Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 15.01.2005 02:43:32 vasta tsitaadiga

Only, aga sa saad oma CS:S arvatavasti confida oma prosele vastavaks. Proset saad ka clockida veidi. Ja saadki hästi mängida:p
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.01.2005 10:25:14 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
kas CS:C mingi bod bot ka olemas on?

täna andis Valve teada, et kuskil jaanuari keskel reliisivad nad CS:sourcele suurema update'i, mis sisaldab paar mappi ja bote.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 10:32:58 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
volts333 kirjutas:
kas CS:C mingi bod bot ka olemas on?

täna andis Valve teada, et kuskil jaanuari keskel reliisivad nad CS:sourcele suurema update'i, mis sisaldab paar mappi ja bote.

Hetkel on juhuslikult jaanuari keskpaik icon_biggrin.gif nii kus siis meie update on icon_lol.gif icon_wink.gif
Steampowered kirjutas:
The official Counter-Strike Bot will be released for Counter-Strike: Source on Monday (January 17th). The Bot features enhanced abilities and will be available for all owners of Counter-Strike: Source. Also included in Monday’s release is an updated version de_tides, rebuilt by Turtlerock Studios.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif checkasin veidi ringi icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 11:27:51 vasta tsitaadiga

see on hea uudis
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 17:55:22 vasta tsitaadiga

eestlaste tehtud map...
http://www.csbanana.com/csb_item.banana?section=map.main@itemlist.4065
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 16.01.2005 18:07:19 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
only kirjutas:
stärmän need sis concole kribada??..tänud teistele kuid hetkel prose vahetamine kahjuks küll plaanis pole:S


vaata täpsemalt. icon_wink.gif
Vaata siia
ning sellist rida:
tsitaat:

Simply paste the following into Notepad, and save the file as autoexec.cfg in your Steam\SteamApps\your@email.com\counter-strike source\cstrike\cfg folder.

stärmän et kui panna ainult pooled neist asjdest confi...ei taha graafikat päris ära ka rikkuda..siis piaks ka fps paremaks minema??? praegul mul 18-30 fps:S
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.01.2005 21:38:12 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif Mul juba siiber ees. Counter Läägib nagu siga. fps on 100 ligidal ja ikka läägib, kuulid koos juba. Oskab keegi aidata icon_cry.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 16.01.2005 22:09:55 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
Stärmän kirjutas:
only kirjutas:
stärmän need sis concole kribada??..tänud teistele kuid hetkel prose vahetamine kahjuks küll plaanis pole:S


vaata täpsemalt. icon_wink.gif
Vaata siia
ning sellist rida:
tsitaat:

Simply paste the following into Notepad, and save the file as autoexec.cfg in your Steam\SteamApps\your@email.com\counter-strike source\cstrike\cfg folder.

stärmän et kui panna ainult pooled neist asjdest confi...ei taha graafikat päris ära ka rikkuda..siis piaks ka fps paremaks minema??? praegul mul 18-30 fps:S


umm... ikka vast läheb...
kui tahad tulemusi siis pead ikka graafikat kärpima. ei garanteeri et asi kindlalt poolte settinutega muidugi tööle läheb.
a proovi. katsetades saad teada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.01.2005 22:32:36 vasta tsitaadiga

ma ei tea, m2ngin enamasti Cool.hot.ee CSS ja Estonia | CS Source servudes, kus adminiks vana raunz ise. Hea sõber ja lisaks tonnide kaupa kogemusi nii playeri kui adminina, respect. Paljud on tigedad ta peale, just vana cs-i cooli bannide eest, aga noh, karm juht on vahest hea. Kõik cooli serverid on tema adminitavad, tõsiselt teab asja, konsooli, mängu ja enamikku eesti mängijaid. Väga hea, kui eesti game kommuunil on tasemel serveri administraator (tema põhitöö), kes lisaks mängust ka jagab. Tal paar abilist ka olemas ja seni pole küll näinud, et keegi asjata oleks saanud. Ise ka päris OK mängib, kuid eile sai mult täitsa ilusaid scout-headshotte icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Eks noored nolgid mölisevad ja ropendavad, aga noh, vähemalt päris käest ära ei lähe. elab paar virisemist üle, eks see on kämperstraigi eripära.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.01.2005 22:57:26 vasta tsitaadiga

High-Q eeldan et vastasid minule, kustutasin juba posti ära ennetavalt sest muidu jumal teab kelle välja vihastan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 16.01.2005 23:27:34 vasta tsitaadiga

stärman fps p6him6tteliselt kahkordistus...vahepeal 60 ja nii keskmiselt 30-50, TÄNUD:)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 16.01.2005 23:29:40 vasta tsitaadiga

heh. ma arvasin et saad mingi 5 fps-si juurde.
right on. krt vanal arvutil võtsin asja maha... (oleks saand ka trikki teha)

ma ise pole seda värki üldse proovindki tegelt... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 16.01.2005 23:42:22 vasta tsitaadiga

see ikka aitab...aint et kui vastase maha lased siis body kaob kohe ja relv kukub ma..laipa ei j22...ma neid punaseid---neid ilmaga seonduvaid piale ei pand:)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 23:51:44 vasta tsitaadiga

proovisin ka selle tweagi ära ja ping langes korralikult beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sowmiles
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004




sõnum 17.01.2005 00:24:10 vasta tsitaadiga

mul tekib kole lag selle tweagiga, ping tõusis ka (yhendus elioni 2mbit / 256kpbs ) ja arvuti profiilis
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 17.01.2005 17:22:28 vasta tsitaadiga

Huvitav küll icon_biggrin.gificon_biggrin.gif 17.01.2005 ja ei mingeid botte veel icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 17:26:42 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Huvitav küll icon_biggrin.gificon_biggrin.gif 17.01.2005 ja ei mingeid botte veel icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Jälle viimasele hetkele lükatud või pole veel hommik PST aja järgi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 17.01.2005 18:29:09 vasta tsitaadiga

Hmm... HL2 tehti küll ilusti hommikul kell 8 meie aja järgi lahti... ei tea... midagi kahtlast seal lahti või ei saa üldse veel täna icon_biggrin.gificon_biggrin.gif enne kella 20:00 tahaks küll juba saada...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 18:52:51 vasta tsitaadiga

Estonia | CS Source servu täitsa abix koht, ikka mõnus mängimas käia. skilli pole küll niipalju kui tahaks (stabiileslt õpin juurde) a nuh eks tuleb ka oma vahel ilusaid seeriaid välja. elan ja tegutsen seal sis Fireman [EST] nime all.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 17.01.2005 21:20:00 vasta tsitaadiga

ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 17.01.2005 21:22:38 vasta tsitaadiga

Võta Source SDK kätte ja hakka ise traini tegema icon_biggrin.gif (inferno on muuseas olemas icon_wink.gif)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 17.01.2005 21:28:48 vasta tsitaadiga

raul1989 kirjutas:
ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama!
Peate CS - Condition Zero-t paremaks/halvemaks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 21:32:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama!

mapide järgi otsustad mängu headuse üle? noh kah võimalus . cs source on igati parem kui eelkäijad, parem graafika, natukenegi füüsikamootorit icon_lol.gif , ilusamad tasemed jne. mingi miiniumgraafikaga pole mõtet seda näppidagi, jää parem 1.6 e juurde.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 17.01.2005 21:32:47 vasta tsitaadiga

minu arvates cs cz halvem
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 21:34:18 vasta tsitaadiga

A2100 kirjutas:
raul1989 kirjutas:
ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama!
Peate CS - Condition Zero-t paremaks/halvemaks?

Kole kirju see CS:CZ...CS:S imho parem ikka aga toores veel hetkel... icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 23:37:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kole kirju see CS:CZ...CS:S imho parem ikka aga toores veel hetkel...


Küll jõuavad veel parandada asja

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 18.01.2005 09:07:25 vasta tsitaadiga

Loodame... igatahes on update ilusti väljas icon_biggrin.gificon_biggrin.gif nüüd tirib siis hoolega icon_smile.gif ning lugedes bottide kohta http://www.steampowered.com/?area=CSS_bots ,saab paljugi huvitavat teada thumbs_up.gif
Ma usun et kuna Valve töötab pidevalt CSS-i kallal, võib varsti uusi modeleid näha, saada osa uutest käsklustehelidest jne jne. Loodetavasti poogitakse Speech Recognition ka sisse icon_biggrin.gif
CS:CZ on jah kuidagi kirju... Deleted Scenes oli päris hea muidugi icon_neutral.gif...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 09:14:54 vasta tsitaadiga

Jep, de_tides on kah CS:CZ ajast eri kirjuks tehtud...sai just mängitud ja halbu sõnu pole thumbs_up.gif mingid botid olid kah mängus sel servul aga ei pand tähelegi kes oli real ja kes oli AI icon_lol.gif hs-i said kõik sama haledalt 8)
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.01.2005 10:25:46 vasta tsitaadiga

de_train on ikka jah,vabandust.Aga igatahes on sihtimine jne teissugune võrreldes 1.6ga niiet annab ikkagi üle minna 1.6'elt.
Graafika on küll hea,sellelt kohalt ei vaidle vastu!
Aga noh ootame pro modi. :)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 18.01.2005 10:32:53 vasta tsitaadiga

Pigem ikka on inferno olemas icon_wink.gif trainin pole veel kuskil näinud...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.01.2005 11:11:02 vasta tsitaadiga

niih, 18.jaan ja kell 10:00: CSS update hakkas käima, botid, bugfixid, de_tides.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 18:37:11 vasta tsitaadiga

the steam servers are currently too busy to handle your request. please try again in a few minutes.
sellist jama pole mul küll enne juhtunud, isegi kui HL2 välja lasti...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 19:00:31 vasta tsitaadiga

raul1989 kirjutas:
de_train on ikka jah,vabandust.Aga igatahes on sihtimine jne teissugune võrreldes 1.6ga niiet annab ikkagi üle minna 1.6'elt.
Graafika on küll hea,sellelt kohalt ei vaidle vastu!
Aga noh ootame pro modi. icon_smile.gif

Mis puutub "Pro" modi siis on juba mingid AdminMod ja varsti kah mu isikliku favoriidi CS 1.6-s - ClanModi järeltulija - SourceMod olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.01.2005 20:35:46 vasta tsitaadiga

mjaa meie servul admin_mod pole seda clanmodi veel uurinudki icon_redface.gif
kui sind huvitab siis cw.vnet.ee:28030 icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 18.01.2005 22:10:53 vasta tsitaadiga

Selle teksti järgi tundub ikka, et vana hea 1.6 icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parve
HV vaatleja
Parve

liitunud: 13.04.2004




sõnum 18.01.2005 23:50:50 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
the steam servers are currently too busy to handle your request. please try again in a few minutes.
sellist jama pole mul küll enne juhtunud, isegi kui HL2 välja lasti...


Krt jah mul sama jama terve päev juba old. Kaua see pull kestab tahaks juba kõmmutada 8)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 23:54:31 vasta tsitaadiga

Parve kirjutas:
rene p kirjutas:
the steam servers are currently too busy to handle your request. please try again in a few minutes.
sellist jama pole mul küll enne juhtunud, isegi kui HL2 välja lasti...


Krt jah mul sama jama terve päev juba old. Kaua see pull kestab tahaks juba kõmmutada 8)

Ma hommikul updatema sain ja päeval poole viie ajal kah np thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 15:44:31 vasta tsitaadiga

Sain alles nüüd mängu kätte,mega mäng on võrreldes 1.6ga,liikumine jms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 19.01.2005 16:19:39 vasta tsitaadiga

Igatahes pro - mode vms. tehakse võistlusel osalevatele meeskondadele ja pro model tuleb sihtimine ja mapid samad mis 1.6'es ning ainuke muutus peaks olema graafika.Vähemalt mina olen nii kuulnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iNfEriO
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 19.01.2005 18:50:54 vasta tsitaadiga

Kes teab, võiks visata siia mõned linkid, kus oleks juttu tweakimisest ja viimaste commandide funktsioonidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 19.01.2005 19:48:43 vasta tsitaadiga

Tweekimiseks oli mingi leht kust sai näiteks "blockhead" skinnid ,mis fpsi parandavad ja veel midagi oli,kui leian need asjad siis postitan ,commandeid küll nagu olema ei peaks ,millega tweekida saab.
Edit : http://www.mirc-scripts.de/pn/html/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=viewdownload&cid=12/ peaksid paar asja saama ,et fpsi parandada icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2005 01:36:54 vasta tsitaadiga

"tweekimine" teeb ju graafika kehvaks,mingit head "fiilingut" ju ei saa....
source ongi just graafika poolest väga hea,1.6te enam edasi mängida ei viitsinud peale seda kui sõber serverist minema läks vms millegipärast,aga source on igati pro pela igatahes,office mapil olin mingite riiulite taga pooleldi peidus ja lasin ühte vennikest,samal ajal vastane mp5-ega pani kuulirahe riiulite pihta,riiulid tänisesid kukkusid ümber ja mina surnud(kõik käis muidugi väga kiiresti) icon_razz.gif mäng nagu film thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2005 01:44:24 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska öelda, kas 300 MHz'isest rondist vist dedicated servut ei saa?
Et mis need miinimumnõuded oleksid dedicated servu tegemiseks?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 21.01.2005 13:23:25 vasta tsitaadiga

StaticMoth kirjutas:
Ega keegi ei oska öelda, kas 300 MHz'isest rondist vist dedicated servut ei saa?
Et mis need miinimumnõuded oleksid dedicated servu tegemiseks?


300mhz protsessorist jääb küll väheks. DS ametlikke miinimum nõudeid pole esitatud, kuid uuri seda foorumit http://www.srcds.com/forums/showthread.php?tid=107 . Nagu näha, siis sõltub asi rohkem mälu hulgast.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 21.01.2005 15:53:46 vasta tsitaadiga

200'ne veab isegi ka välja ,aga jah mälu on sourchil vist tähtsam.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.01.2005 13:28:44 vasta tsitaadiga

200-ne kohe kindlasti mitte. never. veebi või nimeserveri jah, aga mitte source servu. operatsioone ja kalkulatsioone ikka niipalju, et min 500mhz P3, sedagi max 10 playeri jaoks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 15:19:23 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
200-ne kohe kindlasti mitte. never. veebi või nimeserveri jah, aga mitte source servu. operatsioone ja kalkulatsioone ikka niipalju, et min 500mhz P3, sedagi max 10 playeri jaoks.
jap, 1ghz vähemalt võiks olla, et näiteks 24 mängijat lägimata ka kõige suurema möllu juures ära liigutada. icon_neutral.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 23.01.2005 20:42:50 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
jap, 1ghz vähemalt võiks olla, et näiteks 24 mängijat lägimata ka kõige suurema möllu juures ära liigutada. icon_neutral.gif


No Estonia | CS Source servul on 1,8ghz P4 prose ja 256MB rami, max players 24. Ja kui servu täis on siis võib vahel lagi tunda küll. Kuid ma usun, et see pigem vähesest RAM'ist tingitud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.01.2005 20:45:57 vasta tsitaadiga

Ei tea küll millistes serverites ma mängin, aga lääg põhimõtteliselt puudub icon_biggrin.gif
Ise armastan pigem kusagil inglismaa või taani/rootsi servudes pelada...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 20:59:57 vasta tsitaadiga

Hmm endal tekkis huvi kuna avanes potentsiaalne võimalus omaenda väikese dedicated servu püsti panna AGA küsimus selles kas Source (ja tavalise HLi modide) Dedicated Server`d on tasuta, prii, freeware vms. icon_redface.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.