Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  DVD mängija regioonivabadus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vilkus
HV kasutaja


liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 18:11:09 DVD mängija regioonivabadus vasta tsitaadiga

Ehk oskaks keegi ütelda,et milline regiooninumber tähendab regioonivabadust.Algselt oli DVD mängija regiooniks märgitud 2,aga kusagilt kuulsin,et regioon 0 tähendabki,et Player on regioonivaba.Andke lollile andeks loll postitus,aga ehk on minusuguseid veelgi kes seda teada tahaks.Teadupärast on regioone olemas ainult 6(1-6).
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 18:15:36 vasta tsitaadiga

0 No Region Coding
1 United States of America, Canada
2 Europe, including France, Greece, Turkey, Egypt, Arabia, Japan and South Africa
3 Korea, Thailand, Vietnam, Borneo and Indonesia
4 Australia and New Zealand, Mexico, the Caribbean, and South America
5 India, Africa, Russia and former USSR countries
6 Peoples Republic of China
7 Unused
8 Airlines/Cruise Ships
9 Expansion (often used as region free)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vilkus
HV kasutaja


liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 18:25:17 vasta tsitaadiga

Kas siis asjast niimoodi võib aru saada,et nii 0 kui ka 9 tähendavad regioonivabadust.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 18:30:46 vasta tsitaadiga

Vilkus kirjutas:
Kas siis asjast niimoodi võib aru saada,et nii 0 kui ka 9 tähendavad regioonivabadust.

0 on siiski kindlam kasutada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 11:07:46 vasta tsitaadiga

Kas olen õigesti aru saanud, et Eesti kuulub region 2 alla? Kui nii, siis mul on laptopil vist midagi valesti, sest device manageris näitab mul et current region on 5 ja kui panen Estonia peale siis on ikka 5. Mis jama on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.11.2005 11:14:07 vasta tsitaadiga

ph4nt0m: Asi on õige, kuna paljud tootjad liigitavad Eestimaa Vene regiooni koosseisu 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 11:19:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
ph4nt0m: Asi on õige, kuna paljud tootjad liigitavad Eestimaa Vene regiooni koosseisu 8)


Mitte "paljud tootjad liigitavad", vaid regioonidesse jagamisel otsustati, et Eesti on regioon 5. Võib loota, et ehk kunagi ikkagi otsustatakse ringi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 16:12:55 vasta tsitaadiga

no aga videolaenutustes on millised regioonid enamlevinud? kas mitte 2?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 19:58:07 vasta tsitaadiga

ph4nt0m kirjutas:
no aga videolaenutustes on millised regioonid enamlevinud? kas mitte 2?


Ametlikult ei tohiks 2'te eestis olla, kuid see ei takista müümast dvd mängijaid mis tänapäeval enamasti mängivad kõiki regioone. See regioonide teema on kuidagi soiku vajumas, natuke liiga globaalseks on muutunud kõik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 23:48:18 vasta tsitaadiga

njah..varem polnud eriti nende dvd mängijatega kokku puutunud, aga eile laenutasin 2 filmi ja üks neist oli 2. ja teine 5. regiooni märgiga. LG combo (videomakk+DVD) 5. regiooni ei mänginud, sest oli kohandatud ainult 2. regiooni tarbeks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 10:06:20 vasta tsitaadiga



kas kõigil kirjutajatel on see 5X limiit peal? selle vastu rohtu vms pole?

-edit-
lahendus: liteon seadmetele mõjub selline tore proge nagu LtnRPC (DISABLE ja on regioonivaba, samuti saab counterit nullida) http://dhc014.rpc1.org/LtnRPC/
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 16:36:08 vasta tsitaadiga

kuidas lood on, kas on keegi veel uut firmware oma dvd seadmele pannud?
combo puhul arvutis, kas kirjutamis ja lugemis "tarkvara osa" kirjutatakse ka üle?

kopisin filmi 1:1 dvd->hdd, ja hakkasin vaatama Windvd programmiga.
pärast avastasin et ta sinder oli regiooni ise nr2 peale pannud. seega jäänud 4x muuta.
programm ei küsinud ka mitte thumbs_down.gif

tegu siis läpaka comboga hlds toodanguga.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 16:47:19 vasta tsitaadiga

googlest sai päris ajsalike vastuseid, kui mudeli nimi panna otsinguss. Mu kodukinol (philips lx3600) saab regioone puldilt muuta, kui paar lihtsat sammu läbida (pulti kasutades põhiliselt)

üks väga asjalik
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 16:50:52 vasta tsitaadiga

ei tea regioonist midagi ma olen oma Samsung DVD HD-850 mängijale igasugu jura ette söötnud ja kõike on mänginud icon_smile.gif
muidu jah pmst regioonid Videoplanetis vist 2 ja 5 mis mulle ette sattunud
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 17:43:53 vasta tsitaadiga

mis nägu läpakas sis teeb kui ma tal rommi välja võtan?
selleks ajask kui vaatan filmi otse vindi pealt kopituna...

mitte et see lahendus oleks. aga üks põhi foorumeid on maas praegu
http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?t=239

harjutan esialgu vist selle "dvd region+CSS free" programmiga.
kuigi see tont jookseb backroundis kogu aeg vist...

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 01:00:28 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
mis nägu läpakas sis teeb kui ma tal rommi välja võtan?
selleks ajask kui vaatan filmi otse vindi pealt kopituna...

mitte et see lahendus oleks. aga üks põhi foorumeid on maas praegu
http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?t=239

harjutan esialgu vist selle "dvd region+CSS free" programmiga.
kuigi see tont jookseb backroundis kogu aeg vist...


http://www.herrie.org/

http://tdb.rpc1.org/
http://binflash.cdfreaks.com/#download
http://www.micheldeboer.nl/firmware/

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 10:25:33 vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
http://www.herrie.org/
http://tdb.rpc1.org/
http://binflash.cdfreaks.com/#download
http://www.micheldeboer.nl/firmware/

ei no suured tänud. kuid..
1. ja 3. ja 4. on NEC aparaatidele
ja nr2. viitab sellele lehele http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?p=171440#171440
mis on maas juba mitmendat päeva.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 12:14:54 vasta tsitaadiga

mina tegin oma Lite-On'id sellega vabaks:

http://dhc014.rpc1.org/LtnRPC/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 12:25:59 vasta tsitaadiga

seal vist peamiselt lauaarvuti rommmid.
mul aga läpi hl-dt gcc-4242n ehk siis Hitachi LG data storage gcc-4242n

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 17:59:20 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
seal vist peamiselt lauaarvuti rommmid.
mul aga läpi hl-dt gcc-4242n ehk siis Hitachi LG data storage gcc-4242n


va sellest siis ka alusta mis rom sul on

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 15:37:56 vasta tsitaadiga

no nii võtsin video planetist King Kongi ja see oli regioon 5 ja ei mängi seda ei minu DVD mängija ega ka teiste omad icon_smile.gif

otsisin siis netist juhendi ja tegin enda oma regioonivabaks ja voila nüüd töötab !

hetkel panin siiski 9 mitte 0 sinna eks vaatan kaua töötab!

EDIT: ma ei saa aru miks Videoplanet laenutab suvalisi DVD plaate mis ei tööta icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 15:42:30 vasta tsitaadiga

reimers66,

Kui sa pead mittetöötamise all silmas plaadi 5 regiooni alla kuulumist, siis...

Minuteada pole Eestit ametlikult regioon 5'st välja tõstetud, seega tegelikult ei tohikski Eestis muid kui 5nda regiooni plaate müüa/laenutada.

Parandage mind kui vaheapeal regulatsioonid muutunud...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 15:45:26 vasta tsitaadiga

Draqula, igaljuhul ma ei tea kumb regioon on õige kas 2 või 5 aga tavaliselt on filmidel kirjas regioon 2ja5 siis töötab aga seal oli ainult regioon 5 peal ja ei
töötanud enam ! niiet minuteada peaks eestis ikka regioonm 2 töötama ! vähemalt kui ostad poest DVD mängija suvalise on see regioon 2 oma 8) niiet võta kinni
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 15:57:55 vasta tsitaadiga

ph4nt0m kirjutas:
njah..varem polnud eriti nende dvd mängijatega kokku puutunud, aga eile laenutasin 2 filmi ja üks neist oli 2. ja teine 5. regiooni märgiga. LG combo (videomakk+DVD) 5. regiooni ei mänginud, sest oli kohandatud ainult 2. regiooni tarbeks.
Endal LG DVS7720 DVD+VHS ja poes pandi kohe regionfree firmware peale. Mängib siiani kõikide regioonide DVD plaate mis kätte juhtunud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 16:33:34 vasta tsitaadiga

Kalle, siis on tore kui kohe pandi peale regioon free seting! aga kui sa ostad poest omale dvd mängija siis seda king kongi see asi ei mängi icon_lol.gif jah ma tegin omal ka netiõpetuse järgi asja regioonivabaks ja nüüd korras


4. Press the number for the region you want to use next (1 , 2 , etc). If you want your dvd player to be unlocked for all the regions press "9". A number should appear in the screen.

õpetus näitab et minu samsung mängija on region free nr 9 alt ! ehk siis mitte 0

ja vaatasin netist kaarte ja niipalju kui ma leidsin siis eesti kuulus ikka regioon 2 alla
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 13:57:13 vasta tsitaadiga

kuidas saada sellel isendil upgradet teha? Sony DDU 1621 S4.2 et olemas on 2 bin faili ainult... millise töövahendiga neid kasutada saaksin? ja arvutis pole olemas disketidraivi! hea oleks siis mingi windowsi baasiline utiil... sooviksin siis seda regioonivabaks flashida!
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 14:01:58 vasta tsitaadiga

Markspoiss, kas see on sul Arvuti DVD mängija või eraldiseisev DVD mängija ? kui arvutioma siis peaks ju olema regioonivaba?
Muidu pead laskma need failid Cd plaadile või Cdrw plaadile ja mängijale sisse panema siis peaks ise edasi juba toimetama
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 14:13:07 vasta tsitaadiga

arvuti oma... aga seal jamanduse all ei näita küll et on regioonivaba:S
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 14:52:11 vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
arvuti oma... aga seal jamanduse all ei näita küll et on regioonivaba:S



vaata system device alt mis seal peal on kui midagi seal sul selektitud ei ole siis ongi ju regioonivaba!
või millest sa järeldad et ta ei ole seda?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 18:56:09 vasta tsitaadiga

hmmm seal on selekteeritud estonia:S
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 22:06:09 vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
hmmm seal on selekteeritud estonia:S


väga imelik ma ei oska muud lisada miks just eesti ei tea
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 21:33:01 vasta tsitaadiga

nii nüüd sain omale siis uue isendi... liteon DRW-6S160P05C et oleks vaja see saada regioonivabaks:S otsisin goglest midagi aga seda mida vaja oleks ei leidnud... ei taha igast kahtlaste asjadega ka seda flashima hakata... pärast tuksis ka veel... et kas keegi oskab miskit välja pakkuda?
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 22:23:29 vasta tsitaadiga

Kas Liteonist eespool juttu ei olnud?
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 23:06:10 vasta tsitaadiga

oh krt:D pine olen... asi korra... ja suured tänud
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 23.07.2006 12:06:58 vasta tsitaadiga

Arvutis aitab regioonijama vastu AnyDVD
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 11:32:55 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
mina tegin oma Lite-On'id sellega vabaks:
http://dhc014.rpc1.org/LtnRPC/ thumbs_up.gif

kuidas on, toimib siiani?
ostsin lauaarvutile SHM-165H6S-01C ja peaks ka miskit ette võtma.
kas see LtnRPC resetib iga arvuti väljalülituseg regiooni muutmis võimaluse 5x peale?
või paneb 0-regiooni ja siis hakkavd programmid pinda käima, et vaja ikka regiooni valida ja blabla?
------------------
tsitaat:
An alternate region free solution that is available for some drives is known as an "Autoreset" firmware: Instead of removing the counter from the drive completely, the counter simply resets itself to an unlocked state when the computer is restarted. This way, the drive appears as region protected (RPC-2) but the counter can be changed indefinitely. Creating autoreset patches is slightly more difficult for the patcher, but makes the life of the user easier because DVD Genie and Region Killer are not required as they are for RPC-1 firmwares.

et sis rpc-2 on see parem variant.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 12.11.2006 16:07:57 vasta tsitaadiga

mul oli krt arvuti lugeja 5 peal siiani, ostsin eile poest iceage2 ja see on reg 2 tehtud.. good work, ahvid @ tootjatele.. otsustagu ära ükskord kus me elame icon_biggrin.gif
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 23:25:42 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
mul oli krt arvuti lugeja 5 peal siiani, ostsin eile poest iceage2 ja see on reg 2 tehtud.. good work, ahvid @ tootjatele.. otsustagu ära ükskord kus me elame icon_biggrin.gif


Ma tahaks teada kes see autoriteet üldse on, kellel õigus regioone määrata. On üldse sellist või iga tootja otsustab nagu heaks arvab?

Enne olime selgelt arengumaa, regioon 5 koos muude pärdikutega. Kas euroopa liitu pääsemine tõi automaatselt regioon 2?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 09:38:52 vasta tsitaadiga

samsung dvd -355 region free- 1- no disc in the player
2- press "repeat" on r/c
3- if you've bought the player in region 2, then digit:
5, 3, 8, 1 and 4
4- region code will appear on the screen (upper left)
5- change region code, using the region code you want. "9" stands for region free
6- wait for 20 seconds
7- press "open disc" on the player
8- press "power" on remote control
9- tested with region 1 dvds, it works !!!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
technofun
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2004




sõnum 23.12.2007 19:39:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kuidas teha regioonivabaks Philipsi dvd mängijat dvp5160? Või anda lehe, kus need õpetused on

Lugesin siin need teemad läbi kõik aga ei tulnud mingit head linki ette küll, kust oleks infot saanud.

Ette tänades...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 21:16:01 vasta tsitaadiga

kus menüüs seda näed et regioon lukku läheb?
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 21:29:45 vasta tsitaadiga

Philips DVP5160:

press Setup
select Preference
Press 1,3,8,9,3,1
Press up/down key to select "0"

Allikas.

Oleksid võinud ka poest küsida kui ostsid...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 23:11:42 vasta tsitaadiga

millest järeldada saab et ikkagi ei ole juba 0 regioon?

leidsin oma HTS-3154 ka
1. Turn on dvd player
2. Open the tray
3. On the remote control press: STOP 7344660

On the left bottom corner of the screen you should see "Region: 0" after that you can play all dvd discs.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 23:20:12 vasta tsitaadiga

Kas või sellest et poest ostes on kõik Philipsi DVD seadmed 2. regiooni all.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 00:25:13 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Kas või sellest et poest ostes on kõik Philipsi DVD seadmed 2. regiooni all.
küsimus sellest, et kas seadme (peidetud)menüüst on näha ka kas on lukus ja kus on lukus?
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  DVD mängija regioonivabadus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.