|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
09.01.2005 18:50:05
|
|
|
Vaatan et kellelgi seal ikka metsikud mipmap jooned bilinear filtering ?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
09.01.2005 21:33:49
|
|
|
| selle sarja mõte oled sa ühelt aadressilt võtnud:D
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
09.01.2005 21:35:04
|
|
|
| marten1991 kirjutas: |
| selle sarja mõte oled sa ühelt aadressilt võtnud:D |
aga sitax ära muutnud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
09.01.2005 22:16:54
|
|
|
See on hea
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
09.01.2005 22:24:19
|
|
|
| tsitaat: |
irw
aga nojah... eks iga inimene mõtleb ikka oma väärastumuse tasemel...
|
Täiesti õige,
ma ei saa üldse aru, miks on vaja OT panna niipalju ( ca viimased 20 postitust )
Kui midagi öelda ei ole siis ära postita
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
09.01.2005 23:03:49
|
|
|
on veel "pick up that can" ütlemist või
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
09.01.2005 23:28:39
|
|
|
Aga vahepeal ka millestki musut kui gaarymodest -
KAs keegi oskaks aidata sellsie errori puhul:
tuleb peaigakord kui ma HL2, Garrymode või Cs S mängin..
Application Error
The instruction at " 0x241c8d87" referenced memory at "0x010ff5c0". The memory could not be "read".
Click Ok to terminate the program.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
09.01.2005 23:31:59
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
Aga vahepeal ka millestki musut kui gaarymodest -
KAs keegi oskaks aidata sellsie errori puhul:
tuleb peaigakord kui ma HL2, Garrymode või Cs S mängin..
Application Error
The instruction at " 0x241c8d87" referenced memory at "0x010ff5c0". The memory could not be "read".
Click Ok to terminate the program. |
Endal oli ka vahepeal see error ning aitas see, kui bindisin konsooli normaalse tähe alla kuna "Ö" täht oli talle vastumeelt
EDIT: Kui konsoolinupp on kena ning ikka viskab trikke, siis peaksid lahendust otsima SIIT
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2005 10:44:22
|
|
|
link :: kae siit
traptown
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
10.01.2005 11:29:09
|
|
|
kas see on singleplayer voi multiplayer map ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
10.01.2005 11:32:22
|
|
|
Siis võiks need Grary mode postitused ka sellest teemast sinna ümber kolida, äkki on see võimalik
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
10.01.2005 13:45:01
|
|
|
| garrymod on üldse eri mõttetu! psyho jamab sellega päevas mitu tundi ma ei saa aru kuidas ta viitsib(ta mu klassivend)predator kõik need postid võiks siit teemast ära kustutada või ümber tõsta
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
10.01.2005 13:48:45
|
|
|
| predator kirjutas: |
Siis võiks need Grary mode postitused ka sellest teemast sinna ümber kolida, äkki on see võimalik  |
Peaaegu kõik on juba sinna enda pildid üle pannud nii, et see oleks mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
12.01.2005 23:23:32
|
|
|
| tänu rutz'ile sain ka selle mediumi pial korralikult jooxma..ennem oli low k6ik ja ikka llaagis..nüüd medium + 2x AA ja aint suure plahvatuse ajal v2ike jõnks....muidu ikkagist ülihea mäng;)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.01.2005 14:57:48
|
|
|
pekki ma ei ole ikka veel seda konsooli lahti saand
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
15.01.2005 16:58:28
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
pekki ma ei ole ikka veel seda konsooli lahti saand  |
Steamist pane Launch Optionsisse -console või bindi see konfis bind "p" "toggleconsole" .
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.01.2005 15:06:11
|
|
|
üritasin ja üritasin aga ei jõudnud lõppu...lihtsalt faking igav peala.
story 0, mäng väga üksluine ja ettearvatav. Graafika suht ok. heli nõrk.
kohe kuidagi ei tõmba mängima. 3/10p minult, need 3 kah füüsika eest.
CSS aga omab vägevalt
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
23.01.2005 19:35:33
|
|
|
| Mäng on hea tegelt lihtsalt ei või liiga kaua mängida järjest ja muidugi sellest oodati ka rohkem kui oelks pidanud,endal on see üle kuu aja käes olnud kuid lõppu pole jõudnud,viimastel nädalatel ei ole seda üldse mänginud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.01.2005 20:27:22
|
|
|
ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
23.01.2005 20:33:46
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi. |
Kellele meeldib ema, kellele tütar...tegemist on ikkagi fps seisukohalt hea mänguga. Kui ikka pimesilmi poodi minna ja fps on armastatud mängutüüp siis HL2 ostes pettuma ei pea 8)
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.01.2005 21:10:57
|
|
|
| Noname kirjutas: |
üritasin ja üritasin aga ei jõudnud lõppu...lihtsalt faking igav peala.
story 0, mäng väga üksluine ja ettearvatav. Graafika suht ok. heli nõrk. kohe kuidagi ei tõmba mängima. 3/10p minult, need 3 kah füüsika eest.
CSS aga omab vägevalt  |
mis k6laritega sa m2ngid ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.01.2005 21:20:23
|
|
|
logitech z-640 + 1,2kw lisabass (sony pentagon 15') + live 5.1
doom 3 läks paremini peale mulle - aga nuh, maitse asi.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
23.01.2005 21:34:15
|
|
|
| minu arvates küll helil midagi viga ei ole;)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.01.2005 21:39:08
|
|
|
| only kirjutas: |
| minu arvates küll helil midagi viga ei ole;) |
kes ütles et helil midagi viga? tavaline lihtsalt.
millegipärast arvan et sa ei teegi heal ja halval 5.1 helil vahet
edit: nende kõlaritega mis sul on ei saagi vaht teha
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
23.01.2005 21:44:30
|
|
|
| nojah vb tõesti:(
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
23.01.2005 22:16:41
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi. |
asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.01.2005 22:25:51
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
| ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi. |
asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni  |
järjekordne näide sellest, et kui keegi arvab midagi hl2 kohta halvasti, on ta kohe ei tea kes... saage sellest maaniast ykskord yle, hl2 oli täiesti keskpärane mäng heal mootoril
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
23.01.2005 22:39:44
|
|
|
| Ma olen Scartga täitsa nõus - igal mängul leidub fänne ja vastaseid!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
23.01.2005 22:40:37
|
|
|
Nonii ma sain enda kuld paki kah kätte
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.01.2005 22:44:12
|
|
|
kuld pakk on see küpsisekarbiga? mis stuffi veel said? (pilte äkki? )
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
23.01.2005 22:57:42
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
| ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi. |
asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni  |
järjekordne näide sellest, et kui keegi arvab midagi hl2 kohta halvasti, on ta kohe ei tea kes... saage sellest maaniast ykskord yle, hl2 oli täiesti keskpärane mäng heal mootoril |
keskmised mängud on ikka palju sitemad kui HL2. nagu näiteks Doom3, vat see oli tavaline keskmine mäng
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
23.01.2005 22:58:13
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
| ma mängisin alguses üle päeviti paar h, lõpuks ei viitsinud enam käima pannagi. |
asi selles, et sa tüüpiline CS tüüp, cs vennad juba ära harjunud, et kõik peab käima kiiresti ja nüüd arvavad, et stoori peab ka kiirelt kätte tulema... mängi lõpuni  |
järjekordne näide sellest, et kui keegi arvab midagi hl2 kohta halvasti, on ta kohe ei tea kes... saage sellest maaniast ykskord yle, hl2 oli täiesti keskpärane mäng heal mootoril |
'
ei no mida... ma saan isegi aru sellest, et leidub fänne ja mitte, kuid kas mul ei olnud mitte õigus ?
ma ei öelnud ühtegi sõna, et ma fänn olen, lihtsalt süda läheb pahaks juba, kui otsustatakse mängu üle, kui pole veel lõppugi tehtud... see on sama hea kui ma ütlen, Pulp fiction oli mõttetu film, ise sellest ainult 15 minutit vaadanud... pointile jõudsite järgi ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.01.2005 23:36:43
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
ei no mida... ma saan isegi aru sellest, et leidub fänne ja mitte, kuid kas mul ei olnud mitte õigus ?
ma ei öelnud ühtegi sõna, et ma fänn olen, lihtsalt süda läheb pahaks juba, kui otsustatakse mängu üle, kui pole veel lõppugi tehtud... see on sama hea kui ma ütlen, Pulp fiction oli mõttetu film, ise sellest ainult 15 minutit vaadanud... pointile jõudsite järgi ? |
mis seal lõpus siis nii head oli? võrdlus pulp fictioniga on kohatu, too film oli algusest peale meistriteos, HL2 ei pääse selle staatuse lähedalegi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
24.01.2005 02:38:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
ei no mida... ma saan isegi aru sellest, et leidub fänne ja mitte, kuid kas mul ei olnud mitte õigus ?
ma ei öelnud ühtegi sõna, et ma fänn olen, lihtsalt süda läheb pahaks juba, kui otsustatakse mängu üle, kui pole veel lõppugi tehtud... see on sama hea kui ma ütlen, Pulp fiction oli mõttetu film, ise sellest ainult 15 minutit vaadanud... pointile jõudsite järgi ? |
mis seal lõpus siis nii head oli? võrdlus pulp fictioniga on kohatu, too film oli algusest peale meistriteos, HL2 ei pääse selle staatuse lähedalegi |
mai toonudki paraleele pulp fictioniga , ma lihtsalt tõin näite, et mõttetu on otsustada ilma et poleks mängu lõpuni mänginud kui juba stoorit ei nähta... Pulp Fiction oli muidugi parim, kuid ei ma mõelnud Hl 2 peale üldse, kui sellele filmile mõtlesin, lihtsalt üldine point, et ei ole mõtet otsustada mängu, filmi või tegelase üle, kui sa seda/teda tegelikult ei tunnegi . HL 2 oli lihtsalt parim (aasta 2004) kuna oli järg parimale eales loodud pc mängule 98 hl1 siis, see oli siis nõnda, et tundsid hl1te ja olid nagu ise täiega selle sees, ja hl2 lubas jätkata oma seiklusi, mis vanadesse aegadesse jäid,HL1 oli muidugi parem kui hl2 omal ajal, kuid jah... sama ka inimesega, ei ole mõtet otsustada inimese üle või laimida, kui üldse ei tunne teda.(kui just pole varguse teemas, seal tuleks asjad kahtluse alla panna) ...
k, pärs mõttetu ja pikk OT sai, kuid palju mõtteid jäi veel kinnigi...
viimati muutis Vananematu 24.01.2005 02:44:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
24.01.2005 07:58:20
|
|
|
kui hl2 läbi mängida, tuleb kohe küsimus - millal tuleb hl3?
muidu läbi tasuks mängida juba selle jõhkra gravity gun pärast .
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.01.2005 09:16:27
|
|
|
| Pigem tuleb expansioon kui kohe uus HL3.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.01.2005 09:35:13
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| HL 2 oli lihtsalt parim (aasta 2004) kuna oli järg parimale eales loodud pc mängule 98 hl1 siis, see oli siis nõnda, et tundsid hl1te ja olid nagu ise täiega selle sees, ja hl2 lubas jätkata oma seiklusi, mis vanadesse aegadesse jäid,HL1 oli muidugi parem kui hl2 omal ajal, kuid jah... |
seega- hl2 ei olnud hea mäng mitte selle tõttu, et ta oleks hea, vaid et tal oli eeskujulik suguvõsa?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.01.2005 09:45:49
|
|
|
| @Scart,Nuh aga eks selliste mängude järg olegi siuke, et tee mäng milline tahes, fännklaab on juba ette ära otsustand ja endale sisendand, et see uus on best ewwa no matter what.Eks D3'el oli kah siukesi fänne hulgi kelle silmis paremat mängu ei andnud lihtsalt olla.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
24.01.2005 11:45:45
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| HL 2 oli lihtsalt parim (aasta 2004) kuna oli järg parimale eales loodud pc mängule 98 hl1 siis, see oli siis nõnda, et tundsid hl1te ja olid nagu ise täiega selle sees, ja hl2 lubas jätkata oma seiklusi, mis vanadesse aegadesse jäid,HL1 oli muidugi parem kui hl2 omal ajal, kuid jah... |
seega- hl2 ei olnud hea mäng mitte selle tõttu, et ta oleks hea, vaid et tal oli eeskujulik suguvõsa? |
kahtlemata, kuid mängu headuses ei pidanud ka pettuma, vähemalt esmapilgul mitte... Kuid seda mängu ei tasuks siiski ainult oma esimese seeria pärast kiita, vaid ka teine seeria oli tipin topin, mingit fännklubi teemat sisse tuua on mõttetu, kuna sel juhu, kes mägnu ostab on naguni fänn, sest kes poleks kuulnud mängust HALF-LIFE .Üleüldse, sisu oli tal täiesti olemas ning läks ilusti edasi sealt, kus ta edasi minema pidi ja ka jäi pooleli, et huvit tekitada, mis kll edasi võis saada...nimelt tuletan, vel meelde, et ullem vaidlus käib praegu sisu pärast, kuna ma hakkasin haukuma, kui keegi CS pelaja hl2te maha tegi, kui poldud lõpunigi veel mängitud...
ma ütlen, see vaidlus võib kesta igavesti, kui siit veel edasi läheme...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
24.01.2005 12:03:58
|
|
|
Täitsa imelik mis KIMAROI käib HL2 kallal minu mõistus vastu ei võta, kuidas saab selline meistriteos jama olla no andke agu ausõna, kõik see atmosfäär muusika ja story on ju sigahuvitav, no ja graafika paremat pole näinud lihtsalt ja füüsika on vobsee noobeli preemiat väärt, oleks seal veel doom3 e heat haze ja explosion haze siis oleks täis mäng ka . Minult 10/10 igatahes.
_________________ 99999999999 in 1 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
24.01.2005 12:18:26
|
|
|
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.01.2005 12:35:52
|
|
|
Mulle HL tegelt üldse ei meeldi. Lihtsalt ei istu selline fps. Liiga lineaarselt see värk üles ehitatut. Ja üleüldse vihkan selliseid fps kus vaenlased lihtsalt ootavad kuna ma ükskord välja ilmun. Selles on FarCry teistest peajagu üle, kuigi hoonetes esines ka selliseid kohti kus kari vaenlasi kuskilt lambist välja ilmus . Krt kui Stalkerist asja ei saa siis loobun üldse fps-idest.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
24.01.2005 12:36:48
|
|
|
| corvette kirjutas: |
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse  |
Õige jutt, aga panebki imestama kui si**sti ikka mõne mehe silm seletab
Ise olen 14 aastat pingsalt mänge mänginud ja ma ütlen hl2 on ikka meistriteos küll.
_________________ 99999999999 in 1 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
24.01.2005 12:44:04
|
|
|
| häpijoii kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse  |
Õige jutt, aga panebki imestama kui si**sti ikka mõne mehe silm seletab
Ise olen 14 aastat pingsalt mänge mänginud ja ma ütlen hl2 on ikka meistriteos küll. |
Kuulge jätke teised rahule, kui neile ei meeldi siis ei meeldi. Isiklikult arvan et peale graafikat (mis ka nii super pole) pole sellel midagi pakkuda. Kui teile see nii meeldib siis vedas. Ma viitsisin vaid nädal aega sellega tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.01.2005 12:59:57
|
|
|
| häpijoii kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
No tuleb siis välja et igal mehel seletab silm eri värve Minu jaoks on kah HL2 üks ilusaim ja huvitavaim mäng üldse  |
Õige jutt, aga panebki imestama kui si**sti ikka mõne mehe silm seletab
Ise olen 14 aastat pingsalt mänge mänginud ja ma ütlen hl2 on ikka meistriteos küll. |
siis jääb vaid yle kosta, et see pingsalt mängimine on su ajusid pehmendanud natuke.. ehk tood välja mõne punkti, mis seal niiii vägev oli, et lihsalt su sõnatuks võtab? hõisked, et graafika! inimeste näod! ei lähe enam ammugi arvesse, seega ootan konstruktiivset positiivsust
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
24.01.2005 13:08:01
|
|
|
köhh, mis stoorist siin üldse juttu on ?
tegu on lihtsalt suvalise assignmentiga ja kõik.
milleks seda pornot ja vägivalda kõik vaja oli et "oletatav paha mees" maha lasta ja rebelitel võimu haarata.
rääkides kõikvõimalike npc-dega ei tulnud küll kusagilt välja loo mõte. ja lõpp .. oeh ... pointless - lühike ja sisutu ajateooria ja ootame jälle uut missiooni HL3 näol. SRY, kuid kui tahate storyt, siis alustage mõne muu mängutüübiga .. nt. rpg ala ES3: morrowind.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|