|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
13.01.2005 15:48:04
digivideo DVDle õpetage lollikest |
|
|
| Ostsin endale miniDV kaamera, nüüd hädas selle salvestamisega. Minu suureks üllatuseks kaameraga kaasas ainult analoogsalvestuse variant, olen aru saanud, et mul oleks vaja veel firewire kaarti koos juhtmega (on see sama mis videokaart?) ja DVD kirjutajat. Millist valida, mis oleks lihtne kasutada ja hinnalt soodne ja ilmselt oleks veel mingit videotöötlusprogrammi vaja, millega jamad kohad välja jätta, soovitavalt netist vabalt tõmmatavat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
13.01.2005 16:06:23
|
|
|
Äkki ütled ka , mis kaamera sul täpselt on'?
Sobib vabalt ükskõik , mis dvd kirjutaja ja tuletraadikaart on mingi 350 eegu kanti pci siinile.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
13.01.2005 16:14:44
|
|
|
| Sony DCR-HC14E, kas sellele kaardile on veel eraldi juhet ka vaja, olen aru saanud, et odavamad kaardid kusagil 600 ringis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
13.01.2005 16:30:15
|
|
|
| On küll, aga mulle tehti selgeks, et sellega saab ainult kirbusitta salvestada, st mingi lühikese klipi et interneti kaudu saata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
13.01.2005 16:34:05
|
|
|
|
Ordi 230 EEK-ne kaart tuleb koos kaabliga!
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
13.01.2005 16:50:56
|
|
|
| Ja kas sellel on ikka tarkvara ka kaasas, et ei pea eraldi ostma? ning mida arvate sony DVDkirjutajast, mida on/off praegu 999 krooniga pakub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
13.01.2005 17:02:16
|
|
|
| tsitaat: |
| Ja kas sellel on ikka tarkvara ka kaasas, et ei pea eraldi ostma? ning mida arvate sony DVDkirjutajast, mida on/off praegu 999 krooniga pakub? |
Kusjuures mingi plaat oli kaasas, kuid ei ole lähemalt uurinud...
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antoonio
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
13.01.2005 17:31:06
|
|
|
| Et pilt arvutisse saada selleks piisab isegi windooza oma vahenditest. Aga pärastiseks näppimiseks miskit asjalikumat vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bozz
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2002
|
13.01.2005 18:10:57
|
|
|
k-saloonis on VIA chipiga kaart + kaabel + Ulead mingi vanema versiooni soft 195 eeku
windooza soft võimaldab ainult wmv faile teha (loe: saast)
_________________ say what?... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
13.01.2005 18:26:59
|
|
|
Ei ole sellist odavat tarkvara, millega saaks hästi dvd-sid teha
Niisama faili plaadile lasta pole muidugi probleem aga siis ei mängi tavalised dvd mängijad seda maha ka.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
13.01.2005 18:31:01
|
|
|
| iseenesest ma olen filmi lasknud neroga peale VideoCD formaadiga siis mängis küll tavaline DVD mängija(mitte arvuti aga standalone) maha.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
13.01.2005 18:40:45
|
|
|
| a see nagu kaotab väheke mõtte ju. videocd kvaliteet peaks olema nõrgem, kui mis see kaamera ise pakkuda suudab.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
13.01.2005 18:47:35
|
|
|
nu jah aga eks see sõltub kuidas film kokkupakkida eelkõige...kui ma otse arvutisse kõigepealt lasen siis tuleb mul tunnine video kuskil 13 giga ja ega ka seda ei pane otse dvdle....aga alguspunkt on käes , et oleks vaja seda õiget pakkijat ja natuke oskusi neid kasutada....midagi kvaliteetset ei julge kohe pakkuda, mis oleks tasuta ja mis mina kasutan ei ole tasuta.
Muidugi osade DVD kõrvetajatega tuleb kaasa DVD tegemis proge ka aga ise ei ole veel proovind ning ei oska kohe öelda kui hea sealt tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KaUR-
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2004
|
13.01.2005 22:55:55
|
|
|
| Ise kasutan pakkimiseks Tmpegenc programmi, aga see on kahjuks tasuline. Lisaks veel seda, et olen ise tükk aega otsinud mingi tasuta programmi mis oskaks pakkida mpeg2 formaati, aga siiamaani ei ole leidnud midagi, mis sellega rahuldavalt hakkama saaks, üks mingi DIKO oli, aga sellega tuli pildi kvaliteet ikka väga jama (pilt tõksis vahepeal ja "digmüra" oli sees)
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
14.01.2005 11:27:59
|
|
|
| mainconcept mpeg2 codec ja encoder on vast dvd jaoks kõige parem....aga jah....encoder maksab kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
14.01.2005 11:47:10
|
|
|
Väga hea vabavaraline MPEG2 enkooder on ffmpeg.
Tõmbad kaamerast video sisse, editeerid seda oma lemmikeditoriga,
salvestad tagasi DV AVI-ks (kaod minimaalsed) ja pakid siis MPEG2-te.
Näiteks nii (oletades, et ffmpeg.exe asub samas kataloogis, kus su
editeeritud avi):
ffmpeg -i myfile.avi -target dvd tulemus.mpg
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cala
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
14.01.2005 12:04:38
|
|
|
kui sa DVD kirjutaja ostad sisi sellel on vastav tarkvara juba kaasas, annad oma 10 gigase DV video ette ja tema paneb selle plaadile. selle kaameraga saad DVD plaadile kaks tundi videot salvestada. pean silmas ühekihilist DVD plaati, kuid kui juba dvd kirjutajat ostma hakkad, soovitaks sul juba DualLayeri võtta. hinnavahe pea olematu aga sad kaks korda rohkem kirjutada.
windows movie makerist hoia heaga eemale. ei tasu vaeva ja aega et sellega mingit videot töödelda. isiklikult soovitan adobe premiere tarkvara, temale ka korralikud õppematerjalid olemas, kuid see pole tasuta:(
aga tasuta tarkvara pole veel silma jäänud, mida oleks lihtne ja mugav kasutada. senimaani olen teinud DVD video plaate Roxio media creator 7-ga mis viimase sony kirjutajaga kaasas oli. aga igal säärasel plaadivalmsitajal on ühel üks häda teisel teine:( proovisin adobe DVD Encore, mis peaks olema proffidele mõeldud, aga seal oli häda see, et kui su video polnud täpselt DV freimi mõõtudes, siis seda sinna importida ei saanudki. näiteks fotoaparaadist saad video kätte hoopis teises ekraaniformaadis:( siinkohal peaks küll aitama virtualdub, kuid kogu see seletamine läheb ligia pikaks ja igavaks:(
_________________ Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
14.01.2005 13:57:30
|
|
|
| Nojah, see sony kirjutaja on duallayer ja nero tarkvara pidi ka kaasas olema, ega ma päris tasuta ka ei taha, aga lihtsalt kaamerat ostes ei osanud arvata, et lisakulud nii suured tulevad. Ja kas videokaardil on ka mingit vahet, kas osta kõige odavam või parima hinna ja kvaliteedi suhtega? Videot kavatsen ikka telekast vaadata, arvuti ainult abivahendiks salvestamisel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
14.01.2005 14:08:34
|
|
|
igasugune tänapäepane videokaart sobib ja isegi vanemad....soovituslikult siis tv oudiga kui tahad filmi telerist vaadata.
Ja need kes nüüd hakkavad r9800pro juttu ajama ajavad jama
Aga muidugi sõltub ka videokaardi valik ka sellest, mida sa selle arvutiga veel teed.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
14.01.2005 14:31:34
|
|
|
Kasutan graafikaprogramme ja käin internetis, mänge põhimõtteliselt arvutisse ei taha. Vaatasin, et nendel firewire kaartidel on 2+1 porti ja 3 port jne, mida see tähendab?
viimati muutis liisu 14.01.2005 14:37:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
14.01.2005 14:33:47
|
|
|
| liisu kirjutas: |
| Kasutan graafikaprogramme ja käin internetis, mänge põhimõtteliselt arvutisse ei taha. |
Ag missorti graafikaprogramme paint või siis ikka midagi võimsamat photoshop või koguni mingeid cad e
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
14.01.2005 14:37:52
|
|
|
| Mingeid cade, täpsustada ei tahaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2005 14:46:58
|
|
|
| 2+1 port tähendab seda, et arvuti taha jääb 2 porti ja 1 jääb arvuti sisse. Seda võib vaja minna siis kui vaja seda näiteks esipaneelile (cdrom flopi) asemele tuua.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
14.01.2005 15:07:01
|
|
|
| liisu kirjutas: |
| Mingeid cade, täpsustada ei tahaks. |
Siis vist ei kasuta siis ...AutoCad nt. mis mingi joonestus proge proffidele......
või siis kasutad mõnda graafika proge, mis mõeldud 3D modelleeringuks kõvemal tasemel.... jne.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c8kaalud
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004
|
14.01.2005 15:34:25
|
|
|
| Äkki keegi oskab öelda ka seda, kust leida üksikasjalikku õpetust, kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada (probleem eelkõige tänu liigsele mahule)...?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antoonio
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
14.01.2005 15:51:11
|
|
|
| c8kaalud kirjutas: |
| Äkki keegi oskab öelda ka seda, kust leida üksikasjalikku õpetust, kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada (probleem eelkõige tänu liigsele mahule)...? |
siin pole muud vaja kui ühte programmi paljudest
näiteks guugel abiks http://www.google.com/search?q=dvd+to+avi&ie=UTF-8&hl=et
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.01.2005 16:02:30
kaart või asi?!? |
|
|
| Tere! põhiline sinu probleem peaks olema õige juhtme soetamine! FireWire kaarte on must miljon... kui aga tahad midagi editida siis mõttekas oleks juba osta siuke firewire kaart kus ka tarkvara!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
14.01.2005 16:44:59
|
|
|
| Missugused need kaardid näiteks on, seda olen aru saanud jah, et mustmiljon ja mis vahe on videokaardil ja firewirel? Ja kuna mul sony kaamera, siis sony nimetab oma kraami vist ilinkiks või vahet pole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
14.01.2005 17:17:09
|
|
|
| c8kaalud kirjutas: |
| Äkki keegi oskab öelda ka seda, kust leida üksikasjalikku õpetust, kuidas DVD-l olevaid .vob-faile avi-ks või mpeg3-ks saada (probleem eelkõige tänu liigsele mahule)...? |
www.doom9.net on hea kohta alustamiseks.
Vaata alajaotust Guides.
to liisu:
Alusta siit - http://digivideo.kolhoos.ee/
Kaardiks osta see sama 230.- jupats sealt Ordist. Õige kaabel on kaasas.
Tasuta softi on küll, esialgu, kui täpselt ei tea mida tahad, pole mõtet tühja maksta.
Näiteks see pidada hea olema - http://www.avid.com/freedv/
DVD kirjutaja võib vabalt see ON-OFF Sony olla. Paremat hinda sa ei leia.
Ka sellel on mingi soft kaasas.
Videokaart on see, mis pilt näitab (arvutist ekraanile või telekasse),
FireWire jällegi see mis seda kaamerast sisse tõmbab.
Tegelt oskab FireWire palju muudki, kuid see pole praegu teema.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
14.01.2005 17:49:23
|
|
|
| Pilt juba peaaegu selge ainult sellest ei saanud veel aru, kas videokaarti on ka lisaks vaja (äkki on see juba arvutil olemas)või saab selleta ka hakkama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
14.01.2005 17:59:34
|
|
|
| liisu kirjutas: |
| Pilt juba peaaegu selge ainult sellest ei saanud veel aru, kas videokaarti on ka lisaks vaja (äkki on see juba arvutil olemas)või saab selleta ka hakkama? |
Kui sa seni arvutit ikka kasutand oled nii, et pilti näha on siis on ka videokaart sul olemas .....
Aga iseasi on see kas ta sul TVoudiga on ja iseeneset see ei ole eluliselt tähtis kui sa ei pea vajalikuks pilti televiisorisse saata
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
14.01.2005 18:06:35
|
|
|
Arvutist otse telekasse lasta ei kavatse, järelikult on vajalik olemas. Tänud kõigile, kes viitsisid vastata.
digivideo/kolhoos juba vaatasin, seal sellised 2 aastat vanad lingid, osa enam ei eksisteeri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cala
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
15.01.2005 13:01:28
|
|
|
video töötlemiseks peab arvutil mõnusalt mälu olema 1GB RAM soovitatav;) vindid võiksid ka võimalikult kiired olla. sata vindidraid0 is näiteks;) videokaarti pole mingit meeletut vaja. peaasi et ise pildiga rahul oled, muud midagi
ahjaa, kui DV paned DVD-ks tegema siis sõltub progest ja prosest, kui kiresti ta sul DVD valmis teeb. osad softid kasutavad ainult 30-40% kogu protsessori võimsusest,osad oskavad ainult esimest kasutada:( Roxio mulle seepärast meeldima hakkaski, et ta oskas HyperTradingut kasutada, ning mõlemad prosed täisvõimsusel tööle rakendada. tema suutis kõige kiiremini DVD valmis encodeda.
_________________ Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
15.01.2005 14:36:05
|
|
|
| cala kirjutas: |
| video töötlemiseks peab arvutil mõnusalt mälu olema 1GB RAM soovitatav;) vindid võiksid ka võimalikult kiired olla. sata vindidraid0 is näiteks;) |
Mõttetu algaja hirmutamine.
Mina alustasin töötlemist 1GHz Celeroniga ja sain kõik tehtud mis vaja.
RAID'i ei kasuta siiani. DV streami maht on kusagil 4 MB/s. Milleks see RAID ?
| tsitaat: |
ahjaa, kui DV paned DVD-ks tegema siis sõltub progest ja prosest, kui kiresti ta sul DVD valmis teeb. osad softid kasutavad ainult 30-40% kogu protsessori võimsusest,osad oskavad ainult esimest kasutada:( Roxio mulle seepärast meeldima hakkaski, et ta oskas HyperTradingut kasutada, ning mõlemad prosed täisvõimsusel tööle rakendada. tema suutis kõige kiiremini DVD valmis encodeda. |
Loe ka seda teemat:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=147294
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
19.01.2005 17:17:08
|
|
|
| cala kirjutas: |
kui sa DVD kirjutaja ostad sisi sellel on vastav tarkvara juba kaasas, annad oma 10 gigase DV video ette ja tema paneb selle plaadile. selle kaameraga saad DVD plaadile kaks tundi videot salvestada. pean silmas ühekihilist DVD plaati, kuid kui juba dvd kirjutajat ostma hakkad, soovitaks sul juba DualLayeri võtta. hinnavahe pea olematu aga sad kaks korda rohkem kirjutada.
|
Kirjutajate hinnavahed on jah olematud, kuid räägime toorikutest ka!
Üldieselt see mälu jutt on puhas jama, ei pea olema 1 GB RAM, mul on ja ta ei kasuta sellest pooltki ära. Kõvaketast pole ka ülimalt kiiret vaja, kuid proset on jah vaja. Ise tegin tavalisest DIVX filmist DVD ja selleks kulus mul oma arvutiga 8 tundi ja prose oli kogu aeg põhjas.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
21.01.2005 22:53:12
|
|
|
| Alguses küsiti ka mis programmiga DV arvutisse tõmmata, mida soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
21.01.2005 22:59:00
|
|
|
WinDV
hea tasuta/lihtne/kiire programm ja oskab ka ajakoodi järgi faili tükeldada, ainuke miinus on batch capture puudumine
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
21.01.2005 23:13:31
|
|
|
Ahjaa, see Videokaardi küsimus...
Soovitan Matrox- i viimaseid kaarte vastavalt nii kallit/kvaliteetset, kui su rahakott lubab!
Parhelia APVe, juhul kui sul pci-e pesa olemas
Matrox Parhelia HR256 tavalise pci korral
Matrox Parhelia 256MB vana agp puhul
Matrox Millennium P750 uue agp puhul
Oma kogemuste põhjal võin väita et matrox on tegija!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
21.01.2005 23:49:08
|
|
|
| Matrox tore jah, aga kuni sa ainult koduvideoid teed, seni täiesti suva, mis video sul on(peaasi, et integreeritud pole)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
22.01.2005 00:37:59
|
|
|
Video sissetirimiseks DVIO. Täiesti no-brainer programm.
scLive on ka hea, aga tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
22.01.2005 00:55:25
|
|
|
| tee mis tahad aga ühegi eelpool nimetatud programmiga video kätte kaamerast ei saa (Sony DCR-HC14E)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
22.01.2005 12:28:40
|
|
|
| lennu kirjutas: |
| Matrox tore jah, aga kuni sa ainult koduvideoid teed, seni täiesti suva, mis video sul on(peaasi, et integreeritud pole) |
Mis moodi takistab int.video video sissetõmbamist ja töötlemist?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
22.01.2005 16:58:45
|
|
|
| ei takista, aga oletan, et kui videoga rohkem tegelemist, siis tahtmine ka mõnda toredamat efekti kasutada ja paljud isegi tavakasutaja progedest kasutavad opengl'i ja lisaks prosele ka videokaardi jõudurenderdamiseks....muid integreeritud video miinuseid on ka nagu tv-out puudumine enamusel(ei julge kõigil öelda)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
31.01.2005 15:13:52
|
|
|
windows movie makerist hoia heaga eemale. ei tasu vaeva ja aega et sellega mingit videot töödelda.
Mis see tähendab, kas lihtsalt aega ja vaevanõudev või on kvaliteedis ka puudusi? Ja kas movie makerit kasutades peaksin valima AVI formaadi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cala
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
31.01.2005 19:44:47
|
|
|
windows meedia käkib kvaliteedi ära. mälu järgi DV formaat on 7xx korda 5xx midagi aga wmv tuleb sul vhs kvaliteedis 350x250, midagi säärast, st katkub pool kvaliteedist ära:( ja väljundiks on ainult wmv, ei saa aviks ega muuks formaadiks lasta. parandage mind kui eksin. paar korda vaatasin ja loobusin.
_________________ Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liisu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2005
|
01.02.2005 12:58:38
|
|
|
Nojah, ma ka korra vaatasin kui selle firewire panin, et kas töötab, minu meelest pakkus ta ka mingit AVI varianti, aga kui kvaliteedis kaotab, siis pole asjal mõtet, VHSle juba salvestasin
Tõmbasin endale ka selle soovitatud avid softi aga pole seda veel proovida jõudnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spirewolf
HV vaatleja
liitunud: 02.08.2004
|
02.02.2005 00:42:59
|
|
|
| aga miks ei võiks kirjutada otse dvd salvestajale ,kui töödelda ei taha, ilma arvutita. kas kvaliteet kukub ka. muidu lihtne paned juhtmed külge ja läks dvd-le
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
02.02.2005 01:26:16
|
|
|
| kui sul standalone dvd-kirjutaja, siis muidugi lihtsalt juhtmed külge, aga selle jublaka hinnad ka ju 4-5K praegu
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|