|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 01:31:07
kõvaketas loojas |
|
|
mul siis siin üks 20 gigane samsungi junn vist hakkab otsi andma. asi nagu vahel piiksub ja peale piiksu käib kolks ja kui see juhtub n. mängu ajal siis mäng hangub nende helide ajal. see probleem oli vast miski pool aastat tagasi kah juba a siis läks üle. asi nagu on hull sisi kui kõvaketas hakkab vaikselt täis saama et ala lõpu osa oleks mecas or smthing. igatahes tyhjendasin veidike arvutit ja nüd piiksub harvem. kui üldse piiksub sis piiksub kui n. winampis lugusid vahetan. tegin ka defgramendi ära. 1 korra olen ka tähendanud et kõvaketas nagu lasi pöörded alla ja võttis uuesti üles, muidugi see võis ka mu teine 20 gigane ketas olla mis ple kah just kõige paremas seisus (kopeerides n. vahel läheb aeg lakke ja siis jääb toppama ja mida veel.... nagu panges oleks), see ketas on ibm.
ok ja nüüd asja juurde
arvuti tegi ise restardi kui telkut arvutis vahtisin ja dscaleri kinni panin. ainuke asi mis täna teind olen oli see et vähe klokkisin oma ti4200(mhz tõesti ei tõstnud palju 300/600 on vist see piir või noh kuidas kunagi, ma tõstsin 260/570 umb. ja 3dmark 2001 tegi ära). isiklikult arvan et kõvaketas jäi lihtsalt seisma or smthing ja win pani pange. on see üldse võimalik? restart muidu oli otsekohene.. mingit pange ega midagi polnd.. lihtsalt laksust restart ja must pilt ette. kõige tõenäolisem on vist et ketas ikka läbi onju?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.12.2004 03:36:11
|
|
|
See ketas läheb looja karja küll 8) vähemalt ülejäänud "plaksuvad või kolksuvad" on läinud. Nii, et tee kopisid, sest keegi ei tea mitme päeva - nädala pärast see nüüd lõplikult vedru välja viskab
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madeinussr
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004
|
24.12.2004 03:41:30
|
|
|
proovi degfragment toolsi ! äkki teeb ilusti failide asetuse korda kui muud ei aita
_________________ "Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.12.2004 10:26:13
|
|
|
| Kui saad kogu kettal oleva vajaliku info kusagile ära kopeerida siis tee sellele full format. Kui leiab bade siis tõenäoliselt ketas omadega otsas
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 14:58:17
|
|
|
| tsitaat: |
proovi degfragment toolsi ! äkki teeb ilusti failide asetuse korda kui muud ei aita
|
defgramendi tegi ära. ikka paugub edasi... aint meybe nati vähem... ei pööra sellele enam nii palju tähelepanu
----------
----------
| tsitaat: |
Kui saad kogu kettal oleva vajaliku info kusagile ära kopeerida siis tee sellele full format. Kui leiab bade siis tõenäoliselt ketas omadega otsas
|
hmm... nu ma parem kogun juba uue 80 gigase jaoks. ja kui saan sis võin järgi proovida. präägu naljalt ei taha formatti teha kuna ilge jama on n. tv/fm kaarti ja muud paska peale installida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 15:14:43
|
|
|
| aga no teada tahtsin kas restart võis kõvaketta pärast olla? kui ei siis on veel midagi pucis
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.12.2004 17:41:08
|
|
|
Saab küll kolksuva ketta pärast olla, tekitab oma koormustega toitele koormuse peal ja sellest piisab restardiks
Kuid siit kerkib selline küsimus, et kui võimas Sul toiteplokk on Et kui liialt lahja - siis toitekas ei suuda "rauda" ära toita. Aga seda saad proovida toiteka vahetusega ja siis näed ka kas HDD kolksumised jms. kaovad või ei
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 18:40:04
|
|
|
hmm toitekas on 300W codegen
suht palju peab toitma kah se loom:2 ketast,cdrom ;tv/fm kaart video jne. 2 katoodi ka taga a ned välja lülitatud.
suht kahtlen et toiteka vahetusega kõvakettal kolksumine lõppeks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.12.2004 19:21:10
|
|
|
Kui see on sama masin, mis profiilis, siis on umbes 50-100W võimsust vähe ehk toide peaks olema vähemalt 350W, soovitan 400W ja kui võimalik, siis suure 12x12 ventikaga
Aga laena mõne sõbra käest prooviks korraks 400-ne toiteks ja proovi järgi 8)
OT: Aga võid uskuda - liialt vähese toite tõttu on mul paljudel tuttavatel mitmeid jamasid(läbipõlemisi) olnud
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 19:44:29
|
|
|
et võib olla võimalus et kõvaketas on korras? või on kindlalt loojas sest siis ma tean mida veel juurde vaja on osta.
ot: palju 400 sed codegenid plekivad siin HinnaVaatluses? või mis firma omat soovitate. võimalikult odav võiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.12.2004 21:06:34
|
|
|
Aga kas Sul mõnd tuttavat arvutiomanikku pole siis või Lihtsalt ajutine vahetus annaks Sul võimaluse kontrollida, kas ketas plaksub edasi või ei - kui edasi kolksub, on ketta viga
Ise ostsin viimati (samuti arvuti kontrolliks ja hilisemaks vahetuseks) Ordist 400W-se toiteka 300 EEK-u eest, tootjafirmat kahjuks ei mäleta Küll ei kaota ma ostuga eriti, kuna väljavahetamisele minev 300W toide läheb järgmisesse masinasse 250W-st välja vahetama ning see omakorda mahapõlenud 200W-se asemele 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
24.12.2004 21:19:55
|
|
|
endal tegi 40gb maxtor siukest keppi korra tuli pilt ette aga siis oli küpse ka pideval kui oli teine kõvaketas järgi lasi pöörded alla ja uuesti üles
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 21:30:53
|
|
|
selliseid arvutiomanikke eriti vist ei tunne kellel oleks üle 300W . paaril on aga neil garantii ja korpust ei saa lahti mudida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.12.2004 21:44:33
|
|
|
Haapsalu peaks ju igasugu uhkete nimedega arvutifirmasid täis olema, kas neil ei leidu mõnd kasutatud toitekat "võileivahinna" eest või siis sellist katkist "millel nt. aint. sulavkaitse" läbi - vahetad kaitsme ära ja siis proovid Või siis korraks proovimiseks laenuks
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.12.2004 22:31:12
|
|
|
| ah perse, ma pigem ostan miskise uue toiteka... nigunii oleks vaja, ükstapuha kas kõvaketta ragin sõltub sellest or not.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
24.12.2004 23:18:44
|
|
|
| project kirjutas: |
| ah <b>piix</b>, ma pigem ostan miskise uue toiteka... nigunii oleks vaja, ükstapuha kas kõvaketta ragin sõltub sellest or not. |
Toiteplokk ei saa ju kuidagi mõjutada seda kas kõvaketas ragiseb või mitte . aff
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.12.2004 02:56:29
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
| project kirjutas: |
| ah <b>piix</b>, ma pigem ostan miskise uue toiteka... nigunii oleks vaja, ükstapuha kas kõvaketta ragin sõltub sellest or not. |
Toiteplokk ei saa ju kuidagi mõjutada seda kas kõvaketas ragiseb või mitte . aff
Laurikre:. |
nujah... eks ma ostan kõvaketta ja toiteka mõlemad uued
lahja on vist jah see 300 ne code minu confi jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
25.12.2004 03:04:50
|
|
|
| toide saab vabalt mõjutada kolksumist, mul suri kaks seagatet järjrst kehva toite tõttu ja hakkasid ka kahtlast häält tegema enne lõpliku surma (fakt, et mõlemal ketal tundub probleeme olevat ja eriti koormuse all vihjab ka kehvale toitele). Mina soovitaks veel hddregeneraatoriga kettad üle käia (kui uue toite oled ostnud) ja samuti hdtune-ga pärast. Hddregen eemaldab "softilised" badid mis võivad ka ketta häälitsema panna ja hdtune näitab ilusti ära mis ketal viga tavaliselt (health).
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.12.2004 03:14:46
|
|
|
Xtro jutule lisaks niipalju, et kõvakettad vajavad teatud ajahetkedel üsna suurt vooluressurssi ja kui sel hetkel seda toitekas ei suuda tagada, siis paratamatult peatub nii mootor kui viskab pead parkijasse (see ongi see "kolks"). Siis taas energiat vaja, et pead "lahti tõmmata" ja mootor käima panna
Mingil tootjal (Fujitsu oli vist) olid kunagi isegi välja toodud kui suurt "momendivoolusid +5V ja +12V" kettad vajasid ja see "tahtmine oli üsna suur"
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.12.2004 03:38:02
|
|
|
ok a mis see piiks enne kolksu siis on, seletage see siis kah juba ära
a krt kui ma ostaks 80 nese ketta ja paneks sama toitekaga tööle siis see võib suht kahjustada jah. krt kui toiteka ostan ple ketta jaoks raha.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
25.12.2004 03:40:38
|
|
|
| Aa unustasin mainida, et asi võib olla ka temperatuuris, elektroonika läheb hirmtuliseks ja hakkab vigu andma milletõtu pea lihtsalt ära pöörab sest tal ple õrna aimu mis teha 8)
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.12.2004 16:03:00
|
|
|
hetkel samsung 32 kraadi ja ibm on 36. pelades n. või kui arvuti pikeat aega käib siis tõusevad umb 4-5 kraadi.
http://www.zone.ee/networkproject/hdtune.JPG?2
see 65 kraadi seal on bullsh*t. mul kunagi näitas speedfan ka miskit 255 kraadi jamai tae mis veel. hetkel teen samsungile siis error scani.
EDIT2: error scan ei leidnud kah midagi, kõik oli tip top.
----------
IBM on aga kudagi kahtlane http://www.zone.ee/networkproject/hdtune2.JPG?2
kohe teen error scan kah. error scan ei leidnud kah midagi
mõlema ketta healt statused olid ka kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
25.12.2004 17:31:40
|
|
|
see temp andur näitab igal juhul saabast seal mitu asja mille temp mingil näitikul ei kajastu, näpuga katsuma aga vaata et miskit ära ei lühista
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.12.2004 19:55:11
|
|
|
njah. näpuga katsudes ta kindlalt 65 kraadi ple
see regenerator võtab terve igaviku, jätan ööseks tegema.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
25.12.2004 23:09:36
|
|
|
mul siin lihtsalt üks maxtor mille temp andur näitab u 29c aga käega ketast pealt katsud on u 50c ja ketal probleemiks pidev badide tekke.
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.12.2004 17:13:27
|
|
|
ööseks panin siis regeneratoriga üht ketast üle scannima. sellelt kettalt ta igatahes midagi ei leidnud, kõik oli OK. aga mai oska öelda kumb ketas see oli. täna ööseks paen teise kõvaketta scannima.
täna half life 2 pelades tuli kauaoodatud teine restart kah.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
26.12.2004 19:42:19
|
|
|
| project kirjutas: |
ööseks panin siis regeneratoriga üht ketast üle scannima. sellelt kettalt ta igatahes midagi ei leidnud, kõik oli OK. aga mai oska öelda kumb ketas see oli. täna ööseks paen teise kõvaketta scannima.
täna half life 2 pelades tuli kauaoodatud teine restart kah. |
Mul oli kah kõvaketta jama tegi restarte pidevalt.Läksin Ordisse ja seal öeldi mulle et see on praak kõveketas muide nad ise müüsid selle mulle ja see oli veel 60GB-ne.Siis ma ütlesin neile ,et kas siis vahetust saab teha ,sest nad ise müüsid sellise aga ütlesid et ei saa et enda mure et ostsid sellise .võibolla on sul kah praak kõvakettas .Aga kas sa arvutit transportinud pole ega mahalasknud või midagi taolist?See kõvaketas mis mul praegu on teeb kah siin imelikke hääli peale selle kui ma ta maha pillasin.Alguses ei läinud töölegi aga kui seisis mingi päevaega siis läks imekombel tööle.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.12.2004 20:57:15
|
|
|
minuteada pole ta kuskilt maha kukkunud. praak... hmm.. võibolla... ikkagi ka saluunist saadud ju
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.12.2004 21:33:32
|
|
|
Kui õieti mäletan, siis oli Samsungil ka endal testproge olemas, kas seda ka oled proovinud, mida see täistesti puhul annab. Samuti peaks Samsungi formaatija oskama teha nii Low Level Formaati kui ka kettale uue "0-tracki" kirjutada. Kui kirjutad ketta täiesti 0-i, siis peaks igasugu peidetud jamad "maha saama".
Kui aga pärast 0-i kirjutamist uuesti formaadid ning sama nähtus taastub, siis on kindlasti ketas ikkagi õhtal
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
26.12.2004 22:53:18
|
|
|
coolmode, garantiid siis pole sellel kettal?
igatähes kui juba nemad selle praagiks tunnistavad, siis nõuaks ma juba ammu garantiist uut
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.12.2004 22:57:18
|
|
|
| miski samsungi asjaga ple ma üle lasknud. formaadiga ei viitsi kah jamama hakata. ootan oma uue totieka ja 80 nese ära ja siis mässan edasi. hetkel, las kärssab.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.12.2004 00:26:20
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
coolmode, garantiid siis pole sellel kettal?
igatähes kui juba nemad selle praagiks tunnistavad, siis nõuaks ma juba ammu garantiist uut |
pool aastat oli garantii.Kui ma ostsin selle siis töötas aga vahepeal tegi resasi aga pärast läks juba hulluks resade tegemine ja siis läksin ordisse.Kuid ikkagi nende sitt ju?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.12.2004 02:09:33
|
|
|
kui nemad selle viga tunnistavad siis mina nõuaks garantii korras ümbervahetust, või läheks tarbiakaitsesse. päris nii ka ju ei saa, et nemad tunnistavad, et kehv partii oli, aga meie ikka ümber ei vaheta
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.12.2004 06:38:30
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
kui nemad selle viga tunnistavad siis mina nõuaks garantii korras ümbervahetust, või läheks tarbiakaitsesse. päris nii ka ju ei saa, et nemad tunnistavad, et kehv partii oli, aga meie ikka ümber ei vaheta  |
mõttetu on ajusi hakata jebima selle peale ordi töötajad on ühed parajad s**a vändad muud midagi!!!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.12.2004 10:14:19
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| Zoig kirjutas: |
kui nemad selle viga tunnistavad siis mina nõuaks garantii korras ümbervahetust, või läheks tarbiakaitsesse. päris nii ka ju ei saa, et nemad tunnistavad, et kehv partii oli, aga meie ikka ümber ei vaheta  |
(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> on ajusi hakata jebima selle peale ordi töötajad on ühed parajad s**a vändad muud midagi!!!!!!!! |
eks ise tead, sinu raha(ketas)
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.12.2004 14:05:39
|
|
|
hdd regeneratoriga on kah nüüd mõlemad kettad üle lastud, ei midagi, kõik on selle proge arus normis.
aga eks varsti näeb, saan 80 nese ketta ja 400 se code toite 8)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|