Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.12.2004 15:59:07 vasta tsitaadiga

http://k-arvutisalong.ee/Detailid.htm võtab kokku u MB.
Kui nimekiri jookseks SQL-ist siis ei oleks probleeme.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.12.2004 21:41:30 vasta tsitaadiga

tõsiselt kannatust vajav leht FF'ga vaadates. kuid mis seal vahet on IE'ga vaadates, et seal läägi pole?
icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 20:50:26 vasta tsitaadiga

erm, mingi kamm juhtus just. normal view modes on surfamise aken (see kus kuvatakse lehte) läbipaistev :0 ehk siis lehte ei näe, toolbarid jms on täiesti olemas. full screen modes näeb lehte ilusti. mis kamm? kõikide lehtedega nii.

EDIT: vajutasin bookmarksi, tuli bookmarksi aken lahti ja sain pildi tagasi. kuid ikkagi mis kamm see selline on? mingi bugI?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 21:05:19 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
http://k-arvutisalong.ee/Detailid.htm võtab kokku u MB.
Kui nimekiri jookseks SQL-ist siis ei oleks probleeme.
natuke aeglane on jah asi
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 23:25:08 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
borru kirjutas:
http://k-arvutisalong.ee/Detailid.htm võtab kokku u MB.
Kui nimekiri jookseks SQL-ist siis ei oleks probleeme.
natuke aeglane on jah asi
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 23:47:44 vasta tsitaadiga

Jõulusoo kirjutas:
t-force kirjutas:
borru kirjutas:
http://k-arvutisalong.ee/Detailid.htm võtab kokku u MB.
Kui nimekiri jookseks SQL-ist siis ei oleks probleeme.
natuke aeglane on jah asi
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust icon_wink.gif
njah,suht saja lähedale jääb ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 22.12.2004 01:06:19 vasta tsitaadiga

Jõulusoo kirjutas:
t-force kirjutas:
borru kirjutas:
http://k-arvutisalong.ee/Detailid.htm võtab kokku u MB.
Kui nimekiri jookseks SQL-ist siis ei oleks probleeme.
natuke aeglane on jah asi
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust icon_wink.gif

ikka leht, kuna IE'ga sellist probleemi ei teki icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.12.2004 01:16:54 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
Jõulusoo kirjutas:
t-force kirjutas:
borru kirjutas:
http://k-arvutisalong.ee/Detailid.htm võtab kokku u MB.
Kui nimekiri jookseks SQL-ist siis ei oleks probleeme.
natuke aeglane on jah asi
mitte leht, vaid sinu arvuti, vaata prose kasutust icon_wink.gif

ikka leht, kuna IE'ga sellist probleemi ei teki icon_wink.gif

mis s*t*asti see uuesti!
jääme ootama icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 17:53:36 vasta tsitaadiga

Microsofti töötaja Peter Torr-i arvamus: http://blogs.msdn.com/ptorr/archive/2004/12/20/327511.aspx

mõned kommid on päris huvitavad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 22.12.2004 18:14:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Microsofti töötaja Peter Torr-i arvamus: http://blogs.msdn.com/ptorr/archive/2004/12/20/327511.aspx

mõned kommid on päris huvitavad.

üritus maha teha FF ning IE on see turvaline ja hea icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 18:16:45 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Microsofti töötaja Peter Torr-i arvamus: http://blogs.msdn.com/ptorr/archive/2004/12/20/327511.aspx

mõned kommid on päris huvitavad.

üritus maha teha FF ning IE on see turvaline ja hea icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

päris nii ta ei öelnud, aga näitas ära mõned Firefoxi miinuseid, mida igaüks võibolla ei näe või ei taha näha.
imelik oli see, etff-i default valikud olid kahtlased..
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.12.2004 23:30:52 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Microsofti töötaja Peter Torr-i arvamus: http://blogs.msdn.com/ptorr/archive/2004/12/20/327511.aspx

mõned kommid on päris huvitavad.


viitsid äkki enne õhtu lõppu lühidalt kokku võtta ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 23:37:10 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Microsofti töötaja Peter Torr-i arvamus: http://blogs.msdn.com/ptorr/archive/2004/12/20/327511.aspx

mõned kommid on päris huvitavad.


viitsid äkki enne õhtu lõppu lühidalt kokku võtta ?

nu tema jutu point oli see, et kui "tavakasutaja" FF installib või sellele lisasid tõmmab, siis see protsess on ebaturvaline ja mingeid hoiatusi ei toimu, samuti on default valikud kahtlased. samuti ei ole võimalik brauseri plug-in'e disableda ega uninsatallida(kas tõesti?).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.12.2004 01:05:02 vasta tsitaadiga

pluginaid saab keelata options > downloads "Plug-Ins..." nupu alt nagu icon_rolleyes.gif ja extesionitega on jah nii, et parem oleks kui keegi nad enne yle kontrolliks. samas jah.. suva servereitest neid pole mõtet installida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 11:34:14 vasta tsitaadiga

... kui ikka ei taheta näha häid külgi ja soovitakse iga hinna eest leida halbu, siis reeglina neid ka leitakse. Teatava lähenemisega/suhtumisega, saab üsna lihtsalt asjasse mittesüvenenu segasusse ajada ja jätta erinevaid muljeid, millel ei ole tegelikult mingit tõepõhja taga. Lugesin kirjutatu pealiskaudselt läbi ja ei õnnestunud midagi sellist leida, mis oleks pikemalt mõtlema pannud. Firefoxi põhi on ikka üsna stabiilne ja truvaline, ning tänu pluginate ja skinidele ka täpselt selliseks muudetav, nagu kasutajale meeldib - kus on IE sellised võimalused ? Firefoxiga võib juba algseadetega lennata peale ükskõik millisele interneti räpaaugule karmata, et sealt midagi väga roppu arvutile külge hakkab, kuid IE'ga ei julge seda isegi peale SP2 installimist ja turvaseadete kõpitsemist teha. Samas, IE nii turvaliseks muutmiseks, kui Firefox seda juba algselt on, tuleb teha ikka üsna palju keemiat, mis tavakasutajale kipub üle mõistuse käima ja reeglina piirab ka üsna palju tegevusvabadust ...

... rääkides puhtalt artikli kirjutanu suhtumisest, siis on see totaalselt erapoolik ja naeruvääristav, kaasates kuhjaga probleeme, mis pole üldse teemaga seotud - juba installimise protsess kubiseb subjektiivsusest ja asjasse mittepuutuvatest kommentaaridest, mis pole kuidagi Firefoxiga seotud, kuid kahjuks kulgeb sama joon kuni lõpuni. Kogu tekst jätab mulje, nagu oleks tegemist mingi saamatu arvutikasutajaga, kuid aimates autori tausta, pole see muud, kui puhas demagoogia või laim, kuidas kellelegi meeldib ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 03.01.2005 23:27:25 vasta tsitaadiga

Kuidas Internet Exploreri'l üldse kraane kinni keerata kui oled läinud üle Firefox'ile? Lihtsalt viskad shortcutid silme eest minema ja ei kasuta seda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.01.2005 11:36:35 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
Kuidas Internet Exploreri'l üldse kraane kinni keerata kui oled läinud üle Firefox'ile? Lihtsalt viskad shortcutid silme eest minema ja ei kasuta seda?

jep.. ytled tulemyyrile ka et enam välja ei laseks jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 01:20:01 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
Kuidas Internet Exploreri'l üldse kraane kinni keerata kui oled läinud üle Firefox'ile? Lihtsalt viskad shortcutid silme eest minema ja ei kasuta seda?
sea programmidele eelistused icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 18:35:43 vasta tsitaadiga

Avan Tab1 uues tab´is akna Tab2. Siis avan Tab1 uuesti ühe tab´i Tab3. Mis shortcut nupuga saaks nüüd kolmandast esimesesse, ehk sinna kust see lahti tehti.
Cotrol Shift Tab ei sobi.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ostap
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2001




sõnum 06.01.2005 10:07:41 vasta tsitaadiga

N/A kirjutas:
oskate öelda, miks ta mul HV automaatset sisselogimist teha ei oska? RC2 on ver.

Sama probleem ka mul, ei leidnud vastust sellele küsimusele. Äkki keegi oskab aidata, üks küsimus veel Internet Exploreriga näitab kui hiirega teema peale minna esimest küsimust täielikult, FF'ga näitab ainult esimest rida sellest, oskab keegi midagi selle kohta öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 06.01.2005 13:52:15 vasta tsitaadiga

ostap kirjutas:
N/A kirjutas:
oskate öelda, miks ta mul HV automaatset sisselogimist teha ei oska? RC2 on ver.

Sama probleem ka mul, ei leidnud vastust sellele küsimusele. Äkki keegi oskab aidata, üks küsimus veel Internet Exploreriga näitab kui hiirega teema peale minna esimest küsimust täielikult, FF'ga näitab ainult esimest rida sellest, oskab keegi midagi selle kohta öelda.

HV phpbb versioon ulatub sinna aega kus firefoxist ei hoolitud nõnda palju
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.01.2005 14:03:35 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
Tools->Options->Advanced->Tabbed Browsing
seal all leiad vastuse teisele küsimusele


tnx, sellega on korras nüüd icon_smile.gif

aga kuidas teha msnile selgeks, et ta maili lugemise ajal FFi kasutaks


viimati muutis madis 06.01.2005 22:15:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 06.01.2005 15:00:29 vasta tsitaadiga

Tools->Options->Advanced->Tabbed Browsing
seal all leiad vastuse teisele küsimusele
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 06.01.2005 19:59:19 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Avan Tab1 uues tab´is akna Tab2. Siis avan Tab1 uuesti ühe tab´i Tab3. Mis shortcut nupuga saaks nüüd kolmandast esimesesse, ehk sinna kust see lahti tehti.
Cotrol Shift Tab ei sobi.

Ctrl+1
Ctrl+2
Ctrl+3
jn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 20:08:54 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Avan Tab1 uues tab´is akna Tab2. Siis avan Tab1 uuesti ühe tab´i Tab3. Mis shortcut nupuga saaks nüüd kolmandast esimesesse, ehk sinna kust see lahti tehti.
Cotrol Shift Tab ei sobi.

Ctrl+1
Ctrl+2
Ctrl+3
jn

GOOD! Sobib, tänan.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kopamees
HV vaatleja
kopamees

liitunud: 09.09.2003




sõnum 10.01.2005 13:36:31 vasta tsitaadiga

Tere.

Probleem Mozilla Firefox 1.0 kasutades on järgmine: kui ma soovin minna www.hot.ee lehele, siis annab järgmise veateate:

"Lehekülje nägemiseks on vajalik, et: kasutaksid brauserit e. veebilehitsejat Internet Explorer versiooni 5.0 ja uuemat või Netscape 6.0 ja uuemat; sinu brauseris oleks lubatud java-script "

IE on mul 6.0 versioon ja samuti on java-script lubatud.

Huvitav on see, et seda sama veateadet näitab ka siis, kui ma üritan minna www.hot.ee lehele IE-d kastudes.

Kas on keegi sarnase probleemiga kokku puutunud ja kuidas seda lahendada oleks võimalik.

Ette tänades,
kopamees
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 09:48:21 vasta tsitaadiga

... ma ei tea, kas seda on siin juba mainitud, kuid paljud Windowsi kasutajad on minu käest küsinud, kuidas Firefox'i ja ka Thunderbird'i systemtray'sse meelitada, siis siin on olemas vajalik extension:
http://www.extensionsmirror.nl/index.php?s=32524b989c4237b2b23b50378c101a13&showtopic=643

... linux'i all kasutan aga sellist vidinat:
http://kdocker.sourceforge.net/
... see dock'ib kõike thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 15.01.2005 01:31:42 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma ei tea, kas seda on siin juba mainitud, kuid paljud Windowsi kasutajad on minu käest küsinud, kuidas Firefox'i ja ka Thunderbird'i systemtray'sse meelitada, siis siin on olemas vajalik extension:
http://www.extensionsmirror.nl/index.php?s=32524b989c4237b2b23b50378c101a13&showtopic=643

... linux'i all kasutan aga sellist vidinat:
http://kdocker.sourceforge.net/
... see dock'ib kõike thumbs_up.gif


see esimene not found
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.01.2005 04:51:40 vasta tsitaadiga

http://www.extensionsmirror.nl/
tsitaat:
We're performing maintenance service. We will be back online within few moments....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.01.2005 05:37:41 vasta tsitaadiga

Firefox users should stop their gloating

http://www.theinquirer.net/?article=20706

ehk siis:
OSAF'i sõnul jätkem kahjurõõm, firefoxi tulevik pole midagi nii selge ja enesekindel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 06:52:27 vasta tsitaadiga

väga kahju oleks kui FF kaoks ära icon_sad.gif üks parimaid browseritest imho...kuidagi ei taha sellest loobuda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.01.2005 06:58:31 vasta tsitaadiga

vaevalt ta nüüd ikka ära kaob kah.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 15.01.2005 07:35:42 vasta tsitaadiga

Enne võiks ikka artikli kah läbi lugeda icon_wink.gif
Nagu öeldud: ei maksa FFi hype'ida. Tegu on ikkagi tasuta arendatava projektiga, seega pole isegi see päris kindel et asi lõppkokkuvõttes lihtsalt kuhugi unustusehõlma vaju. Kasinust ja tarka meelt või kuidas iganes see lause käis...

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 15.01.2005 17:21:40 vasta tsitaadiga

ei kao firefox kuskile. tegu on maailma parima brauseriga ja arvata võib, et juba ammu on saavutatud kriitiline kasutajate / arendajate mass. ennem kaovad ära linux, freeBSD, apache ja php ... siis kui põrgu kinni külmub ja sead lendama hakkavad. pealegi on firefox ainult jäämäe tipp - pole küll täpselt uurinud, aga mozilla kogukonnal on suured plaanid. firefox peaks olema ehitatud mingi mozilla tarkvaraplatvormi peale, mis on teatav vahekiht OS ja rakendusprogrammide vahel ja millelt oodatakse veel suuremat tulevikku ... ei tea täpselt, aga uurige ise.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 15.01.2005 20:18:10 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kas Firefox'iga on ka võimalik üksikult formidesse ja otsingutesse meelde jäänud asju kustutada? IE'l oli võimalik delete nupuga kustutada, agaFF'l see ei toimi. Üks võimalus oleks muidugi kogu saved form information kustutada, aga seda päris teha ei tahaks. On kellelgi ideid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 20.01.2005 01:53:13 vasta tsitaadiga

Tegu väärt brauseriga thumbs_up.gif
Põhiline eelis teiste suhtes, ta on kiirem icon_exclaim.gif

Soovitan kasutada

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 20.01.2005 15:54:36 vasta tsitaadiga

Niih...kirjutan ka siis siia oma mure..IE on omadega täiesti peekis ja seega asusin ka juba tükk aega tagasi Firefoxi juurde. Sai ka tehtud veebileht kus on sisuhaldus. Sisuhaldust saan muuta WYSIWYG vaates, seda aga ainult IEga...aga näed..mozillaga näen ainult koodvaadet, ei ühtki nuppu ega midagi...on ieid? icon_sad.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2005 20:26:05 vasta tsitaadiga

arvatavasti on see sisuhaldus tehtud vahenditega, mida ainult IE oskab näidata ja millegi muuga ei saagi. selliseid tavalisi lehekülgigi leiab palju.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 20.01.2005 20:30:11 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
Tegu ons www.tiger.ee cms süsteemiga..peaks uurima autori käest, ta on mul msn listis olemas! icon_cry.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2005 20:52:30 vasta tsitaadiga

algne editor on siit pärit http://www.htmlarea.com/ ning sealt võib lugeda, et:
"...it requires I.E. 5.5 or greater, other browsers will see a regular textarea that they can use as normal."
niiet peale IE midagi muud kasutada ei saa. aga vähemalt on arenduses uuem versioon 3, mis ka mozillaga ühilduv olevat thumbs_up.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 20.01.2005 21:01:17 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
algne editor on siit pärit http://www.htmlarea.com/ ning sealt võib lugeda, et:
"...it requires I.E. 5.5 or greater, other browsers will see a regular textarea that they can use as normal."
niiet peale IE midagi muud kasutada ei saa. aga vähemalt on arenduses uuem versioon 3, mis ka mozillaga ühilduv olevat thumbs_up.gif
Õpetaks keegi mind seda kasutama? keegi kes inglisk oskab...ise ei saa mõhkugi aru...sain omale 3.0 beta muidu icon_question.gif icon_question.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 03:34:31 vasta tsitaadiga

mulgi väike küsimus selle TULIREBASE kohta: kas on üldse nii võimalik et kogu tegevus käib ühes brauseri aknas, erinevates tab'des (like opera). linkide avamine kuidagi äga suvaline, kord eraldi aknas, sis uues tab's, vahest samas tab's... icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 03:38:21 vasta tsitaadiga

....ja kas ftp tuge ka kuidagi saab sisse talle.
kui lähen ftp'sse sis error (alert): 530 Please tell me who are you
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.01.2005 03:56:20 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
mulgi väike küsimus selle TULIREBASE kohta: kas on üldse nii võimalik et kogu tegevus käib ühes brauseri aknas, erinevates tab'des (like opera). linkide avamine kuidagi äga suvaline, kord eraldi aknas, sis uues tab's, vahest samas tab's... icon_confused.gif

Tabbrowser Preferences

rundll kirjutas:
....ja kas ftp tuge ka kuidagi saab sisse talle.
kui lähen ftp'sse sis error (alert): 530 Please tell me who are you

fireFtp
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 21.01.2005 10:41:07 vasta tsitaadiga

on tehtud ka erinevatele platvormidele optimiseeritud versioonid.
lähemalt siit:

The builds of Mozilla Firefox and Thunderbird found on this web site ARE NOT OFFICIAL builds endorsed by the Mozilla group. Rather, they are builds that have had modifications made to the source code to optimize the executables for speed, increase stability, and add in extra features. If you are looking for official builds of the Mozilla Suite, Mozilla Firefox, or Mozilla Thunderbird, please visit the official Mozilla website at http://www.mozilla.org.
http://www.moox.ws/tech/mozilla/

pole ise jõudnud proovida, kas on neist tolku ka.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 21.01.2005 12:12:35 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
mulgi väike küsimus selle TULIREBASE kohta: kas on üldse nii võimalik et kogu tegevus käib ühes brauseri aknas, erinevates tab'des (like opera). linkide avamine kuidagi äga suvaline, kord eraldi aknas, sis uues tab's, vahest samas tab's... icon_confused.gif


Tabbrowser Extensions pakub kõvasti rohkem funktsionaalsust, kuigi mozilla mehed seda maha teevad räpaka koodi ja metoodika tõttu. näiteks:

- sakke saab ümber tõsta, hiirerullikuga sakiribal kerides liigub nende vahel
- middle-click teeb 'undo close tab'
- topeltklõps paneb saki kinni
- sakkide aadressid salvestatakse ja brauseri uuesti käivitamisel tehakse kõik uuesti lahti

+ veel sada asja. ma ei kujuta enam ettegi brauseri kasutamist teisiti, ääretult mugav.

tsitaat:

on tehtud ka erinevatele platvormidele optimiseeritud versioonid


ise kasutan MOOX M3 varianti, on küll kiirem. mõned väiksed bugid on, sest seal on vist ainult uued nightly build'id väljas, mitte ametliku 1.0 modifikatsioon.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 13:56:14 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
on tehtud ka erinevatele platvormidele optimiseeritud versioonid.
lähemalt siit:

The builds of Mozilla Firefox and Thunderbird found on this web site ARE NOT OFFICIAL builds endorsed by the Mozilla group. Rather, they are builds that have had modifications made to the source code to optimize the executables for speed, increase stability, and add in extra features. If you are looking for official builds of the Mozilla Suite, Mozilla Firefox, or Mozilla Thunderbird, please visit the official Mozilla website at http://www.mozilla.org.
http://www.moox.ws/tech/mozilla/

pole ise jõudnud proovida, kas on neist tolku ka.

... kasutan Athon XP'le optimeeritud ehk M2 build'i ja on ikka märgatavalt nobedam thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 17:58:34 vasta tsitaadiga

fire ftp installitud...ikka error :530 Please tell me who are you
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 21.01.2005 18:04:12 vasta tsitaadiga

proovi korraks sellist aadressi:
ftp://kalamaja.pri.ee
küsib userit ja passi?

või annab kohe errori?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 19:03:04 vasta tsitaadiga

kohe ytleb et: 530 invalid userid/password
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.