Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  digivideo DVDle õpetage lollikest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.01.2005 15:48:04 digivideo DVDle õpetage lollikest vasta tsitaadiga

Ostsin endale miniDV kaamera, nüüd hädas selle salvestamisega. Minu suureks üllatuseks kaameraga kaasas ainult analoogsalvestuse variant, olen aru saanud, et mul oleks vaja veel firewire kaarti koos juhtmega (on see sama mis videokaart?) ja DVD kirjutajat. Millist valida, mis oleks lihtne kasutada ja hinnalt soodne ja ilmselt oleks veel mingit videotöötlusprogrammi vaja, millega jamad kohad välja jätta, soovitavalt netist vabalt tõmmatavat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 16:06:23 vasta tsitaadiga

Äkki ütled ka , mis kaamera sul täpselt on'?
Sobib vabalt ükskõik , mis dvd kirjutaja ja tuletraadikaart on mingi 350 eegu kanti pci siinile.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.01.2005 16:14:44 vasta tsitaadiga

Sony DCR-HC14E, kas sellele kaardile on veel eraldi juhet ka vaja, olen aru saanud, et odavamad kaardid kusagil 600 ringis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 16:21:37 vasta tsitaadiga

Kaart 230 eeku ordi poes
http://www.ordi.ee/pood/scan/mp=cat/se=Kontrollerid?id=Q7rDfFmf&mv_arg=Kontrollerid&mv_pc=10
Kaabli hinda ei mäleta aga mingi üle 100 ikka ei maksa

Aga vaatasin, et sinu mudelil on ka USB täitsa olemas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.01.2005 16:30:15 vasta tsitaadiga

On küll, aga mulle tehti selgeks, et sellega saab ainult kirbusitta salvestada, st mingi lühikese klipi et interneti kaudu saata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 13.01.2005 16:34:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kaart 230 eeku ordi poes
http://www.ordi.ee/pood/scan/mp=cat/se=Kontrollerid?id=Q7rDfFmf&mv_arg=Kontrollerid&mv_pc=10
Kaabli hinda ei mäleta aga mingi üle 100 ikka ei maksa
Ordi 230 EEK-ne kaart tuleb koos kaabliga!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.01.2005 16:50:56 vasta tsitaadiga

Ja kas sellel on ikka tarkvara ka kaasas, et ei pea eraldi ostma? ning mida arvate sony DVDkirjutajast, mida on/off praegu 999 krooniga pakub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 13.01.2005 17:02:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja kas sellel on ikka tarkvara ka kaasas, et ei pea eraldi ostma? ning mida arvate sony DVDkirjutajast, mida on/off praegu 999 krooniga pakub?
Kusjuures mingi plaat oli kaasas, kuid ei ole lähemalt uurinud...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antoonio
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 13.01.2005 17:31:06 vasta tsitaadiga

Et pilt arvutisse saada selleks piisab isegi windooza oma vahenditest. Aga pärastiseks näppimiseks miskit asjalikumat vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bozz
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2002




sõnum 13.01.2005 18:10:57 vasta tsitaadiga

k-saloonis on VIA chipiga kaart + kaabel + Ulead mingi vanema versiooni soft 195 eeku
windooza soft võimaldab ainult wmv faile teha (loe: saast)

_________________
say what?...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 18:26:59 vasta tsitaadiga

Ei ole sellist odavat tarkvara, millega saaks hästi dvd-sid teha icon_sad.gif
Niisama faili plaadile lasta pole muidugi probleem aga siis ei mängi tavalised dvd mängijad seda maha ka.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 18:31:01 vasta tsitaadiga

iseenesest ma olen filmi lasknud neroga peale VideoCD formaadiga siis mängis küll tavaline DVD mängija(mitte arvuti aga standalone) maha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 18:40:45 vasta tsitaadiga

a see nagu kaotab väheke mõtte ju. videocd kvaliteet peaks olema nõrgem, kui mis see kaamera ise pakkuda suudab.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 18:47:35 vasta tsitaadiga

nu jah aga eks see sõltub kuidas film kokkupakkida eelkõige...kui ma otse arvutisse kõigepealt lasen siis tuleb mul tunnine video kuskil 13 giga ja ega ka seda ei pane otse dvdle....aga alguspunkt on käes , et oleks vaja seda õiget pakkijat ja natuke oskusi neid kasutada....midagi kvaliteetset ei julge kohe pakkuda, mis oleks tasuta ja mis mina kasutan ei ole tasuta.
Muidugi osade DVD kõrvetajatega tuleb kaasa DVD tegemis proge ka aga ise ei ole veel proovind ning ei oska kohe öelda kui hea sealt tuleb.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 13.01.2005 22:55:55 vasta tsitaadiga

Ise kasutan pakkimiseks Tmpegenc programmi, aga see on kahjuks tasuline. Lisaks veel seda, et olen ise tükk aega otsinud mingi tasuta programmi mis oskaks pakkida mpeg2 formaati, aga siiamaani ei ole leidnud midagi, mis sellega rahuldavalt hakkama saaks, üks mingi DIKO oli, aga sellega tuli pildi kvaliteet ikka väga jama (pilt tõksis vahepeal ja "digmüra" oli sees)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.01.2005 11:27:59 vasta tsitaadiga

mainconcept mpeg2 codec ja encoder on vast dvd jaoks kõige parem....aga jah....encoder maksab kahjuks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 11:47:10 vasta tsitaadiga

Väga hea vabavaraline MPEG2 enkooder on ffmpeg.

Tõmbad kaamerast video sisse, editeerid seda oma lemmikeditoriga,
salvestad tagasi DV AVI-ks (kaod minimaalsed) ja pakid siis MPEG2-te.

Näiteks nii (oletades, et ffmpeg.exe asub samas kataloogis, kus su
editeeritud avi):

ffmpeg -i myfile.avi -target dvd tulemus.mpg
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 14.01.2005 12:04:38 vasta tsitaadiga

kui sa DVD kirjutaja ostad sisi sellel on vastav tarkvara juba kaasas, annad oma 10 gigase DV video ette ja tema paneb selle plaadile. selle kaameraga saad DVD plaadile kaks tundi videot salvestada. pean silmas ühekihilist DVD plaati, kuid kui juba dvd kirjutajat ostma hakkad, soovitaks sul juba DualLayeri võtta. hinnavahe pea olematu aga sad kaks korda rohkem kirjutada.

windows movie makerist hoia heaga eemale. ei tasu vaeva ja aega et sellega mingit videot töödelda. isiklikult soovitan adobe premiere tarkvara, temale ka korralikud õppematerjalid olemas, kuid see pole tasuta:(

aga tasuta tarkvara pole veel silma jäänud, mida oleks lihtne ja mugav kasutada. senimaani olen teinud DVD video plaate Roxio media creator 7-ga mis viimase sony kirjutajaga kaasas oli. aga igal säärasel plaadivalmsitajal on ühel üks häda teisel teine:( proovisin adobe DVD Encore, mis peaks olema proffidele mõeldud, aga seal oli häda see, et kui su video polnud täpselt DV freimi mõõtudes, siis seda sinna importida ei saanudki. näiteks fotoaparaadist saad video kätte hoopis teises ekraaniformaadis:( siinkohal peaks küll aitama virtualdub, kuid kogu see seletamine läheb ligia pikaks ja igavaks:(

_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.01.2005 13:57:30 vasta tsitaadiga

Nojah, see sony kirjutaja on duallayer ja nero tarkvara pidi ka kaasas olema, ega ma päris tasuta ka ei taha, aga lihtsalt kaamerat ostes ei osanud arvata, et lisakulud nii suured tulevad. Ja kas videokaardil on ka mingit vahet, kas osta kõige odavam või parima hinna ja kvaliteedi suhtega? Videot kavatsen ikka telekast vaadata, arvuti ainult abivahendiks salvestamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 14:08:34 vasta tsitaadiga

igasugune tänapäepane videokaart sobib ja isegi vanemad....soovituslikult siis tv oudiga kui tahad filmi telerist vaadata.
Ja need kes nüüd hakkavad r9800pro juttu ajama ajavad jama icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Aga muidugi sõltub ka videokaardi valik ka sellest, mida sa selle arvutiga veel teed.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.01.2005 14:31:34 vasta tsitaadiga

Kasutan graafikaprogramme ja käin internetis, mänge põhimõtteliselt arvutisse ei taha. Vaatasin, et nendel firewire kaartidel on 2+1 porti ja 3 port jne, mida see tähendab?

viimati muutis liisu 14.01.2005 14:37:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 14:33:47 vasta tsitaadiga

liisu kirjutas:
Kasutan graafikaprogramme ja käin internetis, mänge põhimõtteliselt arvutisse ei taha.


Ag missorti graafikaprogramme paint icon_razz1.gif või siis ikka midagi võimsamat photoshop või koguni mingeid cad e
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.01.2005 14:37:52 vasta tsitaadiga

Mingeid cade, täpsustada ei tahaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 14:46:58 vasta tsitaadiga

2+1 port tähendab seda, et arvuti taha jääb 2 porti ja 1 jääb arvuti sisse. Seda võib vaja minna siis kui vaja seda näiteks esipaneelile (cdrom flopi) asemele tuua.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 15:07:01 vasta tsitaadiga

liisu kirjutas:
Mingeid cade, täpsustada ei tahaks.


Siis vist ei kasuta siis icon_biggrin.gif ...AutoCad nt. mis mingi joonestus proge proffidele......
või siis kasutad mõnda graafika proge, mis mõeldud 3D modelleeringuks kõvemal tasemel.... jne.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c8kaalud
HV vaatleja
c8kaalud

liitunud: 18.09.2004




sõnum 14.01.2005 15:34:25 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab öelda ka seda, kust leida üksikasjalikku õpetust, kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada (probleem eelkõige tänu liigsele mahule)...?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antoonio
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 14.01.2005 15:51:11 vasta tsitaadiga

c8kaalud kirjutas:
Äkki keegi oskab öelda ka seda, kust leida üksikasjalikku õpetust, kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada (probleem eelkõige tänu liigsele mahule)...?


siin pole muud vaja kui ühte programmi paljudest
näiteks guugel abiks http://www.google.com/search?q=dvd+to+avi&ie=UTF-8&hl=et
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 14.01.2005 15:59:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada


Väga palju infot dvd kirjutajate/mängijate/convertimise ja muud sellise kohta leiad saidilt www.videohelp.com

.vob to avi - http://www.videohelp.com/forum/archive/t251067.html

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 14.01.2005 16:02:30 kaart või asi?!? vasta tsitaadiga

Tere! põhiline sinu probleem peaks olema õige juhtme soetamine! FireWire kaarte on must miljon... kui aga tahad midagi editida siis mõttekas oleks juba osta siuke firewire kaart kus ka tarkvara!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.01.2005 16:44:59 vasta tsitaadiga

Missugused need kaardid näiteks on, seda olen aru saanud jah, et mustmiljon ja mis vahe on videokaardil ja firewirel? Ja kuna mul sony kaamera, siis sony nimetab oma kraami vist ilinkiks või vahet pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 17:17:09 vasta tsitaadiga

c8kaalud kirjutas:
Äkki keegi oskab öelda ka seda, kust leida üksikasjalikku õpetust, kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada (probleem eelkõige tänu liigsele mahule)...?


www.doom9.net on hea kohta alustamiseks.
Vaata alajaotust Guides.

to liisu:

Alusta siit - http://digivideo.kolhoos.ee/

Kaardiks osta see sama 230.- jupats sealt Ordist. Õige kaabel on kaasas.
Tasuta softi on küll, esialgu, kui täpselt ei tea mida tahad, pole mõtet tühja maksta.
Näiteks see pidada hea olema - http://www.avid.com/freedv/

DVD kirjutaja võib vabalt see ON-OFF Sony olla. Paremat hinda sa ei leia.
Ka sellel on mingi soft kaasas.


Videokaart on see, mis pilt näitab (arvutist ekraanile või telekasse),
FireWire jällegi see mis seda kaamerast sisse tõmbab.

Tegelt oskab FireWire palju muudki, kuid see pole praegu teema.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.01.2005 17:49:23 vasta tsitaadiga

Pilt juba peaaegu selge ainult sellest ei saanud veel aru, kas videokaarti on ka lisaks vaja (äkki on see juba arvutil olemas)või saab selleta ka hakkama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 17:59:34 vasta tsitaadiga

liisu kirjutas:
Pilt juba peaaegu selge ainult sellest ei saanud veel aru, kas videokaarti on ka lisaks vaja (äkki on see juba arvutil olemas)või saab selleta ka hakkama?


Kui sa seni arvutit ikka kasutand oled nii, et pilti näha on siis on ka videokaart sul olemas thumbs_up.gif .....
Aga iseasi on see kas ta sul TVoudiga on ja iseeneset see ei ole eluliselt tähtis kui sa ei pea vajalikuks pilti televiisorisse saata
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.01.2005 18:06:35 vasta tsitaadiga

Arvutist otse telekasse lasta ei kavatse, järelikult on vajalik olemas. Tänud kõigile, kes viitsisid vastata.
digivideo/kolhoos juba vaatasin, seal sellised 2 aastat vanad lingid, osa enam ei eksisteeri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 15.01.2005 13:01:28 vasta tsitaadiga

video töötlemiseks peab arvutil mõnusalt mälu olema 1GB RAM soovitatav;) vindid võiksid ka võimalikult kiired olla. sata vindidraid0 is näiteks;) videokaarti pole mingit meeletut vaja. peaasi et ise pildiga rahul oled, muud midagi

ahjaa, kui DV paned DVD-ks tegema siis sõltub progest ja prosest, kui kiresti ta sul DVD valmis teeb. osad softid kasutavad ainult 30-40% kogu protsessori võimsusest,osad oskavad ainult esimest kasutada:( Roxio mulle seepärast meeldima hakkaski, et ta oskas HyperTradingut kasutada, ning mõlemad prosed täisvõimsusel tööle rakendada. tema suutis kõige kiiremini DVD valmis encodeda.

_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 14:36:05 vasta tsitaadiga

cala kirjutas:
video töötlemiseks peab arvutil mõnusalt mälu olema 1GB RAM soovitatav;) vindid võiksid ka võimalikult kiired olla. sata vindidraid0 is näiteks;)


Mõttetu algaja hirmutamine.

Mina alustasin töötlemist 1GHz Celeroniga ja sain kõik tehtud mis vaja.
RAID'i ei kasuta siiani. DV streami maht on kusagil 4 MB/s. Milleks see RAID ?

tsitaat:

ahjaa, kui DV paned DVD-ks tegema siis sõltub progest ja prosest, kui kiresti ta sul DVD valmis teeb. osad softid kasutavad ainult 30-40% kogu protsessori võimsusest,osad oskavad ainult esimest kasutada:( Roxio mulle seepärast meeldima hakkaski, et ta oskas HyperTradingut kasutada, ning mõlemad prosed täisvõimsusel tööle rakendada. tema suutis kõige kiiremini DVD valmis encodeda.


Loe ka seda teemat:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=147294
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 17:17:08 vasta tsitaadiga

cala kirjutas:
kui sa DVD kirjutaja ostad sisi sellel on vastav tarkvara juba kaasas, annad oma 10 gigase DV video ette ja tema paneb selle plaadile. selle kaameraga saad DVD plaadile kaks tundi videot salvestada. pean silmas ühekihilist DVD plaati, kuid kui juba dvd kirjutajat ostma hakkad, soovitaks sul juba DualLayeri võtta. hinnavahe pea olematu aga sad kaks korda rohkem kirjutada.


Kirjutajate hinnavahed on jah olematud, kuid räägime toorikutest ka!

Üldieselt see mälu jutt on puhas jama, ei pea olema 1 GB RAM, mul on ja ta ei kasuta sellest pooltki ära. Kõvaketast pole ka ülimalt kiiret vaja, kuid proset on jah vaja. Ise tegin tavalisest DIVX filmist DVD ja selleks kulus mul oma arvutiga 8 tundi ja prose oli kogu aeg põhjas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 22:53:12 vasta tsitaadiga

Alguses küsiti ka mis programmiga DV arvutisse tõmmata, mida soovitate?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.01.2005 22:59:00 vasta tsitaadiga

WinDV

hea tasuta/lihtne/kiire programm ja oskab ka ajakoodi järgi faili tükeldada, ainuke miinus on batch capture puudumine
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 21.01.2005 23:13:31 vasta tsitaadiga

Ahjaa, see Videokaardi küsimus...
Soovitan Matrox- i viimaseid kaarte vastavalt nii kallit/kvaliteetset, kui su rahakott lubab!
Parhelia™ APVe, juhul kui sul pci-e pesa olemas
Matrox Parhelia™ HR256 tavalise pci korral
Matrox Parhelia™ 256MB vana agp puhul
Matrox Millennium P750 uue agp puhul

Oma kogemuste põhjal võin väita et matrox on tegija!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.01.2005 23:49:08 vasta tsitaadiga

Matrox tore jah, aga kuni sa ainult koduvideoid teed, seni täiesti suva, mis video sul on(peaasi, et integreeritud pole)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 00:37:59 vasta tsitaadiga

Video sissetirimiseks DVIO. Täiesti no-brainer programm.

scLive on ka hea, aga tasuline.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 00:55:25 vasta tsitaadiga

tee mis tahad aga ühegi eelpool nimetatud programmiga video kätte kaamerast ei saa (Sony DCR-HC14E)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 12:28:40 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
Matrox tore jah, aga kuni sa ainult koduvideoid teed, seni täiesti suva, mis video sul on(peaasi, et integreeritud pole)


Mis moodi takistab int.video video sissetõmbamist ja töötlemist? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 22.01.2005 16:58:45 vasta tsitaadiga

ei takista, aga oletan, et kui videoga rohkem tegelemist, siis tahtmine ka mõnda toredamat efekti kasutada ja paljud isegi tavakasutaja progedest kasutavad opengl'i ja lisaks prosele ka videokaardi jõudurenderdamiseks....muid integreeritud video miinuseid on ka nagu tv-out puudumine enamusel(ei julge kõigil öelda)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 31.01.2005 15:13:52 vasta tsitaadiga

windows movie makerist hoia heaga eemale. ei tasu vaeva ja aega et sellega mingit videot töödelda.

Mis see tähendab, kas lihtsalt aega ja vaevanõudev või on kvaliteedis ka puudusi? Ja kas movie makerit kasutades peaksin valima AVI formaadi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 31.01.2005 19:44:47 vasta tsitaadiga

windows meedia käkib kvaliteedi ära. mälu järgi DV formaat on 7xx korda 5xx midagi aga wmv tuleb sul vhs kvaliteedis 350x250, midagi säärast, st katkub pool kvaliteedist ära:( ja väljundiks on ainult wmv, ei saa aviks ega muuks formaadiks lasta. parandage mind kui eksin. paar korda vaatasin ja loobusin.
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liisu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 01.02.2005 12:58:38 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ka korra vaatasin kui selle firewire panin, et kas töötab, minu meelest pakkus ta ka mingit AVI varianti, aga kui kvaliteedis kaotab, siis pole asjal mõtet, VHSle juba salvestasin icon_sad.gif
Tõmbasin endale ka selle soovitatud avid softi aga pole seda veel proovida jõudnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spirewolf
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2004




sõnum 02.02.2005 00:42:59 vasta tsitaadiga

aga miks ei võiks kirjutada otse dvd salvestajale ,kui töödelda ei taha, ilma arvutita. kas kvaliteet kukub ka. muidu lihtne paned juhtmed külge ja läks dvd-le
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 02.02.2005 01:26:16 vasta tsitaadiga

kui sul standalone dvd-kirjutaja, siis muidugi lihtsalt juhtmed külge, aga selle jublaka hinnad ka ju 4-5K praegu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  digivideo DVDle õpetage lollikest mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.