|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vilkus
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003
|
30.12.2004 18:11:09
DVD mängija regioonivabadus |
|
|
| Ehk oskaks keegi ütelda,et milline regiooninumber tähendab regioonivabadust.Algselt oli DVD mängija regiooniks märgitud 2,aga kusagilt kuulsin,et regioon 0 tähendabki,et Player on regioonivaba.Andke lollile andeks loll postitus,aga ehk on minusuguseid veelgi kes seda teada tahaks.Teadupärast on regioone olemas ainult 6(1-6).
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
30.12.2004 18:15:36
|
|
|
0 No Region Coding
1 United States of America, Canada
2 Europe, including France, Greece, Turkey, Egypt, Arabia, Japan and South Africa
3 Korea, Thailand, Vietnam, Borneo and Indonesia
4 Australia and New Zealand, Mexico, the Caribbean, and South America
5 India, Africa, Russia and former USSR countries
6 Peoples Republic of China
7 Unused
8 Airlines/Cruise Ships
9 Expansion (often used as region free)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vilkus
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003
|
30.12.2004 18:25:17
|
|
|
| Kas siis asjast niimoodi võib aru saada,et nii 0 kui ka 9 tähendavad regioonivabadust.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2004 18:30:46
|
|
|
| Vilkus kirjutas: |
| Kas siis asjast niimoodi võib aru saada,et nii 0 kui ka 9 tähendavad regioonivabadust. |
0 on siiski kindlam kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ph4nt0m
HV kasutaja
liitunud: 28.04.2003
|
20.11.2005 11:07:46
|
|
|
| Kas olen õigesti aru saanud, et Eesti kuulub region 2 alla? Kui nii, siis mul on laptopil vist midagi valesti, sest device manageris näitab mul et current region on 5 ja kui panen Estonia peale siis on ikka 5. Mis jama on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.11.2005 11:14:07
|
|
|
| ph4nt0m: Asi on õige, kuna paljud tootjad liigitavad Eestimaa Vene regiooni koosseisu 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.11.2005 11:19:14
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| ph4nt0m: Asi on õige, kuna paljud tootjad liigitavad Eestimaa Vene regiooni koosseisu 8) |
Mitte "paljud tootjad liigitavad", vaid regioonidesse jagamisel otsustati, et Eesti on regioon 5. Võib loota, et ehk kunagi ikkagi otsustatakse ringi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ph4nt0m
HV kasutaja
liitunud: 28.04.2003
|
20.11.2005 16:12:55
|
|
|
| no aga videolaenutustes on millised regioonid enamlevinud? kas mitte 2?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.11.2005 19:58:07
|
|
|
| ph4nt0m kirjutas: |
| no aga videolaenutustes on millised regioonid enamlevinud? kas mitte 2? |
Ametlikult ei tohiks 2'te eestis olla, kuid see ei takista müümast dvd mängijaid mis tänapäeval enamasti mängivad kõiki regioone. See regioonide teema on kuidagi soiku vajumas, natuke liiga globaalseks on muutunud kõik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ph4nt0m
HV kasutaja
liitunud: 28.04.2003
|
20.11.2005 23:48:18
|
|
|
| njah..varem polnud eriti nende dvd mängijatega kokku puutunud, aga eile laenutasin 2 filmi ja üks neist oli 2. ja teine 5. regiooni märgiga. LG combo (videomakk+DVD) 5. regiooni ei mänginud, sest oli kohandatud ainult 2. regiooni tarbeks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
30.12.2005 10:06:20
|
|
|
kas kõigil kirjutajatel on see 5X limiit peal? selle vastu rohtu vms pole?
-edit-
lahendus: liteon seadmetele mõjub selline tore proge nagu LtnRPC (DISABLE ja on regioonivaba, samuti saab counterit nullida) http://dhc014.rpc1.org/LtnRPC/
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.04.2006 16:36:08
|
|
|
kuidas lood on, kas on keegi veel uut firmware oma dvd seadmele pannud?
combo puhul arvutis, kas kirjutamis ja lugemis "tarkvara osa" kirjutatakse ka üle?
kopisin filmi 1:1 dvd->hdd, ja hakkasin vaatama Windvd programmiga.
pärast avastasin et ta sinder oli regiooni ise nr2 peale pannud. seega jäänud 4x muuta.
programm ei küsinud ka mitte
tegu siis läpaka comboga hlds toodanguga.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
07.04.2006 16:47:19
|
|
|
googlest sai päris ajsalike vastuseid, kui mudeli nimi panna otsinguss. Mu kodukinol (philips lx3600) saab regioone puldilt muuta, kui paar lihtsat sammu läbida (pulti kasutades põhiliselt)
üks väga asjalik
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
07.04.2006 16:50:52
|
|
|
ei tea regioonist midagi ma olen oma Samsung DVD HD-850 mängijale igasugu jura ette söötnud ja kõike on mänginud
muidu jah pmst regioonid Videoplanetis vist 2 ja 5 mis mulle ette sattunud
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.04.2006 17:43:53
|
|
|
mis nägu läpakas sis teeb kui ma tal rommi välja võtan?
selleks ajask kui vaatan filmi otse vindi pealt kopituna...
mitte et see lahendus oleks. aga üks põhi foorumeid on maas praegu
http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?t=239
harjutan esialgu vist selle "dvd region+CSS free" programmiga.
kuigi see tont jookseb backroundis kogu aeg vist...
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
08.04.2006 10:25:33
|
|
|
ei no suured tänud. kuid..
1. ja 3. ja 4. on NEC aparaatidele
ja nr2. viitab sellele lehele http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?p=171440#171440
mis on maas juba mitmendat päeva.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
08.04.2006 12:25:59
|
|
|
seal vist peamiselt lauaarvuti rommmid.
mul aga läpi hl-dt gcc-4242n ehk siis Hitachi LG data storage gcc-4242n
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
08.04.2006 17:59:20
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
seal vist peamiselt lauaarvuti rommmid.
mul aga läpi hl-dt gcc-4242n ehk siis Hitachi LG data storage gcc-4242n |
va sellest siis ka alusta mis rom sul on
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.04.2006 15:37:56
|
|
|
no nii võtsin video planetist King Kongi ja see oli regioon 5 ja ei mängi seda ei minu DVD mängija ega ka teiste omad
otsisin siis netist juhendi ja tegin enda oma regioonivabaks ja voila nüüd töötab !
hetkel panin siiski 9 mitte 0 sinna eks vaatan kaua töötab!
EDIT: ma ei saa aru miks Videoplanet laenutab suvalisi DVD plaate mis ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.04.2006 15:42:30
|
|
|
reimers66,
Kui sa pead mittetöötamise all silmas plaadi 5 regiooni alla kuulumist, siis...
Minuteada pole Eestit ametlikult regioon 5'st välja tõstetud, seega tegelikult ei tohikski Eestis muid kui 5nda regiooni plaate müüa/laenutada.
Parandage mind kui vaheapeal regulatsioonid muutunud...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.04.2006 15:45:26
|
|
|
Draqula, igaljuhul ma ei tea kumb regioon on õige kas 2 või 5 aga tavaliselt on filmidel kirjas regioon 2ja5 siis töötab aga seal oli ainult regioon 5 peal ja ei
töötanud enam ! niiet minuteada peaks eestis ikka regioonm 2 töötama ! vähemalt kui ostad poest DVD mängija suvalise on see regioon 2 oma 8) niiet võta kinni
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kalle
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2002
|
23.04.2006 15:57:55
|
|
|
| ph4nt0m kirjutas: |
| njah..varem polnud eriti nende dvd mängijatega kokku puutunud, aga eile laenutasin 2 filmi ja üks neist oli 2. ja teine 5. regiooni märgiga. LG combo (videomakk+DVD) 5. regiooni ei mänginud, sest oli kohandatud ainult 2. regiooni tarbeks. |
Endal LG DVS7720 DVD+VHS ja poes pandi kohe regionfree firmware peale. Mängib siiani kõikide regioonide DVD plaate mis kätte juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.04.2006 16:33:34
|
|
|
Kalle, siis on tore kui kohe pandi peale regioon free seting! aga kui sa ostad poest omale dvd mängija siis seda king kongi see asi ei mängi jah ma tegin omal ka netiõpetuse järgi asja regioonivabaks ja nüüd korras
4. Press the number for the region you want to use next (1 , 2 , etc). If you want your dvd player to be unlocked for all the regions press "9". A number should appear in the screen.
õpetus näitab et minu samsung mängija on region free nr 9 alt ! ehk siis mitte 0
ja vaatasin netist kaarte ja niipalju kui ma leidsin siis eesti kuulus ikka regioon 2 alla
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
12.07.2006 13:57:13
|
|
|
kuidas saada sellel isendil upgradet teha? Sony DDU 1621 S4.2 et olemas on 2 bin faili ainult... millise töövahendiga neid kasutada saaksin? ja arvutis pole olemas disketidraivi! hea oleks siis mingi windowsi baasiline utiil... sooviksin siis seda regioonivabaks flashida!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.07.2006 14:01:58
|
|
|
Markspoiss, kas see on sul Arvuti DVD mängija või eraldiseisev DVD mängija ? kui arvutioma siis peaks ju olema regioonivaba?
Muidu pead laskma need failid Cd plaadile või Cdrw plaadile ja mängijale sisse panema siis peaks ise edasi juba toimetama
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
12.07.2006 14:13:07
|
|
|
arvuti oma... aga seal jamanduse all ei näita küll et on regioonivaba:S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.07.2006 14:52:11
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
| arvuti oma... aga seal jamanduse all ei näita küll et on regioonivaba:S |
vaata system device alt mis seal peal on kui midagi seal sul selektitud ei ole siis ongi ju regioonivaba!
või millest sa järeldad et ta ei ole seda?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
12.07.2006 18:56:09
|
|
|
hmmm seal on selekteeritud estonia:S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.07.2006 22:06:09
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
| hmmm seal on selekteeritud estonia:S |
väga imelik ma ei oska muud lisada miks just eesti ei tea
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
19.07.2006 21:33:01
|
|
|
nii nüüd sain omale siis uue isendi... liteon DRW-6S160P05C et oleks vaja see saada regioonivabaks:S otsisin goglest midagi aga seda mida vaja oleks ei leidnud... ei taha igast kahtlaste asjadega ka seda flashima hakata... pärast tuksis ka veel... et kas keegi oskab miskit välja pakkuda?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
19.07.2006 22:23:29
|
|
|
Kas Liteonist eespool juttu ei olnud?
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
19.07.2006 23:06:10
|
|
|
oh krt:D pine olen... asi korra... ja suured tänud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triippriit
HV kasutaja

liitunud: 31.05.2005
|
23.07.2006 12:06:58
|
|
|
| Arvutis aitab regioonijama vastu AnyDVD
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
08.11.2006 11:32:55
|
|
|
kuidas on, toimib siiani?
ostsin lauaarvutile SHM-165H6S-01C ja peaks ka miskit ette võtma.
kas see LtnRPC resetib iga arvuti väljalülituseg regiooni muutmis võimaluse 5x peale?
või paneb 0-regiooni ja siis hakkavd programmid pinda käima, et vaja ikka regiooni valida ja blabla?
------------------
| tsitaat: |
| An alternate region free solution that is available for some drives is known as an "Autoreset" firmware: Instead of removing the counter from the drive completely, the counter simply resets itself to an unlocked state when the computer is restarted. This way, the drive appears as region protected (RPC-2) but the counter can be changed indefinitely. Creating autoreset patches is slightly more difficult for the patcher, but makes the life of the user easier because DVD Genie and Region Killer are not required as they are for RPC-1 firmwares. |
et sis rpc-2 on see parem variant.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
12.11.2006 16:07:57
|
|
|
mul oli krt arvuti lugeja 5 peal siiani, ostsin eile poest iceage2 ja see on reg 2 tehtud.. good work, ahvid @ tootjatele.. otsustagu ära ükskord kus me elame
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.11.2006 23:25:42
|
|
|
| rat_013 kirjutas: |
mul oli krt arvuti lugeja 5 peal siiani, ostsin eile poest iceage2 ja see on reg 2 tehtud.. good work, ahvid @ tootjatele.. otsustagu ära ükskord kus me elame  |
Ma tahaks teada kes see autoriteet üldse on, kellel õigus regioone määrata. On üldse sellist või iga tootja otsustab nagu heaks arvab?
Enne olime selgelt arengumaa, regioon 5 koos muude pärdikutega. Kas euroopa liitu pääsemine tõi automaatselt regioon 2?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
13.11.2006 09:38:52
|
|
|
samsung dvd -355 region free- 1- no disc in the player
2- press "repeat" on r/c
3- if you've bought the player in region 2, then digit:
5, 3, 8, 1 and 4
4- region code will appear on the screen (upper left)
5- change region code, using the region code you want. "9" stands for region free
6- wait for 20 seconds
7- press "open disc" on the player
8- press "power" on remote control
9- tested with region 1 dvds, it works !!!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
technofun
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2004
|
23.12.2007 19:39:47
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, kuidas teha regioonivabaks Philipsi dvd mängijat dvp5160? Või anda lehe, kus need õpetused on
Lugesin siin need teemad läbi kõik aga ei tulnud mingit head linki ette küll, kust oleks infot saanud.
Ette tänades...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.12.2007 21:16:01
|
|
|
kus menüüs seda näed et regioon lukku läheb?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.12.2007 21:29:45
|
|
|
Philips DVP5160:
press Setup
select Preference
Press 1,3,8,9,3,1
Press up/down key to select "0"
Allikas.
Oleksid võinud ka poest küsida kui ostsid...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.12.2007 23:11:42
|
|
|
millest järeldada saab et ikkagi ei ole juba 0 regioon?
leidsin oma HTS-3154 ka
1. Turn on dvd player
2. Open the tray
3. On the remote control press: STOP 7344660
On the left bottom corner of the screen you should see "Region: 0" after that you can play all dvd discs.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.12.2007 23:20:12
|
|
|
| Kas või sellest et poest ostes on kõik Philipsi DVD seadmed 2. regiooni all.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
24.12.2007 00:25:13
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Kas või sellest et poest ostes on kõik Philipsi DVD seadmed 2. regiooni all. |
küsimus sellest, et kas seadme (peidetud)menüüst on näha ka kas on lukus ja kus on lukus?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|