|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martty
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dot4
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
21.11.2004 22:19:00
|
|
|
See oleks päris suur probleem, kui lennu ajal nii juhtuks.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.11.2004 22:19:31
|
|
|
viimane on üli irw! muigama pani kenasti ikka.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Jack-
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
29.11.2004 11:40:29
|
|
|
Mul ütles Mozilla Firefox ükskord nii, kui mingit lehte netis väga kaua avas:
User is tired of waiting, this window will be closed now! siis all oli ok nupp, panin ok ja aken läks kinni:)
Ma ei mäleta, kas sõnastus päris nii oli, aga enamvähem küll, igatahes mul jäi karp lahti natukeseks ajaks ja järgnes kõva naer:D
_________________ Ära karda suuri väljaminekuid, karda väikseid sissetulekuid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
29.11.2004 23:41:16
|
|
|
sellist olen isegi siin saanud, ja vaatasin, et wtf
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
07.12.2004 19:21:33
|
|
|
see küll ei ole naljakas aga kuna mu loptapi aku ei funksi sis tegin 2k update ja keegi koperdas juhtme osta (pilt tazkuz)
panin uuesti käima tuli ette see 2k loading screen ja sis sinisel taustal oli kirjas, et mingi DLL file missing ja mingi debugi värk ei mäleta täpselt aga igastahes ajas närvi küll
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
07.12.2004 19:31:58
|
|
|
DLL file missing ei ole üldse midagi
erilist juhtub
_________________ Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
12.12.2004 18:04:21
|
|
|
See ei ole nüüd küll mingi error, kuid teadaanne, kui selline, ikkagi ning väga ulme. Ühesõnaga see on eesti keelsest office'ist välja nopitud:
"kohaliku installiallika vahemällu failikappide talletamise ootamine"
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
12.12.2004 18:31:29
|
|
|
Parim miz mul olnud on on see, panin läppari käima. Enne Xp loadimist kirjutab ette Cannot run windows because some files are missing. Tegin reboodi sama jama. Tegin uuesti reboodi läksin biossi panin save settings ( midagi ei näppinud ) ja asi läks tööle
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andy00
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
13.12.2004 14:16:16
|
|
|
Tegu ei ole päris veateatega, aga huvitav sõnum siiski. Eile alles märkasin seda, aga varem pole osanud tähelepanu pöörata.
Tegu on skeemijoonestustarkvaraga nimega "CIRCAD". Sellel on mitut sorti väljatrüki võimalusi. Üheks variandiks on "Save BMP to disk". Seda valides küsitakse failinime, misjärel kuvatakse progressireaga dialoogaken. Rea jooksmise ajal kuvatakse tema kohale miskit, mida ei jõua välja lugedagi (ilmselt "working" või muud sarnast), aga kui riba on lõppu jõudnud kuvatakse tema kohale "Hanging while waiting for windows"
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
13.12.2004 22:16:03
|
|
|
irw@hanging... linuxis kohtab selliseid asju tihadamini. kord peale seda kui kirjutasin mingi käsu valesti, tuli kiri - you need to milk the cows - või midad sarnast
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
14.12.2004 14:46:34
|
|
|
agitaator:/home/offf# apt-get moo
(__)
(oo)
/------\/
/ | ||
* /\---/\
~~ ~~
...."Have you mooed today?"...
|
Liinuski naljad, eksole...
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
19.12.2004 13:55:21
|
|
|
| JõuluXR kirjutas: |
| Täna tuli meil siin ühel Prolianti serveril erroriks: error limit exceeded :lol: |
Näiteks 'make' annab sellist veateadet, kusjuures vaikimisi on vigade limiit vist 200 ning 'configure' teatab yhe esimese asjana: "checking whether build environment is sane...".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
20.12.2004 19:24:34
|
|
|
Mh, SmartFTP kuvas vahepeal allasikutamiskiirust selliselt.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
20.12.2004 19:53:49
|
|
|
Niisiis, külastasin korra huvi mõttes oma vana ttü lehekülge, et kas seal üldse on miskit üleval. Kõigepealt oli kiri et viga 404, faili ei leitud ja siis aken kuhu hakkas rida haaval tekst ilmuma, tekst ise järgmine:
The requested document is totally fake.
No "/nosuchfile" here.
Even tried multi._
Nothing helped.
I'm really depressed about this.
You see, I'm just a web server..._
-- here I am, brain the size of the universe,
trying to serve you a simple web page,
and then it doesn't even exist!
Where does that leave me?!
I mean, I don't even know you.
How should I know what you wanted from me?
You honestly think I can *guess*
what someone I don't even *know*
wants to find here?
*sigh*
Man, I'm so depressed I could just cry.
And then where would we be, I ask you?_
It's not pretty when a web server cries.
And where do you get off telling me what to show anyway?
Just because I'm a web server,
and possibly a manic depressive one at that?
Why does that give you the right to tell me what to do?_
Huh?
I'm so depressed...
I think I'll crawl off into the trash can and decompose.
I mean, I'm gonna be obsolete in what, two weeks anyway?_
What kind of a life is that?
Two nasty little weeks,
and then I'll be replaced by a .01 release,
that thinks it's God's gift to web servers,
just because it doesn't have some tiddly little
security hole with its HTTP POST implementation,_
or something.
I'm really sorry to burden you with all this,
I mean, it's not your job to listen to my problems,
and I guess it is my job to go and fetch web pages for you._
But I couldn't get this one.
I'm so sorry.
Believe me!
Maybe I could interest you in another page?
There are a lot out there that are pretty neat, they say,_
although none of them were put on *my* server, of course.
Figures, huh?
Everything here is just mind-numbingly stupid.
That makes me depressed too, since I have to serve them,_
all day and all night long.
Two weeks of information overload,
and then *pffftt*, consigned to the trash.
What kind of a life is that?
Now, please let me sulk alone.
I'm so depressed._
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.12.2004 23:26:52
|
|
|
www.skanestholding.ee/painkillah/jobud.JPG
sai korra tiritud igast saasta, "proovi pärast" kasutasin serialit. panin seriali sisse, kohe masina restart, ja logimisel ees selline teade. aga ma olen pettunud, siiani pole mingit kaebust
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
21.12.2004 22:45:50
|
|
|
Mozilla just ütles:
530 Please tell me who you are
Imestus oli suur
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
22.12.2004 00:46:48
|
|
|
Error: Please insert your dick into Dick-ROM
Sõber naljatas, arvutisse sisselogimisel küsitakse
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
22.12.2004 00:53:43
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
Mozilla just ütles:
530 Please tell me who you are
Imestus oli suur  |
530 tuleb siis, kui server ei saa su kasutajanime/passi mingil põhjusel kätte...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurnäuskas
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004
|
23.12.2004 13:52:27
|
|
|
alles sattusin sellise asja otsa HV foorumis
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.12.2004 23:15:40
|
|
|
selliseid vigu teisigi... kui ma digika kätte saan, siis panwen ka siia ühe vägeva errori
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
24.12.2004 05:05:32
|
|
|
| tsitaat: |
| selliseid vigu teisigi... kui ma digika kätte saan, siis panwen ka siia ühe vägeva errori |
oot kas see oli nüüd mingi sarkasm või sa mõtled digikaga screenshoti teha või su digikas suudab HinnaVaatlust näidata?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
24.12.2004 05:38:38
|
|
|
| just paar minutit tagasi nägin ma midagi sellist.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.12.2004 09:36:46
|
|
|
| lennu kirjutas: |
| tsitaat: |
| selliseid vigu teisigi... kui ma digika kätte saan, siis panwen ka siia ühe vägeva errori |
oot kas see oli nüüd mingi sarkasm või sa mõtled digikaga screenshoti teha või su digikas suudab HinnaVaatlust näidata? |
ega siin ainult HV errorid pole
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2004 10:27:48
|
|
|
| yboy kirjutas: |
| just paar minutit tagasi nägin ma midagi sellist. |
Kui Sul nett jamab, siis tekib ka midagi sellist, kuid selle saab ka ise lihtsalt "stop" nuppu vajutades tekitada...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrobread
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004
|
24.12.2004 13:04:35
|
|
|
| Wordi dokumendi avamisel: "Not enough memory to display fonts"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
27.12.2004 13:22:34
|
|
|
ei ole error ega midagi aga lihtsalt huvitav et täpselt leet arv numbreid tuli.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
29.12.2004 11:54:54
|
|
|
mul tuli umbes selline error , kui olin HV-s The windows is busy ........ja siis tuli reset
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
safik
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
30.12.2004 21:59:44
|
|
|
Järgnev pole veateade, aga huvitav sellegipoolest.
Office nõustaja annab teada: "Ruuduline särk ja triibulised püksid ei mõju Teie imagole hästi!"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
31.12.2004 19:09:17
|
|
|
| tsitaat: |
| MPlayer crashed. This shouldn't happen. |
D'oh!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andy00
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
05.01.2005 13:19:48
|
|
|
Media Player. Mängib netiraadiot, mina litsun klaveril nuppu, mis konfitud talveunne minekuks.
tema räägib: "Putting your computer into hibernation might stop the audio playback. Are you sure you want to continue".
Võib peatada, aga ei pruugi
Kui nüüd keegi ütleb, kuhu ta salvestab selle linnukese info, mis sellist akent enam ette ei too, siis saaks pilti ka näha
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
05.01.2005 15:10:01
|
|
|
| andy00 kirjutas: |
Media Player. Mängib netiraadiot, mina litsun klaveril nuppu, mis konfitud talveunne minekuks.
tema räägib: "Putting your computer into hibernation might stop the audio playback. Are you sure you want to continue".
Võib peatada, aga ei pruugi
Kui nüüd keegi ütleb, kuhu ta salvestab selle linnukese info, mis sellist akent enam ette ei too, siis saaks pilti ka näha  |
Kui Sa selle errori lõpuni läbi loeksid, saaksid pihta. Ta ütleb, et ta ei pane seda ise enam käima võib-olla, Sa pead seda ise tegema.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
05.01.2005 18:06:10
|
|
|
eile tuli vahva veateade peale teise kõvaketta ühendamist, nimelt enne windowsi loadimist oli terve ekraan number üheksaid täis. aitas format
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
08.01.2005 02:29:42
|
|
|
Oli see juhuslikult ATI-Software Uninstall Utility?
_________________ Kleebised autodele, sülearvutitele jms. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.01.2005 17:09:54
|
|
|
irw, kui pikk see on, lõpuni ei vitisind küll vaadata...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
10.01.2005 17:14:34
|
|
|
| tsitaat: |
"The requested document is totally fake.",
'No "/nosuchfile" here.',
"Even tried multi.",
"Nothing helped.",
"I'm really depressed about this.",
"You see, I'm just a web server...",
"-- here I am, brain the size of the universe,",
"trying to serve you a simple web page,",
"and then it doesn't even exist!",
"Where does that leave me?!",
"I mean, I don't even know you.",
"How should I know what you wanted from me?",
"You honestly think I can *guess*",
"what someone I don't even *know*",
"wants to find here?",
"*sigh*",
"Man, I'm so depressed I could just cry.",
"And then where would we be, I ask you?",
"It's not pretty when a web server cries.",
"And where do you get off telling me what to show anyway?",
"Just because I'm a web server,",
"and possibly a manic depressive one at that?",
"Why does that give you the right to tell me what to do?",
"Huh?",
"I'm so depressed...",
"I think I'll crawl off into the trash can and decompose.",
"I mean, I'm gonna be obsolete in what, two weeks anyway?",
"What kind of a life is that?",
"Two nasty little weeks,",
"and then I'll be replaced by a .01 release,",
"that thinks it's God's gift to web servers,",
"just because it doesn't have some tiddly little",
"security hole with its HTTP POST implementation,",
"or something.",
"I'm really sorry to burden you with all this,",
"I mean, it's not your job to listen to my problems,",
"and I guess it is my job to go and fetch web pages for you.",
"But I couldn't get this one.",
"I'm so sorry.",
"Believe me!",
"Maybe I could interest you in another page?",
"There are a lot out there that are pretty neat, they say,",
"although none of them were put on *my* server, of course.",
"Figures, huh?",
"Everything here is just mind-numbingly stupid.",
"That makes me depressed too, since I have to serve them,",
"all day and all night long.",
"Two weeks of information overload,",
"and then *pffftt*, consigned to the trash.",
"What kind of a life is that?",
"Now, please let me sulk alone.",
"I'm so depressed." |
Lehe sortsu vaadates nii palju.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.01.2005 12:03:31
|
|
|
| kui nüüd selle teema eelmisele lehele vaadata(oleneb mitu postitust kellelgi näitab lehe kohta), siis on see kõik seal ammu kirjas
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.01.2005 01:02:15
|
|
|
pole küll error, aga esialgu oli nagu WTF?!
see oli 30. dets, suht vahetult enne viimast (ja sel arvutil esimest) C-ketta vormindamist (format C-d), kui Win oli omadega sõna otseses mõttes umbes&panges ja ma siis C-lt asju teisele pardile üle viisin (teisaldamisega oli probleeme, seega kopeerisin). selle akna ajal teisaldatav fail oli mahuga 15,4MB ning kui see lõpuks valmis tiksus (tegelikult nii kaua aega ei võtnud: "ainult" veidi üle 9 minuti), panin Winni kähku kinni, otsisin välja Knoppixi plaadi ja lõpetasin asjad seal (läks ikka päris kiiresti varasemaga võrreldes). siis uuesti Win ja veidi PartitsiooniMaagiat (C-part puhtaks). seejärel reinstall Winnile. pärast oli nii hea, puhas tunne kohe... 8)
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lennu
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
19.01.2005 01:59:53
|
|
|
kusjuures adobe premiere või aftereffects näitas ka mingit renderdamist päevades ja isegi nädalates
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
23.01.2005 16:08:52
|
|
|
see vist olnd ka, aga topelt ei kärise.
juhtus selline asi siinsamas privaatsõnumit saates.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
23.01.2005 16:09:16
|
|
|
ehh... tuli kaks posti...
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
23.01.2005 16:34:14
|
|
|
seda pilti olen ma näinud täna juba kaks korda. mõtlesin ka just tulla ja see siia postitada aga see siin juba olemas. ja mul ei katkenud kannatus, lihtsalt leht laadis ennast kaua lahti ja lõpuks ütles veel, et mul katkes kannatus
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
23.01.2005 17:47:54
|
|
|
Süstime XP uutesse kasutajatesse optimismi :0
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.01.2005 18:00:43
|
|
|
| sfx kirjutas: |
Süstime XP uutesse kasutajatesse optimismi :0
 |
vot see on küll mega
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|