Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 09.01.2005 18:36:36 vasta tsitaadiga

mulle meeldis see kõige rohkem nendest: http://www.zone.ee/acti0nb0y/gm_construct0008.jpg?2 breigime icon_biggrin.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 18:50:05 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
mulle meeldis see kõige rohkem nendest: http://www.zone.ee/acti0nb0y/gm_construct0008.jpg?2 breigime icon_biggrin.gif

Vaatan et kellelgi seal ikka metsikud mipmap jooned icon_wink.gif bilinear filtering ?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 21:29:39 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
circles kirjutas:
mulle meeldis see kõige rohkem nendest: http://www.zone.ee/acti0nb0y/gm_construct0008.jpg?2 breigime icon_biggrin.gif

Vaatan et kellelgi seal ikka metsikud mipmap jooned icon_wink.gif bilinear filtering ?


selle garrysmod fotokaga tegin icon_rolleyes.gif
ma tegin ka ühe sarja

http://www.zone.ee/acti0nb0y/pilt1.JPG?2
http://www.zone.ee/acti0nb0y/pilt2.JPG?2
http://www.zone.ee/acti0nb0y/pilt3.JPG?2
http://www.zone.ee/acti0nb0y/pilt4.JPG?2

ja ka üks väike lisa pala

http://www.zone.ee/acti0nb0y/messing.JPG?2
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 09.01.2005 21:33:49 vasta tsitaadiga

selle sarja mõte oled sa ühelt aadressilt võtnud:D
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 21:35:04 vasta tsitaadiga

marten1991 kirjutas:
selle sarja mõte oled sa ühelt aadressilt võtnud:D


aga sitax ära muutnud icon_smile.gif icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 22:16:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.zone.ee/acti0nb0y/messing.JPG?2

See on hea icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 09.01.2005 22:24:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

irw icon_biggrin.gif
aga nojah... eks iga inimene mõtleb ikka oma väärastumuse tasemel...

Täiesti õige,
ma ei saa üldse aru, miks on vaja OT panna niipalju icon_neutral.gif ( ca viimased 20 postitust )
Kui midagi öelda ei ole siis ära postita icon_evil.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 23:03:49 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
http://www.zone.ee/acti0nb0y/messing.JPG?2
on veel "pick up that can" ütlemist või icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 09.01.2005 23:28:39 vasta tsitaadiga

Aga vahepeal ka millestki musut kui gaarymodest icon_razz.gif -

KAs keegi oskaks aidata sellsie errori puhul:
tuleb peaigakord kui ma HL2, Garrymode või Cs S mängin..

Application Error

The instruction at " 0x241c8d87" referenced memory at "0x010ff5c0". The memory could not be "read".

Click Ok to terminate the program.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 23:31:59 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Aga vahepeal ka millestki musut kui gaarymodest icon_razz.gif -

KAs keegi oskaks aidata sellsie errori puhul:
tuleb peaigakord kui ma HL2, Garrymode või Cs S mängin..

Application Error

The instruction at " 0x241c8d87" referenced memory at "0x010ff5c0". The memory could not be "read".

Click Ok to terminate the program.


Endal oli ka vahepeal see error ning aitas see, kui bindisin konsooli normaalse tähe alla kuna "Ö" täht oli talle vastumeelt

EDIT: Kui konsoolinupp on kena ning ikka viskab trikke, siis peaksid lahendust otsima SIIT
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 10.01.2005 02:11:18 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1560639#1560639

et siis kõik teie räiged,naljakad,hämmastavad ja üldse kõik vaimusünnitused garrysmodes paluks nüüd sinna icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 10:44:22 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

traptown
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 11:19:07 vasta tsitaadiga

... teeme siis nii, et edaspidi postitame kõik modimisjutud ja nendega seonduva siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=146394

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 11:29:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
traptown


kas see on singleplayer voi multiplayer map ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 10.01.2005 11:32:22 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... teeme siis nii, et edaspidi postitame kõik modimisjutud ja nendega seonduva siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=146394


Siis võiks need Grary mode postitused ka sellest teemast sinna ümber kolida, äkki on see võimalik icon_smile.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 10.01.2005 13:45:01 vasta tsitaadiga

garrymod on üldse eri mõttetu! psyho jamab sellega päevas mitu tundi ma ei saa aru kuidas ta viitsib(ta mu klassivend)predator kõik need postid võiks siit teemast ära kustutada või ümber tõsta
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 13:48:45 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... teeme siis nii, et edaspidi postitame kõik modimisjutud ja nendega seonduva siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=146394


Siis võiks need Grary mode postitused ka sellest teemast sinna ümber kolida, äkki on see võimalik icon_smile.gif


Peaaegu kõik on juba sinna enda pildid üle pannud nii, et see oleks mõttetu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 12.01.2005 23:23:32 vasta tsitaadiga

tänu rutz'ile sain ka selle mediumi pial korralikult jooxma..ennem oli low k6ik ja ikka llaagis..nüüd medium + 2x AA ja aint suure plahvatuse ajal v2ike jõnks....muidu ikkagist ülihea mäng;)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 14:57:48 vasta tsitaadiga

pekki ma ei ole ikka veel seda konsooli lahti saand icon_cry.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 15.01.2005 16:58:28 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
pekki ma ei ole ikka veel seda konsooli lahti saand icon_cry.gif thumbs_down.gif


Steamist pane Launch Optionsisse -console või bindi see konfis bind "p" "toggleconsole" .
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 15:06:11 vasta tsitaadiga

üritasin ja üritasin aga ei jõudnud lõppu...lihtsalt faking igav peala.
story 0, mäng väga üksluine ja ettearvatav. Graafika suht ok. heli nõrk.
kohe kuidagi ei tõmba mängima. 3/10p minult, need 3 kah füüsika eest.

CSS aga omab vägevalt icon_biggrin.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 19:35:33 vasta tsitaadiga

Mäng on hea tegelt lihtsalt ei või liiga kaua mängida järjest ja muidugi sellest oodati ka rohkem kui oelks pidanud,endal on see üle kuu aja käes olnud kuid lõppu pole jõudnud,viimastel nädalatel ei ole seda üldse mänginud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 20:27:22 vasta tsitaadiga

ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 23.01.2005 20:33:46 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.

Kellele meeldib ema, kellele tütar...tegemist on ikkagi fps seisukohalt hea mänguga. Kui ikka pimesilmi poodi minna ja fps on armastatud mängutüüp siis HL2 ostes pettuma ei pea 8)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 21:10:57 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
üritasin ja üritasin aga ei jõudnud lõppu...lihtsalt faking igav peala.
story 0, mäng väga üksluine ja ettearvatav. Graafika suht ok. heli nõrk. kohe kuidagi ei tõmba mängima. 3/10p minult, need 3 kah füüsika eest.

CSS aga omab vägevalt icon_biggrin.gif


mis k6laritega sa m2ngid ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 21:20:23 vasta tsitaadiga

logitech z-640 + 1,2kw lisabass (sony pentagon 15') + live 5.1
doom 3 läks paremini peale mulle - aga nuh, maitse asi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 23.01.2005 21:34:15 vasta tsitaadiga

minu arvates küll helil midagi viga ei ole;)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 21:39:08 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
minu arvates küll helil midagi viga ei ole;)

kes ütles et helil midagi viga? tavaline lihtsalt.
millegipärast arvan et sa ei teegi heal ja halval 5.1 helil vahet icon_rolleyes.gif

edit: nende kõlaritega mis sul on ei saagi vaht teha icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 23.01.2005 21:44:30 vasta tsitaadiga

nojah vb tõesti:(
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 22:16:41 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.


asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 22:25:51 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Noname kirjutas:
ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.


asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni icon_wink.gif


järjekordne näide sellest, et kui keegi arvab midagi hl2 kohta halvasti, on ta kohe ei tea kes... saage sellest maaniast ykskord yle, hl2 oli täiesti keskpärane mäng heal mootoril
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 22:39:44 vasta tsitaadiga

Ma olen Scartga täitsa nõus - igal mängul leidub fänne ja vastaseid!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 23.01.2005 22:40:37 vasta tsitaadiga

Nonii ma sain enda kuld paki kah kätte icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 22:44:12 vasta tsitaadiga

kuld pakk on see küpsisekarbiga? mis stuffi veel said? (pilte äkki? icon_razz.gif)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.01.2005 22:57:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Erksxx kirjutas:
Noname kirjutas:
ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.


asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni icon_wink.gif


järjekordne näide sellest, et kui keegi arvab midagi hl2 kohta halvasti, on ta kohe ei tea kes... saage sellest maaniast ykskord yle, hl2 oli täiesti keskpärane mäng heal mootoril


keskmised mängud on ikka palju sitemad kui HL2. nagu näiteks Doom3, vat see oli tavaline keskmine mäng
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 22:58:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Erksxx kirjutas:
Noname kirjutas:
ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.


asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni icon_wink.gif


järjekordne näide sellest, et kui keegi arvab midagi hl2 kohta halvasti, on ta kohe ei tea kes... saage sellest maaniast ykskord yle, hl2 oli täiesti keskpärane mäng heal mootoril
'

ei no mida... ma saan isegi aru sellest, et leidub fänne ja mitte, kuid kas mul ei olnud mitte õigus ?
ma ei öelnud ühtegi sõna, et ma fänn olen, lihtsalt süda läheb pahaks juba, kui otsustatakse mängu üle, kui pole veel lõppugi tehtud... see on sama hea kui ma ütlen, Pulp fiction oli mõttetu film, ise sellest ainult 15 minutit vaadanud... pointile jõudsite järgi ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 23:36:43 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
ei no mida... ma saan isegi aru sellest, et leidub fänne ja mitte, kuid kas mul ei olnud mitte õigus ?
ma ei öelnud ühtegi sõna, et ma fänn olen, lihtsalt süda läheb pahaks juba, kui otsustatakse mängu üle, kui pole veel lõppugi tehtud... see on sama hea kui ma ütlen, Pulp fiction oli mõttetu film, ise sellest ainult 15 minutit vaadanud... pointile jõudsite järgi ?


mis seal lõpus siis nii head oli? võrdlus pulp fictioniga on kohatu, too film oli algusest peale meistriteos, HL2 ei pääse selle staatuse lähedalegi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 02:38:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Erksxx kirjutas:
ei no mida... ma saan isegi aru sellest, et leidub fänne ja mitte, kuid kas mul ei olnud mitte õigus ?
ma ei öelnud ühtegi sõna, et ma fänn olen, lihtsalt süda läheb pahaks juba, kui otsustatakse mängu üle, kui pole veel lõppugi tehtud... see on sama hea kui ma ütlen, Pulp fiction oli mõttetu film, ise sellest ainult 15 minutit vaadanud... pointile jõudsite järgi ?


mis seal lõpus siis nii head oli? võrdlus pulp fictioniga on kohatu, too film oli algusest peale meistriteos, HL2 ei pääse selle staatuse lähedalegi


mai toonudki paraleele pulp fictioniga , ma lihtsalt tõin näite, et mõttetu on otsustada ilma et poleks mängu lõpuni mänginud kui juba stoorit ei nähta... Pulp Fiction oli muidugi parim, kuid ei ma mõelnud Hl 2 peale üldse, kui sellele filmile mõtlesin, lihtsalt üldine point, et ei ole mõtet otsustada mängu, filmi või tegelase üle, kui sa seda/teda tegelikult ei tunnegi . HL 2 oli lihtsalt parim (aasta 2004) kuna oli järg parimale eales loodud pc mängule 98 hl1 siis, see oli siis nõnda, et tundsid hl1te ja olid nagu ise täiega selle sees, ja hl2 lubas jätkata oma seiklusi, mis vanadesse aegadesse jäid,HL1 oli muidugi parem kui hl2 omal ajal, kuid jah... sama ka inimesega, ei ole mõtet otsustada inimese üle või laimida, kui üldse ei tunne teda.(kui just pole varguse teemas, seal tuleks asjad kahtluse alla panna) ...
k, pärs mõttetu ja pikk OT sai, kuid palju mõtteid jäi veel kinnigi...


viimati muutis Vananematu 24.01.2005 02:44:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 07:58:20 vasta tsitaadiga

kui hl2 läbi mängida, tuleb kohe küsimus - millal tuleb hl3?
muidu läbi tasuks mängida juba selle jõhkra gravity gun pärast icon_smile.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 09:16:27 vasta tsitaadiga

Pigem tuleb expansioon kui kohe uus HL3.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 09:35:13 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
HL 2 oli lihtsalt parim (aasta 2004) kuna oli järg parimale eales loodud pc mängule 98 hl1 siis, see oli siis nõnda, et tundsid hl1te ja olid nagu ise täiega selle sees, ja hl2 lubas jätkata oma seiklusi, mis vanadesse aegadesse jäid,HL1 oli muidugi parem kui hl2 omal ajal, kuid jah...


seega- hl2 ei olnud hea mäng mitte selle tõttu, et ta oleks hea, vaid et tal oli eeskujulik suguvõsa?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 09:45:49 vasta tsitaadiga

@Scart,Nuh aga eks selliste mängude järg olegi siuke, et tee mäng milline tahes, fännklaab on juba ette ära otsustand ja endale sisendand, et see uus on best ewwa no matter what.Eks D3'el oli kah siukesi fänne hulgi kelle silmis paremat mängu ei andnud lihtsalt olla.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 11:45:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Erksxx kirjutas:
HL 2 oli lihtsalt parim (aasta 2004) kuna oli järg parimale eales loodud pc mängule 98 hl1 siis, see oli siis nõnda, et tundsid hl1te ja olid nagu ise täiega selle sees, ja hl2 lubas jätkata oma seiklusi, mis vanadesse aegadesse jäid,HL1 oli muidugi parem kui hl2 omal ajal, kuid jah...


seega- hl2 ei olnud hea mäng mitte selle tõttu, et ta oleks hea, vaid et tal oli eeskujulik suguvõsa?


kahtlemata, kuid mängu headuses ei pidanud ka pettuma, vähemalt esmapilgul mitte... Kuid seda mängu ei tasuks siiski ainult oma esimese seeria pärast kiita, vaid ka teine seeria oli tipin topin, mingit fännklubi teemat sisse tuua on mõttetu, kuna sel juhu, kes mägnu ostab on naguni fänn, sest kes poleks kuulnud mängust HALF-LIFE .Üleüldse, sisu oli tal täiesti olemas ning läks ilusti edasi sealt, kus ta edasi minema pidi ja ka jäi pooleli, et huvit tekitada, mis kll edasi võis saada...nimelt tuletan, vel meelde, et ullem vaidlus käib praegu sisu pärast, kuna ma hakkasin haukuma, kui keegi CS pelaja hl2te maha tegi, kui poldud lõpunigi veel mängitud...
ma ütlen, see vaidlus võib kesta igavesti, kui siit veel edasi läheme...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 24.01.2005 12:03:58 vasta tsitaadiga

Täitsa imelik mis KIMAROI käib HL2 kallal minu mõistus vastu ei võta, kuidas saab selline meistriteos jama olla icon_eek.gif no andke agu ausõna, kõik see atmosfäär muusika ja story on ju sigahuvitav, no ja graafika icon_eek.gif paremat pole näinud lihtsalt ja füüsika on vobsee noobeli preemiat väärt, oleks seal veel doom3 e heat haze ja explosion haze siis oleks täis mäng ka . Minult 10/10 igatahes.
_________________
99999999999 in 1
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 24.01.2005 12:18:26 vasta tsitaadiga

No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve icon_smile.gif Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.01.2005 12:35:52 vasta tsitaadiga

Mulle HL tegelt üldse ei meeldi. Lihtsalt ei istu selline fps. Liiga lineaarselt see värk üles ehitatut. Ja üleüldse vihkan selliseid fps kus vaenlased lihtsalt ootavad kuna ma ükskord välja ilmun. Selles on FarCry teistest peajagu üle, kuigi hoonetes esines ka selliseid kohti kus kari vaenlasi kuskilt lambist välja ilmus icon_evil.gif . Krt kui Stalkerist asja ei saa siis loobun üldse fps-idest.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 24.01.2005 12:36:48 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve icon_smile.gif Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse beer_yum.gif


Õige jutt, aga panebki imestama kui si**sti ikka mõne mehe silm seletab icon_lol.gif
Ise olen 14 aastat pingsalt mänge mänginud ja ma ütlen hl2 on ikka meistriteos küll.

_________________
99999999999 in 1
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 24.01.2005 12:44:04 vasta tsitaadiga

häpijoii kirjutas:
corvette kirjutas:
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve icon_smile.gif Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse beer_yum.gif


Õige jutt, aga panebki imestama kui si**sti ikka mõne mehe silm seletab icon_lol.gif
Ise olen 14 aastat pingsalt mänge mänginud ja ma ütlen hl2 on ikka meistriteos küll.


Kuulge jätke teised rahule, kui neile ei meeldi siis ei meeldi. Isiklikult arvan et peale graafikat (mis ka nii super pole) pole sellel midagi pakkuda. Kui teile see nii meeldib siis vedas. Ma viitsisin vaid nädal aega sellega tegeleda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 12:59:57 vasta tsitaadiga

häpijoii kirjutas:
corvette kirjutas:
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve icon_smile.gif Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse beer_yum.gif


Õige jutt, aga panebki imestama kui si**sti ikka mõne mehe silm seletab icon_lol.gif
Ise olen 14 aastat pingsalt mänge mänginud ja ma ütlen hl2 on ikka meistriteos küll.


siis jääb vaid yle kosta, et see pingsalt mängimine on su ajusid pehmendanud natuke.. ehk tood välja mõne punkti, mis seal niiii vägev oli, et lihsalt su sõnatuks võtab? hõisked, et graafika! inimeste näod! ei lähe enam ammugi arvesse, seega ootan konstruktiivset positiivsust
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 13:08:01 vasta tsitaadiga

köhh, mis stoorist siin üldse juttu on ?
tegu on lihtsalt suvalise assignmentiga ja kõik.

milleks seda pornot ja vägivalda kõik vaja oli et "oletatav paha mees" maha lasta ja rebelitel võimu haarata.
rääkides kõikvõimalike npc-dega ei tulnud küll kusagilt välja loo mõte. ja lõpp .. oeh ... pointless - lühike ja sisutu ajateooria ja ootame jälle uut missiooni HL3 näol. SRY, kuid kui tahate storyt, siis alustage mõne muu mängutüübiga .. nt. rpg ala ES3: morrowind.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.