|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
20.12.2004 16:53:48
|
|
|
MicroLink Mobilex N770 Centrino
Intel Pentium M 715 Dothan 1.5GHz
Kingston 512MB PC2100 SO-DIMM
ATI M11 Mobile Radeon 9700 128MB DDR
Memory Clock 270MHz, Core Clock 500MHz
3DMark05 Version 1.1.0 - 1362 3D marks
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=393622
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
20.12.2004 17:37:05
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
5608 3DMarki
Pilt
Barton 2500+
512+256+256 PC3200 CL2,5-4-4-7
BBA X800XT PE 520/560@552/591
ATI Catalyst 4.12
nForce 4.27 |
Mõttega ATI ostsid?
Mul niipalju probleeme selle pasaga... Richard Burns Rally jookseb jõhkralt kokku, LOTR The Battle For Middle Earthis FPS 30, NFSU2 fps pask, Colin2k5 jookseb kokku jne |
ei ole minu oma. ja võib ju osta, kui 4k-ga saab, või mis?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
21.12.2004 21:14:49
|
|
|
Pentium4 LGA775 3GHz@3,7
DDR2 2x256mb
nvidia 6600GT 500/1000@600/1200
3560 punni
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
21.12.2004 23:51:55
|
|
|
| Iron miki kirjutas: |
Pentium4 LGA775 3GHz@3,7
DDR2 2x256mb
nvidia 6600GT 500/1000@600/1200
3560 punni |
kudagi vähe nagu sellise komplekti kohta
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
22.12.2004 00:04:59
|
|
|
Prose klokki vaadatates ma imestan miks see ple 3 -> 3.7ghz overkloki prst kuumarabanduse saanud inbox kuuleriga jah...kui midagi eksootilisemat seal on siis
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.12.2004 01:16:31
|
|
|
prose ei ole stop the lies puta
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
22.12.2004 14:14:38
|
|
|
| tsitaat: |
Iron miki kirjutas:
Pentium4 LGA775 3GHz@3,7
DDR2 2x256mb
nvidia 6600GT 500/1000@600/1200
3560 punni
kudagi vähe nagu sellise komplekti kohta icon_rolleyes.gif
|
On küll jah
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
23.12.2004 16:56:28
|
|
|
suva test (panen siin ühele tuttavale arvutit kokku)
winchester 3000+ (1800MHz)@205x9 (1850MHz)
2x512MB A-Data DDR566@DDR410 CL2,5-3-3-6-2T
MSI Neo2 Platinum
Radeon X800Pro VIVO@ XT bios 500/1200MHz
väga sassis winxp sp2 dx9, catalyst 4,12
tulemus 5049punni (comare)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.12.2004 17:01:51
|
|
|
Jaan, 1850Mhz suur klokkaja ei saavutanud winchesteriga rohkem? Endale paneb 2,8 ja teisi mõnitab 1,8-ga.
oleks veel mälu pidur... a ddr566 jooksutada 410-ga on natuke narr küll ja 2T?
kes sind hammustas? harjutad downclocki?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.12.2004 17:05:44
|
|
|
Jaan WTF miks nii väike skoor?
aise sai ilma klokkimata 5413 punkti
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=337685
nojah tal XT PE aga kellad madalamad kui sul(core tiba kõrgem mem kõvasti madalam)
ma pakun, et sul miski kala kuskil
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
23.12.2004 17:30:00
|
|
|
| voltc kirjutas: |
Jaan WTF miks nii väike skoor?  |
lugege esimest rida uuesti
krt, mul vaja mingi 4 arvutit vaja täna kokku panna, ma tõesti ei viitsi neid koguaeg piinata
testi tegin ainult selleks, et vaadata, kas 16pipe-i töötavad.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.12.2004 18:18:05
|
|
|
Saan esmasp või teisip
Sapphire X800PRO@X800XT PE VIVO ja ATI VGA Silencer 4
Loodan häid punne saada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.12.2004 18:51:45
|
|
|
| voltc kirjutas: |
Jaan WTF miks nii väike skoor?
aise sai ilma klokkimata 5413 punkti
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=337685
nojah tal XT PE aga kellad madalamad kui sul(core tiba kõrgem mem kõvasti madalam)
ma pakun, et sul miski kala kuskil  |
mul on ka pro vivo kaart, kirjas xt kuna võtab vähem ruumi ja tegelikult ta ju ongi xt
tegin veel paar testi:
CPU @ 2.8; VPU 549/MEM 1206 tuli 5632p
CPU @ 3.5; VPU 564/MEM 1224 tuli 6235p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=405262
vpu´d üle 564 ei saanud panna, muidu pang nature testis (kõige tundlikum test). tuba ka soe e. sitt jahutus
ja v-mod ka vaja teha. mälu oleks ilmselt ka 1300 kannatanud aga ei viitsinud jamada enam.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
26.12.2004 16:35:52
|
|
|
Kusjuures scoor on tõesti madalam kõikides DX8-9 testides, ja leidsin sellele ka seletuse-
nimelt vaatamata XT/XT PE-ks flashimisele jäi ikkagi 12pipe-i alles
igatahes masin valmis, 24/7 kannatab 3D/vms piinamist.
3D-s annab umbes:
3D2005- 5K
3D2003- 11K
3D2001- 27K
winchester 3000+@267x9 (2400MHz) /1,45V inbox cooler
A-Data Vitessa DD566@534/ CL2,5-3-3-6-1T/2,7V
MSI Neo2 Platinum
Powercolor X800Pro VIVO@ 500/580MHz
Antec Sonata Piano Black/Antec TP380W
Nec 3500 DVD-RW
Maxtor Diamond Max 10 200GB
selline kiire, ilus ja vaikne mängumasin
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.12.2004 21:22:03
|
|
|
Umm ma ei tea prs kindlalt kas see on naljanumber aga sain siis oma 6600GT-ga 2700 punkti 300 rohkem kui 9800Pro-ga nigu 3500 oleks old ootuspärane skoor...jaja ma tean seda juttu et prose nõrk 8)
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
27.12.2004 22:23:36
|
|
|
Ma sain 9800pro-ga default nii
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
27.12.2004 23:05:24
|
|
|
www.zone.ee/jd/3dmark05.JPG
defkelladel ja mälu 512mc pc2100 ehk kuigu palju mõjutab skoore. homme proovin pqi pc3200 mäludega ehk on parem..
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
28.12.2004 21:33:04
|
|
|
nii... sain 3dmark05-ga 1309 pointsa.
kas see hea või halb? Kui masin on selline?
Name AMD Athlon XP
Code Name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family / Model / Stepping 6 A 0
Extended Family / Model 7 A
Package Socket A
Technology 0.13 µ
Supported Instructions Sets MMX, Extended MMX, 3DNow!, Extended 3DNow!, SSE
CPU Clock Speed 1923.9 MHz
Clock multiplier x 11.5
Front Side Bus Frequency 167.3 MHz
Bus Speed 334.6 MHz
L1 Data Cache 64 KBytes, 2-way set associative, 64 Bytes line size
L1 Instruction Cache 64 KBytes, 2-way set associative, 64 Bytes line size
L2 Cache 512 KBytes, 16-way set associative, 64 Bytes line size
L2 Speed 1923.9 MHz (Full)
L2 Location On Chip
L2 Data Prefetch Logic yes
L2 Bus Width 64 bits
Mainboard and chipset
Motherboard manufacturer
Motherboard model nVidia-nForce,
BIOS vendor Phoenix Technologies, LTD
BIOS revision 6.00 PG
BIOS release date 10/17/2003
Chipset nVidia nForce2 Ultra 400 rev. C1
Southbridge nVidia nForce2 MCP rev. A4
Sensor chip Winbond W83627HF
Graphic Interface AGP
AGP Status enabled, rev. 3.0
AGP Data Transfert Rate 8x
AGP Max Rate 8x
AGP Side Band Addressing supported, enabled
AGP Aperture Size 128 MBytes
Memory
DRAM Type DDR-SDRAM
DRAM Size 512 MBytes
DRAM Frequency 200.8 MHz
FSB:DRAM 5:6
CAS# Latency 2.5 clocks
RAS# to CAS# 3 clocks
RAS# Precharge 3 clocks
Cycle Time (TRAS) 8 clocks
# of memory modules 2
Module 0 DDR-SDRAM PC3200 - 256 MBytes
Module 1 DDR-SDRAM PC3200 - 256 MBytes
Software
Windows version Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)
DirectX version 9.0c
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.12.2004 22:20:40
|
|
|
kõige tähtsam osa on kehvalt öeldud ;D
mis kaart on? (video)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
28.12.2004 22:38:37
|
|
|
amd xp 3200+ , ati radeon 7500 64mb
900p
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
29.12.2004 21:49:19
|
|
|
ohh sorry , my bad
Card name: RADEON 9600 SERIES
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: RADEON 9600 Series AGP (0x4150)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_4150&SUBSYS_2066148C&REV_00
Display Memory: 128.0 MB
Current Mode: 1024 x 768 (32 bit) (85Hz)
Monitor: Default Monitor
Monitor Max Res:
Driver Name: ati2dvag.dll
Driver Version: 6.14.0010.6422 (English)
DDI Version: 9 (or higher)
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 1/27/2004 21:57:28, 387584 bytes
WHQL Logo'd: n/a
WHQL Date Stamp: n/a
VDD: n/a
Mini VDD: ati2mtag.sys
Mini VDD Date: 1/27/2004 21:56:58, 669696 bytes
Device Identifier: {D7B71EE2-0210-11CF-2A6E-6C00A1C2CB35}
Vendor ID: 0x1002
Device ID: 0x4150
SubSys ID: 0x2066148C
Revision ID: 0x0000
Revision ID: 0x0000
Video Accel: ModeMPEG2_C ModeMPEG2_D
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
29.12.2004 22:41:25
|
|
|
ikkagi ei saan sittagi targemaks on ta sul 9600 se 9600pro 9600xt ?
ja see 1,3k skoor on enamvähem
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
29.12.2004 23:08:04
|
|
|
aga kuis ma saan teada täpselt, et mis mark on?
9600 PRO R96A-C3 - mingi sellise kirja leidsin raamatust?
aga muidu thnks kui see on norm tulemus
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
29.12.2004 23:09:01
|
|
|
vot seda PRO seda oligi vaja
aitähh jah on küll päris kena scoor
ise sain vist 1,4 def vms ei mäleta enam
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.12.2004 02:22:58
|
|
|
irw ega see minuoma ple. Minuoma oleks rämedalt suurem ja kenam 8)
See mul K-Salongi kaart hetkel.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
31.12.2004 02:57:04
|
|
|
Ma vaatan, et mul margusseriga samad tulemused enamvähem testides
1,7k 3dmarks
Lähen kohe profiili konfi kirjutama.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
31.12.2004 10:48:49
|
|
|
| Rudolf112 kirjutas: |
Ma vaatan, et mul margusseriga samad tulemused enamvähem testides
1,7k 3dmarks
Lähen kohe profiili konfi kirjutama. |
mwhaha ja mul 9600pro
sul 9700pro 256bit
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
31.12.2004 14:28:07
|
|
|
PowerColor Radeon 9500@9700PRO 256-bit default kellad.
onvõimalik üldse nii ?
edit: platoon pane oma XT PE kellad peale ja vaata mis saad!!!
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
31.12.2004 14:34:34
|
|
|
| lehm kirjutas: |
PowerColor Radeon 9500@9700PRO 256-bit default kellad.
onvõimalik üldse nii ?
edit: platoon pane oma XT PE kellad peale ja vaata mis saad!!! |
on küll võimalik jah
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
01.01.2005 21:40:11
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Rudolf112 kirjutas: |
Ma vaatan, et mul margusseriga samad tulemused enamvähem testides
1,7k 3dmarks
Lähen kohe profiili konfi kirjutama. |
mwhaha ja mul 9600pro
sul 9700pro 256bit  |
Algselt siiski 9500NP ja default clockid
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.01.2005 21:55:00
|
|
|
| lehm kirjutas: |
PowerColor Radeon 9500@9700PRO 256-bit default kellad.
onvõimalik üldse nii ?
edit: platoon pane oma XT PE kellad peale ja vaata mis saad!!! |
Ma panen X800PRO-le X800XT PE biose? Mõttetu.
123 libu testib hetkel kaarte... tähendab homme hommiku hakkab. Sai kolm kaarti lõpuks. Ma ju ainult üks kuu ootan
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
04.01.2005 23:58:37
|
|
|
Tegin ka 2ra testi siis 4787 punkti
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.01.2005 03:02:28
|
|
|
No ma ei saa aru krdi x800pro ikka imeb ! 2.4ghz a64 ja x800 def 4732 punni
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.01.2005 03:39:02
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
No ma ei saa aru krdi x800pro ikka imeb ! 2.4ghz a64 ja x800 def 4732 punni  |
EDIT: Tiba kella ka videole siis : 2.4Ghz Winny + x800pro @ 530/1100 5362
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
05.01.2005 13:24:22
error: |
|
|
palun aidake, mis tähendab selline veateade:
IDirect3DDevice9: CreatePixelShader failed: Invalid call(D3DERR_INVALIDCALL)
olen proovinud mitmes aruvis-ikka sama jama!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
05.01.2005 13:26:30
|
|
|
videkaardil pole 9dx tuge äkki ?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
05.01.2005 13:26:44
Re: error: |
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
palun aidake, mis tähendab selline veateade:
IDirect3DDevice9: CreatePixelShader failed: Invalid call(D3DERR_INVALIDCALL)
olen proovinud mitmes aruvis-ikka sama jama! |
mis graafikakaart sul on....äkki on mõni vanem kaart ja see ei toeta pixel shaderit..seega ei saa jooksutada ka 3d marki
edit: deem.ette jõuti
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
05.01.2005 14:08:45
|
|
|
Sai ka see maagiline 5k yletatud
Link- http://www.hot.ee/neoman/3dmark05.JPG
prose p4 2,4@3,0ghz m2lu kahjuks ainult 256 mb PC-3200 Corsair CL 2,0
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.01.2005 19:17:55
|
|
|
p4 @ 3,0
mälud 3-3-3-8
x800pro @ 16piipu 525/567
catalyst 4.12
5736 pts
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
05.01.2005 21:43:03
|
|
|
v2ike off-topic ,aga kas on mingi lehekylg kus on olemas 01/03/05 tulemused ? ehk siis k6ige k6rgemate punktide edetabel
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
05.01.2005 21:44:16
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| v2ike off-topic ,aga kas on mingi lehekylg kus on olemas 01/03/05 tulemused ? ehk siis k6ige k6rgemate punktide edetabel |
www.futuremark.com
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
05.01.2005 22:06:57
|
|
|
| tsitaat: |
mis graafikakaart sul on....äkki on mõni vanem kaart ja see ei toeta pixel shaderit..seega ei saa jooksutada ka 3d marki
edit: deem.ette jõuti
|
ei tea, kas lapaka radeon 9200 seda toetab? peaks järgi vaatama...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.01.2005 22:12:57
|
|
|
Noh uue prosega viskas 3200 ära mulle punne 100 rohkem selles Markis kus prose just kõige mittevajalikum on
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.01.2005 22:22:16
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Noh uue prosega viskas 3200 ära mulle punne 100 rohkem selles Markis kus prose just kõige mittevajalikum on  |
aise scoorid
CPU @ 2.8; VPU 549/MEM 1206 tuli 5632p
CPU @ 3.5; VPU 564/MEM 1224 tuli 6235p
video lisatud kell +15\+18 pole just märkimisväärne võrreldes prose omaga
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.01.2005 22:25:02
|
|
|
Hmm võimalik...ta tõstis cpu/mälu klokke korraga ja mul selle prosega kordajad kinni ja FSB-s/mäludes/prose üldises üüberklokitaluvuses asi kinni
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.01.2005 21:50:21
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
No ma ei saa aru krdi x800pro ikka imeb ! 2.4ghz a64 ja x800 def 4732 punni  |
EDIT: Tiba kella ka videole siis : 2.4Ghz Winny + x800pro @ 530/1100 5362 |
Hale
Gainward GeForce 6800GT (2400 Ultra)@420\1300
2,2GHz Barton2500@3200 (11x200) 1.475v
5523p tavalised nVidia drivud
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=453411
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
06.01.2005 21:58:46
|
|
|
Platoon kui see skoor on saadud su masina taga nendel kelladel siis on see küll väike jah. isegi 256 mälu ja mu kehv a64 prose saab stockis saab peaaegu niipalju def kelladel
viimati muutis lehm 06.01.2005 22:22:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|