Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 20.12.2004 16:53:48 vasta tsitaadiga

MicroLink Mobilex N770 Centrino
Intel Pentium M 715 Dothan 1.5GHz
Kingston 512MB PC2100 SO-DIMM
ATI M11 Mobile Radeon 9700 128MB DDR
Memory Clock 270MHz, Core Clock 500MHz

3DMark05 Version 1.1.0 - 1362 3D marks
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=393622
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 17:37:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xtr kirjutas:
5608 3DMarki icon_biggrin.gif
Pilt
Barton 2500+
512+256+256 PC3200 CL2,5-4-4-7
BBA X800XT PE 520/560@552/591
ATI Catalyst 4.12
nForce 4.27


Mõttega ATI ostsid?
Mul niipalju probleeme selle pasaga... Richard Burns Rally jookseb jõhkralt kokku, LOTR The Battle For Middle Earthis FPS 30, NFSU2 fps pask, Colin2k5 jookseb kokku jne

ei ole minu oma. ja võib ju osta, kui 4k-ga saab, või mis? icon_wink.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 21.12.2004 21:14:49 vasta tsitaadiga

Pentium4 LGA775 3GHz@3,7
DDR2 2x256mb
nvidia 6600GT 500/1000@600/1200
3560 punni
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 23:51:55 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
Pentium4 LGA775 3GHz@3,7
DDR2 2x256mb
nvidia 6600GT 500/1000@600/1200
3560 punni


kudagi vähe nagu sellise komplekti kohta icon_rolleyes.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 00:04:59 vasta tsitaadiga

Prose klokki vaadatates ma imestan miks see ple 3 -> 3.7ghz overkloki prst kuumarabanduse saanud icon_lol.gif inbox kuuleriga jah...kui midagi eksootilisemat seal on siis beer_yum.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 00:06:42 vasta tsitaadiga

4659p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=399842
8)
Barton2500@3200 (11x200) 1.525v
2x512Mb PC3200 PQI
Galaxy GeForce 6800GT Default.

Kõik defaultis nagu

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 01:16:31 vasta tsitaadiga

prose ei ole stop the lies puta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 22.12.2004 14:14:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Iron miki kirjutas:
Pentium4 LGA775 3GHz@3,7
DDR2 2x256mb
nvidia 6600GT 500/1000@600/1200
3560 punni


kudagi vähe nagu sellise komplekti kohta icon_rolleyes.gif

On küll jah
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 23.12.2004 16:56:28 vasta tsitaadiga

suva test (panen siin ühele tuttavale arvutit kokku)
winchester 3000+ (1800MHz)@205x9 (1850MHz)
2x512MB A-Data DDR566@DDR410 CL2,5-3-3-6-2T
MSI Neo2 Platinum
Radeon X800Pro VIVO@ XT bios 500/1200MHz
väga sassis winxp sp2 dx9, catalyst 4,12

tulemus 5049punni (comare)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.12.2004 17:01:51 vasta tsitaadiga

Jaan, 1850Mhz icon_question.gif icon_eek.gif suur klokkaja ei saavutanud winchesteriga rohkem? Endale paneb 2,8 ja teisi mõnitab 1,8-ga.
oleks veel mälu pidur... a ddr566 jooksutada 410-ga on natuke narr küll ja 2T? icon_wink.gif
kes sind hammustas? harjutad downclocki?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 17:05:44 vasta tsitaadiga

Jaan WTF miks nii väike skoor? icon_eek.gif

aise sai ilma klokkimata 5413 punkti
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=337685

nojah tal XT PE aga kellad madalamad kui sul(core tiba kõrgem mem kõvasti madalam)
ma pakun, et sul miski kala kuskil icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 23.12.2004 17:30:00 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Jaan WTF miks nii väike skoor? icon_eek.gif

lugege esimest rida uuesti icon_lol.gif
krt, mul vaja mingi 4 arvutit vaja täna kokku panna, ma tõesti ei viitsi neid koguaeg piinata icon_neutral.gif
testi tegin ainult selleks, et vaadata, kas 16pipe-i töötavad.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 18:18:05 vasta tsitaadiga

Saan esmasp või teisip
Sapphire X800PRO@X800XT PE VIVO ja ATI VGA Silencer 4
Loodan häid punne saada icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 18:51:45 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Jaan WTF miks nii väike skoor? icon_eek.gif

aise sai ilma klokkimata 5413 punkti
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=337685

nojah tal XT PE aga kellad madalamad kui sul(core tiba kõrgem mem kõvasti madalam)
ma pakun, et sul miski kala kuskil icon_wink.gif


mul on ka pro vivo kaart, kirjas xt kuna võtab vähem ruumi ja tegelikult ta ju ongi xt icon_smile.gif


tegin veel paar testi:
CPU @ 2.8; VPU 549/MEM 1206 tuli 5632p
CPU @ 3.5; VPU 564/MEM 1224 tuli 6235p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=405262

vpu´d üle 564 ei saanud panna, muidu pang nature testis (kõige tundlikum test). tuba ka soe e. sitt jahutus
ja v-mod ka vaja teha. mälu oleks ilmselt ka 1300 kannatanud aga ei viitsinud jamada enam.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 26.12.2004 16:35:52 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Jaan WTF miks nii väike skoor? icon_eek.gif

aise sai ilma klokkimata 5413 punkti
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=337685...

Kusjuures scoor on tõesti madalam kõikides DX8-9 testides, ja leidsin sellele ka seletuse-
nimelt vaatamata XT/XT PE-ks flashimisele jäi ikkagi 12pipe-i alles icon_neutral.gif
igatahes masin valmis, 24/7 kannatab 3D/vms piinamist.
3D-s annab umbes:
3D2005- 5K
3D2003- 11K
3D2001- 27K

winchester 3000+@267x9 (2400MHz) /1,45V inbox cooler
A-Data Vitessa DD566@534/ CL2,5-3-3-6-1T/2,7V
MSI Neo2 Platinum
Powercolor X800Pro VIVO@ 500/580MHz
Antec Sonata Piano Black/Antec TP380W
Nec 3500 DVD-RW
Maxtor Diamond Max 10 200GB

selline kiire, ilus ja vaikne mängumasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 21:22:03 vasta tsitaadiga

Umm ma ei tea prs kindlalt kas see on naljanumber aga sain siis oma 6600GT-ga 2700 punkti icon_eek.gif 300 rohkem kui 9800Pro-ga icon_sad.gif nigu 3500 oleks old ootuspärane skoor...jaja ma tean seda juttu et prose nõrk 8)
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 22:23:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2700 punkti

Ma sain 9800pro-ga default nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 23:05:24 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/jd/3dmark05.JPG

defkelladel ja mälu 512mc pc2100 ehk kuigu palju mõjutab skoore. homme proovin pqi pc3200 mäludega ehk on parem..
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.12.2004 21:33:04 vasta tsitaadiga

nii... sain 3dmark05-ga 1309 pointsa.
kas see hea või halb? Kui masin on selline? icon_wink.gif

Name AMD Athlon XP
Code Name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family / Model / Stepping 6 A 0
Extended Family / Model 7 A
Package Socket A
Technology 0.13 µ
Supported Instructions Sets MMX, Extended MMX, 3DNow!, Extended 3DNow!, SSE
CPU Clock Speed 1923.9 MHz
Clock multiplier x 11.5
Front Side Bus Frequency 167.3 MHz
Bus Speed 334.6 MHz
L1 Data Cache 64 KBytes, 2-way set associative, 64 Bytes line size
L1 Instruction Cache 64 KBytes, 2-way set associative, 64 Bytes line size
L2 Cache 512 KBytes, 16-way set associative, 64 Bytes line size
L2 Speed 1923.9 MHz (Full)
L2 Location On Chip
L2 Data Prefetch Logic yes
L2 Bus Width 64 bits



Mainboard and chipset
Motherboard manufacturer
Motherboard model nVidia-nForce,
BIOS vendor Phoenix Technologies, LTD
BIOS revision 6.00 PG
BIOS release date 10/17/2003
Chipset nVidia nForce2 Ultra 400 rev. C1
Southbridge nVidia nForce2 MCP rev. A4
Sensor chip Winbond W83627HF

Graphic Interface AGP
AGP Status enabled, rev. 3.0
AGP Data Transfert Rate 8x
AGP Max Rate 8x
AGP Side Band Addressing supported, enabled
AGP Aperture Size 128 MBytes



Memory
DRAM Type DDR-SDRAM
DRAM Size 512 MBytes
DRAM Frequency 200.8 MHz
FSB:DRAM 5:6
CAS# Latency 2.5 clocks
RAS# to CAS# 3 clocks
RAS# Precharge 3 clocks
Cycle Time (TRAS) 8 clocks
# of memory modules 2
Module 0 DDR-SDRAM PC3200 - 256 MBytes
Module 1 DDR-SDRAM PC3200 - 256 MBytes



Software
Windows version Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)
DirectX version 9.0c

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.12.2004 22:20:40 vasta tsitaadiga

kõige tähtsam osa on kehvalt öeldud ;D
mis kaart on? (video)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003




sõnum 28.12.2004 22:38:37 vasta tsitaadiga

amd xp 3200+ , ati radeon 7500 64mb
900p
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.12.2004 21:49:19 vasta tsitaadiga

ohh sorry , my bad icon_redface.gif

Card name: RADEON 9600 SERIES
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: RADEON 9600 Series AGP (0x4150)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_4150&SUBSYS_2066148C&REV_00
Display Memory: 128.0 MB
Current Mode: 1024 x 768 (32 bit) (85Hz)
Monitor: Default Monitor
Monitor Max Res:
Driver Name: ati2dvag.dll
Driver Version: 6.14.0010.6422 (English)
DDI Version: 9 (or higher)
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 1/27/2004 21:57:28, 387584 bytes
WHQL Logo'd: n/a
WHQL Date Stamp: n/a
VDD: n/a
Mini VDD: ati2mtag.sys
Mini VDD Date: 1/27/2004 21:56:58, 669696 bytes
Device Identifier: {D7B71EE2-0210-11CF-2A6E-6C00A1C2CB35}
Vendor ID: 0x1002
Device ID: 0x4150
SubSys ID: 0x2066148C
Revision ID: 0x0000
Revision ID: 0x0000
Video Accel: ModeMPEG2_C ModeMPEG2_D

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2004 22:41:25 vasta tsitaadiga

ikkagi ei saan sittagi targemaks on ta sul 9600 se 9600pro 9600xt ?

ja see 1,3k skoor on enamvähem
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.12.2004 23:08:04 vasta tsitaadiga

aga kuis ma saan teada täpselt, et mis mark on?
9600 PRO R96A-C3 - mingi sellise kirja leidsin raamatust?
aga muidu thnks thumbs_up.gif beer_yum.gif kui see on norm tulemus icon_rolleyes.gif

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2004 23:09:01 vasta tsitaadiga

vot seda PRO seda oligi vaja icon_biggrin.gif
aitähh jah on küll päris kena scoor
ise sain vist 1,4 def vms ei mäleta enam
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 02:16:28 vasta tsitaadiga

4689p icon_wink.gif

X800PRO default kellad ja Barton2200MHz
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=430021

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 02:17:37 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/X800XT.jpg?2

default õhh icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 02:22:58 vasta tsitaadiga

irw ega see minuoma ple. Minuoma oleks rämedalt suurem ja kenam 8)
See mul K-Salongi kaart hetkel.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 02:57:04 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et mul margusseriga samad tulemused enamvähem testides icon_smile.gif
1,7k 3dmarks

Lähen kohe profiili konfi kirjutama.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.12.2004 10:48:49 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Ma vaatan, et mul margusseriga samad tulemused enamvähem testides icon_smile.gif
1,7k 3dmarks

Lähen kohe profiili konfi kirjutama.


mwhaha ja mul 9600pro icon_biggrin.gif
sul 9700pro 256bit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 14:28:07 vasta tsitaadiga

PowerColor Radeon 9500@9700PRO 256-bit default kellad.


onvõimalik üldse nii icon_biggrin.gif?

edit: platoon pane oma XT PE kellad peale ja vaata mis saad!!!
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.12.2004 14:34:34 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
PowerColor Radeon 9500@9700PRO 256-bit default kellad.


onvõimalik üldse nii icon_biggrin.gif?

edit: platoon pane oma XT PE kellad peale ja vaata mis saad!!!


on küll võimalik jah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 21:40:11 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
Ma vaatan, et mul margusseriga samad tulemused enamvähem testides icon_smile.gif
1,7k 3dmarks

Lähen kohe profiili konfi kirjutama.


mwhaha ja mul 9600pro icon_biggrin.gif
sul 9700pro 256bit icon_biggrin.gif


Algselt siiski 9500NP ja default clockid icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 21:55:00 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
PowerColor Radeon 9500@9700PRO 256-bit default kellad.


onvõimalik üldse nii icon_biggrin.gif?

edit: platoon pane oma XT PE kellad peale ja vaata mis saad!!!


Ma panen X800PRO-le X800XT PE biose? icon_razz1.gif Mõttetu.
123 libu testib hetkel kaarte... tähendab homme hommiku hakkab. Sai kolm kaarti lõpuks. Ma ju ainult üks kuu ootan icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2005 23:58:37 vasta tsitaadiga

Tegin ka 2ra testi siis 4787 punkti
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 03:02:28 vasta tsitaadiga

No ma ei saa aru krdi x800pro ikka imeb ! 2.4ghz a64 ja x800 def 4732 punni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 03:39:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
No ma ei saa aru krdi x800pro ikka imeb ! 2.4ghz a64 ja x800 def 4732 punni icon_neutral.gif


EDIT: Tiba kella ka videole siis : 2.4Ghz Winny + x800pro @ 530/1100 5362
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 05.01.2005 13:24:22 error: vasta tsitaadiga

palun aidake, mis tähendab selline veateade:
IDirect3DDevice9: CreatePixelShader failed: Invalid call(D3DERR_INVALIDCALL)
olen proovinud mitmes aruvis-ikka sama jama!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 13:26:30 vasta tsitaadiga

videkaardil pole 9dx tuge äkki ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 13:26:44 Re: error: vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
palun aidake, mis tähendab selline veateade:
IDirect3DDevice9: CreatePixelShader failed: Invalid call(D3DERR_INVALIDCALL)
olen proovinud mitmes aruvis-ikka sama jama!


mis graafikakaart sul on....äkki on mõni vanem kaart ja see ei toeta pixel shaderit..seega ei saa jooksutada ka 3d marki

edit: deem.ette jõuti icon_razz1.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 14:08:45 vasta tsitaadiga

Sai ka see maagiline 5k yletatud

Link- http://www.hot.ee/neoman/3dmark05.JPG

prose p4 2,4@3,0ghz m2lu kahjuks ainult 256 mb PC-3200 Corsair CL 2,0

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 19:17:55 vasta tsitaadiga

p4 @ 3,0
mälud 3-3-3-8
x800pro @ 16piipu 525/567
catalyst 4.12

5736 pts
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 21:43:03 vasta tsitaadiga

v2ike off-topic ,aga kas on mingi lehekylg kus on olemas 01/03/05 tulemused ? ehk siis k6ige k6rgemate punktide edetabel
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.01.2005 21:44:16 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
v2ike off-topic ,aga kas on mingi lehekylg kus on olemas 01/03/05 tulemused ? ehk siis k6ige k6rgemate punktide edetabel


www.futuremark.com
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 05.01.2005 22:06:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis graafikakaart sul on....äkki on mõni vanem kaart ja see ei toeta pixel shaderit..seega ei saa jooksutada ka 3d marki

edit: deem.ette jõuti

ei tea, kas lapaka radeon 9200 seda toetab? peaks järgi vaatama...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 22:12:57 vasta tsitaadiga

Noh uue prosega viskas 3200 ära mulle punne icon_lol.gif icon_wink.gif 100 rohkem selles Markis kus prose just kõige mittevajalikum on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 22:22:16 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Noh uue prosega viskas 3200 ära mulle punne icon_lol.gif icon_wink.gif 100 rohkem selles Markis kus prose just kõige mittevajalikum on icon_razz1.gif


aise scoorid
CPU @ 2.8; VPU 549/MEM 1206 tuli 5632p
CPU @ 3.5; VPU 564/MEM 1224 tuli 6235p
video lisatud kell +15\+18 pole just märkimisväärne võrreldes prose omaga
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 22:25:02 vasta tsitaadiga

Hmm võimalik...ta tõstis cpu/mälu klokke korraga icon_wink.gif ja mul selle prosega kordajad kinni ja FSB-s/mäludes/prose üldises üüberklokitaluvuses asi kinni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 21:50:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
No ma ei saa aru krdi x800pro ikka imeb ! 2.4ghz a64 ja x800 def 4732 punni icon_neutral.gif


EDIT: Tiba kella ka videole siis : 2.4Ghz Winny + x800pro @ 530/1100 5362


Hale icon_biggrin.gif

Gainward GeForce 6800GT (2400 Ultra)@420\1300
2,2GHz Barton2500@3200 (11x200) 1.475v

5523p tavalised nVidia drivud
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=453411

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 21:58:46 vasta tsitaadiga

Platoon kui see skoor on saadud su masina taga nendel kelladel siis on see küll väike jah. isegi 256 mälu ja mu kehv a64 prose saab stockis saab peaaegu niipalju def kelladel icon_lol.gif

viimati muutis lehm 06.01.2005 22:22:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.