|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
20.12.2004 21:41:30
|
|
|
tõsiselt kannatust vajav leht FF'ga vaadates. kuid mis seal vahet on IE'ga vaadates, et seal läägi pole?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.12.2004 20:50:26
|
|
|
erm, mingi kamm juhtus just. normal view modes on surfamise aken (see kus kuvatakse lehte) läbipaistev :0 ehk siis lehte ei näe, toolbarid jms on täiesti olemas. full screen modes näeb lehte ilusti. mis kamm? kõikide lehtedega nii.
EDIT: vajutasin bookmarksi, tuli bookmarksi aken lahti ja sain pildi tagasi. kuid ikkagi mis kamm see selline on? mingi bugI?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
21.12.2004 21:05:19
|
|
|
|
natuke aeglane on jah asi
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
21.12.2004 23:25:08
|
|
|
| t-force kirjutas: |
|
natuke aeglane on jah asi |
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
21.12.2004 23:47:44
|
|
|
| Jõulusoo kirjutas: |
| t-force kirjutas: |
|
natuke aeglane on jah asi |
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust  |
njah,suht saja lähedale jääb ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
22.12.2004 01:06:19
|
|
|
| Jõulusoo kirjutas: |
| t-force kirjutas: |
|
natuke aeglane on jah asi |
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust  |
ikka leht, kuna IE'ga sellist probleemi ei teki
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.12.2004 01:16:54
|
|
|
| Soulscheme kirjutas: |
| Jõulusoo kirjutas: |
| t-force kirjutas: |
|
natuke aeglane on jah asi |
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust  |
ikka leht, kuna IE'ga sellist probleemi ei teki  |
mis s*t*asti see uuesti!
jääme ootama
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
22.12.2004 18:14:54
|
|
|
üritus maha teha FF ning IE on see turvaline ja hea
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.12.2004 18:16:45
|
|
|
| Soulscheme kirjutas: |
üritus maha teha FF ning IE on see turvaline ja hea  |
päris nii ta ei öelnud, aga näitas ära mõned Firefoxi miinuseid, mida igaüks võibolla ei näe või ei taha näha.
imelik oli see, etff-i default valikud olid kahtlased..
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.12.2004 23:30:52
|
|
|
viitsid äkki enne õhtu lõppu lühidalt kokku võtta ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.12.2004 23:37:10
|
|
|
| borru kirjutas: |
viitsid äkki enne õhtu lõppu lühidalt kokku võtta ? |
nu tema jutu point oli see, et kui "tavakasutaja" FF installib või sellele lisasid tõmmab, siis see protsess on ebaturvaline ja mingeid hoiatusi ei toimu, samuti on default valikud kahtlased. samuti ei ole võimalik brauseri plug-in'e disableda ega uninsatallida(kas tõesti?).
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
23.12.2004 01:05:02
|
|
|
pluginaid saab keelata options > downloads "Plug-Ins..." nupu alt nagu ja extesionitega on jah nii, et parem oleks kui keegi nad enne yle kontrolliks. samas jah.. suva servereitest neid pole mõtet installida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.12.2004 11:34:14
|
|
|
... kui ikka ei taheta näha häid külgi ja soovitakse iga hinna eest leida halbu, siis reeglina neid ka leitakse. Teatava lähenemisega/suhtumisega, saab üsna lihtsalt asjasse mittesüvenenu segasusse ajada ja jätta erinevaid muljeid, millel ei ole tegelikult mingit tõepõhja taga. Lugesin kirjutatu pealiskaudselt läbi ja ei õnnestunud midagi sellist leida, mis oleks pikemalt mõtlema pannud. Firefoxi põhi on ikka üsna stabiilne ja truvaline, ning tänu pluginate ja skinidele ka täpselt selliseks muudetav, nagu kasutajale meeldib - kus on IE sellised võimalused ? Firefoxiga võib juba algseadetega lennata peale ükskõik millisele interneti räpaaugule karmata, et sealt midagi väga roppu arvutile külge hakkab, kuid IE'ga ei julge seda isegi peale SP2 installimist ja turvaseadete kõpitsemist teha. Samas, IE nii turvaliseks muutmiseks, kui Firefox seda juba algselt on, tuleb teha ikka üsna palju keemiat, mis tavakasutajale kipub üle mõistuse käima ja reeglina piirab ka üsna palju tegevusvabadust ...
... rääkides puhtalt artikli kirjutanu suhtumisest, siis on see totaalselt erapoolik ja naeruvääristav, kaasates kuhjaga probleeme, mis pole üldse teemaga seotud - juba installimise protsess kubiseb subjektiivsusest ja asjasse mittepuutuvatest kommentaaridest, mis pole kuidagi Firefoxiga seotud, kuid kahjuks kulgeb sama joon kuni lõpuni. Kogu tekst jätab mulje, nagu oleks tegemist mingi saamatu arvutikasutajaga, kuid aimates autori tausta, pole see muud, kui puhas demagoogia või laim, kuidas kellelegi meeldib ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
03.01.2005 23:27:25
|
|
|
| Kuidas Internet Exploreri'l üldse kraane kinni keerata kui oled läinud üle Firefox'ile? Lihtsalt viskad shortcutid silme eest minema ja ei kasuta seda?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
04.01.2005 11:36:35
|
|
|
| fly2k kirjutas: |
| Kuidas Internet Exploreri'l üldse kraane kinni keerata kui oled läinud üle Firefox'ile? Lihtsalt viskad shortcutid silme eest minema ja ei kasuta seda? |
jep.. ytled tulemyyrile ka et enam välja ei laseks jne.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
05.01.2005 01:20:01
|
|
|
| fly2k kirjutas: |
| Kuidas Internet Exploreri'l üldse kraane kinni keerata kui oled läinud üle Firefox'ile? Lihtsalt viskad shortcutid silme eest minema ja ei kasuta seda? |
sea programmidele eelistused
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
05.01.2005 18:35:43
|
|
|
Avan Tab1 uues tab´is akna Tab2. Siis avan Tab1 uuesti ühe tab´i Tab3. Mis shortcut nupuga saaks nüüd kolmandast esimesesse, ehk sinna kust see lahti tehti.
Cotrol Shift Tab ei sobi.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ostap
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2001
|
06.01.2005 10:07:41
|
|
|
| N/A kirjutas: |
| oskate öelda, miks ta mul HV automaatset sisselogimist teha ei oska? RC2 on ver. |
Sama probleem ka mul, ei leidnud vastust sellele küsimusele. Äkki keegi oskab aidata, üks küsimus veel Internet Exploreriga näitab kui hiirega teema peale minna esimest küsimust täielikult, FF'ga näitab ainult esimest rida sellest, oskab keegi midagi selle kohta öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
06.01.2005 13:52:15
|
|
|
| ostap kirjutas: |
| N/A kirjutas: |
| oskate öelda, miks ta mul HV automaatset sisselogimist teha ei oska? RC2 on ver. |
Sama probleem ka mul, ei leidnud vastust sellele küsimusele. Äkki keegi oskab aidata, üks küsimus veel Internet Exploreriga näitab kui hiirega teema peale minna esimest küsimust täielikult, FF'ga näitab ainult esimest rida sellest, oskab keegi midagi selle kohta öelda. |
HV phpbb versioon ulatub sinna aega kus firefoxist ei hoolitud nõnda palju
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
06.01.2005 14:03:35
|
|
|
| ..::iguana::.. kirjutas: |
Tools->Options->Advanced->Tabbed Browsing
seal all leiad vastuse teisele küsimusele |
tnx, sellega on korras nüüd
aga kuidas teha msnile selgeks, et ta maili lugemise ajal FFi kasutaks
viimati muutis madis 06.01.2005 22:15:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
06.01.2005 15:00:29
|
|
|
Tools->Options->Advanced->Tabbed Browsing
seal all leiad vastuse teisele küsimusele
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
06.01.2005 19:59:19
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Avan Tab1 uues tab´is akna Tab2. Siis avan Tab1 uuesti ühe tab´i Tab3. Mis shortcut nupuga saaks nüüd kolmandast esimesesse, ehk sinna kust see lahti tehti.
Cotrol Shift Tab ei sobi. |
Ctrl+1
Ctrl+2
Ctrl+3
jn
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.01.2005 20:08:54
|
|
|
| Tint kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
Avan Tab1 uues tab´is akna Tab2. Siis avan Tab1 uuesti ühe tab´i Tab3. Mis shortcut nupuga saaks nüüd kolmandast esimesesse, ehk sinna kust see lahti tehti.
Cotrol Shift Tab ei sobi. |
Ctrl+1
Ctrl+2
Ctrl+3
jn |
GOOD! Sobib, tänan.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kopamees
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2003
|
10.01.2005 13:36:31
|
|
|
Tere.
Probleem Mozilla Firefox 1.0 kasutades on järgmine: kui ma soovin minna www.hot.ee lehele, siis annab järgmise veateate:
"Lehekülje nägemiseks on vajalik, et: kasutaksid brauserit e. veebilehitsejat Internet Explorer versiooni 5.0 ja uuemat või Netscape 6.0 ja uuemat; sinu brauseris oleks lubatud java-script "
IE on mul 6.0 versioon ja samuti on java-script lubatud.
Huvitav on see, et seda sama veateadet näitab ka siis, kui ma üritan minna www.hot.ee lehele IE-d kastudes.
Kas on keegi sarnase probleemiga kokku puutunud ja kuidas seda lahendada oleks võimalik.
Ette tänades,
kopamees
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
15.01.2005 01:31:42
|
|
|
see esimene not found
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.01.2005 06:52:27
|
|
|
väga kahju oleks kui FF kaoks ära üks parimaid browseritest imho...kuidagi ei taha sellest loobuda
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
15.01.2005 06:58:31
|
|
|
| vaevalt ta nüüd ikka ära kaob kah.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
15.01.2005 07:35:42
|
|
|
Enne võiks ikka artikli kah läbi lugeda
Nagu öeldud: ei maksa FFi hype'ida. Tegu on ikkagi tasuta arendatava projektiga, seega pole isegi see päris kindel et asi lõppkokkuvõttes lihtsalt kuhugi unustusehõlma vaju. Kasinust ja tarka meelt või kuidas iganes see lause käis...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
15.01.2005 17:21:40
|
|
|
| ei kao firefox kuskile. tegu on maailma parima brauseriga ja arvata võib, et juba ammu on saavutatud kriitiline kasutajate / arendajate mass. ennem kaovad ära linux, freeBSD, apache ja php ... siis kui põrgu kinni külmub ja sead lendama hakkavad. pealegi on firefox ainult jäämäe tipp - pole küll täpselt uurinud, aga mozilla kogukonnal on suured plaanid. firefox peaks olema ehitatud mingi mozilla tarkvaraplatvormi peale, mis on teatav vahekiht OS ja rakendusprogrammide vahel ja millelt oodatakse veel suuremat tulevikku ... ei tea täpselt, aga uurige ise.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002

|
15.01.2005 20:18:10
|
|
|
| Tekkis selline küsimus, et kas Firefox'iga on ka võimalik üksikult formidesse ja otsingutesse meelde jäänud asju kustutada? IE'l oli võimalik delete nupuga kustutada, agaFF'l see ei toimi. Üks võimalus oleks muidugi kogu saved form information kustutada, aga seda päris teha ei tahaks. On kellelgi ideid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
20.01.2005 01:53:13
|
|
|
Tegu väärt brauseriga
Põhiline eelis teiste suhtes, ta on kiirem
Soovitan kasutada
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
20.01.2005 15:54:36
|
|
|
Niih...kirjutan ka siis siia oma mure..IE on omadega täiesti peekis ja seega asusin ka juba tükk aega tagasi Firefoxi juurde. Sai ka tehtud veebileht kus on sisuhaldus. Sisuhaldust saan muuta WYSIWYG vaates, seda aga ainult IEga...aga näed..mozillaga näen ainult koodvaadet, ei ühtki nuppu ega midagi...on ieid?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
20.01.2005 20:26:05
|
|
|
arvatavasti on see sisuhaldus tehtud vahenditega, mida ainult IE oskab näidata ja millegi muuga ei saagi. selliseid tavalisi lehekülgigi leiab palju.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
20.01.2005 20:30:11
|
|
|
Tegu ons www.tiger.ee cms süsteemiga..peaks uurima autori käest, ta on mul msn listis olemas!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
20.01.2005 20:52:30
|
|
|
algne editor on siit pärit http://www.htmlarea.com/ ning sealt võib lugeda, et:
"...it requires I.E. 5.5 or greater, other browsers will see a regular textarea that they can use as normal."
niiet peale IE midagi muud kasutada ei saa. aga vähemalt on arenduses uuem versioon 3, mis ka mozillaga ühilduv olevat
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
20.01.2005 21:01:17
|
|
|
| xtr kirjutas: |
algne editor on siit pärit http://www.htmlarea.com/ ning sealt võib lugeda, et:
"...it requires I.E. 5.5 or greater, other browsers will see a regular textarea that they can use as normal."
niiet peale IE midagi muud kasutada ei saa. aga vähemalt on arenduses uuem versioon 3, mis ka mozillaga ühilduv olevat  |
Õpetaks keegi mind seda kasutama? keegi kes inglisk oskab...ise ei saa mõhkugi aru...sain omale 3.0 beta muidu
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
21.01.2005 03:34:31
|
|
|
mulgi väike küsimus selle TULIREBASE kohta: kas on üldse nii võimalik et kogu tegevus käib ühes brauseri aknas, erinevates tab'des (like opera). linkide avamine kuidagi äga suvaline, kord eraldi aknas, sis uues tab's, vahest samas tab's...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
21.01.2005 03:38:21
|
|
|
....ja kas ftp tuge ka kuidagi saab sisse talle.
kui lähen ftp'sse sis error (alert): 530 Please tell me who are you
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.01.2005 03:56:20
|
|
|
| rundll kirjutas: |
mulgi väike küsimus selle TULIREBASE kohta: kas on üldse nii võimalik et kogu tegevus käib ühes brauseri aknas, erinevates tab'des (like opera). linkide avamine kuidagi äga suvaline, kord eraldi aknas, sis uues tab's, vahest samas tab's...  |
Tabbrowser Preferences
| rundll kirjutas: |
....ja kas ftp tuge ka kuidagi saab sisse talle.
kui lähen ftp'sse sis error (alert): 530 Please tell me who are you |
fireFtp
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
21.01.2005 10:41:07
|
|
|
on tehtud ka erinevatele platvormidele optimiseeritud versioonid.
lähemalt siit:
The builds of Mozilla Firefox and Thunderbird found on this web site ARE NOT OFFICIAL builds endorsed by the Mozilla group. Rather, they are builds that have had modifications made to the source code to optimize the executables for speed, increase stability, and add in extra features. If you are looking for official builds of the Mozilla Suite, Mozilla Firefox, or Mozilla Thunderbird, please visit the official Mozilla website at http://www.mozilla.org.
http://www.moox.ws/tech/mozilla/
pole ise jõudnud proovida, kas on neist tolku ka.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
21.01.2005 12:12:35
|
|
|
| rundll kirjutas: |
mulgi väike küsimus selle TULIREBASE kohta: kas on üldse nii võimalik et kogu tegevus käib ühes brauseri aknas, erinevates tab'des (like opera). linkide avamine kuidagi äga suvaline, kord eraldi aknas, sis uues tab's, vahest samas tab's...  |
Tabbrowser Extensions pakub kõvasti rohkem funktsionaalsust, kuigi mozilla mehed seda maha teevad räpaka koodi ja metoodika tõttu. näiteks:
- sakke saab ümber tõsta, hiirerullikuga sakiribal kerides liigub nende vahel
- middle-click teeb 'undo close tab'
- topeltklõps paneb saki kinni
- sakkide aadressid salvestatakse ja brauseri uuesti käivitamisel tehakse kõik uuesti lahti
+ veel sada asja. ma ei kujuta enam ettegi brauseri kasutamist teisiti, ääretult mugav.
| tsitaat: |
on tehtud ka erinevatele platvormidele optimiseeritud versioonid
|
ise kasutan MOOX M3 varianti, on küll kiirem. mõned väiksed bugid on, sest seal on vist ainult uued nightly build'id väljas, mitte ametliku 1.0 modifikatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.01.2005 13:56:14
|
|
|
| Tint kirjutas: |
on tehtud ka erinevatele platvormidele optimiseeritud versioonid.
lähemalt siit:
The builds of Mozilla Firefox and Thunderbird found on this web site ARE NOT OFFICIAL builds endorsed by the Mozilla group. Rather, they are builds that have had modifications made to the source code to optimize the executables for speed, increase stability, and add in extra features. If you are looking for official builds of the Mozilla Suite, Mozilla Firefox, or Mozilla Thunderbird, please visit the official Mozilla website at http://www.mozilla.org.
http://www.moox.ws/tech/mozilla/
pole ise jõudnud proovida, kas on neist tolku ka. |
... kasutan Athon XP'le optimeeritud ehk M2 build'i ja on ikka märgatavalt nobedam
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
21.01.2005 17:58:34
|
|
|
| fire ftp installitud...ikka error :530 Please tell me who are you
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
21.01.2005 18:04:12
|
|
|
proovi korraks sellist aadressi:
ftp://kalamaja.pri.ee
küsib userit ja passi?
või annab kohe errori?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
21.01.2005 19:03:04
|
|
|
| kohe ytleb et: 530 invalid userid/password
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|