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
17.01.2005 00:03:03
|
|
|
Hawkeye'l on rohkem HP'd
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
17.01.2005 01:16:37
|
|
|
Siegelag vast oleneb sellest kus servul pelad. Eile sai just kodulinna kaistud, vastaseid tuli nagu zerglinge siege tanki ette
Vaja aint b ore set valmis meisterdada, siegi jaoks on hetkel mdef hädine. Maagide kogupauk on parajalt valus laks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
17.01.2005 01:22:35
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
siege-ile pole m6tet alla lv 45, 50 küll minna, 50+ arvatavasti..
Ega mis sa sealt siege-ilt ikka niiv2ga tahad, ainult yks suur lagfest... |
Aga oleneb ju ka klassist... Kui oled mingi healer või vibukütt kes kuskilt teiste selja tagant warriore tümitab...
Mul on meeles, et GOTG -s kui mu Gladiaator oli vist level 57, lõin ma ühe special löögiga lvl 80 Orc Warriori maha. See lvl 80 oli veel admin ka ja olen suht kindel, et tal oli parim armor seljas.
Ja minul olid C grade dualid
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.01.2005 08:42:22
|
|
|
heh...see GotG on perses kah omadega...neil hp/defence/dmg jms. rate on nagu suht metsas... L2J ple stabiilne värk
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
17.01.2005 09:52:36
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
heh...see GotG on <b>piixus</b> kah omadega...neil hp/defence/dmg jms. rate on nagu suht metsas... L2J ple stabiilne värk  |
L2J ei kannata eriti palju mängijaid korraga... Tegijate soovituslik playerite limiit on kuskil 30. Kui kunagi tuleb L2J update kus Castle Siegeing olemas, siis saab see väga läägine olema.
Kahjuks pole ma leidnud ühtegi mitte L2J high rate serverit, mängin praegast ikkagi HS -s, kuna varsti tuleb GOTG -s server wipe, aga see pole ka päris kindel. Seal GOTG -s oli mingi selline jama, et mingi bugi läbi oli võimalik omale ikka rämedalt adenasid korjata ja väga paljud tegid seda ja selle pärast peamiselt tulebki server wipe.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.01.2005 09:57:08
|
|
|
jep...bug oli selles et ostsid haste potione ja said suurema hinnaga poodi tagasi müüa
väga pro oleks olnud kui keegi mulle oleks öelnud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
19.01.2005 22:47:22
|
|
|
hmm selline probleem/palve/küsimus, et kui keegi enam ei mängi oma kontoga(see peaks asuma UL online servus), et äkki oleks nii lahke ja annaks selle mulle. Mul läksid kõik sõbrad sinna, ning mängivad seal. Et äkki keegi oleks ni lahke
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
19.01.2005 22:50:08
|
|
|
ja kus ennem mängisite, kui HS, siis tule meile!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
19.01.2005 23:18:20
|
|
|
ei tegelt ma tuleks hea meelega hs-i tagasi. algul ma pealasingi seal, aga siis oli see hackerite "rünnak" ja see oli vahepeal kinni, nii siis ma kolisin sinna gotg-esse.Pärast kui ma kuulsin et selle sama vana kontoga saab tagasi tulla siis mul polnud enam ini file. ja sama proble praegu. kui ma saaks ini hs-i oleks väha tore
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
20.01.2005 07:19:14
|
|
|
Mina ei viitsi eriti seal 5x exp servudes mängida, võtab ikka metsikult aega ja pole seda mängu peale raisata...
L2J -i pidevalt uuendatakse, arvatavasti kuskil 2-4 nädala pärast on tulemas Myrdos 3.0 versioon ja seal on võib-olla ka Castle Siegeing sees. Samas L2J (emulaatoritel põhinevad serverid) peaks legaalne olema.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
20.01.2005 11:07:31
|
|
|
Divine Sacrifice
Newly created L2 server, 99% working with 100mbit connection on fast computer. Rates:15/15/15/25. Supports up to 500 players until upgrade.
Konkreetne server siin: http://www.gamesites200.com/lineage2/
Hetkel 18 -nes. Asi on L2J, aga laggi ja crashi nagu polegi kohanud
Toimub ka igasugu evente, millel tõsised auhinnad.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
23.01.2005 23:46:11
|
|
|
Kuulsin, et hakatakse uut eestlaste klanni moodustama?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
24.01.2005 05:08:55
|
|
|
| Hmm te kõik pelate pira servudes? Ma olen viimased 5 kuud globalis mänginud, proovinud igast erinevaid chare. Hetkel siis käsil human warrior kellest peaks tulema Warlord. Polearms foreva! Suht igav mäng kui enda jaoks seda lõbusamaks ei tee. Pidev grinding tahab vägisi ära tappa + pvp expi kaotus on ka rämedalt suur. Peale lvl 50't teed päevas omale 8% juurde, sured ära ja enamus sellest kadunud kui % resurrectionit keegi ei tee >.<
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
24.01.2005 13:44:43
|
|
|
| See on jah väga räme, et kui oled näiteks mingi level 70 ja saad siegel näiteks mingi 5 korda surma, siis on ikka tore küll seda tagasi teha. Et ega see suur level sind surematuks ka ei tee, mitu madalama leveliga tegelast ikka peal, siis oled ikkagi kutu.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
24.01.2005 16:11:38
|
|
|
| Pole kindel aga imo siegedel on expi kadu surma puhul 1% mitte 6-8 nagu tavaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
24.01.2005 16:26:54
|
|
|
Noh Dark Avanger paneb UD peale ja lihtsalt sittagi ei saa teha 99% vibulaskudes kaitseb kilbiga ära, siis lihtsalt seista ja oodata, kui juhuslikult vastased mitmekesi peale ei torma ja isegi kui nad seda teevad pole neil midagi teha, sest nad teevad mingi 10 dammi.
Ahjaa, seoses C2 on veel Dark Avanger selline skill nagu Final Fortress, mis tõstab P.def'i automaatselt kui HP'd läheb vähemaks.
Gladiaatoril selle vastu Final Frenzy, mis tõstab P.atk'i kui HP'd läheb vähemaks ning siis veel: Vicious Stance- Increases the degree of damage being given to an enemy during a critical attack. One's MP will be consumed continuously.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
24.01.2005 16:51:48
|
|
|
kas on ka mõni c2 server juba olemas
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
24.01.2005 17:48:21
|
|
|
official!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
24.01.2005 18:57:57
|
|
|
aga priva pole ve
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
24.01.2005 19:39:21
|
|
|
official on parim
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
24.01.2005 20:00:51
|
|
|
kas officali saab ka kuidagi selle ilma krediit kaardita pelada
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
26.01.2005 09:37:41
|
|
|
nii sai siis neid priva servusi proovitud ja kõige parem on hellspawn ise mängin seal ja tavaliselt õhtu poole mingi kella18:00-00:00 Nimi on Exalibur (hakkasin just tegema classi vahetust olen Dark elf Fighter)
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
26.01.2005 10:04:19
|
|
|
ja mis asi see olema peaks
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
26.01.2005 17:28:08
|
|
|
Tekkis veel selline küssa kas ma saan ka endale lemmik looma ve kui ostan selle asja sealt poest
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.01.2005 00:24:26
|
|
|
mees...krt...use the *ucking MUUDA button...for everyone's sake... ts2 on teamspeak program...saad teistega hääle kaudu suhelda...omg...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
27.01.2005 01:32:32
|
|
|
muide ametlikest serveritest tuli täna GameGuardi update. St. vennad üritavad farmeritega, kes kasutavad bot-e, võidelda. Enam ei tohiks L2 klient lasta enda kõrval kahtlaseid progesid jooksutada.
Eks vaata kuidas see elu hakkab mõjutama. E-bay's peaks nüüd idee järgi adena hind tõusma
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elar555
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003
|
27.01.2005 17:07:44
|
|
|
Kas keegi oskab aidata? Mul mäng viskab käivitamisel sellise errori:
Failed to enter Can't find file for package 'field_deco_T':
History: UGameEngine::Init <- InitEngine
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightmare
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2005
|
27.01.2005 17:26:32
|
|
|
Mis te nei pilte vahite!!!! proovikge mäng ära! Pagana hea graafika ja story on superb!! soovitan täiega!
_________________ Nightmare will haunt u! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
27.01.2005 17:44:35
|
|
|
| Nightmare kirjutas: |
| Mis te nei pilte vahite!!!! proovikge mäng ära! Pagana hea graafika ja story on superb!! soovitan täiega! |
Story
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.01.2005 01:25:18
|
|
|
| System kirjutas: |
| Nightmare kirjutas: |
| Mis te nei pilte vahite!!!! proovikge mäng ära! Pagana hea graafika ja story on superb!! soovitan täiega! |
Story  |
all the story u need http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/Screenys/Antharas_Raid/
Muide sa ei taha HS-i tagasi tulla?? Legandel char nüüd lv 60 ja clan sai ka just lv 4 tehtud, 50+ chare juba sinna 10 kanti vms..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
28.01.2005 13:46:48
|
|
|
Ma olen dark age of camelotist liiga sõltuvuses hetkel.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsihaara
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2005
|
30.01.2005 16:46:06
Klanniga liitumine |
|
|
Olen ka mõnda aega mänginud HS serveris ja otsin klanni millega liituda.
Kas HS serveris on olemas eetlaste klann ja kuidas sellega liituda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.01.2005 16:54:45
|
|
|
Jah on küll eestlaste klann, saada PM Legandel või Paulusa
Näide: "Legandel hey, tahaks klanniga liituda!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsihaara
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2005
|
30.01.2005 17:06:04
|
|
|
kuskil jääb teadmistest puudu.
Mis on PM?
Kirjutan alla lihtsalt Legandel Hey....?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.01.2005 19:57:49
|
|
|
PM= Privet Messege
Ei algul pead " ette panema ja siis nimi!
Näiteks: "Legandel oled räme kukk!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.01.2005 20:13:22
|
|
|
Snaxez, Njah näeb kah lõpuks selle kolla ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
31.01.2005 21:21:49
|
|
|
2kki keegi annaks lingi ja ütles kuda t66le saada seda zoomi v2rki, tahaks kaugemale n2ha
ja seda asja ka tahaks millega n2eb mobi lvli 2ra
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
01.02.2005 19:13:08
|
|
|
Alustasin ka mängu HSC servus. Päris asjalik tundub teine, ainult üksi on natuke igav ringi seigelda.
Mõnda head tip'i (õpetust) on anda alustajale raha jne teenimiseks?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
01.02.2005 21:36:46
|
|
|
Algajale soovitaks keskenduda hea relva ostule, Armor suht teisejärguline...
Samas tasub kasutada SS -e ja Healing Potione.
Aga umbes mis leveli juures HS servus Level 5 Guildi võetakse ?
Ma ise kohe lvl 25 Human Wizard.
Üleeile oli HS serveris üle 1600 inimese online
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.02.2005 22:56:01
|
|
|
Ma tegin uue charri veel. Nimeks NoLimit klass on hetkel rogue level 22 ja top D varustus ja lähen arvatavasti treasure hunter'iks!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
04.02.2005 01:22:07
|
|
|
Kui mul on mõni pet, näiteks mingi hatchling, siis kui tema mõne minsteri ära tapab, saan ma ikka 100% expi selle mobi tapmise eest või läheb mingi % maha ?
Et kui ma ise olen level 28 ja ostan level 35 Hatchlingi, siis on nagu ülikiire ja lihtne see exspamine ?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
04.02.2005 09:17:02
|
|
|
| pet peaks mingi osa expist 2ra v6tma, sest pet saab ka lvleid. mõndades servudes kasvab su draakon lvl55 ja siis saab temaga lennata ja relva pole ka sul vaja - sest sul on v2ga võimas draakon
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.02.2005 10:59:23
|
|
|
Level 55 draakon seljas saab ratsutada!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
04.02.2005 15:19:58
|
|
|
mis moodi seda draakonit treenida ta jju nii nork
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|