|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
15.01.2005 02:43:32
|
|
|
| Only, aga sa saad oma CS:S arvatavasti confida oma prosele vastavaks. Proset saad ka clockida veidi. Ja saadki hästi mängida:p
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
15.01.2005 10:25:14
|
|
|
| volts333 kirjutas: |
| kas CS:C mingi bod bot ka olemas on? |
täna andis Valve teada, et kuskil jaanuari keskel reliisivad nad CS:sourcele suurema update'i, mis sisaldab paar mappi ja bote.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.01.2005 10:32:58
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| volts333 kirjutas: |
| kas CS:C mingi bod bot ka olemas on? |
täna andis Valve teada, et kuskil jaanuari keskel reliisivad nad CS:sourcele suurema update'i, mis sisaldab paar mappi ja bote. |
Hetkel on juhuslikult jaanuari keskpaik nii kus siis meie update on
| Steampowered kirjutas: |
| The official Counter-Strike Bot will be released for Counter-Strike: Source on Monday (January 17th). The Bot features enhanced abilities and will be available for all owners of Counter-Strike: Source. Also included in Mondays release is an updated version de_tides, rebuilt by Turtlerock Studios. |
checkasin veidi ringi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
16.01.2005 18:07:19
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
| only kirjutas: |
| stärmän need sis concole kribada??..tänud teistele kuid hetkel prose vahetamine kahjuks küll plaanis pole:S |
vaata täpsemalt.
Vaata siia
ning sellist rida:
| tsitaat: |
Simply paste the following into Notepad, and save the file as autoexec.cfg in your Steam\SteamApps\your@email.com\counter-strike source\cstrike\cfg folder. |
|
stärmän et kui panna ainult pooled neist asjdest confi...ei taha graafikat päris ära ka rikkuda..siis piaks ka fps paremaks minema??? praegul mul 18-30 fps:S
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
16.01.2005 21:38:12
|
|
|
Mul juba siiber ees. Counter Läägib nagu siga. fps on 100 ligidal ja ikka läägib, kuulid koos juba. Oskab keegi aidata
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
16.01.2005 22:09:55
|
|
|
| only kirjutas: |
| Stärmän kirjutas: |
| only kirjutas: |
| stärmän need sis concole kribada??..tänud teistele kuid hetkel prose vahetamine kahjuks küll plaanis pole:S |
vaata täpsemalt.
Vaata siia
ning sellist rida:
| tsitaat: |
Simply paste the following into Notepad, and save the file as autoexec.cfg in your Steam\SteamApps\your@email.com\counter-strike source\cstrike\cfg folder. |
|
stärmän et kui panna ainult pooled neist asjdest confi...ei taha graafikat päris ära ka rikkuda..siis piaks ka fps paremaks minema??? praegul mul 18-30 fps:S |
umm... ikka vast läheb...
kui tahad tulemusi siis pead ikka graafikat kärpima. ei garanteeri et asi kindlalt poolte settinutega muidugi tööle läheb.
a proovi. katsetades saad teada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.01.2005 22:32:36
|
|
|
ma ei tea, m2ngin enamasti Cool.hot.ee CSS ja Estonia | CS Source servudes, kus adminiks vana raunz ise. Hea sõber ja lisaks tonnide kaupa kogemusi nii playeri kui adminina, respect. Paljud on tigedad ta peale, just vana cs-i cooli bannide eest, aga noh, karm juht on vahest hea. Kõik cooli serverid on tema adminitavad, tõsiselt teab asja, konsooli, mängu ja enamikku eesti mängijaid. Väga hea, kui eesti game kommuunil on tasemel serveri administraator (tema põhitöö), kes lisaks mängust ka jagab. Tal paar abilist ka olemas ja seni pole küll näinud, et keegi asjata oleks saanud. Ise ka päris OK mängib, kuid eile sai mult täitsa ilusaid scout-headshotte
Eks noored nolgid mölisevad ja ropendavad, aga noh, vähemalt päris käest ära ei lähe. elab paar virisemist üle, eks see on kämperstraigi eripära.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.01.2005 22:57:26
|
|
|
High-Q eeldan et vastasid minule, kustutasin juba posti ära ennetavalt sest muidu jumal teab kelle välja vihastan
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
16.01.2005 23:27:34
|
|
|
| stärman fps p6him6tteliselt kahkordistus...vahepeal 60 ja nii keskmiselt 30-50, TÄNUD:)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
16.01.2005 23:29:40
|
|
|
heh. ma arvasin et saad mingi 5 fps-si juurde.
right on. krt vanal arvutil võtsin asja maha... (oleks saand ka trikki teha)
ma ise pole seda värki üldse proovindki tegelt...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
16.01.2005 23:42:22
|
|
|
| see ikka aitab...aint et kui vastase maha lased siis body kaob kohe ja relv kukub ma..laipa ei j22...ma neid punaseid---neid ilmaga seonduvaid piale ei pand:)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
16.01.2005 23:51:44
|
|
|
proovisin ka selle tweagi ära ja ping langes korralikult
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sowmiles
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
17.01.2005 00:24:10
|
|
|
| mul tekib kole lag selle tweagiga, ping tõusis ka (yhendus elioni 2mbit / 256kpbs ) ja arvuti profiilis
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
17.01.2005 17:22:28
|
|
|
Huvitav küll  17.01.2005 ja ei mingeid botte veel 
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
17.01.2005 17:26:42
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Huvitav küll  17.01.2005 ja ei mingeid botte veel   |
Jälle viimasele hetkele lükatud või pole veel hommik PST aja järgi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
17.01.2005 18:29:09
|
|
|
Hmm... HL2 tehti küll ilusti hommikul kell 8 meie aja järgi lahti... ei tea... midagi kahtlast seal lahti või ei saa üldse veel täna  enne kella 20:00 tahaks küll juba saada...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
17.01.2005 18:52:51
|
|
|
Estonia | CS Source servu täitsa abix koht, ikka mõnus mängimas käia. skilli pole küll niipalju kui tahaks (stabiileslt õpin juurde) a nuh eks tuleb ka oma vahel ilusaid seeriaid välja. elan ja tegutsen seal sis Fireman [EST] nime all.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
17.01.2005 21:20:00
|
|
|
| ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
17.01.2005 21:22:38
|
|
|
Võta Source SDK kätte ja hakka ise traini tegema (inferno on muuseas olemas )
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
17.01.2005 21:28:48
|
|
|
| raul1989 kirjutas: |
| ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama! |
Peate CS - Condition Zero-t paremaks/halvemaks?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.01.2005 21:32:34
|
|
|
| tsitaat: |
ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama!
|
mapide järgi otsustad mängu headuse üle? noh kah võimalus . cs source on igati parem kui eelkäijad, parem graafika, natukenegi füüsikamootorit , ilusamad tasemed jne. mingi miiniumgraafikaga pole mõtet seda näppidagi, jää parem 1.6 e juurde.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
17.01.2005 21:32:47
|
|
|
| minu arvates cs cz halvem
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
17.01.2005 21:34:18
|
|
|
| A2100 kirjutas: |
| raul1989 kirjutas: |
| ausaltöelda täielik saast mäng,olen proovinud,mänginud kaua aega seda,ikka nii kerge pole kui minna 1.5'elt 1.6'le üle.Mapid jne on kõik absoluutselt teised...de_train ja de_inferno absoluutselt puuduvad.Mina igatahes jään pro modi ootama! |
Peate CS - Condition Zero-t paremaks/halvemaks? |
Kole kirju see CS:CZ...CS:S imho parem ikka aga toores veel hetkel...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
17.01.2005 23:37:23
|
|
|
| tsitaat: |
Kole kirju see CS:CZ...CS:S imho parem ikka aga toores veel hetkel...
|
Küll jõuavad veel parandada asja
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
18.01.2005 09:07:25
|
|
|
Loodame... igatahes on update ilusti väljas  nüüd tirib siis hoolega ning lugedes bottide kohta http://www.steampowered.com/?area=CSS_bots ,saab paljugi huvitavat teada
Ma usun et kuna Valve töötab pidevalt CSS-i kallal, võib varsti uusi modeleid näha, saada osa uutest käsklustehelidest jne jne. Loodetavasti poogitakse Speech Recognition ka sisse
CS:CZ on jah kuidagi kirju... Deleted Scenes oli päris hea muidugi ...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.01.2005 09:14:54
|
|
|
Jep, de_tides on kah CS:CZ ajast eri kirjuks tehtud...sai just mängitud ja halbu sõnu pole mingid botid olid kah mängus sel servul aga ei pand tähelegi kes oli real ja kes oli AI hs-i said kõik sama haledalt 8)
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
18.01.2005 10:25:46
|
|
|
de_train on ikka jah,vabandust.Aga igatahes on sihtimine jne teissugune võrreldes 1.6ga niiet annab ikkagi üle minna 1.6'elt.
Graafika on küll hea,sellelt kohalt ei vaidle vastu!
Aga noh ootame pro modi. :)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
18.01.2005 10:32:53
|
|
|
Pigem ikka on inferno olemas trainin pole veel kuskil näinud...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.01.2005 11:11:02
|
|
|
| niih, 18.jaan ja kell 10:00: CSS update hakkas käima, botid, bugfixid, de_tides.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
18.01.2005 18:37:11
|
|
|
the steam servers are currently too busy to handle your request. please try again in a few minutes.
sellist jama pole mul küll enne juhtunud, isegi kui HL2 välja lasti...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.01.2005 19:00:31
|
|
|
| raul1989 kirjutas: |
de_train on ikka jah,vabandust.Aga igatahes on sihtimine jne teissugune võrreldes 1.6ga niiet annab ikkagi üle minna 1.6'elt.
Graafika on küll hea,sellelt kohalt ei vaidle vastu!
Aga noh ootame pro modi.  |
Mis puutub "Pro" modi siis on juba mingid AdminMod ja varsti kah mu isikliku favoriidi CS 1.6-s - ClanModi järeltulija - SourceMod olemas
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
18.01.2005 20:35:46
|
|
|
mjaa meie servul admin_mod pole seda clanmodi veel uurinudki
kui sind huvitab siis cw.vnet.ee:28030
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
18.01.2005 22:10:53
|
|
|
Selle teksti järgi tundub ikka, et vana hea 1.6
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parve
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004
|
18.01.2005 23:50:50
|
|
|
| rene p kirjutas: |
the steam servers are currently too busy to handle your request. please try again in a few minutes.
sellist jama pole mul küll enne juhtunud, isegi kui HL2 välja lasti... |
Krt jah mul sama jama terve päev juba old. Kaua see pull kestab tahaks juba kõmmutada 8)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
18.01.2005 23:54:31
|
|
|
| Parve kirjutas: |
| rene p kirjutas: |
the steam servers are currently too busy to handle your request. please try again in a few minutes.
sellist jama pole mul küll enne juhtunud, isegi kui HL2 välja lasti... |
Krt jah mul sama jama terve päev juba old. Kaua see pull kestab tahaks juba kõmmutada 8) |
Ma hommikul updatema sain ja päeval poole viie ajal kah np
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
19.01.2005 15:44:31
|
|
|
Sain alles nüüd mängu kätte,mega mäng on võrreldes 1.6ga,liikumine jms
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
19.01.2005 16:19:39
|
|
|
Igatahes pro - mode vms. tehakse võistlusel osalevatele meeskondadele ja pro model tuleb sihtimine ja mapid samad mis 1.6'es ning ainuke muutus peaks olema graafika.Vähemalt mina olen nii kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iNfEriO
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2005
|
19.01.2005 18:50:54
|
|
|
| Kes teab, võiks visata siia mõned linkid, kus oleks juttu tweakimisest ja viimaste commandide funktsioonidest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
20.01.2005 01:36:54
|
|
|
"tweekimine" teeb ju graafika kehvaks,mingit head "fiilingut" ju ei saa....
source ongi just graafika poolest väga hea,1.6te enam edasi mängida ei viitsinud peale seda kui sõber serverist minema läks vms millegipärast,aga source on igati pro pela igatahes,office mapil olin mingite riiulite taga pooleldi peidus ja lasin ühte vennikest,samal ajal vastane mp5-ega pani kuulirahe riiulite pihta,riiulid tänisesid kukkusid ümber ja mina surnud(kõik käis muidugi väga kiiresti) mäng nagu film
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
20.01.2005 01:44:24
|
|
|
Ega keegi ei oska öelda, kas 300 MHz'isest rondist vist dedicated servut ei saa?
Et mis need miinimumnõuded oleksid dedicated servu tegemiseks?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
21.01.2005 13:23:25
|
|
|
| StaticMoth kirjutas: |
Ega keegi ei oska öelda, kas 300 MHz'isest rondist vist dedicated servut ei saa?
Et mis need miinimumnõuded oleksid dedicated servu tegemiseks? |
300mhz protsessorist jääb küll väheks. DS ametlikke miinimum nõudeid pole esitatud, kuid uuri seda foorumit http://www.srcds.com/forums/showthread.php?tid=107 . Nagu näha, siis sõltub asi rohkem mälu hulgast.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
21.01.2005 15:53:46
|
|
|
| 200'ne veab isegi ka välja ,aga jah mälu on sourchil vist tähtsam.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.01.2005 13:28:44
|
|
|
| 200-ne kohe kindlasti mitte. never. veebi või nimeserveri jah, aga mitte source servu. operatsioone ja kalkulatsioone ikka niipalju, et min 500mhz P3, sedagi max 10 playeri jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.01.2005 15:19:23
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| 200-ne kohe kindlasti mitte. never. veebi või nimeserveri jah, aga mitte source servu. operatsioone ja kalkulatsioone ikka niipalju, et min 500mhz P3, sedagi max 10 playeri jaoks. |
jap, 1ghz vähemalt võiks olla, et näiteks 24 mängijat lägimata ka kõige suurema möllu juures ära liigutada.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
23.01.2005 20:42:50
|
|
|
| Noname kirjutas: |
jap, 1ghz vähemalt võiks olla, et näiteks 24 mängijat lägimata ka kõige suurema möllu juures ära liigutada.  |
No Estonia | CS Source servul on 1,8ghz P4 prose ja 256MB rami, max players 24. Ja kui servu täis on siis võib vahel lagi tunda küll. Kuid ma usun, et see pigem vähesest RAM'ist tingitud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
23.01.2005 20:45:57
|
|
|
Ei tea küll millistes serverites ma mängin, aga lääg põhimõtteliselt puudub
Ise armastan pigem kusagil inglismaa või taani/rootsi servudes pelada...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.01.2005 20:59:57
|
|
|
Hmm endal tekkis huvi kuna avanes potentsiaalne võimalus omaenda väikese dedicated servu püsti panna AGA küsimus selles kas Source (ja tavalise HLi modide) Dedicated Server`d on tasuta, prii, freeware vms.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|